Arvixe apskats

Kopējais reitings

Lētākais plāns
USD 7 mēnesī / mēnesī

Arvixe: ātrs kopsavilkums cilvēkiem, kuriem nav laika (gandrīz visi no mums)

Diemžēl īsumā dažu iemeslu dēļ mēs neiesakām Arvixe. Galvenie iemesli ir ātrums un atbalsts (milzīga kļūda!). Iepazīsimies ar dažām atklātām problēmām …

Ātrums: Arvixe ir tikai ASV datu centrs, kas nozīmē, ka gandrīz visas citas vietnes, kas tiek mitinātas tuvāk nekā ASV, būs ātrākas (ja tās izmantos pienācīgu resursdatoru). Turklāt Google patiešām nepatīk lēnas vietnes, tāpēc tas var kaitēt jūsu potenciālajam klasifikācijai un redzamībai tiešsaistē.

Atbalsts: Nav atbalsta pa tālruni, un dažas sliktas atsauksmes un forumu tēmas sūdzas par Arvixe atbalstu …

Cenas: Zemāko cenu varat iegūt tikai tad, ja bloķējat dažus gadus, kas nav ideāli (un USD 7 / mēn faktiski nav tik lēti).

Tātad, ko mēs patiesībā sakām, ir… tur ir daudz lētāki tīmekļa mitinātāji, kas ir daudz labāki un kuriem ir serveri Kanādā. Piemēram, šobrīd mūsu iecienītākais ir HostPapa. Viņi ir zaļi, viņiem ir ātrs datu centrs Kanādā, viņu galvenā mītne atrodas Kanādā, viņi maksā CAD (USD 3.36 mēnesī), un papildus plus ir tas, ka viņi piedāvā vairāk funkciju nekā Arvixe par gandrīz pusi no izmaksām. Viņu atbalsts ir nepārspējams! Apskatiet mūsu HostPapa pārskatu.

Joprojām interesē Arvixe, turpiniet lasīt zemāk.

Arvixe izpēte

Arvixe tīmekļa mitināšanas pārskats

Tādām aģentūrām kā mums ir vajadzīgs labs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas mūsu klientus nenolaidīs. Mēs, meklējot vislabāko pakalpojumu sniedzēju, mēs esam izmēģinājuši daudz uzņēmumu un zinām, kurus izmantot un kurus izvairīties..

Ja jūs meklējat tīmekļa mitināšanas uzņēmumu Kanādai un satikāties ar Arvixe, lūk, ko mēs domājām …

Iepazīšanās ar Arvixe

Arvixe ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas izveidojies Kalifornijā, īpaši San Luis Obispo. Arvand Sabetian uzņēmumu atrada 2003. gadā.

Pēc tam to iegādājās Endurance International Group (EIG) 2014. gadā. EIG faktiski pieder citi hostinga uzņēmumi, piemēram, HostGator un BlueHost. Arvixe datu centri ir atrodami dažādās vietās, piemēram, Amsterdamā, Honkongā un Dalasā, Teksasā.

Pat ja tos iegādājas EIG, kam pieder BlueHost, un citi mitināšanas uzņēmuma giganti, mēs neiesakām jums pierakstīties kopā ar viņiem. Labāk ir iztērēt savu naudu citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina jums visu nepieciešamo. Un mums ir dažādi iemesli, kāpēc mēs neieteicam dot Arvixe jūsu naudu apmaiņā pret viņu pakalpojumiem.

Bet, pirms jūs noņemat mūsu vārdu no sikspārņa, mēs jums parādīsim dažādus Arvixe iepakojumus, plusus un mīnusus.

Cenu noteikšana

Avixe pakotnēs un Linux tīmekļa mitināšanas funkcijās ietilpst paketes “Personīgā klase” un “Personīgā klase Pro”. Tos var redzēt zemāk:

Arvixe cenas2

Uzņēmuma lētākais Linux tīmekļa mitināšanas plāns tiek saukts par “Personālo klasi”. Tas maksā 7,00 USD mēnesī un automātiski atjaunojas katru mēnesi, ja vien jūs neatceļat abonementu.

Šajā paketē jūs automātiski iegūstat neizmērītu diska vietu un ikmēneša datu pārsūtīšanu, tas nozīmē, ka jums nav jāmaksā par faktiski izmantoto vietas daudzumu vai joslas platumu. Tomēr, kā norāda Arvixe, “nemērīts nenozīmē bezgalīgu”. Tādiem klientiem kā jūs ir jāievēro viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Lētākajā paketē varat mitināt līdz 6 domēniem. Tas nozīmē, ka vienā mitināšanas kontā var būt ne vairāk kā 6 vietnes. Katrā domēnā jums ir neizmērīts apakšdomēnu skaits. Turklāt jūs saņemat vienu bezmaksas domēna vārdu ar šādiem paplašinājumiem: .com, .net, .tech, .space, .online, .website, .store, .site, .club, .us, .biz, .info,. es, .co un .org.

