InMotion mitināšanas pārskats

inmotion hostinga logotips

Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 6,39 mēnesī / mēnesī

InMotion Hostings: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi no mums)

Īsumā – InMotion ir diezgan satriecošs, izmantotie pakalpojumi un tehnoloģijas ir augstas kvalitātes, un atbalsts ir atsaucīgs un zinošs…. taču, ņemot vērā izmaksas un faktu, ka viņu serveri atrodas ASV, noteikti ir labākas iespējas. Pat ja jūs dzīvojāt ASV un jūsu vietne bija vērsta uz ASV auditoriju, joprojām pastāv pieejamākas iespējas … lai gan joprojām ir fakts, ka InMotion ir patiešām labs, kāpēc mēs to vērtējam tik augstu!

Jāsaka, Kanādai mūsu iecienītākais joprojām ir GreenGeeks, viņi ir ļoti zaļi (300% no tā, ko viņi izmanto, atkal ievietojot tīklā), viņiem ir zibens ātrs datu centrs Kanādā (un ASV), un viņi piedāvā tās pašas funkcijas par daudz pieejamāku cenu (USD 6,39 pret USD 3,95, laika gaitā tas tiek summēts)! Apskatiet mūsu GreenGeeks pārskatu.

Lai uzzinātu vairāk par InMotion hostingu, lasiet zemāk.

InMotion Hostinga izpēte

InMotion mitināšanas pārskats

Viens no lielākajiem mitināšanas uzņēmumiem, inMotion Hostings sāka darboties 2001. gadā. Tas ir viens no nedaudzajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas nepieder Endurance International Group (EIG), kuram pieder diezgan daudz masīvu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, HostGator, iPage un Bluehost..

InMotion Hostings lepojas ar to, lai nodarbinātu tīmekļa mitināšanas ekspertus, kuriem ir vidēji 4 gadu pieredze profesionālu mitināšanas produktu un / vai pakalpojumu sniegšanā. Viņu vadības komandu veido tehnoloģiju eksperti, kuriem ir vismaz 10 gadu ilga tīmekļa mitināšanas pieredze.

Viņi ir sadarbojušies ar vairākiem zīmoliem, piemēram, Yahoo !, Bing, Twitter, Dell, Intel, Cisco, Cpanel un Parallels. Viņi sadarbojas ar Sucuri.net vietņu drošības nodrošināšanai. Minētais uzņēmums ir visā pasaulē atzīts līderis tīmekļa drošības nozarē.

Kopš inMotion Hostings kopš tā pirmsākumiem ir ieguvis vairākas balvas. Business.com tos pat uzskatīja par labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu izvēli.

Cenu noteikšana

inMotion Hostings piedāvā trīs veidu biznesa mitināšanas plānus. Tie ir nosaukti “Launch”, “Power” un “Pro”. Minētie iepakojumi ir redzami zemāk:

inMotion biznesa mitināšanas plāni

Pirmais komplekts Launch maksā 6,39 USD mēnesī, ja jūs izvēlaties maksāt kopumā 2 gadus iepriekš. Tomēr, ja izvēlēsities gada maksājuma termiņu, tas jums izmaksās 7,46 USD mēnesī. Launch paketei nevar izmantot maksājuma veidu mēnesī mēnesī.

Palaišanas plāns jums piedāvā dažādas funkcijas. Jums tiek nodrošināts bezmaksas domēna vārds. Turklāt vienā mitināšanas kontā var būt 2 vietnes. Lieliska šī plāna lieta ir tā, ka tā nodrošina jums neierobežotu vietu diskā un neierobežotu joslas platumu. Tas nozīmē, ka jums ir piešķirta daudz vietas jūsu vietnei, ļaujot mitināt vairāk attēlu un videoklipu savā domēnā.

Ar neierobežotu joslas platumu nāk iespēja pārsūtīt datus vairākiem lietotājiem. Tas ir īpaši noderīgi, ja dienā ir tūkstošiem (vai miljoniem) vietņu skatītāju. Ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu droša, inMotion Hostings piedāvā arī bezmaksas SSL sertifikātu.

