Labākā Linux mitināšana

Kā tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums ir neskaitāmi blakusprojekti un mums patīk eksperimentēt), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku tīmekļa mitinātāju. Šie ir mūsu labākie Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, lielisks hostings, nepārkāpjot banku.

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesisDisk SpaceFeaturesWebsite
siteground2 9,3 / 10 3,95 USD (pagaidu 67% atlaide) 10 GB Spēcīgs, ātrs, episks atbalsts, + 30 dienu naudas atdošanas garantija! = Uzvarēt!
hostgators 8.7 / 10 2,78 USD Neierobežots Lēta + neierobežota vieta diskā!
A2HostingLogo 8,5 / 10 3,92 USD (mazāk nekā 7,99 USD) Neierobežots Neierobežota vieta diskā!
kustībā 8,3 / 10 4,19 USD (40% atlaide) Neierobežots Pieredzējis, uzticams, nedaudz dārgāks.
Sapnis 8/10 7,95 USD Neierobežots Lielisks priekšnesums & atbalstu

Labākais Linux hostings 2020 – atsauksmes

1. Vietnes zeme

Vietnes zemes logotips

Vietne: www.siteground.com
Cena: 3,95 USD
Diska vieta: 10 GB

Mūsuprāt, labākais Linux mitināšanas uzņēmums ir SiteGround. Viņiem ir trīs plāni, no kuriem izvēlēties:

 • Startēšana – mēs iesakām šo plānu, ja jūs tikko sākat darbu un neesat īsti pārliecināts, kā rīkoties tiešsaistē. Ar šo plānu jums ir atļauta tikai viena vietne (tāpēc ņemiet to vērā).
 • GrowBig – tas ir vietnesGround populārākais plāns. Iemesls, kāpēc daudzi cilvēki izvēlas šo plānu, ir tas, ka ar to jūs varat mitināt neierobežotu skaitu vietņu. Būtībā, izvēloties šo plānu, jums ir vairāk iespēju augt (salīdzinājumā ar Startup plānu).
 • GoGeek – ja kopā ar savu abonementu vēlaties iegūt papildu funkcijas, dodieties uz vietnes SiteGround GoGeek plānu. Lieki piebilst, ka ar šo plānu jūs varat mitināt neierobežotu skaitu vietņu. Tas ir arī lielāks un ātrāks nekā pirmie divi plāni, kurus mēs minējām iepriekš.

Ja neesat pārliecināts par to, kuru plānu abonēt, iesakām izvēlēties viņu GrowBig opciju (galvenokārt tās neierobežotās vietņu funkcijas dēļ). Vai arī, ja vēlaties, varat sākt arī ar viņu Startup plānu, jo jebkurā gadījumā varat jaunināt uz augstāku plānu.

Neatkarīgi no tā, kāda veida plānu jūs izvēlaties, ņemiet vērā, ka vienmēr varat izmantot SiteGround iebūvēto vietņu veidotāju, lai ātri izveidotu vietni. Ja jums būtu nepieciešama palīdzība šajā jautājumā, viņu klientu atbalsta komanda vienmēr ir jums paredzēta.

Plusi

 • Lielisks klientu atbalsts
 • Elastīgi cenu plāni
 • Ērta vietnes pārvaldība

2. HostGator

HostGator logotips

Vietne: www.hostgator.com
Cena: 2,75 USD
Diska vieta: Neierobežots

Ja apsverat HostGator par savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, zināt, ka jums ir trīs iespējas, no kurām izvēlēties – Hatchling, Baby un Business.

Hatchling ir viņu lētākais plāns, un tas tiešām ir ļoti pieņemamām cenām. Tomēr ņemiet vērā, ka ar to jums var būt tikai viena vietne.

Bērniņ, viņu vidējo cenu plāns faktiski ir uzņēmuma populārākais plāns. Mēs faktiski to iesakām Hatchling plānā, jo jūs ar to iegūsit daudz vairāk (lētākam plānam pievienojot tikai dažus dolārus). Turklāt jūs ar to varat mitināt neierobežotas vietnes.

