IONOS mitināšanas pārskats – labs, bet ne visiem …

Ionos pārskatsIONOS tīmekļa mitināšanas mājas lapa

IONOS (iepriekš zināms kā 1&1) ir tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kas ietver vairākus vietnes rīkus.

Tie aptver lielāko daļu pieejamo mitināšanas iespēju, piemēram, dalīto mitināšanu, VPS mitināšanu, WordPress mitināšanu, mākoņa mitināšanu un daudz ko citu.

Tas kopā ar dažām izcilām klientu atbalsta iespējām un pienācīgu cenu noteikšanu ir padarījis IONOS par iecienītu mitināšanas pakalpojumu pasaulē.

Cik laba ir IONOS mitināšana? Šīs pārskatīšanas nolūkos mēs galvenokārt aplūkojam IONOS dalītā mitināšanas pakalpojumus.

Mēs pārbaudījām vairākus faktorus, ieskaitot klientu apkalpošanu, vispārēju izmantojamību, apkalpošanas laiku un daudz ko citu, lai sniegtu jums iespējami pilnīgu pārskatu..

Vispārīga informācija & Hostinga pārskats

MŪSU VERDIKTS: Ieteicams
ĀTRUMS: 649 ms (No 2020. gada marta līdz 2020. gada aprīlim)
UPTIME: 100% (No 2020. gada marta līdz 2020. gada aprīlim)
ATBALSTS: Live Chat 24/7, zināšanu bāze
APPS: WordPress, Duda, Drupal, phpBB, Joomla
IESPĒJAS: Dedicated SSL sertifikāts, informācijas panelis, vietņu veidotājs
UZŅEMŠANAS PLĀNI: Koplietots, VPS, WordPress, Cloud, Dedicated Server
Vietnes pārsūtīšana: Nav bezmaksas
CENAS: Sākot no USD 1,00 mēnesī (atjaunojas par USD 8,00 mēnesī)

IONOS mitināšanas izmantošanas plusi

1. Atsaucīgs klientu atbalsts

Pirmais, ko pamanījām par IONOS, bija tā klientu atbalsta iespējas.

Klientu atbalsts ir milzīgs darījums gandrīz jebkurā nozarē.

Ja iztērējat iztiku tikai no savas vietnes (tas attiecas uz daudziem mūsdienu uzņēmējiem), jums jāuzticas, ka jūsu vietne vienmēr tiks izveidota un darbojas. Bet, ja rodas kāda problēma, jums arī jāuzticas, ka, lai sakārtotu problēmu, nekavējoties var sazināties ar uzņēmumu, kas nodarbojas ar jūsu mitināšanu.

IONOS piedāvā 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanu un tiešsaistes palīdzības centru, kurā ir daudz rakstu par visiem viņu galvenajiem pakalpojumiem.

Tiešraides tērzēšanas laikā viņi lūdz jūs ieskicēt savu jautājumu, pirms esat izveidojis savienojumu. Pēc tam jūs uzreiz saņemat pārī ar aģentu.

Nepilnas minūtes laikā mums bija saruna ar Žanu F.

Ionos tiešraides tērzēšanas atbalsts

Žana atbildes bija tūlītējas un pilnīgas. Nekad nebija jūtams, ka mums ir darīšana ar kādu, kurš tekoši nerunā angliski, vai ar kaut kādu automatizētu robotprogrammatūru. Tā bija reāla persona, kas sniedza atbildes reāllaikā.

Kopumā apkalpošanas līmenis bija fantastisks. Ja mēs gribētu izsmiet, mēs varētu teikt, ka viņas reakcija varēja būt sirsnīgāka, taču kopumā mēs bijām ļoti apmierināti ar saziņu.

2. Spēcīgs darba laiks – 100%

Viena no vissvarīgākajām metrikām, ko mēra hostinga pakalpojumu sniedzējiem, ir darbspējas laiks.

Jūs maksājat par to, lai jūsu vietne būtu tiešsaistē. Ja trūkst uptime un jūsu vietne regulāri samazinās, tad mitināšanas pakalpojums jums nav izdevies tajā vissvarīgākajā vietā.

IONOS apgalvo, ka darbspējas laiks ir 99,9%. Pēc viņu klientu apkalpošanas nodaļas teiktā, vienīgais iemesls, kāpēc viņi nepretendē uz 100% uptime, ir tas, ka viņi nespēj atskaitīties par dabas katastrofām.

