Cloudways pārskats – vai pārvaldīta mākoņa mitināšana ir laba ideja?

Mūsdienās mākonis balstīti tīmekļa pakalpojumi ir nikni. Faktiski gandrīz katram uzņēmumam, kas nodrošina mitināšanu, ir sava veida mākonis, uz kura var atpūsties jūsu platforma.

Izmantojot tik daudz iespēju, kā jūs atdalīsit labo no sliktā?

Atbilde ir vienkārša. Jūs izvēlaties tādu, kas piedāvā nedaudz papildus, nemaksājot daudz vairāk. Uzņēmumiem patīk Mākoņi cenšamies nodrošināt šāda veida pakalpojumu, piešķirot jums cita veida pārvaldītu mākoni, ja vēlaties, saukiet to par mākoni +.

Cloudways logotips

Kas ir pārvaldītā mākoņa mitināšana?

Pārvaldīta mākoņdatošana ņem dažas no labākajām mākoņa platformu funkcijām, proti, tīkla pieejamību vairākos serveros, kā arī uzsver drošību un konsekvenci.

Cloudways serveri ir izdalīti no virtuālās mašīnas, lai apvienotu lokālo privāto serveru drošību ar publiskā modeļa ērtībām un izmaksu ietaupījumiem. Šī ir ideāla atmosfēra izstrādātāju darbam, pateicoties drošībai un spējai radīt serverus, kas atdarina dažādas ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Tas ir lieliski, lai pārbaudītu drošību, ātrumu un veiktspēju no inženiertehniskā viedokļa.

Parasti pārvaldītās mākoņa platformas piedāvā šādas priekšrocības:

Pieejamība, uz kuru varat rēķināties

Pastāvīga pieejamība ir atkarīga no tā, kā šādas platformas tiek strukturētas, izmantojot uzglabāšanas apgabala tīklu (SAN) un serverus, lai nodrošinātu uzticamu kļūmjpārlēces aizsardzību..

Automatizācija

Failover un resursu pārvaldība tiek automatizēta, lai ar virtualizācijas palīdzību izveidotu līdzsvaru starp fiziskām mašīnām un pārvaldītiem tīkliem. Tas nozīmē ja viena saimniekdatora avārija notiek, virtuālajā tīklā ir citi, kas automātiski aizpildīs šo spraugu, lai jūsu vietne darbotos un darbotos.

Tīkla drošība

Mākoņu serveru un virtuālo lokālo tīklu (VLAN) vidi aizsargā tādi protokoli kā Ielaušanās atklāšanas sistēma (IDS) / Ielaušanās novēršanas sistēma (IPS) un ugunsmūri.

Sabalansēta hibrīda platforma

Lai arī tas nav īsts hibrīds modelis, pārvaldītās mākoņa platformas spēj parsēt resursus starp koplietotajiem, speciālajiem tīkliem un mākoņserveriem, kas atrodas uz tiem pašiem serveriem.

Pieejamība

Ar rēķinu par katru lietojumu un rentablu mitināšanas modeli, Pārvaldīti mākoņi dod jums zemāku izmaksu priekšrocības, neupurējot veiktspēju un drošību.

Mūsu Cloudways pārskata mērķis ir sniegt jums visaptverošu ieguvumu, funkciju un veiktspējas novērtējumu, kas padara Cloudways pārvaldītu mitināšanu par lielisku risinājumu izstrādātājiem un jebkura lieluma un nozares uzņēmumiem..

Mākoņu ceļu pārskats: kāpēc tas ir atšķirīgs?

Uzņēmums tika dibināts 2011. gadā. Tās centralizētā atrašanās vieta Maltā piedāvā vairākas priekšrocības. Serveru tīkls novieto klientus viegli sasniedzamā attālumā viens no otra, kas veicina ātrumu un piekļuvi.

Tas arī nodrošina auglīgu vietu PHP lietotņu izstrādei, ieskaitot konteinerizētas lietojumprogrammas, drošā vidē. Viņi to var izdarīt, uzturot drošu PaaS (platformas kā pakalpojuma) modeli, kas ir bagātīgs ar funkcijām un pieejamu.

