Labākie domēna vārdu ģeneratori

domēna vārda ģeneratora vektorsNāk klajā ar pareizais domēna vārds var būt neliels izaicinājums, jo, lai nodrošinātu domēna pieejamību, jūs nevarat precīzi griezt domēna laimes riteni… ?

Jūsu domēna vārds ir viegli jāatceras (un tas faktiski kaut ko nozīmē), vienlaikus aprakstot arī to, ko zīmols dara vai pārdod.

Diemžēl pat tad, ja uzņēmumu īpašnieki izdod āķīgu vārdu, kas atspoguļo viņu zīmolu, iespējams, jau tiek izmantots ideāls domēns, kas jūs nosūta atpakaļ uz zīmēšanas dēli. Tas, kas sākās kā jautrs projekts, var ātri pārvērsties par kaut ko nomāktu un stresa pilnu.

?Par laimi ir pieejami rīki, kas palīdzēs jums izvēlēties labākais domēna vārds. Šie rīki saīsina vārda izvēlei nepieciešamo laiku, un tie palīdz jums izveidot domēna vārdu, kas vēl nav izmantots.

Vai jums vēl nav domēna vārda? Paņemiet šeit lētu:

 • HostGator.com (domēna izmaksas: 0,01 USD par 1 gadu)
 • Vietne Bluehost.com (domēna cena: BEZMAKSAS uz 1 gadu)
 • Šeit atrodiet vairāk domēnu reģistrētāju.

No visiem lieliskajiem domēna vārdu ģeneratori internetā šie ir mūsu iecienītie:

1. Lēnā domēna meklēšana

leandomainsearch logotipsLean Domain Search palīdz jums izvēlēties domēna vārdu, ievadot vienu atslēgvārdu, kas saistīts ar jūsu produktiem vai pakalpojumiem. Kad esat ievadījis izvēlēto atslēgvārdu, varēsit meklēt saistītās pieejamās domēna opcijas.

Rezultāti tiek parādīti kā .com adreses.

Turklāt jūs varat:

 • Filtrējiet meklēšanu pēc garuma, popularitātes vai alfabēta
 • Saglabājiet vārdus, kas jums patīk vislabāk
 • Izsekojiet meklēšanas vēsturei
 • Kopīgojiet rezultātus ar citiem cilvēkiem
 • Tūlīt meklējiet noteiktus vārdus, lai redzētu, vai tie ir pieejami

Šis meklēšanas rīks ir labākais no pieejamajiem, ja jums ir prātā daži atslēgvārdi, kurus vēlaties iekļaut, bet jūs meklējat jaunas idejas par pilnu domēna vārdu.

2. Krūtis vārdu

bustaname logoBust a Name nodrošina dažādus filtrēšanas rīkus, kas ļauj viegli atrast vislabāko vārdu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Jūs varat sākt meklēšanu, filtrējot atslēgvārdus un pēc tam izvēloties opcijas, piemēram, “sākas ar” vai “beidzas” ar atslēgvārdu. Pēc tam jūs varat tālāk filtrēt rezultātus, nosakot, cik dabisks vēlaties domēna vārdu un vai tam ir vai nav rakstzīmju skaita ierobežojums.

Var arī parādīt jau uzņemtos domēna vārdus un filtrēt nosaukumus pēc .com, .org un .net. Vietne sniegs arī papildu atslēgvārdu ieteikumus.

Tas ir lielisks domēna vārdu ģenerators, ja jums vēl nav prātā atslēgvārdu. Jūs varat izvēlēties “Izveidot nejaušu domēnu”, kas palīdzēs ģenerēt idejas. Varat arī saglabāt atslēgvārdus vēlākai lietošanai, ja neesat gatavs iegādei, vai arī varat izveidot saiti tieši ar domēnu reģistrētājiem, piemēram, GoDaddy un Namecheap, ja esat gatavs pirkt.

Visbeidzot, šī vietne ļauj jums arī meklēt noteiktā domēna nosaukumā, ja vēlaties redzēt, vai jau izvēlētais vārds ir pieejams.

3. Shopify uzņēmuma nosaukuma ģenerators

shopify biznesa logotipsShopify uzņēmuma nosaukumu ģenerators palīdzēs jums atrast pieejamos domēna vārdus, pat ja jūs to neizmantojat uzņēmējdarbībai.

