Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi Pakistānai

Kā tīmekļa aģentūrai ar daudz Tīmekļa mitināšanas kontu (daļēji mūsu klientu mitināšanai un daļēji tāpēc, ka mums ir daudz blakusprojektu un mums patīk eksperimentēt ��), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku vietnes mitinātāju.

Mēs apskatījām visus mūsu kontus, analizējām, kuri tīmekļa mitinātāji Pakistānai darbojas labi (izmantojot tiešraides izsekošanu), bet kuri ne (un kāpēc). Tad mēs nolēmām izveidot šo plašo salīdzināšanas lapu, lai dalītos ar to, ko atradām, un izbaudītu to!

Lai iegūtu ātru uzziņu, atrodiet mūsu top 3 zemāk!

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēn.Serveri visā pasaulēFeaturesAtsauksmesTīmekļa vietne
Hostinger logotips USD 0,99 (milzīgs 90% izpārdošana)

 • Ļoti lēts
 • Īpaši vienkārša iestatīšana
 • Atsaucīgs atbalsts
 • Lielisks sniegums un ātrums
 • Globālais serveru tīkls
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija!

Hostinger pārskats
siteground2 USD 3,95 (67% atlaide tikai 1. rēķinam)
 • Singapūras serveri + globālais tīkls
 • Pieejams
 • Lielisks priekšnesums
Vietnes zemes pārskats
GreengeeksLogo USD 2,95
 • Zaļā hostings
 • Neierobežota vieta diskā
GreenGeeks apskats

# footable_29032 td.ninja_column_3 {text-align: centre; }

Par mūsu mitināšanas pārskatiem

Rakstot mūsu tīmekļa mitināšanas pārskatus par Pakistānu, mēs ņēmām vērā daudz faktoru.

Tajos ietilpst darbības laiks, atbalsta iespējas un reakcijas laiks, ātrums, servera atrašanās vietas, lietošanas ērtums, izmaksas un vērtība, diska vieta utt..

2 vissvarīgākie faktori, uz kuriem mēs koncentrējamies, ir atbalsts �� un ātrums ⚡.

Ņemsim, piemēram, vietnes ātrumu. Vai jūs zinājāt, ka vienas sekundes aizkavēšanās nozīmē, ka lapu skatījumu skaits samazinās par 11%, tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 apmeklētāju vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta … tas ir iemesls, kāpēc pienācīga tīmekļa vietne hostinga pakalpojumu sniedzējs ir vitāli svarīgs!

Kā redzat, jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitātei var būt milzīga ietekme uz jūsu vietnes iespējamiem panākumiem!

Dažas no vietnēm, kurās mēs esam redzami:

Tiek rādīts vietnēs

Labākā tīmekļa mitināšanas vietne Pakistāna – 2020. gada pārskati

Šeit ir 10 labākās tīmekļa mitināšanas atsauksmes Pakistānai, detalizēti aprakstot to izmaksas, atbalsta iespējas un vietu diskā:

1. Hostinger – labākā vispārējā tīmekļa mitināšana

www.hostinger.com

Hostingera logotips

Cena: 0,99 USD
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraides Čats

Hostinger nodrošina vienu no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem ar viena klikšķa WordPress instalācijām, pielāgotu iebūvētu vadības paneli un lielisku klientu atbalstu 24 stundas diennaktī. Viņu piemaksu pakete ir pat lētāka nekā GoDaddy hostings un ir ideāli piemērota vietņu īpašniekiem Pakistānā.

Viņu datu serveri atrodas visā pasaulē, tostarp ASV, Singapūrā un Eiropā. Viņi piedāvā SSD krātuvi, kas palīdzētu ātri ielādēt jūsu vietni no jebkuras vietas pasaulē, ieskaitot Pakistānu.

Hostingera tehnoloģija

Hostinger ir dažādas mitināšanas iespējas, ieskaitot dalītu mitināšanu, WordPress mitināšanu, VPS un mākoņa mitināšanu liela mēroga vietnei, kurai nepieciešama augstāka ātruma veiktspēja. Hostinger vienotais dalītās mitināšanas plāns ir ideāli piemērots iesācējiem, jo ​​tas ir lēts un vadības panelis ir ļoti draudzīgs lietotājam. Viņiem ir arī liela zināšanu bāze, lai palīdzētu lietotājiem visā procesā. Jūs varat izveidot un sākt savas vietnes darbību ļoti ātri.

