One.com apskats

Kopējais reitings

Lētākais plāns
Bezmaksas… sākotnēji

One.com: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi mēs)

Diemžēl īsumā mēs neiesakām One.com dažu iemeslu dēļ, no kuriem galvenie ir darbības laiks un atbalsts. Iepazīsimies ar dažām konstatētajām problēmām.

Nav darbspējas garantijas: Yup, jūs lasāt šīs tiesības, viņiem nav nekādu garantiju, ka jūsu vietne tiks izveidota vai cik ilgi… ar katru citu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš cenšas sasniegt 99,9% uptime, one.com saka nope, mēs negarantējam neko , nav lielisks sākums!

Iespējas: Lai gan ir dažas funkcijas, kuras mēs vienmēr gribētu redzēt mūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējos, es domāju, ka dublējumi būtu viens no vissvarīgākajiem, noteikti, ja nav nekādu izmantojamības vai veiktspējas garantiju … labi, sākuma paketē nav rezerves kopiju, lielas no- nē mūsu grāmatā.

Atbalsts: Ir diezgan daudz sūdzību par viņu attieksmi pret atbalstu, kas ir pārāk daudz, lai to ignorētu. Liekas, ka atbalsta personāls var izmantot bezizmantošanas (vai izpildes garantiju) kā attaisnojumu visa veida jautājumiem …

Tātad, ko mēs patiesībā sakām, ir… ir daudz citu tīmekļa mitinātāju, kas ir daudz labāki gandrīz visā. Mūsu iecienītākie joprojām ir SiteGround, viņi ir lieliski drošībā, satriecošā darba režīmā, ļoti reaģē uz atbalstu, viņiem ir vairāki datu centri visā pasaulē (ieskaitot Londonu), un tos oficiāli iesaka WordPress (tie, protams, var risināt jebkuru jūsu CMS mest viņiem). Viņi ir īsti prātiņi, skatiet mūsu pārskatu šeit.

Joprojām interesē One.com, turpiniet lasīt zemāk.

One.com pētījums

Vietnes One.com mitināšanas pārskats

Uzņēmumu dibināja Džeikobs Jensens jau 2002. gadā Dānijā. Līdz šim tai ir aptuveni 1,5 miljoni klientu no 149 valstīm. Viņiem ir arī vairāk nekā 270 darbinieku. One.com ir reģistrēti uzņēmumi Dānijā, Filipīnās, Indijā un Dubaijā, ļaujot tai būt konkurētspējīgai tirgū (ieskaitot Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas tirgu, šķiet,).

Uzņēmums cita starpā piedāvā dažādus produktus un pakalpojumus, tostarp mitināšanu, vietņu veidotāju, e-pastus, domēnu reģistrāciju un Office 365. Viņi ir ieguvuši daudz balvu, piemēram, kā Netzsieger’s Editor’s Choice starp tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. PC Magazine Nīderlande & Beļģija arī piešķīra vietni One.com kā redaktora izvēli labākajai tīmekļa mitinātājai (vai tās varētu būt lieliskas) … bet mēs tiešām viņus nevaram redzēt kā vienu no galvenajiem tīmekļa mitinātājiem.

Vietnei One.com ir atbalsta komandas, izstrādātāji un inženieri, kas atrodas Indijā, Dubaijā un Dānijā. Atbalsts tiek piedāvāts dažādās valodās, ieskaitot dāņu, holandiešu, vācu, norvēģu, franču, zviedru un angļu valodu. Katru mēnesi atbalsta komanda atbild uz vairāk nekā 100 000 pieprasījumiem.

Cenu noteikšana

One.com nodrošina četru veidu hostinga paketes. Šie plāni nosaukti par Hostinga sākumu, Profesionālu, Profesionālu Plusu un Uzņēmējdarbību. Minētie plāni ir redzami zemāk:

one.com cenu noteikšana

Lētāko plānu sauc par Hostinga sākuma paketi. Tas maksā USD 2,45 mēnesī, un jūs varat izvēlēties tikai gada maksājuma veidu. Tādējādi jums ir jāizsniedz USD 29.4. Iestatīšanas maksa maksā USD 13,80. Turklāt jums, izrakstoties, JEBKĀ jāmaksā pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Saskaņā ar One.com, Hostinga sākuma pakete ir lieliski piemērota pamata vietnēm, emuāriem un e-pasta mitināšanai. Tas dod jums 25 GB lielu atmiņas ietilpību, kas ir diezgan daudz, ja sākat izmantot pamata vietni. Vienā mitināšanas kontā var būt tikai viena vietne. Tādējādi, ja jums ir tikai viena vietne vienam mitināšanas kontam, 25 GB vērts diska vietas “varētu būt” pietiekami krātuves vajadzībām.

