FatCow apskats

FatCow logotips

Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 4,08 mēnesī

FatCow: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi no mums)

Diemžēl īsumā mēs neiesakām FatCow daudz iemeslu dēļ, no kuriem galvenie ir drošība un atbalsts. Iepazīsimies ar dažām konstatētajām problēmām.

Drošība: Mūsdienās SSL sertifikāta iegūšana ir obligāta prasība, Google noteikti dodot priekšroku https vietnēm un Chrome aktīvi norādot nedrošas vietnes kā “nav drošas” … lai ir, kas izskatās viņu galvenajā vietnē

Jā, jūs redzat šīs tiesības, viņu pašu vietne nav droša … Vai tiešām vēlaties iegādāties mitināšanas plānu no tīmekļa mitinātāja, kura vietnei nav pienācīga SSL sertifikāta? Tas ir traki!

Atbalsts: Ir diezgan daudz sūdzību par viņu attieksmi pret atbalstu, kas ir pārāk daudz, lai to ignorētu. Viss, sākot no lielas atbildēšanas kavēšanās līdz atbalsta personāla rupjām atbildēm.

Ātrums: Viņi ir lēni, kas šajās dienās ir ļoti slikts, jo Google vēlas ātri veikt vietnes un dod viņiem augstākas pozīcijas to klasifikācijā … turklāt šie pētījumi rāda, ka jūs varat zaudēt 10% apmeklētāju katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta … masveida nē!

Tātad, ko mēs patiesībā sakām, ir… ir daudz tīmekļa mitinātāju, kas ir daudz labāki gandrīz visā! Izvairieties no FatCow! Tā vietā apskatiet mūsu labāko ASV tīmekļa mitinātāju salīdzinājumu.

Ja kaut kā joprojām interesē FatCow, lasiet zemāk.

FatCow izpēte

FatCow tīmekļa mitināšanas pārskats

FatCow, kāds izdomāts vārds! Kas tad ir par uzņēmumu? FatCow sāka darboties 1998. gadā, un tas nodrošina tīmekļa mitināšanas pakalpojumus dažādiem maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tas atkal pieder tīmekļa mitināšanas gigantam Endurance International Group (EIG). Minētajam konglomerātam pieder citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, piemēram, BlueHost, HostGator, Arvixe un iPage.

Viņu galvenā mītne atrodas Albukerke, Ņūmeksikā. Uzņēmumam ir divi datu centri ap Bostonu, Masačūsetsas apgabalā. Abu datu centru kopējā platība pārsniedz 2400 kvadrātpēdas. Uzņēmums piedāvā dažādus produktus un pakalpojumus, ieskaitot vienu tīmekļa mitināšanas plānu (oriģinālo tauku govju plānu), WordPress mitināšanu, VPS pakalpojumus, speciālus serverus un domēna reģistrāciju..

Kādā brīdī Web hostinga žurnāls FatCow atzina par “labāko 50 redaktoru izvēles balvu” uzvarētāju. Līdz 2009. gada jūlijam FatCow paziņoja, ka viņu birojus un datu centrus 100% nodrošina vēja enerģija. Tas ir saskaņā ar viņu apņemšanos videi draudzīgi darboties. No 2008. līdz 2011. gadam viņi daļu no pārdošanas ziedoja Amerikas vēža biedrības Krūts vēža nodaļai.

Cenu noteikšana

FatCow nodrošina tikai viena veida tīmekļa mitināšanas plānu. Tas ir pazīstams kā oriģinālais FatCow plāns.

FatCow cenu noteikšana

Šis plāns maksā USD 4,08 mēnesī, ja maksājat par 36, 24 vai 12 mēnešu līgumiem. Tomēr, ja vēlaties maksāt katru mēnesi, tas jums izmaksās USD 5,00 mēnesī. Tās ir vienkārši īpašas ievada likmes. Hostinga pagarināšanas cenas ir šādas:

 • 1 mēneša termiņš: USD 14,95 mēnesī (jāmaksā mēnesī; atkarībā no pieejamības)
 • 12 mēnešu termiņš: USD 14,95 mēnesī (rēķins USD 179,40 gadā)
 • 24 mēnešu termiņš: USD 13,95 mēnesī (rēķins USD 334,80 uz diviem gadiem)
 • 36 mēnešu termiņš: USD 12,95 mēnesī (rēķins USD 466,20 uz 3 gadiem)

Plāns dod jums neierobežotu vietu diskā. Oodles, kā viņi to sauc. Tas nozīmē, ka jūs neesat ierobežots ar jūsu hostinga kontā ievietoto datu daudzumu. Lieliska funkcija, ja jums savā vietnē ir jāuzņem augstas kvalitātes, liela izmēra video un attēli.

