Lēta tīmekļa mitināšana Austrālijai

Kā digitālā aģentūra, tīmekļa mitināšana ir tāda lieta, bez kuras mēs nevaram iztikt, un, lai arī mēs saviem klientiem izmantojam dārgāku premium hostingu, mums ir arī daudz blakusprojektu, kuriem ir nepieciešama arī mitināšana, un tiem, kurus mēs izmantojam lētākas iespējas. Pašlaik mums ir mitināšanas konti vairāk nekā 30 uzņēmumos!

Tātad, kad runa ir par pienācīgu ieskatu par labākajiem lētajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem Austrālijā, jūs esat nonācis īstajā vietā!

Zemāk atradīsit mūsu personīgos top 3 labākos lēto tīmekļa mitināšanas pakalpojumus Austrālijai. Katru no tām mēs analizējām, pārskatījām un salīdzinājām ar tuvāko konkurenci, lai viņiem būtu vieta sarakstā. Mēs izmantojam šādus kritērijus, lai sniegtu mūsu izlasei vietas: Vienkārša lietošana, pieejamība un veiktspēja / jauda.

Piezīme: Mēs esam pārliecināti, ka jūs varat iegūt labākas un pieejamākas iespējas, ja apskatīsit ASV piederošos tīmekļa mitinātājus btw. Kamēr viņiem ir serveri Austrālijā vai tās tuvumā (piemēram, Singapūrā <- pārspēj daudzus no Austrālijas balstītajiem viesiem), tie parasti ir labāka izvēle (piemēram, mūsu lieliskais # 1, Hostinger)!

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesisDisk SpaceFeaturesAtsauksmesTīmekļa vietne
Hostinger logotips USD 0,99 (mazāk nekā 9,99 USD) 10 GB

 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Īpaši vienkārša iestatīšana
 • Lielisks sniegums un ātrums
 • Globālais serveru tīkls
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Hostinger pārskats
siteground2 USD 4,95 AUD (pagaidu 67% atlaide, samazinot no USD 14,95) 10 GB
 • Viegli izmantot
 • Ātri serveri
 • Lielisks diennakts atbalsts!
 • Pēc pasūtījuma izgatavota, ložu necaurlaidīga drošība
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
Vietnes zemes pārskats
hostpapa USD 3,36 (mazāk nekā USD 8,99) 100 GB
 • Ļoti lēts
 • 100 GB diska vietas
 • ASV serveri tomēr ir tik lēni.
HostPapa pārskats

“Tā kā ir tik daudz hostinga uzņēmumu, no kuriem izvēlēties, jūsu vajadzībām atbilstoša un piemērota piedāvājuma atrašana var būt ļoti laikietilpīga, jo īpaši tāpēc, ka šķiet, ka tie visi piedāvā vienas un tās pašas funkcijas nedaudz atšķirīgos cenu punktos, liekot lielākajai daļai cilvēku domāt, kur ir atšķirība…

Papildus iepriekš minētajam tabulas pārskatam mēs esam izveidojuši arī detalizētāku Austrālijas lētāko tīmekļa mitināšanas uzņēmumu top 10. Galveno tīmekļa mitinātāju sakārtošanai mēs esam izmantojuši šādus kritērijus: Vienkārša lietošana, pieejamība un veiktspēja / jauda. Izbaudi!”

Metjū RodžerssMetjū Rodžerss – redaktors

Lētākais Web hostings Austrālija 2020 – atsauksmes

1. Hostinger

Hostingera logotips
Vietne: hostinger.com
Cena: USD 0,99
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraides tērzēšana
Globālā mērogā: Jā

Hostinger ir tas, ko jūs meklējat. Tas ir ne tikai lētākais mūsu sarakstā, bet arī viņu hostinga pakalpojumu kvalitāte ir līdzvērtīga vai dažreiz labāka nekā konkurentiem ar augstākām cenām, tas ir ļoti iespaidīgi!

Tikai par USD 0,99 USD jūs iegūstat patiešām ātru serveri netālu no ĀS (Singapūra – tā pati vieta, kuru mēs izmantojam mūsu pašu vietnes galvenajam datu centram), 10 GB SSD diska vietas, 24/7/365 klientu atbalstu un bezmaksas SSL.

