7 labākie vietņu uzraudzības rīki un pakalpojumi (bezmaksas un maksas)

vietnes veiktspējas uzraudzībaVai vēlaties sekot līdzi vietnes veiktspējai??

Varbūt vēlaties uzzināt, vai tiešām izmantojat šo 99.99%, kā solīja jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs?

Vai varbūt jūs uztrauc tas, ka jūsu vietne nav pietiekami ātra?

Nu, turieties – mēs esam jums atraduši risinājumu. Šeit var noderēt vietņu uzraudzības pakalpojumi. Izmantojot šos rīkus, jūs varat redzēt savas vietnes stiprās un vājās puses, kas palīdz uzlabot vietni un palielināt reklāmguvumu līmeni. Satriecoši, vai ne?

Zemāk mēs apskatīsim dažus no labākajiem BEZMAKSAS un APMAKSAS vietņu uzraudzības pakalpojumiem, kurus varat sākt izmantot tūlīt. Mēs paņēmām brīvdienu un nolēmām, ka visi esam pārbaudījuši.

Padziļināsimies.

7 labākie vietņu uzraudzības pakalpojumi

1. StatusCake (pieejama bezmaksas versija)

StatusCake saskarne* StatusCake lietotāja interfeiss

 • Izmaksas: 0 USD / mēn (ieskaitot 10 monitorus, 5 minūšu uzraudzības intervālus)
 • Piemaksa: 66,66 USD / mēnesī gadā (ieskaitot 300 monitorus, 30 sekunžu uzraudzības intervālus)

StatusCake ir arī “Superior Plan” par 20,41 USD / mēnesī, un tajā ietilpst 100 monitori ar 15 minūšu pārbaudes intervālu. Ja jūs katru gadu pierakstāties par viņu apmaksātajiem plāniem, jūs saņemsit divus mēnešus bez maksas (uz mūžu!).

StatusCake ir viegli lietojams uzraudzības rīks, un tam ir daudz lielisku iespēju, piemēram:

 • Lapas ātruma pārbaude (bezmaksas plāns ietver 1 pārbaudi ik pēc 24 stundām)
 • Globālās testa vietas (tām ir 48 atrašanās vietas 28 valstīs)
 • Domēna uzraudzība (tikai ar apmaksātiem plāniem)
 • Servera uzraudzība (tikai ar apmaksātiem plāniem)
 • SSL sertifikātu uzraudzība (tikai ar apmaksātiem plāniem)

Jūs varat reģistrēties ar viņu bezmaksas plānu (nav nepieciešama kredītkarte) un nekavējoties sākt pārbaudīt savas vietnes darbības laiku un ātrumu.

StatusCake pārbaudīs jūsu vietni ik pēc 5 minūtēm un brīdinās, ja ir kādas dīkstāves pa e-pastu vai integrācija ar trešās puses lietotni, piemēram, Zapier. StatusCake palīdz arī pamatcēloņu analīzē, tāpēc jūs zināt, kāpēc problēma tika radīta. Turklāt, izmantojot viņu bezmaksas plānu, jums būs jāpārbauda vietnes lapas ielādes laiks (1 pārbaude ik pēc 24 stundām)..

Kopumā StatusCake apmaksātajos plānos ir vairāk labu produktu, taču to bezmaksas versiju noteikti ir vērts izmēģināt. Un, ja vēlaties uzlabot savu plānu, viņu apmaksātajiem plāniem ir 7 dienu izmēģinājuma versija.

2. DotCom-Monitor (30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)

DotCom-Monitor veiktspējas informācijas panelis* DotCom-Monitor lietotāja interfeiss

 • Izmaksas: USD 1,99 mēnesī par mērķi (vismaz 10 mērķi, 30 novērošanas vietas, 5 minūšu pārbaudes biežums)
 • Piemaksa: USD 19,99 mēnesī (10 uzdevumi, 5 minūšu pārbaudes biežums)

DotCom-Monitor ir četras platformas, un katrai no tām ir paketes ar dažādu uzraudzības uzdevumu kombinācijām. Pakas ir sadalītas divās daļās – uzraudzības biežums un uzdevumu skaits. Tā, piemēram, viņu tīmekļa pakalpojumu platforma, kurai ir vismaz 10 mērķi, ieskaitot 5 minūšu pārbaudes biežumu, maksās jums 19,99 USD / mēn (Premium pakete), un 1 minūtes testa biežums ar 10 uzdevumiem ir 39,98 USD / mēn (Platinum pakete) ).

Jūs varat izmēģināt visu platformu 30 dienas bez maksas, lai redzētu, kuras funkcijas un risinājumi vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Pēc 30 dienām visi plāni ir pilnībā pielāgojami, un jūs maksājat tikai par to, ko izmantojat.

