Geriausias nemokamas saugojimas debesyje iki 2020 m

Debesies saugyklos vektorinis vaizdasNėra tokių dalykų kaip nemokami pietūs, nes sakoma:

Bet ten yra nemokami pavyzdžiai, jei žinote, kur ieškoti. Ir kai reikia surasti geriausia nemokama debesies saugojimo paslauga, jų galite rasti beveik visur.

Šiandien populiariausi saugyklų saugyklų debesyje teikėjai daugiau nei nori suteikti jums šiek tiek saugyklos saugyklose debesyje – visiškai nemokamą – tikėdamiesi, kad po bandymo tapsite lojalus ir mokantis klientas..

„Nemokamų“ teismo procesų tiesa

Be to, daugelis šių nemokamų bandymų yra tikrai naudingi ir leidžia „išbandyti“ beveik visas funkcijas, kurias klientas gautų kaip pilną … Tačiau svarbu pabrėžti, kad dauguma nemokamų debesų saugyklų variantų – ar tai būtų bandomoji, ar kitu atveju – paprasčiausiai neturite pakankamai vietos daugumai įmonių, įskaitant verslą, kuriame daugiau nei keli klientai saugo ir įkelia savo failus.

Nepaisant to, jų gali pakakti asmeniniam naudojimui, ir, kaip minėta, vis tiek verta pabandyti pajusti paslaugą ir vartotojo sąsają..

Geriausios nemokamos saugojimo debesyje paslaugos 2020 m

Vertindami paslaugas, mes įvertinome, kokią bendrą saugyklos vietą gausite nemokamai, kaip pagrindinį įvertinimo koeficientą (darant prielaidą, kad visos čia pateiktos parinktys yra sandariai užrakintas iš saugumo perspektyvos).

Be to, beveik tiek pat svarbos skyrėme ir nemokamoms specifikacijoms. Be funkcijų, mes taip pat atsižvelgėme į vartotojo patirtį, kuri vaidina svarbų vaidmenį nustatant, kuris paketas yra geriausia nemokama paslauga.

Kiekviena paslauga turi savo aukščiausias ir žemiausias vietas, todėl mūsų sąrašas nėra tikrai objektyvus. Sudarydami sąrašą, mes sutelkėme dėmesį į įvairius dalykus, todėl plėtosime kiekvieną paslaugą, kai judame. Tokiu būdu galėsite pasirinkti tokią, kuri yra verta visą gyvenimą trunkančio prenumeratos, kai pagaliau nuspręsite ją įsigyti.

Taigi, čia yra mūsų sąrašas geriausių nemokamų debesų saugyklų variantų 2020 m.:

# 1 „Google“ diskas: Valdantysis čempionas

Pagrindinės specifikacijos
 • „Google“ paskyra
 • Nereikia atnaujinimų
 • Verta atnaujinti planus

Pliusai

 Galite naudoti 15 GB nemokamos saugyklos vietos
Taip pat galite nemokamai naudotis „Google“ dokumentais
 „Google“ programinės įrangos pasiūlymai trečiųjų šalių programos nemokamai

MINUSAI

 Failai pateikiami su valdomu šifravimu
Yra galimų privatumo problemų
Nėra „Linux“ kliento

„Google“ diskas suteikia nemokamą 15 GB sumą nuo to laiko, kai prisiregistruojate naudoti „Google“ paskyrą. Kiekvienas, turintis „Android“ ar „Gmail“, tai gauna automatiškai.

Nors jūs turite bendrinti vietą su gautaisiais ir „Google“ nuotraukomis, vis tiek to reikia, kad nereikėtų naujovinti mokamos programos.

Kai jums reikės naujovinti, „Google“ padidino savo galimybes ir pasiūlė 100 GB parinktį. Už 2 USD per mėnesį galite turėti 100 GB. „Google“ diskas tampa šiek tiek brangesnis, jei norite daugiau nei 100 GB duomenų.

„Google“ diskas suteikia jums viską, naudodamasis nemokama paslauga, kurią gaunate kaip mokamą abonentą. Tai reiškia, kad jūs turite nemokamai naudotis „Google“ dokumentais. Taip pat turėsite naudoti didžiulę „Google“ disko programinės įrangos ekosistemą puikios trečiųjų šalių programos ir integracijos, be papildomų mokesčių.

