HostPapa apskats: kāpēc tikai 20. no 30 tīmekļa mitinātājiem?

hostpapa mājas lapa

HostPapa savos datu centros ASV un Kanādā mitina vairāk nekā 500 000 vietņu.

Tas ir iespaidīgi, ņemot vērā, ka viņi darbojas tikai kopš 2006. gada (dibinājis Džeimijs Opalčuks).

Viens no iespējamiem meteoriskā pieauguma izskaidrojumiem varētu būt dažādas klientu apkalpošanas iespējas, piedāvājot atbalstu pa tālruni dažās dažādās valodās, ieskaitot angļu, franču, spāņu un vācu valodu, gan vietējiem, gan starptautiskiem klientiem..

Viņiem ir jādara kaut kas pareizi, lai pēdējos gados būtu tik ātri pieaudzis.

Lai to uzzinātu, 2015. gada jūnijā mēs iegādājāmies HostPapa “Starter Plan”. Mēs izveidojām vienkāršu WordPress vietni. Varat ienirt tās padziļinātajā veiktspējas statistikā, ieskaitot darbības laiku un ātrumu (lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet uz “Vēsture”)..

Apskatīsim, kā viņi salīdzina ar trīsdesmit citiem pārskatiem, ko mēs līdz šim esam veikuši:

HostPapa hostinga izmantošanas plusi

Reģistrējoties mēs ar prieku redzējām, kas viņus ķeksē. Kas varētu izraisīt tik ātru pacelšanos?

Sākumā mēs bijām patīkami pārsteigti par viņu lielisko darbības laiku (kā redzēsit). Viņi piedāvā arī daudzas klientu atbalsta iespējas, no kurām izvēlēties.

Tik tālu, labi! Bet vai viņi var dzīvot līdz hype? Apskatīsim.

1. Labs darba laiks

Mēs ar prieku ziņojam, ka HostPapa darbības laiks ir bijis labs kopš pirmās dienas.

Viņi ir ievietojuši 24 mēnešu vidējo rādītāju 99,95% no darba laika.

Lai arī tas izklausās dīvaini un acīmredzami, jūs būsit pārsteigts, cik daudz tīmekļa mitinātāju cīnās ar visnozīmīgāko elementu, kas faktiski ir vietnes mitināšana – sasodītās lietas uzturēšana dzīvā!

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 99,99%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 99,88%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 99,70%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 99,94%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 99,95%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 99,63%

HostPapa pēdējo 24 mēnešu statistikaHostPapa vidējais darbspējas laiks | Skatīt statistiku

2. Pārsniedz nozares vidējo ātrumu

HostPapa darbspējas laiks bija lielisks, un arī viņu lapu ielādes ātrums ir pienācīgs.

Pēdējo 24 mēnešu laikā lapas ielādes laiks bija 705ms, kas pārsniedz mūsu nozares standarta rezultātu.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais ielādes laiks:

HostPapa pēdējo 12 mēnešu detalizēta statistikaHostPapa vidējais ātrums 2019. – 2020 | Skatīt statistiku

3. Plašas atbalsta iespējas

HostPapa piedāvā plašas atbalsta iespējas, lai palīdzētu klientiem dažādos veidos.

Jūs varat pārlūkot viņu milzīgo pašpalīdzības videoklipu bibliotēku. Viņi piedāvā atbalstu visu diennakti, izmantojot tālruni, pastu, e-pastu un pat faksu (!).

Viņi sniedz atbalstu pa tālruni 18 valstīs (tas ir iespējams, visvairāk, ko esam redzējuši no jebkura uzņēmuma). Viņi ir vienīgie saimnieki, kas sniedz atbalstu dažādās valodās, ieskaitot angļu, franču, spāņu un vācu valodu.

It kā ar to vien nepietiek, bet tie arī piedāvā interesantu atbalsta funkciju, kas ļauj jums izveidot savienojumu “viens pret vienu” ar “Papa Squad Experts”, kas būtībā ir vadmotīvas, izmantojot video vai telefona konferenci (arī – tas ir labākais klientu atbalsts nosaukums jebkad !!).

