Nejlepší webhostingové služby

Jako webová agentura s velkým počtem hostitelských účtů (pro hostování našich klientů + máme nespočet vedlejších projektů a rádi experimentujeme ��) máme docela dobrou představu o tom, co definuje nejlepšího poskytovatele webhostingu.

Prošli jsme si všechny naše hostingové účty, analyzovali, kteří weboví hostitelé fungují dobře a kteří nejsou (a proč). Pak jsme se rozhodli postavit tuto masivní srovnávací stránku, abychom sdíleli to, co jsme našli, užívejte si!

Pro rychlou orientaci, na základě našich recenzí, jsou tyto 5 nejlepších poskytovatelů webhostingu do roku 2020:

 1. Hostinger – celkově nejlepší
 2. SiteGround – běžec
 3. HostPapa – skvělý a cenově dostupný webový hostitel
 4. Cloudways – nejlepší cloudová hostingová služba
 5. A2 Hosting – skvělé pro hosting prodejce

Contents

Proč solidní webhostingové záležitosti!

Kvalita vašeho poskytovatele webhostingu může mít obrovský dopad na potenciální úspěch vašeho webu.

Vezměme si rychlost webu  například jste věděli, že 1 sekundové zpoždění znamená snížení počtu zobrazení stránek o 11%, což znamená, že za každou sekundu, kterou se váš web stále načítá, se přesune 1/10 návštěvníků, a proto se zkušený web zaměřený na kvalitu poskytovatel hostingu je důležitý!

Naštěstí pro nás je webhostingový průmysl docela konkurenční s většinou poskytovatelů, kteří se neustále snaží porazit jeden druhého ohledně ceny, kvality a podpory! To je skvělé pro nás, protože máme spoustu možností, pokud jde o výběr webhostingu.

webhostingový výzkum

Kromě hostitelská srovnávací tabulka Níže uvádíme podrobnější informace o jednotlivých recenzích hostování webových stránek.

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Logo hostinger 0,99 $ (90% sleva – dolů z 9,99 $) 10 GB

 • Velmi cenově dostupné
 • Super snadné nastavení
 • Skvělý výkon a rychlost
 • Globální síť serverů
 • 30denní záruka vrácení peněz!

Hostinger recenze
siteground2 3,95 $ (sleva 67%, pokles z 11,95 $) 10 GB
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Blesk rychle
 • Velká podpora!
 • Globální servery
Recenze SiteGround
Logo HostPapa 2,95 $ (z 7,99 $ – exkluzivní sleva na MangoMatter) 100 GB
 • Velmi cenově dostupné!
 • Spousta možností podpory
 • Skvělý výkon
 • 30denní záruka vrácení peněz
Recenze HostPapa
cloudwayslogo 7 $ 20 GB
 • Cloud hosting nově definován.
Cloudways Review
A2HostingLogo 3,92 $ Neomezený
 • Levný
 • Neomezené místo na disku!
Recenze hostingu A2

10 nejlepších webhostingových recenzí pro rok 2020

1. Hostinger – celkově nejlepší

Logo hostinger
Web: www.hostinger.com
Cena: 0,99 $
Místo na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat
Globální dosah: Ano

Hostinger je jednou z nejrychleji rostoucích webhostingových společností a má dobrý důvod. Dokážou poskytovat šíleně vysoce kvalitní hostingové služby za zlomek nákladů ve srovnání s většinou svých konkurentů.

Není divu, že od svých počátků v roce 2004 se zaregistrovalo přes 29 milionů uživatelů. Za pouhých 0,99 $ / měsíc získáte 10 GB místa na disku SSD, bezplatné SSL, jejich zákaznickou podporu 24/7/365 a několik dalších bezplatných reklam. Hodnota, kterou nabízejí, je velmi působivá!

To, co se nám opravdu líbí, je, jak strukturovali proces založení nového účtu. Je to nejhladší nastavení, jaké jsme dosud zažili. Kroky plynule přecházejí do příštího okamžiku, než to budete vědět, až budete mít web naživo s nainstalovaným WordPress (a skutečně optimalizovaným pro WordPress) a připravený k nahrání obsahu a obrázků.

Je to vážně promyšlený proces na palubě!

Pokud jde o výkon, kromě svých 7 (!) Umístění serverů po celém světě, používají pevné disky SSD, ukládání do mezipaměti na úrovni serveru, ochranu DDOS, vlastní plugin pro ukládání do mezipaměti, 99,9% dostupnosti atd. A pokud opravdu chcete vytlačte ze svého webu každou možnou rychlost, přidejte CDN a jste zlatí, bez ohledu na to, odkud vaši návštěvníci přicházejí.