Protams, ja jūs varat to atļauties (un ja vēlaties visas HostGator labākās iespējas), labākais risinājums ir meklēt viņu biznesa plānu. Ar šāda veida mitināšanu var rīkoties prasīgiem uzņēmumiem un arī tiešsaistes veikaliem.

HostGator saviem klientiem piešķir arī 45 dienu naudas atdošanas garantiju, lai pārliecinātos, ka viņi ir patiesi apmierināti ar izvēlētajiem plāniem. Tāpēc mēs iesakām strādāt pie jūsu vietnes tūlīt pēc reģistrēšanās, lai netērētu šīs 45 dienas (tās ir jūsu izšķiršanās vieta, ja jūs norēķināsities par HostGator vai nē).

Ziniet, ka HostGator ir arī lietotājam draudzīgs cPanel – jūs to ātri iemācīsities. Un ja nē, jūs vienmēr varat būt atkarīgs no viņu klientu atbalsta. Viņiem ir labs.

Plusi

 • Stabils darbspējas laiks
 • Lietotņu instalēšana ar vienu klikšķi
 • Labs reakcijas laiks

Mīnusi

 • Zemas cenas attiecas tikai uz pirmajiem gadiem.
 • Dārgs piemaksu plāns
 • Nav bezmaksas SSL sertifikātu

3. A2 mitināšana

A2 mitināšanas logotips

Vietne: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD
Diska vieta: Neierobežots

Atšķirībā no vairuma tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, A2 hostings visiem viņu plāniem nodrošina neierobežotu krātuvi un neierobežotu joslas platumu. Viņu lētākais plāns ir Lite plāns, kuram patiešām ir neierobežota krātuve un joslas platums, bet tikai vienai vietnei. Mums tas faktiski šķiet mazliet neparasts, jo lielākajai daļai uzņēmumu, kuriem ir viena vietne, parasti tik un tā nav nepieciešama neierobežota krātuve un joslas platums.

Reālāks ir A2 mitināšanas vidējo cenu plāns ar nosaukumu Swift. Papildus neierobežotai krātuvei un joslas platumam tas nāk arī ar neierobežotu vietņu skaitu un neierobežotu pārsūtīšanu.

Turbo plāns (visdārgākais A2 mitināšanas plāns) ir arī labs līdzeklis. Tam ir visas funkcijas, kas atrodamas Swift plānā, bet tas ir daudz ātrāks. A2 mitināšana faktiski izmanto Cloudfare integrāciju (visā viņu sistēmā) – un tas izskaidro viņu ātri ielādējamās lapas.

Mums patīk arī A2 Hostinga naudas atdošanas garantija. Papildus tam, ka jums ir dotas 30 dienas viņu vietnes pārbaudei, dažos gadījumos viņi arī atlīdzina par neizmantotajiem pakalpojumiem.

A2 Hostings sniedz arī daudz maksājumu iespēju, piemēram, kredītkartes, PayPal un bankas pārskaitījumus.

Un, protams, viņi atbalsta daudzas lietotnes, piemēram, WordPress, Joomla, Drupal, Magento un citas.

Ciktāl tas attiecas uz klientu atbalstu, viņi sniedz pakalpojumus arī šajā jomā. Viņiem ir tiešraides tērzēšana, atbalsts pa tālruni, e-pasts utt.

Plusi

 • Neierobežots viss viņu plānos
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija vai proporcionāla atmaksa
 • Atbalsta daudz CMS lietotņu

Mīnusi

 • Cenu pieaugums pēc atjaunošanas ir patiešām liels
 • Ir atļauta tikai 1 vietne ar lētāko plānu
 • Netiek veiktas automātiskas dublēšanas par lētāko plānu

4. InMotion mitināšana

InMotion hostinga logotips

Vietne: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 USD
Diska vieta: Neierobežots

InMotion Hosting jau sen saviem klientiem piedāvā labus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Ja apsverat sava hostinga plāna iegūšanu šajā uzņēmumā, zināt, ka viņiem ir trīs plāni, no kuriem izvēlēties – Launch, Power un Pro.

Ziniet, ka visiem viņu plāniem ir bezmaksas domēns, neierobežota krātuve un neierobežots joslas platums. Galvenā atšķirība starp plāniem ir katram plānam atļauto vietņu skaits.