Jūs sākat meklēšanu, izvēloties atslēgvārdu, kas saistīts ar tēmu, kuru vēlaties aplūkot, vai ir saistīta ar jūsu uzņēmuma produktiem vai pakalpojumiem. Ievadiet to vietnes meklēšanas funkcijā, un tas ģenerēs simtiem potenciālu domēna vārda ieteikumu.

Vietne mudina jūs izveidot Shopify veikalu ar izvēlēto domēna vārdu, bet tas jums nav nepieciešams. Jūs varat doties citur, lai iegādātos tīmekļa adresi.

Visi ieteikumi tiek atgriezti, izmantojot paplašinājumu .com.

4. Vārda zēns

vārda puika logotipsNameboy ir labs rīks pieejamo domēna vārdu atrašanai, pamatojoties uz jūsu izvēlētajiem atslēgvārdiem. Iesniegtajā meklēšanā var ievadīt ne vairāk kā divus atslēgvārdus, un vietne uzreiz atgriež ieteikto vārdu sarakstu.

Viņi piedāvā diagrammu, kas ļauj vieglāk izdomāt, kuri paplašinājumi jau tiek izmantoti un kuri ir pieejami. Piemēram, var tikt izmantots domēna vārds donuts.com, bet, iespējams, būs pieejami donuts.net vai donuts.org.

Ir arī iespējams redzēt, kuri domēna vārdi ir pieejami tālākpārdošanai, pat ja tie jau ir izmantoti. Dažreiz uzņēmumi un privātpersonas pēc domēna vārdiem domā, ka nākotnē tos izmantos, bet pēc tam nolemj tos pārdot.

Tas ir lielisks domēna vārdu ģenerators, ja jums jau ir prātā daži atslēgvārdi, taču nezināt, kā tieši tos pārvērst par domēna vārdu.

5. NameStall

nosaukuma instalēšanas logotipsNameStall piedāvā vairākus dažādus rīkus, kas atvieglo domēna vārda meklēšanu. Jūs varat sākt meklēšanu ar viņu vārdu ģenerēšanas rīku, kas ļauj meklēt, izmantojot:

 • Runas daļas
 • Populārie atslēgvārdi
 • Nozares kategorijas
 • Pamata angļu valodas vārdi

Šis rīks ļauj jums noteikt, vai vēlaties, lai jūsu atslēgvārds būtu domēna vārda beigās vai sākumā, vai arī Web adresē vēlaties iekļaut defisi. Ir arī iespējams filtrēt pēc paplašinājuma.

Rīks atgriež pieejamos rezultātus, kā arī nosaukumus, kas ir ņemti, bet vēl nav reģistrēti.

Varat arī izmantot NameStall, lai ģenerētu domēna vārdu un meklētu, vai jūsu domātais vārds ir pieejams. Ir iespējams meklēt arī atslēgvārdus, kas maksā labi.

6. Domēna mīkla

Domain Puzzler logotipsDomain Puzzler ir viens no vienkāršākajiem rīkiem mūsu domēna vārdu ģeneratoru sarakstā.

Ievietojat ideālos atslēgvārdus, izvēlaties domēna paplašinājumu un pēc tam meklējat vārdu idejas. Mums tas patīk, jo jūs varat iekļaut vairākus dažādus atslēgvārdus, nevis tikai vienu vai divus, kā tas ir gadījumā ar līdz šim uzskaitītajiem ieteikumiem. Rīks apvienos ievadītos atslēgvārdus dažādās kombinācijās, lai palīdzētu jums izveidot perfektu vārdu.

Jūs varat pievienot iecienītos vārdus izlases sarakstam.

Šis rīks piedāvā arī izvērstāku meklēšanas iespēju. Ir iespējams arī salīdzināt dažādu domēnu vārdu lappušu rangu, tāpēc jūs zināt, vai jūsu vārds ir SEO draudzīgs.

7. Vārds Mesh

Nosaukums Mesh logoName Mesh ir vēl viens rīks, kas ļauj meklēt vairāk nekā pēc viena vai diviem atslēgvārdiem, un ir lieliska iespēja, ja jums ir prātā vairāki atslēgvārdi. Ievadiet meklēšanas lodziņā 2–3 un ģenerējiet sarakstu.

