Najlepsze tanie usługi hostingowe

tanie usługi hostingoweWolisz płacić mniej za hosting … lub więcej?

Dziwacy chcą płacić więcej. Prawdopodobnie chcesz zapłacić mniej. Nie jesteś dziwakiem.

Co stanowi „najlepszą” opcję taniego hostingu, poza przystępnością? Potrzebujesz wszystkich rzeczy, które każda firma hostingowa powinna zapewnić – szybkiego czasu ładowania, prawie 100% czasu działania i niezawodnej obsługi klienta, która może Ci pomóc w razie potrzeby.

Jak dowiedzieć się, która tania usługa hostingowa jest właściwym wyborem?

Na początek trafiłeś we właściwe miejsce – wiemy, którzy tani hosting mają szybki czas ładowania i wysoki procent przestojów. Testujemy na żywo każdą usługę i udostępniamy nasze wyniki tutaj w tym artykule. Sprawdź nasze śledzenie na żywo pod kątem czasu pracy / przestojów / opóźnień we wszystkich naszych sprawdzonych hostach. Przeczytaj więcej o naszym procesie badawczym tutaj.

Contents

Najlepszy tani hosting – najlepsze typy na 2020 rok

Nie ma tutaj jednej uniwersalnej odpowiedzi, ale są opcje! Kochamy opcje. W tym przewodniku przyjrzymy się najlepszym dostępnym obecnie hostom internetowym, którzy utrzymują świetną obsługę w cenie, na którą Cię stać.

1. Hostinger – najtańszy host, okres.

logo hostingera

Średni czas ładowania: 585 ms
Średni czas pracy: 99,87%
Koszt: 0,99 USD miesięcznie

Hostinger Cena wstępna

Hostinger jest jedną z najlepszych tanich opcji hostingu w Kanadzie, która nie obniża jakości. Obecne ceny zaczynają się od 0,99 USD miesięcznie. To sprawia, że ​​Hostinger siedzi na poziomie około 1/3 ceny najbliższej konkurencyjnej firmy hostingowej z rabatem. (Możesz nawet zapłacić krypto.)

Ze średnim czasem pracy i czasy ładowania są na najwyższym poziomie w ostatnich latach trudno jest pominąć Hostingera jako świetną opcję dla taniego hostingu.

Obsługa klienta Hostinger ��

Hostinger też ma Wsparcie natywne 24/7 na wszelkie pytania, które się pojawią. Nie ma potrzeby korzystania z systemu powolnego wsparcia technicznego. Wszystkie strony są zoptymalizowane pod kątem szybkiego uruchamiania na WordPress i mają własny niestandardowy interfejs, aby ułatwić konfigurację. Dzięki temu Hostinger jest jedną z najlepszych dostępnych usług hostingowych WordPress. Dostajesz także darmowa domena i bezpłatny SSL. Ogólnie rzecz biorąc, Hostinger oferuje to, co można uzyskać za 6-8 USD za miesiąc za ułamek kosztów.

Jeśli chcesz po prostu prowadzić własnego bloga i nie planujesz nigdy budować firmy na swojej stronie, to Hostinger nie jest złym wyborem.

Darmowy Kreator stron internetowych ��️

Jeśli szukasz narzędzia do tworzenia witryn, które nie wymaga doświadczenia w programowaniu, trafiłeś we właściwe miejsce.

Zyro’s Logo Maker pomaga ulepszyć nie tylko witrynę, ale także markę, dostosowując lub zmieniając logo marki w krótkim czasie.

Pozostałe funkcje mogą nie być tak efektowne, ale nadal są całkiem dobre. Warto wspomnieć o Generatorze treści Zyro AI, bezpłatnym certyfikacie SSL, nieograniczonej przestrzeni dyskowej SSD i nieograniczonej przepustowości.

Jeśli chcesz zobaczyć nasze testy dostępności i przestojów Hostinger, sprawdź naszą pełną recenzję Hostinger. 

