Labākais tālākpārdevēju hostings Austrālijā

Tā kā lielākā daļa cilvēku, kas piesakās šajā lapā, ir tīmekļa dizaineri, kuri savu biznesu palielina, izmantojot tālākpārdevēju mitināšanu, mēs nonāksim pie šī skatu punkta.

Tā kā mēs paši esam tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (+ mums ir daudz blakusprojektu un mums patīk eksperimentēt), mēs jau esam veikuši pētījumu un pārskatījuši labākos Austrālijas tālākpārdevēju mitināšanas uzņēmumus..

Mēs galvenokārt koncentrējāmies uz tīmekļa mitinātājiem, kas piedāvā tālākpārdevēju kontus, kas satur gan cPanel, gan WHM (bet vairāk par to vēlāk).

PS: Mūsu 1. numuram ir diezgan liela atlaide, satveriet to, kamēr tas darbojas!

Dažas no vietnēm, kurās mēs esam redzami:

Tiek rādīts vietnēs

Mēs zinām mūsu lietas, nelielu paraugu no mūsu daudzajām atsauksmēm:

Toms ir kaislīgs un ātri saprot klientu vajadzības. Esmu patiesi novērtējis viņa vēlmi dalīties zināšanās un prasmēs, kā izmantot savu jauno vietni. Paldies Tom!

Sally Mac
Satura tabulas

MangoMatter ļāva tik vienkārši noformēt mūsu pašreizējo vietni. Toms bija personīgi iesaistīts no pirmās konsultācijas līdz pilnīgai pabeigšanai, un viņš joprojām ir viegli pieejams jebkuriem pielāgojumiem, kas varētu būt nepieciešami!

Demitrios Lecatsas
Svaigi mati

Mēs izvēlējāmies Tomu, lai izstrādātu mūsu vietni, jo mums patika citu viņa izstrādāto vietņu stils. Viss process bija bez stresa. Toms bija tik izpalīdzīgs, un neviens no mūsu vairākkārtējiem pieprasījumiem neradīja pārāk lielas nepatikšanas. Tomam ir prieks strādāt. Mums patīk vietne, kuru viņš mums ir izveidojis, to ir tik viegli izmantot un tā izskatās fantastiski.

Karls Olīvs
Pavasaris!

Mūsu pieredze ar Mango Matter bija fantastiska! Toms ir ļoti viegli strādāt, ir pozitīvs, efektīvs un acīmredzami izcils tajā, ko viņš dara. Augsti ieteicams.

Lūsija Rīve
Līdzekļi

Mēs iesaistījām Tomu mūsu jaunā uzņēmuma vietnes izveidē un bijām priecīgi par iznākumu. Viņš spēja ne tikai sniegt īsu ziņojumu, bet arī sniegt lieliskas idejas, par kurām mēs nekad nebūtu domājuši. Pats labākais, ka Toms ir dāsns ar savu laiku un turpina būt pieejams, lai sniegtu padomus un atbalstu.

Neils Makkenzijs
Enventive

Cik viegla un vienmērīga pieredze ir bijusi sadarbībā ar MangoMatter! Toms precīzi saprata, kas mēs esam pēc tam, un mēs esam ārkārtīgi pārsteigti par galaproduktu. Es nevilcināšos nākotnē atkal izvēlēties MangoMatter.

Tisons Kings
Direktors / Plumbrite Solutions

Toms no MangoMatter ir bijis ārkārtīgi izpalīdzīgs, profesionāls un liels atbalsts manas vietnes izveidošanā, viņš ir daudz zināšanu un ļoti efektīvs. Es nekautrējos ieteikt MangoMatter, un es to jau esmu izdarījis.

Mišela Vatsone
iFix

Piezīme: Mēs esam pārliecināti, ka jūs varat iegūt labākas un pieejamākas iespējas, ja apskatīsit ASV piederošos tīmekļa mitinātājus btw. Kamēr viņiem ir serveri Austrālijā vai tās tuvumā (piemēram, Singapūrā <- pārspēj daudzus no Austrālijas balstītajiem viesiem), tie parasti ir labāka izvēle (piemēram, mūsu lieliskais nr. 1, A2 hostings)!

