Krystal apskats

Kopējais reitings

Lētākais plāns
£ 3,99 mēnesī

Krystal: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi mēs)

Īsumā, mēs noteikti iesakām Krystal! Viņi piedāvā ļoti uzticamu mitināšanu, zibens ātru Lielbritānijas datu centru, piedāvā daudz bezmaksas funkciju, piemēram, bezmaksas SSL sertifikātus (padariet vietni drošu ar https), bezmaksas migrēšanu, ja atrodaties no cita pakalpojumu sniedzēja, bezmaksas dublējumus un daudz ko citu..

Tālāk ir sniegts īss to labāko funkciju pārskats.

Atbalsts: Apvienotajā Karalistē pieejamais 24/7 atbalsts, kas atrodas pa rokai, un šajā laikā, kad visi atbalsta resursus, lai ietaupītu naudu, mēs esam pārsteigti!

Drošība: Bezmaksas SSL sertifikāti, DDOS aizsardzība un parasts vīruss & skenē ļaunprātīgu programmatūru, lai viss būtu tīrs.

Zaļā hostings: Viņu Londonas datu centru pilnībā nodrošina atjaunojamā / tīrā enerģija!

60 dienu naudas atdošanas garantija: Diezgan pašsaprotami, ja neesi laimīgs.

Ātrums: Izmantojot SSD un LiteSpeed ​​kešatmiņas kombināciju, viņu serveri darbojas ļoti ātri!

Ja godīgi, mums viņi ļoti patīk, viņi mūsu grāmatā nav prātīgi. Viņu galvenie mākoņu mitināšanas plāni sākas tikai ar USD 3,99 mēnesī.

Krystal izpēte

Krystal Review – Lielbritānijas tīmekļa mitinātājs, kurš to pareizi izmantoja.

Saimons Bleklers 2002. gadā nodibināja Krystal, jo viņu sarūgtināja sliktie pakalpojumi un sliktā biznesa prakse. Pašlaik viņi ir mitinājuši vairāk nekā 190 000 vietņu un ir vairāk nekā 23 000 klientu. Pašlaik uzņēmums ir Lielbritānijā lielākais neatkarīgais mitināšanas uzņēmums.

Uzņēmums cita starpā piedāvā dažādus produktus un / vai pakalpojumus, tostarp Lielbritānijas tīmekļa mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, Lielbritānijas WordPress mitināšanu, Cloud VPS un specializētos serverus. Viņiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze uzņēmējdarbībā un viņi ir nopelnījuši sev vietu mūsu top web hostinga sarakstā.

Krystal lepojas ar atbildību par vidi. Viņi visās vietās izmanto 100% atjaunojamo enerģiju. Viņi tic, ka ir godīgi, atbildīgi un uzticami pret klientiem, liekot viņiem priekšā visu pārējo, ieskaitot peļņu.

Viņi bez maksas un līdz šim ir rīkojuši vairākas labdarības organizācijas, kopumā atbalstījuši 167. Ir dienas, kad viņi ir ziedojuši katru santīmu, ko viņi ir izdarījuši, lai atbalstītu tādus cēloņus kā Comic Relief.

Cenu noteikšana

Krystal piedāvā trīs veidu mākoņu mitināšanas pakalpojumus. Šīs paketes nosauktas Ametists, Topazs un Rubīns.

Krystal Hosting cenu noteikšana

Krystal lētākais plāns tiek nosaukts Amethyst un maksā GBP 3,99 mēnesī, izņemot PVN. Ja izvēlējāties maksājuma veidu gadā, jūs varat bez maksas saņemt hostinga pakalpojumus 2 mēnešu vērtībā. Turklāt, ja jūsu norēķinu cikls ir ik pēc 3 gadiem, jūs varat saņemt viena gada vērts hostinga pakalpojumus par brīvu.

Pamata plāns dod jums kopējo diska vietu 5 GB. Tas izmanto cietvielu diskus, kas nozīmē, ka jūsu vietne tiks ielādēta ātrāk nekā tradicionālie diskdziņi.

Izmantojot Amethyst paketi, jums var būt 2 vietnes vienā mitināšanas kontā. Jums var būt arī neierobežots apakšdomēnu skaits. Jums tiek dots arī neierobežots joslas platums, ļaujot dienā apkalpot tūkstošus vai miljonus skatītāju. Jums nav jāmaksā papildus, ja pārāk daudz lietotāju vienā laikā piekļūst jūsu vietnēm.

