Shopify ceļvedis 2020. gadam (kā izveidot veikalu no nulles)

Kanādas e-komercijas uzņēmums Shopify, kas 2020. gadā svin 15 gadu jubileju, nopietni domā izņemt tirgus daļu no lielākā pasaules tiešsaistes veikala.

Vai šī tehnoloģiju startēšana patiešām var uzņemt e-komercijas gigantu Amazon? Vācu tehnoloģiju uzņēmējs Tobiass Lutke, Shopify dibinātājs, vēl nav sasniedzis pat 40 gadu vecumu, taču šķiet, ka viņš ir ceļā uz nākamo Džefu Bezosu, un viņu noteikti iedrošina potenciāls, ko viņš redz Amerikas Savienotajās Valstīs. valsts, kurā mazie un vidējie uzņēmumi šobrīd veic 98 procentus no visas uzņēmējdarbības.veikala interneta vietne

Lai gan ir taisnība, ka lieli e-komercijas nosaukumi, piemēram, Amazon, kļūst arvien lielāki, patiesība ir tāda, ka mazo tiešsaistes veikalu darbību īpašnieki kopīgi noņem tirgus daļu no lielajiem zīmoliem, un viņi to dara, pateicoties e-komercijas platformām, piemēram, Shopify, kas nodrošina viss no vietnēs uz krājumu vadība un no plkst piegādes ķēde līdz pat iepirkšanās ratiņi. Izmantojot pareizi konfigurētu Shopify veikalu, var ievērojami palielināt jūsu izredzes gūt panākumus tiešsaistes mazumtirdzniecībā, un, izpildot šajā iesācēja rokasgrāmatā norādītās darbības, jūs tuvināt šo mērķi.

Lai iegūtu priekšstatu par to, cik nopietni Shopify domā par konkurēšanu ar Amazon, apsveriet šādus apstākļus: 2020. gada vidū uzņēmums demonstrēs televīzijas reklāmas divpadsmit Ziemeļamerikas tirgos, un kampaņa koncentrēsies uz to, kā potenciālie e-komercijas uzņēmēji var ātri sākt darbu izveidojot Shopify veikalu.

Papildus šiem TV klipiem, kuros būs “darīsim jūs par biznesa tēmu”, Shopify reklamēs arī savu zīmolu radio stacijās, sociālo mediju kanālos un digitālo video noieta tirgos..

Shopify e-komercija

Lūk, kas jums būtu jāzina par Shopify 2020. gadā: tas ir lielākais mākoņu bāzes tiešsaistes veikals personām, kuras vēlas izveidot savas interneta mazumtirdzniecības darbības. Ja esat sācis iepirkties internetā ārpus Amazon un eBay, pastāv liela iespēja, ka pēdējais apmeklētais tiešsaistes veikals bija Shopify veikals; galu galā šajā platformā darbojas vairāk nekā pusmiljons e-komercijas uzņēmumu īpašnieku.

Kā jums vajadzētu izmantot šo Shopify Iesācēja rokasgrāmatu

Šī rokasgrāmata sniegs soli pa solim iepazīšanos ar pakalpojumu. Pat ja jūs jau esat iepazinies ar interneta mazumtirdzniecību, nav ieteicams pāriet uz sadaļām, kuras jūs varētu vēlēties vispirms pārskatīt. Mēs galu galā nonāksim pie administrācijas paneļa / informācijas paneļa, taču jūs nevēlaties palaist garām svarīgas darbības.

Jūsu Shopify tiešsaistes veikala tēmas izvēle

Iepirkšanās tiešsaistē ir ļoti vizuāla darbība, tāpēc pirms produktu pievienošanas jūs vēlēsities pielāgot veikala tēmu.

