WebHostingHub pārskats: 24 mēnešu veiktspēja (ātrums un uzticamība)

webhostinghub mājas lapa

Web Hosting Hub mērķis ir nodrošināt maziem uzņēmumiem pieejamu dalītu hostingu.

Tie ir dibināti 2010. gadā, un tie pieder konglomerātam InMotion Hosting. Web hostinga centra galvenā mītne atrodas Virdžīnijas pludmalē, VA, un viņiem ir divi ASV datu centri – rietumu un austrumu krastā.

Viņu vairāk nekā 200 ASV bāzēta komanda apkalpo vairāk nekā 40 000 klientu, nodrošinot vienkāršu platformu, lai palīdzētu jums sākt, vadīt un attīstīt jaunu vietni.

Web Hosting Hub visos plānos izmanto arī cietvielu diskus, kas (kā apgalvots) var piegādāt pat 20x ātrāk nekā tradicionālie mehāniskie cietie diski, kurus izmanto konkurss.

20x ir drosmīgs solījums. Vai viņi to dublē??

Lai to uzzinātu, 2015. gada jūnijā Web hostinga mezglā “Personīgais tīmekļa mitināšanas plāns” mēs izveidojām jaunu pamata WordPress vietni. Šeit ir redzama padziļināta veiktspējas statistika, ieskaitot darbības laiku un ātrumu (noklikšķiniet uz “Vēsture”, lai dziļāk izpētītu)..

Lai sniegtu objektīvu pārskatu, mēs salīdzinājām arī dažus citus avotus, lai veiktu pilnīgu “iepriekšējās darbības pārbaudi” par to, ko domā citi lietotāji.

Plusi, izmantojot Web Hosting Hub Hosting

Web Hosting Hub lepojas ar neticami ātru ātrumu, pateicoties tā modernākajai tehnoloģijai, par pieņemamām cenām.

Vai dati atbilst patiesībai??

Apskatīsim, kur viņi darbojas apbrīnojami.

1. ~ 7/10 atbalsts

Ātra lapu ielāde un darbspējas laiks ir vienlīdz svarīgi, jo vietnes apmeklētāji aizies no jauna, ja vietnes ielādēšana ilgst vairāk nekā dažas sekundes vai vispār neatbild.

Bet klientu atbalsts var būt slepkava, ja problēmas netiek ātri risinātas vai novērstas.

Web Hosting Hub nodrošināja diezgan labu klientu atbalstu, sazinoties ar mums mazāk kā trīs minūtēs (plus vēl pieci, lai pārbaudītu mūsu kontu).

Starp atbildēm bija nedaudz dīkstāves un kavēšanās, tāpēc tas nebija tik ātrs vai kodolīgs kā daudzi citi, ko esam pieredzējuši.

Kopumā – pozitīva pieredze. Mūsu iepriekšējās darbības pārbaudes tikpat daudz apstiprināja, atklājot, ka arī vairums citu klientu ir apmierināti ar Web Hosting Hub klientu atbalstu.

Web mitināšanas centra atbalstsĀtra tērzēšana ar Web Hosting Hub klientu atbalstu

2. ĪPAŠI Vienkārša vietnes / emuāra iestatīšana

Web Hosting Hub piedāvā vienkāršotu, ātru reģistrēšanās procesu, kas varētu būt vislabākais, ko esam redzējuši, pārskatot gandrīz 30 citus tīmekļa mitinātājus..

Tas ir tik vienkārši, ka pat vismazāk pazīstamā tehniskā persona to var izdomāt.

Viņu reģistrēšanās lapā jūs varat izvēlēties instalēt WordPress kā savas vietnes / emuāra satura pārvaldības sistēmu vai Prestashop e-komercijai. Pēc vienkārša klikšķa viņi rūpējas par visu smago celšanu un visu konfigurēs jums.

Tīmekļa mitināšanas centra vienkārša iestatīšana

3. Bezmaksas domēna vārds & Vietnes migrācija

Vai jums ir vietne, kas mitināta kaut kur citur??

Nekādu problēmu! Web Hosting Hub jums pārsūtīs ne vairāk kā trīs vietnes un datubāzes (pieņemot, ka tās nepārsniedz 5 koncertus). Vēl viens papildu bonuss ietver viņu “nulles dīkstāves” solījumus šajā procesā.

Vai sākat jaunu vietni? Viņi ienesīs bezmaksas domēna vārdu, lai saldinātu darījumu.

4. Cietvielu cietie diski

Brīdinājums: jūsu tehniskajiem geeksiem ir raksturīgs nerdgasms!

