InMotion mitināšanas pārskats

Kustībā ir mākoņpakalpojumu uzņēmums, kas pirmo reizi uzsāka darbību 2001. gadā un vienmēr ir koncentrējies uz biznesa klientiem.

Tas, kas viņus atšķir no pārējiem lielajiem hostinga uzņēmumiem, ir tas, ka tie nepieder Endurance International. Šis biznesa gigants jau ir daudzu galveno tīmekļa mitināšanas platformu īpašnieks, ieskaitot gan Bluehost, gan HostGator.

Tātad, kāpēc tas ir svarīgi, jūs varētu jautāt?

InMotion Hosting mēģina nodibināt savu zīmolu, pamatojoties uz faktu, ka viņi ir nepietiekams suns, kurš nespēlē pēc tiem pašiem noteikumiem, kādus ievēro lielie puiši. Viņi to dara diezgan labi, un tīmekļa mitināšanas pasaulē viņi ir pazīstami kā “geek-choice”.

Viņi piedāvā virkni pakešu un plānu, kas ietver dažādas priekšrocības un funkcijas, lai uzlabotu jūsu vietni. Bet vai InMotion var konkurēt ar labākajiem Kanādas tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem šodien tirgū?

Noskaidrosim.

TLDR;

InMotion ir liels uzņēmums, kas pilda to, ko sola. Ja jūs meklējat ļoti ilgu pārbaudes periodu, tad InMotion ir lieliska izvēle ar viņu 90 dienu naudas atdošanas garantiju.

Cilvēki, kuri meklē bezmaksas datu dublēšanu un pārsūtīšanu, arī ir atraduši labu izvēli, jo tie piedāvā gan lielisku uptimes, gan stabilu ātrumu.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc neiet pie InMotion, ir to augstākā vidējā cenu līmeņa noteikšana.

Stingrā zinātne

Mūsu mākoņa mitināšanas testus var vienkāršot divos galvenajos rādītājos: darbības laiks un vidējais slodzes laiks. Labākie uzņēmumi ir spēcīgi abās kategorijās neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē.

InMotion Uptime Statistics Kanādā

Lai palīdzētu mūsu Kanādas lasītājiem, mēs esam veikuši testus no visas valsts. Šis ir tas, ko mēs apkopojām vietnē InMotion:

 • Monreāla

  Laiks, kas pavadīts saitā – 99,1%
  Darba laiks – 2,312Ms

 • Toronto

  Laiks, kas pavadīts saitā – 99,0%
  Darba laiks – 2232Ms

 • Vankūvera

  Laiks, kas pavadīts saitā – 98,9%
  Darba laiks – 2,485Ms

 • Vinipega

  Laiks, kas pavadīts saitā – 98,9%
  Darba laiks – 2,358Ms

Ko nozīmē uptime?
 • Uptime – procents, kas norāda kopējo laiku, kurā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir tiešsaistē un darbojas normāli.
 • Monreālas 99,1% uptime – InMotion pakalpojumi Monreālas lietotājiem nebija pieejami tikai 0,9% procenta laika. Matemātika ir vienāda ar aptuveni Gada laikā 78 stundas dīkstāves.
 • Ko tas nozīmē pieejamībai – procentpunkta daļa var ievērojami mainīt jūsu vietnes pieejamību

Laba uptimes – mēs uzskatām uptime metrika ir lielāka par 98%, lai tā būtu spēcīga.

InMotion ielādes laiki Kanādā

Ko nozīmē ielādes laiks??
 • Slodzes laiks – faktiskie ātruma mērījumi.
 • Mērvienība – iepriekš minētie laiki tiek mērīti milisekundēs un aptver visa pieprasījuma un atbildes uz mākoņa tīmekļa serveri laiku..
 • Kā tas tiek pārbaudīts – apkopotie skaitļi ir vidējie izmēģinājumu mēneši, izmantojot iPage platformu ar dažādām pārlūkprogrammām, piemēram, Google Chrome, Mozilla Firefox un Microsoft Internet Explorer.
 • Citi mainīgie – jūsu vietnes lietotājiem reaģēšanas laiki var šķist nedaudz atšķirīgi dažādu faktoru dēļ, ieskaitot lokālā tīkla ātrumu, pārlūka darbību un servera trafiku..
 • Labi slodzes laiki – slodzes laiki, kas vidēji ir 2000 milisekundi vai mazāki, tiek uzskatīti par augstas veiktspējas rādītājiem.

slodzes laika nozīme

Hostinga pakalpojumu sniedzējus, kuru reakcijas laiks ir lēnāks, ir riskanti izmantot, jo jūsu lasītāji un klients var nokaitināt kavējumus un tā vietā izvēlēties pārlūkot citas vietnes. Padziļināti iedziļinoties mūsu pētījumā, parādīsit, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzēji atrodas visā kartē.