Ja izvēlaties izvēlēties lētāko plānu (palaišana), šī plāna laikā varat mitināt ne vairāk kā 2 vietnes (paturiet prātā, ka vienmēr varat jaunināt).

Tagad, ja jūs plānojat izveidot tikai aptuveni 6 vietnes, barošanas plāns var būt jums piemērotāks, jo tas ļauj izmantot ne vairāk kā 6 vietnes.

Dodieties uz Pro plānu, ja uzskatāt, ka jums būs vajadzīgas vairāk nekā 6 vietnes. Izmantojot šo plānu, tas ne tikai ļauj neierobežotām vietnēm, bet arī nodrošina jūsu vietnes ar vislielāko jaudu (salīdzinājumā ar divām citām lētākām).

Ja drošība ir viena no galvenajām jūsu vietņu prioritātēm, zināt, ka InMotion Hostings ir aprīkots ar draudu aizsardzības sistēmu (tā ir ļoti efektīva dažādiem uzbrukumiem).

Plusi

 • Lieliska aizsardzības sistēma pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem
 • Neierobežota vieta un joslas platums visos plānos
 • Bezmaksas vietnes pārsūtīšana

Mīnusi

 • Nav tūlītējas piekļuves kontam, jo ​​to verifikācijas process var aizņemt zināmu laiku
 • Ja jūs dzīvojat ārpus ASV, verifikācijas process var izrādīties satraucošs
 • Jūs varat ietaupīt daudz naudas tikai tad, ja maksājat avansu par pirmajiem 24 mēnešiem.

5. DreamHost

DreamHost logotips

Vietne: www.dreamhost.com
Cena: 2,95 USD
Diska vieta: Neierobežots

Ja plānojat izvēlēties DreamHost par savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, zināt, ka tas faktiski ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem mūsdienās. Tas nebūt nenozīmē, ka tas ir TIK labs, bet patiesībā tam ir daudz funkciju, piemēram:

 • CMS lietotņu instalēšana ar vienu klikšķi
 • Viņam ir vietņu veidotājs ar nosaukumu Remixer
 • 97 dienu atmaksas politika (kas ir DAUDZ garāka nekā vairumam hostinga pakalpojumu sniedzēju)
 • Diennakts klientu atbalsts, izmantojot iekšējo komandu (plus e-pasts, rakstu bāze, forumi utt.)
 • Pieņemtās maksājuma metodes ir galvenās kredītkartes, čeki, naudas pārvedums, PayPal utt.

Ja esat nolēmis iegūt savu mitinātāju no DreamHost, viņiem ir divi no koplietošanas hostinga plāniem, no kuriem izvēlēties – Starter un Unlimited.

Lai gan gan Starter, gan Unlimited plānos ir neierobežota krātuve un joslas platums, Starter plānā jums ir atļauta tikai viena vietne. Tātad, ja tas jums sagādā lielas problēmas, dodieties uz neierobežotu plānu, kā tas nāk ar neierobežotām vietnēm.

Runājot par uzņēmuma uzticamību attiecībā uz veiktspēju, zināt, ka DreamHost uzņemas 99.96% uptime – un viņi to ievēro lielāko daļu laika. Viņu vietnes ātrums ir arī zināms.

Plusi

 • Skaidri cenu plāni
 • Atjaunošanas cenas nav īpaši augstas
 • Konta aktivizēšana notiek ātri

Mīnusi

 • Pārāk daudz reģistrēšanās procesu
 • Vadības panelis var izrādīties diezgan mulsinošs (īpaši iesācējiem)
 • Vietnes pārsūtīšana nav bezmaksas

Linux mitināšana: kā atrast labāko!

Ja jūs meklējat labu Linux resursdatoru, vispirms jums jāzina, ko meklēt. Šajā rakstā mēs definēsim dažus no visbiežāk izmantotajiem ar mitināšanu saistītajiem terminiem, lai labāk izprastu, kuras funkcijas ir jāmeklē. Izpildiet mūsu ceļvedi zemāk, lai galu galā iegūtu patiešām labu hostinga uzņēmumu.

