2020. gadā 9 labākie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji Kanādā

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai tīmekļa pārzinis veterāns, cPanel ir viena no visspēcīgākajām saskarnēm vietnes administrēšanai. Iekļaujot “noklikšķini un noklikšķiniet” interfeisu, “cPanel” ir vienmērīgas, vieglas lietošanas atslēga.

Pārvietošanās lielākajā daļā jūsu vietnes lietu ir tīra svētlaime. Visā nozarē cPanel ir kļuvis gandrīz par nozares standartu. Šajā rakstā mēs pārskatām 9 no labākajiem cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Kanādā.

Kāpēc cPanel? CPanel pamati

cpanel mitināšanas vektora attēlsPirms ielēkt dažādajos saimniekdatoros, tomēr definīcija noteikti ir pareiza. CPanel ir universāls centrmezgls, kas piedāvā pārsteidzošu enerģijas daudzumu, nepārslogojot jauniesācējus.

Tās saskarne atgādina tīru, ikonu balstītu izkārtojumu vietnes vadīšanai, padarot to par pilnīgi intuitīvu pieredzi. Lielākā daļa cilvēku bieži jauc cPanel, lai vienkārši saīsinātu “vadības paneli”..

Lai gan tā ir taisnība, cPanel ir faktisks produkts. Lietošanas ērtums to atšķir no labākā tīmekļa mitināšanas vadības paneļa. Vienkārši sakot, cPanel ir labākais veids, kā pārvaldīt vietni zem pārsega. Tas darbojas uz Linux, tas nozīmē, ka vairums serveru to var palaist, piedāvā enerģijas pārpilnību, un iesaiņo visu komplektu ērti lietojams interfeiss.

Ja jūs vēl neesat apskatījis mūsu galvenos pārskatus par labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi Kanādiešiem, lūdzu, dariet to pirms šīs rokasgrāmatas lasīšanas.

Labākie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji Kanādā – atsauksmes par 2020. gadu

1. SiteGround – tas, kuru vēlaties

Vietne ir ārkārtējs zvērs, slēpts dārgakmens tīmekļa mitināšanas tirgū – un tāds, ko mums paveicās atklāt pirms daudziem gadiem. Tam ir nepārspējamas saistības ar inovācijām, padarot to par crème de la crème cPanel hostinga pakalpojumu sniedzēju maziem uzņēmumiem.

Faktiski daudzi uzņēmumu īpašnieki apgalvo, ka tur ir vislabākais cPanel mitināšanas pakalpojumu risinājums. Protams, tas ir nedaudz dārgāk nekā daži citi cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, taču tas ir katra santīma vērts.

Turklāt mitināšanas pakalpojumi ietver šādas priekšrocības:

Izseko jūsu ikdienas vietnes ievainojamības

Ideja par interneta izmantošanu informācijas izplatīšanai dažkārt var radīt milzīgu risku.

Saraksta augšgalā ir ievainojamība.

Izmantojot vietni SiteGround, varat būt drošs, ka, pārvietojoties pa jūsu vietni, jums būs liela drošība.

Tas ir ārkārtīgi ātrs

Ikviens saimnieks, iespējams, murgo par to, ka ir ārkārtīgi ātrs, un tas ir labi, ja taisnība. Bet fotografēsim taisni – ja vien jūs domājat, ka viņi ir kaut kas vairāk par nekaunīgiem pārdevējiem, dažas pretenzijas nav tā papīra vērtas, uz kura viņi rakstīti.

Faktiski lielākā daļa prasību ir tieši tādas: prasības. Vietne Ground saprot, ka abonēšanas saraksta palielināšanā jums nav nepieciešami nekādi lielumi, lai viņi nodrošinātu, ka jums patīk ievērojams ātrums (un darbspējas laiks) visu diennakti.

Nodrošina ārkārtēju klientu apmierinātību

Ja vietņu vietne ar klientu atbalstu nebūtu tik laba, iespējams, gadu gaitā viņi, iespējams, nebūtu saņēmuši vairākas klientu atbalsta balvas. No esības ārkārtīgi ātri novēršot tehniskas problēmas lai palīdzētu ātri atrisināt problēmu, gandrīz viss ir precīzi noregulēts, lai nodrošinātu vienmērīgu darbību.

Neatkarīgi no tā, ka tiek sniegts tūlītējs paziņojums, viņu atbalsta personāls ir arī ļoti draudzīgs. Tātad, jūs vienmēr jutīsities kā čatā ar draugu. Vienīgā atšķirība ir tā, ka šis draugs patiesībā rūpējas par to, lai jūs optimizētu savas vietnes iespējas tāpat kā jūs.