Jūs varat izvēlēties simtiem bezmaksas un premium klases Shopify tēmu ar dažādiem konfigurācijas līmeņiem, un jums nav jāuztraucas par kodēšanu. Šis ir piemērots laiks, lai pārlūkotu tēmu veikalu Shopify un sāciet domāt par piemaksu iespējām nākotnē, jo tās piedāvā lielāku klāsta pielāgošanu kopā ar klientu atbalstu.

Neaizmirstiet novērtēt atsauksmes par tēmām, kas jūs interesē – dažām no tām ir mobilās e-komercijas stiprās puses, kuras citām var pietrūkt. Ja vien neesat pilnīgi pārliecināts, ka potenciālie pircēji iepērkas tikai no galddatoriem un klēpjdatoriem, jums vajadzētu strādāt tikai ar atsaucīgām tēmām, kas labi darbojas viedtālruņos un planšetdatoros..

Lai priekšskatītu motīvu, noklikšķiniet vai pieskarieties “Skatīt demonstrāciju” pogu. Lai iestatītu to kā veikala motīvu, noklikšķiniet vai pieskarieties “Publicēt kā mana veikala tēmu”. Jūs vienmēr varat atgriezties un mainīt motīvus, ja vēlaties to darīt, bet ne pirms tam, kad esat spēlējies ar iestatījumiem un sajutīsit, kā tie darbojas..

Mainot Iestatījumi no jūsu Shopify tiešsaistes veikala. Ja esat tāda veida persona, kurai patīk prātot, jūs, iespējams, pavadīsit kādu laiku šajā iesācēju ceļveža sadaļā. Pirms mēs iedziļināmies veikala rediģēšanas mehānismā, izveidosim apakšdaļu, kāpēc jums vajadzētu rediģēt veikala iestatījumus: jūs nevēlaties, lai jūsu veikals izskatītos kā e-komercijas atkārtojums tūkstošiem citu veikalu, kurus pārvalda īpašnieki, kuri neuztraucās pielāgot viņu tēmas.

Kas jums būtu jāpatur prātā, pielāgojot savu motīvu lietotāja pieredze + zīmola veidošana.

veikals atjaunot

Pirms sākat rediģēt motīva iestatījumus, izveidojiet dublikātu, atlasot šo opciju no trīs punktu ikonas motīva ekrāna augšējā labajā stūrī. Sāciet veikt vizuālas izmaiņas, kas atspoguļo jūsu zīmolu; dažas idejas šajā sakarā ietver tādu krāsu un fontu izvēli, kas labi sajaucas ar jūsu logotipu, kā arī ar to produktu attēliem, kurus plānojat pārdot.

Bezmaksas un maksas motīvi

Jūs arī vēlēsities iedomāties, kā apmeklētāji izskatīsies jūsu veikalā un kā viņi pārvietosies un plūst cauri vietnei. Ielieciet sevi viņu kurpēs, kā tas bija. Bezmaksas tēmas nepiedāvājiet tik daudz elastības kā viņu premium klases kolēģiem, un tas jums ir kaut kas jāpatur prātā.

Padomājiet par lapas elementu izvietojumu un to, vai tie veicina patīkamu iepirkšanos. Piemēram, iepirkumu groza ikona ir elements, kurā jūs varētu vēlēties pārvietoties, lai tam varētu ērti piekļūt, neuzbāzoties.

Tā kā esat saglabājis motīva dublikātu, tagad to varat izmantot, lai veiktu dažus A / B testus. Rādiet vienu savas Shopify e-komercijas vietnes versiju dažiem draugiem vai radiem, bet pielāgoto versiju – citiem.

Pierakstiet viņu reakciju un viedokļus, īpaši attiecībā uz to, kā viņi plūst pa veikalu. Atcerieties, ka jūs reklamēsit savu veikalu no ārējām vietnēm.