Viņi pat piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju gadījumā, ja neesat apmierināts!

Bet tas, kas viņus patiešām atšķir no lielākās konkurences daļas, ir veids, kā viņi uzņem jaunus reģistrēšanās pieteikumus. Mēs nekad neesam piedzīvojuši tik vienkāršu iestatīšanas procesu (un gadu gaitā esam izveidojuši daudz hostinga kontu). Tas ir ļoti labi izstrādāts, un tas ļauj jums ātri darboties.

Turklāt atšķirībā no daudziem citiem tīmekļa mitinātājiem viņi neizmanto cPanel kā savu vadības paneli. Viņi paši būvē to pašu, tas izskatās daudz tīrāks un ir ļoti ērti lietojams.

Ja runājam par viņu pakalpojumu globālo pieejamību, papildus serverim Singapūrā, viņiem ir arī serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Lietuvā, Singapūrā, Brazīlijā vai Indonēzijā. Tas ir lieliski, ja jūsu mērķa tirgus neatrodas Austrālijā.

Viņiem ir 3 dalīti hostinga plāni, no kuriem lētākais ir tikai USD 0,99 mēnesī / mēnesī (mazāk nekā 7,99 USD), kas patiešām ir nenormāla vērtība, ņemot vērā to kvalitātes iestatījumu. Un, ja jūs gatavojaties sagatavot nākamo plānu (joprojām nepārsniedzot 3 USD mēnesī), jūs katru dienu iegūsit dublējumus, neierobežotus domēnus, 20 GB diska vietas un palielinātu RAM.

Viņi mūsu grāmatā nav prātīgi!

Plusi

 • Ļoti viegli uzstādīt
 • Lielisks priekšnesums
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Ātrs serveris Singapūrā + globālais tīkls

Mīnusi

 • Nav

2. Vietnes zeme

Vietnes zemes logotips
Vietne: www.siteground.com
Cena: USD 4,95 AUD
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

SiteGround ir vēl viena lieliska tīmekļa mitinātāja. Viņu atbalsts ir visaugstākais (izmantojot tālruni, tērzēšanu un biļetes), cenas ir pieejamas un serveri ir ātri (atkal izvēlieties Singapūras serveri Aussie vietnēm). SG nāk arī oficiāli ieteikts WordPress, kas ir diezgan darn iespaidīgs.

Tāpat kā Hostinger, mums patiešām patīk viņu globālais mērogs, viņiem ir datu centri ASV, Lielbritānijā, Nīderlandē un SG, tikai gadījumā, ja jūs kādreiz sākat mērķēt uz pasaules tirgu.

Pievienojiet tam ļoti efektīvu drošības sistēmu (to, ka viņi pēc pasūtījuma iebūvētu pašu), automatizētas dublējumkopijas un 30 dienu naudas atgriešanas garantiju.

Citas papildu priekšrocības ir bezmaksas SSL, lai nodrošinātu jūsu vietnes, ikdienas dublējumi mierīgumam un daudz kas cits.

SG lētākais plāns sākas tikai no plkst USD 4,95 mēnesī / mēnesī (67% zemāka par parasto cenu)! 

Plusi

 • Viegli uzstādīt
 • Cieta drošība
 • Globāla pieeja ar vairākiem datu centriem
 • Iekšējā kešatmiņas sistēma ātrai iekraušanas laikam

Mīnusi

 • Augstas atjaunošanas maksas

Šeit lasiet mūsu vietnes vietnes zemes pārskatu

3. HostPapa

HostPapa logotips
Vietne: hostpapa.com.au
Cena: AUD 3,36
Diska vieta: 100 GB
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālais mērogs: Nē

HostPapa ir vēl viens super pieejamu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Lai arī viņiem trūkst konkurentu, piemēram, SiteGround, līdzjutēju funkciju, viņi to kompensē, nodrošinot daudz diska vietas un ļoti labu atbalstu.

