Labākā ceļojumu kredītkarte Kanādā

ceļojuma mērķis

Kā vislabāk pavadīt ziemu Kanādā?

Atkāpjoties no tā.

Virziens uz tropisko galamērķi, piemēram, Kubu vai Meksiku, ir laika pārbaude Kanādas svētku pagātnei. ��

Riu pils pussalā Kankūna rezervēta caur Air Miles �� ��

Mans vārds ir Gerijs, un pēdējo 4 gadu laikā es domāju, ka esmu pielietojis un izmantojis visas tur esošās Kanādas kredītkartes. Man ir bijusi lieliska un slikta pieredze.

Esmu arī varējis ceļot uz vairāk nekā 20 valstīm, izmantojot arī punktus, kas uzkrāti, izmantojot dažādas kartes. Lai gan parasti šajā rokasgrāmatā es rakstu par tādiem nekaunīgiem priekšmetiem kā tīmekļa mitināšana, pakalpojumiem un maziem biz rīkiem, es dalīšos ar jums ar savu labāko karšu izvēli un izskaidrošu dažus ieguvumus katram no tiem..

Galvenais, kas jāpatur prātā, izmantojot lielāko daļu ceļojuma karšu, ir tas, ka ir daudz smalku druku. Piedāvājumi var izskatīties vienādi uz papīra, taču, sākoties tēriņiem, jūs redzēsit, ka maksas un likmes principā atceļ visas saņemtās atlaides vai atlīdzības..

Kā es izveidoju savas labākās izvēles

Šis ceļvedis ir strukturēts diezgan vienkārši. Es izvēlējos labākās daļas katrai ceļojuma karšu kategorijai. Man ir kartes viesnīcu atpūtas telpām, ja tā ir jūsu lieta, labākā naudas atdošana vai Air Miles.

Liela atšķirība starp manu ceļvedi / ieteikumiem un to, ko jūs iegūsit lielākās finanšu vietnēs, ir tā, ka es faktiski esmu izmēģinājis šīs kartes. Daži no lielākiem portāliem ir briesmīgi ieguvumi reģistrēšanās gadījumiem, bet lielas piemaksas produkta virzītājiem.

⚠️ Ja jūs meklējat ātru un netīru sadalījumu šajā jautājumā, es būšu godīgs, ja jūs kaut kā varētu iegūt amerikāņu kredītkarti kā kanādietis, es to ieteiktu. Vidēji amerikāņu kartes piešķir 1,5-2X bonusa pierakstīšanās punktus kā Kanādas programmas. Par to jūs varat pateikties kapitālismam un nekonkurētspējīgai finanšu ekonomikai. Kanāda vienkārši nav tā pati. 

To sakot, mana galvenā izvēle ir TD Aeroplan karte (apmeklējiet viņu vietni šeit). Aeroplan ir visaugstākie reģistrēšanās punkti ārpus vārtiem, 2X atlīdzības programma iepirkšanās veikšanai tiešsaistē, izmantojot savus vairāk nekā 2000 partnerus, ceļojumu apdrošināšana + bezmaksas piekļuve atpūtas telpai.

Jebkurā gadījumā pietiek sūdzēties. Iepazīsimies ar ceļvedi! ��

Ja kādam ir kādi papildu ieteikumi, lūdzu, noklikšķiniet uz saziņas veidlapas augšpusē un dariet man zināmu. Parasti es pārskata šo ziņu vienu vai divas reizes gadā atkarībā no tā, kuras kartes es mēģinu.

Izpratne par ceļojumu kredītkartēm

Daudzas ceļojuma kartes ļauj jums savākt punktus un jūdzes par ikdienas tēriņiem, tādējādi dodot iespēju uzkrāt lielu daudzumu atlīdzības, pat ja jūs nedomājat lidot bieži.

Ceļojuma karšu pārpilnība un to atlīdzības programmu daudzveidība atstāj tik daudz klientu tumsā. Lai atvieglotu jūsu lēmumu, mēs apskatīsim labākās kredītkartes septiņās plašās ceļojumu atlīdzības kategorijās. Šīs kategorijas ir ceļa punkti, gaisa jūdzes, naudas atmaksa par pirkumiem ārvalstu valūtā, viesnīcu atalgojums, pierakstīšanās bonusi, lidostu atpūtas zāles, biežie lidojumi un kopējais uzvarētājs.

