HostPapa pārskats

HostPapa logotips

Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 3,36 mēnesī / mēnesī – AUD 3,36 mēnesī / mēnesī – USD 3,95 mēnesī / mēnesī

Šis pārskats ir vērsts uz HostPapa kā Kanādas tīmekļa mitinātāju, taču lielākā daļa pārskatīšanas tiek piemērota arī tad, ja vēlaties tos izmantot citā valstī. HostPapa ir caur un caur Kanādas kanālu, gan viņu galvenā mītne, gan datu centri atrodas Toronto, UN viņi iekasē maksu CAD (ko mūsdienās ir grūti atrast, jo vairums tīmekļa mitinātāju maksā USD). Mēs viņus labprāt iesakām kā lielisku Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju (lai gan parasti tie ir lieliska izvēle jebkurai valstij)!

Parasti, lai noteiktu tā vispārējo kvalitāti, mēs aplūkojam šādus četrus tīmekļa resursdatora aspektus: Lietošanas ērtums, ātrums (globālā līmenī), atbalsts un Uptime. HostPapa ieguva ļoti augstu punktu skaitu visos punktos!

Iemesli izvēlēties HostPapa

Sāksim ar to, ko mēs uzskatām par HostPapa labākajām funkcijām, tām, kas viņiem nekavējoties dod priekšrocības konkurences priekšā. Lielākajai daļai cilvēku, kas meklē pienācīgu tīmekļa mitinātāju, pietiek ar šo ātro kopsavilkumu, lai pārliecinātu viņus, ka HostPapa ir tas, ar ko doties.

 1. Serveri Kanādā: Daudziem cilvēkiem tas ir vissvarīgākais lēmuma pieņemšanas punkts. Lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju, kas reklamējas kā “kanādiešu” tīmekļa mitinātāji, serveri ir tikai ASV. HostPapa faktiski ir serveri Kanādā (konkrēti – Toronto), kas nozīmē mazāku ielādes laiku Kanādas auditorijai.
 2. Diennakts atbalsts: Ļoti noderīgi, un tas ir, izmantojot tālruni, tērzēšanu un biļetes, jūs varat izvēlēties pats. Viņi pat piedāvā 30 minūšu sesijas viens pret vienu, lai palīdzētu jums pareizi iestatīt.
 3. Daudz bezmaksas lietu: Bezmaksas domēna vārds, bezmaksas SSL sertifikāti, bezmaksas CDN integrācija, bezmaksas vietņu migrācija … mums tas patīk!
 4. 30 dienu naudas atdošanas garantija: Neesi laimīgs kāda iemesla dēļ? Nav problēmu, jums nav ko zaudēt.
 5. Daudz vietas diskā: Viņu pamatplānam ir 100 GB, kas ir pietiekami, lai darbinātu lielu e-komercijas veikalu … jums drīz vairs nebūs vietas diskā.

Tas tiešām nav prāts. Attiecībā uz izmaksām viņiem ir 3 hostinga plāni, vispieejamākais plāns sākas plkst tikai USD 3,36 mēnesī / mēnesī!

HostPapa mitināšanas izpēte

HostPapa pārskats

HostPapa ir privāts uzņēmums, kas koncentrējas uz hostinga pakalpojumu sniegšanu, ieskaitot koplietotus, tālākpārdevējus un virtuālos privātos serverus (VPS). Uzņēmumu 2006. gadā dibināja Džeimijs Opālčuks. Viņu galvenā mītne atrodas Kanādā, un arī lielākā daļa viņu klientu dzīvo Kanādā.

HostPapa nopietni uztver korporatīvo atbildību. Viņi ir vieni no pirmajiem Kanādas tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas apņēmās darboties videi draudzīgi. Viņi ņem vērā vides aizsardzības pasākumus, izmantojot 100% zaļu atjaunojamo enerģiju. Viņu tīmekļa serverus, biroja telpas un datu centrus visu nodrošina atjaunojamā enerģija.

Uzņēmums ir saņēmis gan korporatīvās, gan nozares balvas. Viņiem ir labāka biznesa biroja (BBB) ​​akreditācija. No 2013. līdz 2016. gadam viņi ieguva balvu no “Profit 500” kā vienu no Kanādas visstraujāk augošajiem uzņēmumiem.

Cenu noteikšana

Mēs apskatīsim tālāk minētos plānus. Jūs pamanīsit, ka šeit ir augstākas cenas. Tā ir HostPapa noteiktā cena, taču, izmantojot vienu no manām pārskata saitēm, jūs varat iekarot plānu tikai USD 3.36. Tagad, izskatīsimies, HostPapa piedāvā trīs veidu tīmekļa mitināšanas plānus. Tos sauc par “Starter”, “Business” un “Business Pro”.

