Labākais VPS hostings Austrālijai

Pirms mēs iekļūstam VPS mitināšanas kategorijā top 3, pārliecinieties, ka zināt, ko vēlaties, jo VPS mitināšanai ir daudz dažādu variantu (tas noteikti nav tas pats, kas jūsu parastie tīmekļa mitināšanas pakotnes)..

Galvenie ir pašpārvaldīts (jūs esat tehniķis un pats to varat iestatīt) un izdevās (kāds cits rūpējas par visu tehnisko). Tad, kamēr iet infrastruktūra, jūs varat doties ar fiziskiem datoriem… vai mana izvēle, mākoņa vps hostings, kas konta izveidošanai izmanto serveru tīklu, tādā veidā jūs varat palielināt vai samazināt skaļumu jebkurā brīdī un gandrīz uzreiz.

Mūsu # 1 specializācija ir mākoņa VPS, nr. 2 un Nr. 3 ir tradicionālās VPS.

Labākais VPS Austrālijā: mūsu top 3 salīdzinājums – 2020. gada maijs

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsSākuma cena / mēn. Diska SpaceStarter plāns tiek pilnībā pārvaldīts? Viena teikuma analīze (tikai 5 populārākie) AtsauksmesTīmekļa vietnē
siteground2 80 USD 40 GB Zibens ātrs, bezmaksas CDN (globāla mēroga), WordPress oficiāli ieteikts, 30 dienu naudas atdošanas garantija = Win! Vietnes zemes pārskats
Svarīgi 29,90 USD 25 GB NĒ (pārvalda no USD 249,90 mēnesī) Austrālijas serveri, ļoti pieņemami pliki kauli! Būtisks pārskats
Digitālais Klusais okeāns 24,92 USD 25 GB NĒ (pārvalda no USD 58,25 mēnesī) Daudz izvēles! Digitālā Klusā okeāna apskats

1. vietne

Vietne Ground izmanto augstākās klases mākoņa VPS, lai sniegtu jums absolūti labāko iespējamo veiktspēju. Ar SSD ir visur, automātiski pielāgojamas funkcijas, pilnībā pārvaldītas, iekļauts bezmaksas CDN… tas ir bez prāta imho!

Papildus 4 fiksētajiem plāniem viņi pat ļauj jums izveidot savu hostinga plānu. Viņi patiesi izspiež sacensības no ūdens!

siteground2

Lietošanas ērtums

90%

Pieejamība

90%

Veiktspēja / jauda

85%

# 2 Būtisks

Svarīgs ir viens no tiem hostinga uzņēmumiem, kam ir ļoti laba reputācija un pamatots iemesls.

Ar Aussies balstītajiem serveriem, visu diennakti pieejamo atbalstu (jap, 24/7, visa gada garumā) un infrastruktūru, kas var rīkoties ar gandrīz visu, ko tajā iemetat, jūs patiešām nevarat noiet greizi.!

Šie puiši ir lieliski, ja esat tāds tehniķis, kurš vēlas pilnīgu kontroli!

CrucialLogo

Lietošanas ērtums

85%

Pieejamība

70%

Veiktspēja / jauda

85%

# 3 Digital Pacific

Digital Pacific ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Austrālijā sāka piedāvāt hostinga pakalpojumus.

Viena lieta, kas viņus atšķir no pārējiem sarakstā, ir viņu piedāvāto vps pakešu / serveru daudzums. Viņiem ir 4 iespējas gan pašpārvaldītām, gan pārvaldītām VPS. Viņu pārvaldītie pakalpojumi ir arī daudz pieejamāki nekā mūsu 2. numurs.

digpacific

Lietošanas ērtums

85%

Pieejamība

85%

Veiktspēja / jauda

70%

VPS hostinga grafiks Austrālijā

VPS serveri: ātra atkārtošana

Kas ir VPS?

Viens solis virs dalītā mitināšanas un tikai vienu soli zem īpašā servera mitināšanas. VPS (virtuālā privātā servera) mitināšana ir kopīgs risinājums vietnēm, kuras ir izaudzējušas koplietošanas hostinga pakalpojumu.

