4 labākie veltītie saimnieki 2020. gadā (visuzticamākais izmantojamais laiks un ātrums)

Vidējam emuāru autorei vai mazā biznesa īpašniekam jaunināšana uz dārgu, veltītu serveri ir vissvarīgākais veltīguma vingrinājums.

Tas ir tāpat kā pieņemt jaunā gada izšķirtspēju, lai iegūtu apbrīnojamu formu, pēc tam februārī anulēt sporta zāles piederību un iepūst 2000 USD par jaunākajiem muskuļu augšanas vai tauku zaudējumu papildinājumiem. ��

Jūs negaidīsit nekādu progresu, un šajā procesā vienkārši zaudēsit daudz naudas.

Tomēr, ja jūs vadāt vietni, kas rada ievērojamu trafika daudzumu (teiksim, vairāk nekā 50 000 unikālu skatījumu mēnesī), īpašs mitināšanas pakalpojums var būt atšķirība starp zibens ātra, lietotājam draudzīga un mežonīgi ienesīga vietne… Vai cieš no tik daudzām problēmām saistībā ar jūsu vietnes ielādes laiku un drošību, ka jūsu lietotāji ātrāk atlec kinozvaigzni, uzaicinot uz kādu no Hārvija Veinšteina ballītēm (pārāk drīz?)

Ja jums ir biznesa vietne ar lielu trafiku, tad veltīta mitināšana nav tikai laba ideja, tā ir visa, bet obligāta.

Pareizais speciālais mitināšanas pakalpojums nodrošinās, ka jūsu vietne ir pasargāta no hakeriem, un garantēs, ka skatītāji varēs piekļūt vajadzīgajam saturam katru reizi..

(Tiem no jums, kuri vēl tikai sākat darbu un vēlaties iegādāties sava emuāra vai pašnodarbinātā tīmekļa vietnes sākuma līmeņa mitināšanu, varat iepazīties ar mūsu ieteikumiem par labākajiem zemo izmaksu tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.)

Es veltīšu dažas minūtes, lai izskaidrotu, kā mēs pārskatījām šos saimniekus tu vajadzētu meklēt īpašā mitināšanas pakalpojumā, bet, pirms es to daru, šeit ir ātrs PSA tiem, kas steidzas …

ES saprotu.

Vidējam pieaugušajam tagad uzmanības koncentrācija ir aptuveni 8 sekundes (mazāka nekā zelta zivtiņai), un jūs, iespējams, esat ieguvis vietas, kur var būt, un Tweets, lai varētu sarauties (vai tomēr bērni to pasaka šajās dienās), tāpēc es vienkārši nogriezīšu līdz pakaļdzīšanās.

Ja jūs meklējat labākais specializētam tīmekļa mitināšanas pakalpojumam, tad jūs vēlēsities doties kopā ar Kinsta. Pakalpojums ir iestatīts Google Cloud Platform, kas ļauj sasniegt lielu ātrumu un absurdu optimizāciju. Tas ir paredzēts uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas labāko savam uzņēmumam.

Ja vēlaties ietaupīt dažus dolārus, vislabākā iespēja ir SiteGround. Iemesls ir vienkāršs, viņiem ir visātrākie datu centri, metriska kravas lejupielāde ar bezmaksas jauninājumiem, kas var ietaupīt vairāk nekā USD 300 gadā salīdzinājumā ar citiem saimniekiem, nevainojams diennakts atbalsts, un BEZMAKSAS pārsūtīšana, dublēšana, SSL sertifikāti un hakeru aizsardzība.

KĀ PĀRSKATĪT MŪSU VIETAS

Mēs rūpīgi pārbaudām katru hostinga uzņēmumu, apskatot visu, sākot no darbības laika līdz ātrumam un beidzot ar drošību līdz atbalstam. Lai iegūtu priekšstatu par mūsu pārbaudes procesu no augšas uz leju, apskatiet pārējo Kanādas tīmekļa mitināšanas atsauksmes.

Lai jums nodrošinātu Cliff Note versiju, mēs vadām attīstības komandu, kas veido un uztur klientu vietnes un pēdējās desmit gadu laikā, mēs esam izveidojuši vairāk nekā 900 vietnes kuru mitināšanu mēs joprojām pārvaldām šodien.

Ņemot vērā mūsu projektu ilgmūžību, mums ir unikāla piekļuve datiem un uptime ierakstiem dažādiem saimniekiem, kas lielākajai daļai pārskatīšanas uzņēmumu vienkārši nav. Tiešraides izsekošanu var redzēt šeit. Lasiet vairāk par mūsu četrpakāpju pētniecības procesu šeit.

