Liquid Web apskats

Kopējais reitings

Pārvaldīts WordPress mitināšanas plāns
USD 99 mēnesī

Liquid Web: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi mēs)

Īsumā, mēs noteikti iesakām Liquid Web pārvaldītajai WordPress mitināšanai. Iepazīsimies ar galvenajiem ieguvumiem, kas mums ļoti patika.

Drošība: Mūsdienās obligāti jābūt SSL sertifikātam (https, drošai vietnei), noteikti izmantojot Google par labu https vietnēm un Chrome aktīvi atzīmējot nedrošas vietnes kā “nedrošas”. Liquid Web iekļauj SSL sertifikātus ar saviem plāniem, tikai iestatītus un aizmirst.

Dublējumi: Neviena nedēļas vai mēneša dublēšana, bet ikdienas dublēšana! Vai kaut kas nebija kārtībā? Neuztraucieties, vienkārši atgriezieties vakar.

Automātiski atjauninājumi: Nebaidieties no atjauninājumiem, viņi to darīs jūsu vietā, pārliecinoties, ka nekas nesabojājas.

iThemes sinhronizācija: Lieliski, ja jums ir vairākas WP vietnes. iThemes Sync ir iekļauts katrā plānā, tā ir vairāku vietņu pārvaldības sistēma, lai jūs varētu veikt lielapjoma izmaiņas vairākās vietnēs.

Atbalsts: 24/7/365 pa tālruni, e-pastu un tērzēšanu…, un tas ir patiess ekspertu atbalsts!

Ja godīgi, mums viņi ļoti patīk! Tie ir stabili, īpaši uzticami un attīstās kopā ar nozari. Ja jums ir budžets (tie sākas no USD 99 mēnesī), dodieties uz to!

Liquid Web izpēte

Liquid Web Pārvaldīts WordPress mitināšanas pārskats

Ievads šķidrā tīmeklī

Liquid Web 1997. gadā dibināja Metjū Hils. Uzņēmuma izpilddirektors Džeimss F. Geigers sāka darbu 2015. gadā. Viņi lepojas ar to, ka ir labākie par industriju, kad runa ir par klientu lojalitāti..

Pašlaik Liquid Web ir vairāk nekā 30 000 klientu no 30 valstīm. Viņiem ir vairāk nekā 500 000 vietņu, kuras tiek pārvaldītas, un pieci globālie datu centri.

Šis USD 100 un vairāk miljonu liels uzņēmums piedāvā dažādus produktus un pakalpojumus. Tajos ietilpst specializētie serveri, Mākoņu VPS mitināšana, Mākonīšiem paredzētā mitināšana, Pārvaldītā WordPress mitināšana, Pārvaldītā WooCommerce mitināšana un dažādi pielāgoti tīmekļa mitināšanas risinājumi, cita starpā.

Liquid Web ir izveidojis Inc. žurnāla ikgadējo sarakstu ar 5000 uzņēmumiem 10 gadus pēc kārtas. Talkin ‘Cloud viņus ierindoja 7. vietā no visiem mākoņa pakalpojumu sniedzējiem. Un saskaņā ar Cloud Spectator teikto uzņēmumam ir visātrāk pārvaldītā VPS.

Uzņēmums nopietni uztver atbilstību un drošību. Lai to pierādītu, viņu tīmekļa vietnē ir publicēti dažādi sertifikāti. Tie atbilst ES un ASV privātuma vairoga pamatnostādnēm un Šveices un ASV privātuma vairoga ietvarstruktūrai. Uzņēmums ir saderīgs arī ar HIPAA. Visbeidzot, tie arī atbilst Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (GDPR).

Cenu noteikšana

Liquid Web nodrošina trīs veidu pārvaldīto WordPress hostinga plānu veidus. Šie plāni nosaukti par profesionāļiem, uzņēmējdarbību un aģentūru. Minētie plāni ir iekļauti zemāk:

Lētākais plāns tiek saukts Profesionāls, un tas mēnesī maksā USD 99,00. Diezgan daudz! Tomēr laba lieta šajā ziņā ir tā, ka jūs varat maksāt katru mēnesi. Jums nav pienākuma slēgt līgumu, un jūs varat to atcelt jebkurā laikā. Šī pakete ļauj jums izmitināt 10 vietnes.