Rezultāti tiks sakārtoti kategorijās, piemēram:

 • SEO
 • Līdzīgi
 • Jauns
 • Bieži
 • Īss

Pēc atslēgvārdu meklēšanas jūs varat filtrēt rezultātus, pamatojoties uz paplašinājumu, maksimālo garumu un to, vai domēns vēl ir reģistrēts. Vārds Mesh arī var ieteikt papildu atslēgvārdus, kurus jūs varētu vēlēties apsvērt.

8. Domēni Bot

Domēnu Bot logotipsDomains Bot var palīdzēt meklēt vārdu un noteikt, vai tas jau tiek izmantots. Jūs sākat meklēšanu ar atslēgvārdu, kas atgriež ieteikto vārdu sarakstu, pamatojoties uz šo atslēgvārdu, kombinētajiem atslēgvārdiem un citiem saistītajiem atslēgvārdiem.

Varat arī meklēt vēlamo domēna vārdu, lai noteiktu, vai tas ir pieejams, un, ja tāds ir, varat iegādāties un reģistrēt, izmantojot saiti. Šī vietne arī ierosina līdzīgus domēna vārdus un ļauj filtrēt pēc paplašinājuma un valodas. Varat arī pievienot savus priedēkļus, piedēkļus un sinonīmus.

9. Panabee

Panabee logotipsPanabee ļauj meklēt domēna vārdu, ģenerēt jaunu vārdu un ģenerēt uzņēmuma nosaukumu.

Tas ļauj sākt meklēšanu, izmantojot ne vairāk kā divus atslēgvārdus, un sniedz ieteikumus, kuru pamatā ir šie atslēgvārdi. Ja tiek izvēlēts domēna vārds, varat apmeklēt GoDaddy, lai apskatītu citus paplašinājumus, kas varētu būt pieejami.

Panabee arī var sniegt ieteikumus, pamatojoties uz saistītajiem meklēšanas vienumiem, un parādīs, vai sociālajos medijos tiek izmantots jūsu ideālais domēna vārds. Vairāki uzņēmumu īpašnieki to neapsver, kamēr nav par vēlu.

10. Vārda stacija

namestation logoName Station piedāvā bezmaksas kontu, kuru var saistīt ar jūsu e-pastu vai ar jūsu Facebook kontu. Kad esat reģistrējies, jūs to varat

 • Ģenerējiet domēna vārdus
 • Pārbaudiet, vai vārds ir pieejams
 • Pievienojieties publisko vārdu konkursiem
 • Izpētiet atslēgvārdu ieteikumus

Name Station ļauj filtrēt rezultātus pēc paplašinājuma, nosaukuma garuma vai daudzām citām iespējām. Ja esat pazaudējis atslēgvārdu idejas, tas palīdzēs jums tos ģenerēt, iesaistoties nozarē. Vietne ir demonstrēta vietnē SEOMoz, TechCrunch, Mashable un citiem cienījamiem spēlētājiem biznesā, tāpēc viņi ir labi zināmi un ir vērts tos pārbaudīt..

11. Neiespējamība!

Neiespējamība! logotipsNeiespējamība izmanto unikālu pieeju domēna vārdu ģenerēšanai. Jūs sākat ar atslēgvārdu un pēc tam izvēlaties īpašības vārdus, lietvārdus un darbības vārdus, kurus var pievienot atslēgvārda sākumam vai beigām. Tad jūs nosakāt, vai vēlaties izvēlēties četru, piecu vai sešu burtu opciju vai arī atļaut kaut ko sajaukt ar jūsu atslēgvārdu.

Šī vietne ir lieliska, lai ģenerētu jautras idejas. Ja kāds no nosaukumiem jums patīk, jūs to varat iegādāties GoDaddy vai Namecheap, izmantojot norādīto saiti.

12. Tūlītēja domēna meklēšana

Tūlītējas domēna meklēšanas logotipsMeklēšanas rīks ir lielisks, ja jums jau prātā ir noteikts domēna vārds.

Ierakstiet šo vietni, un jūs uzzināsit, vai tā jau tiek izmantota. Ja tā nav pieejama, vietne piedāvās līdzīgas pieejamās alternatīvas. Tas arī brīdinās jūs par to, vai jūsu sākotnējais vārds ir izsolē.

