Panthur pārskats

Panturs

Vietējs, pieredzējis, lielisks sniegums, bet…

PanthurLogo

Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 5 mēnesī

Panthur: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi no mums)

Lai gan pēc Austrālijas standartiem Panthurs ir labs saimnieks, viņu atbalsts ir atsaucīgs (kad viņi nopirka Hostopiju, viņiem bija aptuvens labojums, taču izskatās, ka tas atgriezīsies normālā stāvoklī), viņu cenas ir diezgan konkurētspējīgas, un viņu sniegums robežojas ar iespaidīgu.

Bet, ja salīdzinām tos ar mūsu pašreizējo iecienīto tīmekļa mitinātāju SiteGround, jūs pamanīsit dažas atšķirības, no kurām galvenās ir globālo datu centru trūkums (viņiem ir tikai 1 primārais Sidnejā, SiteGround ir diezgan daudz visā pasaulē, kas sniedz jums globālu sasniedzamību), un uz WordPress koncentrētu hostinga plānu trūkums (vairāk nekā 25% no visa interneta darbojas WordPress, un, iespējams, arī jūsu vietne to izmantos, tāpēc tas ir diezgan svarīgi).

Tātad īsi sakot, mūsu ieteikums joprojām attiecas uz SiteGround, nevis Panthur, jo SiteGround piedāvā 10 GB diska vietas uz viņu pamatplāna, bezmaksas SSL, bezmaksas CDN, bezmaksas migrēšanu, viņiem ir vairāki datu centri visā pasaulē (globāli sasniedzami), un tos oficiāli iesaka WordPress (ļoti nedaudzi saimnieki to var apgalvot, tas ir diezgan iespaidīgi), skatiet mūsu vietnes vietnes pārskatu šeit!

To sakot, ja vēlaties palikt vietējais, Panthur ilgtermiņā ir lētāks un piedāvā vairāk nekā pietiekamu veiktspēju pat viņu pamata plānos, lai jūsu vietne darbotos nevainojami!

Panthur izpēte

Panthur pārskats

Panthur faktiski sāka darboties kā nekomerciāla organizācija, kas piedāvāja drošus un ātrus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Pieaugot viņu reputācijai nozarē un iegūstot lielāku atpazīstamību, Panthur sāka komerciāli radīt hostinga risinājumus.

Kopš 2009. gada sāka darboties daudz Austrālijas uzņēmumu & izmantojam Panthur uzticamos Austrālijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumus (un ar pamatotu iemeslu).

Hostinga pakalpojumi

Pamatā Panthur piedāvā šādus plānus:

  • Ekonomiskā tīmekļa mitināšana (budžeta iespēja)
  • Biznesa tīmekļa mitināšana (ieteicamie plāni)
  • Stealth tīmekļa mitināšana (episkai izrādei!)
  • Tālākpārdevēju mitināšana (ja esat tīmekļa izstrādātājs / izstrādātājs un vēlaties nodrošināt mitināšanu saviem klientiem)

Katrā plānā viņiem ir papildu plāni, kas ļauj jums izvēlēties savām vajadzībām un budžetam vispiemērotāko mitināšanu. Viņiem visiem ir automātiskas dublējumkopijas un bezmaksas DIY atjaunošanas pakalpojums gadījumā, ja kaut kas noiet greizi, dublējumi tiek veikti 90 dienu laikā! Viņiem, tāpat kā lielākajai daļai saimnieku, ir viena klikšķa instalētāji lielākajai daļai populāro CMS, kas padara diezgan vieglu, piemēram, vietnes WordPress izveidi.!

Runājot par cenu politiku, Panthur ir diezgan elastīga. Par visiem mitināšanas pakalpojumiem jūs varēsit maksāt katru mēnesi, ik pēc 6 mēnešiem, katru gadu, reizi 2 gados vai ik pēc 3 gadiem. Ja jūs nolemjat veikt attālumu ar Panthur un abonējat ilgāku laika periodu, viņi piedāvā atlaides līdz 20%.

Web hostings ekonomikā

Šis ir visvienkāršākais piedāvājums, kas ir piemērots mazām un vidējām vietnēm, kuras var nodrošināt pienācīgu trafika daudzumu. Tas ir salīdzinoši lēts, personīgi es šajā plānā neorganizētu nevienu forumu vai e-komercijas vietni, taču tas ir lieliski piemērots mazo uzņēmumu vietnēm. Jūs varat izvēlēties no 3 apakšplāniem: Mini, Advanced un Professional.