Šī rokasgrāmata ir paredzēta, lai kalpotu kā vērtīgs resurss, kad jāizvēlas ceļojuma atlīdzības kredītkarte. Lai sniegtu labumu visā pasaulē, mūsu izvēlētās kārtis ir vadošie spēlētāji savā kategorijā.

Ceļotāju padoms: Vai kādreiz pazaudējat savu somu ceļojuma laikā? Vai zinājāt, ka, izvēloties pareizo karti, jūs varat saņemt USD 500-1000 par katru nokavēto bagāžas dienu. Jūs varat arī saņemt naudu atpakaļ par aizkavētiem lidojumiem vai citiem lidostas pārbaudījumiem.

Mūsu metodika

Mana metodika bija vienkārša, taču sīka. Es ņēmu vērā tādus svarīgus faktorus kā prēmiju kategoriju klāsts, pieejamie sagaidīšanas piedāvājumi, ceļojumu apdrošināšanas priekšrocības, lojalitātes programmu elastība, gada maksas atbrīvojumi un vēl daudz vairāk. Balvas punktus es aprēķināju, pamatojoties uz personīgajiem vai biznesa izdevumiem.

To darot, mēs apvienojām dažādus ikmēneša tēriņu un pirkumu aspektus tādiem priekšmetiem kā pārtikas preces, rēķinu apmaksa, gāze, izklaide, ceļojumi, restorānu ēšana, aptieka utt..

Zemāk ir Kanādas labāko ceļojuma karšu kopsavilkums. Šis ir tikai momentuzņēmums, bet katras kartes informācija ir norādīta zemāk.

�� SVARĪGA PIEZĪME – šīs kartes bieži maina tarifus, tāpēc, ja šeit redzat kaut ko pilnīgi atšķirīgu no vietnes, atcerieties, ka uzņēmumi piedāvās dažādas likmes un darījumus, pamatojoties uz IP atrašanās vietu, no kuras piekļūstat vietnei. Es daru visu iespējamo, lai tas būtu pēc iespējas atjaunināts. ��

Labākā kredītkarte ceļojuma punktiem

1. Vislabākā ceļojuma kredītkarte – TD Aeroplan (40K reģistrācijas bonuss)

 • Uzvarētājs: TD® Aeroplan® Visa Infinite *
 • Gada maksa: USD 120, bet par to tiek iekasēta atlaide par pirmo gadu. (Tātad… maksa par USD 0)
 • Ienākumu atbilstība: turiet vai nu USD 60 000 no personīgajiem ienākumiem, vai USD 100 000 no kopējiem mājsaimniecības gada ienākumiem.
 • Dažas no tās priekšrocībām: Apsveicams bonuss 40 000 Aeroplan jūdžu attālumā

Kredītkaršu ceļojumu atlīdzības kategorijā ir pieejams tik daudz labu darījumu, tāpēc izvēlēties bija grūti. Bet pēc rūpīgas analīzes es beidzot nolēmu, ka Kanādas tirgū labākās ceļojumu atlīdzības kartes kronis pieder TD® Aeroplan® Visa Infinite *

Chris Lawton fotoattēls vietnē Unsplash

Pašlaik tā ir populārākā atlīdzību programma Kanādā. Pateicoties savai popularitātei, kanādieši nemitīgi cenšas savākt Aeroplan punktus, lai cik vien spētu. Karšu īpašnieki var nopelnīt jūdzes, ko viņi var izmantot viesnīcām, lidojumiem, automašīnu īrei, brīvdienu paketēm, dažādām precēm un pasākumu biļetēm..

Vislabākais aspekts ir tas, ka karšu īpašnieki var nopelnīt divreiz vairāk punktu, iegādājoties preces pie Aeroplan saistītajiem partneriem. Tāpēc, ja esat 5 miljonu Aeroplan kopienas loceklis, ir vērts saņemt Aeroplan karti.

