WordPress vietnes paātrināšana (nemainot Web Host)

Kādas ir tīmekļa vietnes paātrināšanas priekšrocības?

Kā vietnes īpašniekam nevajadzētu zemu novērtēt jūsu vietnes ātruma ietekmi uz trafiku, reklāmguvumiem un ieņēmumiem. Ātrums ir arī ļoti svarīgs, pārlūkojot Web, izmantojot mobilās ierīces. Piemēram, Google pētījumi rāda, ka 53% mobilo vietņu apmeklētāju atstāj lapu, kuras ielāde prasa vairāk nekā trīs sekundes.

Ir publicēti daudzi citi pētījumi par tīmekļa vietnes ātruma ietekmi. Piemēram, 2017. gada pētījumā tika atklāts, ka vietnes ielādes aizkavēšanās par vienu sekundi var samazināt lapu skatījumus par 11%, klientu apmierinošo līmeni samazināt par 16% un apēst 7% no kārotā reklāmguvumu līmeņa..

Ir svarīgi to arī atzīmēt Tagad izmanto Google vietnes ātrums kā ranga faktors.

Īsumā, ja vietne darbojas lēni, tas negatīvi ietekmēs:

 • Satiksmes un lapu skatījumi
 • Pārvēršana
 • Pārdošana
 • Zīmola tēls un uztvere jūsu apmeklētāju prātā

Tā kā mūsu mērķis ir padarīt hostingfacts.com par galveno resursu veiksmīgu vietņu veidošanā, mēs esam nolēmuši sagatavot rokasgrāmatu, kā palielināt jūsu vietnes ātrumu. Tālāk ir 21 veids, kā palielināt vietnes ātrumu:

Jūs uzzināsit:

ATJAUNINĀT: Pirms sākat optimizēt savu vietni, lai ielādētu ātrāk, ir jāņem vērā divas lietas:

Vispirms dodieties un pārbaudiet pašreizējās vietnes ielādes laiku, izmantojot Pingdom vai Google PageSpeed ​​Insights. Tas palīdz salīdzināt ātruma izmaiņas pēc vietnes pielāgošanas.HostingsFakti nodrošina pingdomu ātrumu

Lapas ātruma ieskats HostingFacts

Otrkārt, pārliecinieties, vai dublējat savu vietni, jo dažām no metodēm ir nepieciešama failu pielāgošana / rediģēšana, kas var sajaukt jūsu vietni. Šeit ir aprakstīts, kā izveidot WordPress vietnes dublējumu, un tas ir, kā izveidot dublējumu jebkurai citai…

Gatavs? Sāksim ar 1. Soli:

1. Noņemiet nevajadzīgos spraudņus un papildinājumus

Nevajadzīgi spraudņi un papildinājumi var samazināt vietnes ātrumu par daudz, un ir īpaši svarīgi pievērst tiem uzmanību, ja izmantojat emuāru veidošanas CMS, piemēram, WordPress, Joomla vai Drupal.

Labs piemērs par to, kā spraudņi var ietekmēt vietnes ātrumu, atklāj, kā tā spēja vietnes ātrumu palielināt no 4,23 sekundēm līdz 1,33 sekundēm. Analizējot vietni, tika noskaidrots, ka spraudņi 86% no vietnes ielādes laika veicināja

Ir ļoti svarīgi atzīmēt, ka tas attiecas ne tikai uz jūsu vietnē instalēto spraudņu skaitu, bet arī uz kvalitāti; vietne ar 50 spraudņiem var ielādēt daudz ātrāk nekā vietne ar 10 spraudņiem, ja vietnei ar mazāk spraudņiem ir viltīgi spraudņi; parasti jūs vēlaties izvairīties no spraudņiem, kas ielādē daudz skriptu un stilu, spraudņiem, kas veic daudz attālo pieprasījumu, un spraudņiem, kas katrai vietnes vietnei pievieno papildu datu bāzes vaicājumus.

Spraudņi palīdz uzlabot jūsu vietnes funkcionalitāti, taču ir svarīgi arī izmantot spraudni tikai tad, ja esat pārliecināts, ka tas ir absolūti nepieciešams.

