Labākā hostinga Īrija

Kā tīmekļa dizaina uzņēmums ar daudz hostinga kontiem (mums ir neskaitāmi blakusprojekti un mums patīk eksperimentēt), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku tīmekļa mitinātāju.

Šie ir mūsu labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji Īrijai, patiesas kvalitātes tīmekļa mitināšana, nepārkāpjot banku.

Daži no zīmoliem / vietnēm, kas novirza uz mūsu saturu:
Tiek rādīts vietnēs

Labākais hostings Īrijā: mūsu top 5 – 2020. gada maijs

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesisDisk SpaceFeaturesAtsauksmesTīmekļa vietne
siteground2 3,95 € (60% atlaide) 10 GB Zibens ātrs datu centrs Londonā, Affordable, 30 dienu naudas atdošanas garantija, oficiāli ieteica WordPress = Win! Vietnes zemes pārskats
GreengeeksLogo USD 3,95 (ekskluzīva MangoMatter atlaide – zemāka par USD 9,95) Neierobežots Īpaši zaļš hostings, serveri Eiropā un visā pasaulē, neierobežota vieta diskā! GreenGeeks apskats
A2HostingLogo USD 3,92 (bija USD 7,99) Neierobežots Lēta + neierobežota vieta diskā! A2 mitināšanas pārskats
myhostlogo 5,99 € 10 GB Vairāk nekā 10 gadu ilga hostinga pieredze. MyHost apskats
wpengine USD 35 USD 10 GB WordPress mitināšana ir pilnveidota. WP Engine pārskats

Nav viegli atrast pienācīgu tīmekļa mitinātāju, kas faktiski ir pieņemams, un, ja vien jūs neesat Excel vednis, tas var nedaudz pārspīlēt, salīdzinot visas dažādās mitināšanas funkcijas (piemēram, izmaksas pret joslas platumu, diska vietu, lietojamību, atbalstu, pārskatus utt.). ). Lai jūsu prāts atvieglotu, patiesībā ir lieliski hostinga uzņēmumi, kas neuzliek absurdas hostinga cenas, taču joprojām darbojas, lai vadītu jebkuru vēlamo vietni..

Šīs 5 ir mūsu personīgās izlases, pirmās 4 ir patiešām pieņemamām cenām (piektā būtu jūsu WordPress premium līmeņa mitināšanas vajadzībām), un tās visas piedāvā lielisku sniegumu & atbalstu. Galveno tīmekļa mitinātāju sakārtošanai mēs esam izmantojuši šādus kritērijus: Vienkārša lietošana, pieejamība un veiktspēja / jauda. Izbaudi!

1. Vietnes zeme

Šī ir mūsu visu laiku iecienītākā mitināšanas kompānija, tie ir lēti, ar ļoti jaudīgiem serveriem, un pats galvenais, ka atbalsts ir visaugstākais.

Tie ir arī WordPress ieteikti WordPress (ļoti nedaudzi hostinga uzņēmumi to var apgalvot! Viņi, protams, var arī novērst jebkuru CMS, kuru jūs tiem uzdodat). Ak, + viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija! Diezgan bez prāta ikvienam, kurš meklē pieejamu, bet kvalitatīvu tīmekļa mitinātāju!

Viņiem ir 3 hostinga plāni, viņu vispieejamākais plāns sākas tikai no sākuma 3,95 € / mēn (par 60% zemāka par parasto cenu)! 

siteground2

  Uzvarētājs – 9,6 / 10

Lietošanas ērtums

97%

Pieejamība

92. lpp%

Veiktspēja / jauda

95%

2. GreenGeeks

GreenGeeks ir viens no uzņēmumiem, kuru jūs vienkārši zināt, ka viss tiek darīts pareizi. Kopš darbības uzsākšanas 2008. gadā viņi ir pieredzējuši milzīgu izaugsmi. Viņu panākumu cēloņi ir diezgan skaidri, kad jūs sākat strādāt ar tiem, tā ir globālā mēroga (vairāku datu centri visā pasaulē), satriecoša veiktspēja, lielisks un diezgan ātrs atbalsts, un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, viņi ar vēja enerģijas palīdzību trīs reizes atgriežas tīklā, kas ir diezgan pārsteidzošs!