Lai parādītu, kāpēc šī karte tiek uzskatīta par labāko šķirnē, šeit ir sniegts dažu tās priekšrocību kopsavilkums:

 • Tas izvelk sarkano paklāju, piešķirot milzīgu sagaidīšanas bonusu 40 000 Aeroplan jūdžu attālumā.
 • Tas ietver visaptverošu ceļojumu apdrošināšanas paketi.
 • Tas nodrošina prioritārā reģistrēšanās un iekāpšana ceļojot vietnē AirCanada.com ar Aeroplan lidojuma atalgojumu.
 • Kartes īpašniekiem katru gadu tiek piešķirta viena bezmaksas viesu caurlaide uz Air Canada Maple Leaf atpūtas telpu.
 • Divkāršojiet jūdzes, kas nopelnītas no pirkumiem, kas veikti, izmantojot Aeroplan partnerus un tiešsaistes mazumtirgotājus, izmantojot Aeroplan eStore.
 • Nodrošina 1,5 punktus par katru 1 USD, kas iztērēts par gāzi, pārtikas precēm, aptieku un pirkumiem, kas veikti vietnē AirCanada.com
 • Citiem pirkumiem tas ir viens punkts par katru iztērēto USD 1.
 • Kamēr jūs esat TD Aeroplan kredītkartes īpašnieks, jūsu Aeroplan jūdzes derīguma termiņš nebūs derīgs.
 • Šeit skatiet milzīgo Aeroplan partneru sarakstu. cik lidmašīnas jūdzes es nopelnīšu lidojuma laikā
Cik daudz Aeroplan jūdzes nopelnīšu lidojumā?

Mūsu izvēlētajai kartei par labāko ceļojuma atlīdzības karti ir daudz priekšrocību. Tas ir pildīts ar vairākām funkcijām, kas padara to izceļas no iesaiņojuma, piemēram, tā neatvairāmo uzņemšanas bonusu 40 000 Aeroplan Miles. Raugoties perspektīvā, šī atlīdzība ir aptuveni salīdzināma ar 2 premium klases ekonomiskajiem lidojumiem turp un atpakaļ.

Papildus tam, ka tas ir diezgan ienesīgs, tas piedāvā iespēju nopelnīt Aeroplan jūdzes ar katru iztērēto dolāru. Katrs. Dolārs. Iztērēts. Nopelnīto jūdžu attiecība pret iztērētajiem dolāriem ir šāda: 1,5 Aeroplan jūdzes par katru USD 1 par gāzi, pārtikas precēm, aptieku un vietnē AirCanada.com; tad tas nodrošina 1 Aeroplan jūdzi par katru dolāru, kas iztērēts visam pārējam.

Tāpēc tā uzvar mūsu labāko vietu kā labākā pieejamā kredītkarte.

Kā izpirkt Aeroplan jūdzes?

Šīs kartes izpirkšanas process ir atkarīgs no tā, ko jūs mēģināt izmantot. Tādām lietām kā preces vai pasākumu biļetes process ir tikpat vienkāršs kā pirkumu veikšana, izmantojot tiešsaistes e-veikalu. Turklāt pirkumi Aeroplan partneru tirdzniecības vietās nopelna karšu īpašniekiem dubultu atlīdzību, ļaujot viņiem ātri un ērti nokopēt Aeroplan jūdzes.

Citas ekskluzīvas priekšrocības un priekšrocības ietver diennakts konsjerža pakalpojumus visu diennakti.

Nepilnīgi episks var likties, ka daži aprakstīs ceļojuma un auto apdrošināšanu pāri bortam, taču tas, iespējams, nav pārāk tālu. Kartes īpašniekiem, kas jaunāki par 65 gadiem, tam ir līdz 1 miljonam USD ceļojuma apdrošināšanas medicīniskais nodrošinājums. Tajā ietilpst arī citi atbilstošu ceļojumu apdrošināšanas veidi, piemēram, aizkavēta / nozaudēta bagāža, ceļojuma / atcelšana, lidojuma / ceļojuma kavēšanās un automašīnas nomas apdrošināšana.

Visbeidzot, tas ļauj piekļūt visām šīm lieliskajām prēmijām par nelielu cenu 0 USD gadā (pēc atlaides).

Viena pēdējā lieta – lidmašīnu apdrošināšana

Kā es minēju iepriekš sniegtajā padomā, Aeroplan ir daži lieliski stimuli, lai mudinātu klientus rezervēt lidojumus un brīvdienas, kas ietver atcelšanas apdrošināšanu, naudu, ja jūsu ceļasoma pazūd, un virkni citu mazāku stimulu.

