Labākais e-komercijas hostings Austrālijai

Kā tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums ir neskaitāmi blakus projekti un mums patīk eksperimentēt), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku tīmekļa mitinātāju. Jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitātei var būt liela ietekme uz iespējamiem jūsu tiešsaistes veikala panākumiem.

Ņemsim, piemēram, vietnes ātrumu. Vai jūs zinājāt, ka vienas sekundes aizkavēšanās nozīmē, ka lapu skatījumu skaits samazinās par 11%, tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 apmeklētāju vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta … tas ir iemesls, kāpēc pienācīga tīmekļa vietne uzņēmēja ir vitāli svarīga!

Šie ir mūsu labākie e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji Austrālijai, patiesas kvalitātes hostings, nepārkāpjot banku.

Piezīme: Mūsu numur 1 ir īslaicīga 67% atlaide! Grab to, kamēr tas ilgst!

Daži no pazīstamākajiem zīmoliem / vietnēm, kurās ir saites uz mūsu saturu:

Mēs zinām mūsu lietas, nelielu paraugu no mūsu daudzajām atsauksmēm:

Toms ir kaislīgs un ātri saprot klientu vajadzības. Esmu patiesi novērtējis viņa vēlmi dalīties zināšanās un prasmēs, kā izmantot savu jauno vietni. Paldies Tom!

Sally Mac
Satura tabulas

MangoMatter ļāva tik vienkārši noformēt mūsu pašreizējo vietni. Toms bija personīgi iesaistīts no pirmās konsultācijas līdz pilnīgai pabeigšanai, un viņš joprojām ir viegli pieejams jebkuriem pielāgojumiem, kas varētu būt nepieciešami!

Demitrios Lecatsas
Svaigi mati

Mēs izvēlējāmies Tomu, lai izstrādātu mūsu vietni, jo mums patika citu viņa izstrādāto vietņu stils. Viss process bija bez stresa. Toms bija tik izpalīdzīgs, un neviens no mūsu vairākkārtējiem pieprasījumiem neradīja pārāk lielas nepatikšanas. Tomam ir prieks strādāt. Mums patīk vietne, kuru viņš mums ir izveidojis, to ir tik viegli izmantot un tā izskatās fantastiski.

Karls Olīvs
Pavasaris!

Mūsu pieredze ar Mango Matter bija fantastiska! Toms ir ļoti viegli strādāt, ir pozitīvs, efektīvs un acīmredzami izcils tajā, ko viņš dara. Augsti ieteicams.

Lūsija Rīve
Līdzekļi

Mēs iesaistījām Tomu mūsu jaunā uzņēmuma vietnes izveidē un bijām priecīgi par iznākumu. Viņš spēja ne tikai sniegt īsu ziņojumu, bet arī sniegt lieliskas idejas, par kurām mēs nekad nebūtu domājuši. Pats labākais, ka Toms ir dāsns ar savu laiku un turpina būt pieejams, lai sniegtu padomus un atbalstu.

Neils Makkenzijs
Enventive

Cik viegla un vienmērīga pieredze ir bijusi sadarbībā ar MangoMatter! Toms precīzi saprata, kas mēs esam pēc tam, un mēs esam ārkārtīgi pārsteigti par galaproduktu. Es nevilcināšos nākotnē atkal izvēlēties MangoMatter.

Tisons Kings
Direktors / Plumbrite Solutions

Toms no MangoMatter ir bijis ārkārtīgi izpalīdzīgs, profesionāls un liels atbalsts manas vietnes izveidošanā, viņš ir daudz zināšanu un ļoti efektīvs. Es nekautrējos ieteikt MangoMatter, un es to jau esmu izdarījis.

Mišela Vatsone
iFix

Mēs esam veikuši analīzi, tīmekļa mitināšanas pārskatus & salīdzinājumi, kas jums nav jāveic, kā rezultātā tiek izveidots labāko Austrālijas e-komercijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumu saraksts. Zemāk esošā tabula sniedz jums augsta līmeņa pārskatu par – mūsuprāt – pieciem labākajiem e-komercijas mitinātājiem, sakārtotus pēc reitinga, detalizēti norādot izmaksas mēnesī, & cik daudz vietas diskā viņi piedāvā. Mēs izvēlējāmies arī top 3 un pārskatījām tos atsevišķi tieši zem tabulas.