Lai labāk izprastu virtuālos privātos serverus, iedomājieties apkārtni, kurā atrodas vieta. Kaut arī visi apkārtnes iedzīvotāji dzīvo vairāk privātuma nekā tie, kas atrodas lielā dzīvokļu kompleksā (dalīta hostings), viņi joprojām dzīvo starp tiem, kas atrodas apkārtnē. Cilvēki nožogotā apkārtnē tērē vairāk naudas, taču viņiem ir arī vairākas citas dizaina iespējas attiecībā uz viņu mājām. Lai gan viņiem nav tik daudz iespēju, kā kādam, kurš dzīvo lauku savrupmājā (īpaša servera mitināšana), dzīvošana apzaļumotā apkārtnē ir grezna un lielākoties privāta.

Vietnēm virtuālā privātā serverī tiek piešķirta lielāka konfidencialitāte un radoša kontrole nekā vietnēm, kas atrodas koplietotā resursdatorā. Tā vietā, lai koplietotu vietu un joslas platumu ar katru servera vietni, VPS mitina atsevišķas vietnes mazākās vietās, kas pazīstamas kā konteineri. Šie konteineri piedāvā ievērojami vairāk privātuma un vietas, nekā tas, ko piedāvā dalīta hostinga pakalpojums. Lai gan VPS mitināšana ir soli virs dalītā mitināšanas, tas attiecas arī uz cenu.

Kāpēc jums būtu nepieciešams šāda veida mitināšana?

Kaut arī dalīta mitināšana parasti ir pirmā (un dažreiz pēdējā) iespēja jauniem tīmekļa izstrādātājiem, daudzi cilvēki ātri iegūst pieredzi un palielina savas vietnes, izmantojot resursdatora iespējas. Lai gan daudzas dalītas mitināšanas vietnes piedāvā “neierobežotu” vietu, tas ir tikai pareģojums, nevis fakts. Neviens servera vietas daudzums nav patiesi neierobežots, tāpēc dalītā mitināšanas pakalpojumi paredz, ka potenciālo klientu lapas paliks zem viņu piešķirtās vietas serverī. Ja jūs izveidojat veiksmīgu vietni, kas piesaista intensīvu tīmekļa trafiku, iespējams, ka koplietojamam resursdatoram jūs vēlāk vajadzēs izstumt. Lai gan tas var šķist neveiksmīgs, tas liecina par jūsu vietnes pievilcību un tās potenciāla izmantošanu.

Pēc vietnes izveides, kas ir pārāk liela koplietojamam resursdatoram, nākamais loģiskais solis ir iegūt VPS resursdatora pakalpojumu. VPS mitināšanas vietnes piedāvā vairāk vietas, joslas platumu un privātumu, nekā ir atļauts standarta koplietotajā resursdatorā. Šie pakalpojumi ir arī dārgāki nekā koplietots resursdators, tāpēc ir svarīgi izveidot konsekventu metodi savas tīmekļa telpas atbalstam. Ja vēlaties dramatiski palielināt vietnes lomu tīmeklī, VPS mitināšana ir būtiska. Tomēr, ja jūs faktiski neatrodaties Austrālijā, mums ir populārākie tīmekļa mitināšanas saraksti šādās valstīs: Apvienotajā Karalistē, Īrijā, Kanādā, Nīderlandē, & Singapūra

Plusi

  • Pieejams: Lai gan VPS mitināšana maksā ievērojami vairāk nekā dalīta mitināšana, jums tiek piešķirta lielāka telpa, joslas platums un radoša vadība – tas viss ir svarīgi vietnes panākumiem. Ja jūs veidojat vietni ar komerciālu interesi, apsveriet VPS mitināšanu kā ieguldījumu nākotnes peļņas gūšanā. Neskatoties uz to, ka VPS ir dārgāka nekā dalītā mitināšana, abus pakalpojumus mazina speciāla servera mitināšanas cena.
  • Uzticamība: Ņemot vērā cenu, kas saistīta ar VPS mitināšanu, klienti var sagaidīt zināmu uzticamības sajūtu. Daudzas koplietošanas mitināšanas vietnes ir apsūdzētas par tā, lai pārdotu vairāk klientu vai pārdotu klientiem vairāk servera, nekā ir pieejams, tāpat rīkojas vairums bezmaksas tīmekļa mitinātāju. Šī prakse izraisa daudzu vietņu nejaušu izdzēšanu vai, vēl sliktāk, izraisa pilnīgu servera kļūmi. Pārdošana ir ārkārtīgi reta parādība VPS mitināšanas jomā.
  • Pilnīga kontrole: VPS resursdatori piedāvā klientiem iespēju darbināt virtuālu operētājsistēmu papildus vairākām dizaina lietojumprogrammām (vai vadības paneļiem, piemēram, cPanel). Izmantojot šāda veida programmatūru, klientiem būtībā ir pilnīga radoša kontrole pār vietnēm.