Pastkastes ir arī neierobežotas. Tādējādi jums var būt vairāki e-pasta konti vairākiem cilvēkiem vai jūsu vietnes departamentiem. E-pasta funkcijās ietilpst neierobežoti ekspeditori un vispārējie e-pasti. Turklāt jums ir SpamExperts anti-spam pakalpojums. Tiek atbalstīti arī adresātu saraksti un automātiskie atbildētāji. Jums ir atļauts sūtīt tikai 500 e-pastus stundā.

Ametists plāns ir optimizēts dažādām tīmekļa lietojumprogrammām. Tajos ietilpst WordPress, Joomla! Drupal, OpenCart, PrestaShop, Concrete5 un phpBB. Drošības pasākumi tiek veikti arī, lai aizsargātu jūsu vietni no kibernoziegumiem. Šie pasākumi cita starpā ietver iknedēļas drošības skenēšanu, divu faktoru autentifikāciju un visaptverošu ugunsmūri. IP adreses bloķēšana ļauj neļaut noteiktām IP adresēm piekļūt saturam.

Runājot par attīstību, tiek atbalstīti PHP, Perl un Python. Dublējumi tiek veikti katru nedēļu un mēnesi, un tie tiek glabāti ārpus servera. Turklāt jums tiek izsniegti bezmaksas neierobežoti SSL sertifikāti. Tas nozīmē, ka varat aizsargāt savu vietni un tajā esošo un / vai apstrādāto sensitīvo informāciju.

Varat arī izveidot pielāgotas 404 un 500 kļūdu lapas. Tas var nākt par labu SEO un reklāmguvumiem, jo ​​jūs varat izveidot pielāgotu lapu, kas novirza skatītājus uz atbilstošu jūsu vietnes lapu. Tā vietā, lai nospiestu pogu Atpakaļ un pilnībā pamestu jūsu vietni, skatītājiem būs jāpiespiež apmeklēt citas vietnes lapas un palikt ilgāk.

Uptime garantija ir 99,99%. Tas nozīmē, ka lielākajā daļā gadījumu jūsu vietnei nebūs dīkstāves. Nav iestatīšanas maksas, un jums ir 60 dienu naudas atdošanas garantija.

Atbalsta iespējas

Uzņēmums piedāvā jums daudz klientu atbalsta iespēju. Tajos ietilpst:

  • Pakalpojuma statusa lapa,
  • Pašpalīdzības ceļveži,
  • Tiešsaistes tiešraide,
  • Biļešu iesniegšana un
  • Atbalsts pa tālruni

Pakalpojuma statusa lapa sniedz jums sīkāku informāciju par pašreizējā tīkla statusu. Iekļauts arī servera statuss: Core Services, Cloud Hostings, Business Hostings un Reseller Hostings. Lai uzzinātu, vai sistēmas darbojas vai ne, šī ir lapa, kas jums jāapmeklē.

Pašpalīdzības ceļveži ir līdzīgi zināšanu bāzei, kur jūs saņemat apmācības, kas palīdzēs pārvaldīt izmantotos produktus un / vai pakalpojumus. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti, savukārt atbalsts pa tālruni ir pieejams no pirmdienām līdz piektdienai no plkst. 9 līdz 20.

Pārskati par Krystal klientu atbalsta sistēmu ir pārsteidzoši pozitīvi. Lielākā daļa cilvēku saka, ka viņi pārsniedz pienākumus, lai palīdzētu saviem klientiem. Tie ir ļoti efektīvi, nodrošinot klientu vajadzības. Apkalpošana tiek uzskatīta par vienmēr ātru un noderīgu.

Krystal lepojas ar to, ka ir neatkarīgs uzņēmums, kas atšķiras no citiem lielu vārdu hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Tas pilda savus solījumus nodrošināt 100% ātru un efektīvu klientu atbalsta pakalpojumu.