Pašu personīgās izmeklēšanas laikā mazāk nekā minūtes laikā mēs saņēmām atbildi no viņu atbalsta personāla. Atbildes uz jautājumiem tika sniegtas pieticīgi divu minūšu laikā.

Kopumā mūsu pieredze ar Gezim V, mūsu klientu apkalpošanas pārstāvi, bija diezgan laba.

HostPapa atbalsts

4. Proaktīvie drošības līdzekļi

HostPapa koplietotajos hostinga plānos ir ieslēgta Panda Cloud aizsardzība pret surogātpastu, kā arī servera ugunsmūris, uzraudzība un ielaušanās atklāšana. Katru dienu tiek uzlauzti vairāk nekā 37 000 vietņu, tāpēc HostPapa aktīvie drošības pasākumi ir pārliecinoši.

Viņu Business Pro plānā ir arī papildu funkcijas, ieskaitot domēna privātuma aizsardzību, bezmaksas SSL sertifikātu, īpašu IP adresi un automatizētas vietņu dublējumkopijas..

Pēdējā lieta, kas jums jāuztraucas, ir tāda drošības informācija kā aizsardzība pret surogātpastu. Ir jauki, ja kāds cits vēro tavu muguru.

5. 30 dienu naudas atdošanas garantija & Vietnes migrācija

HostPapa lielākajai daļai hostinga plānu piedāvā nozares standarta 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Turklāt viņi labprāt palīdzēs jums pārsūtīt esošu vietni no citas saimniekdatora (vienlaikus ievadot arī bezmaksas domēna vārdu).

6. Izdevīga cena

HostPapa pamata cenas sākas ar USD 3,95 pirmajiem trim gadiem. Ja jūs drīzāk pierakstāties tikai gadu vai divus, abos gadījumos tas būs par papildu naudu.

HostPapa cenu noteikšana vienam, diviem un trim gadiem

Jaunām klientiem šī cena ir zemāka. Tas nozīmē, ka atjaunošanas cenas palielināsies līdz USD 7,99 mēnesī, izmantojot to pašu Sākuma plānu. Tātad ne labākās ziņas kopumā, bet diezgan izplatītas.

Labā ziņa ir tā, ka viņi sākotnējai cenu noteikšanai ir ļoti vērtīgi. Jums ir divas vietnes, salīdzinot ar vienu, ko piedāvā vairums citu saimnieku. Jūs arī saņemat bezmaksas domēna reģistrāciju, 100 GB lielu SSD krātuvi un neapmērītu joslas platumu.

Diezgan labi, labi?

Bet tas vēl nav viss. Jūs saņemsiet arī viņu “svarīgākās funkcijas”, kas ietver bezmaksas vietņu migrāciju, Cloudflare CDN, SSL sertifikātu un piekļuvi viņu vairāk nekā 400 lietotnēm un vietņu veidotājam..

Tātad kopumā tā ir diezgan laba vērtība. Citi saimnieki liks maksāt par šo lietu, viegli paaugstinot mēneša cenu ievērojami virs šī sākotnējā USD 3,95 mēnesī.

HostPapa mitināšanas lietošanas mīnusi

Protams, HostPapa bija labs darbspējas laiks un pienācīga ātruma rezultāti.

Diemžēl citi klienti nav dalījušies tajā pašā pozitīvajā pieredzē, kāda mums bija. Ir arī dažas problēmas saistībā ar slēptām maksām par to, cik patiesībā ir “bezmaksas” naudas atdošanas garantija un vietnes iestatīšana.

Paskaties.

1. Slikta klientu pieredze ar atbalstu

Personīgi mūsu klientu atbalsta pieredze noritēja gludi.

Veicot iepriekšēju pārbaudi par to, kā citi klienti apskatīja viņu plašās atbalsta iespējas, attēls nebija tik rožains.

Neskatoties uz milzīgo pieejamo HostPapa opciju skaitu vai iespējām, klientu kopējā pieredze vidēji ir zem nominālvērtības.