Ja esat WordPress lietotājs, iespējams, vēlēsities instalēt P3 (spraudņa veiktspējas profils);

P3_ veiktspēja

Šis spraudnis skenēs visus jūsu WordPress spraudņus, lai atrastu vājās vietas, un tas jums sniegs pārskatu, lai jūs varētu redzēt, kā katrs spraudnis ietekmē jūsu vietnes veiktspēju.

2. Būtiski ierobežojiet vai noņemiet sociālās koplietošanas pogas savā vietnē

Ja uzskatāt, ka jūsu vietnē ir jābūt 100 sociālās koplietošanas pogām, padomājiet vēlreiz; ir grūti precīzi noteikt pētījumu rezultātus, kas rada milzīgu vietņu trafika pieaugumu, jo tiem ir sociālās koplietošanas pogas (ja kas, pārāk daudz sociālās koplietošanas pogas mulsina jūsu lasītājus), taču pētījumi liecina, ka lēna vietne samazina datplūsmu.

Lielākā daļa sociālo koplietošanas pogu izmanto JavaScript, un tas var būt ļoti traucējošs, ja runājam par veiktspēju; atkārtoti ir bijuši gadījumi, kad Facebook vai kāda cita sociālā medija vietne ir pārtraukusi darbību, kas būtiski ietekmē to vietņu ātrumu, kuras cilvēki uzstādīja savas kopīgošanas pogas.

Risinājums ir vai nu ierobežot / noņemt sociālo koplietošanas pogas, vai arī konfigurēt tās ielādēt asinhroni, lai konkrētas sociālās saziņas vietnes darbības pārtraukšana nepalēninātu jūsu vietnes darbību.

sociālās koplietošanas pogas

3. Asinhroni ielādējiet Analytics un reklāmas tīklu kodu

Analytics izsekošanas kodi un reklāmas tīklu kodi var arī ievērojami kavēt jūsu vietnes ātrumu, it īpaši, ja attālais serveris darbojas lēni vai darbojas mazāk; jūs varat viegli novērst šo problēmu, konfigurējot visus izsekošanas kodus asinhronās piegādes izmantošanai; tādā veidā servera pārtraukums vai kavēšanās ar jūsu reklāmas tīklu vai analītikas pakalpojumu nepalēninās jūsu vietnes darbību.

4. Iespējot beidzas galvenes

Ir vairāki faktori, kas ietekmē vietnes ātrumu, taču servera reakcijas laiks daudz ietekmē vietnes ātrumu; jo vairāk pieprasījumu tiek iesniegti jūsu serverim, jo ​​lēnāk jūsu vietne tiks ielādēta.

Galvenes, kurām beidzas derīguma termiņš, paziņo apmeklētāja pārlūkprogrammai, kad no servera jāpieprasa noteikti faili, salīdzinot ar viņu pārlūka kešatmiņu; ja galvenes, kuru derīguma termiņš beidzas, ir konfigurētas tā, lai jūsu apmeklētāja pārlūkprogramma failu pieprasītu tikai reizi mēnesī, un šis fails ir saglabāts viņu kešatmiņā no nesenās vizītes, tad viņa pārlūks vairs nepieprasīs šo failu, līdz mēnesis būs beidzies. Tas ir kā abpusēji griezīgs zobens vietnes ātruma palielināšanai, jo tas ierobežo HTTP pieprasījumu skaitu uz jūsu servera un vienlaikus samazina slodzi uz jūsu serveri, jo tas pats fails netiks atkārtoti pieprasīts.

Ja vēlaties savā vietnē ieviest galvenes, kuru derīguma termiņš beidzas, šī GTmetrix apmācība parāda, kā to izdarīt.

5. Iespējot kešatmiņu

Kešatmiņā jūsu vietnes lietotāji nodrošina daudz ātrāku pieredzi, saglabājot savas vietnes versiju viņu pārlūkprogrammā un apkalpojot šo versiju, līdz jūsu vietne tiek atjaunināta vai kamēr jūs uzdodat tai atsvaidzināt tās vietnes versiju, kurā viņi tiek pasniegti..

