15 veidi, kā paātrināt jūsu vietnes darbību

Viena no vissliktākajām lietām, kas var notikt jūsu vietnē, ir zaudēt klientus jautājumos, kas ir pilnībā novēršami. 2017. gada Google lapas ielādes laika pētījuma statistika parāda, ka viena sekunde var ievērojami mainīt jūsu trafika skaitu un klientu apmierinātību.

Tikai vienā sekundē:

 • Jūsu lapas skatījumu skaits varētu samazināties par 11 procentiem ��
 • Klientu apmierinātības līmenis varētu samazināties par 16 procentiem ��
 • Varētu piedzīvot konvertācijas kursa samazinājumu par 7 procentiem ��

Gada laikā šī vienas sekundes aizkavēšanās var radīt ieņēmumu kritumu par 2,5 miljoniem USD uzņēmumiem, kuru ikdienas pārdošanas apjomi parasti ir USD 100 000..

Īsumā, latentums ir vietnes veiktspējas un lietotāju apmierinātības ienaidnieks. Piecdesmit trīs procenti patērētāju paziņo, ka viņi pametīs vietni, kuras ielādēšanai vajadzēja vairāk nekā trīs sekundes.

Kas ir latentums un kāpēc tas ir svarīgi??

Ir trīs komponenti, kas veicina datu piegādes ātrumu: joslas platums, latentums un caurlaidspēja. Kopā ar optimizētu saturu un kodēšanu šie elementi iet roku rokā. Jautājumi par vienu skars pārējos.

attēls, kas parāda tīkla latentumu un ātrumuJoslas platums ir cauruļvads, pa kuru pārvietojas jūsu dati. Šaurs joslas platums samazina informācijas daudzumu, kas jebkurā laikā pārvietojas pa šo cauruļvadu. Tas rada problēmas ar latentumu un ietekmē caurlaidspēju.

Vietne latentums tiek definēts kā laiks, kas nepieciešams informācijai, lai turp un atpakaļ no pārlūka uz serveri un atpakaļ pie lietotāja. Caurlaidspēja ir datu daudzums, kas noteiktā laika posmā pārvietojas pa serveri.

Tas ir optimāls latentuma (mazs) un joslas platuma (augsts) līdzsvars, kas nodrošina efektīvu piegādi un labāku caurlaides spēju. Ja šis līdzsvars ir nelabvēlīgs, jūsu vietnes lapas ielādes laiks būs lēnāks un datu piegāde kavējas.

Kas veicina augstu latentuma līmeni?

 • Pavairošana. Tas ir laiks, kas vajadzīgs datu pakešu pārvietošanai no viena avota uz otru.
 • Transmisijas vide. Kopš iezvanīšanas dienām esam nogājuši tālo ceļu, taču pārsūtīšanas vide joprojām ietekmē latentumu. Pat tādiem tehnoloģiskiem sasniegumiem kā optiskā šķiedra un WAN ir fiziski ierobežojumi, kas ietekmē satura piegādes ātrumu.
 • Maršrutētāji. Tas, ko mēs varam izdarīt ar peles klikšķi vai ierakstot URL, sāk kustību pa notikumu ķēdēm, kas mums ļauj piekļūt internetam. Vidusmēra lietotāja acīs tiek izteikts lūgums un tas tiek ievērots gaismas ātrumā. Tomēr tas ir atkarīgs no mūsu maršrutētāja iespējām pareizi analizēt pakešu galvenes un citu informāciju.

Jo izplatītāks tīkls, jo vairāk reizes paketei ir jāpāriet no maršrutētāja uz maršrutētāju. Tas veicina augstu latentumu.

