Digitālā Klusā okeāna apskats

Digitālais Klusais okeāns

Pienācīga, oglekļa neitrāla mitināšana, labs klientu atbalsts, funkcijas ir mazākas nekā zvaigžņu …

DigitalPacificLogo

Kopējais reitings

Lētākais plāns
6,90 USD / mēn

Digital Pacific: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi no mums)

Lai gan Digital Pacific ir labs mitinātājs pēc Austrālijas standartiem, ja salīdzinām tos ar mūsu pašreizējo iecienīto tīmekļa mitinātāju SiteGround, jūs ātri pamanīsit dažas atšķirības, no kurām galvenās ir globālo datu centru trūkums (viņiem ir tikai 1 primārais Sidnejā, SiteGround ir diezgan daudz visā pasaulē, kas sniedz jums globālu sasniedzamību), un uz WordPress koncentrētu hostinga plānu trūkums (vairāk nekā 25% no visa interneta darbojas WordPress, iespējams, arī jūsu vietne to izmantos, tāpēc tas ir diezgan svarīgi), un diska vietas (viņu pamata plāns atļauj tikai 1 GB, SG piedāvā 10 GB).

Mums patīk, cik tīrs un zaļš ir Digitālais Klusais Klusais okeāns, un to veiktspēja noteikti ir pietiekami laba, lai mitinātu lielāko daļu vietņu, un tie ir skaļi skaļi, kad pieaug cena. Tomēr tas, kas mums nepatika, bija tas, cik maz ir iekļauts viņu pamatplānā (kura cena pārsniedz lielāko daļu konkurentu plānu).

Kā minēts iepriekš, tas nāk tikai ar 1 GB diska vietas, bet patiešām dīvaina lieta ir atbalsta trūkums MySQL datu bāzēm, kuras jums ir nepieciešams, lai palaistu jebkuru pienācīgu CMS, piemēram, WordPress vai Joomla. Tas padara pamatplānu par labu tikai mazām statiskām html vietnēm, piemēram, brošūru tipa vietnēm vai vietturu vietnēm.

Tātad īsi sakot, mūsu ieteikums joprojām attiecas uz SiteGround, nevis uz Digital Pacific, jo SiteGround ir tādas funkcijas kā 10 GB diska vietas, bezmaksas SSL, bezmaksas CDN, bezmaksas migrācija, viņiem ir vairāki datu centri visā pasaulē (globāli sasniedzami), LIELS atbalsts. , un tos oficiāli iesaka WordPress (ļoti nedaudzi saimnieki to var apgalvot, tas ir diezgan iespaidīgi), viņi ir īsti prātnieki, skatiet mūsu vietnes pārskata pārskatu šeit!

Joprojām interesē Digital Pacific, lasiet zemāk.

digitālais mierīgais pētījums

Digitālā Klusā okeāna apskats

Digital Pacific, kas dibināts 2000. gadā, ir pieredzējis, oglekļa neitrālu Austrālijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ar lielu uzsvaru uz kvalitatīvu pakalpojumu un klientu apmierinātību. Šis Sidnejā bāzētais uzņēmums piedāvā tikai uzticamus mitināšanas risinājumus – kas pielāgoti, lai apmierinātu un pārsniegtu mūsdienu klientu vajadzības. Šeit ir dažas no galvenajām uzņēmuma vērtībām:

 • Intuitīvi un kvalitatīvi hostinga pakalpojumi par saprātīgām cenām
 • Ilgstošu attiecību veidošana ar klientiem
 • Izpratne par klientu vajadzībām
 • Diennakts klientu atbalsts visa gada garumā

Viņi piedāvā plašu hostinga pakalpojumu klāstu no koplietojamajiem un VPS hostinga līdz pat speciālajiem serveriem. Šos pakalpojumus nodrošina Digital Pacific kvalificēta un pieredzējusi profesionāļu komanda. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat mazs vai vidējs uzņēmums, kurš meklē labāko Austrālijas tīmekļa mitinātāju, lai izveidotu jūsu biznesa vietni, šim uzņēmumam ir daudz ko piedāvāt!

Hostinga pakalpojumi

Tikai dažas lietas, kas padara Digital Pacific izceļas no pūļa:

 • Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi Digital Pacific ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Austrālijā sāka piedāvāt tīmekļa mitināšanas risinājumus.
 • Viņiem ir lieliska dublēšanas sistēma, kas 3 reizes dienā saglabā jūsu vietni, datu bāzes un e-pasta failus!
 • Lai nodrošinātu servera stabilitāti, jaudu un izturību, Digital Pacific izmanto augsta līmeņa Dell aparatūru ar atspoguļotiem diskdziņiem.

Cenu noteikšana

digitālā un mierīgā cenu noteikšana

Kā jau minēts iepriekš, viņu pamatplāns patiesībā nav kaut kas tāds, par kuru vēlaties reģistrēties, ja vien jūs neko nevēlaties. Jūs plānojat statisku html vietni, piemēram, vietturu vietni, līdz jūsu faktiskā vietne tiek aktivizēta. Tad nākamais plāns ir USD 9,92, ja jūs maksājat katru gadu, šis plāns pieļauj MySQL datu bāzes, lai jūs varētu izmantot savas iecienītās CMS, piemēram, WordPress vai Joomla. Viņiem ir arī biznesa plāni, kur mēs sākam redzēt funkcijas, kuras salīdzina ar mūsu galvenajiem saimniekiem, piemēram, SiteGround vai A2 Hostings.

