GreenGeeks apskats

Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 2,95 mēnesī (mazāk nekā USD 9,95)

GreenGeeks ir mūsu visu laiku iecienītākais resursdators Kanādā. Pieejamo cenu apvienojums, neierobežota vieta diskā, 30 dienu naudas atdošanas garantija un viņu nozarē vadošās videi draudzīgās sistēmas padara viņus par nesaprātīgiem.!

Parasti, lai noteiktu tā vispārējo kvalitāti, mēs aplūkojam šādus četrus tīmekļa resursdatora aspektus: Lietošanas ērtums, ātrums (globālā līmenī), atbalsts un Uptime. GreenGeeks tos visus pilnveido!

Iemesli izvēlēties GreenGeeks

Sāksim ar to, ko mēs uzskatām par GreenGeeks labākajām īpašībām, tām, kas viņiem nekavējoties dod priekšrocības konkurences priekšā. Lielākajai daļai cilvēku, kas meklē pienācīgu tīmekļa mitinātāju, pietiek ar šo ātro kopsavilkumu, lai pārliecinātu viņus, ka GreenGeeks ir tas, ar ko doties.

 1. Serveri Kanādā: Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc vairums kanādiešu izvēlas GreenGeeks, viņiem faktiski ir datu centrs Kanādā, padarot jūsu vietni ātru un ātru ielādi. Lai gan viņiem ir serveri visā pasaulē, ja jūtat nepieciešamību kļūt globālam.
 2. Diennakts atbalsts: Ļoti noderīgi, un tas ir, izmantojot tālruni, tērzēšanu un biļetes, jūs varat izvēlēties pats.
 3. Iebūvēta mērogojamība: Vai jūsu vietne pēkšņi aug ātrāk, nekā gaidīts? Nav problēmu, GreenGeeks var pielāgot jūsu nepieciešamos resursus lidojuma laikā, nodrošinot, ka viss darbojas nevainojami.
 4. 30 dienu naudas atdošanas garantija: Neesi laimīgs kāda iemesla dēļ? Nav problēmu, jums nav ko zaudēt.
 5. Super zaļš: Par katru strāvas stiprumu, ko viņi izmanto no tīkla, viņi trīs reizes iegulda atjaunojamās enerģijas veidā, lai jūsu vietne samazinātu oglekļa saturu! Cik forši tas ir!

Tas tiešām nav prāts. Attiecībā uz izmaksām viņiem ir 3 hostinga plāni, vispieejamākais plāns sākas plkst tikai USD 2,95 mēnesī / mēnesī (pagaidu atlaide no 9,95 USD)!

GreenGeeks mitināšanas izpēte

Pārskats: 300% videi draudzīga tīmekļa mitināšana nodrošina atjaunojamās enerģijas avotus.

Ievads un īsa GreenGeeks vēsture

Greengeeks sāka 2006. gadā Treijs Gārdners, dabas mīļotājs un dedzīgs tūrists, sērfotājs un slēpotājs. Viņš vēlējās izveidot tīmekļa mitināšanas uzņēmumu ar pozitīvu enerģijas nospiedumu. Viņš nolēma, ka viņa tīmekļa mitināšanas uzņēmums izmantos viņu peļņu vēja enerģijas kredītu iegādei, trīs reizes atjaunojot enerģiju, ko patērē Grīngeeks. Uzņēmums, kura uzmanība tiek pievērsta videi mūsdienās un laikmetā, nav tik pārsteidzošs, taču, ņemot vērā, ka Greengeeks tika ieviests 2000. gadu sākumā, tas ir diezgan iespaidīgs.

Ņemot to vērā, Greengeeks galvenā uzmanība nav pievērsta ilgtspējībai, upurējot viņu tehnoloģijas kvalitāti un veiktspēju. Viņi joprojām ir veltīti kvalitatīvai tehnoloģiju veiktspējai kā galvenā prioritāte, kamēr viņi joprojām darbojas kā EPA Zaļās enerģijas partneris. Tie ir arī veltīti tam, lai palīdzētu lietotājiem atrast panākumus tiešsaistē, izmantojot īpašas vadlīnijas un bezkompromisu saistības. Kopš to darbības sākuma viņi ir izmitinājuši vairāk nekā 300 000 vietņu un 35 000 lietotāju, lai nopelnītu savu vietu kā viens no vadošajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ar zaļu saiti.

Cenu noteikšana

Lieliski saskan ar lielāko daļu citu hostinga uzņēmumu, bet pievienojiet to funkciju sarakstu, par kurām parasti būtu jāmaksā par… bez maksas, izmantojot GreenGeeks.

mitināšanas plāni

Plusi

Greengeeks paredz savus hostinga pakalpojumus iesācējiem un vidējiem tīmekļa īpašniekiem. Ir diezgan grūti atrast pamatotu un sliktu pārskatu vietnei GreenGeeks, un tam ir labs iemesls!

