Kinsta WordPress mitināšanas pārskats

kinsta logo

Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 30 mēnesī

Kinsta: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi mēs)

Īsumā, mēs mīlam Kinsta. Mums ir vairāki projekti, kas darbojas Kinsta, un reti ir kādi jautājumi. Atbalsts ir ļoti atsaucīgs, un viņu serveru iestatīšana notiek zibenīgi! Pievienojiet tam viņu globālo CDN, bezmaksas SSL sertifikātus, bezmaksas vietņu migrāciju un ložu necaurlaidīgu drošību … ja godīgi, tas nav prāts.

Tālāk ir sniegts īss to labāko funkciju pārskats.

 • Lielisks atbalsts: Viņi ir šeit, lai jūs varētu atrasties visu diennakti, līdz dienai no 7 dienas, ekspertu WordPress atbalsts!
 • Google Cloud: Viņu infrastruktūra darbojas Google Cloud, kurai ir 20 vietas visā pasaulē, un tas ir ārkārtīgi ātri.
 • Drošība: Nepārtraukta darbības laika uzraudzība, DDoS uzbrukumu atklāšana, uz programmatūru balstīti ierobežojumi, SSL atbalsts un aparatūras ugunsmūri ….
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija: Jūs nekad nezināt, bet jums tas nebūs vajadzīgs!

Jūs, godīgi sakot, šeit nevar noiet greizi. Viņu plāni ir USD 30 mēnesī / mēnesī, un, protams, tie ir viegli pielāgojami, ja jums nepieciešami vairāk resursu.

Kinsta izpēte

Pārskats

Atkal un atkal nāk tehnoloģiju uzņēmums, kas tikai to saprot. Kinsta ir viens no tiem uzņēmumiem.

Kinsta ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas sāka darbu 2013. gadā. Šodien tam ir 20 serveru atrašanās vietas visā pasaulē, izmantojot Google Cloud infrastruktūru, ar datu centriem Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Austrālijā, Eiropā un Āzijā..

Kopš tās pirmsākumiem, Kinsta ir pielikusi milzīgas pūles, lai sevi atšķirtu kā rentablu, drošu, uzticamu un ērti lietojamu tīmekļa mitināšanas platformu.. Šajā pārskatā redzēsit, ka Kinsta ir sasniegusi daudz un daudz ko citu.

Kinsta specialitāte ir WordPress vietņu mitināšana, un uzņēmums savus pakalpojumus sniedz par viskonkurētspējīgākajām cenām nozarē. Pat ar pievilcīgajām cenām Kinsta tomēr neveicina daudzu citu hostinga pakalpojumu sniedzēju, par konkurētspējīgām cenām, kompromitējot tādas funkcijas kā ātrums un drošība.

Piemēram, apskatiet dažus atjauninājumus, kurus viņi ieviesa 2019. gadā:

 • Visos plānos ir pievienota vairāk SSD atmiņas vietas.
 • Uzsākta auto-optimizēšana DB un pašdziedinošās PHP funkcijas.
 • Uzsākts diska vietas papildinājums tiem, kam nepieciešama vēl vairāk vietas.
 • Paziņots par gada lielāko funkciju atjauninājumu, kas bez maksas visiem parādīs Google Cloud jaunās, datoriem optimizētās (C2) ierīces. Tas dod milzīgu snieguma uzlabojumu!
 • PHP 7.4, jā!

Kinsta funkcijas

Tā vietā, lai jūs atstātu karājas ar minimālu atbalstu, Kinsta nodrošina pārvaldītu WordPress mitināšanu, kas jūsu vārdā optimizē un nodrošina jūsu WordPress vietnes darbību..

Jūsu vārdā Kinsta pārvalda daudzus jūsu WordPress vietnes tehniskos aspektus, ieskaitot drošības atjauninājumus un dublējumus. Kopā ar profesionāļiem, kas rūpējas par būtiskām tehniskām funkcijām, kas uztur jūsu vietni, varat koncentrēties uz savas WordPress vietnes baudīšanu un mērķu sasniegšanu.

Kinsta ir īpaši ērta un noderīga personām vai uzņēmumiem, kuri ir jauni pasaulē, kuriem pieder un darbojas WordPress vietne.

Kinsta pārskata ietvaros mēs apskatījām arī vietņu ielādes ātrumu, izmantojot Kinsta WordPress mitināšanu. Mums šķita iespaidīgi redzēt, ka vidējā vietne, kas izmanto Kinsta mitināšanai, ir ātrāks ielādēšanas ātrums un vairāk darba laika nekā salīdzināmas vietnes cenu noteikšanas hostinga plānos..

Papildus ātram ielādes ātrumam vietnēs, kuras uztur Kinsta, vidēji rodas arī mazāk veiktspējas problēmu.

Padziļināsimies sīkāk, kā Kinsta nodrošina augstas kvalitātes, pārvaldītu WordPress mitināšanu un atbalstu.