Web hostinga mezglam patīk lepoties ar to, ka katra viņu mitinātā vietne izmanto jauno cietvielu diskus. Šie “SSD diskdziņi”, pēc PCMag ekspertu domām, var sasniegt 20 reizes ātrākus rezultātus nekā parastie (mehāniskie) cietie diski, ko izmanto daži no konkursa dalībniekiem.

Jā, tur tas ir.

(Personīgi pārskatīšanas procesā mēs nejutām milzīgu veiktspējas uzlabojumu. Tomēr tie bija ātrāki nekā vidējie tīmekļa mitinātāji, kurus mēs pārskatījām šajā sešu mēnešu periodā.)

5. 90 dienu naudas atdošanas garantija

Vienmēr varat pateikt, kuri uzņēmumi atbalsta viņu pakalpojumus, apskatot viņu atmaksas politikas.

Web hostinga centrs ir liels ticīgais, kurš piedāvā pilnu 90 dienu naudas atdošanas garantiju (viens no nedaudzajiem piedāvājumiem ar pagarinātu termiņu).

Tas nozīmē, ka, ja apsverat iespēju dot viņiem iespēju, jums ir gandrīz bezriska iespēja “izmēģināt” viņu pakalpojumus veselus trīs mēnešus.

Vai arī gandrīz tikpat ilgi, cik vajadzīgs, lai pilnībā aizmirstu, kur jūs mitinājāt savu vietni. ��

Šīs ir lieliskas ziņas, ja uztraucaties par saistību ar tīmekļa mitinātāju, lai tikai vēlāk uzzinātu, ka jums nepatīk viņu pakalpojumi un funkcijas.

Saskaņā ar Web Hosting Hub pakalpojumu sniegšanas noteikumiem tomēr var tikt piemērotas dažas neatmaksājamas maksas.

Abonenta maksātas maksas, piemēram, SSL sertifikātu iegāde, domēna privātums vai domēna vārdi netiek atmaksāti.

Ja abonents reģistrē domēna vārdu, izmantojot Web Hosting Hub kā daļu no “Bezmaksas domēna vārds” reklāmas, viņiem par domēnu būs jāmaksā 11,99 USD gadā, kā arī 5,00 USD administratīvā maksa.

Tas nozīmē, ka viņi no jūsu kopējās kompensācijas summas ieturēs USD 16,99, kas ir diezgan standarta, salīdzinot ar lielāko daļu konkurentu.

Tomēr jūs joprojām pilnībā piederēsit savam (-iem) domēna vārdam (-iem) un pēc Web Abonementa abonementa atcelšanas varat tos nodot citam resursdatoram..

6. Viņi ir videi draudzīgi

Lai gan mēs nevarējām atrast EPA Web hostinga centra sertifikātus, kas pierādītu, ka tā ir videi draudzīga tīmekļa mitinātāja, viņiem ir vairākas videi draudzīgas politikas.

Kopš 2010. gada uzņēmums apgalvo, ka viņš cenšas samazināt atkritumu daudzumu, pēc iespējas biežāk pārstrādāt un izmantot mazāk papīra izstrādājumu.

Web mitināšanas centram ir energoefektīvs datu centrs, un viņi uzskata, ka enerģijas patēriņa samazināšana ir labāka nekā tā vienkārša kompensēšana.

Uzņēmums atvēra pirmo (jebkad!) Zaļo datu centru Losandželosā, Kalifornijā, izmantojot uzlaboto ārējā gaisa dzesēšanas tehnoloģiju.

Viņi ir samazinājuši savas dzesēšanas izmaksas par 70%, pārejot uz šo dzesēšanas metodi, un viņi arī apgalvo, ka ir samazinājuši oglekļa izmešu daudzumu par vairāk nekā 2000 tonnām gadā.

Saskaņā ar ēkas enerģijas izturību tikai viena tonna CO2 piepildītu 1250 kvadrātpēdu vienstāva sēta (ar vidējo augstumu 13 pēdas), kas pilna ar oglekļa dioksīdu, tātad tas ir milzīgs samazinājums!

Āra gaisa dzesēšana no ēkas izvada karstu gaisu, lai ienestu vēsāku gaisu, to vārot tikai caur CRAC vienībām, kad tas nepieciešams augstas temperatūras vai mitruma dēļ.

Tradicionālajos datu centros darbojas Datoru istabas gaisa kondicionieri, kas pazīstami arī kā CRAC, visu diennakti. Šī metode ļauj atdzesēt un pēc tam cirkulēt karstu gaisu, bet tas sadedzina vairāk enerģijas nekā nepieciešams.