Failų saugojimo „Google“ diske trūkumas yra tas, kad yra žinoma, kad platforma nuskaito failus o tai kelia didžiulį susirūpinimą dėl privatumo. „Google“ skaitytuvai apsaugo jus nuo virusų, šlamšto ir pavojingo turinio, o tai gali būti blogai, jei kitu atveju įprastas failas yra karantine ir sugadinamas po to, kai yra pažymėtas kaip pavojingas. Tačiau jie taip pat analizuoja turinį, kad vartotojams pateiktų svarbius produktus, o tai yra rimtas privataus gyvenimo pažeidimas, bent jau mano akyse.

Jei tai trikdo jus, geriau pasirinkti kitą nemokamos debesies saugyklos parinktį, net jei „Google“ diskas siūlo visa kita, ko norite.

Kitas neigiamas aspektas yra tas, kad „Google“ diskas nepateikia persiuntimo parinkties. Tai reiškia, kad turite tik 15 GB, nebent nuspręsite sumokėti. Tokiu atveju atsižvelgiant į tai, kad mokamų „Google“ disko naudotojų funkcijos yra vienodos, rekomenduojame palikti nemokamą „Google“ diską ir naudoti kitą programą, kad galėtumėte pridėti jau turimą 15 GB.

# 2 „pCloud“: geriausias „Cloud Storage“ šifravimas

Pagrindinės specifikacijos
 • 2 GB saugojimo pradžia
 • Patogi vartotojo patirtis
 • Daugialypė terpė

Pliusai

 Galite naudoti 10 GB nemokamos saugyklos vietos
Paketas suteikia gerą vartotojo patirtį
 Taip pat galite naudoti vaizdo ir garso įrašų atkūrimą su galimybe sudaryti grojaraščius

MINUSAI

 Nulis žinių kainuoja brangiau
Jūs gaunate mažiau bendrinimo funkcijų

„pCloud“ teikia vartotojams saugojimo planus, kurie prasideda nuo 2 GB nemokamos saugyklos debesyje, tiesiog prisiregistruojant prie paskyros.

Tai yra puikus sandėris ne dėl saugojimo vietos, kuri yra standartinė, bet dėl ​​to, kad funkcijų rinkinys yra lygus jų pradinio lygio mokamiems planams. Be to, kaip ir kiti teikėjai, atlikdami keletą paprastų užduočių, pavyzdžiui, nukreipdami kitus žmones į platformą, galite gauti papildomos vietos – 8 GB vertės..

Turėdami nemokamą „pCloud“ paslaugą, trūksta dviejų svarbių funkcijų: slaptažodžių ir nuorodų bendrinimo galiojimo pabaigos datų. Norėdami išvengti problemos, turėsite pereiti prie 500 GB arba 2 TB paketo. Nors abu šie produktai yra prieinami, palyginti su daugeliu šiuo metu rinkoje esančių, tai didelis trūkumas kai nemokama sąskaita šių funkcijų neteikia.

Be trūkstamų funkcijų, vis dar išsiskiria pCloud paslauga, skirta nemokamiems nariams. Mane sužavėjo integruotas garso ir vaizdo grotuvas, kuris iš esmės leidžia transliuoti muziką ir žiūrėti filmus iš debesies, taip pat naudinga „pCloud“ paskyros savybė, leidžianti valdyti HD transliaciją..

Debesų laikymo išlaidos laikui bėgant tikrai padidėjo. Mokėti kiekvieną mėnesį erzina. Tai yra ekonominis pasirinkimas, kai vienkartinio mokesčio už fizinį kietąjį diską mokėjimas yra tas pats.

Laimei, „pCloud“ leidžia sumokėti vienkartinį mokestį už jų saugojimą debesyje. Jų 500 GB pakuotę galite amžinai gauti už 175 USD. Tai reiškia, kad turite kietąjį diską, kurį galėsite naudoti visą gyvenimą. Jei naudosite jį 10 metų, laikymo išlaidos bus maždaug 1,50 USD per mėnesį.

Daugybė žmonių, įskaitant save, mėgsta „pCloud“ žinių, neturinčių žinių, paslaugas. Liūdniausia yra tai, kad jūs negalite mėgautis „žinių be žinių“ patirtimi, net jei turite „pCloud Premium“ paskyrą. Galų gale teks mokėti daugiau už „pCloud Crypto“. Net ir teikdami nemokamą paslaugą, jūs turite prisiregistruoti prie „Crypto“ ir nereikia mokėti pinigų už „Premium“.

Nepaisant keleto trūkumų, turinčių didelę vartotojo patirtį ir daug nemokamos saugyklos, „pCloud“ yra mūsų sąrašo viršuje.