Joslas platums tiek saukts arī par Oodles. Jā, tas nozīmē, neierobežots. Ja jums ir daudz trafika, neierobežots joslas platums ir nepieciešams, lai pielāgotos katram vietnes apmeklētājam. Jums nav jāmaksā par neparasti lielu trafika daudzumu, īpaši sezonas laikā. Tas ir īpaši noderīgi, ja katru dienu apmeklējat daudz vietņu skatītāju.

Neierobežotas pastkastes ir vēl viena iespēja, kuru varat izmantot. Katras pastkastes ietilpība ir 500 MB vai 10 000 e-pasta ziņojumu (atkarībā no tā, kurš notiek agrāk). Tas nozīmē, ka jūs varat katram, kas atbild par jūsu vietni (vai uzņēmumu), piešķirt savus e-pasta kontus.

Jums tiek piešķirts bezmaksas domēna vārds, kas var ietaupīt dažus dolārus no jūsu kabatas. Jums tiek nodrošināts arī punkts & noklikšķiniet uz vietņu veidošanas rīkiem, kas ļauj jums izveidot profesionāla izskata vietnes, nepieprasot kodēšanas prasmes vai pieredzi. Lietojumprogrammu instalēšanas vedņi palīdz viegli pievienot savai vietnei dažādas programmas, izmantojot viegli izpildāmās pakāpeniskās instrukcijas.

Varat arī nodot savu vietni bez maksas, ja jūs to mitināt citā uzņēmumā. Ietaupīs dažus dolārus. Turklāt viņiem ir arī bezmaksas biedri! Jums tiek piešķirti USD 100 Google kredīti un USD 100 Bing reklāmas kredīti. Tie ir noderīgi, ja reklamējat savu biznesu šajās meklētājprogrammās.

Ja vēlaties pārdot tiešsaistē, jums tiek piedāvātas daudzas iespējas to darīt. Tie ietver ShopSite tiešsaistes veikalu, iespēju pieņemt kredītkartes, PayPal iepirkumu groza integrāciju, PowerPay un Shared SSL. Pieejamās lietojumprogrammas ietver WordPress, Gallery2, phpBB, GBook, Joomla !, kā arī Poll, Survey un Counter Tools.

Atbalsta iespējas

FatCow piedāvā dažādas atbalsta iespējas. Tajos ietilpst:

 • Atbalsts pa tālruni
 • Tiešsaistes tiešraide
 • Zināšanu pamats

Viņu zināšanu bāzē ir atbildes uz BUJ un konsultācijas par viņu produktu un pakalpojumu izmantošanu (vai pārvaldīšanu). Atbalsts pa tālruni un tiešsaistes tiešraide ir pieejami visu diennakti.

Runājot par pārskatiem, viņu klientu atbalsta dienests ir ļoti slikts. Lielāko daļu cilvēku kaitināja ilgs nogaidīšanas laiks un ilga kavēšanās starp atbildēm. Pārstāvji nebija informēti par viņu produktiem un pakalpojumiem. Daži bija pat rupji, un sarunas vidū tika nogrieztas līnijas. Liekas, ka ir izlauzts lieliskais klientu atbalsta pakalpojums, ko FatCow solīja saviem klientiem.

Plusi

FatCow tīmekļa mitināšanas pakalpojumu izmantošanai ir priekšrocības. Zemāk ir daži no tiem:

Neierobežota vieta diskā

Jūs saņemsiet neierobežotu krātuves daudzumu ar viņu paketi. Ik pa brīdim jums nav jādomā par X faila ievietošanu savā mitināšanas kontā. Vajadzības gadījumā varat ievietot neierobežotu daudzumu liela izmēra failu.