 • Uzglabāšana. Kavēšanās notiek katru reizi, kad veiksies vai tiek saglabāta datu pakete. Procesu vēl vairāk sarežģī slēdžu un tiltu skaits, kas rodas starp sākotnējo pārlūka pieprasījumu un piegādi. Skatiet saistīto – labāko mākoņu krātuvi
 • Formatēšana Failu konfigurēšana un WordPress datu bāzu pārvaldīšana ietekmēs instrukciju un koda lasīšanu un apstrādi. Tīrs, liess un elegants kods rada efektivitāti un ātrumu.
 • Failu tipi un lielumi. Pats par sevi saprotams, ka mazāki faili un vienkāršāka formatēšana tīklā šķērsos ātrāk un efektīvāk. Tīmekļa vietnēs, kurās ir liela grafika un citi bagātinātie multivides materiāli, saturs šķiet pārblīvētāks, un tas ietekmē to, cik ātri lapas var pilnībā ielādēt. Tāpēc ir svarīgi saspiest vietnes failus.

Vietnes optimizēšanas priekšrocības

Neatkarīgi no tā, vai jūs nolemjat izmantot augstas kvalitātes vietņu veidotāju, nolīgt tīmekļa dizaineru vai pats izveidot savu tīmekļa lapu, ņemot vērā drošības un dizaina ātruma uzlabošanos, tas uzlabos jūsu satura izskatu un piegādi. Tas palīdz ar SEO optimizācija un nodrošina labāku lietotāja pieredze (UX).

Pētījumi rāda, ka vidējās galvenās lapas pilnīgai ielādēšanai mobilajā vietnē var būt nepieciešamas 22 sekundes. Iedomājieties, kāda būs jūsu konkurences mala, ja varat noslogot slodzes laiku līdz septiņām sekundēm vai mazāk.

15 veidi, kā šodien palielināt Web ātrumu

Šodienas serveri var piegādāt slodzes laikus, kas mēra milisekundēs, nevis sekundēs. Papildus tam, lai kontrolētu tehnoloģiju, kas apmeklētājiem nodrošina jūsu tīmekļa saturu, varat ieviest arī vairākas izmaiņas un pielāgojumus, lai nodrošinātu konsekventu, ātru lapu ielādi un apmierinošāku kopējo UX.

Šeit ir 15 veidi, kā palielināt vietnes ātrumu, un tie nemazina jūsu satura kvalitāti vai vietnes estētiku..

1. Iespējot failu saspiešanu

Failu saspiešana nav nekas jauns. Mēs visi esam saskārušies ar failiem, kas ir pārāk lieli lejupielādēšanai un kuriem mēs varam piekļūt pēc to saspiešanas. Tā pati ideja var palīdzēt jūsu vietnei ielādēt ātrāk, izmantojot Gzip saspiešanu.

Lai to izdarītu, instalējiet satura pārvaldības sistēmas saspiešanas spraudni vai manuāli, izmantojot .htaccess failu. Tas darbosies CSS, JS, XML un HTML, pievienojot šādu kodu:

AddOutputFilterByType DEFLATE teksts / vienkāršs
AddOutputFilterByType DEFLATE text / html
AddOutputFilterByType DEFLATE teksts / xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text / css
AddOutputFilterByType lietojumprogramma DEFLATE / xml
AddOutputFilterByType programma DEFLATE / xhtml + xml
AddOutputFilterByType programma DEFLATE / rss + xml
AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / x-javascript

2. Noņemiet nevajadzīgos spraudņus un paplašinājumus

Kad jūs pirmo reizi veidojat savu vietni, rodas vilinājums instalēt un izmēģināt vairākus spraudņus. Daži no tiem ir lieliski, bet vēl daudzi citi mūsu katalogos uzkrāj putekļus. Padariet to par noteikumu, lai nekavējoties atinstalētu vecos, nevajadzīgos vai neatbalstītos spraudņus un papildinājumus vai paplašinājumus. To atspējošana var šķist vienkāršāka iespēja, taču tas var radīt drošības problēmas un pakļaut jūs riskam pārkāpumu un ekspluatācijas gadījumos..

Runājot par vietņu drošību, galvenā uzmanība tiek pievērsta tam, ka ir instalēti tikai vislabākie WordPress spraudņi, vienlaikus noņemot nevajadzīgos.