Viņiem ir arī hostinga plāni, kas vērsti uz mazo uzņēmumu īpašniekiem un liela mēroga vietnēm. VPS un mākoņa mitināšana piedāvā lielu krātuvi, kā arī spraudņu kešatmiņā saglabāšanu, lai vietni ielādētu ar skaņas ātrumu.

Hostinger garantē, ka darbspējas laiks ir 99,9%, un saskaņā ar mūsu lietošanas uzraudzību tie nodrošina šos 100%. Ja rodas kādas problēmas, varat tieši sazināties ar klientu atbalsta komandu, kas ir pieejama 24 stundas, lai atrisinātu jūsu problēmas.

Aplūkojot vērtību, kuru jūs saņemat tikai USD 0,99 mēnesī, jums vairs nav jāmeklē.

Plusi

 • Ātri vietņu ielādes ātrumi
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Ļoti lēts
 • Globālais serveru tīkls
 • Vienkārša iestatīšana

Mīnusi

 • Nav

2. SiteGround – otrajā vietā esošā tīmekļa mitināšana

www.siteground.com

Vietnes zemes logotips

Cena: USD 3,95
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

SiteGround ir vēl viena ļoti cienījama mitināšanas kompānija, kuras pārziņā ir vairāk nekā 2 miljoni domēnu. Tas ir arī viens no hostinga pakalpojumiem, ko oficiāli iesaka WordPress.org.

Lētākais vietnes Starter hostinga plāns (StartUp), kas paredzēts iesācējiem, sākas ar USD 3,95 mēnesī (atjaunojas ar USD 11,95 mēnesī). Plānā ir paredzēta 1 vietnes mitināšana ar 10 000 apmeklētāju, kā arī piedāvā bezmaksas WP instalēšanu, 10 GB vietas, bezmaksas CDN, bezmaksas SSL, bezmaksas e-pastu un daudz ko citu. Pārējie plāni (GrowBig un GoGeek) ir piemēroti maziem uzņēmumiem Pakistānā ar iespēju mitināt neierobežotas vietnes ar trafiku vairāk nekā 25 000 apmeklētāju mēnesī. Šie plāni piedāvā arī dev rīkus, kas ir ļoti noderīgi efektīvai tīmekļa izstrādei.

Vietnes hostinga atšķirīgā iezīme ir īpaši ātrais tīkls, kas izveidots uz Google Cloud. Tas piedāvā ātru ielādēšanas ātrumu tīmekļa lapām ar TTFB, kas mazāka par 200 ms, un standarta ātrumam optimizēta lapa varētu viegli ielādēt mazāk nekā 2 sekundes. Tas ir lieliski piemērots e-komercijai un biznesa vietnēm, kurās lapas ātrums ir kritisks faktors, lai apmeklētājus pārveidotu par klientiem. Papildus tam SiteGround piedāvā arī CDN integrāciju, lai lietotājiem, kas pieslēdzas no visas pasaules, tiktu nodrošināts tāds pats zibens ātrums.

Vietnei SiteGround ir ļoti atsaucīga diennakts klientu atbalsta komanda, kas 10 minūšu laikā var atbildēt, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu.

Plusi

 • Ātrs vietņu ielādes laiks
 • CDN, lai optimizētu ātrumu lietotājiem visā pasaulē
 • Labs drošības līdzekļu klāsts un ikdienas dublējumi
 • Lietotāja Firendly informācijas panelis un vadības panelis

Mīnusi

 • Augstas izmaksas, pat augstākas atjaunošanas izmaksas

3. Greengeeks – labākā videi draudzīgā tīmekļa mitināšanas vietne

www.greengeeks.com

GreenGeeks logotips

Cena: 2,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks ir vēl viena laba hostinga pakalpojuma iespēja. Šī ir “zaļā” mitināšanas kompānija, kas pērk sertificētu atjaunojamo energoresursu vērtību 300% apmērā no tīmekļa vietnes enerģijas patēriņa. Šis ir vislabākais videi draudzīgais hostinga uzņēmums, kuru jūs varat atrast starp milzīgo sarakstu.