Servera atrašanās vieta

servera atrašanās vietas karteMēs iesakām pārbaudīt jūsu Linux mitināšanas servera atrašanās vietas, lai redzētu, vai tas ir tuvu jums. Varat pārliecināties, vai tas tā ir, meklējot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus jūsu valstī. Piemēram, ja jūs dzīvojat Kanādā, jūs meklētu Kanādas tīmekļa mitinātājus, bet, ja dzīvojat Austrālijā, jums vajadzētu meklēt Austrālijas vietņu mitināšanas pakalpojumus. Lai nodrošinātu ātrumu, ideālā gadījumā vēlaties izvēlēties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kura serveri atrodas jūsu valstī. Bet mēs zinām, ka tas ne vienmēr ir iespējams, jo serveri no cienījamiem resursdatoriem var atrasties dažādās pasaules daļās.

Ja atklājat, ka uzņēmumam, kas jūs interesē, tuvumā nav serveru, to vēl neatmetiet. Ja mitināšanas pakalpojumu sniedzējs izmanto CDN (satura izplatīšanas tīklu), tas ir tikpat labi kā serveri jūsu valstī.

Jūs redzat, ka CDN ir tīkli visā pasaulē, un tie saglabā kešatmiņā saglabātu jūsu vietnes versiju izplatīšanai (kur tas nepieciešams). Pēc tam jūsu vietnes apmeklētāji varēs piekļūt jūsu vietnei visur, kur viņi var atrasties.

CloudFlare ir īpaši populārs CDN tips. Un, par laimi, daudzi Linux mitināšanas uzņēmumi to bez maksas iekļauj savās paketēs.

Serveris Uptime

Meklējot konkrētu mitināšanas uzņēmumu, vispirms pārbaudiet Google uptime skaitļus, lai redzētu, kā tas darbojas. Mēs ļoti iesakām izvēlēties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ar aptuveni 99,9% uptime, lai nodrošinātu minimālu dīkstāvi. Dīkstāves var nozīmēt zaudējumus biznesā – un mēs vēlamies no tā izvairīties par katru cenu.

SSL sertifikāti

Ne visos mitināšanas pakalpojumu sniedzējos ir bezmaksas SSL sertifikāti, taču zināt, ka jums ir nepieciešams šis drošības līdzeklis. SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāti ir protokols, kas izveidots datu šifrēšanai (starp jūsu vietnes apmeklētājiem un serveriem), lai novērstu nozagtas informācijas ļaunprātīgu izmantošanu.

Ir viegli uzzināt, vai vietnei ir SSL sertifikāts. Ja tā vietrādī URL ir burts “s” (https: //), tas nozīmē, ka tas ir aizsargāts. Ja tai nav “s” (http: //), tas nozīmē, ka vietnei nav SSL sertifikāta un tāpēc tā nav tik droša.

Ņemiet vērā, ka SSL sertifikāti tagad ir noderīgi arī SEO (tas ir viens no faktoriem, ko Google uzskata par vietņu ranžēšanu). Lietotāji, kuri uztraucas par savu privāto informāciju, arī vairāk tiecas izmantot aizsargātas vietnes (īpaši, ja nepieciešama kredītkartes informācija)..

Hostinga kompānijas, kas izmanto pakalpojumu ar nosaukumu Let’s Encrypt, bez maksas piedāvā pamata SSL sertifikātus. Citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji savos plānos iekļauj arī bezmaksas SSL sertifikātus. Ja nē, mēs iesakām iegādāties šo pakalpojumu par maksu (apmēram 10 USD gadā) tikai tāpēc, lai jums būtu droša vietne (un SEO vajadzībām)..

Ātrums

Ātrums ir arī SEO vērtēšanas faktors. Un, protams, jūsu vietnes apmeklētāji to novērtēs arī tad, ja jūsu vietnes lapas tiek ielādētas ātri. Ievērojot mūsu iepriekšējos padomus par servera atrašanās vietām un CDN, jums pamatā ir ātruma funkcija. Tomēr, ja atklājat, ka Linux mitināšanas uzņēmums piedāvā vairāk CPU resursus, ņemiet vērā, ka tas visam scenārijam piešķir papildu ātrumu.