DotCom-Monitor tika dibināts 1998. gadā, un šobrīd savus pakalpojumus izmanto vairāk nekā 25 000 klientu. Viņi bija pirmais uzņēmums, kas ieviesa 1 minūtes uzraudzību.

DotCom-Monitor vietņu uzraudzības pakalpojums ietver visas galvenās funkcijas (transakciju, FTP, pasta servera uzraudzību, uptime atskaiti, reāllaika paneļus utt.), Kas nepieciešamas tīmekļa lapu veiktspējas analīzei. Veiktspējas pārbaudei viņi izmanto reālus pārlūkus no mākoņa un paziņo jums, ja problēmas tiek atklātas pa e-pastu, SMS un tālruni.

Tas ir ērti lietojams uzraudzības rīks, un jūs noteikti iegūsit vislabāko cenas un vērtības attiecību.

3. Montastic (pieejama bezmaksas versija)

Monastikas uzraudzības pakalpojums* Montastic lietotāja interfeiss

 • Izmaksas: 0 USD (ieskaitot 9 monitorus, 30 minūšu uzraudzības intervālus)
 • Piemaksa: USD 49 mēnesī (ieskaitot 500 monitorus, 5 minūšu uzraudzības intervālus)

Pastāv arī dažādi plāni starp bezmaksas kontu un USD 49 mēnesī. Funkcijas varat izvēlēties atkarībā no uzņēmuma lieluma un vajadzībām.

Montastic ir vēl viens rīks, ko iecienījuši tīmekļa pārziņi, kas meklē bezmaksas risinājumu. Lai arī tas ir diezgan vienkāršs, tas ir noderīgs privātpersonām un mazākiem uzņēmumiem, kuri vienkārši vēlas saņemt brīdinājumu, kad viņu vietne samazinās. Atšķirībā no citiem sarakstā iekļautajiem pakalpojumu sniedzējiem, Monastic nav precīzi informācijas paneļa – viņi to uztur ļoti vienkārši un vienkārši, izmantojot tikai paziņojumus, ja kaut kas noiet greizi..

Montastic reģistrēsies jūsu vietnē ik pēc 30 minūtēm, kas nebūt nav lieliski salīdzinājumā ar piecu minūšu intervāliem, ko piedāvā citi bezmaksas pakalpojumi, taču jūs varat jaunināt, lai iegūtu biežākus intervālus un vietrāžus URL, kas jāuzrauga.

Montastic jums nosūtīs e-pasta ziņojumu gan tad, kad vietne tiks pārtraukta, gan atjaunota. Jūs arī varēsit redzēt atslēgvārdu esamības vai neesamības pārbaudi tīmekļa vietnē; tas sniedz atbalstu jebkuram ostas numuram; un tajā ir logrīki operētājsistēmai Mac, Windows un Android.

Lai arī Montastic nav tik jaudīgs kā daži citi vietņu uzraudzības rīki, taču tas nodrošina pietiekami daudz funkciju, lai bezmaksas pakalpojums būtu tā vērts mazajām vietnēm, kurām, iespējams, nav vajadzīgas papildu iespējas.

Pingdom uzraudzības pakalpojums* Pingdom lietotāja interfeiss

4. Pingdom (14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)

 • Izmaksas: USD 42,12 mēnesī (ieskaitot 50 monitorus, 1 minūtes uzraudzības intervālus, publiskā statusa lapu)
 • Piemaksa: USD 228,25 mēnesī (ieskaitot 250 monitorus, neierobežotus žurnālu mēnešus, 1 minūšu uzraudzības intervālus, piekļuvi vairākiem lietotājiem un publiskā statusa lapu)

Starp standarta un Premium (Professional) kontiem ir vēl viens plāns. Īpašā plāna cena ir USD 82,45 mēnesī, un tajā ietilpst 80 monitori. Pingdom piedāvā arī uzņēmuma plānu, kas mēnesī piedāvā no 500 000 līdz 5 miljoniem lapu skatījumu.

Ja cilvēki dienas laikā nevar piekļūt jūsu vietnei noteiktos punktos, jūs zaudējat pārdošanas apjomus un meklētājprogrammu klasifikāciju. Diemžēl jūs nevarat visu laiku manuāli uzraudzīt vietnes darbības laiku, un tieši šeit noder Pingdom rīki..

Lai gan Pingdom piedāvā dažus bezmaksas rīkus, piemēram, vietnes ātruma testu, kur tas patiešām spīd, ir tā premium funkcijas. Pingdom var palīdzēt analizēt jūsu vietnes darbības laiku un veiktspēju, pārbaudot vietni no serveriem visā pasaulē un brīdinot, ja rodas kāda problēma.

