10 labākās PayPal alternatīvas (atjauninātas 2020. gadam)

PayPal darbojas jau kopš 1998. gada. Kopš tā laika tas tiešām nav tik daudz mainījies …

Patiesībā, izmantojot daudzus pasākumus, tas ir kļuvis daudz sliktāks – dārgāks, vairāk noteikumu un tāds pats grūts un sasniedzams klientu atbalsts.. Varbūt būtu laiks apskatīt PayPal alternatīvas. ��

Es nesaku, ka jums nevajadzētu izmantot PayPal. Tomēr ir daudz dokumentētu problēmu saistībā ar PayPal izmantošanu, un es nevienu nevainoju par alternatīvas meklēšanu.

Kad PayPal pirmo reizi sāka darboties, tas bija revolucionārs. Nav pārsteigums, ka puse no PayPal dibinātājiem tagad ir miljardieri.

PayPal patiešām ieguva vilkmi, kad eBay to izmantoja lielākajā daļā darījumu. Gadu gaitā šķita, ka visi izmanto PayPal drošiem tiešsaistes darījumiem.

Ātri uz priekšu līdz 2020. gadam – tagad ir tik daudz citu iespēju. Viņi visi ir veiksmīgi uzņēmumi, taču darbojas līdzīgi kā PayPal. Kāpēc cilvēki tos izmanto??

PayPal neveic visu perfekti, un daudzas alternatīvas aizņem nišas. Šiem citiem uzņēmumiem bija arī iespēja atrast problēmu ar PayPal un novērst to savā programmatūrā.

Apskatīsim Kanādā pieejamās PayPal alternatīvas. ����

Zemākā lejā

Ja rodas problēmas ar PayPal vai ja dažādu iemeslu dēļ jūs meklējat citu maksājuma iespēju, ir daudz alternatīvu, no kurām izvēlēties.

Vislabākā vispārējā maksājumu programmatūra ir Square.

Labākais e-komercijas risinājums ir Stripe.

Labākā personīgā maksājuma iespēja ir Venmo.

1. Kvadrāts – labākā vispārējo maksājumu programmatūra

Iepērkoties vai pērkot kafiju vietējā kafejnīcā, jūs, iespējams, esat samaksājis, izmantojot kaut ko šādu:

Tā ir Square’s POS sistēma. Uzņēmums, kuru 2009. gadā sāka Džeks Dorsijs no Twitter slavas, sāka, piedāvājot dongle pielikumu cilvēku tālruņiem. Tas ļāva ikvienam pieņemt kredītkaršu maksājumus.

Mūsdienās Square nodrošina daudzus fiziskus un tiešsaistes veikalus.

Sākot fizisko veikalu, viens no pirmajiem jautājumiem, uz kuru ir jāatbild, ir tas, kā jūs plānojat pieņemt kredītkaršu maksājumus. Agrāk viss, kas tika darīts, bija murgs. Tagad viss, kas jums nepieciešams, ir iPad un Square POS tehnoloģija.

Square maksa ir salīdzināma ar PayPal. Katrs vilkšana jums izmaksās 2,65% no darījuma. Visi apmaksātie kvadrātveida rēķini maksās 2,9%, kā arī maksa 0,30 USD. Par visu tiešsaistes veikalu pārdošanu pakalpojums maksās 3.4% un USD 0.15 par darījumu. Visas maksas ir viegli aplūkot arī viņu sistēmā.

2. Stripe – labākais e-komercijas risinājums

Stripe ir labākais uzņēmums šajā sarakstā. Parasti es neteiktu, ka tā ir ārkārtīgi subjektīva. Viss, kas jums jādara, ir klausīties, kā dibinātāji runā par viņu stāstu un redzēt, ko viņi šodien dara, lai saprastu, ka viņi cenšas padarīt pasauli labāku cilvēkiem.

Uzņēmums tika uzsākts, lai e-komercijas maksājumus visiem uzņēmumu īpašniekiem padarītu vienkāršus un saprotamus. Stripe tiek izmantota visos populārākajos e-komercijas risinājumos, piemēram, Shopify, WooCommerce, Wix un Squarespace.