Ja par jūsu domēna vārdu atbild vairāki lietotāji, varat viņiem nodrošināt savus e-pasta kontus. Palaišanas pakotnē ir neierobežoti e-pasta konti, kuriem var piekļūt jebkurā ierīcē. Viņi arī nodrošina datu dublēšanu bez maksas. Gadījumā, ja ar jūsu vietni kaut kas notiks, varat to atjaunot, pamatojoties uz noteiktu dublējumu, ko izveidojis inMotion Hosting.

Manuāla programmatūras instalēšana var radīt sāpes. Izmantojot inMotion Hosting viena klikšķa instalētāju, jūs savā vietnē varat instalēt vairāk nekā 400 lietojumprogrammu, kas ļoti ērti rada savas vietnes izveidi. Tiem, kam jāizmanto Google lietotnes, paketē ir arī Google Apps integrācijas funkcija. Tas nozīmē, ka Google Apps ir iekļauts cPanel, lai jūs to dažu minūšu laikā varētu viegli integrēt savā domēnā.

Ja esat tīmekļa izstrādātājs vai esat noalgojis kādu, kas jums palīdzētu jūsu vietnē, palaišanas pakotne ļauj jums ērti izveidot vietnes. Tās koplietotie serveri atbalsta vairākas programmēšanas valodas, piemēram, MySQL, PHP, Ruby un PostgreSQL. Tas ļauj tīmekļa izstrādātājiem izveidot vietni, izmantojot valodu, kuru viņi prot vislabāk.

Ja jūs nodarbojaties ar reklamēšanu, pakete Launch piedāvā bezmaksas kredītus 150 ASV dolāru vērtībā. Turklāt viņi piedāvā 90 dienu naudas atdošanas garantiju. Jūs varat atcelt un saņemt savu naudu atpakaļ, ja viņu produkti un / vai pakalpojumi neatbilst jūsu cerībām.

Visbeidzot, inMotion Hosting ir vienīgais uzņēmums, kas nodrošina maksimālās ātruma zonas. Lai nodrošinātu ātrāku tīklu, viņi izmanto modernu maršrutēšanas tehnoloģiju, dažādus datu centrus un augstākā līmeņa joslas platuma nodrošinātājus. Tā rezultātā tiek uzlabota vietņu veiktspēja, ieskaitot ātrāku vietņu palaišanu, e-pasta pārvaldību un failu lejupielādi.

Atbalsta iespējas

inMotion Hostings piedāvā dažādas iespējas, kā sazināties ar viņiem, lai saņemtu atbalstu:

  • Tiešsaistes tērzēšana,
  • Atbalsta biļetes,
  • Telefona zvans,
  • E-pasta ziņojumapmaiņa,
  • Kopienas atbalsts,
  • Skype un
  • Pašpalīdzības atbalsta centrs.

Viņu pašpalīdzības atbalsta centrs ir piepildīts ar daudzveidīgu informāciju, piemēram, FAQ, konsultācijas, rīkus un resursus, kā arī produktu ceļvežus.

Lieliska inMotion hostinga lieta ir viņu spēja sniegt atbalstu caur Skype. Komunikāciju platforma tiek plaši izmantota uzņēmumos, un tā var būt ērts veids, kā sazināties ar uzņēmumu. Viņi arī nodrošina 24×7 tiešraides un tālruņa atbalsta sistēmu. Piedāvājot vairākus veidus, kā ar viņiem sazināties.

InMotion Hosting klientu apkalpošana ir lieliska. Lielākajā daļā pārskatu teikts, ka, reaģējot uz jautājumiem gan tiešsaistes tiešajā tērzēšanā, gan pa tālruni, tie ir ātri. Atbalsta komanda var atbildēt uz sarežģītiem jautājumiem, un viņu darbinieki ir ļoti zinoši par viņu produktiem un / vai pakalpojumiem. Atbalsta biļetes arī saņem atbildi dažu stundu laikā.

Plusi

Būdams mitināšanas gigants, inMotion hostingam ir savas priekšrocības:

90 dienu naudas atdošanas garantija

Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvā tikai 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Izmantojot inMotion hostingu, jums tiek piedāvāta naudas atmaksa 90 dienu vērtībā. Šis ir diezgan dāsns piedāvājums. Kad jūs neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, jums nav jāuztraucas par to, ka jūsu nauda tiek tērēta velti.