Mīnusi

  • Tehniskās zināšanas: Lai gan jūs, iespējams, esat izveidojis vietni, kas jau ir pagājusi garām dalītā mitināšanas iespējām, joprojām pastāv iespēja, ka jūs ļoti maz zināt par kopējo tīmekļa dizainu. Tā kā daudzas iesācēju vietnes paļaujas uz vienkāršām HTML vai WordPress instalācijām, lietotājiem pamata darbību veikšanai nav jābūt pilnīgi prasmīgiem. Ja pārslēdzaties uz VPS resursdatoru, kura programmatūra piedāvā pilnīgu radošu vadību, jūs varat iekļūt apgabalā, kur jums nav iepriekšēju zināšanu. Dizaina trūkums VPS platformās var padarīt vietnes šķietamas lētas vai nepilnīgas, neskatoties uz to, ka par šīm platformām maksā ievērojami vairāk.
  • Cenas pieaugums: Lai gan VPS hostings ir acīmredzami izdevīgāks piedāvājums nekā dalīta hostings, ņemot vērā budžeta iespējas, Web dizaineriem cenu pieaugums var būt nedaudz lielāks. Tā kā tīmekļa mitināšana katru mēnesi maksā, daži tīmekļa dizaineri maksā par VPS resursdatoriem, pirms viņu vietne ir patiesi gatava šīm platformām. Tas var izraisīt budžeta iztērēšanu, pirms attiecīgā vietne ir funkcionāla vai rentabla.
  • Apkope: Lai gan VPS mitināšana piedāvā citas funkcijas un privātumu, tas neizdodas bez gadījuma rakstura problēmas. VPS vietnēm no web dizainera nepieciešama regulārāka apkope, un tas ir uzdevums, kas acīmredzami prasa ievērojamas tehniskās zināšanas. Ja jums nav šo tehnisko zināšanu, jūs varat izlemt tērēt lielas naudas summas trešo personu vietņu remontam.

VPS FAQ

Kāda ir jēdziena “virtuāls” nozīme virtuālajā publiskajā serverī?

Ņemot vērā uzlaboto programmatūru, kas atrodas VPS mitināšanā, uzņēmumi var izveidot virtuālus datorus un palaist tos fiziskās mašīnās. Šajos virtuālajos datoros ir mitināta vietņu grupa, no kurām katrai ir pilnvērtīgas operētājsistēmas (parasti Linux), vairāku dizaina lietojumprogrammu un efektīva servera priekšrocības..

Vai tas nav tas pats, kas dalīta mitināšana?

Nē. Dalītajā mitināšanā (lēts vietņu mitināšanas tips) visas vietnes koplieto vienu mašīnu (fizisku vai virtuālu). VPS mitināšanā vienai vietnei tiek piešķirta viena virtuālā mašīna. Dalītajā mitināšanā klienti tiek atturēti no tādu vietņu radīšanas, kas piesaista intensīvu tīmekļa trafiku un patērē lielu joslas platuma daudzumu. VPS mitināšanā jūs varat izveidot daudz lielākas vietnes, kuras pēkšņi nepazūd no servera vietas.

Vai virtuāls privātais serveris ir labāks meklētājprogrammu optimizēšanai?

Jā, bet ne tieši. Google, Bing un citas meklētājprogrammas piešķir prioritāti vietnēm, kurām ir salīdzinoši ātrs ielādes laiks. Ja jums ir vietne uz koplietota resursdatora vai nepareizi pārvaldīta servera, jūsu vietne ilgstoši ielādēšanas periodu dēļ neietilpst meklētājprogrammu optimizācijā. Vietnes, kas atrodas VPS resursdatoros, nekonkurē par joslas platumu, tas nozīmē, ka tās tiks ielādētas ātrāk un uzkāps Google klasifikācijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author