Tīmekļa mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesī.FeaturesDisk Space kontu skaitsServeri visā pasaulēOptimizēta WordPressWebsite
A2HostingLogo USD 9,80 (bija 19,99 USD)
 • Jebkura naudas atdošanas garantija!
 • Bezmaksas SSL
 • Serveri Singapūrā (liels ātrums Aussie vietnēm)
 • Ļoti pieņemamām cenām
30 GB 40
siteground2 AUD 14,95 USD
 • Lielisks priekšnesums
 • Bezmaksas viena klikšķa SSL instalēšana
 • Globālā sasniedzamība
 • Neierobežots kontu skaits
 • Tomēr augstās atjaunošanas izmaksas ir USD 39,95
30 GB Neierobežots
Panturs AUD 30 USD
 • Vietējais uzņēmums
 • Vietējie serveri
 • lai gan nav globālu datu centru.
20 GB 10

Labākā tālākpārdevēja hostings Austrālijā 2020: atsauksmes

1. A2 mitināšana

A2 mitināšanas logotips

Vietne

www.a2hosting.com

Cena

USD 40 USD mēnesī par 40 kontiem

Diska vietas

30 GB

Atbalsts

Tālrunis, tiešraide, biļetes

Ātrums

8,5 / 10

Globālā sasniedzamība

A2 Hostings šeit noteikti ir karalis. Viņi ir ASV dibināts uzņēmums, taču Singapūrā ir dedzīgi ātri serveri, kas padara ātrumu par aktuālu Aussie vietnēm (pat lielu daļu no Aussie balstītās konkurences izspiež no ūdens)!

Kā tālākpārdevējs jūs saņemat arī lielisku drošību, prioritāro atbalstu, DDOS aizsardzību un vieglu Cloudflare integrāciju.

Pievienojiet tam jebkurā laikā pieejamu naudas atdošanas garantiju, atbalstu diennakts 7/365 un bezmaksas vietņu migrēšanu … Viņi ir labākais periods!

Viņu plāni sākas tikai no sākuma USD 9,80 mēnesī / mēnesī (bija 19,99 USD) 40 kontiem un 30 GB krātuvei!

Plusi

 • 4 serveri visā pasaulē
 • Atsaucīgs atbalsts
 • 40 konti!!
 • Jebkura naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Izmaksas USD

2. Vietnes zeme

Vietnes zemes logotips

Vietne

www.siteground.com

Cena

USD 14,95 par neierobežotu kontu

Diska vietas

30 GB

Atbalsts

Tālrunis, tiešraide, biļetes

Ātrums

9/10

Globālā sasniedzamība

Lai gan viņi tehniski neatrodas Austrālijā, viņiem Singapūrā ir lielisks datu centrs.

SiteGround ir arī vienīgais oficiālais WordPress ieteiktais resursdators sarakstā, kas nozīmē, ka WordPress tos iesaka WordPress (diezgan iespaidīgi! – Viņi, protams, var darboties jebkurā vietnē & CMS kā priekšnieks)

Šeit ir labāka A2 mitināšana, lai gan vietne Siteground sniedz jums neierobežotu kontu skaitu, taču jūsu vecākam kontam ir tikai tik daudz servera resursu, lai apietu, tāpēc jo vairāk kontu jūs tur ievietosit, jo lēnāk visas vietnes iegūs… lai arī šajā brīdī , mēs nezinām, kāds ir precīzs ierobežojums, kurā jūs varētu pamanīt šo palēninājumu.

Arī to atjaunošanas izmaksas ir diezgan augstas. Tomēr jāsaka, ka viņi ir pazīstami ar augstas kvalitātes mitināšanu un lielisku atbalstu.

Plusi

 • Cieta drošība
 • Vairāki datu centri
 • Ieteica WordPress
 • Iekšējā kešatmiņas sistēma

Mīnusi

 • Augstas atjaunošanas izmaksas

3. Panthūrs

Panthur logotips

Vietne

www.panthur.com.au

Cena

AUD 30 USD / mēnesī 10 kontiem

Diska vietas

20 GB

Atbalsts

Tālrunis, biļetes

Ātrums

8/10

Globālā sasniedzamība

Panthur ir vietējs uzņēmums (-ish, jo viņu mātesuzņēmums atrodas ASV), kas ir lieliski piemērots Aussie klientiem, taču viņi noteikti ir nedaudz dārgāki nekā, piemēram, A2. Tomēr sniegums ir uz vietas, un atbalsts ir diezgan atsaucīgs.

Viņi piedāvā 4 paketes, no kurām izvēlēties.

Viņu plāni sākas ar USD 30 mēnesī par 20 GB kosmosa.