Ir dažādi veidi, kā iespējot vietņu kešatmiņu, atkarībā no izmantotās platformas; WordPress var instalēt šādus spraudņus:

 • W3 kopējā kešatmiņa
 • W3 super kešatmiņa

Ja vēlaties kaut ko modernāku, dodieties uz priekšu un iegādājieties WP Rocket (tas, iespējams, ir labākais!). Drupal varat sekot šim resursam.

Šeit ir vairāk mācību par to, kā iespējot kešatmiņas saglabāšanu jūsu vietnē:

 • Kā optimizēt vietni, izmantojot HTTP kešatmiņu
 • GTmetrix raksts par pārlūka kešatmiņas saglabāšanu

6. Izmantojiet satura piegādes tīklu (CDN)

Lielākā daļa vietņu tiek mitinātas serveros ASV, un, lai gan šīs vietnes parasti ir ātrākas cilvēkiem, kas apmeklē ASV vai apmeklē ASV VPN pakalpojumus, jūsu vietne būs lēnāka cilvēkiem no citām pasaules valstīm. CDN atrisina šo problēmu, izplatot jūsu vietnes failus visā serveru tīklā dažādās pasaules vietās, lai kāds, kurš mēģina apmeklēt no Indijas, tiktu apkalpots no servera Āzijā, nevis no servera Eiropā. Tas ievērojami palielinās jūsu vietnes ātrumu.

Lai noteiktu, cik efektīvi var būt CDN, Metjū Vudvards veica eksperimentu un secināja, ka CDN izmantošana var palielināt vietnes ātrumu līdz pat 60%.

Šeit ir dažas no labākajām CDN opcijām:

 • Mākoņa uzliesmojums (viņu bezmaksas plāns ir pietiekami labs!)
 • KeyCDN (vērts to izmēģināt)

7. Iegūstiet labāku tīmekļa mitinātāju

Ātrāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstsAtvainojiet, bet mums to vienkārši vajadzēja iemest šeit …

Ja nedarbojas viss, ko darāt, lai vietni padarītu ātrāku, vai arī pamanāt tikai nelielas, nenozīmīgas vietnes ātruma atšķirības no labākās prakses ievērošanas, iespējams, ir laiks nomainīt savu tīmekļa mitinātāju.

Marcus Taylor rakstā Smashing Magazine atklāja, kā izmantotā tīmekļa mitinātāja ietekmēja divu viņa klientu vietnes ātrumu; abiem klientiem ir līdzīgas vietnes, bet atšķirīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viens no klientiem mitina uzticamā serverī, bet otrs – lētā serverī, tāpēc vietņu reakcijas laiks ievērojami mainījās; klienta DNS reakcijas laiks uz atvēlētā servera bija 7 milisekundes, savukārt klienta reakcijas laiks uz lēto serveri bija 250 milisekundes. Neviens kniebiens vai spraudnis nevar novērst šo atšķirību!

Jūsu tīmekļa mitinātājs ir ļoti svarīgs, ja runa ir par jūsu vietnes ātrumu, tāpēc izvēlieties kaut ko labu no mūsu šeit esošajiem hostinga pārskatiem. Tomēr saskaņā ar mūsu testiem un analīzi vietnē hostfacts.com šiem trim mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem vajadzētu būt ātrākajiem (<400 ms):

 1. A2 mitināšana 320ms
 2. Hostinger 363ms
 3. Bluehost 380ms

Tātad, ja vien vietnes izveidei neesat izmantojis vietņu veidotājus (piemēram, piemēram, Wix), veiciet pētījumu, lai atrastu labāko vietni savai vietnei.

8. Jūsu vietnes tēma

Cik precīzi jūsu vietnes tēmai ir ātrums uz vietas? Daudz! Džūlians Fernandess varēja veikt savas vietnes ielādes laiku no 630 ms līdz 172 ms, vienkārši mainot tēmas; šī bija tā pati vietne, ar vienu un to pašu resursdatoru, un nekas cits netika mainīts, bet tikai vietnes tēma, un tas izraisīja ievērojamu vietnes ielādes laika palielinājumu.