Kopīga tīmekļa mitināšana uzņēmumiem

Šis ir viņu visvienkāršākais hostinga plāns uzņēmumiem. Tā ir kopīga mitināšana, kas nozīmē, ka jūsu vietne tiks novietota serverī ar vairākām citām vietnēm. Tā kā jums būs daudz kaimiņu, jūs kopīgi izmantosit servera resursus. Tagad neļaujiet tam jūs nobiedēt, mēs runājam par īpaši jaudīgiem serveriem, kas var darboties vairāk nekā vienā vietnē. Ja vēlaties atvērt sava uzņēmuma emuāru vai izveidot korporatīvo vietni, Digital Pacific biznesa mitināšanas plāns segs jūsu vajadzības. Un, ja nejauši atrodat, ka šis risinājums nav pietiekami labs, varat viegli veikt jaunināšanu uz labāku mitināšanas plānu.

Lūk, ko jūs saņemat:

 • Ērti lietojams cPanel.
 • Diennakts klientu atbalsts.
 • Iespēja mainīt plānus, neuztraucoties par līgumiem vai soda sankcijām.
 • Jūsu vietne tiks mitināta Austrālijas serveros – tos visu uztur un pārvalda Digital Pacific.

Šī mitināšana sākas ar 6,90 USD mēnesī (salīdzinot ar SiteGround USD 4,95 mēnesī / mēnesī). Lai gan mēs ieteiktu viņu “Business Basic” plānu, kurā ir 25 GB krātuves vietas, 100 GB mēnesī datplūsmas un neierobežots e-pastu skaits. Papildus šim pamatplānam jūs varat iegūt biznesa standartu, uzlaboto versiju. Tie ir dārgāki, taču ir vērts papildu naudu – ja jūs meklējat palielinātu krātuvi un joslas platumu.

VPS hostings

Ja jums ir paaugstināta veiktspēja un pilnīga kontrole pār savu serveri, jūs interesēs digitālā Klusā okeāna VPS mitināšanas plāns. Tas dod jums pilnībā funkcionējošu virtuālo serveri ar instalētu operētājsistēmu, kuru varat pārvaldīt neatkarīgi. VPS mitināšanai ir divas iespējas:

 • Pašpārvaldīts VPS, kas nozīmē, ka jūs iegūsit virtuālo serveri, un tas ir tas. Ja vēlaties instalēt materiālus, atrisināt problēmas vai vienkārši veikt regulāru apkopi, jums būs jāpieņem sistēmas administrators vai visas šīs lietas jādara pats. Šis plāns maksā apmēram 45 USD mēnesī.
 • Pārvaldīts VPS ļauj jums koncentrēties uz uzņēmējdarbību, savukārt Digital Pacific eksperti nodarbojas ar lietu tehnisko pusi. Šis plāns sākas no USD 74 mēnesī.

Izmantojot abus šos plānus, jūs iegūsit:

 • VPS cPanel
 • Bezmaksas iestatīšana
 • Bezmaksas rezerves vieta

Dedicated Hosting

Dedicated hostings ir paredzēts lielajiem tirgus dalībniekiem. Tā vietā, lai būtu virtuālais serveris, kas koplieto resursus ar citām virtuālajām mašīnām vienā fiziskā serverī – tas ir gadījumā ar VPS mitināšanu, jūs pats iegūsit jaudīgu fizisko serveri. Tas ir tik labi, cik tas izpaužas hostinga pasaulē. Šis plāns ir ideāli piemērots darbietilpīgai tīmekļa lietotnei vai lielām e-komercijas vietnēm. Šī plāna ietvaros jums ir tiesības:

 • Ātra iestatīšana
 • Jaunākā Dell uzņēmuma līmeņa aparatūra
 • Specializēta pārvaldība un atbalsts atjauninājumiem un drošībai
 • Ātrs atbalsts

Digitālā Klusā okeāna īpašie mitināšanas plāni sākas ar 99 ASV dolāriem.

Secinājums

Kā minēts kopsavilkumā, viņi ir pienācīgi resursdatori un viņi ir videi draudzīgi, taču tāpēc, ka viņiem nav MySQL datu bāzu (tātad nav WordPress vai Joomla) pamata plānā (kura cena tiek noteikta kā plāns, kuram vajadzētu būt atbalstam) ), aizjūras serveru trūkuma un mazas vietas diskā, ļoti iesakām apsvērt alternatīvas iespējas, piemēram, A2 Hostings vai SiteGround.

KopsavilkumsReferents Metjū RodžersAtsaukšanās datums 2016-02-28Atsauktais vienums Digital PacificAuthor Rating 31 zvaigzne1 zvaigzne1 zvaigznepelēkspelēksProdukta nosaukums Digital PacificPrice
AUD 6,9

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author