HostPapa tīmekļa mitināšana

Lētākais sākuma plāns maksā USD 3,95 mēnesī, ja maksājat par 36 mēnešiem iepriekš. Tomēr, ja maksājat attiecīgi vismaz 24 mēnešus un 12 mēnešus, tas jums izmaksās 4,95 CAD un 5,95 CAD mēnesī. Izmantojot viņu plānus, jūs nevarat izvēlēties maksāšanas veidu mēnesī mēnesī.

Sākuma plāns dod jums iespēju mitināt divas vietnes savā mitināšanas kontā. Turklāt tie nodrošina 100 GB vērtīgu atmiņas vietu. Labi, ka tie piedāvā neierobežotu joslas platumu. Tas nozīmē, ka no servera uz ierīci, kas pieprasa datus, jūs varat pārsūtīt neierobežotu daudzumu datu. Lētākais plāns nodrošina arī bezmaksas domēna vārda reģistrāciju, ja izvēlaties plānus, kas ir vismaz 12 mēneši.

HostPapa dod jums iespēju dažu minūšu laikā izveidot vietni ar savu ērti lietojamo vietņu veidotāju. Lai izveidotu savu vietni, jums nav nepieciešama nekāda kodēšana vai projektēšanas pieredze. Tam ir vilkšanas un nomešanas iespēja, un tas nodrošina jūs ar dažādiem logrīkiem un lietojumprogrammām. Turklāt tie nodrošina simtiem satriecošu vietņu veidņu, kas piemērotas dažādām nišām. Tie nodrošina lietotājam draudzīgus vadības paneļus un HostPapa informācijas paneļus, lai pārvaldītu visus produktus un / vai pakalpojumus, kurus esat izmantojis.

Ja jums patīk vietnes, kuru pamatā ir WordPress, HostPapa ir jums mitināšanas uzņēmums. Ar viena klikšķa instalēšanas funkcijām var instalēt vairāk nekā 400 lietojumprogrammas. Šajās lietojumprogrammās ietilpst WordPress, Joomla un dažādi mazā biznesa rīki.

Ja vēlaties migrēt savu vietni, HostPapa palīdzēs jums to izdarīt bez maksas. Un, ja jūsu vietne apstrādā slepenu informāciju, uzņēmums nodrošina arī bezmaksas Let’s Encrypt SSL. Tas ir labs gan slepenas informācijas aizsardzībai, gan vietņu ranga uzlabošanai tādās meklētājprogrammās kā Google, Yahoo! Un Bing..

Lietotāju pieredze ir kļuvusi augstāka, jo HostPapa nodrošina uzlabotu vietnes darbību, apvienojot pārsteidzošos Cloudflare piegādes tīklus un SuperMicro serverus. Izmantojot savus jaudīgos serverus, lietotāji nepiedzīvos kavējumus un nepamanīs norādes par sliktu vietņu darbību. Turklāt viņi sola 99,99% uptime, kas palīdz jums izvairīties no vietņu avārijām un dīkstāves.

Atbalsta iespējas

Neticami, kā tas var šķist, HostPapa piedāvā gandrīz visas klientu atbalsta iespējas:

 • Jūs varat viņiem piezvanīt pa tālruni,
 • Jūs varat nosūtīt faksa vēstuli,
 • Jūs varat viņiem nosūtīt ziņojumu pa e-pastu,
 • Jūs varat sazināties ar viņiem, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas atbalstu,
 • Jūs varat izvēlēties pašpalīdzības zināšanu bāzi un video apmācības,
 • Jūs varat pāriet uz iknedēļas tīmekļa semināru, lai iegūtu vairāk zināšanu,
 • Jūs varat pārbaudīt tīkla statusu, izmantojot viņu vietni, un
 • Varat izvēlēties bezmaksas un ekskluzīvu video apmācības sesiju viens pret vienu ar HostPapa ekspertu.

Pietiek ar uzņēmuma pašpalīdzības zināšanu bāzi un video pamācībām, lai palīdzētu jums uzzināt, kā izveidot un palaist jūsu vietni. Viņi lepojas ar 24 × 7 klientu atbalsta pakalpojumu sniegšanu pa e-pastu, atbalsta biļešu iesniegšanu, tiešraides tērzēšanu, tālruni un faksu.

Viena no unikālajām HostPapa lietām ir tīmekļa vietnes nodrošināšana, kurā ietverts uzņēmuma tīkla statuss. Tīkla statusā jūs varat pārbaudīt, vai uzņēmumam ir radušies pakalpojumu traucējumi, pakalpojumu pārtraukumi un dažādas problēmas ar viņu produktiem un / vai pakalpojumiem..

