Labākā pārdevēja hostings

Tā kā lielākā daļa cilvēku, kas piesakās šajā lapā, ir tīmekļa dizaineri, kuri savu biznesu palielina, izmantojot tālākpārdevēju mitināšanu, mēs nonāksim pie šī skatu punkta.

Tā kā mēs paši esam tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums ir daudz blakusprojektu un mums patīk eksperimentēt), mēs jau esam veikuši pētījumu un izvēlējāmies savus top 5 no labākajiem tālākpārdevēju mitināšanas uzņēmumiem ASV (un ārpus tās).

Mēs galvenokārt koncentrējāmies uz tīmekļa mitinātājiem, kas piedāvā tālākpārdevēju kontus, kas satur gan cPanel, gan WHM (bet vairāk par to vēlāk).

Side-note: mūsu nr. 1 darbojas diezgan liela pagaidu atlaide, paņemiet to, kamēr tas darbojas!

Mēs esam veikuši analīzi, tālākpārdevēju mitināšanas atsauksmes & salīdzinājumus, kas jums nav jāveic, kā rezultātā tiek izveidots labāko ASV pārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēju saraksts. Zemāk esošā tabula sniedz ērtu pārskatu par – mūsuprāt – pieciem tālākpārdevējiem, kas sakārtoti pēc reitinga, detalizēti norādot izmaksas mēnesī, & viņu labākās īpašības.

Tīmekļa mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesī.ĪpašībasDiski vietas kontiemTīmekļa vietne
InMotion logotips 13,99 USD (50% atlaide) Neierobežots kontu skaits, 80 GB diska vietas, īpašs IP, bezmaksas norēķinu programmatūra! 80 GB Neierobežots
A2HostingLogo 13,19 USD Jebkura naudas atdošanas garantija, bezmaksas SSL + serveri visā pasaulē. 30 GB 40
vietnes laukuma logotips USD 17,5 par 5 kredītiem / kontiem Lieliska veiktspēja, bezmaksas viena klikšķa SSL instalēšana, globāla mēroga – uz kredītiem balstīta sistēma, kas dažiem nepatīk. 10 GB par kredītu 5
Greengeeks logotips 19,95 USD Īpaši zaļa, neierobežota vieta diskā, Amsterdamas datu centrs Neierobežots 10
WP Engine logotips 290 USD (A / A vietnei nav piemērojams) Ekspertu WP atbalsts, īpaši augstas klases, ļoti ātri serveri. Neierobežots 15

“Tā kā ir tik daudz hostinga uzņēmumu, no kuriem izvēlēties, jūsu vajadzībām atbilstoša un piemērota piedāvājuma atrašana var būt ļoti laikietilpīga, jo īpaši tāpēc, ka šķiet, ka tie visi piedāvā vienas un tās pašas funkcijas nedaudz atšķirīgos cenu punktos, liekot lielākajai daļai cilvēku domāt, kur ir atšķirība…

Papildus mūsu tabulas pārskatam, mēs esam izveidojuši arī nedaudz detalizētāku top 5. Galveno tīmekļa mitinātāju sakārtošanai mēs esam izmantojuši šādus kritērijus: Atbalsts, Pieejamība un Veiktspēja / Jauda. Izbaudi!”

Metjū Rodžerss
Hostinga redaktors

Labākā tālākpārdevēja mitināšana ASV – pārskati 2020. gada maijā

1. InMotion hostings

Vietne: www.inmotionhosting.com
Cena:
13,99 USD
Diska vieta: 80 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Sporta 90 dienu naudas atdošanas garantija, vairāk vietas diskā nekā lielākajai daļai citu pārdevēju, un neierobežots konts pat visvienkāršākajam tālākpārdevēja plānam… InMotion zina, kā tirgot savus tālākpārdevēju pakalpojumus. Viņi parasti ir pazīstami ar saviem augstākās klases uzņēmumiem paredzētajiem hostinga plāniem, taču aiz parasto tīmekļa mitināšanas pakešu augstām izmaksām mēs atrodam pārsteidzoši pieņemamu cenu, kas piedāvā pārdevējus.

Visos plānos ir iekļauts bezmaksas domēns, neierobežots kontu skaits, ļaunprātīga programmatūra & DDoS aizsardzība maksimālai drošībai, bezmaksas norēķinu programmatūra, dublējumi un vēl daudz vairāk. Apvieno to visu ar 50% atlaidi, ko viņi pašlaik izmanto, un viņi tiešām ir pelnījuši pirmo vietu!