Pingdom arī palīdz uzlabot lietotāju pieredzi, nodrošinot atgriezenisko saiti no reāliem lietotājiem un analizējot veiktspējas faktorus, piemēram, vietnes ātrumu. Tie palīdzēs arī precīzi noteikt visus problēmu cēloņus, lai palīdzētu tos ātri novērst.

Kopumā tas ir spēcīgs, uzticams rīks, kas paredzēts maziem uzņēmumiem, taču par to daži lietotāji sūdzas, ka tas maz uzsver mobilo sakaru trafiku, tam ir neuzticamas SMS iespējas un tam trūkst uzraudzības serveru Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs arī izmantojam Pingdom, lai uzraudzītu labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus.

5. Jauna relikvija (14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)

Jauna Relic iestatīšanas lapa* Jauna Relic iestatīšanas lapa

 • Izmaksas: USD 12,50 mēnesī (uzņēmumiem ar vairāk pamata uzraudzības vajadzībām)
 • Piemaksa: USD 25 mēnesī (uzņēmumiem ar progresīvākām uzraudzības vajadzībām)

Monitoriem nav ierobežojumu, un cenas ir atkarīgas no saimnieku skaita vai vides lieluma.

New Relic ir mākonis balstīta programmatūra, kas lietotājiem palīdz izsekot viņu vietnes un lietojumprogrammu veiktspējai. Viņu tehnoloģija tiek piegādāta programmatūrā kā pakalpojuma (SaaS) modelī. Uzņēmums galvenokārt ir pazīstams ar savām lietojumprogrammu veiktspējas uzraudzības (APM) spējām, taču tas piedāvā arī citus pakalpojumus, piemēram, infrastruktūras, pārlūka un sintētikas uzraudzību, kurus varat apvienot kopā ar APM.

Jauns Relic atbalsta 8 valodas: Ruby, PHP, Java, Microsoft.NET, Python, Node.js, C SDK un Go. Lai sāktu pārraudzīt lietojumprogrammu vienā no šīm valodām, jums būs jāinstalē viens no iepriekšminētajiem aģentiem.

Viņu APM uzraudzībā tiks analizēta jūsu lietojumprogrammas veiktspēja, piemēram, darbības laiks un ātrums, un, ja rodas kādas problēmas, jums tiks nosūtīti kļūdu ziņojumi. Jaunajā relikvijā ietilpst metrikas datu bāzes uzraudzība, filtrējama kļūdu analīze un Traces. Tiem ir arī reakcijas laiks, caurlaidspēja (pieprasījumi minūtē caur lietojumprogrammu) un kļūdu līmenis (kļūdu procentuālais daudzums noteiktā laika posmā jūsu lietotnei)..

New Relic noteikti ir spēcīgs uzraudzības rīks, taču var būt grūti orientēties starp dažādiem pakalpojumiem un to, kā tie darbojas kopā, īpaši salīdzinājumā ar citiem uzraudzības uzņēmumiem, piemēram, StatusCake vai Montastic. Tomēr jūs varat pārbaudīt un izmēģināt viņu pakalpojumus bez maksas 14 dienas bez jebkādām saistībām.

6. Uptime Robot (pieejama bezmaksas versija)

uptime_robot* Uptime Robot lietotāja interfeiss

 • Izmaksas: 0 USD (ieskaitot 50 monitorus, divu mēnešu žurnālu, 5 minūšu uzraudzības intervālus)
 • Piemaksa: USD 129 mēnesī (ieskaitot 1000 monitorus, 24 mēnešu žurnālus, 1 minūtes uzraudzības intervālus un 160 SMS kredītus)

Jūs varat izvēlēties Premium plānu, kura komplektācijā ietilpst no 50 līdz 20 000 monitoru. Katram plānam ir pievienots arī lielāks SMS skaits. Jo lielāks monitoru skaits, jo lielākas ir izmaksas.

Ja jūs meklējat pilnīgi bezmaksas risinājumu, Uptime Robot ir laba vieta, kur sākt. Tas tika uzsākts 2010. gadā, kad tā izstrādātāji izlēma izveidot bezmaksas rīku ikvienam. Viņi sola, ka tas joprojām būs bez maksas, un cenām tiks pievienotas tikai jebkuras premium funkcijas, kuras tās attīstīs nākotnē.

Šis rīks ik pēc piecām minūtēm reģistrēsies jūsu vietnē un brīdinās, ja ir kādas dīkstāves. Lai arī tas darbojas labi, tajā trūkst plašāku darbību, ko redzēsit, izmantojot premium iespējas. Piemēram, Uptime Robot galvenā uzraudzība notiek Dalasā, ASV, un daži citi ir izkaisīti visā pasaulē, bet premium uzraudzības rīkiem parasti ir 40-50 serveru vietas, lai pārraudzītu un pārbaudītu jūsu vietnes dīkstāvi..

