Labākā pārdevēja hostings Lielbritānijā

Tā kā lielākā daļa cilvēku, kas piesakās šajā lapā, ir tīmekļa dizaineri, kuri savu biznesu palielina, izmantojot tālākpārdevēju mitināšanu, mēs nonāksim pie šī skatu punkta.

Tā kā mēs paši esam tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums ir daudz blakusprojektu un mums patīk eksperimentēt), mēs jau esam veikuši pētījumu un izvēlējāmies savus top 5 no labākajiem tālākpārdevēju mitināšanas uzņēmumiem UK.

Mēs galvenokārt koncentrējāmies uz tīmekļa mitinātājiem, kas piedāvā tālākpārdevēju kontus, kas satur gan cPanel, gan WHM (bet vairāk par to vēlāk).

Side-note: mūsu nr. 1 darbojas diezgan liela pagaidu atlaide, paņemiet to, kamēr tas darbojas!

Daži no pazīstamākajiem zīmoliem / vietnēm, kurās ir saites uz mūsu saturu:

Mēs zinām mūsu lietas, nelielu paraugu no mūsu daudzajām atsauksmēm:

Toms ir kaislīgs un ātri saprot klientu vajadzības. Esmu patiesi novērtējis viņa vēlmi dalīties zināšanās un prasmēs, kā izmantot savu jauno vietni. Paldies Tom!

Sally Mac
Satura tabulas

MangoMatter ļāva tik vienkārši noformēt mūsu pašreizējo vietni. Toms bija personīgi iesaistīts no pirmās konsultācijas līdz pilnīgai pabeigšanai, un viņš joprojām ir viegli pieejams jebkuriem pielāgojumiem, kas varētu būt nepieciešami!

Demitrios Lecatsas
Svaigi mati

Mēs izvēlējāmies Tomu, lai izstrādātu mūsu vietni, jo mums patika citu viņa izstrādāto vietņu stils. Viss process bija bez stresa. Toms bija tik izpalīdzīgs, un neviens no mūsu vairākkārtējiem pieprasījumiem neradīja pārāk lielas nepatikšanas. Tomam ir prieks strādāt. Mums patīk vietne, kuru viņš mums ir izveidojis, to ir tik viegli izmantot un tā izskatās fantastiski.

Karls Olīvs
Pavasaris!

Mūsu pieredze ar Mango Matter bija fantastiska! Toms ir ļoti viegli strādāt, ir pozitīvs, efektīvs un acīmredzami izcils tajā, ko viņš dara. Augsti ieteicams.

Lūsija Rīve
Līdzekļi

Mēs iesaistījām Tomu mūsu jaunā uzņēmuma vietnes izveidē un bijām priecīgi par iznākumu. Viņš spēja ne tikai sniegt īsu ziņojumu, bet arī sniegt lieliskas idejas, par kurām mēs nekad nebūtu domājuši. Pats labākais, ka Toms ir dāsns ar savu laiku un turpina būt pieejams, lai sniegtu padomus un atbalstu.

Neils Makkenzijs
Enventive

Cik viegla un vienmērīga pieredze ir bijusi sadarbībā ar MangoMatter! Toms precīzi saprata, kas mēs esam pēc tam, un mēs esam ārkārtīgi pārsteigti par galaproduktu. Es nevilcināšos nākotnē atkal izvēlēties MangoMatter.

Tisons Kings
Direktors / Plumbrite Solutions

Toms no MangoMatter ir bijis ārkārtīgi izpalīdzīgs, profesionāls un liels atbalsts manas vietnes izveidošanā, viņš ir daudz zināšanu un ļoti efektīvs. Es nekautrējos ieteikt MangoMatter, un es to jau esmu izdarījis.

Mišela Vatsone
iFix

Mēs esam veikuši analīzi, tālākpārdevēju mitināšanas atsauksmes & salīdzinājumi, kas jums nav jāveic, kā rezultātā tiek izveidots labāko AK pārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēju saraksts. Zemāk esošā tabula sniedz ērtu pārskatu par – mūsuprāt – pieciem tālākpārdevējiem, kas sakārtoti pēc reitinga, detalizēti norādot izmaksas mēnesī, & viņu labākās īpašības.