# 3 „MediaFire“: daugybė dovanų

Pagrindinės specifikacijos
 • 10 GB saugykla pradžioje
 • Pigiai ir patikimai
 • Apdovanojimų perdavimo sistema
 • Galimybė padidinti saugyklą

Pliusai

 Galite naudoti iki 10 GB nemokamos saugyklos vietos
Taip pat galite gauti iki 50 GB papildomos atminties
 Platforma siūlo pigių kainų planus

MINUSAI

 Negalite naudoti failų sinchronizacijos
Jūs turite susidurti su prastu saugumu

Jei rekomenduojate „MediaFire“ daugiau žmonių – tai nėra jūsų arbatos puodelis, nesijaudinkite. Galite gauti 2 GB papildomos saugyklos vietos tiesiog įdiegę „MediaFire“ išmaniųjų telefonų programą. Taip pat turite galimybę įgyti daugiau gigabaitų susiedami „Facebook“ ar „Twitter“ su paslauga.

„MediaFire“ taip pat siūlo prieinamų kainų planus, pavyzdžiui, aprūpinti vienu terabaitu (1 TB) tik 5 USD per mėnesį. Atsižvelgiant į tai, platformą, išskyrus nemokamą paslaugą, sunku rekomenduoti, net jei ji yra viena iš nedaugelio „Linux“ palaikomų paslaugų..

Pagrindinė problema yra ta, kad „MediaFire“ nesinchronizuos failų tarp bet kurio įrenginio. Tai reiškia, kad turite įkelti arba atsisiųsti dokumentus dirbdami rankomis pilve.

Be to, platformos saugos informacija nėra ideali, nes joje nėra šifravimo paslaugų ir nėra slaptažodžių. Vis dėlto „MediaFire“ sugeba nemokamai suteikti daug saugyklos vietos, todėl sugeba sudaryti mūsų sąrašą.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios „MediaFire“ yra sąraše, yra ta, kad ji siūlo gerą duomenų dalį nemokamai.

# 4 „Sync.com“: naudokite saugyklą naudodami persiuntimus

Pagrindinės specifikacijos
 • 5 GB saugykla pradžia
 • Linijų perdavimo sistemos viršuje
 • Daugybė galimų funkcijų
 • Gerai suapvalinta saugojimo paslauga

Pliusai

 Jūs gaunate 1 GB saugyklos vietos kiekvienam nukreipimui su nulinėmis ribomis
Šifravimas be žinių
 Galite naudotis 5 GB nemokamos saugyklos vietos

MINUSAI

 Negalite naudoti galiojimo pabaigos datų
Nuorodoms nėra jokių apribojimų
Nėra „Linux“ kliento

„Sync.com“ patenka į antrąją vietą šiame sąraše.

Kai jūs užsiregistruosite, platformoje gausite 5 GB laisvos talpos. Daugybė vartotojų giria už „Sync“, tačiau platforma tampa tokia populiari, kaip nemokama paslauga, būtent tai, kad ji turi persiuntimo programą su absoliučiai nulinėmis ribomis. Panašiai kaip „pCloud“, naudodamiesi kiekvienu nauju prisiregistravimu turite 1 GB, tačiau galite bendrinti tiek kvietimų, kiek norite. ��

Iš tikrųjų platformoje yra 20 GB apribojimų, susijusių su persiuntimais, tačiau iš tikrųjų lengva susisiekti tiesiog su įmone tiesiogiai el. Paštu ar tiesioginiuose pokalbiuose, kad galėtumėte išjungti viršutinę ribą. „Sync“ palaikymo atstovai patikrins jūsų nukreipimus, kad įsitikintų, jog jie yra tikri žmonės, tačiau kol viskas bus užsakyta, jie išplės jūsų nukreipimo premiją.

Teoriškai kaip beribę persiuntimo paslaugą, nemokamai galite gauti beveik neribotą saugyklų saugyklą debesyje, nei jums leidžiama naudojant bet kurias kitas mūsų išvardytas paslaugas. Daugelis vartotojų naudojasi savo socialine žiniasklaida, kad gautų kuo daugiau saugyklos vietos.

Be to, „Sync.com“ iš savo nemokamų paslaugų neiškiria daug mokamų planų funkcijų. Pvz., Galite gauti nulinį žinių šifravimą visuose planuose, nemokamą ir mokamą. Tai leidžia išplėsti iki failų bendrinimo. Dar daugiau – tai, kad programoje iki šiol yra geriausia „žinių be žinios“ paslauga tiek mokantiems, tiek nemokantiems vartotojams.