Pat vislētākajā GreenGeeks mitināšanas plānā ir iekļautas būtiskas un uz funkcijām balstītas vietņu funkcijas. Jūs varat mitināt 1 vietni pamatplānā ar neierobežotu krātuvi, bezmaksas CDN un bezmaksas aizstājējzīmi SSL. Vietnes ātrumu palielina viņu LiteSpeed ​​tīmekļa serveris, Power Cacher un modernā Raid-10 SSD krātuve. Kombinācija nodrošina ātru savienojamību un lapu ielādes laiku pat liela mēroga vietnēm. GreenGeeks Pro un Premium plāni piedāvā vēl lielāku ātrumu un iespēju mitināt neierobežotas vietnes.

Citas augstvērtīgas funkcijas, kuras saņemat, izmantojot GreenGeeks Hosting, ietver vietnes nomainītāju, bezmaksas vietņu migrāciju un e-pasta kontus. Viņi piedāvā diennakts tehnisko atbalstu, kas ir ideāli piemērots klientiem, kuriem ir nepieciešama personiska tehniska uzmanība viņu problēmām.

Plusi

 • Ātrs ielādes laiks
 • Videi draudzīgs
 • Plašs neierobežotu resursu klāsts, ieskaitot diska vietu

Mīnusi

 • Augstas atjaunošanas izmaksas

4. A2 hostings – labākais pārdevēju hostings

www.a2hosting.com

A2 mitināšanas logotips

Cena: 3,92 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

A2 Hostings mitina vairāk nekā 500 000 domēnu, un tas ir vairāk populārs ar koplietojamo mitināšanas pakalpojumu starpniecību. Viņu lētākais plāns nāk ar 1 vietni, bezmaksas SSL, neierobežotu SSD krātuvi, Cloudflare CDN, CMS atbalstu, cPanel un pieturvietu vietni, kas parasti nav pieejama citu hostinga pakalpojumu pamatplānos..

A2 mitināšanas serveri ir optimizēti WordPress vietnēm un nodrošina ātru ielādes laiku. Tas automātiski optimizē vietni ar kešatmiņas saglabāšanu un saspiešanas iespējām, lai sasniegtu vislabāko veiktspēju. A2 ir unikālas funkcijas, kuras citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā tajā pašā cenu diapazonā. Tas ietver servera puses kešatmiņu, pieturvietu apgabalu un ātruma optimizācijas spraudņus WordPress. A2 varētu būt jūsu goto hostinga pakalpojums, ja esat jauns emuāru autors un meklējat vidēja cenu un uzticamu pakalpojumu sniedzēju.

A2 mitināšanai ir papildu priekšrocības un iespējas viņu augstākās klases plāniem. Tas piedāvā 20X veiktspējas palielinājumu ar saviem Turbo serveriem, kurus darbina APC / OPcache & Turbo kešatmiņa. Turbo serveri savienojumus apstrādā efektīvāk un ātrāk. Ātrs iekraušanas ātrums ievērojami ietekmē SEO un lietotāju pieredzi.

A2 Hostinga rīcībā ir arī 24 stundu klientu atbalsta komanda, kurai var piekļūt, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai tālruni. Tomēr, izmantojot tiešraides tērzēšanas funkciju, ir jāgaida, kas var būt satraucoši.

Plusi

 • Ātra vietņu ielāde
 • Augsts uptime procents
 • CloudFlare CDN integrācija
 • Plašs neierobežotu resursu klāsts

Mīnusi

 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalstu var uzlabot

5. Inspedium – vietējā tīmekļa mitināšana

www.inspedium.com

inspedium logo

Cena: Rs. 128 mēnesī
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

Inspedium ir uz Pakistānu balstīts hostinga pakalpojums, kura galvenais birojs atrodas Karači. Viņi piedāvā dažādus plānus, tostarp koplietotu, biznesa un tālākpārdevēju mitināšanu. Inspedium ir iespaidīgs klientu loks, un viņi mitina dažas no populārākajām vietnēm, piemēram, Geo.tv, Arydigital.tv utt..

Inspedium savā pamata mitināšanas plānā ir iespaidīgas iespējas, kas ietver neierobežotu strotage, neierobežotu datu pārsūtīšanu, bezmaksas SSL un bezmaksas CDN vienai vietnei. Viņiem ir arī litespeed tīmekļa serveris ātrai savienojamībai un lapu ielādēšanai. Arī hostinga plāni ir lēti, sākot ar Rs. 128 mēnesī / mēnesī, un cenu noteikšana ir skaidri noteikta, un nav nekādu slēptu izmaksu, kas pēkšņi varētu parādīties rēķinā.

