Weebly pārskats

vīrieša attēls, kurš uzdod jautājumu par mitināšanuWeebly, vienkāršākais tīmekļa vietņu veidotājs.

Tā būtu mana atbilde uz savādi specifisko iedomāto scenāriju.

Kāds ir tas scenārijs? ?

Man uz ielas nāk kāds vīrietis, satver mani aiz pleca un tik klusi čukst: “Mana brālēna labākais draugs nekad nav pat dzirdējis par vietni. Kā jūs gribētu, lai viņš to būvē? ”

Es būtu mazliet nobijies, bet es gribētu domāt, ka es mierīgi teiktu: “Weebly, vienkāršākais tīmekļa vietņu veidotājs”.

Droši vien tas nekad nenotiks, bet man patīk plānot uz priekšu tikai gadījumā, ja notiek kaut kas līdzīgs.

Labi, atvainojos par manu dīvaino analoģiju, iedziļināsimies detaļās. ?

TLDR;

Weebly ir viens no vienkāršākajiem vietņu veidotājiem, kas spēj izveidot izskatīgu vietni.

Tiešām ir tikai divi citi konkurenti, Wix un Squarespace. Labākais veids, kā izlemt, kuru no trim izmantot, ir jūsu vietnes veidotājam precīzi noteikt, ko jūs meklējat..

Ja jūs meklējat vienkāršāko risinājumu un nedomājat upurēt pielāgojamību, nemeklējiet vietni Weebly kā vietņu veidotāja izvēli. Ja pilnīga pielāgošana ir tā, ko vēlaties, dodieties pie parastā vietnes veidotāja.

Kam Weebly ir paredzēts

Weebly ir vietņu veidotājs, kas jums vajadzētu izmantot, ja jums gandrīz nav pieredzes navigācijas programmatūrā.

Vietņu veidotājiem ir mērogs. ⚖️

Vienā galā jums ir Weebly – ārkārtīgi ērti lietojams ar nelielām pielāgošanas spējām. Jūsu izveidotā vietne tiks sadalīta rūtiņās, un informācija, kuru vēlaties nodot, tiks nodota visiem, kas apmeklē jūsu vietni..

No otras puses, jums ir Wix, kas paredzēts augsta līmeņa pielāgošanai, un tam ir maza mācīšanās līkne. Wix pamatā ir tukša vietnes veidotāja audekla versija ar neprātīgu iespēju daudzumu. Patiešām tehnoloģiski izaicinātajam Wix faktiski var būt milzīgs. Ikvienam, kurš šajā dienā un vecumā ir izmantojis daļēji sarežģītu programmatūru, nevajadzētu būt grūtībām to izdomāt.

Squarespace darbojas vidusceļā ar vienkārši lietojamām un mākslinieciskām veidnēm. Ir iespējas pārvietoties ārpus veidnēm, un, mainot lietas, joprojām var atvērt tārpu kannu. Ja jūs pielīmējat veidnē, tas ir gandrīz tikpat viegli lietojams kā Weebly.

Runājot par to, Weebly vienkārši tur jūs saturētu. Lēmumu nav pārāk daudz, un tie, kas jums jāpieņem, nav sarežģīti. Wix skaistums ir tā vienkāršība. 

Izlemt par vietņu veidotāju ir tikpat vienkārši, cik saprast, kur atrodaties šajā spektrā.

Ja jums nav pārliecības par savām iespējām izmantot vietņu veidošanas programmatūru, tad izmantojiet Weebly. Pat ja jūs neesat pārliecināts – mēs joprojām esam pārliecināti, ka, izmantojot Weebly, jūs varētu izveidot stabilu vietni.

