HostUpon apskats

Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 2,95 mēnesī / mēnesī (mazāk nekā USD 7,95)

HostUpon patiešām ir viens no labākajiem Kanādas tīmekļa mitinātājiem, ar kuru mēs esam saskārušies, pieņemamu cenu, neierobežotas vietas diskā, 30 dienu naudas atdošanas garantijas un Kanādas pārdošanas un atbalsta apvienojums padara tos par nesaprātīgiem.!

Parasti, lai noteiktu tā vispārējo kvalitāti, mēs aplūkojam šādus četrus tīmekļa resursdatora aspektus: Lietošanas ērtums, ātrums (globālā līmenī), atbalsts un Uptime. HostUpon tos visus nagla, it īpaši atbalsta!

Iemesli izvēlēties HostUpon

Sāksim ar to, ko mēs uzskatām par labākajām HostUpon īpašībām, tām, kas viņiem nekavējoties dod priekšroku konkurencē. Lielākajai daļai cilvēku, kas meklē pienācīgu tīmekļa mitinātāju, pietiek ar šo ātro kopsavilkumu, lai pārliecinātu viņus, ka HostUpon ir tas, ar ko doties.

 1. Serveri Kanādā: Izmantojot īpaši ātru serveri Toronto, ja mērķauditorija ir Kanādā, ātrums nebūs problēma. Ja tomēr jūs jūtat vajadzību paplašināties, viņiem ir arī 3 serveri ASV.
 2. Kanādas diennakts atbalsts: Lai gan lielākā daļa uzņēmumu savu atbalstu novirza uz lētākām valstīm, HostUpon ir viens no nedaudzajiem, kam joprojām ir atbalsts Kanādā, mēs domājam, ka tas vien ir diezgan pamatots iemesls, lai pierakstītos ar tām
 3. Bezmaksas domēna vārds: Ja reģistrējaties mitināšanai, varat .ca vai .com domēna vārdu reģistrēt bez maksas!
 4. 30 dienu naudas atdošanas garantija: Neesi laimīgs kāda iemesla dēļ? Nav problēmu, jums nav ko zaudēt.
 5. Neierobežots vietņu skaits: Pat viņu visvienkāršākais plāns ļauj izmantot vairākas vietnes, ja jūtaties ambiciozi.

Tas tiešām nav prāts. Attiecībā uz izmaksām viņiem ir 3 hostinga plāni, vispieejamākais plāns sākas plkst tikai USD 2,95 mēnesī / mēnesī (mazāk nekā USD 7,95)!

HostUpon mitināšanas izpēte

Pārskats: Pieejama augstas kvalitātes mitināšana ar Kanādas atbalstu!

Intro + īsa vēsture

HostUpon galvenā mītne atrodas Toronto, Kanādā. Alfez Velji dibināja 2007. gadā, un viņš plāno izveidot Kanādas tīmekļa mitināšanas risinājumu visiem lieliem uzņēmumiem un personīgajām vietnēm visā pasaulē.

Viņu saistības ir gan hostinga pakalpojuma ātrumā, gan drošībā, kā arī iespējami zemākās cenās, lai to sasniegtu. HostUpon pastāvīgi attīstās, tiek modernizēti un ieviesti jauninājumi, lai saglabātu to pieejamību, vienlaikus nodrošinot vislabāko no labākajiem pakalpojumiem.

Šīs aizraušanās rezultātā izveidojās tīmekļa mitinātājs, kas var atļauties cenu, taču uzskata, ka tas ir augstas klases, daudz kas saistīts ar viņu Kanādas atbalsta komandu, viņi neizmanto ārpakalpojumus un tas viņiem tiešām atmaksāja! Aplūkosim dažas no galvenajām hostinga HostUpon priekšrocībām.