3. Optimizējiet HTTP

Ir divi veidi, kā, izmantojot HTML optimizāciju, uzlabot lapas ielādes laiku. Pirmais ir samazināt jūsu HTTP pieprasījumus. To var paveikt vairākos veidos:

 • Kad vien iespējams, izmantojiet CSS, nevis attēlus
 • Apvienojiet CSS, JS un HTML failus, lai izvairītos no uzpūšanās un atlaišanas
 • Noformējiet tīras, vienkāršas lapas, kurās ir mazāk elementu
 • Iespējot kešatmiņu
 • Samaziniet novirzīšanu skaitu, iztīrot vecās lapas un šķelto saites

Otrais veids, kā jūs varat optimizēt HTML, ir iespējot Keep-Alive. Parasti katrs faila pieprasījums sāk atsevišķu darbību. Iespējojot HTML saglabāšanu, jūs izveidojat vienu atvērtu savienojumu, kas paliek tāds, līdz tiek izpildīti visi pārlūka pieprasījumi. Vienkārši nokopējiet šo koda daļu savā .htaccess failā, ko ieskauj atbilstošie sākuma un aizvēršanas tagi:

IfModule mod_headers.c
Galvenes komplekts Savienojums ir dzīvs
IfModule

4. Instalējiet satura piegādes tīklu (CDN)

Satura piegādes tīkli (CDN) samazināt lapas ielādes laiku tāpat kā serveriem. Šie tīkli ir izvietoti dažādās pasaules malās, ļaujot kādam šai ģeogrāfiskās atrašanās vietas vietnei piekļūt jūsu vietnei tuvāk mājām.

Daudzos mitināšanas pakalpojumos kā daļa no pakalpojuma ir iekļauts CDN, tāpēc pirms pierakstāties pie kāda, pārbaudiet pieejamību. Skatīt saistītos – labākie Kanādas CDN

5. Iespējot kešatmiņu

Ja kešatmiņa saglabā jūsu tīmekļa lapas kopiju lietotāja pārlūkprogrammā, līdz lapa tiek atsvaidzināta un saturs atjaunināts. Tas nozīmē, ka ir mazāk ielādējamu HTTP pieprasījumu un lapu. Iespējojot kešatmiņu, lapas ielādes laiku var samazināt par 1,5 sekundēm. Laikmetā, kad skaita katru sekundi, tas rada milzīgas atšķirības.

Kešatmiņu WP var iespējot, izmantojot spraudni Rocket vai izmantojot vienu no bezmaksas spraudņiem, piemēram, WP3 kopējo kešatmiņu vai Super kešatmiņu. Tie, kas izmanto HTML, var iespējot kešatmiņu, izmantojot etiķetes, derīguma termiņu vai citas metodes. Drupal lietotāji var veikt kešatmiņas aktivizēšanu, izpildot šos norādījumus.

6. Saīsiniet JS un CSS kodu

Jūs varat uzlabot lapas ielādes laiku, samazinot kodēšanas daudzumu, kas nepieciešams darbības veikšanai. Sāciet, izveidojot atsevišķu failu JS un CSS, un pēc tam strādājiet, lai samazinātu atstarpi, izdzēstu nevajadzīgus komentārus un, kur vien iespējams, apvienotu failus vai komandrindas. Ja nezināt, kā vislabāk samazināt kodu, neradot citas problēmas, ir pieejami mining rīki, kas identificēs un koriģēs uzpūsto kodēšanu.

7. Izmantojiet asinhrono JS un CSS failu ielādi

Kad jūsu kods ir vienkāršs un efektīvs, varat pielāgot, kā faili tiek ielādēti jūsu lapā, izmantojot asinhronu ielādi. Tas maina to, kā saturs tiek ielādēts jūsu lapā, to darot efektīvāk.

Jūs redzat, ka vairums pārlūkprogrammu apstrādā pieprasījumus, ielādējot lapas secībā. To sauc par sinhronā lapas ielāde. Katru reizi, kad pārlūkprogramma sastopas ar sinhronu lapu, tā aptur visas citas darbības, līdz pašreizējā lapa ir pilnībā ielādēta. Izmantojot asinhrono ielādi, jūsu pārlūkprogramma vienlaikus spēj apstrādāt dažus pieprasījumus, kas nozīmē īsāku vietnes ielādes laiku.