Tieši pie sikspārņa, Cloudways dod jums divu nedēļu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu izveidot un pārbaudīt savu vietni un pieejamās funkcijas, piemēram, SmartwaysBot viedais palīgs, neieguldot ne santīma. Jums ir iespēja izveidot lietotājvārdu un paroli vai pierakstīties, izmantojot savus LinkedIn, Github vai Google kontus.

Turpmāk jums būs jābūt elastīgam, lai izvēlētos no plaša satura pārvaldības sistēmu (CMS) klāsta, ieskaitot trīs augstākās platformas – WordPress, Drupal un Joomla. Citi ietver:

 • MediaWiki
 • Mooble
 • PHP kaudze
 • Cukura CRM
 • Prestashop
 • Magento

Izvēle nav ierobežota ar jūsu CRM. Jūs varat integrēt Cloudways virs citām mākoņu bāzes platformām piemēram, Amazon Web Services (AWS), Google Cloud, Vultr un Digital Ocean. Jums pat būs iespēja izvēlēties serverus no daudziem uzņēmumiem, kas ir izkaisīti pa visu valsti.

Bet ko par šī pārvaldītā mākoņdatošanas pakalpojuma detaļām?

Viņi piedāvā ļoti konkurētspējīgas cenas sākas tikai ar 10 USD mēnesī, un viņu sniegums ir labāks. Šajā uzņēmumā CPU izmantošanai un joslas platuma resursiem, tāpat kā dažiem citiem hostinga uzņēmumiem, nav ierobežojumu. Tas nozīmē, ka jums var būt vajadzīgie resursi, nedomājot par dārgāku plānu.

Cena pret sniegumu

Viens no pirmajiem laba hostinga pakalpojuma izvēles kritērijiem ir vērtība salīdzinājumā ar cenu. To parasti mēra kā cenas un veiktspējas attiecību, pamatojoties uz pakalpojumu piegādi par noteiktu cenu. Jo zemāka attiecība, jo vēlamāks ir pakalpojums.

Uptime vs Dīkstāve

Vai jūs zināt, cik liela ir atšķirība starp 99,8 un 99,999 (5–9 s)? Kaut arī šie skaitļi ir tikai sekundes daļas, pirmais numurs attiecas uz 18 dīkstāves stundām gadā, un otra tikai deviņas minūtes.

Daudzi tīmekļa mitinātāji sola zināmu izmantojamības līmeni, taču daudzi to nepamato ar rakstiskām garantijām, iekļaujot to savos SLA (pakalpojumu līmeņa līgumos).. Cloudways sola pieejamību par 99,999 procentiem, un tas ir pierādīts pārbaudēs. Viens testētājs ik pēc 15 minūtēm 30 dienas piesprauda viņu vietni ar pārbaudes rīku no vairākām vietām. Pārskatot viņu metriku šī laika perioda beigās, nebija neviena dīkstāves gadījuma.

Vidējais slodzes ātrums

Pārbaudē pēc testa Cloudways spēja parsēt lapu ielādes līdz milisekundēm. Tikai salīdzinājumam – populārākās mitināšanas platformas parasti pulksteņa lapu ielādē ar ātrumu no vienas līdz 10 sekundēm. Ir vērts atzīmēt, ka par katru papildu sekundi nepieciešams vietnes ielādēšana, jūsu atlēcienu līmenis palielināsies līdz pat 32 procentiem. Tā nebūs problēma ar Cloudways, kurai ir vidējais slodzes laiks ir aptuveni 616,5 milisekundes.

Kas padara šo platformu tik ātru? Tehnoloģija sakrautas Apache, Memcached, Lakas un Nginx veidā.