Plusi

Krystal pakalpojumu izvēlei ir vairākas priekšrocības. Zemāk ir daži no tiem:

Bezmaksas vietņu veidotājs

Ja jums nav programmēšanas iemaņu, jūs joprojām varat izveidot profesionālu vietni dažu minūšu laikā ar viņu bezmaksas vietņu veidotāju. Tie nodrošina pilnībā reaģējošas veidnes, kas nozīmē, ka jūsu vietne tiks pielāgota gan galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm. Vietne, kas paredzēta mobilajām ierīcēm, palīdzēs arī klasificēt, jo meklētājprogrammas, piemēram, Google, pārcēlās uz pirmo mobilo rādītāju, dodot priekšroku vietnēm, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm, nevis vietnēm, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm..

Cietvielu diskdziņi (SSD)

Viņi diska vietas vajadzībām izmanto cietvielu diskus. Tas nozīmē, ka datus pārsūtīsit ātrāk nekā tradicionālos diskus. Ja jūsu vietne ir ātrāka, tiek uzlabota lietotāju pieredze un tas rada vairāk pirkumu. Tas var ietekmēt arī jūsu SEO. Ātrākas vietnes iecienījuši tādas meklētājprogrammas kā Google, Yahoo! Un Bing.

Bezmaksas dublējumi

Jums tiek dotas bezmaksas iknedēļas un ikmēneša rezerves kopijas ar Amethyst Hostinga pakotni. Tas ir noderīgi, ja jūsu vietne pēkšņi tiek bojāta. Varat novērst šo problēmu, atjaunojot vietni, izmantojot dublējumu.

60 dienu naudas atdošanas garantija

Viņiem ir ļoti dāsna 60 dienu naudas atdošanas garantija. Viņiem noteikti ir labāks piedāvājums, salīdzinot ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuri nodrošina tikai 30 dienu garantiju. Ja neesat apmierināts ar viņu produktiem un / vai pakalpojumiem, varat atgūt savu naudu.

Zvaigžņu klientu apkalpošana

Neierobežotas pastkastes

Ametists komplektācijā ietilpst neierobežotas pastkastes. Tas nozīmē, ka varat piešķirt dažādiem savas vietnes departamentiem savus e-pasta kontus. Jums nav jāmaksā papildus tikai tāpēc, lai katram piešķirtu savus pasta kontus, kuru nosaukums ir jūsu vietne.

Atbalsta vairākas lietojumprogrammas

Krystal mitināšanas produkti un pakalpojumi ir pilnībā optimizēti tādām tīmekļa lietojumprogrammām kā WordPress, OpenCart, Joomla !, PrestaShop, Drupal, Concrete5 un phpBB. Turklāt viņi atbalsta PHP, Perl, Python un Ruby on Rails.

Drošības līdzekļi

Jums tiek nodrošināti iknedēļas drošības skenējumi, lai pārliecinātos, ka esat pasargāts no kibernoziegumiem. Ir pieejama arī ļaunprātīga skenēšana reāllaikā. Visaptverošs ugunsmūris arī aizsargā jūsu vietni no hakeriem. Divfaktoru autentifikācija arī nodrošina, ka vietnei un tās datiem var piekļūt tikai pilnvaroti lietotāji.

Neierobežots joslas platums

Ja dienā apmeklējat miljonus skatītāju, jums nebūs jāmaksā pārāk liela maksa. Ar neierobežotu joslas platumu tiek nodrošināta spēja sekundes sekundes laikā apmierināt vairākus skatītājus.

Mīnusi

Ja mums jāatrod negatīvs punkts, iespējams, tā ir vieta diskā.

5 GB diska vietas

Daudz tīmekļa mitinātāju šajās dienās dod jums neierobežotu vietu diskā … lai gan šie uzņēmumi pietiekami labi zina, ka lielākajā daļā vietņu nekad netiks pārsniegts 1 GB … tāpēc es domāju, ka tas ir atkarīgs no tā, vai plānojat izveidot vairāku tūkstošu produktu veikalu vai tikai emuārs / biznesa vietne / utt.

Secinājums

Mēs ļoti mīlam Krištianu un vēlamies, lai jūs tos izmēģinātu. Viņu plānos ir funkcijas, kas jums noteikti būs vajadzīgas, izveidojot un pārvaldot savu vietni. Viņiem ir arī lieliska klientu atbalsta sistēma, kurai vienmēr ir mugura, ja jums nepieciešama palīdzība.

KopsavilkumsReferents Metjū RodžersaPārskata datums 2018-07-26Atsauktais vienums KrystalAuthor vērtējums 51 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzneProdukta nosaukums KrystalPrice
GBP 3,99

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author