Tīmekļa mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesī.FeaturesDisk Space kontu skaitsServeri visā pasaulēOptimizēta WordPressWebsite
A2HostingLogo 10,16 sterliņu mārciņas (bija £ 15,40) Jebkuras naudas atdošanas garantija, bezmaksas SSL + serveri Amsterdamā (Lielisks ātrums Lielbritānijas vietnēm) = bez prāta! 30 GB 40
vietnes laukuma logotips £ 11.25 par 5 kredītiem / kontiem Lieliska veiktspēja, bezmaksas viena klikšķa SSL instalēšana, globāla sasniedzamība – uz kredītiem balstīta sistēma, kas dažiem nepatīk. 10 GB par kredītu 5
Greengeeks logotips 19,95 USD Īpaši zaļa, neierobežota vieta diskā, Amsterdamas datu centrs Neierobežots 10
TSOhost logotips £ 33,98 Vietējais uzņēmums, neierobežota vieta diskā Neierobežots 100
WP Engine logotips 290 USD (A / A vietnei nav piemērojams) Ekspertu WP atbalsts, īpaši augstas klases, ļoti ātri serveri. Neierobežots 15

“Tā kā ir tik daudz hostinga uzņēmumu, no kuriem izvēlēties, jūsu vajadzībām atbilstoša un piemērota piedāvājuma atrašana var būt ļoti laikietilpīga, jo īpaši tāpēc, ka šķiet, ka tie visi piedāvā vienas un tās pašas funkcijas nedaudz atšķirīgos cenu punktos, liekot lielākajai daļai cilvēku domāt, kur ir atšķirība…

Papildus mūsu tabulas pārskatam, mēs esam izveidojuši arī nedaudz detalizētāku top 5. Galveno tīmekļa mitinātāju sakārtošanai mēs esam izmantojuši šādus kritērijus: Atbalsts, Pieejamība un Veiktspēja / Jauda. Izbaudi!”

Metjū Rodžerss
Hostinga redaktors

Labākais Lielbritānijas tālākpārdevēju hostings – pārskati 2020. gada maijā

1. A2 mitināšana

Vietne: www.a2hosting.com
Cena:
10,16 sterliņu mārciņas
Diska vieta: 30 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

A2 mitināšanas logotips

A2 Hostings šeit noteikti ir karalis. Viņi ir ASV dibināts uzņēmums, taču visā pasaulē, ieskaitot Amsterdamu, ir pieejami dažādi ātri uzliesmojoši serveri, kas padara Apvienotās Karalistes vietnēm ātrumu neizsniedzamu (pat lielu daļu Apvienotās Karalistes konkurences izspiež no ūdens)!

Pievienojiet tam jebkurā laikā pieejamu naudas atdošanas garantiju, atbalstu diennakts 7/365 un bezmaksas vietņu migrēšanu … tas tiešām nav prāts!

Viņu plāni sākas plkst tikai £ 10.16 mēnesī (bija £ 15.40) par 40 kontiem un 30 GB krātuves!

2. Vietnes zeme

Vietne: www.siteground.com
Cena:
11,25 sterliņu mārciņas
Diska vieta: 10 GB vienā kontā
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Vietnes zemes logotips

SiteGround ir visu zvaigžņu zvaigzne, runājot par WordPress, un tos pat oficiāli iesaka paši WordPress. Viņu mitināšanas iestatīšana piedāvā ļoti ātru un uzticamu mitināšanu, un mēs viņus absolūti mīlam par atsevišķu vietņu mitināšanu.

Viņu plānos ir arī daudz lielisku iespēju, piemēram, neticami efektīva drošības sistēma, automatizētas dublējumkopijas un bezmaksas SSL (ļoti svarīgi e-komercijas vietnēm)..

Par izmaksām šajā gadījumā A2 mitināšana ir labāka. Vietne Ground darbojas ar kredītpunktu sistēmu, nevis skaidrāku naudu par kontiem / disku. Viņu plāni sākas ar vismaz 5 nepieciešamajiem kredītpunktiem = 5x £ 27 / gadā – tas ir £ 11,25 mēnesī

3. GreenGeeks

Vietne: www.greengeeks.com
Cena:
19,95 USD / mēn
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks logotips

GreenGeeks ir viens no uzņēmumiem, kuru jūs vienkārši zināt, ka viss tiek darīts pareizi. Kopš darbības uzsākšanas 2008. gadā viņi ir pieredzējuši milzīgu izaugsmi. Kas mums viņiem ļoti patīk, ir tas, ka viņi trīs reizes atkal ievieto enerģijas patēriņu tīklā, izmantojot vēja enerģija, diezgan iespaidīga!

Ciktāl tas attiecas uz tālākpārdevēju mitināšanu, viņi ir ļoti uzticami, tiem ir ātrs datu centrs Amsterdamā un viņu tālākpārdevēju plānos ir neierobežota vieta diskā (lai gan ņemiet vērā, ka jūsu kontu skaits joprojām ir ierobežots).

Viņu lētākais tālākpārdevēja plāns sākas ar USD 19,95 mēnesī par 10 kontiem.

4. TSOhost

Vietne: www.tsohost.com
Cena:
£ 33,98 (+ 20% PVN)
Diska vieta: Neierobežota vieta diskā
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

TSOhost logotips

Viņiem ir vairāk nekā desmit gadu ilga hostinga pieredze, un viņi ir vieni no tiešajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Lielbritānijā.