Labākais tīmekļa mitināšana e-komercijai: mūsu top 5 – 2020. gada maijs

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēn. (lētākais pieejamais) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
siteground2 USD 4,95 AUD (pagaidu 67% atlaide, samazinot no USD 14,95) 10 GB
 • Viegli izmantot
 • Ļoti ātri serveri
 • LIELS atbalsts!
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Oficiāli ieteicis WordPress = uzvarētājs!
Vietnes zemes pārskats
A2HostingLogo USD 3,92 (apmēram USD 5,22) Neierobežots
 • Neierobežota vieta diskā
 • Lieliski ar WordPress
A2 mitināšanas pārskats
hostgators USD 2,75 (ap USD 3,70) Neierobežots
 • Ļoti lēts
 • Neierobežota vieta diskā! <- ASV serveri tomēr ir tik lēni.
 • Atļauj tikai 1 vietni
Hostgator pārskats
PanthurLogo AUD 5 USD 10 GB
 • Lielisks priekšnesums
 • Daudz izvēles.
Panthur pārskats

Nav viegli atrast pienācīgu tīmekļa mitinātāju, kas faktiski ir pieņemams, un, ja vien jūs neesat Excel vednis, tas var nedaudz pārspīlēt, salīdzinot visas dažādās mitināšanas funkcijas (piemēram, izmaksas pret joslas platumu, diska vietu, lietojamību, atbalstu, pārskatus utt.). ). Lai jūsu prāts atvieglotu, Austrālijā patiesībā ir lieliski e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas nepieprasa absurdas mitināšanas cenas, taču tie joprojām darbojas, lai darbinātu gandrīz jebkuru vēlamo e-komercijas vietni..

Tālāk mēs esam sīkāk pārskatījuši mūsu top 3. Galveno tīmekļa mitinātāju sakārtošanai mēs esam izmantojuši šādus kritērijus: Vienkārša lietošana, pieejamība un veiktspēja / jauda. Izbaudi!

Toms D. S. – redaktors

E-komercijas tīmekļa mitināšanas salīdzinājums: mūsu top 3 detalizētākais

1. Vietnes zeme

Šī ir mūsu visu laiku iecienītākā e-komercijas hostinga kompānija (un vispār faktiski), tie ir lēti, ar ļoti jaudīgiem serveriem (Singapūra Austrālijas vietnēm), un pats galvenais, ka atbalsts ir visaugstākais (pēdējo reizi es pārbaudīts, vidējais reakcijas laiks bija 10 minūtes, kas ir traki labi).

Vietne Ground nāk arī ļoti ieteikta ar WordPress (To var apgalvot ļoti nedaudzi hostinga uzņēmumi! Viņi, protams, var novērst jebkuru CMS, kuru jūs tiem uzmetat), tas ir absolūti bez prāta! Ak, + viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija!

SiteGrounds plānos ir arī virkne lielisku iespēju, piemēram, neticami efektīva drošības sistēma, automatizētas dublējumkopijas un bezmaksas SSL (ļoti svarīgi e-komercijas vietnēm).

Viņiem ir 3 hostinga plāni, viņu vispieejamākais plāns sākas tikai no sākuma AUD USD 4,95 mēnesī (pagaidu 67% atlaide no parastās cenas)! 

siteground2

  Uzvarētājs – 9,6 / 10

Lietošanas ērtums

97%

Pieejamība

91%

Veiktspēja / jauda

95%

2. A2 mitināšana

A2 hostings ir ļoti līdzīgs SiteGround gan veiktspējas, gan funkciju ziņā (tikai nedaudz dārgāks). Viņiem ir arī dažādi diezgan darn ātri serveri visā pasaulē (ieskaitot Singapūru mums, Aussies). E-komercijai mums tie patīk, jo tie piedāvā serverus ar turbokompresoru ar lielāku ātrumu un ir diezgan elastīgi ar saviem servera resursiem, ļaujot pienācīga lieluma veikaliem darboties zīdaini un gludi..

Viņi piedāvā arī 3 hostinga paketes, viņu lētākais plāns sākas tikai no sākuma USD 3,92 USD / mēnesī (sākotnēji bija 7,99 USD / mēnesī).

Lietošanas ērtums

87%

Pieejamība

92. lpp%

Veiktspēja / jauda

93%

3. HostGator

HostGator ir darbojies ļoti ļoti ilgi, viņi mitina miljoniem vietņu. Kamēr viņu serveri atrodas ASV, kā rezultātā tiek ielādēts lēnāks laiks, es tos ievietoju sarakstā, jo tie ir ļoti lēti. Un, aplūkojot izmaksu vērtību, tā ir diezgan iespaidīga.

Tomēr, ja jums ir papildus USD 1,5 mēnesī, es došos uz vietni SiteGround. Izmantojiet HostGator, ja jūsu budžets patiešām ir ierobežots.

Viņi piedāvā visu, sākot no pamata dalīta hostinga, līdz tālākpārdevēju mitināšanai un mākoņa mitināšanai.