Mīnusi

Tik daudz mīnusu …

Slikts klientu atbalsts

Lai gan viņi sniedz jums gan tālruni, gan tiešraides tērzēšanu, viņiem joprojām trūkst spēcīga klientu atbalsta, kas nepieciešams, lai klientus iepriecinātu. Lielāko daļu cilvēku kaitināja ilgs gaidīšanas laiks un kavēšanās starp atbildēm. Viņu klientu atbalsta komanda nebija informēta par uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem. Nepietiekams klientu atbalsts noteikti ir trūkums, kuru mēs vēlamies ņemt vērā.

Lēna iekraušanas ātrums

Viņi apsolīja “neierobežotu” lietu gandrīz visam. Jā, tas ir liels pluss. Negatīvie ir tie, kas vietnēm nodrošina zemu ielādēšanas ātrumu, salīdzinot ar vidējo.

Ja jūsu vietnes ielādes ātrums ir mazs, tas novedīs pie zemas meklētājprogrammu klasifikācijas. Tas notiek tāpēc, ka Google dod priekšroku vietnēm ar lielāku ielādēšanas ātrumu, salīdzinot ar lēnām. Turklāt slikta lietotāja pieredze ir vēl viens lēna iekraušanas ātruma rezultāts. Jūsu skatītāji būs neapmierināti ar jūsu vietni un, iespējams, dosies uz citu vietni, kas var apmierināt viņu vajadzības.

Neatbilstošs Uptime

Viens no negatīvajiem aspektiem darbā ar FatCow ir viņu nekonsekventais uptime rekords. Nu, viņi negarantēja, ka darbs būs pieejams! Uzņēmums, kam nav darbspējas garantijas, ir viens pakalpojumu sniedzējs, no kura jums vajadzētu izvairīties.

Lielākajā daļā pārskatu tika teikts, ka ir reizes, kad FatCow nodrošināja labu darba laiku. Lai gan ir dienas (vai pat mēneši), kurās viņi piedzīvo dīkstāves. Tas ir tāpat kā brauciens ar kalniņiem, un jūs nezināt, vai kāda diena būtu laba diena.

Brauciens ar kalniņiem nav kaut kas tāds, ko jūs vēlētos savai vietnei? Jūs nevēlaties katru dienu uzminēt tikai tāpēc, lai zināt, vai jūsu vietne nedarbosies. Turklāt nekonsekvence radītu arī nekonsekvenci pārdošanas apjomos un vēl ļaunākus, neapmierinātus klientus.

Nav īsti neierobežots

Jā. Pros sadaļā mēs pievienojām, ka viņi piedāvā neierobežotu joslas platumu, e-pastus un krātuvi. Bet, lūk, negatīvie: tas patiesībā nav neierobežots. Kad esat pārsniedzis faktisko limitu, kurā FatCow domā, ka esat pārāk daudz iztērējis, jūsu konta darbība tiks apturēta. Labi!

Vai vēlaties, lai jūsu konta darbība tiktu apturēta? Tā rezultātā jūsu vietne nebūs pieejama. Ja tā notiktu, jūs zaudētu daudz klientu. Un, protams, jūs zaudējat DAUDZ tik ļoti nepieciešamo pārdošanas apjomu. Turklāt jums ir daudz jāiziet (piemēram, jārunā ar FatCow pārstāvjiem), lai jūsu konts netiktu apturēts. Kū! Pārāk daudz kaut ko sauc par neierobežotu, pareizi?

Secinājums

Diemžēl mēs neieteiktu FatCow. Viņi daudz piedāvā neierobežotas iespējas. BET viņiem trūkst vissvarīgāko īpašību, kuras jums jāmeklē hostinga uzņēmumā.

 • Viņiem trūkst izcilas klientu atbalsta sistēmas.
 • Viņiem trūkst konsekventa, virs vidējā uptime.
 • Turklāt tie nesniedz uptime garantiju.
 • Vietņu ielādes ātrums pārsniedz vidējo.

Vienkārši izsakoties, viņiem trūkst uzticamības, ātruma, veiktspējas un atbalsta – četras lietas, kas jums ir nepieciešamas tīmekļa mitināšanas uzņēmumā… mēs ļoti iesakām meklēt citu resursdatoru, lai izveidotu jūsu vietni, ir uzmanīgi mūsu personīgajos iecienītajos tīmekļa mitināšanas uzņēmumos..

SummaryReviewer Matthew RogersAtsaukšanās datums 2018-08-23Atsauktais vienums FatCowAuthor Rating 11 zvaigznepelēkspelēkspelēkspelēksProdukta nosaukums FatCowPrice
4,08 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author