cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji Austrālijai

Tātad, jūs meklējat tīmekļa mitinātājus, kas strādā ar cPanel (kaut kādas briesmīgas patentētas sistēmas vietā), laba izvēle! cPanel ir standarts tīmekļa mitināšanas nozarē, un tam ir labs iemesls. Lai jums būtu ērtāk izpētīt labākos, mēs esam izveidojuši sarakstu ar mūsu iecienītākajiem Austrālijas tīmekļa mitinātājiem, kas piedāvā cPanel mitināšanu. Izmantojot aktīvos mitināšanas kontus vairāk nekā 30 uzņēmumos, mēs esam diezgan pārliecināti par savu izvēli. Izbaudi!

Labākais cPanel hostings Austrālijā: mūsu top 5 salīdzinājums – 2020. gada maijs

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesisDisk SpaceFeaturesWebsite
siteground2 9,3 / 10 USD 4,95 AUD (pagaidu 67% atlaide, samazinot no USD 14,95) 10 GB Spēcīgs + pieejamu = Win!
A2HostingLogo 9/10 USD 3,92 (apmēram USD 5,22) Neierobežots Neierobežota vieta diskā!!!
PanthurLogo 8.7 / 10 AUD 5 USD 1 GB Lielisks sniegums, daudz izvēles.
DigitalPacificLogo 8,5 / 10 AUD 4,90 USD 1 GB Pieredzējis, uzticams.

Papildus mūsu tabulas pārskatam, mēs esam izveidojuši arī detalizētāku top 5 no labākajiem cpanel tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Austrālijai. Mēs esam tos sakārtojuši, izmantojot šādus kritērijus: Vienkārša lietošana, pieejamība un veiktspēja / jauda. 

Austrālijas cPanel tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: mūsu top 5 detalizētākais

1. Vietnes vietņu mitināšana

SiteGround joprojām ir mūsu absolūtais čempions. Kas attiecas uz tīmekļa mitināšanu, viņi to ir pilnveidojuši! Ar īpaši uzticamu darbspējas laiku, ātru atbalstu, WordPress oficiāli ieteiktu, ērtu iestatīšanu un ĻOTI konkurētspējīgām cenām šeit tiešām nevar noiet greizi. Ak, + viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija!

Viņu lētākais plāns sākas tikai no plkst USD 4,95 mēnesī (67% atlaide no parastās cenas)! 

siteground2

Lietošanas ērtums

90%

Pieejamība

84%

Veiktspēja / jauda

85%

2. A2 mitināšanas tīmekļa mitināšana

Ļoti tuvu sekundei sarakstā, tie ir gandrīz tikpat labi kā SiteGround, lai arī nav oficiāli WP ieteikti resursdatori (taču tas tik un tā ir reti, un viņi to patiešām sagrauj WP & visās citās lielākajās CMS).

Viņu lētākais plāns sākas tikai no plkst USD USD 3,92 mēnesī (apmēram USD 5,22 mēnesī).

a2hosting

Lietošanas ērtums

87%

Pieejamība

79%

Veiktspēja / jauda

80%

3. Panthur tīmekļa mitināšana

Panthur ir mūsu pirmā īstā Aussie tīmekļa vietne, kaut arī tie ir dārgāki nekā SG un A2, viņu serveru veiktspēja ir absolūti visaugstākā līmeņa. Šeit ir dažas nopietnas spējas, un viņu atbalsts ir ārkārtīgi ātrs!

Viņu lētākais plāns sākas no USD 5 mēnesī (lai gan mēs iesakām sasniegt viņu bronzas biznesa plānu, lai sasniegtu perfektu vērtības / izmaksu līdzsvaru).

PanthurLogo

Lietošanas ērtums

85%

Pieejamība

80%

Veiktspēja / jauda

87%

4. Digitālā Klusā okeāna tīmekļa mitināšana

Digitālā Klusā okeāna zeme ir bijusi jau zināma, un tā to parāda. Ļoti uzticams, labs atbalsts, pelnīta 4. vieta.

Viņu plāni sākas tikai no sākuma USD 4,90 mēnesī.

digpacific

Lietošanas ērtums

80%

Pieejamība

85%

Veiktspēja / jauda

75%

cPanel hostings Austrālijai

Kas ir cPanel??

cPanel ir tīmekļa mitināšanas vadības panelis, ko iesācēji izmanto pieredzējušiem lietotājiem, lai vienkāršotu vietnes veidošanas, projektēšanas un mitināšanas procesu. To 1997. gadā izstrādāja Džons Niks Kostons, kurš tagad ir cPanel, Inc. izpilddirektors. Pārsvarā Perl valodā rakstīts, cPanel ir kļuvis par vienu no vispazīstamākajiem un uzticamākajiem tīmekļa mitināšanas vadības paneļiem. Gadu gaitā tas ir ievērojami uzlabojies, pievēršoties patērētāju vajadzībām un kļūstot par lielisku resursu ikvienam, kurš veido vai pārveido savas tīmekļa vietni.