Velciet un nometiet veidotāju (kodēšana nav nepieciešama)

weebly vilkšanas un nomešanas ekrāns

Ir daudzi vietņu izstrādes pakalpojumi, kuriem ir vilkšanas un nomešanas funkcija. Kā minēts iepriekš, Wix un Squarespace ir konkurence vietņu veidotāju vietnēs, kuras velk un nomet. Jūs uzņemat lapu, kuru vēlaties izveidot, un velciet to uz vietu, kur vēlaties.

Jūs velciet to, tad nometiet to!

Weebly padara to vēl vienkāršāku, jo, izvēloties motīvu, jūs aprobežojaties ar to, ko jūs faktiski varat pārvietot. Vārdi godīgi nevar izteikt, cik viegli Weebly ir izmantot ar vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti.

Kad esat izvēlējies motīvu, ir tikai dažas iespējas vilkt un nomest. Tas ļauj jums izveidot savu vietni un pēc tam justies kā labi, es domāju, ka mana vietne tagad ir izveidota.

Veidojiet savu vietni dažās stundās

Labākais veids, kā aprakstīt Weebly, ir ārprātīgi vienkārši. Kompromiss ir tāds, ka programmatūrā nav daudz iespēju. Tas ir liels kompromiss – ne vienmēr tas ir slikts -, taču izvēles un pielāgojamības nav daudz.

Labais – vienkāršībā ir skaistums

Esmu pārliecināts, ka 97% cilvēku, kas lasīja šo rakstu, nepilnu četru stundu laikā varēja izveidot vietni Weebly. Pārējos 3% sastāvētu no tādiem cilvēkiem kā mans vectēvs – atvainojiet vectēvu. ?

Viņš ir tāda veida persona, kurai ir iespēja atvērt tīmekļa pārlūku un atrast emuāra ziņu, taču viņam būtu daudz nepatikšanas, izmantojot jebkāda veida programmatūru. Nav slikti 88 gadus vecam.

weebly-SSLJa jūs varat bez grūtībām atrast šo lapu un veikt citas šādas darbības, jums tas viss izdosies, izmantojot Weebly. Tas tiešām ir smieklīgi viegli lietojams.

Turklāt Weebly lietošanai ir daudz labu īpašību. Vietņu veidotāja lietošanas milzīgs aspekts nav jāuztraucas par ātrumu un drošību. Weebly noteikti piegādā šajā kategorijā, jo viņiem ir ātrs kravas laiks.

Viņi arī rūpējas par hakeru un surogātpasta novēršanu, un biznesa plānos iekļauj SSL.

Sīkāka informācija tiks sniegta tālāk, bet citas svarīgākās lietas par Weebly ir cenas, lietošanas ērtums, klientu atbalsts, iekāpšana un uzticamība..

Slikti – nav lieliski cilvēkiem, kuri vēlas visu pielāgot

Tas viss attiecas uz spektru, uz kuru es pieskāros iepriekš. Ja jūs neietilpst manis pieminētajā kategorijā, pastāv liela iespēja, ka jums nepatiks Weebly lietošana.

Weebly ir pamata – tas ir lieliski piemērots daudziem cilvēkiem. Šis pamatīgums atstāj daudz ko vēlēties kādam, kurš ir motivēts attīstīt biznesu. Ja izaugsme ir augsta prioritāte, tiks veikti pielāgojumi, kas kavē ceļu darbību.

Jūsu vietnes iespējas principā ir pilnībā ierobežotas ar to, ko nodrošina Weebly. Atkal nav slikta lieta, jo jūs joprojām varat izveidot vietni, tāpēc šī pakalpojuma lietošana ir tik vienkārša.

weebly-editor

Vietnes “aizmugure” arī atstāj daudz vēlamo. Vienkāršība viennozīmīgi ir galvenais Weebly mērķis, un kaut ko pielāgojot saskarnē, tas ir ļoti grūts.

Weebly ir arī papildinājumi un paplašinājumi, taču tie atstāj daudz ko vēlamo.

Ja jālieto Weebly?