Kad esat atradis pareizo vārdu vai nolemjat solīt cenu par jau izmantoto vārdu, varat izveidot tiešo saiti uz GoDaddy, izmantojot tūlītēju domēna meklēšanu, lai veiktu pirkumu vai cenu. Varat arī meklēt, kam pieder vietne, ja tā tiek izmantota, un uzzināt, kā izteikt piedāvājumu to iegādāties, ja vēlaties.

13. Es gribu savu vārdu

Es gribu sava vārda logotipuEs gribu, lai mans vārds piedāvā funkcijas, kas ir līdzīgas domēna meklēšanai. Vislabāk tas darbojas tiem, kam jau ir domāts domēna vārds.

Jūs ievadāt domēna adresi, kuru vēlaties izmantot, un vietne jums paziņos, ja tā ir pieejama. Reizēm, kad vēlamais domēna vārds jau tiek izmantots, es gribu savu vārdu sniegt jums alternatīvas un to izmaksas. Filtrēt ir arī iespējams, paslēpjot nepieejamos domēnu nosaukumus, tāpēc jūs varat izpētīt potenciālo vārdu sarakstu, nepadarot cerības uz kaut ko tādu, ko nevarat izmantot.

14. Dot-o-Mator

Dot-o-Mator logotipsJa jums nav ne jausmas, kur sākt, kad rodas domēna vārds, Dot-o-Mator ir lielisks rīks izmēģināšanai.

Ir divas kategorijas, kas ļauj jums izvēlēties sava domēna vārda sākumu un beigas. Pēc tam vietne atgriež garu izlases iespēju sarakstu. Tas ļauj arī ievadīt savus vārdus, kas saistīti ar jūsu tēmu.

Ja rezultātos atrodat kaut ko tādu, kas jūs interesē, varat tos pievienot Scratchbox, kas palīdz izsekot iecienītākajiem vārdiem. Vietne piedāvā arī Web 2.0 vārdu ģeneratoru, kas palīdz ģenerēt nejaušus biznesa un domēna vārdus, pat neievadot nevienu atslēgvārdu.

Šī vietne sniedz jums daudz informācijas, un var būt grūti izjaukt garu vārdu sarakstu, taču tā ir lieliska vieta, kur sākt, ja vēlaties ģenerēt jaunas idejas.

15. Foršas vārda idejas

foršu vārdu ideju logotipsCool Name Ideas piedāvā uzņēmuma nosaukumu, kas ģenerē rīku, kas var arī pateikt, vai ir pieejami kādi saistītie domēna vārdi. Šis rīks ir unikāls, jo tas ļauj filtrēt rezultātus, pamatojoties uz uzņēmuma lielumu vai klientu bāzi. Tas ļauj vieglāk atrast lieliskus uzņēmumu nosaukumus, kas jau patīk auditorijai.

Vietnei ir uzlabotas opcijas, kas ļauj izvēlēties vārda garumu savam vārdam, kā arī izvēlēto atslēgvārdu atrašanās vietu. Var redzēt, vai domēns ir pieejams, un varat pārbaudīt Twitter, lai redzētu, vai vārds tiek izmantots tā, kā kāds rīkojas.

16. DomainWheel

DomainWheel logotipsDomainWheel ir jaunākais starp mūsu uzskaitītajiem rīkiem. Tā vienkāršā dizaina dēļ tā ir viena no labākajām iespējām sarakstā. Tajā ir arī jaudīgs meklēšanas rīks, kas var ieteikt iegādājamos domēnus.

Jūs saņemsit rezultātus, izmantojot +15 augstākā līmeņa domēna paplašinājumus, ieskaitot .com, .net, .org, .info un .biz). Ir arī iespējams meklēt jaunus, oriģinālus nosaukumus. Ja jūs cenšaties izvēlēties vārdu, rīks sniedz rhyming ieteikumu un atslēgvārdu sarakstu, kuru dēļ jūsu vietne ir pievilcīga meklētājprogrammām un cilvēkiem.

Mēs šeit esam nodrošinājuši vairāk nekā duci domēna vārdu ģeneratoru, kas, cerams, palīdzēs jums izveidot vārdu, kas ir piemērots jūsu biznesam un ko var arī iegādāties.

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • Fly.biz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author