Viņi arī izvieto rēķinu apmaksas iespējas, izmantojot EasyPaisa un Jazz Cash. Ja jums nav kredītkartes, varat ērti izmantot vietējās norēķinu iespējas.

Plusi

 • Ātra tīmekļa lapu ielāde
 • Cpanel
 • Pieejama cena

Mīnusi

 • Var nebūt piemērots, lai sasniegtu starptautisku auditoriju

6. Kinsta – vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana

kinsta.com

kinsta logo

Cena: 30 USD (USD)
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraide, biļetes

Kinsta ir premium pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums, kuru darbina Google Cloud premium tīkls. Google Cloud servera mitināšana padara Kinsta atšķirīgu no tradicionālajiem kopīgajiem un veltītajiem mitināšanas pakalpojumiem. Mākoņu mitināšana izmanto virtuālā servera vietu, kas spēj mērogot un ir elastīgāka, lai nodrošinātu ātru ielādēšanas ātrumu un ļoti efektīvi apstrādātu arī satiksmes intensitāti..

Kinsta ir vairāk nekā 20 serveru vietu, kuras izvēlēties, un vistuvākā Pakistānai ir Mumbaja, kas var nodrošināt zibens ātrumu jūsu apmeklētājiem. Ātruma ziņā Kinsta pārsniedz un pārsniedz konkurentus. Tas apmeklētājiem var nodrošināt servera reakcijas laiku, kas mazāks par 50ms. Varat arī izmantot CDN iespējas, lai vēl vairāk uzlabotu ielādes laiku.

Uptime ir arī ļoti iespaidīgs – 99,9%, lai gan pēdējā gada laikā tie ir sasnieguši 100% uptime. Kinsta to nodrošina ar pastāvīgu uzraudzību un ik pēc minūtēm pārbaudāmām funkcijām un ātri koriģē kļūdu reakciju kodus mazāk kā 30 minūtēs. Turklāt tas ir sapņu resursdators izstrādātājiem ar tādiem rīkiem kā SSH pieeja, Git un WP-CLI visos viņu plānos no sākuma līdz uzņēmumam..

Bet visām šīm premium funkcijām ir dūšīga cena 30 USD mēnesī par visvienkāršāko plānu vienai vietnei ar 20 000 apmeklētāju. Lai arī tas nav pieejams maziem uzņēmumiem, bet varētu būt ideāli piemērots liela mēroga e-komercijas vietnēm. Tā kā Kinsta ir optimizēta Woocommerce WordPress vietnēm un varētu viegli pārvaldīt vietņu slodzi, izmantojot daudz spraudņu.

Plusi

 • Viens no labākajiem WordPress tīmekļa mitinātājiem
 • Ātra tīmekļa lapu ielāde
 • 100% darbspējas laiks kopš 2018. gada
 • Noderīgs un atsaucīgs atbalsts
 • Kinsta izmanto Google Cloud premium tīklu

Mīnusi

 • Dārgi

7. HostPapa

www.hostpapa.com

HostPapa logotips

Cena: USD 3,95
Diska vieta: 100 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

HostPapa sevi pārdod kā mitināšanas risinājumu maziem uzņēmumiem. Tam ir lēti hostinga plāni un tādas funkcijas kā, piemēram, viena klikšķa WordPress instalēšana, vietnes pamata veidotājs, neierobežots joslas platums utt..

HostPapa piedāvā 3 hostinga plānu veidus: Starter, Business kontu un Business Pro kontu. Lētākais sākas ar USD 3,95 mēnesī, bet tam ir saistības uz 3 gadiem. Biznesa plāns piedāvā dažādas funkcijas, kas ietver tīmekļa vietu, joslas platumu, domēnus un e-pastus. Jūs saņemat SSL sertifikātu un automātiskus atjauninājumus tikai tad, ja jaunināt uz Business Pro kontu.

HostPapa klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Tiešsaistes tērzēšanas funkcija nav ļoti draudzīga lietotājam, un, noklikšķinot uz tās, tiek atvērta jauna cilne, kurā jums atkal jāpiesakās savā HostPapa kontā..