Ciktāl tas attiecas uz konkrētām funkcijām, tie piedāvā neierobežotu vietu diskā pat visvienkāršākajā plānā, tiem ir diennakts atbalsts un tāpat kā SiteGround – 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts! Stingrs # 2 mūsu sarakstā!

Viņu lētākais plāns sākas tikai no plkst USD 3,95 mēnesī / mēnesī (ekskluzīva MangoMatter atlaide – zemāka par USD 9,95)

Lietošanas ērtums

94%

Pieejamība

92. lpp%

Veiktspēja / jauda

90%

3. A2 mitināšana

A2 hostings ir vienāds ar vietni SiteGround, viņiem ir arī visdažādākie ātri uzliesmojošie serveri visā pasaulē + viņiem ir liels atbalsts. Lai gan viņiem nav oficiālo WordPress ieteikumu, viņu sniegums WP vietnēs ir pārsteidzošs.

Un neierobežotas vietas diskā ir diezgan veikls!

Viņi piedāvā arī 3 hostinga paketes, viņu lētākais plāns sākas tikai no sākuma 3,92 USD / mēnesī (sākotnēji bija 7,99 USD / mēnesī).

Lietošanas ērtums

87%

Pieejamība

92. lpp%

Veiktspēja / jauda

80%

4. Myhost.ie

Tie atrodas Īrijas dienvidrietumos un tos pirmo reizi uzsāka 2002. gadā, kas nozīmē, ka viņiem ir vairāk nekā desmit gadu pieredze to atbalstīšanā.

Papildus kvalitatīvam mākoņu mitināšanai viņi piedāvā arī e-pasta mitināšanu, domēnu reģistrāciju, & diezgan daudz ar drošību saistītu pakalpojumu.

Viņu lētākais plāns sākas ar 5,99 eiro mēnesī

Lietošanas ērtums

85%

Pieejamība

85%

Veiktspēja / jauda

85%

5. WP dzinējs

Ja jūs faktiski meklējat īpaši augstas kvalitātes pārvaldītu WordPress mitināšanu Īrijā, WP Engine ir tas, kas jums nepieciešams! Viņi ir tirgus līderi, kad runa ir par WordPress vietņu mitināšanu, turklāt ar pamatotu iemeslu (lai gan tie ir pārāk dārgi). Viņiem ir iebūvēta kešatmiņā saglabāta sistēma, kas paredzēta ātrai lapu apkalpošanai (saukta par EverCache), un apvienojumā ar CDN viņi ir ātrākais WordPress mitināšanas uzņēmums apkārt!

Viņu atbalsts visu diennakti acīmredzami specializējas WordPress, ļaujot viņiem novērst jebkuru problēmu bez aizķeršanās. Turklāt viņi rūpējas arī par visiem WordPress pamata atjauninājumiem, tāpēc jums par to nav jāuztraucas. Un, kad tas ir nozīmīgs atjauninājums, viņi faktiski pirms vietnes atjaunināšanas pārbauda vietni, lai pārliecinātos, ka nekas nesabojājas, visaugstākā līmeņa pakalpojums. Viņiem ir arī tieša reāllaika draudu noteikšana, viņi aktīvi bloķē DDOS uzbrukumus, un viņi pat bez maksas izlabos jūsu vietni, ja tā tiks uzlauzta …

Viss iepriekš minētais vairāk nekā attaisno cenu zīmi! Interesē mierīgi un var saudzēt budžetu?