Plusus HostUpon

Atbalsts

HostUpon klientu atbalsts ir viens no labākajiem biznesā. Atbalsta personāls atrodas tajā pašā vietā, kur ir galvenā mītne – Toronto. Viņi ne tikai tur atrodas, bet ir pieejami visu diennakti. Viņu klientu atbalsta komanda ir ļoti izpalīdzīga, ļoti prasmīga to darīšanā un ārkārtīgi profesionāla visos veidos. Viņu mērķis ir pēc iespējas īsāks gaidīšanas laiks, piedāvājot vairākas dažādas atbalsta iespējas, tostarp tiešraides tērzēšanu, atbalsta biļeti vai atbalstu pa tālruni. Viņu plašā noderīgo apmācību un informācijas datu bāze, pirmkārt, var mazināt vajadzību pēc viņu atbalsta, tā tiešām ir diezgan iespaidīga!

Privātīpašums

Vēl viens HostUpon profesionālis ir fakts, ka tas ir privāts uzņēmums. Būt privātam īpašumam nozīmē, ka HostUpon neliecina par ārēju pušu interesēm. Uzņēmumā strādā uzņēmuma īpašnieki, un tādējādi viņi spēj saglabāt savas saistības un mērķus, lai palīdzētu visiem vietņu īpašniekiem.

Cenu noteikšana

Lieliska lieta par HostUpon ir pieejamo plānu pārpilnība, ko viņi piedāvā. Lai arī viņu cenas atbilst lielākajai daļai budžeta līdzekļu izmitinātāju (patiesībā nevar noiet greizi – USD 3,36 mēnesī), viņu piedāvātā vērtība viņu atšķir. Pat visvienkāršākajos plānos iekļautās funkcijas liek jūsu dolāram iet tālāk. Izmantojot citus uzņēmumus, lai iegūtu piekļuvi pievilcīgām funkcijām, piemēram, bezmaksas domēnam uz mūžu un neierobežotām e-pasta adresēm, jums vispirms būs jāiegādājas dārgāka pakete..

Laiks

Gadu gaitā HostUpon ir nodrošinājis fantastisku darbspēju. HostUpon piedāvā 99,9% uptime garantiju par katru paketi, ko viņi piedāvā. Lai gan viņi ne vienmēr reklamē to, kas notiek, ja tas nokrītas zem šī skaitļa, mums tas ir liekšķere. Viss, kas jums jādara, ir jāiesniedz biļete par izsniegšanu, lai saņemtu atlaidi nākamā mēneša maksai! Par laimi tie nav pazīstami ar daudziem pārtraukumiem, tāpēc vajadzība pēc tā nekad pat nevar rasties. Kopumā klienti reti sūdzas par sliktu HostUpon darbības laiku.

Pāriesim pie mūsu iecienītāko funkciju saraksta (dažas no tām piedāvā arī citi mitinātāji, taču tas joprojām ir diezgan labs saraksts).

Iespējas

Daži no lielākajiem līdzekļiem, kas atrodami HostUpon mitināšanas plānos, ietver:

 • Bezmaksas domēna vārds visu mūžu
 • Neierobežots e-pasta konts un MySQL datu bāze
 • 24/7 atbalsts
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Instalētājs vairāk nekā 360 skriptiem
 • Bezmaksas vietņu veidotājs
 • CA un ASV serveri (tas nozīmē, ka, pat ja vēlaties tos izmantot kā Brazīlijas tīmekļa resursdatorus, veiktspēja joprojām būs ļoti pienācīga)
 • Naudas atdošanas garantija
 • Garantija 99%
 • Konta kontrole, izmantojot tīmekļa pārlūku
 • SSL mitināšanas serveri
 • Kopīgi vārtejas traucējumi
 • Saknes un atsāknēšanas pieeja
 • Privātu vārdu serveri
 • Neierobežots joslas platums
 • Neierobežota datu pārsūtīšana

Secinājums

HostUpon ir pelnījis uzslavu, viņi ir vietējie, viņiem rūp, viņi ir ārkārtīgi pieņemami un viņiem ir pieejams Kanādas atbalsts … Izmēģiniet tos, jūs nenožēlosit! Tīmekļa mitinātāji tīmekļa vietnes izveidošanu padara par vienmērīgu procesu!

KopsavilkumsReferents Metjū RodžersAtsaukšanās datums 2019. gada 11. – 25. Pārskatītais vienums HostUponAuthor Rating 51 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzneProdukta nosaukums HostUponPrice
USD 2,95

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author