Sākotnēji viss, kas jums bija jādara, ir iemest dažas koda rindiņas savā vietnē, lai sāktu darbu. To joprojām varat izdarīt tagad, bet visās lielākajās platformās varat vienkārši instalēt lietotni vai spraudni.

Maksa par svītru ir 2,9% un USD 0,30 par darījumu. Ja veidojat e-komercijas veikalu, Stripe ir laba izvēle.

3. Venmo – labākā personīgā maksājuma iespēja

Venmo ir mana personīgā iecienītākā iespēja šajā sarakstā. Kad biju bērns, es domāju, ka naudas pārskaitījumi būs viegli un futūristiski. Es vienmēr pieņēmu, ka, kļūstot par pieaugušo, es vienkārši varēšu satvert kāda cilvēka plaukstu un domāt par to, cik daudz naudas es gribēju viņiem dot.

Mēs tur vēl neesam tikuši. Tomēr mēs varam vienkārši atvērt Venmo savos tālruņos un nosūtīt draugiem 10 USD par picu, kuru viņi tikko mums pasūtīja.

Mēs esam gandrīz nonākuši futūristiskā laikā, kad tas kādam atdos nedaudz naudas:

Līdz tam mēs vienkārši izmantosim Venmo.

Venmo var brīvi izmantot ar jūsu bankas kontu vai debetkarti. Jūs pat varat maksāt cilvēkiem ar savu kredītkarti, bet jums būs jāmaksā 3% maksa. Maksājumu pakalpojums piedāvā arī savu karti, sauktu par Venmo karti, kas piedāvā virkni priekšrocību.

Naudas vākšana bankas kontā arī ir bez maksas, un nauda to nonāks dienas laikā. Ja vēlaties tūlītēju pārskaitījumu, no jums tiks iekasēta 1% maksa vismaz 0,25 USD un maksimāli 10 USD.

Dažreiz lietotnes ielāde var būt lēna, bet tas notiek tikai tāpēc, ka viņu serveriem katru sekundi tiek nodarīts tūkstošiem darījumu.

4. Skrill – starptautiski naudas pārskaitījumi

Šī nozare ir piepildīta ar stilīgiem nosaukumiem, bet Skrill uzvar vārdu konkursā. Tas izklausās tā, it kā kaut ko kapteinim Mārvelim vajadzētu sist.

Skrill darbojas kā digitālais seifs, kas ļauj nosūtīt un saņemt naudu. Naudas sūtīšana starptautiskā mērogā vienmēr ir bijusi problēma, bet vietnē Skrill to varat izdarīt par 1,9%. Skrill to atvieglo, tikai izmantojot e-pasta adresi.

Skrill veic arī citas lietas, piemēram, piedāvā priekšapmaksu. Tas, ko Skrill dara vislabāk, ir starptautiski naudas pārskaitījumi.

5. Zelle – ērti bankas pārskaitījumi

Zelle ir diezgan līdzīga Venmo. Viņi gāja tirgū pavisam savādāk. Venmo gāja pēc gala patērētāja, bet Zelle – pēc bankām. Abas bija labas stratēģijas un atmaksājās.

Atkarībā no jūsu izmantotās bankas (to piedāvā vairums banku), jums atliek tikai pāriet uz lietotni, kuru izmantojat mobilajai bankai. Pēc tam jūs vienkārši izvēlaties personu, kurai samaksāt, pamatojoties uz viņas tālruņa numuru vai e-pasta adresi. Tad jūs nosūtāt naudas summu, kuru vēlaties nosūtīt.

Nauda no jūsu bankas konta nonāks tieši viņu bankas kontā. Tāpat kā Venmo, par Zelle lietošanu nav jāmaksā, ja vien neizmantojat kredītkarti. Šajā gadījumā maksa būs 3%.

6. Google Pay – droša mobilā maksājuma iespēja

Google Pay ir visdrošākais veids, kā apmaksāt mobilizāciju.

Jums atliek tikai pārvilkt tālruņa bloķēšanas ekrānu maksājumu terminālī, kas to pieņem.