Jejich servery jsou umístěny v USA, Singapuru, Velké Británii, Nizozemsku, Litvě, Brazílii a Indonésii.

Nabízejí následující typy hostingu: Sdílené hostování (které většina lidí potřebuje), VPS, Cloud hosting, Hosting WordPress a e-mail hosting. A jen v případě, že to potřebujete, prodávají také doménová jména, one-stop-shop pro všechny vaše webové potřeby.

Jejich společné plány hostování začínají pouze 0,99 $ za měsíc (90% sleva právě teď). Nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz, neosvěta v naší knize!

Klady

 • Velmi snadné nastavení
 • Skvělý výkon
 • Super cenově dostupné
 • Globální síť serverů

Nevýhody

 • N / A

2. SiteGround – runner-up

Logo SiteGround
Web: www.siteground.com
Cena: 3,95 $
Místo na disku: 10 GB
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

SiteGround je obrovským hráčem v hostitelském průmyslu. Od jejich super pohotové podpory zákazníků, která má průměrnou dobu odezvy 10 minut na podpůrných vstupenkách, až po nastavení serverů optimalizovaných pro WordPress, díky nimž WP běží velmi hladce, zná své řemeslo!

Stejně jako většina poskytovatelů webhostingů nabízejí několik pěkných bezplatných reklam, jako je SSL, bezplatná doménová jména a bezplatné převody webů.

Také přicházejí doporučeni WordPress (jen velmi málo hostingových společností to může nárokovat! Samozřejmě mohou řešit téměř jakýkoli systém pro správu obsahu nebo drag and drop webový tvůrce, kterého na ně hodíte).

Pokud jde o výkon, nabízejí nejen hostování SSD pro vyšší rychlosti a zajištění toho, aby měl každý dostatek serverových prostředků, ale dokonce vytvořili interní plugin pro ukládání do mezipaměti pro weby WordPress s názvem SuperCacher, aby co nejrychleji serveroval vaše stránky.

A pokud je váš cílový trh umístěn v zámoří, mají také datová centra ve Velké Británii, NL (Nizozemsko) a SG (Singapur). A stejně jako Hostinger nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz a mají 99,9% záruku dostupnosti.

Jejich zabezpečení si také zaslouží výkřik, protože vytvořili vlastní bezpečnostní systém, který neustále prochází weby a sleduje potenciální hrozby a zajišťuje, aby všechny servery a účet zůstaly co nejčistší..

Mají 3 hostovací plány. Jejich nejdostupnější sdílený hostingový plán začíná pouze 3,95 $ za měsíc (67% sleva z obvyklé ceny)!

Klady

 • Uživatelsky přívětivý
 • Působivé bezpečnostní funkce
 • Více datových center po celém světě
 • Doporučeno WordPress
 • Skvělý výkon

Nevýhody

 • Náklady na obnovu jsou trochu vysoké

3. HostPapa – skvělý a cenově dostupný webový hostitel

Logo HostPapa
Web: hostpapa.com
Cena: 2,95 $
Místo na disku: 100 GB
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ne

I když jejich branding může nějakou práci využívat, služby, které poskytuje Hostpapa, jsou prvotřídní! 100 GB prostoru za pouhých 2,95 $ je velmi dobrá záležitost, rozhodně s ohledem na úroveň zákaznické podpory, kterou získáte, a dokonce i 30denní záruku vrácení peněz.

Mají samozřejmě instalátory na jedno kliknutí pro všechny vaše oblíbené stavitele webů nebo systémy pro správu obsahu, jako je WordPress, Joomla atd. Také získáte zdarma doménové jméno, certifikát SSL a bezplatnou migraci stránek ze starého hostitele, pokud potřeboval. Pokud potřebujete zacílit na zámořský trh, jako je Evropa nebo Asie, můžete snadno integrovat CDN CloudFlare pro slušné doby načítání bez ohledu na to, kde se vaši návštěvníci nacházejí. Jejich provozuschopnost je také velmi spolehlivá a téměř bez prostojů.

Zákaznická podpora funguje 24/7 a je velmi vstřícná, rozhodně s ohledem na nízké náklady! Mohou také pomoci s migrací stránek.

Pokud jde o webhostingové služby, HostPapa nabízí sdílený hosting, reseller hosting, VPS hosting a hosting WordPress, jakož i služby webdesign, G Suite a podporu integrace Office 365. Vážně, pokud máte rozpočet, nenechají vás dolů.

Jejich sdílené hostingové balíčky začínají na 2,95 $ za měsíc.