InMotion ielādes laika testēšanas rezultāti bija aptuveni aptuveni vidējie, un to uptime rādītāji ir virs vidējā. Tātad jautājums kļūst, ir to likmes un funkcijas, kas ir pietiekami labas, lai tās padarītu par intriģējošu hostinga izvēli?

InMotion cenu noteikšana

Kā redzat no augšas, InMotion piedāvā salīdzinoši labu veiktspēju, kad runa ir par uptime metriku un vidējo lapas ielādes laiku. Ar šo teikto uzņēmumam ir arī a reputācija kā vienam no dārgākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

Šeit ir padoms, kā InMotion iepazīstina ar viņu paketēm un plāniem:

Kopīga biznesa mitināšana ar bezmaksas SSD InMotion hostingu

InMotion sadala viņu pakalpojumus trīs skaidrās kategorijās. Pirmais ir Launch plāns, kas ir paredzēts jaunu vietņu dizaineriem un vienkāršiem emuāriem. Slēpošanas vai hokeja cīņu pārskata vietnei – tas būtu vairāk nekā pietiekami – jo tas ietver bezmaksas domēna vārdu un neierobežotu joslas platumu.

InMotion vidējā plāna nosaukums ir Jauda, ​​un tā ir vispopulārākā opcija maziem uzņēmumiem, kas vēlas migrēt tīmekļa datus uz jaunu platformu. Tas ļauj sešu atsevišķu vietņu mitināšanu un veiktspēju, kas, domājams, divas reizes pārsniedz palaišanas plāna jaudu.

Visbeidzot, InMotion ir augstākās klases opcija, kas saucas Pro plāns, par kuru būtu ieinteresēts tikai liels, nobriedis bizness. Tajā ietilpst neierobežoti vietņu mitinātāji, dubultā veiktspēja salīdzinājumā ar enerģijas plānu un īpaša tehniskā atbalsta pakete..

InMotion cenu noteikšana ilgtermiņā ir salīdzinoši salīdzināma ar visām citām šodien pieejamajām populārajām hostinga platformām. Svarīgākais ir tas, ka viņu ievada cenas ir salīdzinoši vājas.

Daudzām populārākajām mitināšanas platformām varat sākt abonementu uz trim gadiem no 2 līdz 4 USD mēnesī, lai sāktu. Acīmredzami tā ir milzīga pievienotā vērtība, un mēs mīlam pateikt cilvēkiem izmantot šos cenu noteikšanas modeļus.

Ja rēķināsit ar ievadamo cenu noteikšanu – InMotion ir piemērots tur ar pašreizējām cenu tendencēm.

Iespējas

No pirmā acu uzmetiena InMotion trīs plāna iespējas var izskatīties diezgan līdzīgas. Bet, padziļinoties detaļās, jūs varat redzēt, ko viņi var piedāvāt.

Sākums – InMotion piedāvā nedaudz iespēju visiem viņu plāniem:

 • Bezmaksas SSD diskdziņi
 • Bezmaksas domēns
 • 90 dienu garantija
 • Bezmaksas datu dublējumi
 • Bezmaksas 1-Click Installer
 • Vairākas kodēšanas opcijas
 • Drošs IMAP e-pasts
 • Maksimālā ātruma zona
 • SSH piekļuve
 • Google Apps integrācija
 • Neierobežota vieta diskā
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Diennakts klientu atbalsts

Viens aspekts, kas patiešām iznāk, ir 90 dienu garantija. Lielākā daļa mitināšanas platformu piedāvā tikai 30 dienu naudas atdošanas garantijas. Izmēģinot mitināšanas platformu trīs mēnešus, nevis vienu mēnesi, tas var radīt lielas atšķirības.

Runājot par plānu atšķirībām, ir daži aspekti, kas adatu var pārvietot atkarībā no jūsu mitināšanas vajadzībām.

Pozitīvi

InMotion pozitīvās puses ir fantastiskas, un, iespējams, jūs domājat, ka tūlīt reģistrēsities mitināšanas pakalpojumā. Sīkāka informācija ir svarīga, ja runa ir par treknrakstu, ko piedāvā mitināšanas pakalpojums.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts uzņēmumā InMotion patiesi kompensē intuitīvas zināšanu bāzes trūkumu. Ar 24/7/365 klientu atbalstu, kas tika piedāvāts viņu tīmekļa vietnē, mums acīmredzot bija jāpārbauda sistēma.

