Kā izvairīties no tā, ka tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs to atrauj

Izvēlēties mitināšanas risinājumu ir grūtāk vislabākajā laikā, mulsinoša un saasinoša sliktākajā gadījumā.

Ir daudz veidu pakalpojumu, dažādas cenu shēmas, daudz lēmumu, kas jāpieņem, daudz iesaistīto faktoru. Lai padarītu situāciju vēl sliktāku, ir daži jautājumi, par kuriem jūs, iespējams, pat nezināt!

Šajā rakstā mēs centīsimies jūs iepazīstināt ar dažiem izsmalcinātākiem punktiem, izvēloties resursdatoru, lai pārliecinātos, ka jūs neesat izvilcis.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat WordPress emuāra vai vietnes mitinātāju, šie 8 punkti palīdzēs jums vēlāk izvairīties no problēmām.

# 1 Izmantojiet labi zināmus un cienījamus saimniekus

Galvenie mitinātāji vietnē hostfacts.comGalvenie mitinātāji vietnē hostfacts.com

Tam vajadzētu būt pirms visa cita. Cienījamām vietnēm ir arī nepilnības un, kaut arī tām ir kaut kas nejauks, triecot piedurknes, viņu mērķis patiesībā nav tevi nolaupīt. Viņi, iespējams, spēlē viltības ar atjaunošanas maksām vai apkalpošanas struktūrām, bet dienas beigās viņi patiešām vēlas sniegt jums labu servisu.

Nezināmi uzņēmumi, it īpaši vietējie mazie uzņēmumi, iespējams, meklē ātru naudu un veiks jauku iepriekšpārdošanu un aizmirsīs par jums, kad būs jūsu nauda. Tas ne vienmēr ir tāds, bet tas ir kaut kas jāapzinās.

Par laimi, mēs esam veikuši visus pētījumus jūsu labā. Vienkārši dodieties uz priekšu un pārbaudiet šo tīmekļa mitināšanas pārskatu lapu. Mēs esam šķirojuši lielāko daļu hostinga pakalpojumu sniedzēju pēc ātruma un darbības laika & klientu atbalsts.

Nedaudz grūtāk ir izdomāt, vai vietējais resursdators ir jūsu laika vērts. Mēģiniet atrast dažus klientus un pajautājiet viņiem, kā viņi jūtas par pakalpojumu. Vienmēr maksā par mazāku klientu atrašanu. Saimnieki vienmēr pievērš īpašu uzmanību lielajiem klientiem, tāpēc viņi, protams, piedzīvos labu apkalpošanu. Ja viss pārējais neizdodas, mēnesi pārbaudiet viņu pakalpojumus un uzziniet, kas jums pašam ir izdevīgi.

# 2 Ņemiet vērā cenu un atjaunošanas maksas

Live chat pagarināšanas cenu pieaugumsVispārējās cenas ir palielinājušās. Tiešām?

Dažreiz cenu noteikšana var būt neintuitīva. Daži uzņēmumi piešķir jums cenas samazinājumu, kas, šķiet, ir galīgā cena. Viņi rūpējas par maza veida izmantošanu, lai norādītu, ka šī cena ir spēkā tikai līdz jūsu atjaunošanas datumam.

Ja jūs maksājat iepriekš par vienu mēnesi, atlaidi saņemat tikai par vienu mēnesi. Ja maksājat par 3 gadiem, tas ir derīgs 3 gadus. Pēc atjaunošanas datuma jums jāmaksā pilna cena.

# 3 Nav tādas lietas kā “NEIEROBEŽOTS”

Sakot, ka jums ir kaut kas neierobežots, vismaz ir kļūdains. Pirmkārt, jums nevar būt neierobežots joslas platums vai krātuve, jo tas nozīmē, ka uzņēmums jums ļaus – un spēs – uzglabāt simt triljonus teraflopu un visu to pārraidīt uz Marsu. Un tas joprojām nav neierobežots.