Klady

 • Spousta místa na disku
 • Doplňkové služby
 • Dobrá podpora 24/7
 • Název domény zdarma
 • 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • N / A

4. Cloudways – nejlepší cloudová hostingová služba

Logo Cloudways
Web: www.cloudways.com
Cena: 10 $
Místo na disku: 25 GB
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

Cloudways posílá cloud hosting na další úroveň! Téměř okamžité nasazení a skvělá škálovatelnost … s velmi citlivou technickou podporou nahoře.

S více než 25 datovými centry, dobrým uživatelským zážitkem, skvělým výkonem a provozuschopností prostřednictvím webových serverů Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr a KYUP … tito kluci předefinují cloud hosting průmysl.

Když už mluvíme o výkonu, důvod, proč jsou tak dobří, není jen proto, že tam používají některé z nejlepších poskytovatelů a podporují věci jako PHP7, HTTP / 2 podporované servery a hosting SSD. Kromě velkého vlastního ovládacího panelu také postavili některé vlastní systémy, které ještě více zvyšují výkon. Pro weby WordPress mají plugin pro ukládání do mezipaměti Breeze a poté pro webového tvůrce Magento mají vestavěnou celostránkovou mezipaměť. Určitě vědí, co dělají!

Z bezpečnostních důvodů jsou také velmi působivé. S vyhrazenými bránami firewall a dvoufaktorovým ověřením berou zabezpečení velmi vážně.

Jejich nejlevnější web hosting plán začíná na 7 $ měsíčně.

Klady

 • Vysoce výkonný cloudový hosting
 • Velmi škálovatelné
 • Datová centra po celém světě

Nevýhody

 • Je třeba více techie dovedností

5. Hostování A2 – skvělé pro hostující prodejce

Logo hostování A2
Web: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 $
Místo na disku: Neomezeno
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

A2 Hosting je velmi podobný jak na SiteGround, tak na Hostingeru… rychlé servery, globální dosah, skvělá podpora, neomezené místo na disku. A ačkoli nemají oficiální doporučení WordPress, jsou optimalizovány pro WordPress.

Zatímco jejich základní plány jsou velmi rychlé a nabízejí úhledné doplňky, jako je bezplatný certifikát SSL, bezplatné skenování potenciálních hackerů, bezplatné přenosy webů, více umístění na serverech atd. To vše samozřejmě s 99,9% zárukou dostupnosti.

Turbo plány jsou tam, kde se věci opravdu zajímavé. Turbo plánuje nejen méně uživatelů na webový server, v podstatě dává více serverových zdrojů na účet, ale také nabízí docela agresivní systém pro ukládání do mezipaměti s různými řešeními pro ukládání do mezipaměti pro hlavní tvůrce webových stránek, jako jsou WordPress a Magento..

A2 Hosting nabízí různé typy webhostingů, od sdíleného hostování, hostování WP a hostování prodejců, přes VPS a specializované hostingové plány.

Nabízejí také 3 hosting balíčky, jejich nejlevnější sdílený web hosting plán začíná na 3,92 $ za měsíc (původně 7,99 $ / měsíc).

Klady

 • Servery v USA, Evropě a Singapuru (SG je skvělý pro stránky NZ)
 • Neomezené místo na disku
 • Záruka vrácení peněz kdykoli

Nevýhody

 • N / A

6. GreenGeeks – nejlepší zelený webhosting

Logo GreenGeeks
Web: www.greengeeks.com
Cena: 2,95 $
Místo na disku: Neomezeno
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

Greengeeks mají více datových center po celém světě, velmi dobrou podporu a dokonce nabízejí neomezenou šířku pásma a místo na disku s každým plánem. To, co GreenGeeks odlišuje, je spotřebovávají energii 3krát zpět do sítě pomocí větrné energie, což je docela úžasné!

Pokud jde o konkrétní funkce, jde o jejich webhostingové služby. Jak již bylo zmíněno, nabízejí neomezený prostor na disku i na svém nejzákladnějším plánu, mají nepřetržitou zákaznickou podporu, nabízejí 99,9% záruku dostupnosti sítě a stejně jako SiteGround 30-denní záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni! Jsou také užitečné, pokud jde o migraci stránek.

Pokud jde o výkon, maximalizují rychlost tím, že nabízejí hostování SSD, bezplatnou integraci CDN s podporou Cloudflare, HTTP / 2 a PHP7. Dokonce vytvořili svůj vlastní systém ukládání do mezipaměti s názvem PowerCacher, který vytlačil co nejvíce výkonu.