Atbilde = Cilvēki vēlas ātri veidot

ikonas domāšanaPapildus tam, kur atrodaties tīmekļa vietnes veidošanā, ko vēlaties, ir vēl viens iemesls Weebly lietošanai.

Ja jūs tiešām zināt, ko jūs darāt, izveidojot vietni, un esat pārliecināts par savām spējām, bet patiesi vēlaties izveidot vietni pēc iespējas ātrāk un jums nerūp nekas cits, Weebly ir labākā izvēle tur..

Tīmekļa vietņu veidotāju tirgus ir lielisks, jo patiešām ir tikai trīs priekšējie dalībnieki, un mēs droši varam ieteikt vienu no tiem kādai noteiktai cilvēku grupai. Ja tikai katra nozare padarītu lietas tik vienkāršas!

Saplīst

Laiks dažām detaļām. Jūs zināt visu par to, kam vajadzētu izmantot programmatūru, taču vienmēr ir labi zināt specifiku – it īpaši, ja atrodaties uz žoga starp divām dažādām iespējām.

Lietošanas ērtums

Weebly lietošana ir šāda:

Weebly-Review-Vienkārša lietošana

Nešķiet pārāk grūti, bet tā tas ir?

Lapas malā nav daudz uzmanības novēršanas, un lapas augšdaļā ir tikai dažas iespējas. Viss, kas jums jādara, ir nomainīt tekstu un nomainīt krājuma fotoattēlus sev, un jums ir funkcionējoša vietne.

Reāli, ja veidnē neko nemainījāt, izņemot fotoattēlus un tekstu, trīsdesmit minūtēs varētu izveidot vienas lapas vietni..

Būvniekam ir vairāk nekā tas. Katrā veidnē var pielāgot tālāk ar pogām, video, attēliem, slaidrādēm, sadaļām, dalītājiem utt.

Katra elementa nomaiņa ir vienkārša, jo viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz tā, lai redzētu opciju. Turklāt jums ir iespējas jebkuram no lapas elementiem.

Šis ir vienkārši ērti lietojams nākamais līmenis. Ja tikai dzīvē viss būtu bijis tik vienkārši.

Bezmaksas veidnes – ierobežotas iespējas

Vietnes veidotāju tirgū labākās veidnes pastāv vietnē Squarespace. Pirms dažiem gadiem es būtu teicis, ka Weebly pat nevar salīdzināt.

Tas vairs nav tas gadījums, kad Weebly ir pastiprinājis savu tēmu spēli. Ne visas tēmas, kuras var iegādāties vietnē Weebly, ir mobilas atsaucības, tāpēc jūs vēlēsities būt uzmanīgi. Lielākā daļa no tām ir tādas, ka jūs to vienkārši vēlaties paturēt prātā, aplūkojot tās.

weebly veidnes

Meklējot tēmu, varat apskatīt visas iespējas vai arī apskatīt dažādās piedāvātās kategorijas.

Ir arī iespēja iegādāties veidnes no trešo pušu vietnēm, taču jūs noteikti vēlaties būt uzmanīgs, jo nevar garantēt, ka saņemsit atbalstu tām..

Integrācijas un lietotnes

Vietņu veidotāja vērtības nepietiekami novērtēta daļa ir labs lietotņu centrs vai lietotņu veikals, kas ļaus jums veikt pielāgojamības, kādas jūs citādi nedarītu. Visneprātīgākā lietotņu pieejamība ir WordPress, taču WordPress izmantošana ir saistīta ar daudz sarežģītākām darbībām.

Vislabākais ērti lietojamais vietņu veidotāju lietotņu veikals noteikti ir Shopify. Shopify ir labākais e-komercijas vietņu veidotājs, un jūsu rīcībā ir tūkstošiem noderīgu lietotņu.

Šajā ziņā Weebly ir dīvaini, salīdzinot ar citiem vietņu veidotājiem. Weebly skaidri piešķir prioritāti vienkāršībai – sākumā tas ļauj jums izvēlēties noteiktu elementu skaitu, ko varat izmantot.