Iespējas

Ja jums ir WordPress vietne, jums ir absolūti labums no WordPress resursdatora nomas. Un, lai arī Kinsta nav vienīgais pārvaldītais WordPress mitināšanas uzņēmums, kas atrodas tur, tas ir viens no labākajiem, pateicoties tā izdevīgajām īpašībām un draudzīgumam lietotājam..

Krista var mitināt vienu vai vairākas jūsu WordPress vietnes, un jūs varat izveidot jaunas, piesakoties savā pielāgotajā Kinsta vadības panelī. Lieliski, ka jūs varat pārvaldīt visas savas Kinsta mitinātās WordPress vietnes no viena datu centra / informācijas paneļa – reta, bet ērta funkcija.

Citas standarta iespējas, ko Kinsta piedāvā atšķirt no tipiskajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem, ir šādas:

Profesionāls atbalsts

Kinsta ir īpaša klientu apkalpošanas komanda, kuru veido WordPress guru. Tas ir pieejams 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu, lai palīdzētu ar visām ar WordPress saistītajām problēmām, ar kurām jūs varētu saskarties.

Kinsta atbalsts

Vietņu kešatmiņa

Neatkarīgi no izvēlētās mitināšanas paketes jūs saņemat servera līmeņa kešatmiņu un iekšēju WordPress kešatmiņas spraudni, lai uzlabotu lietotāju pieredzi jūsu vietnē.

Satura piegādes tīkls (CDN)

Izmantojot Kinsta hostinga plānu ar viszemākajām cenām, mēnesī jūs iegūsit 50 GB KeyCDN. Ar katru augstāka līmeņa plānu jūs varēsit piekļūt plašākai KeyCDN lietošanai.

HTTP / 2.0

HTTP / 2.0 ir pieejams visām vietnēm, kuras mitina Kinsta, nodrošinot ātru vietņu ielādēšanas ātrumu un daudz ko citu.

SSL

Jūs saņemat bezmaksas drošu kontaktligzdu slāņa (SSL) sertifikātu neatkarīgi no mitināšanas plāna, kuru izvēlaties kopā ar Kinsta. Ir pieejams arī atbalsts šai drošības tehnoloģijai.

Drošības pasākumi

Kinsta aizsargā savas mitinātās vietnes ar izplatītu pakalpojumu atteikumu (DDoS) skenēšanu, GeoIP bloķēšanu (datora ģeogrāfiskās atrašanās vietas identificēšana, pamatojoties uz tā interneta protokolu vai IP, adresi), Google Cloud Platform (GCP) ugunsmūri, pašdziedinošo PHP, un vēl. Un, ja jūsu Kinsta pārvaldītā vietne tiek uzlauzta, uzņēmums palīdzēs jums to atgūt bez papildu maksas.

Automātiskas vietņu dublējumkopijas

Visi lietotāji katru dienu saņem automātiskas vietņu dublējumkopijas. Šī sistēma nodrošina, ka, ja kaut kas noiet greizi, jūs varat ātri atjaunot savu vietni no jaunākās dublējuma.

Laika pārbaudes

Izmantojot savu Kinsta informācijas paneli, jūs varat ērti uzraudzīt savas vietnes darbības laiku un dīkstāvi.

Kā redzat, Kinsta ir ļoti mīļa. Bet uzņēmuma produkti un pakalpojumi neko nenozīmē, ja nevarat tos atļauties, tāpēc apskatīsim Kinsta cenu noteikšanu.

Cenu noteikšana

Kinsta piedāvā 11 pārvaldītus WordPress mitināšanas plānus. Izmantojot plašo pieejamo klāstu, jums būs vieglāk izvēlēties tādu, kas vislabāk atbilst jūsu budžetam un mērķiem. Visiem plāniem ir bezmaksas SSL sertifikāti un CDN, kā arī bezmaksas migrācijas, garantijas par labošanu un 30 dienu naudas atdošanas garantija..

Kinsta cenu noteikšana

Sākuma plāns

Sākuma plāns ir lētākais un visvienkāršākais plāns – mēnesī 30 USD vai 300 USD gadā. Tas iekļauj:

 • Viena WordPress instalēšana
 • 10 GB diska vietas
 • 20 000 apmeklējumu

Pro plāns

Izmaksā 60 USD mēnesī vai 600 USD gadā, un tas nāk ar:

 • Divas WordPress instalēšanas
 • 20 GB vietas
 • 40K apmeklējumi

1. bizness

Izmaksas ir 100 USD mēnesī vai 1000 USD gadā. Tas nāk ar:

 • Piecas WordPress instalēšanas
 • 30 GB vietas
 • 100 000 apmeklējumu

2. bizness

Izmaksā 200 USD mēnesī vai 2000 USD gadā un nodrošina:

 • 10 WordPress instalē
 • 40 GB vietas
 • 250 000 apmeklējumu

3. bizness

Izmaksā 300 USD mēnesī vai 3000 USD gadā, un tajā ietilpst:

 • Instalē 20 WordPress
 • 50 GB vietas
 • 400K apmeklējumu

Bizness 4

Izmaksā 400 USD mēnesī vai 4000 USD gadā, un tajā ietilpst:

 • 40 WordPress instalē
 • 60 GB vietas
 • 600 000 apmeklējumu

Ir pieejami arī augstāka līmeņa uzņēmumu plāni un speciālas virtuālās mašīnas (VM).