Pokud jde o plány hostování, nabízejí obvyklý sdílený hosting, hosting WordPress a hosting hostitele.

Jejich nejlevnější hostingový plán začíná pouze 2,95 USD za měsíc (pokles z 9,95 $).

Klady

 • Super zelená
 • Neomezené místo na disku
 • Více datových center po celém světě
 • Dobrý zákaznický servis

Nevýhody

 • N / A

7. Bluehost – skvělý webový hostitel pro začátečníky

Logo Bluehost
Web: www.bluehost.com
Cena: 3,95 $
Místo na disku: 50 GB
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

V posledních několika letech měl Bluehost trochu bouřlivé období. Byli na vrcholu své hry, pak si je koupila společnost EIG (mezinárodní vytrvalostní skupina), věci šly z kopce, recenze zákazníků už nebyly super pozitivní … ale před 2 lety se těžce snaží věci otočit, a nyní jejich záda s slušným hostingem, skvělým zákaznickým servisem a dobrým výkonem. Jsou velmi dobře známí a v dnešní době je používá mnoho webů.

Jejich nedávné úsilí jim opět přineslo místo v našem srovnání webhostingu! Pokud jde o hostingové služby, nabízejí sdílený hosting, cloudový hosting, WP hosting, VPS a dedikovaný hosting. Vše přichází s obvyklými funkcemi a skvělou dobou provozu.

Obzvláště se hodí k hostování webů WordPress a mají další hostovací funkce speciálně pro instalace WP, aby zajistily co nejhladší výkon.

Pokud jde o zákaznickou podporu, mají vše od velké znalostní báze, lístků podpory, živého chatu, telefonické podpory a dokonce i video tutoriálů pro případ. Postavili také vlastní ovládací panel, který se poměrně snadno používá.

Jejich webhostingové plány začínají na 3,95 $ měsíčně.

Klady

 • Zkušený
 • Konkurenční ceny
 • Spousta místa na disku

Nevýhody

 • Skalnatá pověst

8. HostGator – Hostitel webových stránek s velkou hodnotou

Logo hostgátora
Web: www.hostgator.com
Cena: 2,75 $
Místo na disku: Neomezeno
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky

HostGator je veteránem v oboru, je velmi starý a má spoustu zákazníků. Jsou také velmi cenově dostupné, ale ukazuje se, když používáte jejich služby. Všechno je v pořádku, není to špatné, není skvělé, prostě v pořádku.

Ale znovu, při pohledu na jejich hostingové funkce, neomezený prostor na disku za pouhých 2,75 $ / mo, ne špatný obchod. Nabízejí také bezplatný SSL, bezplatnou doménu na jeden rok a záruku 99,9% dostupnosti serveru.

Podpora je také dostatečně slušná a nabízí možnosti pro telefon, live chat a vstupenky na podporu. Mají také spoustu videonávodů, aby byl váš zážitek co nejjednodušší.

HostGator má následující plány hostování webových stránek: Sdílený hosting (pomocí cpanel hostingu), WordPress hosting, cloud hosting, prodejce, VPS a dedikované servery.

Mají také 2 webové servery v USA a jeden v Indii.

Jejich společné plány webhostingu začínají pouze 2,75 $ měsíčně.

Klady

 • Levný
 • Slušná hodnota
 • Neomezené e-mailové adresy

Nevýhody

 • Služby nižší kvality
 • Bezpečnost může být lepší

9. Inmotion Hosting – skvělé pro obchodní weby

logo hostování inmotion
Web: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 $
Místo na disku: Neomezeno
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ne

InMotion Hosting je už nějakou dobu známá pro kvalitní firemní hosting (s 99,99% zárukou dostupnosti)! A když přicházejí s vyšší cenou, kvalita jejich hostingových služeb je velmi dobrá, stejně jako jejich podpora.

Máte-li jakékoli problémy, můžete je kontaktovat telefonicky, pomocí podpůrných lístků, živého chatu a případně i pomocí skype.

Pokud se začnete dívat na jejich uživatelské recenze po celém webu, je docela působivé, jak se jim líbí.

Pokud jde o možnosti hostování, nabízí InMotion sdílený hosting, hosting pro distributory, VPS hosting, dedikované servery a specializovaný hosting WordPress.

Jejich nejlevnější plán začíná na 6,39 $ měsíčně.