Tāpat kā lielākajā daļā hostinga pakešu, Arvixe nodrošina cPanel piekļuvi, lai pilnībā kontrolētu jūsu tīmekļa mitināšanas vidi. Personām, kas nav prasmīgākas, Personal Class pakete nodrošina jūs ar viena klikšķa vietņu veidotāju. Šī ērti lietojamā vietņu veidošanas platforma dod jums iespēju izveidot vietni dažu minūšu laikā, izvēloties dažādas veidnes.

E-pasts ir nepieciešams lielākajai daļai vietņu īpašnieku, un Arvixe dod jums neizmēģinātu pastkastu skaitu. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot vairākus e-pasta kontus vairākām personām, kas atbild par jūsu domēnu vai vietni.

Lietas attīstības pusei šī pakete piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes. Tas nozīmē, ka jums jāizmanto MySQL priekšrocības, tostarp uzlabota datu drošība, darbspējas laiks, veiktspēja un elastība. Personiskās klases pakete ļauj jums izmantot arī PHP, Python, Perl un Ruby on Rails priekšrocības. Tas ir diezgan ērti, ja plānojat izveidot daudz vietņu.

Ja jums ir nepieciešams SSL sertifikāts, lai aizsargātu slepenu informāciju, varat to iegādāties par papildu cenu USD 25,00 gadā. Tas ir svarīgi dažām vietnēm, piemēram, e-komercijas veikaliem, kur darījumu veikšanai ir nepieciešama slepena informācija.

Atbalsts

Arvixe piedāvā dažādas iespējas, kā sazināties ar viņiem, lai saņemtu atbalstu:

  • Saņemiet atbalstu, iesniedzot biļeti šeit.
  • Saņemiet atbalstu, apmeklējot vietni Atbalsta centrs / Zināšanu bāze.
  • Un saņemiet atbalstu tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanas klientu atbalsta sistēmā.

Lai gan Arvixe piedāvā vairākas iespējas sazināties ar viņiem, viņiem joprojām trūkst spēcīgas atbalsta sistēmas, kā redzams dažādās klientu atsauksmēs. Paiet apmēram stunda, līdz viņi atgriežas pie klientu jautājumiem un sūdzībām. Kad esat saņēmis atbildi uz jūsu sākotnējo jautājumu, ir nepieciešams vairāk nekā 5 minūtes, lai viņi atbildētu starp jautājumiem.

Tas ir ļoti dārgi, jo īpaši, ja jūs izmantojat e-komercijas vietni. Ja jūsu vietne nedarbojas, kamēr jūs mēģināt izveidot savienojumu ar lēnu atbalsta sistēmu, pircēji var meklēt citu veidu, kā iegādāties sev tīkamu produktu. Viņi varētu būt neapmierināti un izvairīties no jūsu e-komercijas vietnes izmantošanas nākamreiz, kad mēģinās kaut ko iegādāties.

Piezīme: Lai saņemtu prioritāru atbalstu no Arvixe, jums jāmaksā papildus USD 20,00 mēnesī.

Plusi

Arvixe pamatplāni nodrošina jums neizmērītu diska vietu un ikmēneša datu pārsūtīšanu. Turklāt viņi piedāvā ne vairāk kā 6 domēnus lētākajam Linux tīmekļa mitināšanas plānam. Viņi arī piešķir jums kuponus Google, Yahoo! Un Bing reklāmām. Turklāt tie nodrošina neizmēģinātu e-pasta kontu skaitu, ļaujot jums dot pastkastes vairākām personām, kas apstrādā jūsu vietni.

Runājot par jūsu tīmekļa drošību, Arvixe e-pastiem nodrošina surogātpasta bloķētāju ar nosaukumu SpamAssassin. Lai iegūtu lētāko Linux plānu, jūs arī saņemat nakts drošības atjauninājumus, brutālu spēku noteikšanu un ugunsmūri. Arvixe ļauj bez maksas pārsūtīt vai migrēt pašreizējo vietni uz viņu serveriem.

Mīnusi

Kā minēts iepriekš, mēs neiesakām jums parakstīties ar Arvixe. Lūk, kāpēc:

Slikts klientu atbalsts

Pirmkārt, Arvixe nesniedz klientu atbalstu pa tālruni. Viņi piedāvā trīs iespējas, kā sazināties ar viņiem, lai saņemtu atbalstu: biļešu iesniegšana, tiešsaistes tērzēšanas atbalsts un pašpalīdzības zināšanu bāze.

