UK2.net pārskats

Kopējais reitings

Lētākais plāns
£ 5,95 / mēn

UK2.net: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi mēs)

Diemžēl īsumā mēs neiesakām UK2.net dažu iemeslu dēļ, no kuriem galvenie ir darbības laiks un atbalsts. Pārliecinot cenas un funkcijas, tas viss izskatās ļoti pievilcīgi, bet, kad sākat rakt dziļāk, tas nav lieliski. Iepazīsimies ar dažiem no jautājumiem.

Laiks: Daudz lietotāju atsauksmes sūdzas par pārtraukumiem. Viņiem arī nav uptime garantijas viņu vietnē, kā to dara vairums citu tīmekļa mitinātāju … kas ir mazliet dīvaini.

Atbalsts: Ir diezgan daudz sūdzību par viņu attieksmi pret atbalstu, kas ir pārāk daudz, lai to ignorētu. Kad jūsu vietne samazinās (skat. Iepriekš minēto slikto darbības laiku), jūs vismaz vēlaties saņemt atbalstu, lai ātri to labotu … tas nešķiet.

SSL: Tas mūs mulsina, SSL (https) šajās dienās ir obligāts… Google pat parastās http vietnes marķē kā redzami “nedrošas”, un tas sāp jūsu klasifikāciju. Turklāt jūs varat tos iegūt bez maksas. Nav ne jausmas, kāpēc viņi neintegrē bezmaksas SSL sertifikātus, jo visi pārējie ir.

Tātad, ko mēs patiesībā sakām, ir… ir daudz alternatīvu, kuras ir labākas par gandrīz visu. Mūsu iecienītākie joprojām ir SiteGround, viņi ir ļoti drošībā, ļoti reaģē uz atbalstu, tiem ir vairāki datu centri visā pasaulē (ieskaitot Londonu), un tos oficiāli iesaka WordPress (tie, protams, var novērst jebkuru CMS, kuru jūs uz tiem metat) ). Viņi ir īsti prāti nē, apskatiet mūsu pārskatu.

Joprojām interesē UK2.net, turpiniet lasīt zemāk.

UK2.net izpēte

UK2.net pārskats

UK2 dibināja Ditlev Bredahl 1998. gadā. Ar aptuveni 2 gadu desmitu pieredzi Lielbritānijas hostinga pakalpojumu sniegšanā viņi ir reģistrējuši vairāk nekā miljonu domēna vārdu. Viņi arī nodrošina tūkstošiem vietņu darbību vairāk nekā 200 vietās visā pasaulē.

Uzņēmums atrodas Shoreditch, Londonā. Viņu produkti un pakalpojumi cita starpā ietver domēna vārda reģistrāciju, e-pasta mitināšanu, vietņu mitināšanu, vietņu veidotājus, speciālus serverus un pārvaldītu mitināšanu. Viņi arī nodrošina SSD virtuālos privātos serverus un WordPress hostingu.

Cenu noteikšana

UK2 piedāvā trīs veidu plānus saviem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Šīs paketes ir nosauktas par Essential Hosting, Business Hosting un Business Cloud. Trīs plāni ir redzami zemāk:

UK2 hostinga cenu noteikšana

Lētākais plāns tiek saukts par Essential Hosting un maksā 1,00 GBP mēnesī sakarā ar jaunāko piedāvājumu, ja izvēlaties 12 mēnešu maksājuma termiņu. Tas maksās GBP 6,95 mēnesī, ja vēlaties maksāt katru mēnesi. Saskaņā ar UK2, Essential hostinga plāns ir lieliski piemērots iesācējiem, kuriem ir viena vietne.

Šī pakete dod jums bezmaksas domēna vārdu, ja izvēlaties vismaz gada maksājuma veidu. Turklāt jūs iegūstat neierobežotu tīmekļa vietu. Tādējādi jūs varat ievietot>izveidojot savu WordPress vietni.

Runājot par attīstību, Essential hostinga plāns atbalsta Apache, PHP, Ruby on Rails, Perl, Cron Jobs un PHPMyAdmin. Arī savās vietnēs varat izmantot pielāgotus kļūdu ziņojumus. Ir pieejama arī AW statistika. Minēto rīku var izmantot, lai iegūtu informāciju par jūsu skatītājiem. Šie dati cita starpā ietver izcelsmes valsti, operētājsistēmu un izmantoto pārlūku.

Visbeidzot, jums tiek dota 30 dienu naudas atdošanas garantija. Jūs varat vienkārši izmēģināt viņu produktus un pakalpojumus, un jebkurā brīdī varat to atcelt, neuzdodot nevienu jautājumu.

Atbalsta iespējas

Izmantojot UK2, ir pieejamas dažādas atbalsta iespējas. Tie ir aprakstīti zemāk:

  • Pakalpojumu statusa lapa,
  • Pašpalīdzības zināšanu bāze,
  • Biļešu iesniegšana,
  • Tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanas atbalsts un
  • Atbalsts pa tālruni

Līdzīgi kā citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, arī UK2 Pakalpojumu statusa lapā tiek parādīta reāllaika informācija par viņu pakalpojumu statusu, ieskaitot galvenās sistēmas, vadības paneļus un mitināšanas serverus. Šajā lapā tiek ziņots par negadījumiem, lai klienti būtu informēti par pašreizējo un iepriekšējo uzņēmuma darbību.