Ja, piemēram, jūs galvenokārt vadāt satiksmi no WordPress emuāra, jūs vēlaties pielāgot motīvu tā, lai tas atbilstu tās vietnes izskatam, no kuras nāk trafiks. Šajā nolūkā viedie Shopify lietotāji, kuri vadīt satiksmi no Instagram bieži izmanto tumšas tēmas un kvadrātveida attēlus, kas atgādina fotoattēlus no sociālā tīkla. Ideja ir veicināt vizuālu nepārtrauktību no trafika avota līdz pat iepirkumu grozam.

Izmantojot Shopify tēmas, jums vienmēr jāpatur prātā vizuālais mērķis. Piemēram, pilnvarotajam Los Angeles Lakers preču izplatītājam vajadzētu spēlēt ar izkārtojumu tā, lai tas izceltu dzeltenās un purpursarkanās krāsu shēmas. Neaizmirstiet stratēģiski savā veikalā izvietot sociālo mediju kopīgošanas pogas.

Produktu pievienošana jūsu Shopify veikalā

Tiem no jums, kuriem ir iepriekšēja e-komercijas pieredze, jūs ar prieku uzzināsit, ka produktu pievienošana jūsu Shopify vietnei ir daudz draudzīgāks un vienkāršāks nekā Amazon standarta identifikācijas numuru izveidošana. Būtībā jauna produkta pievienošanu var veikt no galvenā paneļa ekrāna; Jūs to atradīsit, noklikšķinot vai pieskaroties pogai “Produkti” kreisajā pusē un pēc tam pogai “Pievienot produktu” augšējā labajā stūrī..

Visvienkāršākos Shopify produktus veido divi teksta lauki: nosaukums un apraksts, taču to nozīmi meklētājprogrammu optimizācijas ziņā nevar novērtēt par zemu. Labās ziņas šajā sakarā ir tas, ka šai platformai jau ir SEO priekšrocības, kas līdzīgas WordPress priekšrocībām.

Shopify SEO priekšrocības

Google patīk šī e-komercijas platforma, jo tajā ir iebūvēti SEO faktori, tostarp tā drošība, tēmas izkārtojuma iepirkumu groza funkcionalitāte un citi. Jūsu ziņā ir nodrošināt SEO draudzīgus nosaukuma tagus un produktu aprakstus, un tas nozīmē rakstīt potenciālajiem pircējiem, nevis meklētājprogrammu robotiem.

Shopify produktu iestatīšana

Rakstot produktu aprakstus, iekļaujiet veselīgu funkciju un priekšrocību apvienojumu. Tā vietā, lai domātu par to, cik ātri jūs varat piesaistīt apmeklētājus iepirkumu groza lapā, padomājiet par to, kā viņi var iejusties jūsu veikala produktu sadaļās.

Jo ilgāk apmeklētāji tērēs jūsu produktu lapās, jo zemāks būs jūsu atlēcienu līmenis, un tas uzlabos jūsu produktu ranžēšanu Google meklētājprogrammu rezultātu lapā (nemaz nerunājot par uzticības veidošanu auditorijai). Jūs ievērosiet, ka produkta ievades darbplūsmā ir diezgan maz sadaļu, kur var ievadīt informāciju, un šajā ziņā labs īkšķa noteikums ir sniegt pēc iespējas vairāk datu.

E-komercijas pircēji plaukst informācija, tādējādi jums vajadzētu izmantot katra taga un katra lauka priekšrocības. Ne visa informācija būs redzama pircējiem, taču meklētājprogrammu roboti to var iegūt.

Shopify attēla palielinātājsShopify produktu attēli – daži padomi

Shopify nodrošina funkcionalitāti, kas līdzīga Amazon un citām e-komercijas platformām: pircēji var novietot peles rādītājus virs produktu attēliem, lai iegūtu automātisku tālummaiņas pieredzi. Lai gūtu maksimālu labumu no šīs modes funkcijas, augšupielādētie attēli jābūt ar visaugstāko iespējamo izšķirtspēju.