Uzticamība 99,5%

Laba cPanel saimniecei ir ļoti maz dīkstāves. Uzticamība bieži tiek ignorēta, taču tas var izraisīt jūsu biznesam lielas problēmas.

Es nesaku, ka dīkstāves laikā jūs esat pilnībā nonācis, bet vietne SiteGround nodrošina, ka jūs saņemsit precīzu paziņojumu par tiem laikiem, kad jūsu vietne piedzīvo dīkstāves.

Šo iemeslu dēļ (un daudzos citos, kas iekļauti mūsu vietnes pārskatā) mēs gadiem ilgi esam bijuši laimīgi klienti – un es neredzu, ka tas drīz mainītos!

2. A2 mitināšana

A2 mitināšana ir vēl viens lielisks cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Ja jums nav liela vietnes Ground izklaide, A2 mitināšana ir vēl viena pamatīga izvēle. Tas piedāvā godīgāku cPanel izskatu, ļoti maz niknojoties ar iecerēto dizainu.

Dizains salīdzina nelielu daudzumu informācijas nelielā telpā, pārāk neaizraujoties, un tas ir diezgan lieliski. Neskatoties uz nedaudz sarežģīto procesu, A2 mitināšanas pārskats mums parāda, ka viņiem ir lieliska cPanel ieviešana.

Un labākā daļa: tas labi darbojas Kanādā. Patiesībā es teiktu, ka, ņemot vērā to, tas darbojas izcili labi maksā mazāk nekā SiteGround, kas nozīmē, ka jūs maksāsit zemāku cenu par visām tām pašām funkcijām un priekšrocībām, kuras iegūsit no vietnes SiteGround.

Un lai nodrošinātu, ka jums nekad nav jāuztraucas par to, vai jūsu vietne tiek parādīta pareizi, A2 Hostings ir nodrošinājis, ka jūsu vietne tiek mitināta īpaši uzticami serveri.

3. Dinamiska mitināšana

Mēs nokļūsim tieši punktā: Dinamiska mitināšana nav precīzi izvēlēts, bet arī nav īsti slikts.

Patiesībā es teiktu, ka tas noteikti ir saimnieks pārsniedz cerības. Tā kā šajā nozarē darbojas kopš 1999. gada, viņi zina, kā rīkoties ārēji, un šīs zināšanas parāda viņu pakalpojumu kvalitāti.

Kas mums visvairāk patīk šajā saimniekdatorā, ir tas, ka tas papildus nodrošina 24/7 atbalsts, viņi arī stundas laikā veic pārraudzību, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts.

Dinamiska mitināšana nodrošina jums:

100% tīkla darbspējas uzticamība

Dinamiskajam hostingam ir uzticama atbalsta komanda, kas uzmanīgi novēro visus jūsu serverus, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat nepārtraukts darbspējas laiks.

Tūlītēja reakcija

Dinamiskais hostings zina, cik ļoti jums nepatīk gaidīt atbildi, kad lietas lēnām sabrūk. Tātad, viņiem ir eksperti uz rokas, kuri vienmēr ir pieejami 24 stundas diennaktī lai nodrošinātu tūlītēju atbildi.

Lieki piebilst, ka viņi arī pāries ārpus tā, lai atjaunotu dublējumu un atrastu risinājumu visām konfigurācijas problēmām, kas rodas.

Drošības skenēšana un ļaunprātīgas programmatūras noņemšana

Lielākā daļa cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēju jums apsolīs debesis un zemi un apliecinās, ka jūs katru reizi būsit absolūti aizsargāts.

Tomēr gandrīz vienmēr jutīsieties kā staigājat pa plānu ledu. Dinamiska mitināšana nodrošina to, kas jums patīk 100% drošība kad vien nepieciešams. Neuztraucies. Nav problēmu.

30 dienu 100% naudas atdošanas garantija

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc mēs piesaistītu naudas atdošanas garantiju, un tomēr dinamiskajam hostingam ideālā gadījumā vajadzētu būt vienam no labākajiem cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem..

Jā, tas ir viens no labākajiem.

Diemžēl tas varētu neapmierināt katru vajadzību. Turklāt, ja jūs tikai izmēģināt saimnieku, ir labi to zināt jūs varat saņemt naudu atpakaļ, ja neesat apmierināts ar pakalpojumu.

4. GreenGeeks

Lai būtu godīgi, kamēr mēs uzlūkojamies par vietnes apsardzi, man jāatzīst, ka ir daudz vairāk cPanel saimnieku, kas ir pildīti ar pārsteidzošām funkcijām. Saraksta augšdaļa ir Green Geeks.