Diska vieta

Glabāšanas telpa patiešām ir svarīga iezīme, kurai jāpievērš uzmanība, izvēloties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tomēr jums ne vienmēr ir nepieciešama milzīga (vai neierobežota) telpa, jo tā ir atkarīga no jūsu vietnes veida. Lielākā daļa emuāru un biznesa vietņu faktiski var ļoti labi rīkoties, izmantojot tikai 1 GB diska vietas (ja Gmail ir jūsu vietnes e-pasta konts). Tātad, ja vien jūs neveidojat e-komercijas vietni vai patiešām milzīgu forumu vietni, savā Linux vietnē varat norēķināties par dažiem GB krātuves vietas.

Joslas platums un datu pārsūtīšana

dalīta mitināšanas grafikaJoslas platums un datu pārsūtīšana ir saistīti tādā nozīmē, ka tie abi nodrošina ātru informācijas plūsmu uz jūsu serveriem. Jums šīs funkcijas ir ļoti vajadzīgas, ja jūsu vietne ir saistīta ar lielu failu, piemēram, videoklipu, mūzikas un PDF failu, lejupielādi. Šajā gadījumā mēs iesakām izvēlēties plānu ar lielu (vai neierobežotu) joslas platumu, jo šādi faili var viegli izmantot jūsu joslas platumu un datus.

Klientu atbalsts

Neatkarīgi no tā, ko saka citi cilvēki, ticiet mums, sakot, ka klientam, kas darbojas visu diennakti, ir ļoti, ĻOTI svarīgi. Ik pa laikam jums būs vajadzīgas ātras atbildes (un risinājumi) – un ir svarīgi zināt, ka vienmēr ir pieejama palīdzība (īpaši izmantojot tiešraidi vai tālruni)..

Linux: informācija

Linux mitināšanas izpēte

Tā kā tik daudz dažādu pakalpojumu sniedzēju piedāvā Linux mitināšanu, jums ir iespēja izvēlēties kādu no labākajiem plāniem tirgū. Izvēloties Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir svarīgi atrast plānu, kas būtu bagāts ar funkcijām, un tas maksimāli palielinās jūsu spēju viegli pārvaldīt savu serveri, lai viegli izveidotu vietnes dizainu. Papildus pamatiem par vienkāršu resursu piešķiršanu, uptime garantijām un klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, jūs varat arī izvēlēties plānu, pamatojoties uz citiem svarīgiem faktoriem, piemēram, diska vietu, joslas platumu, e-pasta adresēm, datu bāzi un citu..

Lai palīdzētu jums atrast vislabāko Linux mitināšanu jūsu vajadzībām, mēs esam apkopojuši mūsu galvenos ieteikumus.

Kas ir Linux?

Linux logotipsVietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem operētājsistēma ir visbiežāk izmantotā operētājsistēma Linux. Papildus augstajai popularitātei Linux ir arī vispieejamākā tīmekļa mitināšanas opcija, daži pat piedāvā bezmaksas vai “freemium” paketes..

Vairāki resursdatori faktiski noklusē Linux, jo to līdz šim uzskata par tirgus līderi, it īpaši attiecībā uz dalītu mitināšanu. Faktiski Google darbojas ar Linux ar pastāvīgi augošajām serveru bankām, kuru skaits līdz šim ir sasniedzis vairāk nekā 15 000.

Linux vēsture

Linux 1991. gadā izveidoja somu sistēmu inženieris Linuss Torvalds, kurš izveidoja operētājsistēmu kā daļu no savas datorzinātnes grāda. Linux, kas tika nosaukts pēc tā izveidotāja, turpmākajos gados attīstītāju sabiedrībā kļuva ārkārtīgi populārs, iegūstot milzīgu fanu skaitu, kuri turpināja to uzlabot un uzturēt to līdz šai dienai. 1996. gadā Linux tika apzīmēts ar savu slaveno logotipu, uz kura attēlots pingvīns – kuru, jautri sakot, iedvesmoja Austrālijas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā esošais pingvīns, kurš iekost Trovalds.