Klady

 • Kvalitní služby
 • Dobrá pověst
 • Solidní záruka dostupnosti

Nevýhody

 • Drahý

10. WP Engine – Managed WordPress Hosting

logo wpengine
Web: www.wpengine.com
Cena: 35 $
Místo na disku: limit 25 tisíc návštěvníků
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

Pokud skutečně hledáte vysoce kvalitní hostovaný hosting WordPress pro Spojené státy, potřebujete WP Engine! Jsou lídrem na trhu, pokud jde o hostování webů WordPress (žádný jiný tvůrce stránek), a z dobrého důvodu (i když jsou o něco dražší). Mají zabudovaný vlastní systém ukládání do mezipaměti, který slouží k rychlému zobrazování stránek (nazývaný EverCache), a ve spojení s jejich CDN jsou nejrychlejší hostingovou společností WordPress v okolí! Mají také vlastní ovládací panel, který poskytuje skvělý uživatelský dojem.

Jejich nepřetržitá technická podpora se samozřejmě specializuje na WordPress, což jim umožňuje vyřešit jakýkoli problém bez problémů. Kromě toho se také starají o všechny základní aktualizace WordPress, takže se o to nemusíte starat. A když se jedná o významnou aktualizaci, ve skutečnosti nejprve otestují web před aktualizací, aby se ujistili, že se nic nepřeruší, špičková služba. Mají také živou detekci hrozeb v reálném čase, skvělou dostupnost, aktivně blokují útoky DDOS a dokonce opraví váš web zdarma, pokud dojde k hacknutí … není divu, že jeho uživatelské recenze jsou tak pozitivní!

To vše více než ospravedlňuje cenovku a místo v našem srovnání webhostingu! Zájem o klid mysli a může ušetřit rozpočet?

Jejich nejlevnější plán začíná na 35 $ ​​měsíčně.

Klady

 • Více datových center po celém světě
 • Super specializovaná podpora
 • Vysoký výkon

Nevýhody

 • Náklady

Jak najít nejlepší poskytovatele hostingu webových stránek

Pokud jde o výběr kvalitního webového hostitele pro váš web, je důležité pochopit, že existuje mnoho typů, ze kterých si můžete vybrat.

Níže uvádíme vysvětlení klíčových typů možností webového hostingu a jejich hlavních výhod a nevýhod a podrobněji se věnujeme funkcím, které byste rádi hledali, takže si můžete vytvořit svůj vlastní nejlepší srovnání webhostingu a nakonec najít perfektního hostitele, na kterém budete stavět svůj web.

Kromě toho, pokud jste ještě nezaregistrovali své doménové jméno, může to udělat také řada hostitelů. Jak již bylo řečeno, naším oblíbeným registrátorem je Namecheap, kteří byli už dlouho a jsou velmi cenově dostupní. Celý proces vytváření webových stránek je celkem jednoduchý, mnoho lidí si dnes staví své vlastní webové stránky (stačí se podívat na naši internetovou statistickou stránku, abyste získali představu, je to úžasné) … prostě to udělejte po jednom kroku.

US web hosting notebook

Typy hostování webových stránek

Sdílený hosting

V případě sdíleného hostingu je v zásadě hostováno více webových stránek jediným serverem, který je řízen správcem systému. Obvykle nabízejí celou řadu možností, jako je Windows nebo Linux hosting, Java a PHP hosting. Kromě toho najdete mnoho z nich s instalačními programy pro hlavní systémy správy obsahu, jako jsou WordPress, Joomla, Drupal atd..

sdílený hosting

Klady: Sdílený hosting je nejlevnější hostingový plán, protože více účtů bude používat stejný server, čímž se náklady rozdělí. Je také uživatelsky přívětivý, protože k jeho použití nevyžaduje vznešené znalosti.

Nevýhody: Sdílené hostování může být bohužel kvůli sdílené povaze docela nespolehlivé. Soutěžíte o omezenou sadu zdrojů a funkcí s více dalšími účty, takže může být pro váš web snazší zpomalit nebo dokonce hacknout ve srovnání s jinými možnostmi hostování.

VPS Hosting

VPS znamená Virtual Private Server. V podstatě jde o prostřední půdu mezi sdíleným a vyhrazeným hostingem serverů (a funguje skvěle pro herní servery, nejlepší hosting serverů Minecraft je postaven na VPS). Představte si hostitele sdíleného serveru s oddíly mezi účty, které poskytují další soukromí a funkce.

Klady: Cena je docela střední. Platíte o něco více než sdílený hosting, ale to vám poskytuje extra svobodu, flexibilitu a bezpečnost. Stále získáte podporu od administrátorského týmu, ale máte větší kontrolu než tradiční sdílený hostitel.