Lieki piebilst, ka jūsu produktu attēli ir absolūti nepieciešami, lai ikdienas pircējus pārvērstu par pircējiem un ilgtermiņa klientiem. šī iemesla dēļ jums vajadzētu nokļūstiet ieradumā augšupielādēt augstas kvalitātes attēlus kas atspoguļo jūsu produktu labākās īpašības. Izstrādājot veikala motīvu, galvenā loma ir vienveidībai, mēģiniet panākt, lai visi jūsu attēli būtu vienādās dimensijās un formās, vēlams, kvadrātveida.

Augšupielādētajiem attēliem nav jābūt noteiktā secībā, taču to sakārtošana kolekcijās ir laba prakse, pie kuras jums vajadzētu pierast. Kolekcijas ir produktu grupas, kuras pircējiem var šķist interesantākas, ja tās tiek parādītas kopā, nevis tad, ja tās ir atsevišķas.

Ideālā gadījumā kolekcijas būtu jāveic saskaņā ar mazumtirdzniecības loģiku; piemēram, veikals, kuram ir licence pārdot �� NBA preces ��, katrai komandai var izgatavot kolekcijas, vai arī tās var veidot no pārdošanā esošām precēm, vai arī tās var sagrupēt konferencēs izslēgšanas spēļu laikā… Būtībā jebkura kombinācija no produkti, kuriem pircēji pievērstu uzmanību.

Kolekciju būtība ir tāda, ka tās var atvieglot dzīvi pircējiem, kuri dod priekšroku draudzīgākai pieredzei nekā produktu kataloga pārlūkošana pa vienai vienībai. Šīs kolekcijas var ievietot motīva navigācijas izvēlnēs, lai tām būtu viegli piekļūt.

Cenas, iepirkumu grozs un inventārs

Tas, iespējams, ir tehniskākais aspekts, izveidojot savu Shopify uzņēmumu, tomēr tas joprojām ir daudz vienkāršāk nekā to izdarīt caur trešo pušu FBA tirgus vietni Amazon. Jūsu produktu cenu noteikšana ir pilnībā jūsu ziņā; nav pamata uztraukties par to, ka Amazon pazemina jūs ar īpašiem piedāvājumiem tās premjerministra biedriem, un jūs varat pilnībā kontrolēt, kad preces nonāk pārdošanā.

Pārvaldīšanas panelī varat pārvaldīt tikai trīs cenu laukus: cenu noteikšanu, salīdzināšanu un nodokļu iekasēšanu. Attiecībā uz pēdējo jums būs jāizpēta tirdzniecības un mazumtirdzniecības likumi, kas atbilst jurisdikcijām, kurās plānojat veikt uzņēmējdarbību, un neaizmirstiet, ka pārdošanas nodokļu iekasēšana nozīmē, ka jums tie būs jānodod ieņēmumu dienestam..

Cenu lauks ir pats par sevi saprotams, ja vien nevēlaties parādīt pircējiem, ka viņi saņem atlaidi izvēlētajiem produktiem; šajā gadījumā jums vajadzētu izmantot “Salīdziniet pēc cenas”, Jo tas mudinās pircējus ātri virzīties uz iepirkumu groza un norēķinu sadaļām.

Maksājumu vārteju izvēles procesā jāņem vērā ne tikai komisijas un transakciju maksas. Diezgan daudzi jaunpienācēji izvēlēsies Shopify Payments, un tā ir laba izvēle.

Tomēr, piemēram, ja jūs pārdodat iPhone aksesuārus, iespējams, vēlēsities iespējot Apple Pay, lai pircēji justos ērti, noklikšķinot uz iepirkšanās groza sadaļas izrakstīšanās opcijas. PayPal ir vēl viens populārs vārteja, un jums tas var šķist ērti, ja šādi plānojat saņemt maksājumus vai ja jums jau ir PayPal tirgotāja konts..