Serveri un serveru atrašanās vietas

Cloudways nāk ar piekļuvi savam satura piegādes tīklam, kas rada un sbeidz vairākas jūsu tīmekļa lapu kopijas to globālajā tīklā, kas sastāv no 45 klātbūtnes punktiem (PoP). Tiklīdz pieprasījums nonāk viņu serverī, tas automātiski tiek pārsūtīts uz tuvāko ģeogrāfisko atrašanās vietu. Tas ir vēl viens faktors, kas veicina šīs mitināšanas platformas ātrumu un uzticamību. Integrācija ar viņu CDN maksā USD 1 par 25 GB joslas platuma. CSN atbalsta StackPath, kas iepriekš bija MaxCDN. Varat arī izmantot Cloudflare vai citu CDN pēc jūsu izvēles.

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Maltā, un tam ir serveri katrā lielākajā Eiropas galvaspilsētā, kā arī lielākajās pilsētās ASV, Āzijā, Austrālijā un divi Dienvidamerikā – Riodežaneiro un San Paolo, Brazīlijā..

Joslas platuma jauda

Izmantojot Cloudways, jūs, visticamāk, neradīsit problēmas ar nepietiekamu joslas platumu. Kamēr vien jūs labi pārvaldīsit nepieciešamo resursu daudzumu, varat iegūt joslas platumu, kura diapazons ir no 1 līdz 12 terabaitiem.

Klientu atbalsts un zināšanu bāze

Klientu apkalpošana ir pieejama tiešajā tērzēšanā 24/7/365. Viņi piedāvā arī palīdzības dienesta biļetes ar ātru reakciju un iespēju aprunāties ar dzīvo tehniķi. Vienīgais trūkums ir tas jāpieprasa mijiedarbība starp cilvēkiem izmantojot tiešsaistes veidlapu, lai ieplānotu atzvanīšanu vai Skype sesiju.

Tāpat kā jebkurš uzņēmums, kurš ir pārliecināts par savu apkalpošanas līmeni un atsaucību, Cloudways piedāvā naudas atdošanas garantiju. Cenšoties atšķirties, tas neatbilst tipiskajam 30 vai 60 dienu modelim. Patiesībā, tas ir tik sarežģīti, ka pat klientu apkalpošana jūs novirzīs uz viņu politikas lapu nevis mēģiniet to jums izskaidrot.

Viņu zināšanu bāze ir plaša, tajā ir daudz konsultāciju un padomu lai atrisinātu virkni mitināšanas problēmu. Ir arī diezgan aktīvs emuārs, kas ir piepildīts ar rakstiem, un jūs varat abonēt, lai rakstus un atjauninājumus piegādātu tieši iesūtnē. Jūs pat varat sazināties ar uzņēmumu un paplašinātu sabiedrību visās lielākajās sociālo mediju platformās.

Unikālas iespējas

Funkcijas ir vēl viena vieta, kur šī platforma patiešām spīd. Būtu vajadzīgs viss romāns, lai izskaidrotu visus Cloudways tikumus, tāpēc mēs jums sniegsim svarīgākās vietas un informēsim jūs, kur tā izceļas no citiem mākoņu mitināšanas risinājumiem.

Lai gan tas ilgi nevar palikt unikāls, viņu PaaS pakalpojumu modelis ir jauninājums. Pirmais, kas mums jāpiemin, ir vienkārša instalēšana ar vienu klikšķi un slīdni, kas ļauj konfigurēt sistēmu, izvēloties aptuveno lapu skatījumu skaitu, kuru vēlaties iegūt. Pēc tam sistēma iesaka servera lielumu un citus resursus, lai apmierinātu jūsu paredzētās vajadzības. Varat arī manuāli konfigurēt augstāku pielāgošanas pakāpi.

Pēc tam esat gatavs instalēt savu WordPress vietni vai citu CMS. Kā prēmiju jūs saņemsit vienu bezmaksas platformas migrāciju.

Bet tas nav viss, kas padara Cloudways par unikālu platformu. Viņu funkciju kopas ir veidotas ap e-komerciju, izmantojot īpašu izstrādātāju rīku kolekciju.

Mērogojamība

Viena no labākajām mākoņu mitināšanas lietām ir mērogojamības līmenis. Kopš tevis maksājiet tikai par izmantotajiem resursiem, jums nevajadzēs uztraukties par resursu saspringšanu, maksājot vairāk, nekā jums nepieciešams “tikai gadījumā”.