Ionos darbspējas un ātruma statistikaIONOS vidējais darbspējas laiks | Skatīt statistiku

Un tik tālu no datiem, kurus mēs esam apkopojuši uptime ir bijis perfekts 100%. Ņemiet vērā, ka šie ir tikai divu mēnešu dati, tāpēc mēs vēl nevaram izdarīt secinājumus, taču sākums ir bijis daudzsološs. Mēs turpināsim atjaunināt viņu statistiku, jo laika gaitā.

3. Labs lapas ielādes ātrums

Lēna vietne nav tikai kaitinoša: ja lapas ielāde prasa vairāk nekā 5 sekundes, vairāk nekā 25% jūsu potenciālo apmeklētāju jau skatīsies citur

Kāpēc ir tā, ka?

Vietnes veiktspēja ir liela lieta, kad Google pārbauda jūsu vietni. Jūsu vissvarīgais SEO rādītājs, kas nosaka jūsu izvietojumu pasaules populārākajā meklētājprogrammā, lielā mērā ir atkarīgs no tā.

Vietnes ātrums ir ceturtais svarīgākais SEO ranžēšanas faktors, aiz kura ir tikai vietnes drošība, pārmeklējamība un draudzīgums mobilajām ierīcēm.

Tātad lēnā vietne ir tūlītēja Google un vietņu apmeklētāju izslēgšana.

Mēs dzīvojam tūlītējas saziņas un tūlītējas informācijas laikmetā. Ja esat nokavēts, iespējams, ka lietotājs var atrast citu vietni ar līdzīgu informāciju, kurai vairāk rūp viņu pieredze.

Samazinoties lapas ātrumam, pieaug atlēcienu līmenis.

Lapas ielādes atlēcienu līmenis

Tāpēc ir lieliski redzēt, ka IONOS rada labu vidējo lapas ielādes ātrumu 649 ms (0,65 sek.) Joprojām ir pāragri izdarīt secinājumus vai noteiktās pretenzijas, taču tas ir labs sākums. Mēs turpināsim atjaunināt šo pārskatu, jo mēs apkoposim vairāk datu.

Ionos sīki aprakstīja darbības laiku un ātrumuIONOS vidējais ātrums 2020. gada marts – 2020. gada aprīlis | Skatīt statistiku

4. Bezmaksas SSL drošība

Drošība ir vēl viens svarīgs hostinga pakalpojuma aspekts. Par laimi, tā ir joma, kurā IONOS ir izcils.

Pakalpojums izmanto GeoTrust Dedicated SSL sertifikātu un aizstājējzīmju SSL sertifikātu. Tas šifrē jūsu vietni, lai nodrošinātu uzlabotu drošību, un tas ir kaut kas, kam vajadzētu palīdzēt atviegloti nopūsties, kad veicat uzņēmējdarbību tiešsaistē.

Lai būtu HTTPS vietne, ir nepieciešams SSL sertifikāts. Ja jūsu URL sākas ar HTTP, Google faktiski jūsu vietni atzīmēs kā nenodrošinātu. Turklāt SSL sertifikāti aizsargā datus, ar kuriem apmainās lietotāji un vietne. Tas palīdz jūsu klientiem vairāk uzticēties jums, kas ir visu biznesa attiecību pamats

Dedicated SSL sertifikāts GeoTrust ir iekļauts servera, izstrādātāja koplietotā hostinga un izstrādātāja eShop pakotnēs. Aizstājējzīmju SSL sertifikāts ietilpst standarta komplektācijā ar visiem Linux un Windows koplietošanas hostinga plāniem.

5. Bezmaksas domēns un e-pasts ar dažām pakotnēm

Ekstras vienmēr ir jaukas. Mums patīk redzēt, ka mitināšanas pakotnēs bez maksas tiek izmantotas dažas bonusa iespējas, ja abonējat kādu no viņu apmaksātajām iespējām.

IONOS faktiski piedāvā divas visizplatītākās bezmaksas funkcijas, domēna reģistrāciju un e-pasta adreses.

Ar Essential, Business un Expert Shared Hosting pakotnēm domēna vārds ir bezmaksas vienu gadu.