Google Pay nodrošina visu, izmantojot marķēšanas procesu. Tas aizņem jūsu kredītkarti vai debetkarti un izveido tokenu. Tas nevienam neļauj nozagt jūsu kartes informāciju.

Jūsu karte joprojām tiek iekasēta tāpat kā parasti, bet tā tiek darīta drošā veidā.

7. WePay – integrētie maksājumi par platformām

WePay tika izveidots, lai būtu labāks PayPal. Būtībā tā vēlas ļaut cilvēkiem pieņemt maksājumus tiešsaistē, neveicot neko citu kā WePay kontu, lai to izdarītu.

Tas darbojas ārkārtīgi līdzīgi kā PayPal, taču ir koncentrējis savu pieeju bez problēmām.

WePay padara darījumu maksu vienkāršu. Tas vai nu iekasē 3,5% no kopējās cenas, vai vismaz USD 0,50 par darījumu.

Pakalpojums ir kļuvis par populāru izvēli daudziem bezpeļņas uzņēmumiem, īpaši bezpeļņas iesācējiem. Tas arī ir izaudzis zvaigžņu reputāciju klientu apkalpošanā.

8. Amazon Pay – izmantojiet esošās metodes

Amazon Pay ir visvienkāršākā maksāšanas iespēja. Viss, kas tas ir, ir ietaupīt laiku, kas nepieciešams kredītkartes ievadīšanai. Tas tikai ļauj izmantot opciju, kuru jau esat izmantojis vietnē Amazon. Tā kā jūs, iespējams, jau izmantojat Amazon, Amazon Pay izmantošanai ir liela jēga.

No vienas puses, ja jūs jau esat Amazon tirgotājs un atverat savu e-komercijas veikalu, maksājumu pieņemšana, izmantojot Amazon Pay, ļauj ērti veikt visus darījumus vienuviet..

Amazon Pay piedāvā arī papildu drošību, jo tajā netiek dalīta visa jūsu informācija ar visiem, no kuriem jūs pērkat preces.

9. Shopify maksājumi – labākā Shopify iespēja

Ja jums pieder veikals Shopify, Shopify maksājumi padara to patiešām vienkāršu, lai savāktu maksājumus no klientiem. Ja jūsu klienti ir iepirkušies citā Shopify vietnē, iespējams, viņu informācija jau būs saglabāta un gatava lietošanai.

Shopify izveidoja Shopify Payments kā alternatīvu trešo personu maksājumu apstrādātāju izmantošanai, ja esat izveidojis veikalu e-komercijas platformā.

Maksa par Shopify maksājumiem ir tieši tāda pati kā Stripe, ja vien jūs neveicat jaunināšanu uz Advanced Shopify kontu.

10. Bitcoin vai cits kriptonauda – privāts variants

2017. gada decembra vidū visi domāja, ka Bitcoin gatavojas pārņemt valūtas pasauli. Ikviens maksātu, nesniedzot nekādu slepenu finanšu informāciju vai bankas kontu.

Tas nenotika tieši tā, bet cilvēki jau kādu laiku norēķinās ar Bitcoin.

Process var mulsināt dažus cilvēkus, un tas nav visstabilākais veids, kā veikt maksājumus, jo katru dienu Bitcoin vai citu kriptovalūtu cena svārstās.

Jums būs jāiegādājas dažas kriptovalūtas no tādas biržas kā Coinbase.

Nākamais solis ir izdevumu maka izmantošana, lai jūs varētu kaut ko iegādāties, izmantojot BitPay.

Pēc tam jums jānosūta maksājums, kuru vēlaties veikt. Tas neizsniedz personisku informāciju un ir salīdzinoši tūlītējs.

Vienīgās ar to saistītās maksas ir biržas, kurās jūs iegādājaties savu kriptovalūtu, un maksa par kalnraci. Kalnrača maksa darbojas kā darījuma maksa, un tā sedz visus tīkla izdevumus, kas saistīti ar jūsu Bitcoin nosūtīšanu. Parasti maksa nepārsniedz dolāru.