Tas, ko saimnieki patiesībā nozīmē, ir tas, ka tie nodrošina jums tik daudz joslas platuma un krātuves, cik jūsu aparatūra spēj apstrādāt. Termins nav mērīts, kas vienkārši nozīmē, ka viņi nemērīs jūsu lietojumu vai mākslīgi to neierobežos.

Tas nenozīmē, ka jūs varat visus vajadzīgos datus pārsūtīt internetā. Ja jums ir īpašs serveris ar 10 Mbps portu, jūs varat pārraidīt 10 megabaitus sekundē. Tas šķiet daudz, bet tas joprojām ir ierobežots. Tas nozīmē aptuveni 24 TB mēnesī. Ja jūsu uzņēmums kopīgo augstas kvalitātes 4 kt video, iespējams, drīz jūs darbosities. Jūs varat arī saskarties ar ievērojamām sastrēgumu vietām, ja rodas papildu satiksmes intensitāte, kas patērētu vairāk nekā 10 megabaitus sekundē.

Šī ir universāla patiesība, nav nekā ap to. Ja jums ir īpašs serveris, jums tas būs jāpaplašina, un tas jums izmaksās naudu. Ja jūs izmantojat mākoņa plānu, jūs, iespējams, maksājat GB vai TB, kamēr jūs darīt jums ir neierobežots plāns darba brīvajā nozīmē, par to jūs attiecīgi samaksāsit.

# 4 Sargieties no tā sauktajām “iestatīšanas” maksām

maksa par tīmekļa mitinātāja iestatīšanu15 USD par “uzstādīšanu”? Ko viņi faktiski izveido?

Vēl svarīgāk ir piesargāties no nepareizas iestatīšanas maksas. Ja saņemat īpašu serveri, ir saprotams, vai par to ir saistītas uzstādīšanas izmaksas. Iespējams, ka kāds ir fiziski ienācis un pievienojis jūsu pasūtītos aparatūras komponentus, ja izmantojat pārvaldītu pakalpojumu, viņam būs jāiestata programmatūra un jāveic dažādi citi uzdevumi.

Ja izmantojat cita veida pakalpojumus, iestatīšanas maksa nav īsti attaisnojama, ja vien jūs nelūdzat uzņēmumam migrēt jūsu vietni.

# 5 domēna reģistrācija nav uz jūsu vārda

Pie tā vainīgi ir daudzi saimnieki. Ir ļoti ērti paņemt domēna vārdu caur savu resursdatoru, jo viss ir automatizēts. Ievadāt domēna vārdu, samaksājat nedaudz naudas un uzplaukums, jums ir domēns.

Tomēr domēna vārds likumīgi pieder resursdatoram, nevis jums, vismaz visos gadījumos, ko mēs esam redzējuši. Tas ir piemērots visiem jautājumiem. Iedomājieties, ka jums ir uzņēmums, kas darbojas labi ar lielisku e-komercijas veikalu, un jums tehniski nepieder šī vietne.

Praksē tas neizraisa tik daudz problēmu, kā jūs domājat. Cik mēs zinām, mitinātāji lielākoties to dara tāpēc, ka abām pusēm tas ir vieglāk, un tas viņiem arī atvieglo kontu slēgšanu, kas pārkāpj likumu, zogot saturu vai rādot nelegālu saturu.

Tomēr mēs uzskatām, ka drošākā un profesionālākā iespēja ir izmantot reģistratūru un reģistrēt domēnu pats uz sava vārda. Ir vienkārši norādīt domēnus saimniekdatoram, un tādējādi jums pieder viss, kas attiecas uz jūsu uzņēmumu un vietni!