Izmantotā krātuve ir cietvielu diskdziņi (SSD). Unikālo procesu dēļ SSD darbojas ātrāk nekā tradicionālie diskdziņi. Tas nozīmē, ka jūsu vietnes ielādes ātrums būs ātrāks salīdzinājumā ar citiem, kuru glabāšanas līdzeklis izmanto tradicionālos diskus.

Jums tiek piešķirts neierobežots joslas platums, kas nozīmē, ka varat uzņemt neierobežotu trafika daudzumu. Jums nav jāmaksā papildus par neparasti lielu vietņu skatītāju daudzumu. Turklāt jums tiek doti neierobežoti e-pasta konti. Atkal jums nav jānoņem vairāk naudas par papildu pastkastēm. Varat piešķirt e-pasta kontus dažādām personām, kuras ir atbildīgas par dažādām vietnes (vai uzņēmuma) nodaļām..

Hostinga sākuma pakete kopā ar citām pakotnēm nāk ar bezmaksas SSL sertifikātu. SSL sertifikāts ļauj šifrēt sensitīvu informāciju, tāpēc to nevar redzēt, kamēr tas tiek nodots no servera uz serveri, līdz tas sasniedz galamērķi. Tas ir noderīgi, ja jūsu vietne apstrādā svarīgu informāciju, piemēram, kredītkaršu numurus.

Turklāt SSL sertifikāts ļauj pārveidot vietni no HTTP uz HTTPS. Pēdējo meklētājprogrammu klasifikācijā Google dod priekšroku salīdzinājumā ar iepriekšējo. Tādējādi SSL sertifikāta iegūšana ir tas pats, kā trāpīt diviem putniem ar vienu akmeni – jūs aizsargājat sensitīvu informāciju, vienlaikus uzlabojot savu klasifikāciju meklētājprogrammu rezultātu lapās..

Jums tiek piešķirts lietotājam draudzīgs vadības panelis, kas ļauj viegli pārvaldīt tīmekļa mitināšanas paketi. Šis intuitīvais vadības panelis dod jums iespēju piekļūt DNS, failu un e-pasta moduļiem. Varat arī to izmantot, lai aktivizētu papildinājumus, piemēram, SiteLock un MarketGoo.

Atbalsta iespējas

One.com piedāvā dažādas iespējas atbalsta saņemšanai. Šīs iespējas ir iekļautas zemāk:

  • One.com sistēmas statusa lapa,
  • Pašpalīdzības zināšanu bāze,
  • Tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanas atbalsts,
  • Atbalsts pa tālruni un
  • E-pasta atbalsts.

Lapā Sistēmas statuss tiek parādīta sistēmu vispārējā pieejamība Eiropā un Amerikā. Tajā norādīts, vai šīs sistēmas darbojas vai ne. Turklāt šajā lapā ar statusa pārskatiem ir iekļauti arī One.com partneri, piemēram, Rushfiles, Sitelock un MarketGoo. Plānotie tehniskās apkopes ziņojumi ir redzami sistēmas statusa lapā, iekļaujot arī pagātnes negadījumus, lai arī viņi informētu klientus par svarīgiem pagātnes notikumiem, kas notikuši viņu operāciju laikā..

Pašpalīdzības zināšanu bāze jeb palīdzības centrs, kā uzņēmums to sauc, ir diezgan acīmredzams. Tajā ir norādījumi par to, kā iestatīt un pārvaldīt jūsu izmantotās paketes. E-pasta atbalsts, tālrunis un tiešsaistes tiešraides tērzēšana ir pieejami visu diennakti, lai apmierinātu viņu klientu bāzes pieaugošās vajadzības.

Runājot par klientu atsauksmēm, One.com izpelnījās atšķirīgus uzskatus. Dažās klientu atsauksmēs tika teikts, ka viņu klientu atbalsta sistēma ātri reaģēja uz jautājumiem. Viņi faktiski piedzīvoja lieliskus klientu atbalsta pakalpojumus no uzņēmuma.

Tomēr citās atsauksmēs tika norādīts, ka vietnē One.com ir slikta atbalsta komanda, kas nespēj atbildēt uz vienkāršiem un sarežģītiem jautājumiem. Lai arī ātri saķēra pārstāvi, vairums no viņiem neatrisināja klienta problēmas. Galu galā lielākajai daļai klientu bija jāpāriet no One.com uz citu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Plusi

Reģistrējoties vietnē One.com, ir dažas priekšrocības. Tie ir iekļauti zemāk:

Neierobežots joslas platums

Izmantojot Hostinga sākuma paketi, jums ir neierobežots joslas platums. Tas nozīmē, ka varat uzņemt neierobežotu trafika daudzumu. Jums nebūs jāmaksā par vietņu skatītāju summu, kas pārsniedz parasto.