Viņi piedāvā dažas labas bezmaksas preces, piemēram, bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, ja jums tas ir nepieciešams. Papildus parastajam dalītajam mitināšanai (lielākajai daļai cilvēku vispārējā izvēles iespēja), tie piedāvā arī tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu un WordPress mitināšanu, kā arī tīmekļa dizaina pakalpojumus, G Suite un Office 365 integrācijas atbalstu..

Negatīvie ir tas, ka viņu serveri neatrodas Austrālijā, bet gan Kanādā un ASV, tāpēc mazliet cietīs ielādes laiks… bet tad atkal varat iespējot tādu CDN kā Cloudflare (kas ir bezmaksas), lai jūsu saturs tiktu izplatīts visā pasaulē un tas vienmērīgi darbojas no jebkuras vietas (un to nav tik grūti uzstādīt).

Tikai ļoti pieņemamām cenām USD 3,36 mēnesī!

Plusi

 • 100 GB diska vietas
 • 24/7 atbalsts
 • Bezmaksas domēna vārds
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • ASV serveri

4. A2 mitināšana

A2 mitināšanas logotips
Vietne: www.a2hosting.com
Cena: USD 3,92
Diska vieta: neierobežots
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

Kaut arī A2 hostings, mūsuprāt, ir fantastisks tālākpārdevēju mitināšanai, viņu lētie dalītā hostinga plāni ir arī iespaidīgi. Viņi piedāvā visas parastās funkcijas, kuras jūs varētu gaidīt no pienācīgas saimnieces, par diezgan pieņemamām cenām USD 3,92 mēnesī / mēnesī.

Viņi piedāvā SSD mitināšanu ātrumam, neierobežotu vietu diskā, ātru Singapūrā bāzētu datu centru Austrālijas vietnēm (piemēram, SiteGround), kā arī 24 stundu diennakts atbalstu.

Lieta, kas viņus atšķir no konkurences, ir viņu jebkurā laikā garantētā naudas atdošana … lai gan mēs to vēl neesam pārbaudījuši.

Viņi piedāvā 3 dalītas hostinga paketes, un viņu lētākais plāns sākas tikai no sākuma USD USD 3,92 mēnesī (apmēram USD 5,22 mēnesī).

Plusi

 • 4 globālie serveri
 • Neierobežota vieta diskā
 • Jebkura naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • USD izmaksas

5. GreenGeeks

GreenGeeks logotips
Vietne: www.greengeeks.com
Cena: USD 2,95
Diska vieta: neierobežots
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

GreenGeeks galvenokārt ir pazīstams ar videi draudzīgu uzņēmuma vadīšanas veidu, viņi 300% enerģijas, ko viņi izmanto, atdod atpakaļ tīklā, kas ir ļoti jauki.

Runājot par viņu faktiskajiem mitināšanas pakalpojumiem, tas ir ļoti līdzīgs A2 Hostingam, bet atskaitot Singapūras datu centru, tas nozīmē, ka jūs mitināties ASV, kā rezultātā ielādēšanas laiks būs nedaudz ilgāks. Tas, kas mums patiešām patīk, ir veids, kā viņi rīkojas ar drošību. Viņi ir izveidojuši savu drošības sistēmu, lai visi viņu datu centri būtu tīri tīri. Runājot par ātrumu, tie darbojas ar SSD un atbalsta PHP7, apvieno tos 2, un jūs, iespējams, pat nepamanīsit, ka tik liela kavēšanās notiek no ASV serveriem.

GreenGeeks piedāvā dalītu tīmekļa mitināšanu (lieliski piemērots maziem uzņēmumiem un emuāriem), tālākpārdevēju mitināšanu, veltītus serverus, WordPress mitināšanu un VPS mitināšanu. Viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Viņu lētākais plāns sākas plkst USD 2,95 mēnesī / mēnesī.

Plusi

 • Super zaļš
 • Lielisks atbalsts
 • Neierobežota vieta diskā

Mīnusi

 • Nav serveru Austrālijā vai tās tuvumā

6. HostingCloud

HostingCloud logotips
Vietne: hostingcloud.com.au
Cena: USD 2,50
Diska vieta: 5 GB
Atbalsts: Biļetes
Globālais mērogs: Nē

HostingCloud ir jauna saimniece, 100% Austrālijas budžeta saimniece. Mums patīk cena (USD 2,50 ir lēta), SSD hostings (lieliski piemērots ātrumam) un bezmaksas SSL sertifikāti.