2. HostPapa – 70% zniżki na hosting premium (domena bezpłatna)

logo hostpapa

Średni czas ładowania: 475 ms
Średni czas pracy: 99,95%
Cena fabryczna – 2,95 USD miesięcznie (Regularne 13,99 USD miesięcznie)

HostPapa to nie tylko nasz najlepszy wybór najlepszych tanich hostów, ale także nasz najlepszy wybór najlepszych hostów ogólnie. Blask umysłu, prawda?

HostPapa to jedna z najlepszych usług hostingowych na rynku i nasz najlepszy wybór dla Kanadyjczyków. Obecne ceny zaczynają się trochę stromo, co pierwotnie zdyskwalifikowało usługę z naszych najlepszych tanich hostów. Jednak HostPapa oferuje wyłączność zniżka dla czytelników Hosting Canada. Dzięki temu HostPapa zdecydowanie należy do taniej kategorii.

Z rabatem chcesz płacić 2,95 USD miesięcznie za wysokiej klasy usługę hostingową. Cena jest nie tylko niska, ale otrzymasz także biznesplan zamiast planu początkowego.

Ponadprzeciętne prędkości witryny ⏱️

HostPapa ma niesamowite czasy działania i znacznie ponadprzeciętne prędkości witryny. Nawet z rabatem HostPapa nie jest najtańszą opcją na naszej liście. Dodatkowy miesięczny Loonie zapewnia wiele dodatkowych korzyści.

HostPapa zapewnia całodobową obsługę klienta, a czat na żywo jest zawsze dostępny. Głównym powodem, dla którego HostPapa jest naszym najlepszym wyborem, jest kanadyjska firma. Czas sprawności i szybkość witryny są świetne z powodu lokalnych centrów danych w całym naszym wspaniałym kraju.

Jeśli chcesz założyć firmę online lub po prostu otworzyć stronę internetową w Internecie, HostPapa to fantastyczny wybór.

Jeśli chcesz zobaczyć nasze testy dostępności i przestojów HostPapa, sprawdź naszą pełną recenzję HostPapa.

Dodatkowe funkcje HostPapa w zestawie:

Większość osób zaczyna od najtańszego planu dostępnego podczas uruchamiania usługi. HostPapa oferuje swoje środkowy poziom w tej samej cenie co pakiet startowy dla czytelników Hosting Canada (właśnie tak, bezpłatne uaktualnienie). Oto, co dostaje ten środkowy poziom dzięki HostPapa.

 • Nieograniczone strony internetowe
 • Darmowa rejestracja domen
 • Nieograniczone miejsce na dysku SSD
 • Niezmierzona przepustowość
 • Darmowy transfer strony internetowej
 • Bezpłatny CDN Cloudflare
 • Bezpłatne szkolenie jeden na jednego
 • Darmowe SSL
 • Panel sterowania cPanel
 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Ponad 400 darmowych aplikacji
 • Serwery CloudLinux
 • Wsparcie 24/7
 • Gwarancja dostępności 99,99%
 • 30-dniowa gwarancja
 • Nieograniczone domeny dodatków
 • Nieograniczone konta e-mail
 • Nieograniczone bazy danych MYSQL
 • 2x więcej zasobów procesora i MYSQL

3. HostGator – najtańszy plan jakości

logo hostgatora

Średni czas ładowania: 657 ms
Średni czas pracy: 99,68%
Koszt: 2,75 USD miesięcznie

HostGator nie jest najtańszą opcją na tej liście, ale pod względem kosztów w porównaniu do wydajności plasuje się wysoko. Usługa oferuje dobre dookoła, szybkość, czas pracy i ceny, jednocześnie oferując wszystkie dzwonki i gwizdy. Wystarczy, że HostGator zdobędzie miejsce na naszej liście najlepszych tanich usług hostingowych w Kanadzie.

Dzięki niedawno ulepszonemu interfejsowi WordPress, a także własnemu wysokiej jakości narzędziu do tworzenia witryn, istnieje wiele funkcji do budowania stron internetowych.

Dodatkowy kredyt na reklamę ��

Wszystkie plany HostGator również zawierają Kredyt w wysokości 100 USD na reklamy Google Adwords i Bing a także certyfikaty SSL i bezpłatne automatyczne kopie zapasowe.