Ja jūs uztraucaties par oglekļa pēdas samazināšanu vai vēlaties sadarboties ar zīmoliem, kuriem rūp vide, apsveriet Web Hosting Hub.

Iespējams, ka tās nav tik zaļas kā citas vietnes, piemēram, Green Geeks, taču tās joprojām veic inovatīvus viļņus, kad runa ir par energoefektivitāti.

7. Nozares standarts Uptime

Mūsu 24 mēnešu testēšanas process atklāja, ka Web Hosting Hub ir vidējais darbspējas laiks aptuveni 99,94% kas ir nozares standarta rezultāts.

Tas ir diezgan labi!

Lai gan viņi kopš gandrīz sākuma ir cīnījušies, lai pastāvīgi nodrošinātu labu darba laiku. Daži mēneši ir lieliski, bet citi cīnās par stabilitāti. Kinda jaukta soma, lai būtu godīgi.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 99,88%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 99,83%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 99,92%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 99,89%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,72%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,97%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 99,99%

WebHostingHub pēdējo 24 mēnešu statistikaWeb hostinga centra vidējais darbspējas laiks | Skatīt statistiku

Mīnusi, izmantojot Web Hosting Hub Hosting

Web hostinga centrs nodrošina pienācīgu pozitīvo sarakstu. Atbalsts bija piemērots un uptime labs.

Šie ir daži no galvenajiem veidiem, kā novērtēt resursdatoru, un Web Hosting Hub piegādāja preces.

Diemžēl ir arī daži potenciālie trūkumi.

1. Tikai “Shared” hostinga piedāvāšana

Web hostinga centram patīk visu padarīt vienkāršu, piedāvājot TIKAI dalītās mitināšanas iespējas. Tas nodrošina dažas priekšrocības, piemēram, ātru reģistrēšanās procesu.

Ja viss norit labi un jūsu vietne sāk darboties, tas varētu radīt dažas problēmas.

Lielākām vietnēm (un prasmīgākiem lietotājiem) patīk izmantot īpašas mitināšanas iespējas lielākām vietnēm, kuru darbībai nepieciešami vairāk resursu. Un, ja jūs sasniegsit šo punktu, jūs, iespējams, būsit spiests atkal sākt mitināšanas un pārskatīšanas procesu, izpētot citas piemaksu iespējas citur.

Problēmas, ja zināt, ka tā varētu būt iespēja ne pārāk tālā nākotnē.

2. Pārāk vidējs lapas ielādes laiks

Web hostinga centrs lepojas ar ātrumu, atsaucoties (daudzas reizes) uz faktu, ka cietvielu cietie diski var būt pat 20x ātrāki.

(Vai mēs pieminējām, ka viņiem ir cietvielu cietie diski?)

Tomēr mūsu pieredze neuzrādīja 20x ātrāk, bet to ātrums sasniedza 767ms, kas mums diemžēl ir nedaudz par vidēju rezultātu.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais ielādes laiks:

WebHostingHub detalizēta statistika par pēdējiem 12 mēnešiemWeb mitināšanas centra vidējais ātrums 2019. – 2020 | Skatīt statistiku

Lai gan tas nav sliktākais Web Hosting Hub rezultāts, joprojām ir saimnieki, kuri ir daudz ātrāki.

3. Hostinga cenu viltības

Protams, ka tik zemā cena mēnesī 5,99 USD šķiet daudz. BET jums jāreģistrējas veselus trīs gadus, lai to iegūtu.

Vai vēlaties sākt tikai ar mēnesi? Jūs nevarat. Divpadsmit mēneši ir viszemākais, ko viņi apmeklēs, un cena palielinās līdz USD 7,99 mēnesī (samaksāta iepriekš).

Galu galā nav tik daudz.

Diemžēl šis cenu noteikšanas triks hostinga nozarē ir diezgan izplatīts, jo daudzi mēģina pievilināt to pašu triku. Mēs domājam, ka pircējs ir piesardzīgs.

Web mitināšanas centra cenu noteikšana

4. Papildu maksa par dublēšanu & Drošība – nav labi …

Ikdienas dublējumi ir neticami noderīgi dažādu iemeslu dēļ.

Piemēram, dažreiz spraudņi nespēlē labi. Augšupielādējat jaunu un nekavējoties aktivizējat taustiņu Aktivizēt, nepārbaudot, lai redzētu, kurām WordPress (vai jūsu motīva) versijām tas ir pārbaudīts. Pēkšņi… nekas. Vietne iet uz priekšu.

