HostNine apskats: ātrs resursdators ar vienu no sliktākajiem darbspējas periodiem (Lasīt Kāpēc)

HostNine pārskats

HostNine ir viena no jaunākajām sejām tīmekļa mitināšanas jomā, kas sākotnēji tika dibināta 2006. gadā.

Sākotnēji parādot solījumus, 2012. gadā tos izkrāva EIG, kuram pieder arī daži no lielākajiem mitināšanas zīmoliem, piemēram, HostGator un Bluehost.

Visiem saimniekiem patīk mazliet izstiept patiesību, kad viņu vietnē ir reklāmas pretenzijas.

Viņi savā vietnē ievieto āķīgus skanējumus, neatkarīgi no faktiem, cenšoties panākt tikai reputāciju.

HostNine “Personīgais plāns” tika iegādāts jau 2015. gada jūnijā, izveidojot WordPress vietni, lai pēdējos mēnešos uzraudzītu un veiktu testus. Esam apkopojuši vissvarīgākos datus, ieskaitot darbības laiku & ātri un ir gatavi pieņemt lēmumu šajā objektīvajā pārskatā, kuru pamato fakti un statistika.

Vietnes HostNine mitināšanas lietošanas plusi

HostNine piegādāja preces dažās dažādās vietās, ieskaitot atsvaidzinoši modernu, ērti lietojamu vietni un jauku naudas atdošanas garantiju..

Apskatiet plusi:

1. Lietotājam draudzīga reģistrācija un reģistrēšanās process

Lielākā daļa galveno tīmekļa mitinātāju tika sākti 1990. gados vai 2000. gadu sākumā. Viņu vietnes lielākoties izskatās.

Daudzi no tiem ir novecojuši, grūti lietojami un vienkārši nepievilcīgi. Viņiem ir grūti orientēties un atrast vienkāršu informāciju, kas kļūst problemātiskāka tikai mobilajās ierīcēs (kuru vēl nebija, kad dažas no šīm vietnēm sākotnēji tika veidotas pēc tās izskata).

Par laimi HostNine ir mūsdienīga vietne ar skaidru organizāciju un uzmanību informācijas hierarhijai, kas padara jūsu dzīvi vienkāršu.

Cerams, ka uzmanība detaļām un koncentrēšanās uz lietotāja viedokli liecina par gaidāmajām lietām…

2. Spēja izvēlēties dažādus datu centrus

HostNine ir datu centri sešās dažādās vietās, tostarp ASV, Lielbritānijā, Singapūrā, Kanādā, Austrālijā un Amsterdamā.

Lai gan viņu lētāko dalītās mitināšanas opciju var mitināt tikai viņu ASV datu centrā, jūs varat izvēlēties savu atrašanās vietu, izmantojot citus viņu plānus.

3. Bezmaksas vietņu migrācijabez migrācijas uzņēmējā

HostNine visiem saviem jaunajiem klientiem piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju, ja vien viņu iepriekšējā saimniekdators piedāvā cPanel piekļuvi.

Nav augstas trīsciparu cenas, lai pārvietotu savu pirmo vietni. Un nekādas cenas par vietni, ja arī jums tādu ir.

Tas padara HostNine ļoti piemērotu, ja jums jau ir pārvaldāms vietņu komplekts.

4. Nekādu atjaunošanas cenu kāpumu

HostNine arī divkāršo vai trīskāršo jūsu mitināšanas plāna atjaunošanas cenu. Tas, ko jūs maksājat pirmajā dienā, ir tas pats, ko jūs maksājat pēdējā.

Salīdzinājumam, citi mitinātāji katru mēnesi sāks noteikt cenu tikai ar dažiem dolāriem. Tad, kad ir pienācis laiks jūsu plānu atjaunot, tas pietuvojas desmit vai divdesmit mēnesī.

Tāpēc jums, par laimi, nav jāuztraucas par vieniem un tiem pašiem cenu kāpumiem, kas jūs pārsteigs dažu gadu laikā.

5. 45 dienu naudas atdošanas garantija (un proporcionāli kredīti)

HostNine piedāvā pilnu 45 dienu atmaksu. Ja kādi jauni klienti kāda iemesla dēļ nav apmierināti, jūs varat atgūt visu, atskaitot izmaksas par jebkuru “domēna vārdu, SSL sertifikātu, WHMCS licenci, īpašu IP adresi un apstrādes maksu” saskaņā ar viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem..

Jaunie plāni piedāvās dažus no tiem, piemēram, domēna vārdus un SSL sertifikātus, par brīvu. Bet, ja jūs mēģināt pieprasīt atmaksu, var atskaitīt arī katra no tām izmaksas.

HostNine 45 dienu termiņš sedz visu kompensācijas summu. Tomēr, ja vēlaties lūgt atmaksu viena gada laikā uz trīs gadu darījumu, viņi piedāvās atmaksāt proporcionālu summu.