Tas nodrošina ekspertu atbalstu 24 stundas diennaktī, 99,9% garantiju par darbības laiku un 30 dienu naudas atgriešanas garantiju tikai gadījumā, ja jums tas tik ļoti nepatīk..

GreenGeeks liek justies ekstāzei par vietnes izveidi. Videi draudzīgs uzņēmums darbojas savā klasē. Tā tas ir ātrs, pielāgojams un piedāvā videi draudzīgu mitināšanu ka daži citi uzņēmumi pat piemin.

Labākā daļa? Tas izmanto arī cPanel. Administrācija faktiski ir diezgan novecojusi, un zemākas izšķirtspējas ikonas norāda tās vecumu. Neskatoties uz to, izskatu, iespējams, ir daudz vieglāk izmantot. Ikonas izceļas vairāk drosmīgi lapā, tā vietā, lai ievērotu universālo krāsu shēmu.

Tas ir pamata cPanel izskats un, salīdzinot ar HostGator pārveidotajiem modeļiem, tas ir nedaudz pietrūkst. Tomēr tā joprojām ir vienkāršība, sniedzot tīru interfeisu vietnes pārvaldīšanai.

5. HostGator

ES saprotu. Jums, iespējams, rodas jautājums, kāds ir cienītājiem sakars ar cPanel mitināšanu. Es vēlos, lai man būtu atbilde …

Bet kamēr mēs esam šeit, redzēsim ko HostGator iespējams, varētu piedāvāt, kad runa ir par cPanel mitināšanu. Iesācējiem tā ir mitinātāju izvēle tūkstošiem tiešsaistes uzņēmumu un emuāru.

Padarot to neapšaubāmi par nākamo labāko variantu. Īpaši mums patīk šī saimniece, jo tā to nodrošina izcila uzticamība un tas viss par ievērojami zemu cenu.

Tas ir arī viegli pielāgojams, un tajā ir ārkārtīgi uzticama atbalsta komanda, kas vienmēr vēlas palīdzēt, kad rodas problēmas.

HostGator ir ieguldījis milzīgus resursus, lai padarītu cPanel vēl labāku. Tajā ir a unikāls, patentēts dizains uz cPanel, izmantojot interfeisu, kuru mēs zinām un kas mums patīk, un pārveidojot to. Tas noteikti ir viens no labākajiem šajā līgā, ņemot vērā jau super-duper dizainu un paaugstinot to.

CPanel interfeiss ir diezgan līdzīgs jebkuram citam cPanel. Tajā ir sadaļas, kas sakrautas viena otrai, un tām ir lieliskas ikonas, kas stratēģiski novietotas dažādām opcijām.

Tomēr pārsteidzoši HostGator ir tas, ka tajos ir meklēšanas josla virs cPanel un vēl viena meklēšanas josla visas lapas augšējā pusē, kur varat meklēt HostGator zināšanu bāzi, ja nevarat atrast meklēto. Jā, tas ir mazs kniebiens, bet tas HostGator cPanel padara lietotājam draudzīgāku nekā citi cPanel resursdatori.

Vēl viens elements, kas mums ļoti patīk par HG’s cPanel, ir tas, ka tie veido saiti ar MOJO tirgus laukumu, kurā ir sadaļu komplekts kreisajā pusē, kas ļauj pārvietoties uz tirgus laukumu, obligāti neatverot citu cilni..

Šī funkcija ļauj pārlūkot tādus produktus kā motīvus un spraudņus savā cPanel.

6. WP dzinējs

Mēs atkārtosim šo lielisko cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir atslēga vietnes iespēju optimizēšanai.

Nu labi, WP dzinējs ir vēl viens pārsteidzošs resursdators, kas palīdz sasniegt visus jūsu vietnes mērķus. Ja jūs meklējat lētāku resursdatoru, WP Engine noteikti nav tik lēts, taču tas ir tirgus līderis, runājot par cPanel mitināšanu..

Plus, tas ir ātrākais hostinga uzņēmums Kanādā, bārs nav. WP Engine ir arī reāllaika draudu noteikšana, kas aktīvi bloķē visus draudus tikai gadījumā, ja jūsu vietne tiek uzlauzta, ja tā kādreiz tiek uzlauzta..

Tātad, lai arī tas nav lētākais pilsētā, cenu zīme ir pamatota, ņemot vērā visu, ko jūs iegūsit. Turklāt tas var lepoties arī ar ievērojamu ātrumu un visu laiku izmantojamo laiku, ja vien, protams, uzņēmums nav paziņojis citādi.