Viņiem ir viss nepieciešamais… masīvie datu centri Slovā, diennakts atbalsts visu diennakti un diennakts atbalsts, kā arī augstas veiktspējas mākoņa mitināšana & “Hibrīdi” risinājumi… ja vēlaties doties vietējā mērogā, tie ir puiši, ar kuriem doties!

Viņu pamata tālākpārdevēja plāns var uzņemt līdz 100 domēniem, un tam ir neierobežota vieta diskā, kas ir diezgan iespaidīgi.

Viņu labākais plāns sākas no £ 33,98 (+ 20% PVN)

5. WP dzinējs

Vietne: wpengine.com
Cena:
 Nav
Diska vieta: Nav
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

WP Engine logotips

WP Engine jau labu laiku ir augstas kvalitātes kvalitatīvi pārvaldīta WP hostinga standarts, tāpēc mēs tos pieminam sarakstā. Es nevēlos sākt uzskaitīt visas funkcijas, kas nāk ar viņu pakalpojumiem, jo ​​mēs kādu laiku būsim šeit … bet tas gandrīz satur visu, ko jūs varat iedomāties, sākot no SSL un beidzot ar degošiem ātriem servera iestatījumiem, CDN, ekspertu WP atbalstu, uz lielu drošību, automatizētiem atjauninājumiem un daudz ko citu.

Tas nozīmē, ka tas, kas viņus noteikti kavē tālākpārdevējiem, ir viņu cenu noteikšana … tādu nav. Lai iegūtu informāciju, jums jāpiesakās viņu aģentūras programmā.

Ja pārbaudāt viņu regulāro cenu noteikšanu ārpus aģentūras programmas, 15 vietnēm tas ir USD 290 mēnesī, kas ir ļoti dārgi, bet, atkal, viņi ļoti labi izturas pret to, ko viņi dara.

Tālākpārdevēju mitināšanas pētnieki

Lielbritānijas tālākpārdevēju mitināšana: dziļāka rakšana

Kas ir tālākpārdevēju mitināšana?

Kad viens uzņēmums, mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, nolemj iznomāt savu joslas platumu un vietu cietajā diskā citam mazākam uzņēmumam, kurš pēc tam dodas noīrēt šo vietu trešās puses mazākam biznesam, tas ir tālākpārdevēja tīmekļa mitināšana. Būtībā tas nodrošina hostingu saviem klientiem tā, it kā jūs pats būtu vietnes mitināšanas uzņēmums.

Šī ir ļoti izplatīta prakse Apvienotajā Karalistē dizaineriem un vietņu izstrādātājiem, kuri vēlas sevi ieviest ar papildu pakalpojumiem, piemēram, Lielbritānijas tīmekļa mitināšanu, kā arī uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot sava biznesa tīmekļa mitināšanas vietni..

ps: mēs izveidojām arī top 3 tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumus Austrālijas un ASV tālākpārdevēju mitināšanas salīdzinājumam.

Lietas, kurām jāpievērš uzmanība, pētot tālākpārdevēju mitināšanu:

Izmaksas

Viens no slidenākajiem aspektiem plāna izstrādē un izpildē ir izdomāšana, cik daudz jūs varat tam tērēt (un nē, tālākpārdevējiem nav pieejama bezmaksas tīmekļa mitināšana). Kad jūs pirmo reizi sākat darbu, tas varētu šķist vislabākais veids, kā vienkārši meklēt lētāko plānu – tas nebūt nav jūsu ideālais risinājums. Katram ir savas individuālās vajadzības, tāpēc vislabākais plāns jums būs atkarīgs no vairākiem dažādiem faktoriem, piemēram, no tā, cik daudz servera vietas vēlaties pārdot un cik jūs plānojat iekasēt maksu no sākuma klientiem.

Izstrādājot šo darbību, parasti ir ieteicams dot lielākiem klientiem ap 10 GB vietas, vidējiem klientiem ap 3Gb, un mazākiem ir nepieciešama tikai ap 1 GB. Par laimi, telpai ir lielākas grūtības nekā joslas platuma ierobežojumi.

Joslas platums / vieta diskā

Pareiza joslas platuma summa ir diezgan izplatīta, lai atrastu Lielbritānijas hostinga uzņēmumos, tāpēc diska vieta ir tas, kas jums vajadzētu skatīties. Tas būs nozīmīgs izšķirīgais faktors, kad jūs nosakāt klientu skaitu, kurus var apieties ar jūsu tālākpārdevēja mitināšanas plānu (noteikti, ja mitināt daudz e-komercijas vietņu), lai gan svarīgs ir arī atļautais kontu skaits..