Tas ir daudz, ņemot vērā, ka daudzi citi saimnieki nepagarina šo pašu greznību. Tātad, tiklīdz tiek aizvērts jūsu sākotnējais atmaksas logs, jūs nevarat saņemt atpakaļ neko citu, kas bija priekšapmaksāts (neatkarīgi no tā, cik ilgi).

Atmaksa tiks veikta, izmantojot oriģinālo maksājuma veidu, ja tas ir kredīts, debets vai PayPal. Čeki, naudas pārvedumi un pārskaitījumi netiek atmaksāti.

HostNine mitināšanas lietošanas mīnusi

Parasti, ja tīmekļa mitināšanas uzņēmums cīnās jebkur (vienlaikus iegūstot pamatus, piemēram, pareizu darbības laiku), tas ir ātrums. HostNine tas nav gadījumā …

Šeit ir drūma informācija par vienu no vissliktākajiem gadījumiem, ko esam redzējuši, pārskatot gandrīz 30 citus tīmekļa mitinātājus.

1. Neefektīvs atbalsts

Mūsu pirmā pieredze ar HostNine klientu atbalstu bija laba.

Viņi izveidoja savienojumu dažu minūšu laikā un salīdzinoši ātri atbildēja uz visiem mūsu jautājumiem, un kopumā tā bija lieliska pieredze.

HostNine atbalsts

Bet pēc tam mūsu vietne samazinājās. Un viss, ko mēs saņēmām, bija VIENS e-pasts no viņiem.

HostNine neizdodas

HostNine e-pasts

Tieši tā.

DIVU mēnešu dīkstāve, un vienu e-pastu, kurā viņi principā atzina, ka neplāno datus atgūt, un viņiem arī nebija nekādu dublējumu. Pat nav atmaksas piedāvājuma par diviem bezsaistes mēnešiem.

Šeit ir šī lieta.

Nav tā, ka viņu klientu atbalsts ir patiesi briesmīgs (tāpat kā daži citi tīmekļa mitinātāji, kurus mēs esam pārskatījuši). Mēs paši pieredzējām fantastiskus rezultātus, strādājot ar viņiem.

Bet, kad viņu uzņēmuma darba laiks ir tik šausmīgs, viņu rokas ir sasietas. Viņi nevar darīt daudz, izņemot nokāpt ar kuģi, kamēr tas nogrimst.

Turpmākie pētījumi to atbalstīja, un klientu atbalsts nespēja daudz palīdzēt arī citiem klientiem:

 • Tiešsaistes palīdzība ir joks jo viņi nevar darīt neko vairāk kā palīdzēt kādam atgūt paroli vai atvērt palīdzības biļeti, uz kuru vairāk nekā 72 stundu laikā neviens neatbildēs. Tas bija TIEŠAIS iemesls, kāpēc es pametu HostGator, un tagad jūs, puiši, darāt TĀDU lietu! # Patētisks ”
 • “Tātad… .30 stundas jāgaida atbilde uz atbalsta biļeti.”
 • Kopš sestdienas 3 atbalsta biļetes + Atbilžu nav nevienā no tām, izņemot “mēs to ieskatāmies” (kas bija pirms 2 dienām) = Es vienkārši pārvietoju visas manas vietnes uz jaunu mitinātāju. ”

Diemžēl šajā gadījumā asociācija ir vainīga viņu klientu apkalpošanā.

2. Diezgan slikts darba laiks – 99,87%

Iepriekšējos 24 mēnešos tie bija tikai 99,87% – ievērojami zemāki par nozares vidējiem rādītājiem – 99,93%. Mēs, maigi izsakoties, bijām ārkārtīgi vīlušies.

Acīmredzot mēs nebijām vienīgie. Katrā pārskatītajā saimniekdatorā mēs veicam iepriekšējās darbības pārbaudi, lai iegūtu vispusīgu profilu, kas nekļūtu par aizspriedumu upuri.

Šajā gadījumā pārliecinošs vairākums atsauksmju, ko esam redzējuši tieši no citiem klientiem, ir mūsu pieredze. Paskaties:

 • “Es tikko pazaudēju trešo klientu pēc kārtas, jo viņu e-pasti nedarbojas nedēļu …”
 • “Mana vietne vairs nedarbojas 4 dienas.”
 • “Ja pagājušajā nedēļā 18 vietnes būtu samazinājušās vairāk nekā 24 stundas… .Tikai divi serveri tiek iekļauti melnajā sarakstā, un mana klienta e-pasti bija noslēgušies trīs dienas, un to skaits nebija redzams.”
 • “Manas mājas lapas atkal nedarbojas…. visus. Un tie ir izplatīti divpadsmit dažādos serveros. Neesat pārliecināts, cik daudz vairāk es varu izmantot no šī viltīgā pakalpojuma. ”

Tas nekrāso ļoti rožainu attēlu.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 100%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 99,90%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 99,93%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 99,76%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 100%

HostNine statistika par pēdējiem 24 mēnešiemHostNine vidējais darbspējas laiks | Skatīt statistiku

3. Lēns lapas ielādes laiks – 931 ms

HostNine 24 mēnešu testēšanas laikā piegādāja diezgan lēnu lapu ielādēšanas laiku, vidēji 931 ms.