Padoms labākajam kopumā: Pievērsiet uzmanību programmām ar partneriem un līgumiem, kas ļauj pārsūtīt punktus. Tāpēc, ja jums pietrūkst, teiksim, 500 punktu par brīvu uzturēšanos viesnīcā, jūs joprojām varat iegūt punktus no papildu, kas jums ir aviokompānijas programmā. Mājiens mājiens … zemāk redzamā karte to dara. ��

2. Vislabākais ceļojumu punktiem – Scotiabank American Express

 • Uzvarētājs: Scotiabank Gold American Express® karte
 • Gada maksa: USD 120
 • Ienākumu atbilstība: Gada ienākumiem jābūt vismaz 12 000 USD.
 • Dažas no tās priekšrocībām: Iespēja nopelnīt pat 30 000 Scotia Rewards punktus pirmajā gadā.

Ir pieejams tik daudz kredītkaršu produktu, un pārpilnība liek izaicināt izlemt, kura kredītkarte ir vislabākā. Lai gan tie var ierobežot to, kam jūs varat tērēt savus punktus, vairums tomēr sniedz iespēju pārsūtīt punktus starp programmām.

Scotiabank Gold American Express® karte izceļas ar svarīgu faktoru, kas liek karšu īpašniekiem izvēlēties noteiktu ceļojuma karti. Punktu un dolāra attiecība parāda summu dolāros, kuru punkti ir vērtīgi.

Scotiabank Gold American Express® Card piedāvā trīs līmeņus Scotia Rewards punktu programmā. Katra naudas summa, kas tiek izmantota tādos piemērotos uzņēmumos kā pārtikas veikali, restorāni, dzērieni un ātrās ēdināšanas vietas, nopelnīs neticami 5 Scotia Rewards punktus.

Liela dalības maksa + 25 000 balvas punkti

Šī ceļojuma atlīdzības karte lietotājiem ļauj ātri un ērti iegūt pat USD 300 bonusa Scotia Rewards punktus pat pirmajā gadā. Pirmajos trīs konta atvēršanas mēnešos, ja iztērējat USD 1000 atbilstošos ikdienas pirkumos, automātiski nopelnīsit 25 000 Scotia Rewards punktus..

Tomēr Scotiabank Gold nesen palielināja no kartes iekasēto gada maksu no USD 99 līdz USD 120. Šis ievērojamais pārgājiens varētu mazināt kartes pievilcību. Neskatoties uz šo pieaugumu, cena joprojām ir saprātīga, salīdzinot ar līdzīgām maksām, ko iekasē citas ceļojuma kartes.

Neskatoties uz to, tas joprojām sniedz jums tādas lielas priekšrocības kā ārzemju darījumu maksas neesamība, izmantojot piekļuvi Amex Front Of Line®, un visaptverošu ceļojuma apdrošināšanu.

Elastīgi nododami punkti

Vēl viena iespaidīga iezīme, ko šī karte parāda, ir tās atlīdzības izpirkšanas programmas elastība. Process ir viegls un vienkāršots – viss, kas nepieciešams, ir pieteikšanās sistēmā un pēc tam pārejiet, lai izvēlētos opciju “Lietot punktus ceļojumam”. Pēc tam varat izmantot uzkrāto Scotia Rewards punktu, lai kompensētu visas ar ceļošanu saistītās izmaksas, kas tiek iekasētas no jūsu kredītkartes. Tie var ietvert tādas lietas kā lidojumi, viesnīcas, nomas automašīnas un tā tālāk.

Ērtības ir svaiga gaisa elpa: tā neapgrūtina jūs ar nepatīkamiem ierobežojumiem vai pārtraukuma periodiem. Šie ir daži no iemesliem, kāpēc Scotiabank Gold American Express® karti bieži vērtē kā labāko ceļojuma kredītkarti Kanādā.

3. Labākais gaisa jūdzēm – BMO Air Miles World Elite

 • Uzvarētājs: BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard®
 • Gada maksa: USD 120, lai arī tā ir atteikšanās no pirmā gada.
 • Ienākumu atbilstība: USD 80 000 gada ienākumi vai USD 150 000 mājsaimniecībai.
 • Daži no tās Perks: 3000 AIR MILES uzņemšanas bonuss.

BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard® ir vienkārši viens no labākajiem veidiem, kā nopelnīt atlīdzību Kanādā. Tā programma “Air Miles” ikdienas iepirkšanos par pārtikas precēm un gāzi pārvērš tādos ieguvumos kā bezmaksas pasākumu biļetes, viesnīcu uzturēšanās, lidojumi, automašīnu īre un pat elektronika.