Pašpalīdzības zināšanu bāzē ir padziļinātas rokasgrāmatas, kas palīdzēs jums orientēties jūsu izmantotajos produktos un pakalpojumos. Biļešu iesniegšana un tiešsaistes tiešraides atbalsts ir pieejams visu diennakti. Tas pats attiecas uz atbalstu pa tālruni.

UK2 klientu atbalsta dienestam ir gan pozitīvas, gan negatīvas atsauksmes. Pēc lietotāju domām, pakalpojums nav konsekvents. Daži klienti pat paziņoja, ka nesaņēma atbildes pa e-pastu un atbildes uz tiešraides tērzēšanas sesijām, kuras nespēj atrisināt viņu problēmas. Tika konstatēts, ka atbalsts pa tālruni nav piemērots, jo departamenti, kas nav atbildīgi par konkrētu produktu, nezina, kur novirzīt klientus.

No otras puses, pozitīvās atsauksmes norāda, ka viņu atbalsta komanda bija ļoti noderīga, dažās atsauksmēs pat sakot, ka viņi atbalsta, pat pirms pirkuma veikšanas. Pozitīvās atsauksmes arī saka, ka UK2 sniedza ātru atbildi uz viņu problēmām.

Ņemot vērā dažādas atsauksmes par viņu atbalsta dienestu, mēs varam teikt, ka UK2 nav perfekta. Tikai daži hostinga uzņēmumi iegūst zvaigžņu reputāciju, runājot par klientu atbalsta komandu, un acīmredzami UK2 nav viens no tiem. Uzņēmumam ir savas virsotnes un siles, kad runa ir par klientu atbalsta pakalpojumu sniegšanu.

Plusi

Reģistrācijai Lielbritānijā ir dažas priekšrocības. Dažas no tām ir aprakstītas zemāk:

Bezmaksas domēna vārds

Ja saņemat 12 mēnešu maksājuma termiņu, jūs varat saņemt bezmaksas domēna vārda reģistrāciju. Tas ir noderīgi, ja jūs tikko sākat darbību un vēl neesat iegādājies savu domēna vārdu. Ietaupot dažas mārciņas, tas nesāpēs.

Neierobežota vietne vietnē

Par jūsu desmit vietnēm parūpēsimies ar neierobežotu vietu vietnei. Jums nav jāuztraucas par to, kuri faili jāsaglabā un kuri jāpārvieto uz miskasti. Vietne jums ir neierobežota, dodot iespēju mitināt lielus video failus un attēlus.

30 dienu naudas atdošanas garantija

Jūs varat atgūt naudu ar garantiju. Ja esat izmēģinājis viņu produktus un pakalpojumus un domājat, ka tas nav jūsu laika vērts, tad varat lūgt naudas atmaksu. Tas ir tik vienkārši.

Mīnusi

UK2 joprojām ir uzņēmums, kam ir nepilnības. Daži no tiem ir aprakstīti zemāk:

Jauktas klientu atbalsta atsauksmes

UK2 ir dažādas atsauksmes par klientu atbalsta dienestu. Daži tos novērtēja augstu, bet citi – slikti. Ja mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nemitīgi pilda solījumus par lieliskiem atbalsta pakalpojumiem, tā ir slikta zīme. Neatkarīgs klientu atbalsta pakalpojums ir viens no UK2 trūkumiem.

Neuzticams Uptime

Šis ir balstīts arī uz lietotāju atsauksmēm, daudzi no viņiem sūdzas par darbības laiku … un arī tie nav īsi pārtraukumi. Pēdējā lieta, ko vēlaties, ir uzņēmējdarbības vietnes aiziešana, jūs varētu zaudēt daudz potenciālo klientu / klientu.

Nav bezmaksas SSL sertifikāta

KāpēcGgggggggg? Atšķirībā no citiem mitināšanas uzņēmumiem, UK2 nesniedz bezmaksas SSL sertifikātu. Ja jūsu vietnē ir slepena informācija, šī drošības funkcija ir obligāta. Ja vēlaties bezmaksas SSL sertifikātu, jums jāizvēlas nākamais plāns – biznesa mitināšana. Minētais plāns maksā GBP 4,48 mēnesī, ja jūs maksājat par 12 mēnešiem iepriekš. Biznesa hostinga plānā SSL sertifikāts bez maksas tiek piešķirts tikai tad, ja izvēlaties maksājuma termiņu vismaz 12 mēnešus.

Secinājums

UK2.net izskatās diezgan lieliski, taču, kā minēts kopsavilkumā, šeit ir daži pārāk daudz problēmu, lai tiešām ieteiktu šo. Tādas problēmas kā nestabils darbspējas laiks, bezmaksas SSL un apšaubāms atbalsts … Mēs iesakām pārbaudīt šeit mūsu salīdzinājumu un meklēt labākas alternatīvas, piemēram, SiteGround.

SummaryReviewer Matthew RogersAtsaukšanās datums 2018-07-29Atsauktais vienums UK2.netAuthor Rating 21 zvaigzne1 zvaigznepelēkspelēkspelēksProdukta nosaukums UK2.netPrice
GBP 5,95

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author