Pat vislabākā servera konfigurācija jūsu vietni neglābs, ja izmantosit viltīgu motīvu ar uzpūstu kodu; pārliecinieties, ka, ņemot vērā arī vietnes tēmu, ne tikai estētiku, ņemiet vērā arī veiktspēju.

9. Instalējiet savā serverī Google PageSpeedgoogle lapas ātrums

PageSpeed ​​modulis ir Google atvērtā koda servera modulis, kas automātiski optimizē jūsu vietnes ātrumu; tas veic izmaiņas jūsu serverī un failos, ievērojot vietņu veiktspējas paraugpraksi, nepieprasot neko citu.

Ja esat prasmīgs tehnoloģiju jomā, varat pats instalēt Google PageSpeed. Ja neesat pieredzējis tehnoloģiju jomā, varat lūgt savam tīmekļa mitinātājam / izstrādātājiem to instalēt jums.

10. Optimizējiet un samaziniet attēla izmēru

Neoptimizēti attēli var būt ļoti smagi, kā rezultātā izmantojiet daudz servera resursu un ielādējiet vairāk laika; ja vidējais attēla lielums jūsu vietnē ir 1 MB vai 2 MB +, jums ir jāveic nopietns darbs. Izmantojot šādus rīkus, varat ievērojami samazināt attēla izmēru, vienlaikus nodrošinot, ka tā kvalitāte netiek negatīvi ietekmēta:

 • WP Smush (WordPress lietotājiem)
 • EWWW Image Optimizer (WordPress lietotājiem)
 • Kraken (visiem – Drupal un Joomla)

11. Iespējot Gzip saspiešanu

Jūs, iespējams, esat mēģinājis saspiest failu datorā un esat redzējis, kā rezultātā tas var ievērojami samazināties; 60 MB failu var saspiest tikai 5 MB. Gzip saspiešana darbojas tāpat, bet vietnēm; Gzip automātiski saspiež jūsu vietnes failus zip failos, krasi samazinot failu lielumu un rezultātā palielinot vietnes ātrumu.gzip saspiešana

Smashing Magazine rakstā, uz kuru atsaucāmies iepriekš, vietne palielinājās no 68 KB līdz 13 KB tikai tāpēc, ka ir iespējota Gzip.

Ja vēlaties savā vietnē iespējot Gzip saspiešanu, šī GTmetrix rokasgrāmata ir laba vieta, kur sākt.

12. Regulāri optimizējiet savu datu bāzi

Tas ir bieži ignorēts, bet ļoti spēcīgs veids, kā palielināt jūsu vietnes ātrumu; tas ir īpaši efektīvs, ja izmantojat WordPress vai jebkuru CMS, kas lielā mērā paļaujas uz datu bāzes izmantošanu.

Dažas CMS un instalētie spraudņi ļoti daudz paļaujas uz datu bāzi, lai saglabātu datus; tas palielina datu bāzē saglabātos datus, kad izmantojat CMS / spraudni, padarot jūsu vietni pakāpeniski lēnāku. Tas jo īpaši attiecas uz spraudņiem, kas saglabā žurnālus, statistiku un lietotāju datus. Tas attiecas arī uz gadījumiem, kad izmantojat WordPress un iespējojat pēcapstrādes, labošanas un atkopšanas iespējas.

Jūs varat padarīt savu vietni daudz ātrāku, regulāri sakopjot datu bāzi – procesu, kuru var automatizēt ar spraudni WP-Optimize, ja izmantojat WordPress, vai manuāli (citām platformām), sekojot šai apmācībai.

13. Samaziniet Javascript un CSS failus

Ja jūsu vietne izmanto daudz JavaScript un CSS failu, pastāv liela varbūtība, ka jūsu vietne pasaka jūsu apmeklētājam pārlūku, lai šie faili tiktu apstrādāti individuāli; tas rada daudz pieprasījumu, kas galu galā negatīvi ietekmē jūsu vietnes ātrumu. Java un CSS failu saīsināšana samazina atsevišķu JavaScript un CSS failu skaitu, jo tie atrodas vienā vietā, tādējādi ievērojami uzlabojot vietnes ātrumu.