Viņu lētākais tālākpārdevēja plāns sākas tikai no plkst 13,99 USD (50% atlaide) 

2. A2 mitināšana

Vietne: www.a2hosting.com
Cena:
13,19 USD
Diska vieta: 30 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

A2 mitināšanas logotips

A2 mitināšana ir vēl viena mitinātāja, kas zina, ko viņi dara, runājot par tālākpārdevēju mitināšanu. Kaut arī viņi piedāvā mazāk par līdzīgu cenu, viņi piedāvā arī ļoti ātrus serverus citās pasaules valstīs, vajadzības gadījumā nodrošinot jūsu klientus ar globālu mērogu. Tas, kas mums patiešām patīk A2 salīdzinājumā ar InMotion, ir viņu centība padarīt platformu pēc iespējas optimizētu WordPress. WP savos serveros darbojas ļoti nevainojami.

Apvieno to ar jebkuru naudas atdošanas garantiju, un viņi viegli iegūst mūsu # 2 vietu.

Viņu tālākpārdevēju mitināšanas plāni sākas tikai no USD 13,19 par 40 kontiem un 30 GB krātuves.

3. Vietne

Vietne: www.siteground.com
Cena:
11,25 sterliņu mārciņas
Diska vieta: 10 GB vienā kontā
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Vietnes zemes logotips

Lai gan SiteGround ir pazīstams ar savu episko sniegumu ar WordPress (galu galā tos iesaka paši WordPress, kas ir ļoti iespaidīgi), tālākpārdevēju plāniem mēs dodam priekšroku InMotion vai A2. Nav tā, ka viņu sniegums nav satriecošs, jo tas tomēr ir. Tas pats ar atbalstu un visu pārējo, ko jūs sagaidāt no tik satriecoša tīmekļa resursdatora kā SG.

Tā kā viņi pārdod savus tālākpārdevēju mitināšanas plānus, vietne SiteGround darbojas ar kredītpunktu sistēmu, nevis skaidrāku naudu par kontiem / diska vietu (kas var nedaudz mulsināt, mēs noteikti dodam priekšroku otrai sistēmai). Viņu plāni sākas ar vismaz 5 nepieciešamajiem kredītpunktiem = 5x USD 42 / gadā – tas ir USD 17,5 mēnesī

4. GreenGeeks

Vietne: www.greengeeks.com
Cena:
19,95 USD / mēn
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks logotips

GreenGeeks noteikti nav lētākais, taču tie ir aprīkoti ar pārsteidzošu veiktspēju, globāliem datu centriem, un viņi 300% no patērētās enerģijas ieliek atpakaļ tīklā! Tie ir arī ļoti mērogojami, piešķir jums WHMCS licenci norēķinu pārvaldībai, tiem ir dažas lieliskas drošības funkcijas UN, ja jums tas ir nepieciešams, piedāvā bezmaksas migrēšanu.

Viņu lētākais tālākpārdevēja plāns sākas ar USD 19,95 mēnesī par 10 kontiem.

5. WP dzinējs

Vietne: wpengine.com
Cena:
 Nav
Diska vieta: Nav
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

WP Engine logotips

WP Engine jau labu laiku ir augstas kvalitātes kvalitatīvi pārvaldīta WP hostinga standarts, tāpēc mēs tos pieminam sarakstā. Es nesākšu uzskaitīt visas funkcijas, kas nāk ar viņu pakalpojumiem, jo ​​mēs kādu laiku šeit atradīsimies … bet tas gandrīz satur visu, ko jūs varat iedomāties, sākot no SSL un beidzot ar degošiem ātriem servera iestatījumiem, CDN, ekspertu WP atbalstu, uz lielu drošību, automatizētiem atjauninājumiem un daudz ko citu.

Tas nozīmē, ka tas, kas viņus noteikti kavē tālākpārdevējiem, ir viņu cenu noteikšana … tādu nav. Lai iegūtu informāciju par viņu tālākpārdevēju mitināšanas plāniem, jums jāpiesakās viņu aģentūras programmā.

Ja pārbaudāt viņu parasto cenu noteikšanu ārpus aģentūras programmas, 15 vietnēm tas ir USD 290 mēnesī, kas ir ļoti dārgi, bet, atkal, viņi ļoti labi izturas pret to, ko viņi dara.

ASV tālākpārdevēju mitināšanas pētnieki

ASV tālākpārdevēju mitināšana: dziļāka rakšana

Kas jāmeklē, izpētot tālākpārdevēju mitināšanu ASV.