Ja izmantojat AWS vai Google Cloud, varat to izvietot, lai pielāgotu CPU un RAM, lai atbilstu jūsu prasībām. Jums būs arī divi atmiņas diski – viens lietojumprogrammām un otrs datu bāzei. Tas arī sniedz papildu drošību.

Saistīts: WordPress datu bāzu pārvaldīšana, izmantojot phpMyAdmin

Drošība

Papildus WP drošības spraudņu atbalstam Cloudways piedāvā arī dažas savas funkcijas. Tie ietver:

 • Ugunsmūri kas ierobežo piekļuvi ostai
 • SSH un SFTP pieteikšanās lai novērstu brutālu spēku uzbrukumus
 • Datu bāzes drošība izmantojot iecienīto IP adresi baltajā sarakstā
 • Lietotņu izolācija paturēt lietotnes palaišanas atsevišķi pat vienā serverī
 • SSL sertifikāti izmantojot programmu Let’s Encrypt
 • Lietotāju lomu pārvaldība lai atbalstītu vismazāko privilēģiju piekļuves protokolu
 • OS drošība un labošanam, kuru var konfigurēt automātiskai instalēšanai caur Debian
 • Mākoņu blusu veltes pūļa meklēšanai uzņēmīgiem drošības entuziastiem sadarbībā ar BugCrowd
 • Divfaktoru autentifikācija tālākai piekļuves kontrolei
 • GDPR atbilstība
 • Šifrēšana no vienas puses uz otru
Dublēšana un atjaunošana

Pēc noklusējuma dublējumi tiek veikti automātiski, un atjaunošanas funkciju var darbināt tikai ar vienu klikšķi. Administratori var arī manuāli konfigurēt dublējumus, lai tie darbotos pēc vēlamā grafika.

Uzraudzība

Jums būs vieglāk gulēt, zinot, ka jūs saņemat 24 stundu tiešraidi un trauksmes signālus. Cloudways arī nodrošina jūs ar jauno Relic integrāciju, lai novērstu veiktspējas problēmas, un CloudwaysBot, lai jūs informētu par problēmām.

Papildinājumi un integrācija

Kad jums nepieciešama papildu funkcionalitāte, Cloudways piegādā ar vairākiem papildinājumiem un integrācijām. Sarakstā ietilpst:

 • Cloudways API
 • CloudwaysBot kanāli
 • Lietojumprogrammu migrācija
 • SMTP papildinājums
 • Atpakaļatkāpes e-pasta papildinājums
 • Papildinājums DNS Made Easy
 • Cloudways atbalsta papildinājumi
CloudwaysBot

Šīs unikālās funkcijas ir tādas pašas kā iebūvēts palīgs. Tas var atbildēt uz jautājumiem, sniegt ieteikumus, sniegt padomus, strādājot, vai arī izsūtīt brīdinājumus, izmantojot Slack, HipChat vai pa e-pastu. Varat pielāgot paziņojumu veidu, un izstrādātāji var mijiedarboties ar CloudwaysBot, izmantojot pielāgotas API.

Izstrādātāji var pārvaldīt savas komandas, izmantojot administratora konsoli, kur viņi var piešķirt lomas un piešķirt atļaujas, un jūs varat izveidot īpašu piekļuvi pagaidu komandas locekļiem, piemēram, konsultantiem un drošības speciālistiem.

Lai gan jums nav piekļuves saknei, jūs varat veikt inscenēšanu un testēšanu vai iegūt piekļuvi komandrindai, izmantojot SSH.

Uzmanību: izstrādātāji

Ja jūs izstrādājat PHP, jūs ar prieku atzīmēsit, ka Cloudways piedāvā izvēlēties starp darbu ar PHP7 vai izvēlēties no vairākiem ietvariem. Skenēšanas darbību atvieglošana tiek nodrošināta ar piegādāto RESTfulAPI. Skriptu pārbaudei ir pat API spēles laukums.