Vismaz jūsu izvēlētajam maksājuma vārtejam vajadzētu pieņemt MasterCard un Visa, taču jūs varētu vēlēties arī apsvērt risinājumu, kas var apstrādāt kriptovalūtas žetonus, piemēram, Bitcoin, lai pielāgotos sarežģītākiem pircējiem. �� ��

Shopify maksājumu vārtejas izvēle

“Cits”, lai atrastu un aktivizētu viltus vārtus testēšanai. Jūs atradīsit norādījumus par šī testēšanas rīka izmantošanu, kurā būs jāievada īpašs kredītkartes numurs, ko šim mērķim iestatījis Shopify..

Ārpus iepirkumu groza jums būs jāsāk domāt par inventāra un piegādes jautājumiem. E-grāmatas un citi digitālie produkti, kuriem nav nepieciešama fiziska piegāde, būtu jānorāda kā tādi, pārliecinoties, vai atbilstošā izvēles rūtiņa nav atzīmēta, un šo iespēju varat atrast sadaļā “Inventārs un variantiJūsu produktu lapas sadaļā.

Precēm, kurām nav nepieciešama piegāde, jums nevajadzēs ievadīt kravas svaru; tomēr visi pārējie priekšmeti tiks. Ja jūsu izstrādājumu katalogs ir mazs, ir viegli nosvērt katru preci un ievadīt atbilstošos datus. Ja tas tā nav, labāk ir iegūt šo informāciju no ražotāja vai izplatītāja.

Produktu svars ir piesaistīts jūsu nosūtīšanas likmēm, kuras varat iestatīt no sadaļas “Iestatījumi” un “PiegādeJūsu administratora paneļa sadaļā. Kad sākat veidot lielāku krājumu, organizācijas vajadzībām būs jāizveido krājumu uzskaites vienības (SKU) numerācijas sistēma, un jums, iespējams, būs vieglāk pievienot jaunus produktus, izmantojot komatatdalītu vērtību (.csv) failu no kuru jūs varat lejupielādēt pareizo Shopify struktūru no “ImportētPievienojiet produktu”Izvēlne.

Veikalu krājumu uzskaites sistēmas

Iestatot inventarizācijas sistēmu, mēģiniet atturēties no produktu svītrkodu kā SKU numuru izmantošanas, ja vien pats tos neesat ieguvis. Produktu ražotāji, izgudrotāji un ekskluzīvie izplatītāji var izmantot svītrkodus, ko viņi pasūta savām unikālajām precēm, kā SKU, jo viņiem ir mazumtirdzniecības kontrole pār viņu precēm, bet tas neattiecas uz trešo pušu tirgotājiem.

Daži no visefektīvākajiem pārvaldāmajiem SKU ir burtciparu burti; ar dažiem burtiem no zīmola, kam seko trīs cipari, vajadzētu būt pietiekami, lai izveidotu secību, kas padarīs jūsu mazumtirdzniecības darbību pārskatus vieglāk analizējamus.

Domēna piešķiršana savam veikalam

Visi jaunie veikali izveido myshopify.com adreses. Pirms sākat dzīvot veikalā, vēlaties pievienot domēnu, vēlams tādu, kuru izmantosit mārketinga un reklāmas nolūkos.

Kad esat gatavs šim solim, jūsu iespējas ietvers jauna domēna savienošanu, pārsūtīšanu vai iegādi. Ja izvēlaties pēdējo variantu, paturiet prātā, ka jums būs darīšana ar domēnu reģistratūru un mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurus Shopify ir izvēlējusies kā biznesa partnerus, un viņi, iespējams, nepiedāvā to, ko meklējat.

domēna piešķiršana vietnei shopify

Jūsu labākais solis vienmēr būs sava veikala domēna iegūšana, un tas jums jānovērtē dažādiem domēnu reģistratoriem, pamatojoties uz pārskatiem, kuriem varat uzticēties. Protams, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo veikala domēna vārdu, kas nozīmē, ka jums vajadzētu veltīt laiku domai par pareizā zvana veikšanu.