2. Papildu maksas

Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju jūsu vietni izveidos bez maksas. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju piedāvās arī “bezmaksas naudas atgriešanas garantiju”.

Acīmredzot divas tiesības padara nepareizu …

Ja jūs pieprasīsit atmaksu 30 dienu laikā, viņi atcelšanas gadījumā no jums iekasēs iestatīšanas maksu 29,95 USD.

Tehniski tas nozīmē, ka tā nav “bezmaksas” naudas atdošanas garantija, un tā nav arī “bezmaksas” vietnes iestatīšana..

Tātad paldies, bet nē paldies.

Pārskats par HostPapa mitināšanas plāniem + īsie fakti

Zemāk ir ātrs pārskats par HostPapa trim koplietotajiem hostinga plāniem.

Lūdzu, ņemiet vērā: cenu noteikšanai ir tendence bieži svārstīties, un šīm zemām reklamētajām cenām bija nepieciešama reģistrēšanās uz trim gadiem.

HostPapa cenas un plāni

Starta plāns maksā 3,95 USD mēnesī. Šis plāns ļauj jums mitināt divas vietnes, bezmaksas domēna reģistrāciju, nodrošinot 100 GB diska vietas un “neierobežotu” joslas platumu. Jūs arī saņemat visas viņu būtiskās funkcijas, ieskaitot bezmaksas vietņu migrāciju, Cloudflare CDN, SSL sertifikātu un piekļuvi vairāk nekā 400 tīmekļa lietotnēm..

Biznesa plāns maksā arī USD 3,95 mēnesī. Šis ļauj jums mitināt neierobežotas vietnes, bezmaksas domēnu reģistrāciju, neierobežotu vietu diskā un neierobežotu joslas platumu. Tas arī piedāvā pamatfunkcijas, kā arī uzlabotas funkcijas, piemēram, neierobežotus pievienošanas domēnus, e-pasta kontus un MySQL datu bāzes.

Biznesa Pro plāns maksā 12,95 USD mēnesī. Jūs saņemat neierobežotu vietņu skaitu, bezmaksas domēna reģistrāciju, neierobežotu SSD krātuvi, joslas platumu, kā arī būtiskas un uzlabotas funkcijas. Jūs arī saņemat noteiktus veiktspējas uzlabojumus, piemēram, ātrdarbīgus serverus un neierobežotas lapas viņu vietņu veidotājam. Jūs saņemsit arī automātiskas vietņu dublējumkopijas, Premium aizstājējzīmju SSL un domēna konfidencialitāti.

 • Vienkārša reģistrēšanās: Ļoti vienkāršs reģistrēšanās process.
 • Maksāšanas metodes: Kredītkarte, Paypal.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Reklamētā cena ir paredzēta tikai pirmajam maksājuma termiņam. Atjaunošana ir daudz dārgāka. No jums tiks iekasēta iestatīšanas maksa 29,99 USD, ja izmantosit viņu atmaksas politiku.
 • Upsells: Daži pirkumi.
 • Konta aktivizēšana: Aktivizēšana var aizņemt kādu laiku.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Ar viena klikšķa instalēšanas programmu instalē populāras lietotnes un CMS.

Vai mēs iesakām HostPapa??

Diemžēl mums tā nav.

Viņu uptime bija labs, un ātrums pienācīgs. Viņiem ir pieejams TON dažādu atbalsta iespēju, un mums personīgi bija pozitīva pieredze.

Padziļināti izpētot, mēs uzzinājām, ka visa atbalsta pieredze ir pārāk nekonsekventa. Un ir pārāk daudz slēptu maksu, kas apgrūtina viņu “zemo” reklāmas cenu noteikšanu.

Tur vienkārši ir pārāk daudz citu labu tīmekļa mitinātāju, kas dod labāku sprādzienu jūsu buksam.

Kāda ir jūsu pieredze ar HostPapa? Mēs labprāt par to dzirdētu, neatkarīgi no tā, vai tas ir pozitīvs vai negatīvs (ja vien tas ir caurspīdīgs un godīgs).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author