Kur mēs domājam, ka viņi, iespējams, varētu darīt labāk, ir atbalsta iespējas, jo šobrīd mēs redzam tikai atbalsta biļetes… un diska vietu, kas ir tikai 5 GB. Bet atkal, pie USD 2,50, vērtības un izmaksu attiecība joprojām ir ļoti iespaidīga.

Viņi arī piedāvā bezmaksas cPanel migrācijas, tām ir 7 dienu rezerves kopiju saglabāšana un DDOS aizsardzība. Kopumā nav slikti!

Plusi

 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Bezmaksas SSL

Mīnusi

 • Var būt vajadzīgas labākas atbalsta iespējas
 • Nav aizjūras serveru

7. MediaFortress

MediaFortress logotips
Vietne: mediafortress.com.au
Cena: AUD 7,70
Diska vieta: 1 GB
Atbalsts: tālrunis, biļetes
Globālais mērogs: Nē

MediaFortress šajā sarakstā var izskatīties kā nepāra, jo tie ir dārgāki nekā jūsu parastais resursdators un piedāvā ļoti maz vietas diskā (tikai 1 GB). Iemesls, kāpēc viņi ir šajā sarakstā, ir viņu papildu pakalpojumu dēļ. Viņi ir arī mārketinga aģentūra, kas nozīmē, ka, ja vēlaties faktisku vietni ar mitināšanu, viņi to var izdarīt. Vai jums ir nepieciešams SEO vai PPC, kā ir ar sociālo mediju kampaņām? Jā, viņi to arī dara.

Tie ir vienas pieturas aģentūra jūsu uzņēmuma digitālajai pusei un ir 100% Austrālijas. Tāpēc tas ir iemesls, kāpēc mēs viņus esam iekļāvuši sarakstā … tikai gadījumā, ja kāds meklē vienas pieturas digitālā mārketinga veikalu.

Viņu lētākais plāns sākas ar AUD 7,70 USD / mēn.

Plusi

 • Vienas pieturas digitālā mārketinga veikals
 • 100% Austrālijas

Mīnusi

 • Dārgi

8. Bluehost

Bluehost logotips
Vietne: www.bluehost.com
Cena: USD 3,95
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

Bluehost ir ļoti labi pazīstams, un, lai gan pēdējos gados pēc tam, kad EIG tos nopirka, viņiem bija aptuvens ielāps, viņi ir pakāpeniski uzlabojuši gan atbalstu, gan savus mitināšanas pakalpojumus..

Tie piedāvā daudz vietas diskā un pienācīgu veiktspēju par pieņemamām cenām. Mums patīk arī piedāvātā atbalsta iespēju dažādība, sākot no zināšanu bāzes, atbalsta biļetēm, tiešraides tērzēšanas, tālruņa un pat video pamācībām..

Runājot par mitināšanas plāniem, tie piedāvā parasto dalīto mitināšanu, WordPress mitināšanu, VPS, speciālu mitināšanu un mākoņa mitināšanu. Viņiem tomēr nav serveru Austrālijā vai tās tuvumā, tāpēc optimālam ielādes laikam ir nepieciešams CDN.

Viņu lētākais plāns sākas USD 3,95 mēnesī / mēnesī.

Plusi

 • Bezmaksas SSL
 • 50 GB diska vietas

Mīnusi

 • ASV serveri
 • Pašreizējā reputācija nav tik lieliska

9. Saimnieks Geeks

Host Geek logotips
Vietne: www.hostgeek.com.au
Cena: USD 4,58
Diska vieta: 400 MB
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālais mērogs: Nē

HostGeek ir vēl viena Austrālijas mītne, kurai ir pietiekami pienācīgas cenas, taču diska vietas, ko viņi piedāvā savā pamatplānā, ir ļoti maz, tikai 400 MB.

To sakot, ir 2 iemesli, kāpēc viņi joprojām ir izveidojuši sarakstu. 1 ir tas, ka viņiem ir datu centri gan Austrālijā, gan Singapūrā, otrs iemesls ir tāds, ka – tāpat kā MediaFortress – viņi piedāvā dažādus digitālā mārketinga pakalpojumus papildus galvenajiem mitināšanas paketiem..