Pieejams cPanel / WHM

cPanel ir vadības panelis, kas ir nozares pamatstandarts, un, izmantojot Web Host Manager (WHM), lietotāji var pārvaldīt cPanel kontus un izveidot jaunus, kad tie ir nepieciešami. Tāpēc Apvienotās Karalistes tālākpārdevēju saimniekiem ir svarīgi, lai viņiem būtu WHM – ar to palīdzību viņi var iestatīt ierobežojumus, iestatīt pakotnes, skatīt lietošanas statistiku, pazemināt vai jaunināt kontus un vēl daudz vairāk. Jo vieglāk tiks izmantota kontu pārvaldības sistēma, jo vienkāršāks būs kopējais darbs. Pat pamatplānos tas būtu jāiekļauj.

Serveru atrašanās vietas

Ikviena informācija internetā tiek fiziski mitināta kādā vietā. Parasti jūsu servera atrašanās vietu vislabāk ir turēt tajā pašā valstī, kur jūs apkalpojat klientus – ja viņi atrodas Lielbritānijā, meklējiet serveri valstī. Ārzemēs ir pieejami lētāki plāni, un tie dažreiz var būt ļoti dzīvotspējīgi; tomēr, atceroties šos vērtību plānus, ir tas, ka klientu atbalsta kvalitāte var būt daudz zemāka, nekā jūs cerējāt.

Laiks

Laiks, cik ilgi serveris paliek tiešsaistē un darbojas, ir uptime. Ja darbspējas laiks ir pārāk plankumains, tas, kurš apmeklē vietni, nekavējoties pamet šo lapu un atrod konkurentu, kura vietne darbojas efektīvāk. Iepērkoties plānam un atrodot tos, kuru darbspējas laiks ir 99,9%, vienkārši veiciet dažus papildu pētījumus, lai pārliecinātos, ka viņu pārskati ir precīzi, jo šī nav kategorija, kuru vēlaties izmantot.

Klientu atbalsts

Augstas kvalitātes klientu atbalsts ir ļoti svarīgs šajā nozarē, jo bez neveiksmēm kaut kas vienmēr notiks nepareizi, kad vismazāk to sagaidāt. Neatkarīgi no tā, vai tā ir pārsteiguma epizode par sliktu laiku vai joslas platuma problēmu, pēdējais, ko vēlaties darīt, ir nespēja piekļūt klientu atbalstam, jo ​​tie nepiedāvā palīdzību visu diennakti vai, kas ir vēl ļaunāk, nodarbojas ar klientu atbalstu, kas patiesībā nemaz nav noderīga.

Viena no jomām, kurā vēlaties pārbaudīt labu klientu apkalpošanas līmeni, ir tiešsaistes tērzēšana 24 stundas diennaktī un atbalsts pa tālruni. Ja jūs nolemjat par lētāko mitināšanas uzņēmumu, kas tur atrodas, acīmredzot atbalsta līmeņa trūks.

Atļauto kontu skaits

Iespējamo klientu skaits ir vēl viens svarīgs faktors hostinga plāna izvēlē. Daudz laika, tas daļēji ir atkarīgs no jums pieejamās vietas, jo jums tas ir jāsadala starp klientiem un jāpārliecinās, ka viņiem ir pietiekami daudz vietas, lai vadītu savas vietnes. Piemēram, jūs varētu ieguldīt plānā, kas piedāvā vairāk klientu, bet mazāk vietas katram klientam, piemēram, vienā, kurā ir ne vairāk kā 25 konti ar kopējo summu 50 GB, kas katram klientam nodrošinātu 2 GB.

Jauka līdzsvara atrašana starp kontu skaitu un vietas piešķiršanu var būt sarežģīta, taču, kad esat izdomājis, kāds ir jūsu mērķis, ir vienkārši pāriet uz nākamo darbību..

Citas īpašības

Dažas citas funkcijas, kurām jāpievērš uzmanība:

  • RAM – vismaz 500 MB, bet ieteicams 1 GB
  • Diska IO – labs skaitlis, kas jāmeklē, ir 2 MB sekundē
  • CPU – cik daudz serdeņu jums ir nepieciešams un cik daudz tiem ir?
  • Servera ātrums – cik ātrs tas ir, SSD vai LiteSpeed?
  • Ikdienas dublējumi – ļoti svarīgi drošības nolūkos

Spēja viegli instalēt WordPress un Joomla ir arī ļoti noderīga, lai gan tām jau vajadzētu būt komplektā ar Cpanel. Ja budžeta ierobežojumi jums nerada problēmas, jaudīgs VPS var būt neticami noderīgs servera drošībai. Vēl viena dārga funkcija, kas ir tā vērts, ja jums ir iztērētā nauda, ​​ir ieguldīšana veltītā serverī.

VAI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author