Lietotņu centrs faktiski ļauj pievienot jaunus elementus lietošanai, un vairums no tiem ir bez maksas. Skaidrs, ka, ja jūs vēlaties kaut ko sarežģītāku nekā visvienkāršākos elementus, Weebly vēlas, lai jūs pievienotos pašam, nevis kādam no sākuma.

Šī faktiski ir diezgan forša stratēģija un patiešām darbojas cilvēkiem, kuri nekad iepriekš nav izveidojuši vietni.

weebly veidnes

Citas populāras šīs kategorijas iespējas, kas vietnē tiek novērtētas visaugstāk, ietver atpakaļskaitīšanas diagrammu, uznirstošos logus, ziņu virsrakstus, aicinājumus uz darbībām un kalendārus.

Šie īpašie papildinājumi neveic pēkšņu Weebly pārveidi par Wix, bet tie piedāvā kādu papildu funkcionalitāti.

Citas Weebly lietotnes pastāv mārketinga, saziņas un e-komercijas nolūkos. Tie var jums palīdzēt jebko, sākot no Google Ads un SEO un beidzot ar tādu pakalpojumu izmantošanu kā Printful, lai pārdotu t-kreklus.

Došanās ārpus veidnes

Ja jums ir interese mainīt vairāk nekā trīs lietas ārpus veidnes, kuru Weebly piedāvā, es teiktu, dodieties tikai citur.

Weebly milzīgais vieglums veidnes iekšpusē ir lielisks. Krāsas tiek mainītas šādi:

weebly mainīgās krāsas

Ja esat grafiskais dizainers, to ir viegli sašņorēt šajā vietnē. Mēģinot mainīt noteiktas krāsas, jūs noniecināsiet, un jums nāksies ķerties pie tā, lai mēģinātu kodēt, kas ir pretrunā ar Weebly mērķi. Fontu maiņa un citi aspekti ir līdzīgs stāsts.

Es vēlreiz brīdināšu jūs – nelietojiet Weebly, ja vēlaties iziet ārpus tēmas.

Zināšanu bāze un atbalsts

weebly atbalsta tērzēšanuLieliski par Weebly ir tas, ka nebūs pārāk daudz gadījumu, kad jums būs jāsazinās ar atbalsta komandu.

Protams, šķiet, ka Weebly atbalsta prioritāti, jo viņiem ir atbalsta biļetes, tiešraides tērzēšana un atbalsts pa tālruni.

Atbalsts pa tālruni notiek tikai darba laikā, bet viņiem ir e-pasts pieejams 24/7.

Ja jūsu jautājums ir saistīts ar vairākām funkcijām, Weebly ir bagātīga zināšanu bāze, pilna ar noderīgām atbildēm.

Visi raksti ir izveidoti tā, kā ir aprakstīts iepriekš. Parasti tie ir pievienoti soli pa solim, kad tas ir piemērojams. Nevajadzētu sazināties ar klientu atbalsta dienestu, ja atrodat kļūdu, it īpaši ar zināšanu bāzi.

weebly mainīt kājeni

Emuāri un SEO

seo-blogošana-grafikaIekļautas visas pamatfunkcijas, kuras ikviens varētu vēlēties blogošanai. Emuāru veidošana virspusē nav sarežģīta, tāpēc, ja vietņu veidotājs izjauc to, tas ir milzīgs sarkanais karogs.

SEO iespējas ir ne tikai meklētājprogrammas draudzīgas ar iespēju rediģēt meta aprakstus, tagus un nosaukumus, bet arī nedaudz tālāk. Jūs varat arī rediģēt attēla tekstu un vietrāžus URL.

Lietotņu centrā ir pieejami arī SEO rīki, kas palīdzēs pārliecināties, ka esat izvēlējies pareizo SEO ceļu.