Neierobežots e-pasta konts

Pat lētākajā paketē ir neierobežoti e-pasta konti. Jums nav jānoņem vairāk naudas tikai tāpēc, lai iegūtu citu e-pasta mitināšanas pakalpojumu. Katrai personai, kas saistīta ar jūsu vietni (vai uzņēmumu), kurai nepieciešama e-pasta adrese, būs savs konts.

Bezmaksas SSL sertifikāts

SSL sertifikāts jums tiek izsniegts bez maksas. Tas ļauj šifrēt sensitīvu informāciju, jo tā tiek nodota dažādiem serveriem līdz gala mērķim. Tas nozīmē arī to, ka meklētājprogrammu klasifikācijas ziņā jūs esat vienu soli priekšā konkurencei. Kā jūs, iespējams, nezināt, tādas meklētājprogrammas kā Google dod priekšroku drošām vietnēm (HTTPS), nevis drošām vietnēm (HTTP)..

Mīnusi

Reģistrējoties vietnē One.com, pastāv dažādi trūkumi. Zemāk ir daži no tiem:

Bez Uptime garantijas

Jūsu vietnes darbība netiek garantēta. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju norāda, ka garantija ir no 99,95% līdz 99,99%. Daži pat dod 100% garantiju. Tomēr vietnē One.com šī uptime garantija nav pieejama.

Klienti ir sūdzējušies, ka viņu vietne samazinās. Tomēr uzņēmuma atbalsta pārstāvji paziņoja, ka to pakotnēs nav garantēta veiktspēja un darbspējas laiks, tāpēc viņi nevar neko darīt, ja vietne samazinās..

Oho! Tas rada nopietnas bažas, ja jums ir vietne, kurai visu laiku jābūt tiešsaistē, lai piesaistītu daudz klientu un pārdošanas. Jūs nevēlaties, lai jūsu vietne sabrūk. Un, ja tas tiešām notiktu, jūs vēlētos, lai atbalsta komanda būtu blakus. Skaidrs, ka One.com trūkst tīmekļa mitināšanas veiktspējas un uzticamības.

Ierobežota krātuve

Hostinga sākuma plāns dod jums tikai 25 GB vērts diska vietas. Ar to, iespējams, nepietiks, ja vēlaties, lai vietne būtu piepildīta ar augstas kvalitātes attēliem un video. Daži mitināšanas uzņēmumi nodrošina neierobežotu vietu diskā, un acīmredzami One.com ir zaudētāja galā ar šo vienu.

Jauktas atsauksmes par klientu atbalstu

Dažas atsauksmes bija pozitīvas. Lai gan daži bija negatīvi. Kā jau minēts iepriekš, negatīvās atsauksmēs pat tika teikts, ka viņu klientu atbalsta pārstāvji atkārtoti uzsvēra, ka netiek garantēta darbības laiks un veiktspēja. Tas norāda, ka viņiem ir vienalga vai viņi neko nevar darīt, ja vietņu veiktspēja samazinās.

Labs klientu atbalsta pakalpojums ir viens no galvenajiem faktoriem, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Vietnei One.com ir dažādas atsauksmes, un jūs nevarat derēt par kaut ko neatbilstošu. Vai jūs vēlaties nekonsekventu vietni, kas nejaušā laikā tiek augšup un lejup? Protams, nē.

Nav rezerves kopijas & Funkciju atjaunošana

Lētākajā plānā nav rezerves un atjaunošanas funkciju. Ja ar jūsu vietni kaut kas noiet greizi un jūs to nevarat labot, jums nav rezerves kopijas, kuru varētu izmantot, lai atjaunotu vietni noteiktā brīdī, kad tā darbojās. Kū. Tas ir pārāk slikti. Jūs sāktu no nulles, ja kaut kas noiet greizi. Un jūs to nevēlētos.

Secinājums

One.com noteikti ir viens mitināšanas uzņēmums, no kura jāizvairās. Viņiem nav darbības laika vai veiktspējas garantiju, un viņiem ir dažādi viedokļi par klientu atbalstu. Šīs ir galvenās nepieciešamās funkcijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumā, un acīmredzami One.com to trūkst.

Liela tauku vēja no mums, nevis dodieties uz vietni SiteGround!

SummaryReviewer Matthew RogersAtsaukšanās datums 2018-08-20Atsauktais vienums One.comAutoru vērtējums 21 zvaigzne1 zvaigznepelēkspelēkspelēksProdukta nosaukums One.comPrice
0 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author