Dāsnais bonuss un augstā nopelnītā likme ir tikai dažas no lietām, kas BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard® ceļojuma karti padara aizraujošu. Tas dod jums 1000 gaisa jūdzes tūlīt pēc pirmā pirkuma, un it kā ar to būtu par maz dod jums papildu 2000 gaisa jūdzes, tiklīdz pirmajos trīs dalības mēnešos no kredītkartes esat iekasējis USD 3 000.

Turklāt karšu nopelnītā likme ir viena AIR MILE par katru USD 10 pirkumu, kas ir augstākā AIR MILES kredītkartes atdeves likme. Mastercard Airport Experience, kas sastāv no divām bezmaksas gada caurlaidēm, tiek nodrošināta caur LoungeKey lidostas atpūtas programmu.

Karšu īpašnieki arī saņem 15% atlaidi no saviem AIR MILES lidojumiem Ziemeļamerikā ar nosacījumu, ka lidojumi ir jārezervē, izmantojot AIR MILES. Tas nāk ar visaptverošu ceļojumu apdrošināšanas paketi, kurā ietilpst ceļojuma medicīniskā apdrošināšana 15 dienas vienā ceļojumā.

⚠️ Godīgi sakot, es neesmu milzīgs šīs kartes cienītājs. Par summu, ko uzņēmums BMO nepārprotami atņem saviem kredītkaršu klientiem, es domāju, ka tas ir diezgan prātīgs bonuss. Ja atlīdzības punkti + pabalstus ir tas, kas jūs esat, kad šīs kartes noteikti trūkst. ⚠️

4. Labākā naudas atmaksa par ārvalstu valūtas pirkumiem – Rodžersa bezvadu

 • Uzvarētājs: Rogers ™ World Elite Mastercard®
 • Gada maksa: 0 USD
 • Ienākumu atbilstība: turiet vai nu USD 80 000 personiskos ienākumus, vai USD 150 000 kopā ar mājsaimniecības gada ienākumiem.
 • Dažas no tā priekšrocībām: par visiem ārvalstu valūtas pirkumiem jūs saņemat 4% naudas atmaksu.

Skaidrā naudā ir karalis. Tāpat attiecībā uz atlīdzību, naudas atmaksas kredītkartes ļauj jums atgūt nelielu procentu no summas, ko esat iztērējis pirkumiem. Tomēr Rogers ™ World Elite Mastercard® veic papildu soli, padarot ceļa izdevumus ārvalstu valūtā, lai uzkrātu skaidru naudu kā neviena cita karte.

Foto: pina mesina vietnē Unsplash

Rogers ™ World Elite Mastercard® nopelnīja savu labāko vietu, dodot iespēju karšu īpašniekiem nopelnīt milzīga 4% naudas atmaksa par visiem atļautajiem pirkumiem, kas veikti ārvalstu valūtā. Bet pirms jūs pārāk satraucaties ar aizrautību, atcerieties, ka tas nāk ar 2,5% maksu par ārvalstu darījumu. Tomēr to kompensē masveida 4% naudas atmaksa, atstājot ievērojamu tīro ieguvumu – 1,5% naudas atmaksas.

Karšu īpašnieki saņem 2% naudas atmaksu par Rodžersa produktiem un pakalpojumiem, savukārt par visiem pārējiem – 1,75%. Viņiem ir arī tiesības saņemt bezmaksas papildkarti, kas ļauj katru gadu nopelnīt vēl vairāk naudas.

Izmantojot Mastercard® Pay apvienojumā ar lietotni Rewards ™, jūs varat nekavējoties piemērot naudas atmaksas atlīdzību par atļautajiem pirkumiem vismaz 20 USD apjomā, ko esat veicis pēdējo 90 dienu laikā, izmantojot savu kredītkarti..

Padoms naudas atgūšanu mīlošiem uzņēmumiem – Lai arī 1,5% ir diezgan slikti, ja esat viens uzņēmuma dibinātājs, visus nākamos biznesa izdevumus jūs varat pārvaldīt, izmantojot karti, un atgūt jauku atdevi no klientu reklāmas izdevumiem vai citiem izdevumiem. Tas attiecas tikai uz gadījumiem, kad 1–2 miljoni gadā tiek segti ar biznesa izdevumiem.