Kāpēc visi to izmanto?

Vienkārša atbilde uz šo jautājumu ir tāda, ka cPanel ir izstrādājusi augsti izglītota izstrādātāju komanda, padarot to viegli lietojamu un pieejamu visiem zināšanu līmeņiem. Spriežot pēc cPanel priekšrocībām, nav pārsteigums, ka šis tīmekļa mitināšanas vadības panelis ir ļoti pieprasīts. cPanel pārspēj cerības un sastāv no plaša fantastisku iespēju klāsta, kas tīmekļa vietnes izveidošanu vai pārveidošanu padara vienkāršu. Tas ir uzticams, tam ir fantastiska atbalsta komanda un tā piedāvā bezmaksas migrāciju. cPanel ir ideāls lietojuma resurss, un tas ir ļoti izplatīts tādiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem kā SiteGround, neatkarīgi no tā, kurš hostinga tips to var izmantot koplietojamai mitināšanai, speciālai mitināšanai, visu veidu tālākpārdevēju mitināšanai un WordPress mitināšanai (paturiet prātā ka vairāk pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji parasti izmanto savu fona, nevis cPanel).

CPanel vadības panelis ļauj administratoram kontrolēt visas savas vietnes daļas pašā vadības panelī. Lai veiktu tādus uzdevumus kā failu augšupielāde, nav jāizmanto papildu programmatūra. cPanel augšupielādē failus, dublē jūsu vietni, savieno domēna vārdus ar jūsu mitināšanu, izveido e-pastu savai vietnei un vēl daudz vairāk. Sakarā ar šīs resursdatora augsto kvalitāti, cPanel dod lietotājam pilnīgu kontroli pār viņu vietni, vienlaikus saglabājot to vienkāršu, lietotājam draudzīgu un viegli uzturējamu. cPanel arī padara ļoti vienkāršu visu konta datu pārsūtīšanu uz citu ar cPanel saderīgu resursdatoru. Citi paneļi nepiedāvā bezmaksas migrācijas iespēju, liekot viņiem zaudēt vietnes saturu, datu bāzes, pastkastes un preferences. Izmantojot cPanel, resursdatorus var arī ātri, efektīvi pārsūtīt uz citiem saderīgiem cPanel resursdatoriem, ar ļoti mazu datu zaudēšanas risku.

Vēl viena lieliska cPanel īpašība ir spēja ļaut lietotājiem pielāgot tīmekļa mitināšanas uzņēmuma pulēto saskarni. Lietotāji var pielāgot saskarni savām vajadzībām un padarīt to estētiski patīkamāku. Daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji vietņu īpašniekiem piedāvā cPanel, ļaujot viņiem pārvaldīt savas vietnes, izmantojot tīmekļa saskarni (mijiedarbība starp lietotāju un programmatūru, kas darbojas Web serverī).

Pārliecināta par saviem produktiem un pakalpojumiem, cPanel, Inc. piedāvā bezmaksas 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu visiem ieinteresētajiem patērētājiem. Bezmaksas izmēģinājums ietver pilnu piekļuvi visām cPanel funkcijām un palīdzēs lietotājiem noteikt, vai cPanel ir piemērots viņiem un viņu vajadzībām. CPanel komandas loceklis parūpēsies par uzstādīšanu pilnīgi bez maksas, un e-pasta ziņojumi tiks nosūtīti uz lietas e-pastu, informējot lietotāju par viņu bezmaksas izmēģinājuma laika beigām. Lietotājam tiks nosūtīti arī jaunumi par gaidāmajām akcijām un atlaidēm, lai viņi varētu maksimāli izmantot savu naudu.

Kāpēc neizmantot pielāgotus vadības paneļus?

Lietotājiem ir pieejamas daudzas vadības paneļa iespējas. Tie var atšķirties interfeisa un piedāvāto funkciju ziņā, taču visspilgtākais tos atšķir ir pieejamība, ko tie nodrošina. Pielāgotu vadības paneļu trūkums ietver grūtības, kas saistītas ar to izmantošanu. Pielāgotajiem vadības paneļiem var nebūt īpašu funkciju, padarot tos par neveiksmīgu vai neuzticamu vadības paneli. Tie, iespējams, nav lietotājam draudzīgi, labi izstrādāti, efektīvi vai arī, iespējams, nepiedāvā bezmaksas migrāciju, izraisot ievērojama apjoma datu zaudēšanu, mēģinot tos pārsūtīt uz citu resursdatoru. Pielāgoti vadības paneļi nav slikti, ja vien tie ir atjautīgi, lietotājam draudzīgi un labi attīstīti. Lai arī tas ir jautājums par personīgo izvēli, cPanel ir labi izveidots, un tam ir labi izveidots interfeiss ar lieliskām funkcijām, kas lietotājiem ļaus ērti un droši izveidot vietnes.

cPanel Bieži uzdotie jautājumi

Kas ir cPanel??

cPanel ir tīmekļa mitināšanas vadības panelis, ko iesācēji, starpposma lietotāji vai pieredzējuši lietotāji izmanto, lai vienkāršotu vietnes izveidi, projektēšanu un mitināšanu.