Lai izveidotu savienojumu ar domēnu, dodieties uz sava veikala administratora paneli un noklikšķiniet vai pieskarieties vienumam Administrators – Iestatījumi – Domēni. Neaizmirstiet atgriezties pie sava tīmekļa mitināšanas administratora cPanel, lai atjauninātu DNS iestatījumus, lai tie atbilstu Shopify iestatījumiem, kuri ir 23.227.38.32.

Noslēguma domas par Shopify

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns e-komercijas pasaulē vai esat ieradies no Amazon Marketplace, jūs atradīsit Shopify kā visaptverošu risinājumu. Kā jūs varat gūt labumu no šī iesācēja rokasgrāmatas, sākt no nulles ir viegli – tiklīdz jūs būsit ērti un sāksit meklēt zem pārsega, jūs sapratīsit, ka esat izdarījis pareizo izvēli.

Lai arī Shopify lielākoties ir pazīstams kā risinājums mazo uzņēmumu īpašniekiem, šīs mākoņu e-komercijas platformas realitāte ir tāda, ka tā var rīkoties ar visu, sākot no ražošanas ķēdes līdz ienākošajai loģistikai un no uzlabotas dropshipping līdz izejošai loģistikai. Jūsu veikals var ievērojami palielināties, ja pārdošanas apjomi sāk strauji pieaugt, lai arī pēc šī līmeņa sasniegšanas jums, iespējams, būs jāsaglabā izstrādātāja pakalpojumi..

Lai arī šī platforma ir parādījusies tādu nozīmīgu meklētājprogrammu kā Google atpazīstamības ziņā, potenciālajiem veikalu operatoriem nevajadzētu paļauties tikai uz SEO, lai veicinātu pārdošanu; gandrīz visi Shopify veiksmes stāsti ir saistīti ar gudrām un rūpīgām tiešsaistes mārketinga kampaņām.

BUJ

J: Vai jūs varat izmantot dropshipping vietnē Shopify?

A: Droši piegādāts biznesa modelis tiek stingri atbalstīts. Faktiski tādas lietotnes kā Oberlo to ir ļoti viegli izdarīt, kas nozīmē, ka jūs varat sākt darbu bez produktu inventāra vai pat noliktavas.

Shopify partneris Oberlo

Atkarībā no izvēlētās kravas piegādes veida, nosūtīšanu un pārkraušanu biznesa partneris pārvaldīs par ļoti saprātīgām izmaksām.

J: Vai jums ir nepieciešama biznesa licence, lai sāktu pārdošanu Shopify?

A: Dažos gadījumos, lai sāktu, jums nebūs nepieciešama uzņēmējdarbības licence; Tomēr, ja jūs domājat izveidot zīmolu un domājat gūt ienākumus, kas pārsniedz noteiktu līmeni, kas izraisīs nodokļu uzlikšanu, ieteicams konsultēties ar grāmatvedi vai juridisko profesionāli, lai pārrunātu atbilstības jautājumus. Citos gadījumos produktu veidiem, kurus plānojat pārdot, var būt nepieciešams iegūt licences un sertifikātus no pārvaldes aģentūrām noteiktās jurisdikcijās.

J: Cik ilgs laiks nepieciešams, lai samaksātu no Shopify?

A: Maksājumus var ieskaitīt jūsu PayPal vai bankas kontā, tiklīdz 24 stundas pēc pirkuma darījuma veikšanas ir noticis, taču jūs varētu vēlēties tos nogādāt pāris dienu laikā.

J: Kas ir Shopify partneris?

A: Uzņēmumi, kas sniedz tirdzniecības un mazumtirdzniecības pakalpojumus šīs konkrētās platformas e-komercijas lietotājiem, ir vēlamie biznesa partneri. Daži partneri piedāvā attīstības pakalpojumus, lietotnes, lai uzlabotu veikala pārvaldības pieredzi, piegādes, piegādes apstrāde un citi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author