Viņu lētākais plāns sākas no USD 35 mēnesī

Lietošanas ērtums

85%

Pieejamība

65%

Veiktspēja / jauda

95%

Īrija mitina tehnoloģiju atbalstuĪrijas tīmekļa mitināšana: dziļāka skatīšanās

Tā kā tehnoloģija ir progresējusi pēdējās desmitgadēs, un ar ātrumu, kas katru gadu turpina progresēt, internets daudziem cilvēkiem ir kļuvis par mūsu ikdienas dzīves neizbēgamu aspektu. Tādēļ šo notikumu rezultātā jebkuram biznesam ir kļuvis gandrīz neiespējami izdzīvot, ja tam nav labi funkcionējošas tīmekļa vietnes un klātbūtnes tiešsaistē, lai laika gaitā palīdzētu piesaistīt jaunus klientus un patērētājus..

Neatkarīgi no tā, vai jūs mēģināt sasniegt tiešsaistes auditoriju, lai savam mazajam uzņēmumam būtu veids, kā sazināties un sazināties ar klientiem un patērētājiem, ja mēģināt izveidot emuāru, ja mēģināt izveidot platformu jebkura veida projektiem, neatkarīgi no iemesla, vietnes ir daudzpusīgs un daudzveidīgs līdzeklis, ar kura palīdzību var paveikt diezgan daudz lietu. Tomēr, kad runa ir par tīmekļa vietnes izveidi, viena no lietām, kas jums būs jāizskata, ir vēlamā tīmekļa mitināšanas tips un pakalpojumu sniedzējs, uz kuru jūs paļauties, lai sniegtu jums uzticamu un uzticamu pakalpojumu Īrijā. . Mēģinot atrast īsto tīmekļa mitināšanas paketi un nodrošinātāju Īrijā, lēmumam var būt tālejošas sekas, tāpēc vēlaties pārliecināties, ka veicat pareizo zvanu (mājiens, Vietnes vietne ir diezgan satriecoša). Šeit atradīsit visu, kas jums jāzina, lai palīdzētu jums pieņemt lēmumu, kas vislabāk atbilst jūsu domātajai vietnei.

Īrijas tīmekļa mitināšanas veidi

Dalīts hostings

Dalītā mitināšana ir viena no lētākām hostinga metodēm, padarot to par vēlamo iespēju daudziem, kuri nevēlas izveidot vietni, kas apstrādātu lielu trafika daudzumu un uzskatītu, ka viņu vietne būtu piemērota mazākam auditorijas lokam. Koplietojamais mitināšana ir lielisks risinājums personīgām vietnēm, emuāriem un maziem uzņēmumiem, jo ​​tas piedāvā visus resursus, kas vairumam gadījumu ir nepieciešami šiem projektiem, par visiem pieejamāku cenu nekā daudzām tirgū pieejamajām alternatīvām. Pamata funkcijās jāiekļauj tādas lietas kā viena klikšķa instalētāji vispopulārākajām CMS, piemēram, WordPress, Joomla utt. Runājot par WordPress mitināšanu, lai gan dalīta mitināšana parasti ir pietiekama WordPress pamata vietnes mitināšanai, ja vēlaties izveidot diezgan sarežģītu Vietne WordPress, iespējams, vēlēsities palielināt budžetu un meklēt pārvaldītu WordPress mitināšanu (prātā nāk WP Engine).

VPS hostings

Virtuālā privātā servera mitināšana jeb VPS mitināšana ļauj vietnei izveidot savu servera privāto sadaļu, kas tiek koplietota ar vairākām citām vietnēm. VPS mitināšana ir solis uz priekšu no dalītā mitināšanas, jo izmantotā servera daļa ir pilnībā izolēta no citām vietnēm, kuras tiek mitinātas caur šo serveri. Tā ir lieliska iespēja vietnes īpašniekam, kurš dod priekšroku atsevišķa servera mitināšanai, bet meklē šīs privātuma priekšrocības par daudz zemāku cenu..