Gadu gaitā operētājsistēmas zīmols ir sadalīts, apvienots, mainīts, pārveidots un nepārtraukti mainīts un pilnveidots. Mūsdienās ir vairāki dažādi Linux izplatītāji, tāpēc jūs varat redzēt, ka to sauc ar vairākiem dažādiem nosaukumiem, ieskaitot Red Hat Linux, Fedora, CentOS, Ubuntu un citus. Tomēr, neraugoties uz lielo kopienu, kas pastāvīgi atbalsta Linux, ne visi ir šīs operētājsistēmas fani. Piemēram, Stīvs Ballmers (bijušais Microsoft izpilddirektors) bēdīgi komentēja, ka Linux ir “komunisma iezīmes” 2000. gada pasākumā Sietlā, Vašingtonā.

Viena lieta par Linux ir tā, ka uzņēmumi to var izmantot un izmantot, lai no tā izveidotu unikālas operētājsistēmas. Piemēram, Google Chrome operētājsistēma būtībā ir Linux versija, un operētājsistēmu Android ir pielāgojusi arī operētājsistēma. Un, neraugoties uz Stīva Balmera iepriekšējām sūdzībām, Microsoft ir arī ķēries pie Linux, izmantojot to saviem Nokia X diapazona tālruņiem. Dell pārdod arī klēpjdatorus, kas ir iepriekš instalēti ar Ubuntu, un Ubuntu veidotāji, Caconical, pārdod Linux viedtālruni..

Linux hostinga priekšrocības

Daudzi cilvēki izvēlas tīmekļa mitināšanu, pat to neapzinoties. Tas ir tāpēc, ka tas ir vispieejamākais mitināšanas veids, tāpēc tā ir lieliska iespēja tiem, kuri strādā ar budžetu vai, iespējams, nav pieredzējuši servera pārvaldības tehniskajos aspektos..

Dažas no labākajām Linux hostinga plānu lielākajām priekšrocībām ietver:

 • Kamēr serveris tiek atjaunināts, Linux mitināšana ir ļoti droša un tajā ir mazāk hakeru.
 • Daudzi uzskata, ka mitināt resursdatorus ar Linux ir daudz vienkāršāk nekā ar Windows, jo Linux ir saderīgs ar cPanel un citu populāru tīmekļa mitināšanas programmatūru.
 • Tā ir viena no pieejamākajām hostinga iespējām, dažos gadījumos pat bezmaksas
 • Saimniekiem ir vispārēja standartizācija

Mūsdienu Linux serveri ir konfigurēti atbilstoši LAMP standartam, kas ir akronīms:

L – Linux (operētājsistēma)

A – Apache (servera lietojumprogramma)

M – MySQL (strukturālā vaicājuma valoda)

P – PHP (hiperteksta procesors)

Izmantojot šo standartu, jūs varat izveidot modernu vietni ar nelielu apgrūtinājumu. Lai gan ir dažas lietas, kuras jums būs jāiemācās, lai kļūtu modernākas, piemēram, Linux failu atļaujas, ir pieejami daudzi resursi Linux mitināšanas atbalstam..

Kāpēc Linux ir populāra starp tīmekļa mitinātājiem??

Ir vairāki iemesli, kāpēc mitinātāji izvēlas Linux, daži no tiem:

 • Tā ir jaudīga hostinga sistēma
 • Tas ir viegli mērogojams, jo palielinās jūsu mitināšanas vajadzības
 • Tas ir par pieņemamu cenu, bieži pat par brīvu
 • Tam ir liela lietotāju un atbalstītāju kopiena
 • Tas ir savietojams ar vecākiem serveriem
 • Tas ir viegli pielāgojams
 • cPanel un citi vadības paneļi ļauj resursdatoram aizsargāt serveri, lai klienti nejauši nekonfigurētu operētājsistēmu

Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi ir ieguldījuši ievērojamus līdzekļus Linux, padarot tās operētājsistēmas pārzināšanu par vēlamu tehnisko iemaņu, kas nepieciešama tehniķiem un izstrādātājiem. Faktiski ir daži dažādi sertifikācijas programmu veidi, piemēram, RedHat sertificētā inženierzinātņu programma, kas kandidātiem ļauj pierādīt savu kompetenci ar Linux, un uzņēmumi var apmācīt savu tehniskā atbalsta komandu par jaunākajiem jauninājumiem un atjauninājumiem.