Tagad vairāk nekā jebkad agrāk ir fantastiska ideja sākt tiešsaistes biznesu. Amerikas uzņēmumi īpaši var gūt labumu no 95% amerikāņu, kuri savas dzīves laikā ir veikuši pirkumus tiešsaistē, no kuriem puse dod priekšroku iepirkties internetā.

Jauna un populāra metode, kā gūt labumu no e-komercijas un jauniem tīmekļa pārziņiem, kopumā kļūst par tālākpārdevēju mitinātāju. Kļūstot par pārdevēju, kas nodarbojas ar pārdevēju, jūs tālāk pārdodat mitināšanas vietu uzņēmumiem, tīmekļa aģentūrām, jauniem tīmekļa pārziņiem utt. Tas balstās uz abonēšanu, lai jūs varētu iegūt patiešām labu peļņu..

Jūsu uzņēmumam vislabākā tālākpārdevēja mitināšanas izvēle būs vienmērīgs process, kas noved pie ienākumiem, vai arī milzīgas galvassāpes un peļņas zaudēšana tehnisku grūtību un slikta atbalsta dēļ.

Ir svarīgi izpētīt vairākas iespējas tīmekļa mitinātājiem, kas piedāvā plānus par pieņemamu cenu, lai jūs izvēlētos uzticamu plānu. Ja izmantojat pirmo atrasto iespēju, iespējams, norēķināsities ar pakalpojumu, kas jūsu uzņēmumam nav vislabākais.

Lai zināt, kas padara lielisku pārdevēju par pārdevēju, jums jāzina, kas raksturo izcilu servisu. Šīs ir vairākas lietas, kurām jāpievērš uzmanība, veicot pētījumu par tālākpārdevēju mitinātājiem Amerikas Savienotajās Valstīs, un padomi, kā uzzināt, vai jūs saņemat vislabāko pakalpojumu. Btw, mēs izveidojām salīdzinājumus arī ar Austrālijas tālākpārdevēju mitināšanu un Lielbritānijas tālākpārdevēju mitināšanu.

Kas ir tālākpārdevēju mitināšana?

Tiem, kuri joprojām nav pārliecināti par tieši to, kas ir tālākpārdevēju mitināšana, tas var radīt mazliet mulsinošu informāciju, ja neesat precīzi noskaidrojis precīzas biznesa attiecības. Šis ir ASV tīmekļa mitinātāju sniegts pakalpojums privātpersonām, uzņēmumiem un organizācijām.

Sākumā Web vietu iegādājas no lielāka servera un šo vietu pārdod uzņēmumiem, kuri vēlas izveidot vietni (paši vai tīmekļa aģentūra), kuru pārvalda pārdevējs resursdators. Tālākpārdevēju saimnieki bieži noformē viņiem uzņēmuma tīmekļa vietni vai vietni, nodrošina lapām aktuālu informāciju un apkalpo klientu apkalpošanu. Tomēr visa šī informācija ir balstīta uz to, ko primārais resursdatora pakalpojums piedāvā tālākpārdevēju saimniekiem, ar kuriem viņi strādā.

Tālākpārdevēju mitināšana ir ideāls veids, kā vietņu izstrādātāji paplašināt savu praksi, paplašināt savu tīklu un palielināt savus ienākumus.

Jābrīdina, ka uzņēmumi sagaida profesionālu apkalpošanu no saimniekiem: viņi ļoti uzticas savu vietņu pārvaldībai un funkcionalitātei, tāpēc jūsu pienākums ir pārliecināties, ka jūsu izvēlētais galvenais resursdators ir kvalitatīvs. Pretējā gadījumā jūs pazaudēsit daudz naudas neuzticamības dēļ. Ir svarīgi novērtēt vairāku potenciālo saimnieku piedāvāto, pamatojoties uz dažiem svarīgiem komponentiem.

Izmaksas

Būs grūti aprēķināt, cik daudz jūs varat finansiāli atļauties tērēt tālākpārdevēja mitināšanas pakalpojumam. Jūs nezināt, kas ir jūsu nākamie klienti vai cik daudz vietas viņi prasīs apmaksāt, kā arī to, cik daudz klientu jums būs. Neatkarīgi no tā, jūs vēlēsities pieejamu plānu, kas joprojām darbosies pareizi un profesionāli. Jums būs jāaprēķina aptuvens budžets un jānovērtē, cik daudz vietas jūs vēlaties atvēlēt katram klientam, un jāizvēlas plāns, kas ļauj attiecīgi pielāgot.