Dedicated Server Hosting

Tie, kas meklē augstas veiktspējas serverus, varētu vēlēties izmēģināt kaut ko ar augstākām iespējām, piemēram, veltīta servera mitināšanu. Šie serveri ir ideāli piemēroti tiem, kas meklē tīmekļa mitināšanas Īriju, kas var apstrādāt lielāku trafika daudzumu un citas funkcijas. Tomēr tie ir dārgāki, tāpēc tos var vislabāk rezervēt lielākiem projektiem, kuriem nepieciešama paaugstināta uzticamība un atbalsts. Ja tas ir jūsu budžetā, tā ir lieliska tīmekļa mitināšanas iespēja Īrijas vietnēm.

Mākonis Hostings

Visi pēdējā laikā runā par mākoni! Lai arī tas ir lielisks veids, kā saglabāt failus, tā ir arī lieliska tīmekļa mitināšanas iespēja. Mākoņu mitināšana ir tehnoloģija, kurā vairākas mašīnas darbojas kā atsevišķa sistēma. Šī uzlabotā tehnoloģija ir ārkārtīgi jaudīga, un tā neierobežo to, ko jūs varat darīt ar to. Jūs varat pēc vajadzības palielināt vietnes izmēru un uz augšu, padarot to par ļoti universālu iespēju jebkura lieluma projektiem.

Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēju mitināšana ir ārkārtīgi populāra tiem, kurus interesē tīmekļa dizains. Šis pakalpojums ļauj klientiem masveidā iegādāties mitināšanu un pārdot to saviem klientiem, savukārt, dodot vietņu dizainerim pastiprinātu kontroli pār viņu izveidotajām vietnēm. Web dizaineriem šāda prakse ir standarta, tādēļ, ja tas izklausās pēc jūsu meklētā, tad vispiemērotākā likme jums varētu būt tālākpārdevēja mitināšana..

Web hostings Īrijā: ko meklēt

Ja jūs mēģināt izlemt par jums un jūsu vajadzībām piemērotu tīmekļa mitināšanas veidu, kā arī par jūsu meklētās vietnes vajadzībām, lai drīz varētu sākt dzīvot tīmeklī, kāda veida tīmekļa mitināšanas veids Īrijā jūs dodaties tas, ka jāmeklē, nav vienīgais, kas jums jāapsver (btw, mēs arī veica to pašu pētījumu par labāko Austrālijas tīmekļa mitināšanu, Kanādas tīmekļa mitināšanu, NZ tīmekļa mitināšanu, Lielbritānijas mitināšanu), & tīmekļa mitināšana Singapūrā). Kad esat izvēlējies starp dažādajiem tīmekļa mitināšanas veidiem, kas aprakstīti iepriekš, būs laiks izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kuram uzticēsities savai vietnei. Šie ir daži faktori, kas jāņem vērā, salīdzinot pakalpojumu sniedzējus, lai palīdzētu jums pieņemt lēmumu viegli.

Servera atrašanās vieta

Jūsu servera atrašanās vietai būs daudz sakara ar ielādes laiku, ko lietotāji piedzīvos, apmeklējot jūsu vietni. Jo tuvāk serveris atrodas jums ģeogrāfiski, jo lielāka ir iespēja samazināties ielādēšanas laikiem. Tomēr tas nenozīmē, ka jūs vēlaties vienkārši izvēlēties sev tuvāko serveri Īrijā. Varat arī pārliecināties, ka ņem vērā attiecīgā servera jaudu; ja tas ir relatīvi maz enerģijas patērējošs serveris, iespējams, jums būs labāk, ja tas atrodas mazliet tālāk.