Viņi piedāvā dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS, speciālus serverus un specializētākus hostinga plānus WordPress, Joomla un Magento. Specializētie plāni ir dārgāki, taču tie ir optimizēti katrai CMS.

Lētākais plāns sākas ar USD 4,58 mēnesī.

Plusi

 • Daudz hostinga izvēles
 • 100% Austrālijas

Mīnusi

 • Tikai 400 MB diska vietas

10. Netregistry

Netregistry logotips
Vietne: www.netregistry.com.au
Cena: AUD 9,95 USD
Diska vieta: 20 GB
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālais mērogs: Nē

Netregistry ir veterāns Austrālijas hostinga nozarē. Kaut arī mēs neesam milzīgi fani, viņi ir pelnījuši pieminēšanu, jo ir ļoti veci, piedāvā daudz vietas diskā ar saviem hostinga plāniem, kā arī piedāvā tīmekļa dizaina un digitālā mārketinga pakalpojumus.

Jāsaka, viņu SSL sertifikāti ir diezgan dārgi (pamata sertifikāti ir bez maksas lielākajai daļai citu saimnieku), un vairums jaunāko lietotāju atsauksmju tiešsaistē un forumos nav īpaši pozitīvi..

Plusi

 • Vietējais saimnieks
 • Pienācīgs diska vietas daudzums

Mīnusi

 • Dārgi
 • Lietotāju atsauksmes
 • SSL izmaksas

Lēta mitināšanas tastatūra

Lēta tīmekļa mitināšana: kas / kāpēc / kā

Vai jūs meklējat lētas hostinga iespējas Austrālijā (varbūt pat bezmaksas vietņu mitināšanu)? Koplietojamais mitināšana ir lielisks veids, kā mazie uzņēmumi uzturēt savas vietnes un darboties, nesalaužot banku. Tie, kas meklē savu pirmo tīmekļa mitināšanas paketi, mēdz pieturēties pie lēta hostinga plāna, piemēram, dalīta hostinga. Parasti tas ir pakalpojums sākuma līmeņa lietotājiem, kas piedāvā visus resursus, kas būs nepieciešami viņu startēšanai, nelielu e-komercijas vietni vai personīgo vietni, lai gūtu panākumus. Tas ir ideāls veids, kā tiem, kas vēlas mitināt mazāku vietni, iegūt visas profesionālās vietnes funkcijas par nelielu daļu no cenas. Parasti visas vietnes un saturs no vairākām vietnēm, kas saistītas ar tām, tiek glabātas tikai vienā mašīnā, kas ievērojami samazina izmaksas, vienlaikus nodrošinot kvalitatīvu pakalpojumu.

Izvēloties Austrālijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēju (vai lētu Jaunzēlandes tīmekļa mitināšanas uzņēmumu vai jebkuru citu no valstīm, kuras mēs šeit aplūkojam MangoMatter, piemēram, Lielbritāniju, Kanādu, Singapūru, & Īrija), kas no jūsu budžeta līdzekļiem nodrošina to, kas jums nepieciešams, bieži var būt grūts uzdevums, ja jūs tikai sākat darbu ar savu vietni. Lai arī būtu jauki, ja būtu virtuālais privātais serveris jeb VPS, tiem parasti ir augsta cena. Kad nepieciešams iegūt visas nepieciešamās iespējas profesionālai vietnei ar vismodernākajām tīmekļa lietojumprogrammām, vienlaikus samazinot izmaksas, ir lēts mitināšanas līdzeklis.

Kā darbojas lēts hostings?