Viņu Mini plāns piedāvā 2000 MB krātuves un 100 000 MB joslas platumu, savukārt Profesionālais plāns nodrošina jums 10 000 MB krātuves un 500 000 MB joslas platumu. Panthur progresīvais plāns ir kaut kas pa vidu. Web hostinga cenas sākas ar USD 5 mēnesī.

Biznesa tīmekļa mitināšana (mūsu ieteikums!)

Biznesa tīmekļa mitināšana ir viņu otrais risinājums, kas joprojām ir pieņemams, un tam ir nepieciešami lielāki resursi salīdzinājumā ar ekonomikas mitināšanu. To es parasti iesaku jebkuram biznesam, tas var apkalpot daudz trafika!

Biznesa tīmekļa mitināšanai ir arī 3 iespējas: bronza (sākot no USD 20 mēnesī), sudrabs (USD 30 mēnesī) un zelts (USD 60 mēnesī). Interesanti, ka šie plāni atšķiras tikai ar atmiņas ietilpību, bet viss pārējais, ieskaitot joslas platumu, ir neierobežots. Tas sašaurina jūsu izvēli līdz vienam faktoram, pārdomājot, kā viņi to strukturēja, padarot procesu vieglu pat mazāk prasmīgajiem mūsu vidū.

Stealth tīmekļa mitināšana

Stealth Web Hostings ir īpaša hostinga veids, kas paredzēts resursietilpīgām vietnēm un platformām, kas saņem lielu trafiku (es runāju par masveida e-komercijas vietnēm, forumiem, kopienu vietnēm utt.). Krātuves telpā šis risinājums daudz neatšķiras no biznesa risinājumiem. Bet tas izceļas izpildījumā. Šeit ir 3 plāni:

  • Puma, 25 000 MB tīra SSD krātuve, 4 GB RAM un 4 CPU kodoli. (USD 50 mēnesī)
  • Leopard, 50 000 MB SSD HDD, 6 GB RAM un 6 CPU kodoli (100 USD / mēnesī)
  • Panthur, 75 000 MB SSD HDD, 8 GB RAM un 8 CPU serdeņi (USD 150 mēnesī)

Šie ir daži prātā virmojoši parametri serverim, vai ne? Tas parāda, cik nopietni Panthur ir ar viņu mitināšanas risinājumiem. Viņiem ir arī kaut kas, ko sauc par “prioritāru biļešu atbalstu”, kas attiecas tikai uz Stealth Web Hosting. Tas nozīmē, ka, ja jums ir jautājums vai jautājums, jūs dažu minūšu laikā varēsit sazināties ar ekspertu. Lai nodrošinātu ātru un uzticamu šī mitināšanas plāna apkalpošanu, Panthur vienā serverī ievieto ne vairāk kā 50 kontus.

Tālākpārdevēju mitināšana (tīmekļa aģentūrām)

Šis plāns ļauj jums pārvaldīt kontu kopu no viena cPanel. Ja esat iesācējs šajā jomā, tālākpārdevēju mitināšana ir ideāla, ja esat tīmekļa dizainers / izstrādātājs un jums ir nepieciešama vieta, kur mitināt klientu vietnes. Šis hostinga pakalpojums sākas ar USD 30 mēnesī. Tas ir ļoti līdzīgs Economy Web Hosting. Vienīgā būtiskā atšķirība ir tā, ka jūs savā cPanel varēsit pārvaldīt lietas un izveidot jaunus kontus.

Secinājums

Kā minēts kopsavilkumā, mums patiešām patīk to piedāvātā jauda un tas, cik konkurētspējīgas ir to cenas … bet globālo datu centru, WordPress plānu un vēl dažu citu funkciju trūkums tos kavē. Tātad mūsu ieteikums joprojām attiecas uz vietni SiteGround.

KopsavilkumsRecensors Metjū RodžersAtsaukšanās datums 2019. gada 11. – 25. Lpp. Pārskatītā vienuma PanthurAuthor vērtējums 31 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigznepelēkspelēksProdukta nosaukums PanthurPrice
AUD 5Produktu pieejamība ir pieejama noliktavā

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author