Šeit esošie matemātikas burvji ir bijuši pietiekami laipni, lai apkopotu mums dažus grafikus un statistisko analīzi, lai mēs varētu koplietot visu šo informāciju ar jums, lai palīdzētu jums galīgi izlemt par jūsu vajadzībām atbilstošu mitināšanas pakalpojumu..

KAS GATAVIET LIETOTU LĪDZEKĻA UZTURĒŠANAS PAKALPOJUMU

Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt pilna laika emuāru, lielu e-komercijas veikalu vai vietnes ar lielu trafiku, laba veltīta hostinga pakalpojuma zīmes ir vienādas (neuztraucieties, visi mūsu ieteikumi atbilst šiem kritērijiem ar lidojošām krāsām)

Proti, jūs vēlaties meklēt saimnieku ar:

 • �� Bezmaksas SSL (drošs kontaktligzdas slānis)
 • �� Bezmaksas dublējumi
 • Spēcīgs Uptime un Zems dīkstāves laiks
 • �� Klientu atbalsts 24 stundas diennaktī
 • �� Drošības līdzekļi un bonusi

Es īsi padziļināšos katrā no šiem un sīki paskaidrošu pārskata apakšā.

Labākie specializētie tīmekļa mitinātāji Kanādā

1. KINSTA

LABĀKAIS PREMIUM IESPĒJU LABĀKAIS KLASES ĀTRUMS (USD 30-60 mēnesī)

siteground-logoIelādes laiks: 520Ms
Laiks: 99,9%
Izmaksas: USD 600,00 mēnesī
Atbalsts: Tiešraides Čats

 • ĀTRUMS

  Kinsta ir apsēsta ar iespējami ātrāku hostinga arhitektūras radīšanu saviem klientiem. Viņi izmanto augstākā līmeņa tehnoloģiju, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne tiek ielādēta smieklīgi.
  Viņi izmanto nākamās paaudzes infrastruktūru – no servera aparatūras līdz programmatūrai, kuru viņi izmanto.

  Google Cloud Platform nodrošina visu darbību, un viņiem ir 19 datu centri visā pasaulē. Viss ir viņu premium tīklā, kas ir īpaši izstrādāts, lai samazinātu attālumu un apiņus.

 • NEVAJADZĪGS MĀJAS

  Pats labākais, kas Kinsta ne tikai ātrums, ir viņu smieklīgie drošības procesi. Ik pēc divām minūtēm viņi pārbauda katras savas vietnes statusu. Jūsu vietne tiks pārbaudīta 720 reizes katru dienu, lai pārliecinātos, ka tā darbojas un darbojas.

  Kinsta dublē jūsu vietni katru dienu, un tai ir iespējas jūsu vietni dublēt ik pēc sešām stundām. Viņiem ir arī hack garantija ar pastāvīgu uzraudzību. Ja notiek kāds uzbrukums, viņi garantē tūlītēju prioritāti.

KLIENTU ATBALSTS

Maksājot par premium klases pakalpojumu, jūs labāk saņemat premium atbalstu. Kinsta sniedz ārkārtas iespējas ar diennakts atbalstu neatkarīgi no vietas, kur atrodaties, WordPress eksperti, 100% risināšanas ātrumu un ātru reakcijas laiku.

Kinsta izmanto Intercom, kas ir labākā atbalsta platforma, lai nodrošinātu, ka saņemat palīdzību saistībā ar to, kas jums nepieciešama. Ja jūsu vietne kāda iemesla dēļ nedarbojas, iespējams, pat līdz brīdim, kad jūs tajā ievietosit, tā tiks dublēta un darbojas.

2. SEKTORIS

LABĀKAIS VISPĀRĒJAIS CENU / ĀTRUMA / UZTURĒŠANAS NOSTĀJUMS & NEATKARĪGS ATBALSTS (USD 269,00 mēnesī)

siteground-logoIelādes laiks: 475Ms
Laiks: 99,99%
Izmaksas: 269,00 USD / mēn
Atbalsts: Tiešraides Čats

Ja esat izpētījis dažus citus pārskatus mūsu vietnē, tad jūs droši vien zināt, ka mēs esam lieli vietnesGround fani.

Mēs tos izmantojam vairāk nekā 7 gadus, un šajā laikā mēs esam bijuši liecinieki uzņēmuma attīstībai no jūsu vidējā “ho-hum” mitināšanas uzņēmuma par vienu no augstākā līmeņa pakalpojumi tirgū.