5. Labākais pierakstīšanās bonuss – Scotiabank Passport Infinite (35k Point)

 • Uzvarētājs: Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * karte
 • Gada maksa: USD 139
 • Ienākumu atbilstība: ir vai nu USD 60 000 personīgajiem ienākumiem, vai USD 100 000 no kopējiem mājsaimniecības gada ienākumiem, vai vismaz USD 250 000 par pārvaldītajiem aktīviem..
 • Dažas no tās priekšrocībām: nodrošina tikai līdz 35 000 bonusa balvas punktu tikai pirmajā gadā

Neatkarīgi no tā, vai jūs dodat priekšroku kartēm, kas piedāvā ievērojamas piemaksu prēmijas, nodrošina visaugstākās nopelnīšanas likmes, vai arī alkstat pēc tām, kuras ir uzticams ceļojuma biedrs, Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * karte jums ir pieejama.

Ievērojams pierakstīšanās bonuss ir viens no izmēģinātajiem un patiesajiem veidiem, kā kredītkaršu firmas izmanto, lai apgūtu karšu īpašniekus, un jums vajadzētu izmantot šo stratēģiju, lai jūsu ceļojuma atlīdzības ievērojami palielinātu. Tomēr šķiet, ka no visām stratēģijām, kas tiek izmantotas, lai vilinātu karšu īpašniekus parakstīties uz ceļojuma atlīdzības programmām, Scotiabank Passport ir apguvis Svēto Grālu..

Tiklīdz jūs reģistrējaties, Scotiabank izlaiž sveiciena paklāju, ļaujot nopelnīt tikai pirmajā gadā līdz 35 000 Scotia Rewards punkti. Šie atlīdzības punkti nozīmē aptuveni USD 350, lai ceļotu atsevišķi.

Šādi darbojas nopelnīšanas metodika: pirmie 3 mēneši kā kartes īpašniekam dod iespēju nopelnīt līdz pat 25 000 bonusa Scotia Rewards punktus ar sākotnējiem 1000 USD ikdienas pirkumos..

Nopelniet papildus 10 000 punktus

Turklāt visiem karšu īpašniekiem ir atļauts nopelniet 10 000 punktu bonusu gadā pēc tam, kad iztērēti vismaz 40 000 USD katru gadu par piemērotiem ikdienas pirkumiem. Citas priekšrocības ir spēja nopelnīt 2 Scotia Rewards punktus par katru dolāru, kas iztērēts atbilstošām pusdienām, pārtikas veikaliem, izklaides priekšmetiem un ikdienas tranzīta pirkumiem, piemēram, autobusiem, metro žetoniem un taksometriem.

Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * karte tika izstrādāta arī, koncentrējoties uz ceļotājiem. Tāpēc Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * kartei ir maza ceļojuma bagāža vai tā nav vispār, padarot to par cienīgu ceļojuma partneri ar savu apbrīnojamo politiku, kurā tiek iekasēta nulles maksa par ārvalstu darījumiem..

Šī maksas trūkuma dēļ ceļotāji ietaupa naudu katru reizi, kad izmanto savu karti. Gan mājās, gan ārvalstīs karšu īpašniekiem nav ārvalstu valūtas maiņas maksas par pirkumiem, kas veikti ārvalstu valūtā. Ar ceļošanu saistītās priekšrocības ietver ceļojumu apdrošināšanu, sešas bezmaksas ikgadējās lidostas atpūtas caurlaides, kā arī pierakstīšanās prēmiju, kuras pašreizējā vērtība ir 250 USD.

Šī karte ir ideāli piemērota personām, kuras vēlas izmantot karti, ko viņi var lietot gan vietējā, gan ārzemēs, bez raizēm un grūtībām. Turklāt Scotiabank ir Visa karte, tāpēc to parasti pieņem visā pasaulē.

Tā piedāvā arī bezmaksas Priority Premier Pass dalību seši bezmaksas apmeklējumi lidostu atpūtas telpās gadā.

6. Labākās viesnīcas balvas – Best Western Mastercard

 • Uzvarētājs: Best Western Mastercard®
 • Gada maksa: 0 USD
 • Ienākumu atbilstība: tam nav nepieciešami minimālie ienākumi.
 • Dažas no tās priekšrocībām: Apsveicams bonuss 20 000 Best Western Mastercard®

Jūsu izvēlētā izmitināšana viesnīcā ir atkarīga no tādiem faktoriem kā pieejamība, personīgās izvēles un izvēles. Citiem vārdiem sakot, tas nav ideāls risinājums visiem. Best Western Mastercard® ievēro šo filozofiju un padara tās atlīdzību pēc iespējas elastīgāku.