Taip pat galite pasirinkti galimybę apsaugoti nemokamą sąskaitą failais, kuriuos naudojate slaptažodžiu, tačiau nepridėkite galiojimo pabaigos datų ar atsisiuntimo apribojimų. Tam turėsite pereiti į „Sync.com Pro“ programą. Taigi, jei kyla problemų dėl „Sync.com“ ar „pCloud“ pasirinkimo, tai prasminga. Jie abu yra beveik tolygiai suderinti. Bet kokiu atveju jūs gausite puikų pasiūlymą.

Kai išnaudosite draugus ir pažįstamus, turėsite mokėti už paslaugą. „Sync“ turi fantastišką mokėjimo struktūrą, kur 1 TB saugyklos prilygsta 5 USD per mėnesį mokesčiams. Tai visada paprasta.

Mūsų garbingi paminėjimai

Manome, kad reikia paminėti keletą kitų nemokamų debesų saugojimo galimybių. Nors jiems nepavyksta patekti į mūsų sąrašo viršų, jie nėra blogos parinktys:

# 5 „Amazon“ debesies diskas

Užsiregistravę tiesiog gausite 5 GB nemokamai, tačiau jei esate dabartinis „Amazon Prime“ vartotojas, galėsite mėgautis beribėmis nuotraukų saugyklomis. Trūkumas yra tas, kad „Amazon Drive“ negali užšifruoti failų, todėl susirūpinimą kelia saugumas.

# 6 „Degoo“

Kitas atminties teikėjas, kuris yra gana populiarus. Vieną kartą užsiregistravus „Degoo“, jums suteikiama 100 GB nemokamos saugyklos vietos. Nors tai yra daug daugiau nei tai, ką siūlo kitos paslaugos, „Degoo“ teikia atsargines kopijas internete, o ne debesies saugykloje. Tiesą sakant, tai net nėra tokia puiki internetinė atsarginių kopijų tarnyba, bet bent jau tai palengvina darbą.

# 7 „Microsoft OneDrive“

Galiausiai, norėdami gauti paprasčiausias parinktis, turite ieškoti ne toliau, nei 1 TB, kurį teikia „Microsoft OneDrive“. Galite pasiekti laisvą saugyklos vietą tiesiog naudodami galiojantį instituto el. Pašto ID. Galite gauti „Office 365“, kuri taip pat pateikiama su „Microsoft Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir „OneNote“ darbalaukio versijomis. Geriausia yra tai, kad viskas nemokamai.

Nemokamas „Cloud Storage“ pirkimo vadovas

Kokių funkcijų reikėtų ieškoti naudojantis nemokama debesų saugyklos paslauga? Visų pirma: saugumas.

Pirkdami geriausius nemokamų debesų saugojimo planus, kibernetinis saugumas turėtų būti pagrindinis jūsų rūpestis. Patikimiausios debesų saugojimo įmonės niekada nematys ir neįrašys daugiau nei tik jūsų duomenų žvilgsnio – jos saugo juos užšifruotus, apsaugotus nuo įsilaužėlių ir savo darbuotojų smalsias akis..

Antra, geriausiuose „nemokamuose“ planuose turėtų būti tiek funkcijų, kiek pagrindinių mokamų ekvivalentų, nes tai suteiks jums realesnį vaizdą apie tai, už ką jūs iš tikrųjų mokėtumėte. Po to, kokia būtų nemokamo pavyzdžio prasmė, jei jie neliktų pagrindinių ingredientų?

Galiausiai šia paslauga turėtų būti lengva naudotis, kaip ir paprasta, kurią gali naudoti tavo močiutė. ���� Jis turėtų sklandžiai integruotis su visais jūsų prietaisais, nesvarbu, ar tai būtų išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar staliniame kompiuteryje.

Dauguma čia rekomenduojamų nemokamų debesų saugyklų programų yra suderinamos su visais nurodytais įrenginiais ir veikia visose pagrindinėse operacinėse sistemose. Tokiu būdu galite pasiekti norimus failus, kai tik jų norite, nesvarbu, kur esate (tol, kol esate prisijungę prie interneto).

Kaip jūs pasirenkate idealų nemokamą saugojimą debesyje?

Nors visos paslaugos, kurias mes rekomenduojame čia, yra nemokamos, ne visos jos teikiamos vienodai vertės. Mes praleidome bet kuriuos teikėjus kas kita nei puikus saugumas, kaip juos paminėti būtų laiko švaistymas.