Citas pieejamās blogošanas funkcijas ir emuāru publicēšanas plānotāji un komentēšanas sistēmas.

Vienīgais būtiskais trūkums ir tas, ka jūs nevarat pārvaldīt emuāru ar vairākiem autoriem, un tas šķiet dīvains trūkums.

Weebly cenu noteikšana

Pats labākais par Weebly (un jebkuru pakalpojumu, kas to piedāvā) ir tas, ka jūs varat izmēģināt pakalpojuma pamata funkcionalitāti absolūti bez maksas. Uzņēmumiem, kas to piedāvā, ir īpaša vieta mūsu sirdī.

Funkcijas un cenas ir sīkāk aprakstītas zemāk:

Kā redzat bezmaksas versija ierobežo dažas jūsu funkcijas, taču tas ir lielisks veids, kā pārbaudīt programmatūru. Pēc tam jums būs jāizlemj, kuras funkcijas jums ir patiesi svarīgas, un jāizlemj starp Pro un Business.

Vai jums ir nepieciešams hostings ar Weebly??

Īsā atbilde ir nē.

Arī garā atbilde ir nē, bet es vēlos jums sniegt nedaudz vairāk informācijas par to, kāpēc.

Veidojot vietni, ir jāizdomā viens aspekts – kā mitināt jūsu vietni. Lai mitinātu vietni, ir nepieciešams serveris, kas nodrošina uzglabāšanas vietu un piekļuvi globālajam tīmeklim. Ja neizmantojat vietņu veidotāju, ir pieejami desmitiem mitināšanas pakalpojumu, kas var pārliecināties, vai vietne darbojas un darbojas.

Vietņu veidotāju lieliskā lieta ir tā, ka tās ir all-in-one platformas, kas nodrošina mitināšanu ar savu pakalpojumu. Vēl viens pozitīvs šīs vienošanās aspekts ir tas, ka vietnes, kas ir izveidotas uz vietņu veidotāja, ir optimizētas serveriem, kas tiek izmantoti jūsu vietnes mitināšanai..

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mitināšanu, izlasiet mūsu ceļvedi Kanādas tīmekļa mitinātājiem.

Ietin to visu uz augšu

Weebly var būt lieliska izvēle jūsu vietnes izveidošanai. Labākais padoms, ko varu dot, ir patiešām padomāt par to, ko jūs meklējat no vietņu veidotāja un vietnes kopumā.

Ja jūs galvenokārt meklējat viegli lietojamu vietņu veidotāju un vietni, kas izplata nedaudz informācijas, tad ar Weebly palīdzību jūs nevarat noiet greizi..

BUJ

Vai Weebly ir pilnīgi bez maksas?

Weebly ir pilnīgi bezmaksas versija, kurā varat izveidot lielisku vietni. Tomēr jums nebūs sava personalizēta domēna, kas vairumā gadījumu nav ideāls.

Vai Weebly ir kaut kas labs??

Weebly ir lieliska izvēle cilvēkiem ar nelielu pieredzi mājas lapas veidošanā, kā arī cilvēkiem, kuri vēlas izmantot sarežģītu programmatūru. Weebly lieliski noder vienkāršībai.

Cik maksā Weebly lietošana?

Weebly ir trīs cenu līmeņi. Pieejama bezmaksas versija kopā ar 12 ASV dolāru mēnesī un 15 ASV dolāru mēnesī versiju.

Vai Wix ir labāks par Weebly?

Tas pilnībā ir atkarīgs no tā, ko jūs novērtējat. Ja jūs meklējat vienkāršāko un vieglāko pieeju mājas lapas izveidošanai, tad Wix nav labāks par Weebly. Ja jūs meklējat brīvību un pilnīgu pielāgošanu, tad Wix ir labāks nekā Weebly.

Atsauces un attēla kredītpunkti:

  • Mycmcu.org
  • WestMark.org
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author