Lielākajai daļai satura pārvaldības sistēmu ir mehānisms, lai iespējotu asinhrono CSS un JS failu ielādi. Piemēram, WordPress to raķešu spraudnī ir cilne “Static Files”, kas ļaus jums iespējot šo funkciju, atzīmējot atbilstošās rūtiņas sadaļā “Render-blocking CSS / JS”. Lietotājs, kas nav WP lietotājs, to var iespējot JS, izmantojot atribūtu async vai atlikt. CSS mēģiniet rakstīt stilus pirmajam ekrānam html galvā, lai iespējotu asinhrono pirmās lapas ielādi..

Atliktā JavaScript ielādēšana var dot tādus pašus rezultātus, un to var iespējot tajā pašā WP Rocket paneļa sadaļā kā ielādēšanas preferences. Ja jūsu vietne darbojas HTML, varat atlikt JS ielādi, piezvanot uz ārējo failu tieši pirms pamatteksta tavā kodā:

8. Optimizējiet attēlu failus

Viens no lielākajiem resursiem un datu bāzēm ir attēli. Protams, fotoattēli papildinās jūsu saturu, taču pārāk daudz to ietekmēs arī ātrumu un novirzīs satiksmi. Ja jūsu vietnē ir jāiekļauj attēli, izvēlieties vienu vai divus, samaziniet to faila lielumu un veidu, lai būtu kaut kas efektīvāks, piemēram, .jpeg, vai arī veidojiet tos kolāžā, nevis atsevišķu attēlu galerijā. Varat arī tos pārvietot uz platformu, kas izveidota attēliem, piemēram, InstaGram, un vienkāršu saiti uz šo platformu no savas vietnes.

Tas pats attiecas uz video saturu, kuru var noņemt YouTube kanālā. Abi šie risinājumi palīdzēs arī SEO, jo jūs varat tos optimizēt atsevišķi, izmantojot alt tagu kombināciju attēlu un video satura indeksēšanai un lapas lapas SEO vispārējai lapas optimizācijai. Viens no mūsu favorītiem ir Optimizilla.

9. Atspējojiet karsto saistīšanu un ierobežojiet sociālo multivides kopīgošanu

Runājot par sociālajiem medijiem un attēliem, jums būtu labi atspējot karstākās saites savā vietnē un ierobežot sociālo mediju kopīgošanu. Otrais ieteikums šķiet pretrunā ar visu, ko zināt par sociālo pierādījumu, saziņu un iesaistīšanos, taču jūs varat atrast līdzsvaru, kas atbalstīs jūsu klātbūtni sociālajos medijos, neietekmējot veiktspēju.

Tas mūs noved pie karstās saites. Karstās saites ir mazliet tehnikas, kas ļauj citiem cilvēkiem ņemt jūsu saturu un izmantot to savā vietnē vai sociālo mediju platformā. Tas arī netīšām palielina jūsu resursu izmantošanu.

Tā vietā, lai izveidotu saiti ar attēliem vai saturu citā vietnē vai ļautu jums nozagt, lejupielādējiet tos un saglabājiet tos uz servera. Tas var šķist pretintuitīvs, bet saistīšanai ar citu vietnes saturu var būt neparedzētas sekas, ja ļaujat, ka citas vietnes vietnes veiktspēja, iespējams, neatbilst standartiem, ietekmē jūsu pašu..

10. Samaziniet ārējos skriptus

Ārējo skriptu pievienošana vi JS kods palielina HTTP pieprasījumu skaitu, kas samazina vietnes ātrumu. Daži ārējie skripti ir nepieciešami, tāpēc jums tie nav pilnībā jālikvidē. Pingdom ļauj pārbaudīt katru ārējo saiti, lai noteiktu, kuras rada problēmu.

Pirms ārējo saišu pievienošanas savam tīmekļa saturam pārliecinieties, vai avota vietne ir uzticama vai arī jūs varat viņu problēmas nodot savai platformai.