Likusios palyginamos tik dvi kategorijos: 1) gigabaitų (GB) skaičius, įtrauktas į nemokamos saugyklos planą, ir 2) funkcijos, kuriomis galėsite naudotis.

Nemokamai brangus

Daugeliui žmonių pakanka žodžio „nemokama“, kad suviliotų juos ir netgi susitaikytų su vidutiniškos saugojimo pakuote. Nesijaudink! Kaip minėta, kiekviena nemokama debesies saugyklos galimybė skiriasi.

Štai šis susitarimas, ne Gerai parinktys siūlo daugiau nei 50 GB už nemokamą planą. Tai yra aukščiausia pusė. Didžiausia riba yra nuo 15 iki 16 GB. Jei planuojate bet kurį laiką naudoti debesų saugojimo paslaugą, tam tikru metu mokėsite.

Svarbiausias dalykas, į kurį reikia sutelkti dėmesį, yra tai, kad jokia įmonė iš tikrųjų nesuteikia jums tiek daug saugyklos. „Dropbox“, vienas žinomiausių debesų saugyklų teikėjų, taip pat yra vienas mažiausiai dosnumo saugančių dolerių atžvilgiu, kai peržengi 2 GB nemokamų duomenų limitą..

Kaip veikia debesų saugykla

Jums siūlomi tik 2 GB „Dropbox“ su nemokamu planu, oficialiai žinomi kaip „Dropbox Basic“. Po to kainos geriausiu atveju yra dvigubai didesnės nei kitų debesų saugojimo planų. Blogiausiu atveju tai yra kelis kartus daugiau nei kitų variantų.

„Dropbox“ siūlo mažiausią priemokų planą – 1 TB saugyklos vietos. Daugeliui žmonių net nereikia tiek daug saugyklos. Tai jums kainuos 10 USD per mėnesį, o jei norite pasididinti duomenis, žiūrėsite 20 USD per mėnesį.

„Dropbox“ siūlo sandorį, norint gauti nemokamą 16 GB saugyklos vietą, kai draugai prisiregistruoja, tačiau tai ne visada yra galimybė – verslas taip pat nėra profesionalus prašyti kitų prisiregistruoti. Tą pačią funkciją siūlo ir kitos paslaugos. Taigi, kodėl mes rekomenduojame erdvesnius planus, tokius kaip „pCloud“ arba „Sync.com“ (daugiau apie šias galimybes per minutę).

Funkcijų skaičius ir tipas

Be laisvosios atminties vietos (GB) apribojimo, daugybė nemokamų saugyklų debesyje planų taip pat riboja teikiamų funkcijų skaičių. Vėl naudojant „Dropbox“ kaip pavyzdį, jos pagrindinėje programoje nėra svarbių galimybių, tokių kaip slaptažodžiai ir dviejų veiksnių autentifikavimas, kad būtų apsaugoti jūsų aplankai, taip pat dalijimasis failais ir korinio ryšio prieiga neprisijungus. Štai kodėl mūsų sąrašo parinktys labiau išsiskiria iš daugybės funkcijų, kurias galite pasirinkti.

Baigiamosios mintys

Puiku, kai įmonė taip pasitiki savo paslaugomis, kad nori ją suteikti nemokamai, tikėdamiesi, kad vieną dieną tapsite mokančiu klientu.

Bet tik jūs tiksliai žinote, kurios funkcijos bus naudingos jums ar jūsų įmonei, kai tik suteiksite paslaugą kolegijoje. Apžvelkime svarbiausius mūsų pasirinkimus:

 1. Google diskas
 2. „pCloud“
 3. „MediaFire“
 4. „Sync.com“

Geriausi nemokamų debesų saugyklų teikėjai, tokie kaip „pCould“, suteiks jums iki 10 GB saugyklos vietos su keliomis patobulintomis funkcijomis, tikėdamiesi, kad jums labiau patiks jų sistema, o ne kažkas, kas jau prieinama visiems „Gmail“ vartotojams, pvz., „Google“ diskas.

Galų gale jūs turite nuspręsti, kiek jums reikia nemokamos debesies saugyklos ir kuri iš paslaugų yra tinkamiausia šiam darbui. Laimei, niekas netrukdo išbandyti juos visus ir tiesiog prilipti prie to, kas jums labiausiai patinka, kaip jie visi nemokami!

Saugokite informaciją, atminkite, kaip dalijatės savo duomenimis, ir pasinaudokite šiomis nemokamomis debesies saugyklų galimybėmis (kol galite!). Juk nėra sakoma, kada baigsis nemokami pavyzdžiai … ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author