Windows un Linux

Linux un Windows ir divi vispopulārākie mitināšanas veidi, un atkarībā no jūsu vajadzībām viens varētu būt labāks par otru. Lai gan Linux ir vispopulārākā izvēle visā pasaulē, daudzas valodas un skriptus var izmantot arī logos. Piemēram, WordPress, PHP un Perl var palaist uz Windows servera, tomēr Linux lietojumprogrammas darbojas daudz vienmērīgāk. Īpaši attiecībā uz WordPress ir pieejams daudz vairāk resursu tiem, kas mitina, izmantojot Linux, nekā Windows.

Tomēr ir arī dažas lietojumprogrammas un skripti, kurus Linux neatbalsta. IIS un ASP, piemēram, nevar palaist Linux, bet tie ir saderīgi ar Windows. Tiem, kas vēlas izmantot šīs īpašās lietojumprogrammas un skriptus, Windows varētu būt praktiskāka opcija.

Bieži uzdotie jautājumi par Linux mitināšanu

Vai Linux mitināšana ir draudzīga lietotājam?

Daudzi Linux uzskata par vieglu mitināšanas risinājumu pārvaldīšanai un lietošanai. Linux var būt laba izvēle iesācējiem, jo ​​ar labāko Linux mitināšanu lielāko daļu servera pārvaldības var pabeigt, izmantojot viegli orientējamu cPanel.

Kas ir iekļauts Linux mitināšanas paketē?

Linux mitināšanas paketes īpašās iespējas starp pakalpojumu sniedzējiem atšķirsies, tomēr pastāv arī dažas standarta kopības. Piemēram, izmantojot dalītu Linux mitināšanu, serverī parasti tiek iegūts ierobežots vietas un joslas platums. Vairumā gadījumu jums būs atļauts instalēt arī citus skriptus, piemēram, wiki, forumus un CMS.

Kādu programmēšanas valodu lieto Linux?

Katrs resursdators izmanto atšķirīgu programmēšanas valodu, tāpēc ar Linux mitināšanu nav neviena standarta, tomēr parastās valodas mēdz ietvert PHP, Perl un Python. Tomēr ne tikai nav standarta valodas, bet arī dažādi pakalpojumu sniedzēji izmantos atšķirīgas katras šīs valodas versijas.

Kad jūs iepērkaties par mitināšanas plānu, pārliecinieties, ka vaicājat par katras paketes atbalstītajām valodām.

Vai manis Linux izplatīšanas versijā ir liela nozīme??

Vairumā gadījumu nav svarīgi, cik liels Linux izplatīšana ir jūsu mitināšanas plāna sastāvdaļa, jo tie visi ir vienas un tās pašas sistēmas novirzes. Tīmekļa mitināšanas pamatfunkcijas parasti darbojas tieši tāpat kā Linux sadalījumos, un lielākās atšķirības starp Linux sadalījumiem ir pamanāmas tikai galddatoros grafiskajā lietotāja interfeisā (GUI) – kas nekad netiek rādīts tīmekļa mitināšanas kontā..

Vai man ir jābūt Windows mitināšanai, ja man ir Windows dators?

Nē! Mājas vai darba datorā izmantotais operētājsistēmas tips ir pilnīgi neatkarīgs no servera operētājsistēmas veida. Jūs varat izmantot jebkura veida operētājsistēmas, ieskaitot Linux, pat ja jums ir Windows dators. Vienīgais laiks, kad tas var ietekmēt jūsu mitināšanu, ir tad, kad jūs mēģināt izveidot lielas Windows lietojumprogrammas.

Kāda programmatūra ir nepieciešama Linux mitināšanai?

Kad esat iegādājies Linux mitināšanas plānu, varat izlemt, kuras programmas vēlaties instalēt, lai izveidotu savu vietni. Atkarībā no tā, vai jūs pats izvēlējāties kodēt savu vietni vai izmantojat tīmekļa izstrādātāja lietojumprogrammu, iespējams, jums būs jāinstalē CMS, emuāru veidošanas programma vai cita veida programmatūra tīmekļa izstrādei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author