Nevýhody: Nedůvěryhodný poskytovatel internetových služeb by mohl doprodat prostor a vydělat více peněz a nechat účty uvízlé bez prostoru na serveru. Z vaší strany je také potřeba trochu více údržby než u sdíleného hostingu.

Dedikovaný serverový hosting

Dedikovaný server je vše vaše. Máte k tomu všechna práva a povinnosti. Svoboda však přichází s vyššími peněžními náklady a pracovní náročností.

Klady: Nikdy vás nikdo nezpomalí ani jinak ovlivní nikdo jiný, protože server je celý váš! A protože je to vaše, to znamená, že je to vaše přizpůsobení, ale cítíte se tak nakloněni.

Nevýhody: Odpovědnost za přizpůsobení spadá na vás, takže vyžaduje trochu více know-how. Nejen, že to vyžadují inteligentní zařízení, ale také přichází s vyšší cenou.

Cloud hosting

Cloud hosting je další možnost někde mezi vyhrazeným a sdíleným hostingem. Cloud hosting rozděluje své zdroje mezi několik připojených serverů (například pavučina) a podle potřeby je poskytuje na účty. To zrychluje a poskytuje zabezpečení v případě selhání jednoho serveru.

Klady: Flexibilita v měřítku je velkou výhodou, kterou může cloudový hosting poskytnout. To znamená, že pokud vaše firma rychle roste, váš server se tím přizpůsobí. Je to také produkt, který je vám k dispozici, jakmile jej budete potřebovat, protože neustále existuje v té či oné podobě v cloudu. Je to přiměřená cena a funguje velmi dobře pro účet s nízkým počtem zaměstnanců.

Nevýhody: Protože je v tomto důvěryhodném cloudu tak centralizovaná, takže pokud máte problém s cloudem, jste téměř bezmocní. Díky komponentě cloudového úložiště můžete opět získat přístup k vašim souborům pouze přes internet. Pokud se nemůžete připojit, nemůžete získat přístup. Pružná gumová páska, kterou nabízí, může také každý měsíc přijít s flexibilní gumovou páskou.

Reseller Hosting

Reseller hosting je druh hand-me-down verze sdíleného hostingu. Společnost bere balíček od mateřské hostitelské společnosti, balí jej nebo balí tak, jak se mu líbí, a dále jej prodává na jiné účty jako své vlastní.

Klady: To vám ušetří potíže, protože někdo jiný je v konečném důsledku na starosti. Pokud se chcete spolehnout na ostatní, může to být pro vás dobrým řešením.

Nevýhody: Strana, která prodává hostitele, však nemusí být odborníkem. Jako klient k nim pravděpodobně budete mít přístup, takže pokud se něco pokazí, ocitnete se v obtížné situaci. Z tohoto důvodu by měla být zvažována pouze důvěryhodná a ověřená prodejní společnost.

Spravovaný hosting WordPress

Toto je prvotřídní hosting zaměřený na WordPress s odborným personálem technické podpory WP. Spravovaní hostitelé WP mají obvykle velmi dobře optimalizovaný serverový zásobník speciálně navržený tak, aby běžel WordPress co nejrychleji. Ceny se obvykle počítají na základě počtu návštěvníků měsíčně, a nikoli na místo na disku, jako je obvyklý sdílený webový hostitel.

Klady: Vždy budete informováni o nejnovějších funkcích a zásuvných modulech, protože WordPress je vždy v popředí nových věcí ve světě hostování. Udrží vaši rychlost a ochrání vás, když něco spadne. Tým vás nebude informovat pouze o tom, že vás bude informovat, ale také bude chránit vaše informace a bude tam pro případné problémy.

Nevýhody: Cena je obvykle první věcí, která někoho vypne. Čím větší je web a jeho objem, tím více vám bude účtováno. Máte také o něco menší kontrolu nad přizpůsobením svého webu (protože spravovaní hostitelé mají tendenci mít seznam nepovolených pluginů … pro udržení optimálního výkonu).

Webhostingové funkce, které byste měli zkontrolovat

Nyní, když víte, jaký typ webového hostitele hledáte, budete chtít prozkoumat každou možnost pro funkce, které potřebujete.

V našich dalších porovnáváních používáme stejné faktory jako:

 • webové stránky hostující Austrálii
 • hosting webových stránek v Kanadě
 • web hosting Singapur
 • NZ webhosting
 • web hosting Indie
 • UK web hosting
 • web hosting Malajsie
 • hostování Irska
 • web hostující Pákistán
 • Melhor hospedagem de sites Brasil
 • web hosting Indonésie

Pořadí následujících aspektů, co je pro vás nejdůležitější, zúží vyhledávání na nejlepší poskytovatele hostování webových stránek, kteří nabízejí ten správný balíček pro vás.