Jums tiek piešķirta arī 50 GB liela krātuve. Tas ir ierobežots, salīdzinot ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuri atvēlējuši neierobežotu vietu diskā. Ja jums ir 10 vietnes vienā kontā un tikai 50 GB vērts krātuve, ar to var nepietikt. Gadījumos, kad jums savā vietnē ir jānovieto augstas kvalitātes attēli, videoklipi un lejupielādējami materiāli, ierobežota krātuves vieta varētu nebūt jums.

Automātiska dublēšana tiek veikta katru dienu un tiek glabāta ārpus uzņēmuma 30 dienas. Ja vēlaties atjaunot šo dublējumu (gadījumos, kad vietnē nevarat novērst sarežģītu problēmu), varat to izdarīt ar vienu klikšķi.

Jums tiek piešķirta automātiska SSL katrai vietnei, kuru pasūtāt no Liquid Web. Tas jums tiek piešķirts bez papildu izmaksām. Tas nozīmē, ka jums ir jāno drošina sava vietne un jāaizsargā tajā esošā slepenā informācija. Tas nozīmē arī meklētājprogrammu klasifikācijas uzlabošanos, jo Google dod priekšroku drošām vietnēm, nevis nedrošām vietnēm.

Ja jūs tikko sākat darbu ar savu vietni, jums tiek piedāvāta pieturvietu platforma. Tas nozīmē, ka varat pārbaudīt savu vietni, pirms tā tiek aktivizēta. Pārbaudot savu vietni, jūs varat pārbaudīt tās izskatu un izskatu un spēt atklāt problēmas, pirms tā nonāk sabiedrībā.

Liquid Web nopietni uztver savus pārvaldītos WordPress mitināšanas pakalpojumus. Viņi atjaunina jūsu WordPress instalāciju un nodrošina, ka spraudņi netiek atstāti vieni. Liquid Web pārliecinās, ka spraudņi nav pretrunā ar jūsu platformu, automātiski tos atjauninot atsevišķā vidē. Ja viss ir kārtībā, spraudņi tiek atjaunināti ražošanas vietā.

Iekļauts arī iThemes Sync Pro. Tas dod jums iespēju uzraudzīt vietnes darbības laiku vai dīkstāves. Tas ļauj arī skatīt un izsekot Google Analytics datus. iThemes Sync Pro dod jums iespēju pārbaudīt ziņu SEO statusu un kontrolēt to, ko jūsu klienti faktiski var redzēt WordPress administratora informācijas panelī. Tos visus var izdarīt vienā vietā.

Ātrumam tiek piešķirta nozīme, tradicionālo mehānisko piedziņu vietā izmantojot cietvielu diskus (SSD). Tas nozīmē ātrāku vietnes ielādes ātrumu, jo tiek izmantots pirmais, nevis otrais. Attēli tiek automātiski saspiesti, izmantojot attēlu optimizācijas spraudni. Tas atkal nozīmē ātrāku ielādes ātrumu zemāku attēlu failu izmēru dēļ.

Ar visiem Pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem jums nav lapu skata vai trafika ierobežojumu. Tādējādi no jums netiek iekasēta maksa par lapas skatījumu skaitu, un jums netiek iekasēta maksa par pārsniegtajām maksām. Tā ir laba lieta, ja jums ir daudz vietņu skatītāju un ja tuvojas sezonas sezona.

Runājot par solījumiem, viņiem ir 100% tīkla darbspējas garantija. Lielu solījumu dot! Viņiem ir arī 100% jaudas izmantojamības garantija. Turklāt viņi dod jums 30 minūšu aparatūras nomaiņas garantiju.

Atbalsta iespējas

Liquid Web nodrošina dažādas atbalsta iespējas. Tajos ietilpst:

  • Atbalsts pa tālruni
  • Tiešsaistes tiešraide
  • Biļešu iesniegšana
  • Zināšanu pamats
  • Atbalsta rīki

Zināšanu bāzē ir pamācības, kas palīdzēs jums uzturēt vietnes un kontus. Atbalsta rīkos ietilpst IP pārbaudītājs, SSL rīks un DNS koks. Pirmais, IP pārbaudītājs, ļauj ātri apskatīt ierīces IP. SSL rīks ļauj jums pārbaudīt SSL un citas informācijas derīgumu. Rīks DNS koks dod jums iespēju apskatīt DNS ierakstus koka diagrammā.