Plusi

 • Labs tīmekļa ielādes ātrums
 • Hostinga plānu klāsts ar dažādām funkcijām
 • CMS atbalsts, piemēram, WordPress un citi
 • 24 stundas klientu atbalsts

Mīnusi

 • Cenu noteikšana nav vienkārša un dārga 1 gada plāniem

8. BlueHost – labs Web resurss iesācējiem

www.bluehost.com

Bluehost logotips

Cena: 3,95 USD (USD)
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Bluehost ir viens no visvairāk cienījamiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kurā darbojas vairāk nekā 3M domēni. Tas ir viens no lētajiem mitināšanas pakalpojumiem, kas piedāvā cenu ziņā pieejamus cenu plānus bez slēptām maksām un bezmaksas domēna reģistrācijas pirmajā gadā. Šīs funkcijas padara to par ideālu jauno vietņu mitināšanu.

Bluehost ir datu centri visā pasaulē, ieskaitot Eiropu, ASV un Āziju, kas nozīmē, ka jūs varat saviem apmeklētājiem nodrošināt ātru ielādes laiku un optimālu lietotāja pieredzi. Varat izmantot šo tīmekļa mitinātāju dažādiem mitināšanas risinājumiem, ieskaitot dalītu mitināšanu, mākoņu mitināšanu, VPS, WooCommerce mitināšanu un WordPress mitināšanu..

Ir trīs plāni, no kuriem izvēlēties: Basic, Plus un Prime. Pamatplānā ietilpst mitināšana 1 vietnei un tādas funkcijas kā cPanel, 50 GB krātuve, viena klikšķa CMS instalācijas, neierobežots e-pasts, bezmaksas SSL utt. Augstāka līmeņa plāni piedāvā mitināšanu neierobežotam skaitam vietņu ar neierobežotu krātuvi.

Jāatzīmē viena lieta, ka Bluehost neietver bezmaksas vietņu migrāciju, kas ir funkcija, kas varētu būt nepieciešama esošajiem vietņu īpašniekiem. Tomēr, tā kā tiešsaistē ir pieejams daudz rīku vietņu migrēšanai, tam nevajadzētu būt problēmai.

Plusi

 • Ātra savienojamība un tīmekļa lapu ielāde
 • Atsaucīgs un izpalīdzīgs atbalsts
 • Ieteica WordPress
 • Pieejams plašs hostinga pakalpojumu klāsts

Mīnusi

 • Atjaunošanas cenu pieaugums
 • Netiek veikta bezmaksas vietņu migrācija

9. Sapņa gars

www.dreamhost.com

Dreamhost logo

Cena: 2,59 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

DreamHost ir viens no vecākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem šajā nozarē, un tas mitina vairāk nekā 1,5 miljonus vietņu vairāk nekā 100 valstīs. Tā ir reāla iespēja mazu vietņu īpašniekiem ar ierobežotu budžetu. Dreamhost tīmekļa serveri galvenokārt atrodas ASV, taču tam ir ātra savienojamība un tīmekļa lapu ielādes ātrums Pakistānā nebūtu problēma..

Dreamhost ir dažādas hostinga iespējas, kas ir piemērotas ikvienam no iesācējiem līdz mazo uzņēmumu īpašniekiem, e-komercijas vietnes utt. Tie piedāvā dalītu mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu, VPS, Dedicated Server Hosting un Cloud Hostingu. Viņiem ir iebūvēta tehnoloģija, un tā ir ļoti uzticama mitināšanas kompānija, lai jūsu vietne būtu labā stāvoklī un aizsargāta pret ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem.

DreamHost sākuma paketē ietilpst mitināšana vienai vietnei ar neierobežotu joslas platumu un diska vietu, bezmaksas SSL un viena klikšķa WordPress un citām CMS instalācijām, ieskaitot Wix un Weebly. DreamHost plāni ir salīdzinoši lēti, un viņi nepalielina atjaunošanas maksu tāpat kā vairums citu mitinātāju. Sākuma pakete ir lētākā pēc Hostinger (2,59 USD / mēnesī – 3 gadu plāns, 3,95 USD / mēnesī – 1 gada plāns) starp visiem šeit uzskaitītajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, ja iekļaujat atjaunošanas izmaksas.