Vai cPanel nav pieejams?

Nē, jums ir nepieciešama cPanel licence. Kamēr cPanel nav bezmaksas, cPanel, Inc. piedāvā 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs pats to varētu izjust un noteikt, vai tas jums ir piemērots. Viņi arī bezpeļņas organizācijām un izglītības iestādēm piedāvā īpašas atlaides. Dalīta hostinga plānos jums par to, iespējams, nav jāmaksā papildus, bet VPS un speciāla servera plānos jums var lūgt pats segt licences izmaksas.

Ko jūs varat darīt ar cPanel??

CPanel priekšrocības un lietojumi svārstās no failu augšupielādes, vietnes dublēšanas, domēna vārdu savienošanas ar mitināšanu, vietnes e-pasta iestatīšanas un vēl daudz vairāk. cPanel ir uzticams vadības panelis, kas sastāv no pārsteidzošas atbalsta komandas, kas ir tur, lai atbildētu uz visiem jautājumiem un palīdzētu jums izveidot jūsu vietnes izveidošanas procesu..

Vai cPanel ir ērti lietojams?

Jā, cPanel ir ļoti draudzīgs lietotājam. Tas ir veidots ar viegli orientējamu interfeisu, kas ļauj lietotājam to pielāgot savam stilam un vajadzībām. Tam ir arī iebūvēta palīdzība, kas neļauj jums darīt visu, kas jums nevajadzētu darīt.

Kā cPanel atšķiras no citiem saimniekiem??

cPanel darbojas jau vairāk nekā 15 gadus un ir viens no biežāk zināmajiem vadības paneļiem. Tas atšķiras no citiem resursdatoriem ar lietotājam draudzīgām, uzticamām funkcijām, kā arī bezmaksas migrāciju, turpretim citus resursdatorus var būt grūti izmantot, neuzticami un tie nenodrošina bezmaksas migrāciju. cPanel ir ideāls resurss, ko izmantot, izstrādājot vietni pirmo reizi, un to parasti izmanto arī jau esošos tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējos.

Kā cPanel salīdzina ar Plesk?

Lai gan gan cPanel, gan Plesk dara praktiski vienu un to pašu, tas viss ir personiskas izvēles jautājums, īpaši tāpēc, ka abi vadības paneļi izskatās ļoti atšķirīgi. Vēl viena atšķirība starp abiem ietver to, ka Plesk ir pieejams operētājsistēmai Windows un Linux, savukārt cPanel ir Linux bāzes. Jūs arī nevarat eksportēt saturu no Plesk uz cPanel vai otrādi.

Kā cPanel salīdzina ar DirectAdmin?

DirectAdmin ir Linux serveru vadības panelis. Lai gan cPanel ir izplatītāks un labāk pazīstams, DirectAdmin ir vienkāršāks un lētāks nekā cPanel. Galu galā DirectAdmin trūkst daudzu cPanel funkciju un rīku.

Kāpēc cPanel ir tik populārs??

cPanel ir ļoti liels pieprasījums, jo tas ir lietotājam draudzīgs, vienkāršs, uzticams un piedāvā bezmaksas migrāciju. To izstrādāja augsti izglītota izstrādātāju komanda, padarot to pieejamu visiem zināšanu līmeņiem.

Vai ir kādi trūkumi, izmantojot cPanel??

Lai gan tas viss ir jautājums par izvēli, daži administratori uzskata, ka cPanel to basic dara visu, ko viņi vēlas darīt. Turklāt vislielākais trūkums ir tas, ka cPanel nav savietojams ar Windows mitināšanas kontiem.

Kurš izstrādā un kam pieder cPanel programmatūra?

cPanel programmatūru 1997. gadā izstrādāja Džons Niks Kostons, kurš tagad ir cPanel, Inc. izpilddirektors. Šis uzņēmums atrodas Hjūstonā, Teksasā un ir privātīpašums..

Kas ir Perls?

Perls ir valoda, no kuras cPanel sastāv. Tā ir ļoti spējīga programmēšanas valoda ar vairāk nekā 29 gadu attīstību.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author