7. HostPapa

Ja jūs meklējat rentablu cPanel resursdatoru, HostPapa ir viena no labākajām pieejamajām iespējām.

Salīdzinot ar dažiem citiem mūsu pieminētajiem saimniekiem, tas ir nedaudz uznācējs, taču arī tas nav briesmīgi. Tas nodrošina, ka absolūti nav dīkstāves, kad tas ir vissvarīgākais.

Šis resursdators arī sniedz ekspertu atbalstu gadījumā, ja kaut kas noiet greizi vai ja ir paredzēta dīkstāve, lai palīdzētu lietām darboties nevainojami.

Turklāt tas nodrošina domēna privātuma aizsardzību, lai nodrošinātu jūsu informācijas drošību un pareizību.

8. HostUpon

Nākamais ir HostUpon. Lieta, kas nosaka HostUpon Papildus citiem cPanel saimniekiem uzņēmums piedāvā dažādas iespējas atbalsta saņemšanai. Tas ietver atbalstu pa tālruni, tiešsaistes tiešraidi, biļešu iesniegšanu un 24 stundu tīkla statusu.

Ir arī diezgan skaidrs, ka viņi kādu laiku mitinās, un tāpēc varat būt pārliecināti, ka absolūti labākos rezultātus gūsit no pieredzējušiem spēles ekspertiem. Pievienojiet to ievērojams ātrums un fiksēts cenu noteikšanā, un jūs redzēsit, ka HostUpon noteikti ir uzvarētājs.

9. Web hostings Kanādā

Atrodas Monreālā, WHC.ca cPanel mitināšanas pakalpojumus sniedz jau desmit gadus.

Ar tik lielu pieredzi, jūs varat būt pārliecināti, ka jūs būtībā saņemat uzticamus pakalpojumus no saimnieka, kas viņu spēlē ir praktiski labs.

Šis resursdators nodrošina Diennakts ekspertu atbalsts klientiem lai nodrošinātu, ka jūs vienmēr esat pārklāts, un jums ir datu centri Vankūverā un Monreālā, kas nozīmē ātrāku iekraušanas ātrumu.

Turklāt tas ir arī ļoti lēti.

Mūsu cPanel mitināšanas atlases kritēriji

Servera atrašanās vieta

pārbaudes saraksta vektorsServera atrašanās vieta lielāko daļu laika tiek ignorēta, bet tas ievērojami ietekmē ielādes laiku. Jo tuvāk serveris ir lietotājiem, jo ​​ātrāk ir iespējams nosūtīt vai saņemt jebkādu informāciju.

Laiks

Ja nevēlaties zaudēt seju ar klientiem dīkstāves dēļ, tad, izvēloties cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kartēm noteikti vajadzētu būt uzticamai..

Atbalsts

Pēc tam jums būs jāapsver atbalsts. Atbalsts šeit ir ideāls, jo, lai arī jūs, iespējams, esat noslēdzis līgumu ar labāko saimnieku pilsētā, jūs nevarat īsti kontrolēt to problēmu iespējamību, kuras ik pa brīdim rodas..

Tomēr, ja cPanel mitinātājā ir lieliska atbalsta komanda, jūs esat pārliecināts, ka saņemsit palīdzību vienmēr, kad jums tā būs nepieciešama..

Cenu noteikšana

Ir diezgan skaidrs, ka cPanel mitinātāji maksā diezgan santīma. Un, ja jums ir budžets, jūs, iespējams, nevēlaties maksāt tik daudz, cik pieprasa vairums pakalpojumu sniedzēju. Tāpēc jūs meklēsit lētāko variantu.

Lai gan jūs varētu ietaupīt dolāru vai divus, jums, iespējams, būs jācīnās arī ar tīkla problēmām un neaizsargātību pret pārkāpumiem un surogātpastu.

Kā viņi saka, jūs saņemat to, par ko jūs maksājat. Lai nodrošinātu kvalitatīvu apkalpošanu un saglabātu līdzekļus, mēs iekļāvām arī dažus ne tik dārgus saimniekus. Tādā veidā tā joprojām būs abpusēji izdevīga situācija jums.

Iesaiņošana

Tas ir viss, ļaudis! Deviņi no labākie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji jūs tur uzzināsit. Par to ir jādomā daudziem saimniekiem …

Nekļūdieties – viņi veiks brīnumus, ciktāl jūsu vietņu iespējas tiek optimizētas.

Veiksmi jūsu biznesa attīstībā un vietnes optimizācijā!

Atsauces un attēla kredītpunkti:

  • iStockPhoto.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author