Dreamhost ir ļoti apbrīnojams klientu atbalsts. Viņu atbalsta komanda ir lietpratīga un ļoti profesionāli risina jautājumus. Jums būs jāatrisina jautājumi 24 stundu laikā pēc biļetes celšanas.

Plusi

 • Nav atjaunošanas maksas vai slēptu maksu
 • Pieejami hostinga plāni
 • Neierobežots joslas platums un diska vieta
 • Atbalsta CMS daudzveidību
 • Labākais klientu atbalsts

Mīnusi

 • Uptime vidējais procentuālais daudzums ir nedaudz zems

10. CreativeOn – vietējā tīmekļa mitināšana

www.creativeon.com

Creativeon logotips

Cena: Rs. 2650 / gadā par pienācīgu plānu
Diska vieta: 1 GB
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

CreativeOn ir vietējais tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Lahorā, Pakistānā. Tam ir lēti dalīta hostinga plāni, un tas arī rūpējas par mazo biznesu. Tajā atrodas dažu populārāko Pakistānas zīmolu vietnes, piemēram, City 42, Servis, Master Paints utt.

CreativeOn piedāvā dažādus mitināšanas risinājumus: Budžets, WordPress, Bizness, VPS un arī Dedicated Server. Budžeta plāna iespējas ir nedaudz ierobežotas – mēnesī ir tikai 1 GB diska vietas un 10 GB joslas platuma. Augstas pakāpes WordPress plānā ir neierobežota vieta diskā un 120 GB ikmēneša joslas platuma.

CreativeOn Hosting piedāvātie drošības līdzekļi ir ierobežoti, un tie neietver SSL sertifikātus vai SiteLock risinājumus. SSL sertifikāts ir jāiegādājas atsevišķi. Tomēr jūs saņemat piekļuvi citām funkcijām, piemēram, e-pasta konta iestatīšanai un biežām dublējumkopijām.

CreativeOn ir laba zemu izmaksu iespēja, ja vēlaties sadarboties ar hostinga uzņēmumu, kas īpaši atrodas Pakistānā. Jums būs arī iespēja apmaksāt hostinga rēķinus, izmantojot vietējo bankas konta pārskaitījumu vai izmantojot EasyPaisa vai Jazzcash. CreativeOn ir arī īpaša klientu atbalsta lapa, un jūs varat viegli palielināt biļetes uz saviem jautājumiem.

Plusi

 • lēta vietņu mitināšana Pakistānā
 • Labs hostinga plānu klāsts
 • Labs vietnes ielādes ātrums

Mīnusi

 • Ierobežotas iespējas
 • Zems joslas platums un diska vieta
 • Ierobežotas drošības funkcijas

Kā atrast labāko tīmekļa mitinātāju Pakistānā

Pajautājiet sev, kāds ir jūsu vietnes mērķis? Vai tā ir e-komercijas vietne ar ikdienas darījumiem, vai arī tas ir žurnāls, ziņas vai parasts emuārs. Darījumu vietnes mitināšanas uzņēmumam vajadzētu būt plašiem drošības līdzekļiem, lai aizsargātu lietotāju sensitīvo informāciju. Liela mēroga ziņu vai žurnālu vietnei jātiecas uz hostinga pakalpojumu ar neierobežotu krātuvi un joslas platumu, jo tas radīs daudz satura un piesaistīs lielu trafiku..

Pirms hostinga pakalpojuma izvēles jums jāpatur prātā vairāki faktori. Zemāk mēs apskatīsim dažus no šiem apsvērumiem, izvēloties tīmekļa mitināšanu Pakistānā.

Servera atrašanās vieta

Vietnes ielādēšanas ātrumu ietekmē mitināšanas tīmekļa servera atrašanās vieta. Ideālā gadījumā mitināšanas serverim vajadzētu būt pēc iespējas tuvāk jūsu mērķauditorijas atrašanās vietai.

servera atrašanās vietas karte

Diemžēl Pakistānā nav neviena slavējama hostinga uzņēmuma ar hostinga serveriem. Tātad, ja ātrums ir ļoti kritisks jūsu vietnes faktors, jums vajadzētu izvēlēties mitināšanas uzņēmumu ar serveriem Eiropā vai Āzijā, jo tas vistuvāk Pakistānai.