Zjistěte, na co chcete utratit své peníze: Je to šířka pásma, podpora, další domény nebo možná úložný prostor?

Na druhé straně určete, za co nestojí za to utratit peníze. Pokud nepotřebujete speciální podporu, vyberte si balíček, který vám poskytne flexibilitu a oprávnění vykonávat veškerou práci!

Pojďme prozkoumat důležité aspekty výběru dobré hostitelské služby, takže se při vytváření webu neobjeví žádné problémy..

Umístění a rychlost serveru

Na geografickém umístění serveru záleží, protože čím je server blíže k vám, tím menší vzdálenost a méně obručí budou muset informace projít, abyste se dostali k vám a těm, kteří používají váš web. V minulosti, čím dále byl server od vašich návštěvníků, tím pomalejší byl váš web pro tyto návštěvníky načten.

mapa umístění serveru

V dnešní době však můžete tento problém vyřešit poměrně snadno povolením sítě CDN nebo Content Distribution Network. CDN je distribuovaná síť serverů po celém světě. Tyto servery nebo uzly mohou obsluhovat verzi vašeho webu uloženou v mezipaměti z uzlu, který je nejblíže návštěvníkovi, který se pokouší získat přístup k webu. Takže můžete mít svůj web hostovaný v USA, přičemž návštěvníci z Asie stále dokážou načíst váš web poměrně rychle.

Cloudflare je jedním z těchto CDN a je zdarma! Většina webových hostitelů má snadný instalační program pro Cloudflare na jedno kliknutí, takže si to určitě dávejte pozor.

Místo na disku

Místo na disku je místo pro ukládání souborů na pozadí (věci jako soubory HTML, e-mail, obrázky a skripty). Úložiště je v zásadě kartotékou pro daný web. Než se zaregistrujete pro hostingovou službu, budete chtít vědět o dostupném úložném prostoru, protože jakmile je kartotéka plná, je to (i když samozřejmě můžete upgradovat, pokud je to nutné).

Zajistěte si nyní i v budoucnu dostatek místa a zkuste použít hostitele, který používá disky SSD, protože jsou mnohem rychlejší než ty tradiční.

Většina hostitelů také umožňuje více e-mailových účtů / e-mailových adres pod jedním hostingovým účtem, e-maily však mohou zaplnit místo na disku poměrně rychle..

SSL certifikáty

Bezpečnost je v dnešní době velká věc, kdy se hackeři snaží proniknout násilím na jakékoli místo, které mohou. Dokonce i Google integroval používání certifikátů SSL v tom, jak řadí stránky podle jejich výsledků, přičemž zabezpečené weby mají mírnou výhodu oproti nezabezpečeným webům. SSL je zkratka pro Secure Sockets Layer, jedná se o bezpečnostní technologii pro vytvoření šifrovaného spojení mezi serverem a klientem nebo návštěvníkem, aby data, která jsou přenášena, byla chráněna před špatnými aktéry.

SSL sertifikuje

Platilo to tak, že pouze weby, které přijímají kreditní karty nebo platební údaje, musely mít platný certifikát SSL, ale v dnešní době je to téměř každý web. Naštěstí pro nás společnosti jako Pojďme šifrovat poskytují certifikáty SSL zdarma. Většina z nejlepších webových hostitelů tam také má instalátor jedním kliknutím, který zajistí zabezpečení vašeho webu instalací certifikátu.

Uptime

Zajímá vás, jak spolehlivý bude váš hostitel? Uptime je fantastický způsob, jak to měřit! Provozní doba webových stránek je procento, které ukazuje, jak dobrý poskytovatel dokáže udržet vše úspěšně spuštěné.

Pokud hostitel požaduje 99% záruku dostupnosti, může se to zdát perfektní! Ale zvažte 1%. Jedno procento za rok může pro vaše stránky znamenat několik dnů prostoje. Dny prostojů stejné ztráty přístupu, tedy ztráty příjmů, přesto za službu stále platíte. Záporný prostor procenta dostupnosti je tedy něco jako to, co vás bude stát, když bude server mimo provoz. Na naší stránce stavu hostingu jsme začali sledovat celkovou dobu bezporuchovosti i dobu odezvy pro největší webhostingové společnosti.

Podívejte se na nejvyšší procento, které můžete najít, a ujistěte se, že se drží své uptime záruky a mohou dodat.

Podpěra, podpora

To je jeden z důležitějších faktorů, které jsme zvažovali v našem srovnání webhostingu.