Jeśli chodzi o czas pracy, uzyskali bardzo dobre wyniki w testach na żywo, a wszelkie problemy z przestojami są zwykle ograniczone do 1-2 sekund MAX (zobacz wyniki testu HostGator). Mają także czat na żywo na wszelkie problemy i oferty wsparcia 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Jeśli chodzi o czas pracy bez przerwy, konsekwentnie osiągają 99,68%, co stawia ich w czołówce niedrogich hostów pod względem wydajności.

4. Bluehost – Niezawodność i większa niezawodność

bluehost

Średni czas ładowania: 1,765 ms
Średni czas pracy: 99,74%
Koszt: 2,95 USD miesięcznie

Bluehost została oficjalnie założona w 2003 roku, ale istnieje w tej czy innej formie od 1996 roku. Są to dni OG hostingu i Bluehost należy uznać za solidny pod każdym względem. Usługa jest nieco droższa, ale zapewnia najwyższą niezawodność ton centrów danych.

Z tej niedrogiej opcji korzysta wielu programistów, którzy już od dawna już ją oferują przyjazna dla początkujących funkcjonalność. Oferują również bezpłatną domenę przez pierwszy rok.

Wiele zasobów edukacyjnych ��

Kolejną wielką zaletą Bluehost jest ogromna ilość samouczków i przewodników stron trzecich dostępne w bazie wiedzy. Każdy, kto blogerów po raz pierwszy tworzy zaawansowanym programistom internetowym, może łatwo dowiedzieć się, jak poprawić lub skonfigurować dowolną zmianę.

Wadą jest jednak wsparcie zagraniczne i nie zawsze są one najbardziej pomocne. Pod względem technicznym Bluehost radzi sobie wyjątkowo dobrze z naszym śledzeniem na żywo z wynikami 99,74% czasu sprawności (zobacz pełną recenzję Bluehost tutaj).

5. iPage – Świetna usługa za cenę. Wsparcie = Meh

ipage

Średni czas ładowania: 1941 ms
Średni czas pracy: 97,77%
Koszt: 1,99 USD miesięcznie

iPage ma wiele negatywnych recenzji na różnych forach hostingowych. Większość z tych recenzji dotyczy obsługi klienta, ponieważ pochodzą one wyłącznie ze Stanów Zjednoczonych, co ogranicza globalnych klientów.

Darmowa domena na rok i nieograniczone miejsce na dysku ��

Rzeczywista oferowana usługa nie jest zbyt nędzna, jak wyjaśniamy w naszym przegląd iPage. Na tańszym końcu spektrum nie ma nic złego w iPage i jest on wyposażony w wiele funkcji, takich jak darmowa domena na rok i nieograniczone miejsce na dysku. Niestety, iPage pobiera opłatę za certyfikat SSL, podstawową funkcję bezpieczeństwa, która powinna być w 100% bezpłatna od dowolnego dostawcy hostingu, zarówno taniego, jak i płatnego.

Ogólnie rzecz biorąc, iPage jest świetną firmą hostingową i podoba nam się ich produkt, jednak problem pomocy technicznej należy rozwiązać.

6. Hosting A2 – tani hosting „Premium”

Hosting A2Średni czas ładowania: 601 ms
Średni czas pracy: 99,4%
Koszt: 3,92 USD miesięcznie

Hosting A2 ma ceny wprowadzające, które są nieco wyższe niż reszta listy. Wraz ze wzrostem ceny wprowadzono ulepszenia w kilku obszarach, takich jak obsługa klienta i dodatkowe funkcje.

Certyfikat SSL bezpłatnie ��

Ta tania usługa oferuje także bezpłatne zabezpieczenia i zapobieganie włamaniom bezpłatny certyfikat SSL i automatyczne kopie zapasowe. A2 oferuje fantastyczną usługę, ale jeśli szukasz tańszej alternatywy, istnieją.