Laiks

Uptime ir laika mērīšana, cik ilgi darbojas mitināšanas datu centri. Parasti 99,9% darbspējas laiks nozīmē, ka jūsu vietne visu gadu būs dzīva, un nepāra mēnesī dīkstāves varētu būt 1-2 minūtes. Jo augstāks ir uptime procents, jo ticamāks ir mitināšanas pakalpojums.

Uptime 99,94% procents var šķist augsts, taču tas nav ideāli piemērots vietnēm ar lielu trafika daudzumu. Izvēlieties hostinga pakalpojumus ar uptime procentiem, kas ir vismaz 99,8%. Šeit varat pārbaudīt mūsu tiešsaistes izsekošanas informācijas paneli, lai uzzinātu visus labākos mitināšanas uzņēmumus, kurus šobrīd sekojam.

Diska vieta

Diska vietas funkcija norāda to datu izmaiņu, kurus varat uzglabāt mitināšanas serverī. Dati parasti ir teksta, attēlu un video veidā. Vislabāk ir izvēlēties mitināšanas pakalpojumu, kas piedāvā neierobežotu datu glabāšanu, ja jums ir vietne ar bagātīgu saturu. Meklējiet arī glabāšanas tehnoloģiju, kuru izmanto mitināšanas uzņēmums. Pašlaik labākā tehnoloģija ir SSD, kas nodrošina ātru savienojumu un iekraušanas ātrumu.

Joslas platums un datu pārsūtīšana

Joslas platums attiecas uz ātrumu, ar kādu dati tiek pārsūtīti lietotājiem. Tā kā datu pārsūtīšana ir lietotājiem pārsūtīto datu apjoms. Parasti pamata mitināšanas plāni ierobežo pārsūtīto datu daudzumu. Ja esat iesācējs un sākumposmā jūsu vietnei nepiesaistīsit daudz trafika, varat izmantot lēta hostinga plānu ar datu pārsūtīšanas ierobežojumu. Tā kā jūsu vietne aug, jūs vienmēr varat pāriet uz augsta līmeņa plāniem ar neierobežotu datu pārsūtīšanu.

Ātrums

Vietņu ielādes ātrums ir kritisks, kas jāņem vērā, izvēloties mitināšanas uzņēmumu. Hostinga serveri un to atrašanās vietas ir galvenie faktori, kas ietekmē jūsu vietnes ātrumu. Mērījumi, piemēram, Time To First Byte (TTFB), labi parāda, cik ātrs ir hostinga servera savienojums. Ideālais TTFB ir mazāks par 200 ms.

Servera ātrums

Apsveriet Speed ​​nopietnu apsvērumu, ja esat e-komercija vai zīmols, jo zema ātruma vietne ietekmē arī zīmola uzticamību un izraisa zemu iesaisti.

Atbalsts

Labam hostinga uzņēmumam vienmēr ir labs klientu atbalsts, kas ir viegli sasniedzams, un viņi 24 stundu laikā spēj atrisināt vietnes problēmas. Lielākā daļa hostinga uzņēmumu piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi, atbalsta biļetes, e-pastu vai tālruni. Vislabāk ir izvairīties no mitināšanas uzņēmuma, kurā nav labu atbalsta darbinieku.

Drošība

Parasti vietnes ir pakļautas drošības problēmām datu pārkāpumu, DDOS uzbrukumu, ļaunprātīgas programmatūras un hakeru veidā. Labam tīmekļa mitināšanas pakalpojumam ir funkcijas, kas ietver ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un automātiskus atjauninājumus, lai novērstu drošības problēmas.

SSL sertifikāti

Droša ligzdas slāņa (SSL) sertifikāts ir standarta drošības tehnoloģija, kas nodrošina šifrētu savienojumu starp jūsu vietni un apmeklētājiem. Meklētājprogrammas, piemēram, Google, dod priekšroku vietnēm ar SSL sertifikātiem un ranžē tās augstāk, lai lietotājiem nodrošinātu drošas un uzticamas vietnes.

SSL sertifikāti

Lielākajā daļā hostinga plānu ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts, kas ir ideāli piemērots, ja jums ir ierobežots budžets. Let’s Encrypt ir viens no uzņēmumiem, kas sadarbojas ar daudziem hostinga uzņēmumiem un izsniedz bezmaksas SSL sertifikātus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author