Runājot par firmas e-pasta kontu (vēl viena nepieciešamība, ja vēlaties, lai cilvēki, ar kuriem nodarbojaties, uztver nopietni), gan Linux, gan Windows pakotnēm ir e-pasta konti visos līmeņos. Windows abonenti var saņemt no 25 līdz 500 e-pasta kontiem, savukārt Linux klienti saņems no 10 līdz 100 kontiem. Tas viss ir atkarīgs no jūsu izvēlētā iepakojuma.

6. Uzlabota lietotāja saskarne

IONOS neizmanto klasisko cPanel, tā vietā viņi ir izstrādājuši savu pielāgoto aizmugures versiju. Tiem, kas ir pieraduši pie cPanel, tas var būt mulsinoši, un sākumā jāpierod zināms laiks, taču kopumā tas ir diezgan viegli lietojams.

Iono lietotāja interfeiss

Informācijas panelī varat pārvaldīt domēnus, SSL sertifikātus, e-pasta adreses, pārbaudīt savas vietnes statistiku utt..

IONOS ir pievienojis arī uzlabotu meklēšanas joslu, kurā varat atrast iestatījumus un ātrāk pārslēgties starp produktiem.

No IONOS interfeisa citi lietotāji ir izjutuši daudz dažādu viedokļu, it īpaši, ka tas nav ļoti intuitīvs salīdzinājumā ar cPanel. Bet šķiet, ka IONOS ir centies uzlabot informācijas paneļa lietojamību un padarījis to loģiskāku.

Mīnusi, izmantojot IONOS mitināšanu

1. Konta reģistrācija ir iespējama tikai ierobežotā skaitā valstu

Viena no lietām, ko jūs, iespējams, pat nepamanīsit par IONOS, ir tā, ka jūs varat reģistrēt savu kontu tajās tikai ierobežotā skaitā valstu. Lielākā daļa valstu ir pārstāvētas, bet, piemēram, ja jūs atrodaties Ķīnā un vēlaties reģistrēties IONOS, tas nav iespējams, jo tas nav to sarakstā.

Tas pats attiecas uz lielāko daļu Eiropas valstu. Kaut arī IONOS tika dibināta Vācijā un tās galvenā mītne joprojām atrodas tur, sarakstā ir pārstāvētas tikai dažas no Eiropas valstīm.

Daži piemēri, kur nevarat pierakstīties, izmantojot IONOS:

 • Ķīna
 • Irāna
 • Ēģipte
 • Maroka
 • Mjanma
 • Eiropa (Polija, Rumānija, Nīderlande, Portugāle, Zviedrija, Somija, Beļģija, Čehija utt.)

Tātad, iespējams, jums būs labāk pārbaudīt pirms reģistrēšanās, ja pat varēsit turpināt reģistrāciju savā valstī.

2. Nav bezmaksas vietņu pārsūtīšanas

Ja savu vietni migrējat uz jaunu tīmekļa mitinātāju, lielisks veids, kā saldināt katlu, ir piedāvāt bezmaksas pārsūtīšanu.

Tas ļauj jaunam klientam noņemt daļu no procesa stresa un finansiālā sloga.

Tas nav kaut kas, ko piedāvā IONOS.

Mēs pārliecinājāmies sazināties ar viņu klientu apkalpošanas nodaļu, izmantojot tiešraidi. Pēc Žana teiktā no klientu atbalsta, viņi nepiedāvā bezmaksas pārskaitījumus, un, jautājot par cenu noteikšanu, viņa nevarēja sniegt skaidru atbildi.

Pēc Žana teiktā, pārskaitījuma process ir individuāli jāpiemin klientiem, jo ​​tas tiek iekasēts katru stundu.

IONOS izmaksas, plāni un apmaksas veidi

IONOS ir divu dažādu veidu koplietojamo hostinga pakalpojumu klāsts, no kuriem katrā ir trīs tīmekļa mitināšanas paketes, no kurām izvēlēties.

Pirmkārt, viņi piedāvā Linux mitināšanu – oficiālajā vietnē to vienkārši sauc par Web hostingu.

Viņi piedāvā arī Windows mitināšanu. Acīmredzot šie dažādie dalītā hostinga varianti notiek dažādās operētājsistēmās.