Atšķirībā no dažiem plašāk zināmiem nosaukumiem (klepus Bluehost klepus), viņi nemēdz uz lauriem un ir vienīgie uzņēmumi, kas regulāri uzlabo savus datu centrus un serverus, lai nodrošinātu visaugstāko ātrumu un drošību..

 • LIELAIS LAIKS: 99,95%

  Vietne, kas darbojas karstā režīmā ar 99,95% darbības laiku, nodrošinās, ka vietne darbojas un darbojas (gandrīz) katru gadu minūtē.

 • BEZMAKSAS SSL un dublējumkopijas

  Lielisks bonuss, kas ļaus ietaupīt USD 60 (gadā) (minimums) un nodrošinās, ka varat ērti atpūsties, zinot, ka jūsu vietne ir pilnīgi droša un regulāri dublēta, maz ticamā pārkāpuma gadījumā.

NEBILDĪTS KLIENTU ATBALSTS

Nozares nozarē, kas ir slavena ar sliktu klientu apkalpošanu un nepilnīgu atbalstu, SiteGround stāv galvas un pleci virs citiem hostinga uzņēmumiem, nodrošinot dažus reaģējošākos un efektīvākos klientu pakalpojumus uz planētas.

Nopietni … Mūs daudz nepārsteidz, bet SiteGround klientu atbalsta sasodītais teju aizsprostoja mūsu zeķes.

3. A2 UZGLABĀŠANA

Pārsteidzoša cena par jūsu maksāto cenu (USD 141 mēnesī)

A2 mitināšanaIelādes laiks: 601Ms
Laiks: 99,99%
Izmaksas: USD 141,00 mēnesī
Atbalsts: Tiešraides Čats

 • ATBALSTS

  Pēc daudzu sarežģītu atbalsta biļešu un pieprasījumu nosūtīšanas mēs (vismazāk sakot) bijām pārsteigti par to, cik ātri un efektīvi A2 klientu atbalsts spēja tikt galā ar mūsu “problēmām”.

  Lai arī viņi nav tik atsaucīgi kā SiteGround, atšķirība ir nomināla (tas var prasīt jums papildus papildu 20 minūtes), un viņu atbalsts ir visaugstākais.

 • LIELA DROŠĪBA & BEZMAKSAS SSL

  Tāpat kā SiteGround, arī A2 mitināšana nāk pie zobiem ar drošības elementu pārpilnību un (protams) bezmaksas SSL sertifikātu..

  Izmantojot bezmaksas Cloudflare CDN, jaunu Relic Server uzraudzības iestatīšanu un “Perpetual Security”, jums būs grūti nospiest, lai atrastu vairāk funkcijām bagātu mitināšanas pakalpojumu par samaksāto cenu..

LIELAIS LAIKS & APGAISMOJOŠO Ātro datu centri

Ar 99,91% uptime un 601 ms vietnes ātrumu, A2 Hostings nodrošina dažas no šīm iespējām: ātrākie un uzticamākie veltītie hostinga pakalpojumi par vispieejamākajām cenām. Specializētā mitināšana ir dārga, to nevar noliegt.

Bet tikai ar 141 USD mēnesī (vairāk nekā par 1200 USD gadā mazāk nekā SiteGround) A2 nodrošina vislabāko sprādzienu jūsu naudai. Viņu ātrums un darbspējas laiks nav tik iespaidīgs kā SiteGround; tomēr, ņemot vērā maksājamo cenu, jums būs grūti atrast pakalpojumu sniedzēju, kurš piedāvā lielāku vērtību.

4. HOSTGATORS

Super lēts pakalpojums ar lieliskām iespējām un Uptimes

hostgatorsIelādes laiks: 601Ms
Laiks: 99,99%
Izmaksas: 119,00 USD / mēn
Atbalsts: Tiešraides Čats

 • LIELAIS GARŠAIS, PĪTĀ ĀTRĀ

  HostGator, tāpat kā ikviena līdz šim ieteiktā saimniece, piedāvā klientiem nevainojams 99,99% darbspējas laiks ar ļaunu ātru kravas ātrumu. Tikai ar 119 USD mēnesī tie ir līdz šim lētākais (augstas kvalitātes) veltīts hostinga pakalpojums tirgū, un tie nodrošinās, ka jūs iegūsit vislielāko ieguldījumu..