Plusi

 • Vietējā tīmekļa mitinātāja
 • Labs sniegums
 • 3 datu centri Austrālijā

Mīnusi

 • Nav aizjūras serveru
 • Mazliet dārgi

4. GreenGeeks

GreenGeeks logotips

Vietne

www.greengeeks.com

Cena

USD 10 USD mēnesī par USD 19,95 mēnesī

Diska vietas

Neierobežots

Atbalsts

Tālrunis, tiešraide, biļetes

Ātrums

8/10

Globālā sasniedzamība

GreenGeeks noteikti ir vēl viena saimniece, kas jāņem vērā jūsu tālākpārdevēja vajadzībām. Lai arī Austrālijā vai tās tuvumā nav neviena servera, ātru CloudFlare integrāciju vajadzētu atrisināt šo problēmu. Ir 3 iemesli, kāpēc mēs viņiem patīk, pirmais ir viņu saistības ar apkārtējo vidi. Viņi 300% enerģijas, ko viņi izmanto, nodod atpakaļ tīklā. Tad ir cena, tā ir ļoti pieņemama, pat USD, un tai ir neierobežota vieta diskā! Visbeidzot, mums patīk, kā viņi pēc pasūtījuma izveidoja savas drošības sistēmas, lai uzturētu serverus super tīrus.

Viņiem ir arī diennakts atbalsts, kas ir diezgan atsaucīgs, un viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Lētākā tālākpārdevēja plāns sākas ar USD 19,95 USD mēnesī par 10 kontiem.

Plusi

 • Dabai draudzīgs
 • Lēts
 • Neierobežota vieta diskā

Mīnusi

 • Netālu no Austrālijas (vēl) nav serveru

5. Mākoņi

Cloudways logotips

Vietne

www.cloudways.com

Cena

USD 10 USD

Diska vietas

25 GB

Atbalsts

Tālrunis, tiešraide, biļetes

Ātrums

9/10

Globālā sasniedzamība

Cloudways, kā norāda nosaukums, ir saistīts ar mākoņu mitināšanu, izmantojot citu pakalpojumu sniedzēju serverus un ļaujot izvietot, pārvaldīt un pārraudzīt šo serveru lietotnes un vietnes, izslēdzot parasto tīmekļa mitināšanas vietnieku. Izmantojot tādus pakalpojumu sniedzējus kā Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS un citas iespējas, veiktspēja noteikti nav problēma. Tā kā tā ir mākoņa mitināšana, šeit galvenā nozīme ir mērogojamībai. Mākoņus var izmantot, lai pārvaldītu masīvas vietnes, ar forumiem un milzīgiem e-komercijas veikaliem.

Iestatīšana un lietotāja saskarne ir atšķirīga, un tai ir nedaudz stāvāka mācīšanās līkne, salīdzinot ar parastajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, taču, ja jūs vēlaties mācīties, tas ir tā vērts! Viņiem pat ir savs CDN, lai palielinātu iekraušanas laiku visā pasaulē.

Cenu noteikšana ir sarežģīta, lai izskaidrotu, pārbaudītu viņu vietni ��

Plusi

 • Jaudīgi serveri
 • Ļoti pielāgojams

Mīnusi

 • Vairāk tehniķiem

Tālākpārdevēja mitināta Austrālijas karte

Kā izvēlēties labāko pārdevēju mitināšanas pakalpojumu jūsu vajadzībām?

Izvēloties pareizo Austrālijas tālākpārdevēju mitināšanas plānu jūsu biznesam, jūs iegūsit gludu burāšanu un pasīvus ienākumus, izmantojot lieliskus serverus & atbalsts vai… galvassāpes & zaudēta peļņa slikta atbalsta, biežas dīkstāves, uzlauztu serveru utt. dēļ. Tūlītējam mieram varat izvēlēties uzņēmumu no mūsu top 5, vai arī varat sākt meklēt dažādus tīmekļa mitinātājus, kas Austrālijā piedāvā lētākos tālākpārdevēju plānus (mēs arī izveidoja Lielbritānijas tālākpārdevēju mitināšanas salīdzinājumu un ASV tālākpārdevēju mitināšanas sarakstu, ja jums tas būs nepieciešams). Gadījumā, ja jūs dodaties šajā maršrutā, šie ir specifikācija, uz kuriem jāpievērš uzmanība, izvēloties saimnieku, izbaudiet! Tas ir tas pats process, kuru mēs, piemēram, izmantojām mūsu vietnes pārskatā.

Izmaksas: Web mitināšanas tālākpārdevēja plāni

Tas, cik daudz jūs varat tērēt tālākpārdevēju mitināšanai, parasti ir vissarežģītākā daļa, iespējams, vairums no jums meklē diezgan lētu tālākpārdevēju mitināšanas plānu, ja jūs tikko sākat darbu (nekad nekad nesaņemiet lēta vietņu mitināšanas plānu koplietojamo mitināšanas veidu Lai mitinātu savus klientus, jums tie būs jāpārvieto vēlāk, kad vienalga iegūsit pienācīgu tālākpārdevēja kontu – un nē, jūs noteikti neatradīsit pienācīgu bezmaksas tīmekļa mitināšanas vietni klienta klientam. Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, sākot no sākuma klientu skaita, līdz tam, cik daudz jūs plānojat iekasēt / klientu, un cik daudz vietas vēlaties piešķirt / klientam. Vispirms jums tas būs jāizstrādā. Ir ērti izveidot dažādus plānus dažādiem klientiem – mazajiem ir 1 GB vietas, vidējiem – 3 GB, bet lielajiem – pat 10 GB. Par laimi joslas platuma ierobežojumi parasti ir mazāks jautājums nekā telpa, kas mūs ved nākamajā punktā.