Ocaliliśmy A2 na koniec nie dlatego, że uważamy, że nie mogą konkurować z innymi facetami (w rzeczywistości osiągają lepsze wyniki), ale dlatego, że jest nieco droższy za nieznacznie lepszą obsługę.

Dlaczego ultra-tani hosting to zły pomysł

złośliwe oprogramowanie witrynyChcemy być z tobą szczerzy. Jeśli płacisz mniej niż złotówka miesięcznie za hosting, będziesz miał zły czas (Hostinger nie jest wliczony w cenę).

Kochamy dobrą ofertę tak samo jak wszyscy, ale jeśli przejdziesz do hostingu poniżej 1 USD – to ryzyko. W przyszłości zapłacisz WIĘCEJ za taniego dostawcę hostingu, niż gdybyś go wydał dodatkowe 1-2 dolary miesięcznie na lepszej jakości urządzeniu.

Głównym powodem uniknięcia tych tanich usług hostingowych jest tylko w jeden sposób mogą zarabiać pieniądze po tej cenie. Po prostu rzucają wszystkie witryny swoich klientów na duży, wspólny serwer z tym samym adresem IP. Musisz tego uniknąć za wszelką cenę, a my powiemy ci dlaczego.

Powody, dla których należy unikać gigantycznych serwerów współdzielonych:

 • Złącze.

  Własny

  Złoczyńcy atakują współdzielone adresy IP, ponieważ bezpieczeństwo jest zwykle słabe i łatwo jest się do nich dostać i wywołać krzywdę na większą skalę.

 • Złącze.

  Rozprzestrzenianie się choroby

  Ponieważ dostęp do kodu źródłowego jest tak łatwy, spodziewaj się, że Twoja witryna wkrótce będzie wyświetlać wszelkiego rodzaju wirusy, złośliwe oprogramowanie i reklamy, z którymi raczej nie powinieneś się kojarzyć.

 • Złącze.

  Złe sąsiedztwo IP

  Ponieważ ten rodzaj hostingu jest tak tani, twoimi sąsiadami na wspólnym serwerze prawdopodobnie będą bandy spamowych blogów, które nie wnoszą nic pozytywnego do Internetu i których celem całego życia wydaje się być zatkanie wszystkiego, co śmieci. Okropny cel życiowy.

 • Złącze.

  Google cię nienawidzi

  Naprawdę – i naprawdę nie chcę, żeby Google cię nienawidził. Dzięki wszystkim powyższym istnieje duża szansa, że ​​twoja bliskość niepotrzebnych blogów i hackability sprawią, że Google spojrzy na ciebie z pogardą i odpowiednio cię ukarać niskimi rankingami wyszukiwarek.

 • Złącze.

  Okropne przestoje

  Jak można się spodziewać, Twoja przyjazna okolica „najlepsza” tania firma hostingowa czas pracy a przestojenie zamierza poświęcać dużo wysokiej jakości sprzętu lub zasobów, aby zapewnić najlepszą jakość obsługi klienta.

  Podczas gdy wysokiej jakości hosting zwykle obiecuje przynajmniej 99% czasu pracy, twój głęboki dyskont uważa, że ​​wszystko powyżej 50 procent jest dobre. Host, który opuszcza Twoją witrynę na kilka minut lub godzin, nie wyświadcza ci przysług, bez względu na to, jak tanio jest. ��

 • Złącze.

  Złe wsparcie

  Bardziej prawdopodobne jest, że nie otrzymasz wsparcia. Z ich perspektywy po prostu nie mogą przeznaczyć żadnych innych niż najbardziej podstawowe zasoby na rozwiązanie twoich problemów. W najlepszym razie spodziewaj się bardzo ogólnej sekcji FAQ. Jeśli masz pecha, otrzymasz niereagującą wiadomość e-mail lub telefon obsługi klienta, która wysyła Cię do zautomatyzowanego systemu, tak zawiłego, że poddajesz się i decydujesz się zjeść dwutygodniowe burrito w z tyłu lodówki byłeś zbyt leniwy, by wyrzucić go podczas szlochania.

 • Złącze.