Tie ļauj karšu īpašniekiem izmantot atlīdzību vairāk nekā 100 Best Western viesnīcās visā pasaulē par tādiem priekšmetiem kā viesnīcu uzturēšanās, dāvanu kartes, ēdināšana un daudz kas cits. Tāpēc, kad kanādiešiem ir jāceļo uz ārzemēm vai uz ārzemēm, Best Western Mastercard® bieži ir praktiska un saprātīga izvēle.

Pēc pirmā piemērota pirkuma veikšanas tā piemaksa par 20 000 Best Western Rewards® punktu parakstīšanu ir pietiekama, lai jūs iegūtu absolūti bezmaksas vienas nakts uzturēšanos. Viesnīcu pārpilnība un daudzveidīgās iespējas karšu īpašniekiem atvieglo šo punktu savākšanu.

Papildus elastīgumam tas ir bez gada maksas. Daudzu Best Western viesnīcu pieejamība visā pasaulē ļauj kartes īpašniekam atrast viesnīcu, kas ir piemērota viņu gaumei un budžetam. Tas atvieglo arī punktu gūšanu, lai iegūtu bezmaksas uzturēšanos viesnīcās.

7. Labākās lidostas atpūtas telpas – Scotiabank Platinum

 • Uzvarētājs: Scotiabank Platinum American Express® karte
 • Gada maksa: 399 USD
 • Ienākumu atbilstība: Gada ienākumiem jābūt vismaz 12 000 USD.
 • Dažas no tās priekšrocībām: 30 000 Scotia Rewards punktu ar pirmo piemēroto pirkumu.

Man patīk pakavēties lidostā, – to teica neviens. Par laimi visur aplaupītajiem ceļotājiem kredītkaršu firmas beidzot izturas pret savu neapmierinātību un ir pievienojušas arvien pieprasītākās ērtības. Piekļuve pasaules lidostu atpūtas telpām ir populāra ceļojumu priekšrocība, kuru Scotiabank Platinum American Express® Card ir izmantojusi, lai tā izmantotu savas priekšrocības un priecātos par tās karšu īpašniekiem..

Scotiabank Platinum ir bezmaksas Priority Pass dalība, ko katru gadu papildina neticami desmit bezmaksas atpūtas telpas apmeklējumi. Tā kā lielākā daļa cilvēku katru gadu nebrauc tik bieži, šie bezmaksas atpūtas apmeklējumi ir piemēroti lielākajai daļai karšu īpašnieku.

Ceļojumu apdrošināšanai kopā ar 30 000 bonusa Scotia Rewards punktiem tūlīt pēc sākotnējā pirkuma vajadzētu to cienīgi apsvērt. Arī 4 Scotia Rewards punkti par katru dolāru, kas iztērēti atbilstošiem pārtikas preču veikaliem, degvielas uzpildes stacijām, izklaides un ēdināšanas iepirkumiem, nav jāuzņemas viegli.

Tomēr tas sedz diezgan augstu gada maksu – 399 USD.

Kopsavilkums

Cilvēku apbalvošana ar punktiem vai jūdzēm par ikdienas pirkumiem ir veids, kā kredītkaršu firmas stimulē klientus izmantot viņu kartes. Ceļojuma atlīdzības kredītkarte sniedz milzīgas priekšrocības kartes īpašniekam ar lidojumiem, izmitināšanu viesnīcās un transporta pakalpojumiem.

Dažas atlīdzības ir sarežģītākas, un kompleksa prēmiju paketes, piemēram, piekļuve luksusa lidostas atpūtas telpām un visaptveroša ceļojumu apdrošināšana uz viņu kompleksu. Ceļojumu kartes ir obligāti nepieciešamas ceļotājiem, jo ​​tās ir ērtas, ātras un palīdz ietaupīt naudu ar ceļošanu saistītos izdevumos.

Es ceru, ka šī rokasgrāmata bija noderīga! Lūdzu, nekautrējieties uzrakstīt man ziņojumu, ja jums ir kādi padomi un ieteikumi, kurus vēlaties pievienot šai lapai!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author