11. Atrodiet un labojiet sabojātās saites

Jebkuras salauztas saites, kas beidzas ar novirzīšanu vai kļūdu ziņojumiem, var ietekmēt UX. Tomēr šis padoms attiecas uz saitēm, kas atrodas jūsu attēla, JS vai CSS failos. Savas CSS failu virsrakstā un JavaScript avota URL meklējiet un pārbaudiet. Jūs varat tos meklēt manuāli, pārbaudot servera žurnālus vai izmantojot saišu pārbaudes rīku.

12. Optimizējiet savas datu bāzes

Liela apjoma failu glabāšana noteikti veicina gausu darbību. Vēlaties pilnīgu katras darbības drošības nolūkos ierakstu, taču katru reizi, kad spraudnis vai cita funkcija saglabā datus, tas tiek uzkrāts jūsu datu bāzē. Iedomājieties visus šos atkārtotos mēģinājumus, surogātpastu vai nevajadzīgus komentārus un ievietojiet labojumus, un jums ir labs priekšstats par problēmu.

datu bāzes optimizācija

Lai izvairītos no šīs problēmas, regulāri veiciet dublējumus, kam seko tīrīšana, lai atbrīvotos no pārmērīgiem datiem, neciešot no neparedzētām sekām.

13. Izmantojiet vieglas motīvas

Jūs būtu pārsteigts par atšķirību, mainot motīvu tikai no kaut kā sarežģīta un ar kodu noslogota uz vieglu ietvaru. Ja jūsu vietne šķiet lēna un visi pārējie elementi ir lieliski, mēģiniet izmantot jaunāku, vieglāku tēmu. Tas nozīmē, ka jāiedziļinās tēmas izpildes vēsturē, nevis jāmeklē kaut kas glīts.

Tāpat kā spraudņos, noteikti atinstalējiet veco motīvu, nevis to atspējojiet.

14. Izvēlieties labu satura pārvaldības sistēmu

Satura pārvaldības sistēmas (CMS) ir kritiski svarīgi, lai uzturētu uzticamu ātrumu un veiktspēju. Līdz šim vispopulārākais ir WordPress, taču ir arī Joomla, Drupal un daudzi citi. Tie piedāvā priekšrocības satura optimizācijā un veiktspēju uzlabojošu spraudņu vai funkciju pieejamībā.

15. Izvēlieties savu hostinga pakalpojumu, ņemot vērā veiktspēju

Var būt vilinoši atrast lētu hostinga pakalpojumu, galu galā jūsu maize un sviests atrodas jūsu platformā, vai ne? Tomēr, optimizējot visus citus komponentus, kas veicina efektīvu darbību, nav svarīgi, vai jūsu mitināšanas platforma ir zemāka.

Tas nozīmē, ka ne tikai jāizvēlas plāns, kas ļaus jums rīkoties ar satiksmes intensitāti un izaugsmi, bet arī jāatrod nodrošinātājs ar tehnoloģiju veiktspējas atbalstam. Kopīgi mitināšanas plāni ir piemēroti, ja jūs tikai sākat darbu un izmantojat vairāk statiskā satura. Tomēr jūsu ātrums un resursu pieejamība dažreiz ir atkarīgi no tā, vai jums ir labi kaimiņi.

Kad vien iespējams, izvēlieties kvalitatīvu virtuālo privāto tīklu (VPN) vai a veltīts serveris. Tas nodrošinās jūs ar resursiem, krātuvi un pieejamību, kas nepieciešami dīkstāves un latentuma samazināšanai.

Neaizmirstiet par testēšanu un pastāvīgu novērtēšanu

Zināt, ko un kad pielāgot, ir atkarīgs no tā, vai zināt, kuras problēmas ietekmē lapas ielādes laiku un kopējo satura piegādes ātrumu. Dažos mitināšanas pakalpojumos ir iebūvēti rīki, kurus varat izmantot vietnes veiktspējas noteikšanai. Ir arī vairākas metodes un rīki, kurus varat izmantot, lai izmērītu latentumu un lapas ielādes laiku.