Ja esat iesācējs vai izmantojat savu WordPress vietni emuāru veidošanai un negaidāt daudz apmeklētāju, pietiek ar sākuma plānu. Bet, ja jūs izmantojat komerciālu WordPress vietni, kas apmeklētājus piesaista milzīgi, iespējams, būs nepieciešams kāds no biznesa vai uzņēmuma plāniem.

Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, jūs varat redzēt, ka gada plāni piedāvā izdevīgāku piedāvājumu nekā mēneša plāni, faktiski ļaujot jums divus mēnešus bez maksas mitināt.

Atbalsts

Atšķirībā no citiem tīmekļa mitinātājiem, Kinsta nepiedāvā atbalstu pa tālruni. Bet tas nodrošina diennakts atbalstu tiešsaistē, izmantojot tiešraides tērzēšanas ziņojumu sistēmu. Šai ziņojumapmaiņas sistēmai varat piekļūt, izmantojot savu Kinsta informācijas paneli. Ikviens atbalsta komandas loceklis ir WordPress eksperts, tāpēc jūs ātri saņemsit atbildi uz problēmu novēršanu.

Klientu apkalpošanas komanda izmanto biļešu sistēmu, lai izsekotu jūsu sakarus. Šī sistēma nodrošina, ka jebkurš klientu pārstāvis var piekļūt jūsu klienta informācijai, tāpēc jums tikai vienu reizi ir jāpaskaidro sava situācija.

Plusi

Balstoties uz mūsu Kinsta pārskatu, šeit ir visievērojamākās Kinsta mitināšanas plāna izvēles priekšrocības:

 • Jūs izbaudāt visas priekšrocības, kas saistītas ar vietnes izvietošanu Google Cloud Platform, taču Kinsta apstrādā visus tehniskos aspektus.
 • Hostings ir ātri un automātiski mērogojams, nodrošinot, ka trafika pieauguma laikā jūsu vietnes veiktspēja netiek ietekmēta.
 • Plaši aktīvie un pasīvie drošības pasākumi aizsargā jūsu vietni, ieskaitot ikdienas automātiskās dublējumkopijas, lai viegli atkoptu.
 • Ja jums ir jāatjauno sava vietne no dublējuma, pirms tās aktivizēšanas vispirms to var palaist testa vidē.
 • Draudzīgu WordPress ekspertu tiešsaistes atbalsts 24 stundas diennaktī.
 • Visos hostinga plānos WordPress vietņu migrācija ir bez maksas.
 • Informācijas panelī ir pieejama ērti pārskatāma un saprotama statistika par jūsu satiksmi.
 • Viegli saprotams un lietojams informācijas panelis, pat ja esat WordPress iesācējs.
 • Infrastruktūra optimālam vietnes ielādes ātrumam, ieskaitot PHP 7.3 un MariaDB (datu bāzes pārvaldības sistēma).
 • Regulāras un precīzas darbspējas un dīkstāves pārbaudes un ziņojumi.
 • Hake fix garantija un 30 dienu naudas atdošanas garantija visiem plāniem.
 • Izstrādātājiem draudzīgs WordPress mitināšana, kas paātrina un automatizē jūsu darbplūsmu.

Mīnusi

 • Nav atbalsta pa tālruni, taču tā patiešām nav problēma, ņemot vērā, ka Kinsta tiešsaistes atbalsts ir pieejams visu diennakti, ātri un bez maksas.

Secinājums

Godīgi sakot, neatkarīgi no tā, vai jums ir pieredze ar WordPress mitināšanu, varat droši izmantot Kinsta pārvaldīto WordPress mitināšanu, lai darbinātu jūsu vietni un sasniegtu savus mērķus..

Un, ja neesat pārliecināts, vai Kinsta ir jums piemērota platforma, izmantojiet tās 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai bez riska izmēģinātu jebkuru Kinsta mitināšanas plānu. Ja jums nepatīk šis pakalpojums, jūs varat bez grūtībām atgūt naudu.

Balstoties uz mūsu pieredzi un tipiskām lietotāju atsauksmēm, iespējams, ka Kinsta jums patiks tikpat, cik mēs. Ļoti ieteicams WordPress resursdators!

KopsavilkumsRecensors Metjū RodžersAtsaukšanās datums 2019. gada 12. – 12.1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzneProdukta nosaukums KinstaPrice
USD 30

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author