Zvážit:

 • Kolik toho víte o navrhování webových stránek, jejich údržbě a aktualizaci.
 • Kolik se budete muset spolehnout na tým podpory, který bude dělat takové věci, jako je navrhování, údržba a aktualizace vašeho webu.

Je pravděpodobné, že spadnete na jeden konec spektra nebo na druhý.

možnosti podpory

Pokud nepotřebujete velkou podporu a zvládnete zodpovědnost sami, pravděpodobně můžete snížit náklady výběrem možnosti, která neposkytuje velkou podporu. Pokud to však budete potřebovat, vyhledejte spolehlivý tým podpory, který zvládne vše, co potřebujete. (A připravte se na podporu.)

Zálohy

Podívejte se, jaké možnosti zálohování nabízí váš hostitel výběru. Dobrá záloha bude probíhat pravidelně a měla by být uložena na různých místech pro případ, že by jedna oblast měla poruchu.

Ne pravidelné a bezpečné zálohování vašich informací může znamenat opravdu špatný den a spoustu ztracených dat. Neriskujte to. Denní zálohy jsou samozřejmě nejlepší.

Šířka pásma

Šířka pásma je úroveň provozu a přenosu dat, které vaše stránky zvládnou v jednom okamžiku. Pokud hostitelský web nabízí vysokou úroveň šířky pásma, pravděpodobně to bude docela dobrá kvalita. Pokud nabízejí jen trochu, možná se na ně nemusíte spolehnout. Pokud se vaše firma mění, stejně jako vaše stránky, chcete, aby se šířka pásma mohla rychle přizpůsobit takovému toku.

Sledování provozu na vašem webu po dobu několika měsíců je dobrý způsob, jak určit šířku pásma, kterou potřebujete. Pokud použijete toto číslo jako základní, ponechte prostor pro růst vašeho webu. To vám v budoucnu ušetří stres, pokud zaznamenáte nárůst provozu.

Počet povolených domén / webů

Pokud plánujete vytvořit více než jeden web, ujistěte se, že to bude možné prostřednictvím vybraného hostitele. Pokud se přihlašujete k dohodě na jednom webu, musíte se zaregistrovat více, pokud si budete chtít vytvořit nový nebo další web.

Pokud víte, že na obzoru bude brzy více stránek, nebo pokud potřebujete hned několik netopýrů, můžete pokračovat a eliminovat možnosti hostování, které vás omezují na jednu. Vyhledejte možnost účtu, která místo toho povolí více domén.

Často kladené otázky

Jaký je nejbezpečnější webhosting?

Nejbezpečnější poskytovatelé webhostingu jsou ti, kteří mají vlastní bezpečnostní systémy na straně serveru. Může se jednat o denní skenování malwaru a integrovaný WAF, až po denní zálohy a další. SiteGround je velmi bezpečný.

Jak si mohu vybrat poskytovatele webhostingu?

Vyberete si dobrého poskytovatele webhostingu porovnáním funkcí několika společností poskytujících webhosting, náš výše uvedený průvodce vám pomůže určit, jaké nejdůležitější funkce jsou a na co je třeba dávat pozor při hledání skvělého webhostingu.

Mohu hostit svůj vlastní web?

Technicky ano, můžete hostit svůj vlastní web místně ve vašem počítači, ale pak se web zmizí, jakmile počítač vypnete. S lokální kopií vašeho webu je užitečné otestovat nové funkce, které chcete implementovat, než je zveřejníte na webovém hostiteli.

Jak mohu hostovat svůj web zdarma?

Ano, existují bezplatní weboví hostitelé, ale přicházejí buď s vynucenými reklamami a hroznou podporou, nebo se budete muset vypořádat s subdoménou společnosti, se kterou hostujete. Například WordPress.com má bezplatný plán, který vám může poskytnout web na subdoméně (yourname.wordpress.com). Je skvělé, pokud právě začnete a chcete to vyzkoušet.

Jak hostím svůj web na Googlu?

Svůj web nemůžete hostit na Googlu, protože nejde o webhostingovou službu. Mají službu nazvanou Blogger, která vám může poskytnout prostor pro vybudování základního webu. Nezapomeňte však, že vaše adresa URL nebude profesionální, web bude hostován v subdoméně, jako je yourcompany.blogspot.com.

A to je vše, zdá se ohromující, když porovnáme všechny body, ale udělejte to jen po jednom kroku. Možná dokonce vytvoříte tabulku a zaznamenáte všechny specifikace pro nejlepší poskytovatele webhostingu, takže máte snadný přehled.

NEBO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author