Atkarībā no katra klienta jums vajadzētu arī spēt izveidot dažādus plānus atbilstoši viņu vajadzībām. Vienam klientam varētu būt 1 GB vietas, citam 3 GB vai pat 10 GB. Lai gan tas ir sarežģīti, lai sagatavotu vietu klientiem, atcerieties, ka jūs vienmēr varat pielāgot vai piedāvāt vairākus plānus.

Pat Amerikā nekad negaidiet, ka atradīsit bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Jums vajadzētu pat izvairīties no neticami lētiem plāniem, jo ​​tie, iespējams, ir pārāk labi, lai patiesība, un, visticamāk, ir pakļauti avārijām.

Joslas platums / diska telpa

Vienmēr divreiz pārbaudiet gan joslas platuma, gan diska vietas ierobežojumus, jo tie nosaka, cik lielu var iegūt jūsu klientu vietnes, un cik daudz datu viņiem ir atļauts izmantot katru mēnesi..

Pieejams cPanel / WHM

Amerikas Savienotajās Valstīs cPanel ir vietņu mitināšanas nozares standarts. Tas nodrošina grafiskus interfeisus un automatizācijas rīkus vadības paneļa veidā, kas ļauj saimniekiem un viņu klientiem viegli pārvaldīt savas vietnes. CPanel dēļ jums nav jāsaprot sarežģītā datora programmatūra un kodēšana, lai jūs būtu pārdevējs.

WHM (Web Host Manager) ir sistēma, kas lietotājiem ļauj viegli pārvaldīt savus cPanel kontus visiem klientiem. Viņi iet roku rokā, un jūs klientiem sniegsit daudz vieglākus un saprotamākus pakalpojumus, ja jūsu plānu uztur WHM un cPanel. Jūs varēsit iestatīt paketes un plānus, skatīt statistiku un mitināt vairākus jaunināšanas / pazemināšanas kontus. Retāk ir tas, ka pat lētākiem tālākpārdevēju mitināšanas uzņēmumiem nebūtu WHM, taču tas nekad nekaitē vēlreiz.

Serveru atrašanās vietas

Šis ir viens no vissvarīgākajiem un neievērotajiem punktiem šajā sarakstā! Vienmēr pārliecinieties, vai jūsu serveris faktiski atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. To ir viegli pieņemt, jo mēs varam piekļūt tīmekļa vietnēm visā pasaulē, kuras varam mitināt no jebkuras vietas. Ja jūs nolemjat paplašināt savu tirgu ārzemēs, CloudFlare samazinās kavēšanos.

Laiks

Pārliecinieties, ka visas pretenzijas, ko serveris jums pārdod, piemēram, 99% uptime, lai viņi varētu dublēt pārdošanas punktu. Ja iespējams, izlasiet pārskatus, lai redzētu, vai citi neveicina kavēšanos pirms ieguldīšanas.

Klientu atbalsts

Ir svarīgi, lai jūsu serveris ļautu veikt pilnīgu saziņu starp klientiem, izmantojot diennakts atbalstu un / vai tiešraidi. Klienti pārtrauks savus plānus, ja viņi domā, ka viņi citur var iegūt labāku atbalsta sistēmu un visas vietnes problēmas tiks nekavējoties novērstas.

Atļauto kontu skaits

Tas ir svarīgi atcerēties, aplūkojot servera joslas platuma un vietas opcijas. Tas nosaka, cik daudz biznesa jūs varat veikt, un jūsu potenciālos ienākumus. Vēlaties pārliecināties, ka jums nav pieejams pārāk daudz kontu, pretējā gadījumā tas apdraudēs ikviena lielumu un joslas platumu. Centieties saglabāt līdzsvaru savā biznesā, lai neviens nejustos saīsināts.

Citas funkcijas / tehniskās specifikācijas

Citas lietas, kas jāņem vērā, ir ātruma optimizācija (vai tās piedāvā SSD krātuvi vai LiteSpeed?), Operatīvā atmiņa (pietiek ar 1 GB brīvpiekļuves atmiņu), diska IO (aptuveni ap 2 MB), ikdienas dublējumi, SSL sertifikāti (tiem jābūt bez maksas), neierobežoti joslas platums un centrālais procesors (cik daudz serdeņu ir pieejami?).

Jums būs arī izdevīgi instalēt viena klikšķa instalēšanas skripta lietotnes, piemēram, WordPress vai Joomla, kuras ir standarta cPanel.

Ja jūs esat satriecis visu, kas jāņem vērā, atcerieties, ka jūsu pētījums atmaksāsies, kad varēsit gūt papildu ienākumus kā pārdevējs mitinātājs.!

VAI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author