SSD krātuve

Visi biznesa mitināšanas plāni nodrošina bezmaksas SSD krātuvi. Šī ir priekšrocība, jo SSD ir ātrāks nekā tradicionālie kolēģi. Tā rezultātā jūsu vietne tiek ielādēta ātrāk nekā vietnes, kas izmanto vecos diskus. Ja jūsu vietne tiek ielādēta ātrāk, klienti ir apmierinātāki. Visi ienīst gaidīšanu, vai ne? Turklāt vietnēm, kuras tiek ielādētas ātrāk, ir tādas meklētājprogrammas kā Google, kuras ir klasificētas.

Bezmaksas SSL sertifikāts

Jūs varat saņemt bezmaksas SSL sertifikātu, kas ļauj aizsargāt slepenu klienta informāciju. Turklāt tas palīdz uzlabot jūsu klasifikāciju arī meklētājprogrammās!

Neierobežotas pastkastes

Izmantojot to lētāko paketi, jūs jau saņemat neierobežotas pastkastes, kuras var sinhronizēt vairākās ierīcēs. Jūs pat varat piekļūt šīm pastkastēm jebkurā ierīcē. Kad par jūsu vietni atbild vairāki cilvēki, varat viņiem bez papildu maksas piešķirt savus e-pasta kontus.

Uzticamība un veiktspēja

Atsauksmes ir parādījušas, ka inMotion Hostings nodrošina izcilu vietņu veiktspēju, pateicoties to tehnoloģijai un serveriem. Tie nodrošina 99,99% uptime, kas nozīmē, ka jūsu vietne nepiedzīvos avārijas vai dīkstāves.

Uzticams klientu atbalsts

Viņu atbalsta sistēmas ir pieejamas dažādos saziņas veidos. Tie nodrošina sabiedrības atbalstu kā papildu atbalsta slāni, kas lietotājiem ļauj runāt ar citiem lietotājiem. Turklāt viņi var atbildēt uz sarežģītiem un ārpus pasaules esošiem jautājumiem, kas saistīti ar viņu produktiem un / vai pakalpojumiem.

Mīnusi

Partnerībai ar inMotion hostingu ir trūkumi. Šeit ir daži no tiem:

Nav jāmaksā mēnesī-mēnesī

Kad jūs vienkārši vēlaties izmēģināt tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, jūs, iespējams, vēlēsities tikai noslēgt līgumu par mēnesi mēnesī. Jūs nevēlētos izmantot 3 gadu vērtus pakalpojumus, pat nezinot, vai tas ir līdzvērtīgs.

InMotion hostinga sliktā puse ir tā, ka trūkst maksājuma par mēnesi mēnesī. Jūs, iespējams, nevēlaties maksāt par veselu gadu iepriekš, it īpaši, ja jums ir maz līdzekļu.

Nav lētākais

Jā. inMotion tur nav lētākais. Daži uzņēmumi piedāvā cenu 3 USD vai 4 USD mēnesī par tām pašām funkcijām, ko piedāvā inMotion.

Tikai 2 domēni

Vienā mitināšanas kontā varat mitināt tikai 2 domēnus. Ja jums, piemēram, ir 10 vietnes, jums jāiet ar trešo plānu – Pro paketi. Tas maksās apmēram 18,99 USD mēnesī, ja maksā mēnesī mēnesī, un šī cena nav pārāk lēta.

Tālruņa pārbaude

Lai novērstu krāpšanu, uzņēmums uzliek klientiem pienākumu pārbaudīt savus pirkumus pa tālruni. Tas var būt grūti klientiem, kas neatrodas Amerikas Savienotajās Valstīs.

Secinājums

Kā minēts mūsu kopsavilkumā, InMotion patiešām ir patiešām labs, taču tas maksā par cenu, un jūs nebūtu mitējies Kanādā, kas ietekmē jūsu vietnes kopējo ātrumu. Mēs ļoti iesakām aplūkot GreenGeeks, apskatiet mūsu pārskatu.

KopsavilkumsReferents Metjū RodžersAtsaukšanās datums 2019. gada 11.-17. Pārskatītais vienums InMotion HostingAuthor Rating 41 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigznepelēksProdukta nosaukums InMotion HostingPrice
USD 6,39

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author