# 6 Pārliecinieties, ka varat atgūt naudu (ja nepieciešams)

Nauda atpakaļ 30 dienasMēs parasti nelūdzam manas naudas atmaksu, bet izvēlēties saimniekdatoru var būt diezgan grūti, un lieliska palīdzība ir spēja pāris dienas izmēģināt kādu no viņiem un pēc tam pateikt nē, paldies. Mēs esam runājuši ar cienījamu saimnieka īpašnieku, kurš mums pārliecināja, ka viņiem ir naudas atdošanas garantija, lai gan saskaņā ar viņu pašu pakalpojumu noteikumiem viņiem nav.

Mēs nešaubāmies, ka viņiem ir labi nodomi un viņi rīkojas godprātīgi, taču pretrunīgi pierādījumi nav kaut kas tāds, ko mums patīk redzēt, runājot par 350 USD + plānu.

Daži saimnieki jums var dot mēnesi vai pāris dienas bez maksas, ja jūs labi lūdzat, sarunājaties ar klientu atbalsta dienestu, viņi varēs jums norādīt pareizajā virzienā. Tomēr, ja mēs būtu jūs, mēs izvēlētos tīmekļa mitinātāju, kam garantēta naudas atmaksa vismaz 30 dienas. Šeit skatiet labāko hostinga pakalpojumu sniedzēju sarakstu, kuri piedāvā naudas atmaksu 30 dienu laikā.

# 7 Pārliecinieties, ka saņemat to, par ko maksājat

Šī ir problēma, ko esam pamanījuši, meklējot pārvaldītu WordPress mitināšanu. Šis mitināšanas veids, iespējams, ļaus instalēt tikai WordPress vietnes, bet galvenais priekšnoteikums ir tas, ka viss, sākot no aparatūras un beidzot ar servera kešatmiņu, tiek optimizēts līdz WordPress.

Daži mitinātāji piedāvā īpašu WordPress / Joomla mitināšanu, bet tas patiesībā ir tikai to kopīgo pakalpojumu pārpakošana ar “vietni”, kas attiecīgi aizstāta ar “WordPress” vai “Joomla”..

Nederīga dāvana ir cena (izvairieties no lētu hostinga pakalpojumu sniedzēju). Lētākais pienācīgi pārvaldītais WordPress mitināšanas sākums ir no 28 USD līdz 30 USD. Iespējams, ka tās joprojām ir koplietotas vides, taču tās ir pielāgotas WP.

# 8 Host DDOS aizsardzība, iespējams, nav pilnīga

Daži saimnieki lepojas ar zināmu DDOS aizsardzības līmeni. Lai gan tas pats par sevi var būt taisnība, mēs nedomājam, ka saimnieks spēs jūs aizsargāt, it īpaši, ja jums ir 29 līdz 300 ASV dolāru līmeņa konts. Ir tikai viens veids, kā aizsargāties pret DDOS uzbrukumu: a milzīgs tīkls, un mēs domājam milzīgu!

Tas prasa ievērojamus resursus, lai to noņemtu, un tas nav vienkārši tā vērts, lai aizsargātu vietni 29 USD mēnesī. Ja domājat, ka DDOS ir nopietns drauds jums, jums vajadzētu ieguldīt kaut kādā Cloudfare, kurai ir lielākas iespējas jūs aizsargāt.

Secinājums

Izvēloties mitinātāju, ir jāveic trīs lietas: Pārliecinieties, ka dodieties cienījamu, izmantojiet veselo saprātu un veiciet pētījumus. Pirmais būs tāls, lai nodrošinātu stabilu vietni. Veselais saprāts ir noderīgs, saskaroties ar tādiem terminiem kā neierobežoti resursi vai muļķības, kas tikai neļauj jums izvēlēties saimnieku.

Pētījumi ir noderīgi, lai noteiktu jūsu vajadzības un noskaidrotu, kādi pakalpojumi tiek veikti. Zināšanas vienmēr ir jūsu labākā aizsardzība pret izlaupīšanu!

Ja jums nepieciešama papildu informācija, šeit ir apkopots infografika: 10 lietas, kas padara tīmekļa mitināšanu labu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author