Lai gan viņu galvenais produkts ir iesācēju plāns, viņiem arī ir atšķirīgi līmeņi un plāni, tiklīdz lietotājs kļūst ērti. Iesācēja plāns var izvērsties pielāgotā plānā, kas izveidots atbilstoši jūsu vajadzībām, izmantojot VPS, īpašu WordPress un speciālu servera opcijas. Viņu atvēlētā servera (un arī citu iespēju) kvalitāte ir ļoti augsta, un to atbalsta daži izcilākie procesori.

Grīngeeks izceļ sevi no iesācēju hostinga produktu masas, piedāvājot ļoti pielāgojamu produktu, kas var sākt kā iesācējs un strādāt pie WordPress mitināšanas vai kaut kas cits.

Pat ar iespaidīgo produkta kvalitāti paliek iespaids, ka viņi ir zaļi. Viņu saistības par 300% atjaunojamo energoresursu liek viņiem virs un pāri pārējiem šajā kategorijā – viņi tur savu vietu kā tīrāko tīmekļa mitināšanas iespēju. Viņi ne tikai negatīvi ietekmē pašu radīto oglekļa nospiedumu, bet arī gūst panākumus citu uzņēmumu pēdas samazināšanā! Būtībā par diviem citiem līdzīga izmēra tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas nepraktizē ilgtspēju, rūpējas Greengeeks.

Pat personai, kurai īpaši nerūp hostinga ietekme uz vidi vai vidi kopumā, Greengeeks joprojām izceļas starp citām Kanādas tīmekļa mitināšanas vietnēm un mitināšanas vietnēm kopumā ar savu kvalitāti un pakalpojumu.

Kā vietnes īpašniekam iesācējam, jums nav jāuztraucas par sīkām detaļām un tehniskām problēmām, kas varētu jūs nomelnot un novērst uzmanību no reālām lietām, piemēram, satura atrašanas tur. Mācīšanās līkne tādām lietām kā servera iestatījumu konfigurēšana ir diezgan stāva, kaut arī iesācējiem tā var šķist nepieejama. Greengeeks veiktā šāda veida lietu vienkāršošana atvieglo dzīvi ikvienam un padara vietņu izveidi vieglu.

Iespējas

Greengeeks izceļas trīs galvenajās jomās:

 • Ātrums
 • Drošība un uzticamība
 • Datu centra atrašanās vietas

ātrums Greengeeks piedāvājumus nevar pārlieku uzsvērt. 2018. gadā ātrums ir viss. Jo ilgāk vietne tiek ielādēta, jo vairāk apmeklētāju jūs zaudēsit (pašreizējā situācijā tas ir apmēram 1/10 apmeklētāju, kurus zaudēsit katru sekundi, kurā vietne joprojām tiek ielādēta). Visu laiku ir maz uzmanības un pacietības, tāpēc ātras vietnes izveidošana ir neaizvietojama.

Greengeeks piedāvā dažus lieliskas un modernas funkcijas, kas tieši saistītas ar jūsu vietnes drošību un uzticamību, ieskaitot failu skenēšanu reālā laikā, proaktīvu servera uzraudzību, kas var pamanīt problēmas un rīkoties ar tām pirms to rašanās, draudu analīzi, ārkārtīgi drošus vF un konta izolēšanu mitināt.

Viņu datu centri atrodas 5 vietās: Čikāgā, Monreālā, Fīniksā, Amsterdamā un Toronto. Tas nozīmē, ka Greengeeks ļoti labi darbojas arī jebkur Eiropā, neatkarīgi no tā, vai tā ir Apvienotā Karaliste, Francija, Spānija vai pat Vācija. Izmantojot serverus arī ASV, jūs pat varat gaidīt pienācīgu veiktspēju tādās vietās kā Brazīlija.

Un pat Greengeeks pamata kopīgajam resursdatora plānam ir diezgan daudz funkciju:

 • Neierobežots joslas platums
 • Neierobežoti resursi serverim
 • Neierobežots domēnu skaits vienā atsevišķā kontā
 • Mākoņainības CDN
 • Pieejami SEO un mārketinga rīki

Veidojot kontu, viņi pat piedāvā bezmaksas domēna vārdu.

Secinājums

Apsveicam, ja esat lasījis tik tālu, mūsu analītika mums saka, ka lielākajai daļai cilvēku ir pieejama pirmā reģistrēšanās saite lapā :). Pašlaik jūs patiešām nevarat noiet greizi ar GreenGeeks, noteikti, ja vēlaties atlasīt Kanādu vai ASV.

KopsavilkumsReferents Metjū RodžersAtsaukšanās datums 2019. gada 11.-23. Pārskatītais vienums GreenGeeksAuthor Rating 51 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigzneProdukta nosaukums GreenGeeksPrice
USD 2,95

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author