Koplietojamais hostings Austrālijas lietotājiem var nodrošināt lētu mitināšanas iespēju, izmantojot moderna servera jaudīgos resursus un izmantojot to vairāku klientu apkalpošanai. Tas ir līdzīgi tam, kā daudzdzīvokļu ēkā ar 10 vienībām katru vienību pievada elektrība, ūdens un kabelis, pietekas sazarojoties no vienas līnijas. Turklāt, ja ūdens vads pārtrūkst, saimnieks rūpējas par problēmu jūsu vietā. Dalīta mitināšanas priekšnoteikums ir tāds pats; jūs koplietojat serveri ar citām vietnēm, un jūs uzticaties servera administratoram rūpēties par visiem galvenajiem darbības traucējumiem. Katrā servera vietnē jūsu vietnes darbībai un labsajūtai ir piešķirts noteikts apstrādes jaudas, glabāšanas vietas un interneta joslas platums. Servera administrators atjaunina jūsu operētājsistēmu un ar to saistīto programmatūru, tāpēc jums nav jāuztraucas par to.

Runājot par pieņemamu savas vietnes mitināšanas iespēju, lētu mitināšanu vienmēr var atrast, izmantojot koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju (kaut arī daži Austrālijas mitinātāji, piemēram, Digital Pacific, ir nedaudz dārgāki). Ja vien jūs neplānojat plašu, pielāgotu lietojumprogrammu izstrādi vai negaidāt ārkārtīgi lielu trafika plūsmu, ierobežotā telpa un joslas platums, kas jums atļauts, izmantojot dalītu mitināšanu, iespējams, nekad nekļūs par problēmu.

Kāpēc lēts tīmekļa mitināšana?

Ja vien jūs neplānojat izmantot vietni, kas vienlaikus redzēs lielu trafiku, vai vietni, kurā tiek izmantotas īpaši progresīvas tehnoloģijas, jūs, iespējams, neradīsit problēmas ar dalītu mitināšanu. Tas nozīmē, ka lielai korporācijai, iespējams, vajadzētu atteikties no dalītā mitināšanas kā izvēles, bet jūsu startam vai mazam uzņēmumam pagaidām vajadzētu būt tikai labam (noteikti, ja jūs vadāt pieklājīgu CMS, piemēram, WordPress) – un jūs vienmēr varat pārvietot savu vietni citur, kur un kad lēta hostinga ierobežojumi kļūst par problēmu. Personām, kas vēlas izveidot emuāru vai izveidot nelielu sava biznesa vietni, vajadzētu atrast lētu mitināšanu, kas perfekti atbilstu viņu vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu vietnes mērķis, jūs, iespējams, vēlaties atrast veidu, kā to izveidot un palaist pēc iespējas ātrāk, nekādā veidā neapdraudot kvalitāti. Ja vien jūs nedomājat, ka jūsu vietne būs karstā vieta internetā, dalītā mitināšana ir veids, kā visu nepieciešamo visu novietot vienā vietā, netērējot lielos dolārus. Lielākā daļa cilvēku savā pirmajā vietnē izvēlas izmantot lētu Austrālijas mitināšanu, jo tā ir daudz vienkāršāka, tajā pašā laikā tiek piedāvātas visas funkcijas, kuras jūs varētu vēlēties izmantot, tā lielākajai daļai cilvēku piedāvā daudz vietas utt. Dienas beigās jūs nepamanīsit atšķirību, ja vien jūs to patiesībā neparedzat – tajā brīdī jaunināta servera cenu zīmei nevajadzētu būt vismazākajai problēmai.

Papildu piezīme: ja jūs esat tīmekļa dizainers, kurš vēlas uzņemt klientus, lūdzu, nelietojiet koplietotu kontu, tā vietā dodieties ar tālākpārdevēja kontu un saglabājiet sev nākotnes problēmas.

Plusi

 • Lētāka alternatīva: Kā norāda nosaukums, lēta tīmekļa vietnes mitināšana nav tik dārga kā citas alternatīvas, piemēram, veltīta mitināšana. Tas ir veids, kā izveidot savu vietni un darboties, neiztukšojot maku.
 • Servera administrators: Izmantojot koplietojamo mitināšanu, jums ir servera administrators, lai uzraudzītu un rūpētos par jūsu problēmām. Viņi uztur jūsu operētājsistēmu un ar to saistīto programmatūru atjauninātu līdz jaunākajai versijai, tāpēc jums par to nemaz nav jādomā.
 • Piedāvā visas nepieciešamās funkcijas: Lēts mitināšana nodrošina visas funkcijas, kas varētu būt nepieciešamas iesācējuzņēmumam, emuāram, personīgai vietnei vai citām maza mēroga vietnēm, tāpēc jums viss, kas jums nepieciešams, ir pieejams pa rokai..