Neatkarīgi no tā, kuru metodi vai rīku izmantojat, noteikti pārbaudiet no dažādām vietām. Ir saprotams, ka serveriem, kas atrodas tālāk no avota, satura piegāde prasīs ilgāku laiku. Ģeogrāfiskā pārbaude no vairākām vietām palīdzēs jums noteikt latentuma pakāpi. Veicot ātruma testu, dariet to gan ar iespējotu, gan atspējotu CDN. Tas palīdzēs jums novērtēt CDN un citu tehnoloģiju efektivitāti.

kā darbojas cdn?

Viens no visizplatītākajiem un efektīvākajiem ātruma pārbaudes rīkiem ir Pingdom. Šis bezmaksas tiešsaistes rīks ir vienkāršs veids, kā noteikt dažādu vietņu veiktspēju un ātrumu. Jūs meklēšanas lodziņā vienkārši ievadāt savu URL un servera atrašanās vietu un noklikšķiniet uz “Sākt pārbaudi”. Varat arī iegādāties premium līmeņa abonementu, lai padziļināti pārbaudītu uptime un satura veidus no vairāk nekā 70 serveru vietām.

Šis ir ping testa piemērs, izmantojot Google publisko DNS:

USD 8,88,8
PING 8.8.8.8 (8.8.8.8): 56 datu baiti
64 baiti no 8.8.8.8: icmp_seq = 0 ttl = 56 laiks = 54.524 ms
64 baiti no 8.8.8.8: icmp_seq = 1 ttl = 56 laiks = 43.423 ms
64 baiti no 8.8.8.8: icmp_seq = 2 ttl = 56 laiks = 50.773 ms

Izsekošanas maršruta rīks izsekos pakešu braucienu no servera uz serveri, mērot ceļu no pārlūka uz resursdatoru un identificējot visas sašaurinājumus vai citas problēmas.

Šis ir komandas traceroute ziņojuma piemērs, izmantojot to pašu Google DNS:

$ traceroute 8.8.8.8
maršruta maršruts uz 8.8.8.8 (8.8.8.8), maksimāli 64 apiņi, 52 baitu paciņas
1 192.168.0.1 (192.168.0.1) 6.632 ms 9.659 ms 10.089 ms
2 10,89,0,1 (10,89,0,1) 29,867 ms 14,293 ms 30,259 ms
3 blk-212-126-117.eastlink.ca (173.212.126.117) 20.677 ms 19.575 ms 20.155 ms
4 ns-hlfx-dr002.ns.eastlink.ca (24.215.102.161) 30.093 ms 29.371 ms 30.796 ms
5 ns-hlfx-br002.ns.eastlink.ca (24.215.102.221) 29.540 ms 29.516 ms 29.989 ms
6 ns-hlfx-br001.ns.eastlink.ca (24.215.102.9) 26.678 ms 29.203 ms 30.787 ms
7 google.eastlink.ca (24.215.101.10) 49.027 ms 49.196 ms 90.601 ms
8 209.85.241.127 (209.85.241.127) 49.999 ms
72.14.239.75 (72.14.239.75) 48.939 ms
72.14.235.169 (72.14.235.169) 46.823 ms
9 google-public-dns-a.google.com (8.8.8.8) 49.465 ms 45.436 ms 43.772 ms

Runājot par Google, viņiem ir arī bezmaksas rīks, lai pārbaudītu tīmekļa vietnes ar ātruma un veiktspējas problēmām. Viņu PageSpeed ​​Insights varat piekļūt šeit.

Pārbaude nav vienreizēja darbība. Jūsu vietne ir jāuzrauga visu diennakti, izmantojot automatizāciju un dažus pieejamos rīkus veiktspējas un ātruma pārbaudei. lai rezultātiem būtu kāda nozīme. Tas palīdzēs jums identificēt visas problēmas, pirms tās kļūst par dārgām problēmām.

Noslēguma domas

Tīkliem kļūstot pārpildītākiem un izplatītākiem, aizkavēšanās kļūst lielāka. Mūsu mērķis ir sniegt jums nepieciešamo informāciju, lai uzlabotu vietnes veiktspēju un ātrumu. Papildus savam vajadzībām un budžetam vislabākā tīmekļa mitināšanas pakalpojuma izvēlei, satura optimizēšanai un tā piegādei būs jānovērš daudz dīkstāves un lēnas veiktspējas cēloņu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author