Viņu lētākais plāns sākas ar USD 2,75 mēnesī

Lietošanas ērtums

86%

Pieejamība

90%

Veiktspēja / jauda

82%

e-komercijas Austrālijas izpēte

E-komercijas tīmekļa mitināšana Austrālijā: informācija

Zemāk mēs iepazīsimies ar dažām nepatīkamajām e-komercijas veikalu funkcijām, dažādajiem mitināšanas veidiem, no kuriem jūs varat izvēlēties, un kurām īpašajām tīmekļa mitināšanas funkcijām vajadzētu pievērst uzmanību, pētot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus (mēs arī veica salīdzinājumus par e-komercijas mitināšanu Lielbritānijā un e-komercijas mitināšanu Kanādā). Tās ir tās pašas lietas, kuras mēs analizējam, rakstot pārskatus par tīmekļa mitināšanu.

Kādas ir atšķirības starp e-komerciju un parasto tīmekļa mitināšanu?

Starp e-komercijas mitināšanu un standarta tīmekļa mitināšanu ir diezgan daudz atšķirību. E-komercija acīmredzami ir vērsta uz tiešsaistes veikaliem, kuriem salīdzinājumā ar vidējās tīmekļa vietnes izveidi parasti nepieciešama lielāka drošība, vairāk vietas diskā, vairāk datu bāzu, lielāka mērogojamība utt..

Ir vairākas funkcijas un funkcijas, kas e-komercijas vietnēm ir vajadzīgas vairāk nekā parastajām vietnēm.

 • SSL
 • Datu bāzes atbalsts produktu glabāšanai (lai gan lielākā daļa vietņu tagad izmanto datu bāzes)
 • Maksājumu apstrādes pakalpojumi (vai arī jūs varat izmantot PayPal, ietaupot laiku un izmaksas, izveidojot pielāgotu portālu)
 • Iepirkumu groza programmatūra (jums to ir daudz, un tam ir nepieciešama atsevišķa ziņa, bet, piemēram, WordPress ir Woocommerce spraudnis, kas jebkuru WP vietni var pārvērst par tiešsaistes veikalu)
 • Ložu necaurlaidīga drošība

Tomēr lielākajai daļai kvalitatīvu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju tas ir iebūvēts lielākajā daļā hostinga piedāvājumu, gandrīz novēršot vajadzību meklēt īpašu e-komercijas resursdatoru. Tas nozīmē, ka lielāko daļu no zemāk sniegtajiem padomiem par lietām, uz kurām jāpievērš uzmanība, jūs varat izmantot, meklējot arī parastu tīmekļa mitinātāju.

Lietas, kurām jāpievērš uzmanība, meklējot e-komercijas mitinātāju

Zemāk atradīsit dažas lietas, kas jāpatur prātā, veicot pētījumu, tas ir tas pats, ko mēs skatāmies, šķirojot mūsu pakalpojumu sniedzēju sarakstu.

Hostinga veidi

Tur ir diezgan daudz dažādu hostinga veidu. Lielākajai daļai cilvēku ir nepieciešama dalīta mitināšana, jo tā ir vispieejamākā, un tā jau var izturēt diezgan lielu trafiku atkarībā no paša resursdatora. Pēc tam no turienes jūs varat pacelties uz mākoņiem, VP vai īpašu serveri … tie visi var darboties ar lielākiem veikaliem un lielāku trafiku, kaut arī tiem ir arī augstāka cenu zīme. Jūs, protams, varat sākt tikai ar dalītu mitināšanu un vēlāk pāriet uz augšu, kad jums ir nepieciešams mērogs.

Dalīts hostings

Visizplatītākais un lētākais plāna dalīta hostinga veids. Tas tiek koplietots vairāk nekā vienā serverī, kas nozīmē, ka uzņēmumu īpašniekiem ir jādala savi resursi ar citiem. Tas ietver datu, atmiņas, diska vietas, centrālā procesora laika koplietošanu utt. Atkarībā no jūsu uzņēmuma lieluma tas var izraisīt jūsu vietnes palēnināšanos..

Plusi

 • Lētākais variants
 • Viegli izmantot
 • Nepieciešamas minimālas tehniskās zināšanas

Mīnusi

 • Vairāk nekā viena vietne uz serveri
 • Jums nebūs pilnīgas iespējas kontrolēt savas vietnes darbību

Mākonis Hostings

Šis resursdatora tips tiek piedāvāts praktiski, padarot to par lielisku iespēju pieredzējušiem lietotājiem. Šī pakalpojuma klienti to var izmantot tik daudz, cik vajadzīgs, un maksāt tikai par to, ko viņi izmanto. Šī ir rentabla iespēja, jo īpaši tāpēc, ka atšķirībā no parastā mitināšanas jūs visus resursus un aparatūru iegūstat praktiski.