Reģistrējoties bezmaksas kontam, jūs saņemsit arī divu mēnešu žurnālus, lai jūs varētu sekot līdzi tam, kā laika gaitā ir mainījusies jūsu vietne. Varat arī bez maksas uzraudzīt līdz 50 vietnēm.

Uptime Robot ir labs rīks, kas jums pieejams bez maksas, kaut arī daži lietotāji sūdzas par ierobežotajām funkcijām, piemēram, manuālu trauksmes pārbaudi. Jūs arī nesaņemsit ieskatu par lapas ātrumu, piemēram, izmantojot dažus apmaksātus vietņu uzraudzības rīkus.

7. Monīts (15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)

Monitis.com lietotāja interfeiss* Monitis.com lietotāja interfeiss

 • Izmaksas: 1,20 USD (ieskaitot 1 monitoru, 24 stundu žurnālu, 1 minūtes uzraudzības intervālus)
 • Piemaksa: USD 120 mēnesī (ieskaitot 100 monitorus, 3 monitoringa vietas, 1 minūtes uzraudzības intervālus)

Ja jūs pierakstāties ar viņu gada plānu, jūs saņemat 20% atlaidi.

Jūs varat pielāgot savu plānu, izvēloties kādu no tālāk norādītajām funkcijām. Tāpēc plāni var svārstīties jebkur no centiem līdz simtiem USD $ mēnesī. Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu vajadzībām, tā, ko vēlaties sasniegt, kā arī no jūsu zināšanām un prasmēm.

Monitis.com ir visaptverošs IT risinājums, kura pamatā ir mākonis un kas ik pēc piecām minūtēm reģistrēsies jūsu vietnē. Tas var lepoties ar vislabāko lietotāju pieredzi jūsu apmeklētājiem un piedāvā virkni tīmekļa uzraudzības rīku, kas visi ir pieejami vienā informācijas panelī. Šis rīks ir aprīkots ar funkcijām, ļaujot viegli paredzēt problēmas pirms to rašanās un viegli tās atrisināt, ja tās notiek. Izmantojot to, jūs varat pārraudzīt:

 • Vietnes darbības laiks: Izsekojiet darbības laiku, reakcijas laiku un veiktspēju no dažādām vietām visā pasaulē.
 • Servera veselība: Atklājiet vājās vietas pirms to rašanās.
 • Tīkla veiktspēja: Pārraugiet vairāku vietņu tīklus un saņemiet paziņojumus par kļūmēm.
 • Pielāgota metrika: Pielāgojiet savas unikālās uzraudzības vajadzības.

Monitis.com reklamē, ka, izmantojot savu pakalpojumu, jūs varat uzlabot darbspējas laiku, novērst problēmu, optimizēt lietotāju pieredzi un palielināt savu klientu bāzi. Turklāt tas ir pieejams angļu, portugāļu, spāņu un vācu valodās.

Kopumā tas ir lielisks rīks, kas papildināts ar daudzām funkcijām.

Kāds ir spriedums? Kuru mums izvēlēties??

Patiešām nevar pateikt, kurš vietņu uzraudzības pakalpojums ir labāks par citiem, jo ​​tas viss ir atkarīgs no tā, kādi ir jūsu vietnes mērķi.

Pēc mūsu pieredzes labākās bezmaksas iespējas, iespējams, būtu StatusCake un Uptime Robot. Viņiem ir pietiekama elastība / funkcijas un viņi var uzraudzīt jūsu vietni ar 5 minūšu intervālu. Tātad, ja jūs tikai pārbaudāt ūdeņus un neesat pārliecināts, vai tas jums tiešām ir vajadzīgs, dodieties uz priekšu un izmēģiniet tos.

Vislielākā sprādziena iespēja, ko jūs, iespējams, saņemat no DotCom-Monitor, taču mēs vairāk mīlam Pingdom lietotāja saskarni, tāpēc tas ir pilnībā atkarīgs no jums.

Viena lieta ir droša – Premium vietņu uzraudzības rīki piedāvās vairāk funkciju un uzticamu datu, lai palīdzētu uzlabot jūsu vietni. Ja nopietni domājat par vietņu uzraudzību, izveidojiet budžetu, lai jūs varētu izmantot šos rīkus.

Tomēr mēs nesakām, ka bezmaksas rīki ir slikti. Patiesībā tie ir lieliski, ja jums nav nepieciešami visi zvani un svilpes. Varat sākt ar vienu no šeit pieminētajiem bezmaksas rīkiem un, ja jums liekas, ka jums ir jāaplūko “lielāks attēls”, apsveriet piemaksu plānu vietnes veiktspējas uzraudzībai..

Vai esat izmantojis kādu no iepriekšminētajiem rīkiem? Paziņojiet mums, atstājot komentāru ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author