Joslas platuma / vietas ierobežojumi

Lai gan vairums hostinga kompāniju piedāvā daudz joslas platuma, ar kuru spēlēties, telpa parasti ir tā, kurai jāpievērš uzmanība, neskaitot atļauto kontu skaitu, šī būs tā, kas izlems, cik klientu jūs varat ievietot savā tālākpārdevēja mitināšanā. plāns.

Cpanel / WHM mitināšana Austrālijā

Es vienmēr pārliecinos, ka maniem Austrālijas pārdevēju pārdevējiem ir WHM. Kā jūs droši vien zināt, Cpanel ir vadības industrijas standarts. WHM (Web Host Manager) ir kontu pārvaldības sistēma, kas ļauj jums izveidot & pārvaldiet atsevišķus Cpanel kontus saviem klientiem. Jūs varat iestatīt paketes, iestatīt ierobežojumus, skatīt lietošanas statistiku, lielapjoma jaunināšanas / pazemināšanas kontus un daudz ko citu. Pārliecinieties, ka ikviens, kuru izvēlējāties, izmanto WHM, tas padara klientu kontu pārvaldīšanu ļoti vienkāršu. (Pat lētu tālākpārdevēju mitināšanas uzņēmumiem vajadzētu būt WHM).

Servera atrašanās vieta

Ja jūsu klienti atrodas Austrālijā, pārliecinieties, vai serveris tiešām atrodas netālu, vai Austrālijā, nepārdomājiet to (tas pats attiecas uz citām mērķauditorijām, protams, mēs faktiski rīkojāmies ar tīmekļa mitināšanu top 3 šādās valstīs: Jaunzēlande, Apvienotā Karaliste, Kanāda, Īrija, & Singapūra). Ja jūs saņemat klientu ārzemēs, varat izmantot CloudFlare, lai samazinātu iespējamo kavēšanos.

Laiks

Gluži taisni uz priekšu, ja viņi izmanto 99,9% uptime, pārliecinieties, ka viņi to var dublēt, katrs mūsu 5 labāko tīmekļa mitinātājs izdara lielisku darbu.

Klientu atbalsts

Neizbēgami, ka jums būs problēmas, tāpēc obligāti ir jābūt pienācīgam atbalstam jūsu galā! Jūs patiešām nevēlaties gaidīt klientus tikai tāpēc, ka jūsu izvēlētajam tālākpārdevējam nav atbalsta visu diennakti. Tāpēc apskatiet viņu iespējas un pārliecinieties, vai viņiem ir atbalsts pa tālruni, tiešraide & 24/7 atbalsts. Acīmredzot, ja jūs sazināties ar lētāko tālākpārdevēju mitināšanas uzņēmumu, kuru varat atrast, atbalsta trūks.

Kontu skaits

Diezgan svarīgs punkts, kas jāpatur prātā, cik daudz klientu jūs varat izveidot? Ja sasummējat skaitļus, cik daudz vietas iegūtu katrs klients? Vai būtu labāk, ja tālākpārdevēja plāns atļautu vairāk klientu, jo jūs varat atbrīvoties, piedāvājot mazāk vietas / klientam? Piemēram, ja plāns pieļauj 50 GB vietas un ne vairāk kā 25 kontus, katrs klients saņem 2 GB. Mēs pārliecinājāmies, ka ikvienai tīmekļa vietnei, kas atrodas mūsu top 3 sarakstā, ir patīkams līdzsvars starp atļauto vietu un kontu skaitu.

Citas funkcijas / tehniskās specifikācijas

Citi apskatāmie punkti ir operatīvā atmiņa (1 GB ir diezgan laba, vismaz 500 MB), diska IO (2 MB / s ir laba), servera ātrums (SSD? LiteSpeed?), CPU (cik daudz serdeņu), ikdienas dublējumi utt. Tāpat noderīga ir spēja instalēt WordPress, Joomla utt. Ar viena klikšķa instalēšanas skriptiem, taču tiem jābūt standarta komplektācijā ar Cpanel. Un, ja jums ir daudz naudas, izpētiet jaudīgu VPS vai vēl jaudīgāku veltītu serveri!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author