Plusi

 • Jūs maksājat tikai par to, ko izmantojat
 • Rentabla

Mīnusi

 • Nepieciešamas uzlabotas tehniskās zināšanas

VPS resursdators

Virtuālais privātais serveris bieži tiek aprakstīts kā vidusceļš starp speciālu un dalītu mitināšanu. Šis īpašā veida hostings, kas ir ļoti atšķirīgs no dalītā mitināšanas, rada vairākus virtuālos serverus – visus uz viena fiziskā servera. Parasti uzņēmumiem tiek piedāvāti 2 veidu VPS mitināšana: pašpārvaldīts VPS un pārvaldīts VPS.

Atšķirība starp abiem ir tā, ka pašpārvaldīts dod lietotājiem pilnīgu serveri, kamēr pārvaldīts to nedara. Hostinga uzņēmums veiks lielāko daļu tehnisko lietu, un uzņēmumu īpašnieki galvenokārt var koncentrēties uz savu biznesu. Pārvaldīts ir dārgāks.

Plusi

 • Jums nav jādalās ar citiem
 • Jaudīgāks par dalītu mitināšanu
 • Labāks sniegums

Mīnusi

 • Augstākas izmaksas

Dedicated Hosting

Tieši tā, kā izklausās, speciāla saimniekdators ir serveris, kas īpaši paredzēts vienai vietnei. Tas ir visspēcīgākais iepriekš sniegto saimniekdatoru atlase, jo jums nevajadzēs dalīties ar resursiem ar citiem cilvēkiem, pilnībā nodrošinot jums visu pilnībā darbojošos serveri..

Plusi

 • Klientiem ir pilnīga kontrole pār serveri
 • Ievērojams sniegums

Mīnusi

 • Dārgi
 • Vairāk atbildības

WordPress

Izmantojot WordPress, ir daudz e-komercijas tīmekļa mitināšanas iespēju, izmantojot vienu no daudzajiem daudzajiem spraudņiem (piemēram, Woocommerce, kuru mēs jau minējām iepriekš). Tas nozīmē, ka gandrīz katrs resursdators, kas atbalsta WordPress, var mitināt e-komercijas vietni, padarot e-komercijas resursdatora meklēšanu ievērojami vieglāku.

Servera atrašanās vieta un ātrums

Jums jāmeklē ātrgaitas serveris tuvējā apkārtnē. Ja jūs dzīvojat Austrālijā, vēlaties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju Austrālijā vai vismaz tās tuvumā. Tas jums ļaus ātrāk ielādēt laiku un jums nebūs tādas kavēšanās, kā jūs darītu, ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs atrodas citā valstī, Singapūra noteikti ir piemērota, un daudzos gadījumos pat ātrāk nekā mitināšana Austrālijā..

Atbalsts

Spēcīga un atsaucīga klientu atbalsta komanda ir obligāta prasība, kad meklējat uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Ja kaut kas nedarbojas tā, kā vajadzētu, vai rodas problēmas, jūs vēlaties ekspertu komandu, kas var jums palīdzēt jebkurā diennakts laikā. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju piedāvā tiešraidi, atbalstu pa tālruni un visu diennakti.

Diska vieta

Jo vairāk vietas serverī, jo vairāk failu / produktu varat augšupielādēt. Mazām e-komercijas vietnēm jums nevajadzēs vairāk kā dažus GB diska vietas, taču lielākām vietnēm jums ir nepieciešams uzticams mitināšanas plāns ar lielāku diska vietu un atmiņas ietilpību..

Kas ir SSL un kāpēc tas ir svarīgi e-komercijai?

Drošs Sockets Layer (SSL) sertifikāts ir labs veids, kā nodrošināt vietnes drošību. Tas kļūst par prasību, nevis iespēju visām vietnēm. Vietnes, kas nav SSL, tādas meklētājprogrammas kā Google atzīmēs kā nedrošas. Tāpēc tas ir ļoti svarīgi e-komercijas biznesam.

SSL tiek izmantots, lai izveidotu šifrētas saites starp tīmekļa mitinātājiem un klientiem. Līdz ar to tas ļauj droši pārsūtīt personisko informāciju.

Laiks

Lai nodrošinātu, ka jūsu tiešsaistes veikals darbojas nevainojami un vienmēr ir pieejams patērētājiem, jums nepieciešams vismaz 99% darbspējas laiks un bagātīgs joslas platums. Jūs vēlaties, lai jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmums piedāvā stabilu serveri ar maksimālu servera darbības laiku.

E-komercijas vietnes atvēršana var būt nedaudz dārga, ņemot vērā tīmekļa dizaina izmaksas un tīmekļa mitināšanas izmaksas. Šīs maksas nevar apiet, it īpaši, ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu veiksmīga.

Un tas viss, varētu šķist milzīgi, ja aptvertu visus punktus, bet tikai to vienu soli vienlaicīgi. Varbūt pat izveidojiet izklājlapu un reģistrējiet visas specifikācijas labākajiem e-komercijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Austrālijā, tāpēc jums ir vienkāršs pārskats.

VAI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author