Uzglabāšana

Vēlaties apsvērt, cik daudz krātuves jums būs nepieciešams jūsu vietnei, pamatojoties uz to, cik lielu saturu plānojat pievienot tai. Parasti, jo vairāk jūs maksājat par savu tīmekļa mitināšanu, jo vairāk krātuves tas būs nepieciešams. Tam ir arī daudz sakara ar izvēlēto mitināšanas veidu; piemēram, dalītajā mitināšanā būs mazāk krātuves, jo jūs koplietojat servera vietu ar tik daudziem citiem lietotājiem. Apsveriet uzglabāšanas vietu, kas, jūsuprāt, būs nepieciešama jūsu vietnei, un ņemiet to vērā, salīdzinot pakalpojumu sniedzējus.

Laiks

Neatkarīgi no tā, vai jūs pārvaldāt nelielu emuāru, kurā ir tikai daži lasītāji nedēļā, vai lielu uzņēmumu tīmekļa vietnes, kuras dienā var saņemt simtiem vai, iespējams, pat tūkstošiem apmeklējumu, jūs plānojat cik vien iespējams samazināt savas vietnes dīkstāvi. Pārbaudiet jebkura piedāvātā pakalpojuma sniedzēja darbības laiku – lielākais solījums garantē, ka darbības laiks būs līdz 99,9%. Tomēr tikai tāpēc, ka viņi saka, ka tas nepadara to patiesu; izpētiet viņu klientu atsauksmes un izpildiet mājas darbus, pirms ķeraties pie viņu vārdiem, un uzziniet, kāda ir viņu uptime pieredze cilvēkiem, kuri ir izmantojuši viņu pakalpojumus.

Atbalsts

Atbalsts ir svarīgs jebkura iegādātā pakalpojuma aspekts, jo īpaši tīmekļa mitināšanas pakalpojumi. Ja jums nav pieredzes ar vietnes vadīšanu, jūs vēlaties, lai būtu pieejams labs klientu serviss – protams, tomēr tas ir kaut kas, ko jūs gribēsit abos virzienos. Meklējiet pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā tiešraides tērzēšanu un atbalstu pa tālruni!

Dublējumi

Datu dublēšana ir ārkārtīgi svarīga, un tā var ietaupīt, zaudējot daudz vērtīgas informācijas un pārdzīvojot diezgan traģēdiju. Tāpēc, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ar kuru vēlaties mitināt jūsu vietni, jums jānovērtē, cik bieži viņi izveido dublējuma failus, kā arī to, cik daudz rezerves kopiju viņi glabā. Vēl viena lieta, kas jāapskata, ir sistēma, kuru viņi izmanto datu atjaunošanai, ja tie tiek zaudēti.

Joslas platums

Joslas platuma apjoms, kas jums atļauts jūsu serverī, ir būtiska lieta, kas jāņem vērā, it īpaši, ja jūsu izmantotā vietne ir lielāka, un tajā būs redzama nedaudz lielāka trafika daļa. Lielākajai daļai mazāku projektu joslas platums, iespējams, neradīs bažas; tomēr vidēja vai mazāka izmēra vietnēm tas noteikti jāņem vērā, meklējot pakalpojumu sniedzēju viņu tīmekļa mitināšanai Īrijā.

Atļauto domēnu / vietņu skaits

Tas, visticamāk, nebūs problēma, ja plānojat tikai vienas vietnes mitināšanu, taču daudzi lietotāji, iespējams, vēlas, lai tīmekļa mitināšanas pakalpojumā mitinātos vairākas vietnes. Tā ir laba ideja apsvērt, cik daudz domēnu jums ir atļauts izmantot kopā ar pakalpojumu un pakalpojumu sniedzēju, par kuru jūs domājat, pat ja domājat, ka vēlaties tikai vienu vietni – vienmēr ir labi, ja jūs maināt brīvu citai vietnei. Jūsu prāts.

Un tas viss, varētu šķist milzīgi, ja aptvertu visus punktus, bet tikai to vienu soli vienlaicīgi. Varbūt pat izveidojiet izklājlapu un reģistrējiet visas specifikācijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Īrijā, tāpēc jums ir vienkāršs pārskats.

VAI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author