Viņi sāka diezgan spēcīgi, taču pēdējos mēnešos HostNine ir parādījis nemainīgi lēnus rezultātus, kas ietekmē viņu vidējo ātrumu lielo laiku.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais ielādes laiks:

HostNine 12 mēnešu vidējais ielādes laiksHostNine vidējais ātrums 2019. – 2020 | Skatīt statistiku

4. Ierobežots “lēts” plāns

HostNine, iespējams, nepalielinās jūsu atjaunošanas izmaksas, taču tās piedāvā lētākās cenas tikai tad, ja reģistrējaties uz ilgāko termiņu. Viens mēnesis jums izmaksās 9,12 dolārus, un tas samazināsies līdz 7,69 dolāriem mēnesī, ja jūs priekšapmaksu maksājat divus vai trīs gadus.

Šajā lētajā plānā nav arī bezmaksas domēna vārda (tātad tas būs vēl ~ 15 USD gadā) un piekļuves tikai datu centram ASV..

Tātad tas ir diezgan ierobežots plāns par augstāku cenu. Nav liela vērtība.

HostNine izcenojumi, hostinga plāni & Īsi fakti

HostNine piedāvā dalītu, tālākpārdevēju, VPS un īpašu hostingu – neatkarīgi no tā, kāda līmeņa pakalpojums jums nepieciešams, jūs to atradīsit kopā ar viņiem. Zemāk ir īss pārskats par viņu kopīgotajiem mitināšanas plāniem:

 • Personīgais plāns: Šis plāns sākas ar USD 7,69 mēnesī. Tas atbalsta 1 domēna vārdu. Jūsu serveris atradīsies ASV.
 • Biznesa plāns: Šis plāns sākas ar USD 12,20 mēnesī. Tas atbalsta neierobežotus domēna vārdus, nāk ar bezmaksas domēna vārdu, un jūs varat izvēlēties serverus no ASV, Lielbritānijas, Singapūras, Kanādas, Austrālijas un Amsterdamas.
 • Uzņēmējdarbības plāns: Šis plāns sākas ar USD 16,49 mēnesī. Tas atbalsta neierobežotus domēnus, nāk ar bezmaksas domēna vārdu, un jūs varat izvēlēties serverus no ASV, Lielbritānijas, Singapūras, Kanādas, Austrālijas un Amsterdamas.

Visiem koplietošanas hostinga plāniem ir neierobežota krātuve un joslas platums.

HostNine cenas un plāni

 • Vienkārša reģistrēšanās: Pierakstīšanās uz vienas lapas. Ļoti vienkāršs reģistrēšanās process.
 • Maksāšanas metodes: Kredītkarte, PayPal.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Koplietotajos un tālākpārdevēju mitināšanas kontos tiek ievietots 10 procentu CPU lietojums, 5 procenti vai 512 MB atmiņa, 50 darbības procesi, maksimālais maksimālais izpildes laiks 15 minūtes, kopējais inodu skaits 150 000 un 500 izejošie e-pasta ziņojumi 60 minūšu laikā..
 • Upsells: Ļoti maz pārdod.
 • Konta aktivizēšana: Ļoti ātra aktivizēšana.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Ātra un ērta populāru lietotņu un CMS instalēšana, izmantojot Softaculous.

Vai mēs iesakām HostNine??

Tikai tad, ja esat mazohists.

Joki malā – vēl ne.

Tie varētu būt virs vidējā, ja viņu lapas un dažu citu kategoriju ātrums bija labs.

Diemžēl viņu darbspējas laiks bija murgs, kas pārējo uzņēmuma sniegumu pazemināja kā albatrosu. Viņi dažos mēnešos ir parādījuši ļoti daudzsološu darbības laiku, taču tos ieteikt ir pārāk neuzticami.

Viņu drosmīgie uptime apgalvojumi sākumā bija arī gandrīz atklāti meli, kas, turklāt viss pārējais, neatstāj mūs ar labu, siltu, izplūdušu sajūtu.

P.S. Ja vēlaties redzēt mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuru rangs pārsniedz HostNine, pārbaudiet mūsu labākos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus šeit.

Vai jums ir kāda pieredze ar HostNine? Lūdzu, atstājiet zemāk pārskatu – labs vai slikts -, tam nav patiesas nozīmes, ja vien tas ir caurspīdīgs un godīgs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author