Es atvēru biļeti un man piedāvāja atbilde piecu minūšu laikā. Tas liek jautāt – kāpēc viņi pat piedāvā prioritāru atbalstu? Tas man liek domāt, ka viņi vienkārši reklamē šo iespēju kā jauninājumu.

InMotion atbalsts

90 dienu naudas atdošanas garantija

Ikvienam vajadzētu mīlēt, kad uzņēmumi piedāvā garantijas, kas ir jutīgas. Es domāju, ka viņi ārkārtīgi stāsta.

Tā kā nozares vidējais rādītājs ir 30 dienu garantija, tas liecina, ka InMotion nebaidās piedāvāt ilgu pārbaudes laiku. Viņi patiesi domā, ka jūs būsit apmierināts ar to, ko viņi piedāvā.

Bezmaksas vietņu pārsūtīšana un datu dublēšana

Šīs nav ikdienas iespējas, kuras mitina hostinga pakalpojumi. Tā ir taisnība, ka labs mitinātājs vienmēr piedāvā bezmaksas vietņu pārsūtīšanu.

Bet – lielisks hostinga pakalpojums piedāvā bezmaksas datu dublējumus. Daudzi hostinga pakalpojumi mēģina likt maksāt par dublēšanu, kas, manuprāt, ir dumjš. Jāiekļauj bezmaksas datu dublējumi.

Negatīvi

Augstas ievada cenas

Salīdzinot ievada likmes ar citiem nozares līderiem, InMotion cenas tiek atstātas nomalē, jo tā ir “lētāka” mitināšanas opcija..

Ievadceļu priekšrocību izmantošana ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu, sākot darbu.

InMotion piedāvātās cenas nav pārmērīgas, un faktiski tās ir atbilstošas ​​nozares vidējam rādītājam ilgtermiņa cenu noteikšanā. Tomēr viņi noteikti nometiet bumbu, kad runa ir par ievada cenu noteikšanu.

Vidējais ielādes laiks

Tas nav negatīvs, bet gan vairāk nekā nediferencētājs. Personīgi es dodu priekšroku dedzinošiem ātras slodzes laikiem. Lielākā daļa cilvēku to vēlēsies savam tīmekļa mitināšanas pakalpojumam. Ja tas jums nav svarīgi vai vidējais ielādes laiks ir pareizs, InMotion šajā kategorijā jums nav negatīva.

Zināšanu bāzes izveidošana

Tas ir patiesi dīvaini, cik slikta ir InMotion zināšanu bāze, salīdzinot ar viņu klientu atbalsta komandu.

tīmekļa mitināšanas atbalsta centrs

Es nezinu par tevi, bet es labāk izvēlos savu zināšanu bāzi, kas būtu nedaudz organizētāka un mūsdienīgāka.

Dažreiz tas notiek kā uzņēmums prioritāti piešķir pieprasījuma atbalstam tā vietā, lai klientiem būtu noderīga aizmuguriskā informācija. Tas nenozīmē, ka viņiem nav pieejama informācija – iestatījums ir nedaudz sarežģīts, un viņiem nav tik daudz kā dažiem konkurentiem.

Šeit patiesībā nav nekas slikts, bet daudzi cilvēki dod priekšroku lasīt rakstu, nevis runā ar klientu atbalstu.

Apkopojot to

InMotion piedāvā hostinga plānus pieklājīgs sniegums un cieta uzticamība un ir iesaiņots pilns ar funkcijām.

InMotion ir fantastiska izvēle, ja prioritizējat datu dublēšanu un pārsūtīšanu, kā arī meklējat ilgākas naudas atdošanas garantijas. Galvenā InMotion problēma ir to cenu noteikšana, kas nav ideāla.

BUJ

Kāds ir labākais WordPress mitināšanas līdzeklis?

Lai iegūtu vislabāko vērtību salīdzinājumā ar veiktspēju, mēs esam izvēlējušies vietni SiteGround par savu galveno izvēli.

Kurš hostings ir labāks Linux vai Windows?

Tas viss nozīmē, kura operētājsistēma darbojas uz serveriem, kurus uzņēmums izmanto. Linux ir vispopulārākais serveros, tāpēc tam ir vairāk funkciju, un vairums tīmekļa dizaineru dod priekšroku uz Linux balstītai tīmekļa mitināšanai. Vienīgais brīdis, kad Windows būtu jēga, ir tad, ja ir īpašas Windows lietojumprogrammas, kuras ir jāizmanto.

Jums var patikt arī:

 • Labākais vietņu veidotājs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author