Abiem ir laba cena, taču, izmantojot opciju Windows, jūs iegūstat daudz vairāk funkciju. Katrā pārlūkprogrammā ir trīs dažādi līmeņi, no kuriem izvēlēties.

Sāksim ar Linux:

 • Linux Essential plāns ir bez riska mēneša pakete. Tas mēnesī maksā 4 USD. Šis līmenis vislabāk darbojas vienā vietnē un piedāvā 10 GB krātuves. Ikviens, kurš iegādājas šo līmeni, iegūst arī 10 e-pasta kontus un vienu gadu bezmaksas domēnu. Tam ir veiktspējas līmenis, kas jūsu vietnē ļauj uzņemt līdz 50 apmeklētājiem minūtē.
 • Biznesa līmenis Pirmā mēneša sākums ir USD 1 un tad bez saistībām palielinās līdz USD 8 mēnesī. Šīs pakāpes lietotājiem var būt neierobežotas vietnes ar neierobežotu krātuvi. Viņi arī iegūst līdz 50 e-pasta kontiem un bezmaksas domēnu uz vienu gadu. Vietnes šajā līmenī ir optimizētas līdz 200 apmeklētājiem minūtē.
 • Ekspertu līmenis maksā 14 USD mēnesī, un to var atcelt jebkurā laikā. Tajā ietilpst arī neierobežotas vietnes, krātuves un datu bāzes ar bezmaksas viena gada domēnu un līdz 100 e-pasta kontiem. Vietnes ekspertu plānā ir optimizētas līdz 500 apmeklētājiem minūtē. Iekļauta arī vietņu aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un satura piegādes tīkls.

Ionos dalījās ar linux hostinga cenu noteikšanu

Lietās, kas saistītas ar Windows, jums ir vairāki lielāki plāni, kuru komplektācijā ietilpst saistību periods.

 • Biznesa plāns darbojas vienā vietnē vai projektā. Tas ir USD 1 mēnesī 12 mēnešus un pēc tam atjaunojas ar USD 8 mēnesī. Jūs saņemat 100 GB krātuves, 25 e-pasta kontus un bezmaksas domēnu.
 • Pro plāns arī cena ir USD 1 mēnesī par sešu mēnešu periodu un pēc tam atjaunojas ar USD 10 mēnesī. Tas ir labs vai līdz piecām vietnēm, un tajā ir 250 GB krātuves. Abonenti saņem 100 e-pasta kontus un bezmaksas domēnu.
 • Ekspertu plāns ir augstākais no trim Windows līmeņiem. Tāpat kā citi, tas sākas ar USD 1 mēnesī un turpinās kā tāds sešus mēnešus. Pēc tam tas ir 14 USD mēnesī. IONOS saka, ka tas ir labākais līdz 50 vietnēm un tajā ir 500 GB krātuves. Šim plānam ir pievienots bezmaksas domēns un 500 e-pasta konti, kā arī satura piegādes tīkls.

Ionos dalījās Windows hostinga cenu noteikšanā

IONOS pieņem PayPal un kredītkaršu maksājumus.

Vai mēs iesakām IONOS??

Jā, mēs to darām.

Viņu elastīgie plāni gan Linux, gan Windows ir par pieņemamu cenu un ietver daudz noderīgu funkciju. Zibens ātrais klientu atbalsts, ko mēs pieredzējām, bija arī milzīgs spalvu vāciņš.

Tomēr ir arī negatīvie punkti, jūs nevarat pierakstīties ar viņiem lielākajā daļā Eiropas valstu, un reklamētā cena USD 1,00 mēnesī atjaunojas par daudz augstāku USD 8,00 mēnesī..

SSL drošība padara to par ļoti drošu pakalpojumu, un mums patiesi patika, ka tas nāk ar bezmaksas domēnu. Lai arī tas nenozīmē tik daudz laimestu kā, teiksim, kaut kas līdzīgs Bluehost, tas joprojām ir uzticams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kurš veiks darbu, turpat ar GoDaddy.

P.S. Vai jūs iepriekš esat izmantojis IONOS? Lūdzu, apsveriet iespēju atstāt zemāk pārskatu – labu vai sliktu -, nav īsti nozīmes, ja vien tas ir noderīgs mūsu apmeklētājiem. Paldies par atbalstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author