Liquid Web daudz sola, runājot par viņu klientu atbalsta dienestu. Tālr & Tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti un, pēc viņu domām, jūs varat saņemt palīdzību dažu minūšu laikā. Sākotnējā palīdzības dienesta garantija ir 30 minūtes. Ja viņi nokavē šo 30 minūšu atzīmi, viņi jums ieskaitīs desmit reizes lielāku summu, kā viņi to nokavējuši.

Pastāv arī 30 minūšu aparatūras nomaiņas garantija. Kad ir atrasta kļūdaina servera aparatūra, tā tiks nomainīta 30 minūšu laikā vai mazāk. Ja tas prasa vairāk, nekā minētā garantija, viņi jums piešķirs 10 reizes vairāk laika.

Viņi solīja daudz, vai ne? Bet vai viņi to izturēja? Saskaņā ar lielāko daļu pārskatu viņi faktiski to darīja. Oho! Viņu klientu atbalsta un tehniskā atbalsta speciālisti bija ļoti zinoši gan vienkāršās, gan sarežģītās problēmās. Un viņi bija ļoti priecīgi palīdzēt klientiem. Tas ir liels pluss Liquid Web.

Plusi

Reģistrējoties Liquid Web, ir daudz priekšrocību. Zemāk ir daži no tiem:

Nav satiksmes ierobežojumu

Viņi nepieprasa maksu par lapas skatījumu skaitu vai papildu maksu. Jūsu vietnē var būt neierobežots trafika daudzums, un jums nevajadzēs uztraukties par papildu naudas uzkrāšanu.

100% Uptime garantija

Viņi pārliecinās, ka jūsu vietne tiek izmantota 100% laika. Ja nē, viņi jums piešķirs desmit reizes dīkstāves.

Lielisks klientu atbalsts

Tie nodrošina izcilu klientu atbalsta pakalpojumu, kuru iecienījuši vairums klientu. Turklāt viņi jums ieskaitīs desmitkārtīgu summu, kuru nokavējuši, ja 30 minūšu laikā neatbildēja uz HelpDesk biļetēm..

Bezmaksas dublējumi

Jūs saņemat automātiskas ikdienas rezerves kopijas, kuras tiek glabātas ārpus vietnes apmēram 30 dienas. Tas ir noderīgi, ja jūsu vietne nonāk nepatikšanās. Varat nekavējoties atjaunot dublējumu ar vienu klikšķi. Tas ir vienkārši kā 1-2-3.

Bezmaksas SSL sertifikāts

Par katru vietni, kuru pasūtāt vietnē Liquid Web, jūs saņemat automātisku SSL sertifikātu. Tas nozīmē, ka jums ir jānostiprina sava vietne un jāuzlabo tās klasifikācija meklētājprogrammās. Tas ir divkāršs skats!

Pilnībā pārvaldīts WordPress

Papildus WordPress vietnes atjaunināšanai spraudņi tiek pārvaldīti arī jums. Spraudņi tiek pārbaudīti, ja tie ir pretrunā viens ar otru. Tas tiek darīts atsevišķā vidē. Ja pārbaudes laikā starp spraudņiem nerodas konflikts, tas tiek ievietots ražošanas vietā.

Bezmaksas inscenēšanas vietne

Pirms vietnes izvietošanas jums jāpārliecinās, ka tā ir optimālā stāvoklī. Tādējādi bezmaksas pieturvietu vietne ļauj jums pārbaudīt savu vietni pirms tiešraides. Tas vietņu skatītājiem nodrošina labāku lietotāja pieredzi.

Mīnusi

Nav lēti

Lētākais Pārvaldītā WordPress mitināšanas plāns ir USD 99,00 mēnesī. Šī nav lēta cena. Ja jūs tikko sākat darbu, jūs, iespējams, nevarēsit atļauties izmaksas (bet tas noteikti ir pamatots).

Secinājums

Viņi ir satriecoši, neko daudz citu nesakāms. Ja jūs varat ietaupīt izmaksas, jūs nekad neatskatīsities!

KopsavilkumsReferents Metjū RogersAtsaukšanās datums 2018-08-28Atsauktais vienums Liquid WebAuthor Rating 41 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigznepelēksProdukta nosaukums Liquid WebPrice
USD 99

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author