14. Apvienojiet savus fona attēlus attēlu spritos

Jo vairāk pieprasījumu lietotāja pārlūkprogrammai būs jāiesniedz jūsu serverim, jo ​​lēnāk jūsu vietne būs šim lietotājam; lielāko daļu vietņu veidņu veido vairāki fona attēli, un tā rezultātā tiek izveidoti vairāki dažādi pieprasījumi ikreiz, kad kāds apmeklētājs mēģina ielādēt vietni. Risinājums ir apvienot šos attēlus vienā, lai apmeklētāja pārlūkprogrammai, mēģinot ielādēt jūsu vietni, ir jāpieprasa tikai viens attēls; to var sasniegt ar attēlu Sprites.

Apvienojot fona attēlus attēla frizūrās, jūs varēsit samazināt pieprasījuma augšdaļu, apmeklētāju pārlūka lejupielādēto baitu skaitu un kavēšanos, ko izraisa turp un atpakaļ veiktie braucieni, kad jūsu serveris lejupielādē citus resursus. Tas novedīs pie daudz ātrākas tīmekļa vietnes.

Jūs varat izmantot SpriteMe, lai apvienotu savus attēlus spritos, vai arī varat sekot ieteikumiem šajā Smashing Magazine rakstā.

15. Iespējot HTTP saglabāšanu

Parasti, kad apmeklētāja tīmekļa pārlūks mēģina pieprasīt failu no jūsu tīmekļa servera, tas katru failu satver atsevišķi; citiem vārdiem sakot, savienojums tiek slēgts, kad fails ir satverts, un pēc tam tiek atvērts atkārtoti, lai pieprasītu jaunu failu. Tas patērē vairāk procesora, tīkla un atmiņas un galu galā ved uz lēnāku vietni, ja jūsu serverī ir daudz slodzes. Iespējojot HTTP uzturēšanu dzīvā vietā, visi failu pieprasījumi uz jūsu serveri tiks veikti, izmantojot vienu atvērtu savienojumu, tādējādi lietotājiem nodrošinot daudz ātrāku vietni, ierobežojot savienojumu skaitu ar serveri..

Varat iespējot uzturēšanu dzīvā, nokopējot un ielīmējot zemāk esošo kodu savā .htaccess failā:

Galvenes komplekts Savienojums ir dzīvs

Varat arī izpildīt šīs instrukcijas atkarībā no servera.

16. Izlabojiet visas salauztas saites savā vietnē

Lai arī salauztas saites jūsu saturā neietekmēs jūsu vietnes ātrumu, kaut arī tās var radīt sliktu lietotāja pieredzi, JavaScript, CSS un attēlu URL sabojātās saites var padarīt jūsu vietni kairinošu lēnāku; noteikti pārbaudiet, vai šajos vietnes aspektos nav šķelto saišu, un izlabojiet tos, pirms tie sūta jūsu lietotājus prom.

17. Izvairieties no attēla karstās saites

Attēla karstā sasaiste, kas pazīstama arī kā “sasaistīšana tiešsaistē”, ir saite uz attēlu citas personas vietnē, tā vietā, lai attēlu ielādētu uz sava servera. Tas izskatās kā akts, kas ietaupīs daudz joslas platuma, it īpaši, ja jums ir vietne ar lielu trafiku, taču tas faktiski var padarīt jūsu vietni patiešām lēnu, ja vietne, kurā tiek ievietots jūsu karsto saišu attēls, piedzīvo dīkstāvi vai ir lēns.

Neatkarīgi no tā, vai tie ir attēli jūsu saturā vai reklāmkarogu attēli jūsu reklāmām, vispirms izveidojiet savus attēlus savā vietnē pirms saistīšanas ar tiem.

18. Ierobežojiet ārējo pieprasījumu skaitu

Lai nodrošinātu pilnībā funkcionējošu vietni, jums jāpaļaujas uz citu vietņu failiem un resursiem; Rezultātā jums ir jāiekļauj videoklipi, prezentācijas un citi multivides faili. Lai gan tas nebūt nav slikts, ja tas ir par daudz vai ja jūs pieprasāt ārējus failus no lēnām vietnēm, tas var ietekmēt vietnes ielādes laiku.