 • LABA DROŠĪBA & BEZMAKSAS SSL

  Lai arī viņiem nav tik daudz labumu un bezmaksas funkciju kā SiteGround vai A2, HostGator joprojām piedāvā daudzus uzlabotus drošības līdzekļus, tostarp: bezmaksas SSL (duh), DDoS aizsardzību, pilnībā lieku tīklu un 3-5 īpašu IPv4. IP.

ATBALSTS

Tāpat kā SiteGround un A2 hostings, HostGator piedāvā dažus no labākajiem klientu atbalsta uzņēmumiem. Pat tad, kad mēs pārskatījām viņu pamata hostinga pakalpojumus (kurus varat apskatīt šeit), klientu atbalsts bija visaugstākais.

Bet ar īpašu hostinga paketi viņu klientu atbalsts ir nākamais līmenis. Maz ticamā gadījumā, ja rodas kādas problēmas ar jūsu pakalpojumu, viņu efektīvā atbalsta komanda palīdzēs jums atjaunoties un darboties bez kavēšanās.

SSL – AIZSARDZĪGAS KABAS Slāņa aizsardzība

Es zinu, ka tas izklausās pēc kaut kā futūristiska Zvaigžņu treks crap, bet SSL patiesībā ir diezgan vienkāršs jēdziens.

SSL jeb drošas kontaktligzdas slānis izveido un šifrē “tuneli” no apmeklētāja datora uz serveri. Tuneļa iekšienē visa komunikācija un dati ir droši aizsargāti un brīvi no ziņkārīgām acīm.

Tas ir tāpat kā rakstīt vēstuli kodētā valodā, pirms to nosūtīt draugam.

Ja jūs uzrakstījāt vēstuli vienkāršā angļu valodā, ikviens, kurš pārtvēra ziņojumu, varēja viegli redzēt un izmantot jūsu rakstīto. Tomēr, “šifrējot” jūsu vēstuli, jūs garantējat, ka neviens no ārpuses nevarēs atšifrēt un saprast jūsu ziņojumu.

Izmantojot Google jaunākos atjauninājumus, šie sertifikāti ir obligāti ja vēlaties izturēt jebkādu iespēju klasificēt savu vietni konkurētspējīgiem atslēgvārdiem. Un, ja jūs apstrādājat maksājumus savā vietnē, tas ir absolūti OBLIGĀTS (vairums cienījamu apstrādātāju pat nepieņems maksājumus bez aktīva SSL sertifikāta).

Par laimi, izmantojot augstas kvalitātes tīmekļa resursdatoru (speciālu vai citādu), SSL sertifikāts tiek piegādāts bez maksas. Ja uzņēmums mēģina panākt, lai jūs maksājat par jūsu sertifikātu (piemēram, nožēlojamais GoDaddy), jums vajadzētu skriet pa kalniem.

Par SSL sertifikātu nav absolūti jāmaksā, un jebkurš uzņēmums, kurš izliekas par pretējo, jūs norauj kā apsēju. Visas labas tīmekļa mitināšanas kompānijas piedāvās iestatīt jūsu SSL bez maksas, izmantojot pakalpojumu ar nosaukumu Let’s Encrypt.

BEZMAKSAS ATSAUCES

Kiberuzbrukumi pieaug, un šķiet, ka tie drīz nepalielināsies.

Tomēr, izmantojot tīmekļa resursdatoru, kas katru dienu piedāvā dublējumus, jūs varat nodrošināt, ka pat tad, ja uz jūsu vietni vērsts izpirkuma programmatūras uzbrukums, jūs varēsit ātri atgūt savu saturu tiešsaistē, nepalaižot pāri. (Uzticieties mums, jūs nevēlaties ikdienā manuāli dublēt vietni.)

UPTIME un DOWNTIME

Uptime, kā norāda nosaukums, ir vienkārši jūsu vietnes tiešsaistes laika mērīšana. Viss, kas pārsniedz 99%, ir pienācīgs, un ideālā gadījumā jūs vēlaties hostinga pakalpojumu, ko varētu sniegt 99,95% uptime vai labāk.

Dīkstāve (atkal, kā to norāda nosaukums) ir laika perioda mērījums, kura laikā jūsu vietne nav pieejama vai kurai nav iespējams piekļūt.

Ja vēlaties saglabāt profesionālu izskatu ar saviem lietotājiem, šī ir viena no lielākajām lietām, no kuras vēlaties izvairīties. Par laimi, ja izvēlēsities kādu no pakalpojumiem, kuru mēs drīz iesakām, tas būs pagātne un varēsit baudīt ātru apgaismojumu, augstu drošību, un nominālā dīkstāve.