Vienīgie mīnusi, ko mēs patiešām varētu atrast, izmantojot šo platformu, ir tādi ir grūti iegūt klientu atbalstu pa tālruni, un kontos nav e-pasta adreses vai domēna reģistrācijas iespējas. Jūs varat saņemt e-pasta adreses, taču tas jums maksās nedaudz vairāk. Jūs saņemsiet arī ierobežotu atbalstu, ja attīstīsities tādā valodā kā Ruby, Python vai JS, un jums nav root piekļuves.

Pakalpojumu veidi un cenu plāni

Papildus 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai, Cloudways piedāvājumi līdz 11 pakalpojumu līmeņiem. Likmes no pirmā acu uzmetiena var šķist mazāk nekā konkurētspējīgas, taču jums jāņem vērā, ka platformas pārvaldība ir iekļauta šajā cenā.

Uzņēmums strādā pēc apmaksas modeļa, un tie satur dažus labumus, piemēram, bezmaksas migrāciju un SSL sertifikātus, neierobežotu lietotņu instalēšanu un ekspertu atbalstu visu diennakti ar katru plānu. Par pakalpojumiem tiek iekasēta stunda, savukārt par platformu kā pakalpojumu tiek maksāts katru mēnesi. Maksāt var, izmantojot galveno kredītkarti vai PayPal.

Cloudways populārākie cenu plāni

Galvenie četri pakalpojumu līmeņi ir:

DO1GB pakalpojums par USD 10 mēnesī / USD 0,0139 stundā, kas ietver 1 GB RAM, viena kodola procesoru, 25 GB krātuves un 1 TB joslas platuma
DO2GB par USD 22 mēnesī / USD 0,0306 stundā, kurā ietilpst 2 GB RAM, viens kodols, 50 GB atmiņas un 2 TB joslas platums
DO4GB (visvēlamākais) pie USD 42 mēnesī / USD 0,0583 stundā, ar 4Gb operatīvo atmiņu, divkodolu, 80GB krātuves un 4TB joslas platuma
DO8GB pie USD 80 mēnesī / USD 0,111 stundā, kas nāk ar 8 GB RAM, četrkodolu procesoru, 150 GB krātuves un 5 TB joslas platuma

Platformas paplašina trīs jaunus līmeņus, DO96, 128 un 192 GB, kas palielina jūsu iespējas, domājot par 192 GB lielu operatīvo atmiņu, 32 kodolu procesoru, 3840 GB lielu krātuvi un 12 TB joslas platumu par USD 1 035 mēnesī / USD 1,4375 stundā..

Noslēguma domas

Cloudways paziņotā misija ir “dot cilvēkiem iespēju, lai viņi varētu savus sapņus virzīt uz priekšu”. Mēs ceram, ka šis Cloudways pārskats spēja atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par šo mitināšanas iespēju.

Ja jūs meklējat pieejamu elastīgu mitināšanas risinājumu savai e-komercijas vietnei vai tīmekļa veidošanas darbībām. No mūsu skatupunkta, Cloudways sniedz jums vislabāko no šāda veida mitināšanas platformām, ar dažiem papildu labumiem, kas iemesti par labu.

FAQ: Pārvaldītā mākoņa mitināšana

Ja jūs meklējat tikai dažus sīkus informācijas veidus, laipni lūdzam mūsu FAQ par Cloudways pārvaldīto mitināšanu.

J: Kur atrodas Cloudways?

A: Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Springvale 52, Pope Pius XII ielā, Mosta MST2653, Maltā. Tas piedāvā priekšrocības, ko sniedz centralizēta atrašanās vieta, kurai var piekļūt no Eiropas, ASV un citiem ienesīgiem pasaules biznesa centriem.

J: Kas tiek pārvaldīts WordPress mitināšana?

A: Tas ir mitināšanas pakalpojums, kas izskaidro daudzas WordPress vietnes darbības specifikas jums. Tas nozīmē, ka viņi rūpējas par uzturēšanu un dublēšanu / atjaunošanu. Tā kā lielākā daļa ir mākoņa mitināšanas platformas, jums arī nevajadzēs rūpēties par drošību, darbības laiku un mērogojamību..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author