Piemēram, varat pārbaudīt, vai nav problēmu ar FTP pakalpojumiem, DNS vadības paneļiem, pasta piegādes pakalpojumiem, mySQL datu bāzes pakalpojumiem un tamlīdzīgiem. Viņu tīkla statusa lapā ir arī plānotās apkopes grafiki. Tie visi ir ļoti noderīgi tādu vietņu īpašniekiem kā jūs. Tas ļauj plānot un pārdomāt pirms laika, kad runa ir par jūsu vietni.

Runājot par pārskatiem, HostPapa ir skaidrs ieguvējs. Lielākā daļa lietotāju piedzīvoja lielisku klientu atbalstu, kas nodrošināja traucējummeklēšanas vadlīnijas atbilstoši viņu vajadzībām. Gandrīz katrā pārskatā tika teikts, ka atbalsta komanda ir ļoti profesionāla un savlaicīga. Un daži pat saka, ka viņu klientu atbalsta komanda pārsniedza lietotāju cerības.

Plusi

Reģistrējoties HostPapa, ir skaidras priekšrocības. Šeit ir daži no tiem:

Bezmaksas domēna reģistrācija

Ja izvēlaties plānus, par kuriem maksā 12 mēnešus (vai vairāk) iepriekš, varat saņemt bezmaksas domēna reģistrāciju. Tas nozīmē, ka bez maksas varat izveidot savu domēna vārdu. Tas var ietaupīt dažus dolārus, jo jums nav jāmaksā par savas vietnes domēna vārdu.

Neierobežots joslas platums

Kad jūsu vietne dienā saņem tūkstošiem vai pat miljoniem lietotāju, jums būs nepieciešams milzīgs joslas platums. Izmantojot HostPapa sākuma plānu, jūs iegūstat neierobežotu joslas platumu, ļaujot visu dienu izmitināt vairākus vietnes lietotājus..

Bezmaksas Let’s Encrypt SSL

Mūsdienās lietotāji kļūst arvien siltāki. Tīmekļa vietņu šifrēšana un drošība ir kļuvusi par kopēju vietu lielākajai daļai vietņu īpašnieku. HostPapa dod jums bezmaksas Let’s Encrypt SSL, padarot jūsu vietni drošāku. Izvēloties šo funkciju, jūs varat aizsargāt sensitīvu informāciju lietotājiem.

Lielisks klientu atbalsts

Pārsteidzošu klientu atbalsta pakalpojumu nodrošina HostPapa. Papildus vairākām iespējām sazināties ar viņiem, lai saņemtu augstas klases atbalstu, varat izvēlēties arī bezmaksas apmācības sesiju “viens pret vienu”. Tas var būt ļoti vērtīgi, it īpaši, ja jūs nezināt tīmekļa mitināšanas un cPanel pārvaldības iespējas.

30 dienu naudas atdošanas garantija

Nav uzdoti jautājumi. Ja jūs neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, viņi jums nodrošina naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Tas ir noderīgi iesācējiem, kuri tur izmēģina vairākus mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, pirms apņemas izveidot vienu uzņēmumu.

Vienreiz noklikšķiniet uz Lietotņu instalēšana

Izmantojot to saskarni, jūs varat instalēt daudz lietojumprogrammu, izvēloties no vairāk nekā 400 pieejamajiem rīkiem. Mazā biznesa rīki ir iekļauti paketē, un tas nāk arī ar WordPress un Joomla. Ja jums nav kodēšanas pieredzes, instalēšanas funkciju izmantošana ar vienu klikšķi var noteikti palīdzēt izveidot savas vietnes.

Mīnusi

Pamatplānā nav e-pasta kontu

Sākuma plāns nenodrošina jūs ar jūsu vietnes pastkastēm. Tādējādi jums jāizvēlas nākamais plāns, lai iegūtu neierobežotu e-pasta kontu. Sākuma plāns, iespējams, nav paredzēts jums, it īpaši, ja jums ir nepieciešams e-pasta konts jūsu domēna nosaukumā (piemēram,. lietotājvā[email protected]).

Secinājums

Atdarinot kopsavilkumu augšpusē, HostPapa noteikti ir lieliska izvēle, ļoti ieteicama. Ātri serveri Kanādā, CAD cenas, lielisks klientu atbalsts, galvenā mītne Toronto … tas nav prāts!

KopsavilkumsReferents Metjū RodžersAtsaukšanās datums 2019. gada 11. – 23. Pārskatītais vienums HostPapaAuthor vērtējums 51 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzneProdukta nosaukums HostPapaPrice
USD 3,36

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author