DATU CENTRI

Datu centri ir jūsu izmantotā servera fiziskā atrašanās vieta. Jo tuvāk datu centriem ir jūsu galalietotāji, jo mazāks būs informācijas attālums un jo ātrāka būs jūsu vietne.

Tāpēc ir svarīgi nodrošināt, ka izmantotie datu centri atrodas tiešajiem lietotājiem (piemēram, Toronto vai Monreālā).

Pasaulē lielākie datu centri

ATBALSTS

Ja vien jūs nedomājat par kodēšanas vedni vai tehnikas ģēniju, tu esi iet lai būtu nepieciešams pārsteidzošs atbalsts lai nodrošinātu, ka jūsu vietne tiek uzturēta un darbojas, kā arī izvairās no iespējamiem žagas.

Tiem no jums, kuriem nav 22 gadu laika, lai apskatītu FAQ un skatītos ilgstošus YouTube videoklipus, tas nozīmē, ka jūs vēlaties hostinga pakalpojumu, kas nodrošina augstas kvalitātes klientu atbalstu visu diennakti. Jūs vēlēsities izvairīties no uzņēmumiem, kas savu atbalstu novirza Indijai vai kuri saviem lietotājiem piedāvā tikai tiešsaistes biļetes vai atbalstu pa e-pastu.

Atvēlēts serveris maksās jums diezgan santīmu, tāpēc jūs vēlaties pārliecināties, ka jums ir piekļuve tērzēšanai vai pa tālruni, lai jūs varētu iegūt savas naudas vērts.

DROŠĪBA

Ja esat tāda veida persona, kas uzskata, ka plaša spektra spēcīgu paroļu izmantošana tiešsaistes darbībās ir “nevajadzīga”, tad šī daļa paredzēta jums.

Augstas kvalitātes servera līmeņa drošība ievērojami samazina risku, ka jūsu vietni pārkāpj DDoS vai brutālu spēku uzbrukums un palīdzēs nodrošināt, ka jūsu nepietiekamie drošības standarti nenozīmē, ka visa tiešsaistes infrastruktūra tiek iznīcināta viennozīmīgi.

Pārliecinieties, ka esat izvēlējies tīmekļa mitinātāju, kas nodrošina jūs ar DNS aizsardzību, aktīvu vietnes uzraudzību un citas uzlabotas drošības funkcijas.

Neatkarīgi no tā, ienāksim trīs labākajos 2020. gada hostinga pakalpojumos …

Noslēguma domas

Lai gan speciāla mitināšana noteikti nav paredzēta visiem, iepriekš minētie pakalpojumi palīdzēs jums palielināt budžetu un palielināt ieguldījumus, lai jūs varētu ērti atpūsties, zinot, ka jūsu vietne darbojas ar maksimālu jaudu.

Lai gan Hostingas Kanādā ir daudz citu īpaši veltītu saimnieku, kas ir “labi”, mēs vēlamies ieteikt tikai lielumus.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata ir bijusi noderīga, un, kā vienmēr, ja jums ir kādi jautājumi, bažas vai nepatīkamas piezīmes (patiesībā, atstājiet to Amerikas mitināšanas vietņu pārskatīšanas vietnēs) ��) … nekautrējieties nomest tos zemāk komentāru sadaļā!

BUJ

Kāda ir labākā serveru mitināšanas kompānija?

Visizdevīgākais serveru mitināšanas uzņēmums ir Kinsta, ņemot vērā to labāko klasē ātrumu, kā arī izcilāko drošību un klientu atbalstu..

Kas ir veltīts tīmekļa mitināšanai?

Dedicated hosting ir tad, kad viens serveris ir veltīts vienai vietnei vai uzņēmumam. Tas ļauj visiem servera resursiem būt pieejamiem vienam uzņēmumam.

Kāda ir atšķirība starp atdalītajiem un neizdalītajiem serveriem?

Neatvēlēts mitināšanas serveris nozīmē, ka resursi serverī vai serveros, kurus jūsu uzņēmums izmanto, tiek koplietoti. Veltīts serveris ļauj visiem servera resursiem būt pieejamiem vienam uzņēmumam vai vietnei.

Jums var patikt arī:

 • Labākais vietņu veidotājs

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • Vietne Snipcart.com
 • ComingSoonWP.com
 • Vietne WeeblyTutorials.com
 • Hpc-Asia.com
 • VietneSelection.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author