Rampant klientu atsauksmes par Arvixe norāda, ka viņu klientu atbalsts ir zem vidējā līmeņa. Lai nokļūtu viņos, izmantojot tiešo tērzēšanu, ir nepieciešama stunda, un ir nepieciešams daudz laika, lai viņi atbildētu uz jautājumiem. Citos pārskatos norādīts, ka viņi nespēja atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem un sniedza standarta veidnei līdzīgas atbildes, nevis atbildēja uz konkrēto pieprasījumu..

Turklāt viņiem ir patiešām dārga prioritāro atbalsta sistēma. Tikai, lai iegūtu vislabāko atbalstu, ko viņi piedāvā, jums jāmaksā 20 USD mēnesī.

Maldinošas izmaksas

Lētākais plāns, kas mēnesī maksā 7 USD, var būt maldinošs vai tikai daļēji patiess. Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, lētākais plāns maksā tikai 7 USD, ja maksājat par 24 mēnešiem iepriekš. Tas nozīmē, ka jums nekavējoties jānoņem 168 USD. Tas faktiski mēnesī maksā 10 USD.

Arvixe maksā 2

Nav īsti neierobežots

Tāpat kā citos tīmekļa mitināšanas uzņēmumos, “Neierobežots” vai “Nemēra” patiesībā nenozīmē bezgalīgu. Funkcijas joprojām pastāv līdz brīdim, kad jūs pārāk daudz izmantojat Arvixe CPU. Tāpēc jums ir jāizlasa viņu Pakalpojuma noteikumi. Saskaņā ar viņu noteikumiem viņi var apturēt kontu, ja tas pārmērīgi izmanto CPU un atmiņas resursus un ja tas pārsniedz ikmēneša joslas platuma piemaksu. Tas pierāda mūsu viedokli, ka “nenovērtēts” vai “neierobežots” patiesībā nenozīmē tā patieso nozīmi.

Neuzticamība

Kad jūsu vietnē rodas dīkstāve, jūs zaudējat daudz trafika, klientu un pirkumu. Dīkstāves ir pārāk dārgas uzņēmumu īpašniekiem. Tādējādi jums ir svarīgi izvēlēties tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, kuru darbības laiks ir 99,99%.

Arvixe lietotāji bieži ziņo, ka tas nav uzticams un noved pie vietnēm, kurās bieži notiek avārija. Daudzos pārskatos arī tika teikts, ka Arvixe ir lielas dīkstāves pat pēc paziņojuma, ka viņu serveris darbojas 99,99%.

Lēni iekraušanas laiki

Diemžēl, papildus sliktajam darbspējas laikam, arī Avixe vietnēm ir lēns lapu ielādes laiks. Varētu domāt, ka tas ir pareizi, jo lapa tik un tā kādā brīdī tiks ielādēta. Bet cik svarīgs ir lapas ielādes ātrums klientiem un SEO?

2018. gada janvārī, Google paziņoja, ka izmantos lapas ātrumu kā faktoru mobilās meklēšanas ranžēšanā. Ja vietnes ielādes ātrums ir patiešām lēns, noteikti zaudēsit visdārgāko vietu meklētājprogrammu giganta rezultātos. Tas noved pie mazāk trafika un mazāk klientu.

Saskaņā ar Tenzings, ātrums ietekmē arī klientu apmierinātību. Lēns iekraušanas laiks radītu neapmierinātību klientiem. Un, ja klienti nav apmierināti, viņi, visticamāk, iegādāsies no jums. Viņi, visticamāk, arī sitīs atpakaļ pogu, tiklīdz būs saskārušies ar vietni ar lēnu ielādēšanas ātrumu.

Secinājums

Tāpat kā visiem zīmoliem, vienmēr ir plusi un mīnusi. Arvixe ir viens no tiem. Plusi ietver neierobežotu vietu diskā un ikmēneša datu pārsūtīšanu, drošības funkcijas un neierobežotu e-pasta kontu. Tomēr par lētākā mitināšanas plāna cenu tas noteikti nav tā vērts.

Tātad, kā minēts mūsu kopsavilkumā, mēs ļoti iesakām apskatīt HostPapa, tie piedāvā daudz labākus … labi, viss tiešām ir labāk, apskatiet mūsu HostPapa pārskatu.

KopsavilkumsRevizētājs Metjū RodžersAtsaukšanās datums 2019. gada 11.-21. Pārskatītais postenis ArvixeAuthor Rating 21 zvaigzne1 zvaigznepelēkspelēkspelēksProdukta nosaukums ArvixePrice
USD 7

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author