Problēmas ar PayPal

Tā kā viss šis saraksts ir paredzēts PayPal alternatīvu demonstrēšanai, pārdomāsim, kāpēc cilvēki vairs nevēlas izmantot PayPal. Heck, pat vietnes ir pilnībā apņēmušās iznīcināt PayPal.

Rīkojas kā banka, bet nav viena

PayPal atrodas tieši tur, kur vēlas atrasties. Tai ir brīvība rīkoties kā bankai, bet tai nav tādu noteikumu kā pareizai bankai.

Tas piedāvā visus bankas pakalpojumus, ieskaitot kredītkartes un debetkartes, vienlaikus nepiedāvājot tādu pašu aizsardzību, kādu banka piedāvās. Viņi nopelna miljonus no visiem klientu darījumiem un tur milzīgas naudas summas.

Jums nav jāpalīdz jums tāpat kā bankai. Bankām ir jāuztur drošība un jābūt stabiliem klientu apkalpošanas un noregulējuma pakalpojumiem.

Pēkšņs konts tiek iesaldēts

Šie jautājumi ir labi dokumentēti visā internetā. PayPal iesaldēs kontus no nekurienes.

Labi, jūs varat domāt sev: “Kaut kam tas ir jāizraisa.”

Nepareizi. Tas notiek pilnīgi nejauši.

“Nu, es to vienkārši atsaldēšu.”

Veiksmi!

Jūsu konta iesaldēšanas process ir pilnīgs identitātes verifikācijas process, kas prasa mūžīgu laiku. Tas var būt nepatīkami nomākti, kad jums jāapstrādā maksājumi par jūsu biznesu vai jāsamaksā pārdevējam.

Slikta klientu apkalpošana

Ja jums patīk lasīt par cilvēku dusmām, vienkārši Google, “PayPal klientu apkalpošanas stāsti”.

Viņi visi ir patiešām slikti.

PayPal klientu apkalpošana ir pazīstama ar to, ka tā ir mazāka par tehnoloģijām, un gaidīšanas laiks ir izplatīta sūdzība. Pirmais konts LinkedIn parāda situāciju, kas ir vairākkārt atkārtota.

Augstas nodevas

Maksājumi ir augsti PayPal. Par katru darījumu tiek iekasēti 0,30 USD un pēc tam 2,9% no kopējās summas. Šī summa tiešām var saskaitīt. Daudzas alternatīvas maksas ir daudz zemākas.

Izkrāpšanu

Ja dažos pēdējos gados esat mēģinājis pārdot Craigslist, jums tiks pārpludināti ziņojumi no cilvēkiem ar sliktu gramatiku, mēģinot izkrāpt jūs no visa, ko jūs pārdodat..

Lai to izdarītu, visi viņi izmanto PayPal. Dienestā ir pat lapa, kas paredzēta cilvēku brīdināšanai pret krāpšanos.

Iesaiņojot to

PayPal joprojām darbojas milzīgai daļai iedzīvotāju. Viņi joprojām ir līderi tiešsaistes darījumos.

Vienmēr ir iemesls meklēt alternatīvas nozarē, un šī nav atšķirīga. Gadu gaitā ir parādījušās daudzas alternatīvas, lai piedāvātu risinājumus maksājumu apstrādei. Pārbaudīt dažus no tiem nekad nav slikta ideja.

Paypal alternatīvas – FAQ

Vai ir PayPal alternatīvas??

Jā, ir neskaitāmas PayPal alternatīvas. Daži no populārākajiem ir Stripe, Venmo un Square.

Ko es varu izmantot PayPal vietā??

Tas ir atkarīgs no tā, par kuru pašlaik izmantojat PayPal. Personīgiem maksājumiem Venmo ir lieliska izvēle. Biznesa darījumiem var izmantot kvadrātu. Stingri e-komercijas maksājumu apstrādei Stripe ir labākā izvēle.

Kurš ir PayPal lielākais konkurents?

Pašlaik Square ir lielākais PayPal konkurents.

Vai Kanādā varu izmantot PayPal??

Jā tu vari.

Kādas ir PayPal maksas par naudas saņemšanu?

Maksa par katru darījumu ir USD 0,30 USD un 2,9% no darījuma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author