Mīnusi

 • Ierobežota vieta: Lai gan daudzi pakalpojumi reklamē neierobežotu servera vietu, tas vienkārši nav taisnība. Ja jūs sākat tuvoties jaudai, kuru viņi jums ir piešķīruši, jums tiks lūgts jaunināt savu mitināšanas paketi, iespējams, uz VPS.
 • Nevar izturēt intensīvu satiksmi: Ja domājat, ka jūsu vietnē ir daudz cilvēku, iespējams, vēlēsities izvairīties no lēta mitināšanas plāna. Lielas trafikas dēļ jūsu serveris bieži tiek pietrūcis un darbojas daudz lēnāk, nekā jūs vēlētos.

tīmekļa mitināšanas kodsBUJ

Kas ir koplietojamais hostings??

Dalītais mitināšana ir vietnes mitināšanas plāns, kurā vairāki lietotāji izmanto vienu serveri, lai mitinātu viņu vietni.

Kā tas darbojas? Kā faili netiek sajaukti??

Katra konta faili un lietojumprogrammas serverī tiek turēti atsevišķi (parasti izmantojot cPanel), un tiem nav nekādas iespējas mijiedarboties. Katrs lietotājs iegūst savu servera nodalījumu, kurā tiek glabāti viņu faili un lietojumprogrammas, un savu failu direktoriju koku. Lietotājiem nebūs piekļuves viens otra nodalījumiem vai tajos esošajiem failiem. Tīmekļa serveri un skaitļošanas resursus tomēr dala visi servera konti.

Vai dalīta mitināšana nozīmē, ka es kopīgošu IP adresi ar citām vietnēm?

Vairumā gadījumu jā. Kopīgotie hostinga plāni pēc noklusējuma mēdz būt “vārdi balstīti virtuālie resursdatori”. Šī iemesla dēļ visiem kontiem ir tendence dalīties ar identisku IP adresi, un rutīna notiks, pamatojoties uz domēna nosaukumu. Tam tomēr nevajadzētu būt tiešai ietekmei uz jūsu vietnes drošību. Tomēr viens no šī fakta trūkumiem ir tas, ka jūs nevarēsit darboties ar SSL drošības sertifikātu, izmantojot uz vārda balstītu virtuālo resursdatoru, kas attiecas uz lielāko daļu pieejamo koplietojamo hostinga plānu. Iemesls tam ir tas, ka tad, kad pārlūks izveido savienojumu ar serveri, izmantojot HTTPS protokolu, šifrēšana un drošības sertifikāta pārbaude tiek pabeigta pirms klients nosūta serverim visu pieprasījuma galveni. Šajā brīdī nav iespējams zināt, kuram domēna vārdam drošības sertifikāts ir paredzēts.

Cik daudz vietņu var pastāvēt vienā serverī?

Daudz. Katram tīmekļa mitināšanas uzņēmumam jāizlemj par koplietoto kontu blīvumu, pamatojoties uz to, cik daudz mašīnu viņiem ir pieejams un kādu lietošanas statistiku viņi izmanto. Nav nekas neparasts, ja vienā serverī tiek mitināti vairāk nekā 1000 vietņu, tas nozīmē, ka visi šie domēni darbojas no vienas IP adreses. Tomēr tas, iespējams, nav tāds koplietotā mitināšanas pakotne, kuru vēlaties izmantot, un jums vajadzētu meklēt tādu, kas vienā serverī neiepako tik daudz vietņu..

Vai, izmantojot dalītu mitināšanu, man var būt unikāla IP adrese??

Jā tu vari. Daudzi koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā plānu, kas nāk ar “speciālu IP adresi”, kas nozīmē, ka rutīna tiks veikta, izmantojot “IP balstītus virtuālos resursdatorus”. Tas nozīmē, ka viens tīmekļa serveris spēj apstrādāt vairākas IP adreses; šādā gadījumā jūs joprojām koplietojat visus datora resursus, bet darbojat no savas IP adreses..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author