Vismaz jūs varat viegli atgūties no šīs kļūdas. Dievs aizliedz hakeriem izmantot drošības pārkāpumus un iepludināt ļaunprātīgu kodu. Veiksmi to notīrīt!

Dublējumi var jums palīdzēt katrā gadījumā, ļaujot principā nospiest taustiņu pārtīšana, lai vienkārši atgrieztos iepriekšējā versijā.

BET tie ir labi tikai tad, ja (1) atcerieties tos darīt, (2) darāt tos konsekventi un (3) saglabājat tos “ārpus uzņēmuma”, lai tie arī netiktu sabojāti.

Web Hosting Hub piedāvā ikdienas dublējumus un pat automatizēs procesu, taču tas jums katru mēnesi prasīs papildu dolāru.

Lielākā daļa citu tīmekļa mitinātāju kā pamata piedāvājuma ieviesīs drošības līdzekļus bez maksas. Bet atkal – Web Hosting Hub niķelē un samazina jūs pretvīrusu un anti-surogātpastu aizsardzībai un vēl vairāk.

Cenas pašas par sevi nav tik briesmīgas. Tas ir satraucošs ir tā princips.

5. Iespējamā novēlotā aktivizēšana

Tīmekļa mitināšanas centram (līdzīgi kā mātesuzņēmumam InMotion Hosting), lai pilnībā verificētu kontu, var būt nepieciešama papildu informācija (piemēram, pat tiešais telefona zvans)..

Teorētiski tas ir pozitīvi, jo tas attiecas uz drošību. Tomēr tas joprojām var satraukt, ja jūs mēģināt sakārtot lietas un jūs atrodaties ārzemēs.

Web hostinga centra cenu noteikšana, mitināšanas plāni & Īsi fakti

Atšķirībā no citiem tīmekļa mitinātājiem, Web Hosting Hub piedāvā tikai dalītu mitināšanu. Šeit ir īss pārskats par viņu koplietotajiem mitināšanas plāniem:

 • Dzirksteles plāns: Šis plāns maksā 5,99 USD mēnesī. Tas atbalsta 2 vietnes, 10 MySQL datu bāzes un 25 apakšdomēnus.
 • Nitro plāns: Šis plāns maksā 7,99 USD mēnesī. Tas atbalsta neierobežotu vietņu, neierobežotu apakšdomēnu un neierobežotu MySQL datu bāzu izveidi
 • Dinamo plāns: Šis plāns maksā 9,99 USD mēnesī. Tas atbalsta neierobežotu vietņu, neierobežotu apakšdomēnu un neierobežotu MySQL datu bāzu izveidi.

Visiem viņu mitināšanas plāniem ir bezmaksas domēna vārds, iedomātā ikona, ko nodrošina SSD, un tiem ir SSH piekļuve.

Web mitināšanas centra cenas un plāni

  • Bezmaksas domēns: Jā.
  • Vienkārša reģistrēšanās: Ļoti vienkāršs vienas lapas reģistrēšanās process. Viens no labākajiem.
  • Maksāšanas metodes: Kredītkarte.
  • Slēptās nodevas un klauzulas: Lietotāju ierobežojums ir 75 000 failu un 10 000 ziņojumu (vai 2 GB liels). Konti, kas pārsniedz 10 GB vai 75 000 failu, automātiski tiek izslēgti no rezerves sistēmas. Rezerves atjaunošana var maksāt līdz 50 USD.
  • Upsells: Daži pirkumi.
 • Konta aktivizēšana: Ātra aktivizēšana. Sargieties no konta verifikācijas, it īpaši, ja atrodaties ārpus ASV.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Ātra un ērta populāru lietotņu un CMS instalēšana, izmantojot Softaculous.

Vai mēs iesakām tīmekļa mitināšanas centru?

Diemžēl mēs nevaram ieteikt Web Hosting Hub.

Viņu darbs un klientu atbalsts ir diezgan labs. Bet to ātrums ir visur, un cenas nav tik labas, kā tiek reklamēts. Jūsu konta verifikācija var aizkavēties 24 stundas – ja jūs atrodaties ārpus ASV. Un kopumā viņu sniegums ir nedaudz par vidēju.

Jums būtu labāk reģistrēties ar viņu māsu zīmolu: InMotion hostingu vai izvēlēties kaut ko no mūsu labākajiem tīmekļa mitināšanas pārskatiem.

Vai esat izmantojis Web Hosting Hub? Ja tā, lūdzu, zemāk atstājiet godīgu un pārskatāmu Web Hosting Hub pārskatu. Mēs atzinīgi vērtējam visu pozitīvo un negatīvo pieredzi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author