Centieties ierobežot jūsu vietnes ārējo pieprasījumu skaitu; ja iespējams, mitiniet pēc iespējas vairāk failu uz servera. Citu failu gadījumā ļaujiet savai vietnei tos pieprasīt tikai no ļoti uzticamām vietnēm.

19. Izmantojiet uzticamu CMS

Jūsu CMS ir jūsu vietnes ietvars; ja izmantojat vienkāršu HTML vai populāru un uzticamu CMS, piemēram, WordPress vai Drupal, jums vajadzētu būt labi. Ja tomēr jūs izmantojat mazāk populāru CMS vai kaut ko sev izveidotu, jūs riskējat izveidot lēnu vietni; pirms tās izmantošanas pārliecinieties, ka veicat atbilstošus testus un veicat pareizo pētījumu, lai pārliecinātos, ka CMS ir ātra un uzticama.

20. Izmantojiet PHP paātrinātāju

PHP samazina nepieciešamību visu laiku savā vietnē ievadīt to pašu informāciju, taču tas var palielināt jūsu vietnes ielādes laiku. Ja iespējams, varat mēģināt aizstāt PHP failus ar statiskiem HTML failiem, vai arī varat izmantot PHP paātrinātāju, lai padarītu jūsu vietni daudz ātrāku, ja tā daudz paļaujas uz PHP.

Šajā Wikipedia ierakstā ir iekļauts vairāku PHP paātrinātāju saraksts, kurus varat izmantot.

21. Nepieļaujiet citiem jūsu attēlu karstu sasaisti

Tāpat kā ir svarīgi izvairīties no citu cilvēku attēlu karsto sasaisti, arī citiem cilvēkiem vajadzētu atturēt no karsto saišu piesaistīšanas jūsu attēliem.

Kad cilvēki karsto saiti izveido jūsu attēlus, viņi galvenokārt zog jūsu joslas platumu, jo jūsu serveris tiks pieprasīts katru reizi, kad lasītāji mēģinās apskatīt attēlus savā vietnē. To var novērst, atspējojot karsto saišu izveidošanu uz jūsu serverī mitinātu attēlu.

Šis raksts par Hongkiat iemācīs jums, kā novērst jūsu attēlu karstu sasaisti, un šis rīks palīdzēs jums automātiski ģenerēt .htaccess failu, kas neļauj jūsu attēliem tikt piesaistītiem.

Jūsu kārta – pārbaudiet savas vietnes ātrumu

Pārbaudiet vietnes ātrumuPēc iepriekš minēto ieteikumu ieviešanas jums jāpārbauda savas vietnes ātrums, lai redzētu, vai pastāv atšķirības (atstājiet komentāru zemāk, ja redzat atšķirību). Šie ir mūsu galvenie ieteikumi jūsu vietnes ātruma pārbaudei:

Pingdom vietnes ātruma pārbaude: izmantojot šo rīku, jums jācenšas iegūt samazinātu vietnes ielādes laiku, kā arī samazinātu servera pieprasījumu skaitu. Šis rīks arī salīdzina jūsu vietnes ātrumu ar citām tiešsaistes vietnēm.

GTMetrix: šis rīks analizē jūsu vietnes ātrumu, izmantojot Google Pagespeed Insights un Yslow, un sniedz jums vērtējumu no A līdz F. Tas arī piedāvā uzlabojumu ieteikumus.

Vietnes analizators: šis rīks sniedz jums informāciju par jūsu lapas lielumu un vietnes lejupielādes laiku, kā arī piedāvā ieteikumus, kā uzlabot vietnes ielādes laiku..

Ieskats Google lapas ātrumā: jums jācenšas sasniegt punktu skaitu tuvāk 100. Tam ir arī mobila ātruma pārbaudes rīks, kuru varat izmantot.

Yslow: Šis rīks analizē jūsu vietnes ātrumu, pamatojoties uz Yahoo! Noteikumiem par vietnes darbību.

Tīmekļa lapas pārbaude: jo tuvāk rezultāts ir 100, jo ātrāka ir jūsu vietne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author