  SSL NIE jest wliczony

  certyfikacja ssl Tanie hosty kosztują do 80 USD rocznie za ochronę Secure Socket Layer (SSL). Nasi rekomendowani gospodarze oferują 100% darmowego SSL.

  Bez tego żaden wiarygodny procesor płatniczy Cię nie dotknie. Jeśli próbujesz coś sprzedać, to jest problem.

  Jeśli chcesz mieć witrynę internetową, której Google faktycznie ufa, i pewnego dnia możesz coś sprzedać, to zrobisz to absolutnie 100% potrzebuje SSL. Ironicznym aspektem tego jest to, że SSL można zainstalować za darmo za pomocą usługi znanej jako Let’s Encrypt… ale najtańsze hosty nalegają na naliczenie opłaty za to!

Zauważysz, że rzeczy, które naprawdę denerwują mnie na temat tanich hostów internetowych, to także moje główne zarzuty dotyczące darmowych VPN. Oferowanie naprawdę tanich produktów cyfrowych wiąże się z kosztami, które niestety zwykle obejmują sprzedaż danych lub umieszczenie danych w niebezpiecznym miejscu.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak to robią VPN, zapoznaj się z moim przewodnikiem po najlepszych kanadyjskich sieciach VPN.

Więcej kłopotów niż jest to warte

Prawdziwe kłopoty pojawiają się po tym, jak w końcu masz dość kiepskiego taniego, nieograniczonego hostingu – ale okres zwrotu już minął – i zapłaciłeś z góry za cały rok usługi, aby otrzymać świetną stawkę.

Tymczasem setki frajerów popełniają ten sam błąd, którego właśnie uniknąłeś, czytając ten przewodnik. Nie jesteś frajerem. Nie mają pojęcia, że ​​za kilka miesięcy ich marzenia o internetowym imperium zostaną obalone.

Dla wielu blogerów i osób budujących własne strony internetowe tego rodzaju zniżki na hosting nie są po prostu dobrą ofertą – nie kiedy Ty uwzględnić PRAWDZIWY całkowity koszt.

Handel elektroniczny to inna gra – potrzebujesz wysokiej jakości hostingu

biznes e-commerceW przeciwieństwie do witryn informacyjnych lub blogów osobistych, weźmy przypadek witryny e-commerce, której jedynym celem jest sprzedaż.

Teraz pomysł na czas pracy staje się bardziej krytycznie ważny. Jeśli Twoja witryna nie działa, nie sprzedajesz, a jeśli to twój jedyny dochód, być może tego dnia jesz makaron Ramen. Pro-Tip: Dodaj jajko do Ramen – mniam.

Najważniejsze jest to, że dla niektórych przedsiębiorców internetowych, koszt upadku jest bardziej dosłowny – zgubione pieniądze. W takim przypadku wspólny pakiet hostingowy nie jest wart ryzyka powolnej lub nieobciążającej witryny.

Przestój na stronie internetowej sprzedającej produkty jest jak… palenie pieniędzy

Szczerze mówiąc, wiele witryn e-commerce jest wypełnionych funkcjami o wysokim poziomie zasobów, takimi jak obrazy o wysokiej rozdzielczości, przesyłanie strumieniowe audio i / lub wideo itp..

Pamiętasz, jak rozmawialiśmy o tym, jak wszystkie konta na hostingu współdzielonym mogą ucierpieć z powodu jednej przepustowości? Cóż, jeśli uważasz, że możesz być świnią, nie idź wspólną drogą.

Ludzie w dzisiejszych czasach są bardzo niecierpliwi w Internecie. Jeśli ładowanie strony trwa dłużej niż kilka sekund, zapomnij o tym.

Przeszli do wydawania pieniędzy z konkurentem. Nagle jeden lub dwa dolary, które oszczędzasz, wydają się bardzo słabym kompromisem.

Najlepszy tani hosting dla e-commerce – Siteground

Wiem, że właśnie rozmawialiśmy o wszystkich najtańszych opcjach nieograniczonego hostingu. Jednak dla naszych pieniędzy – i twoich – wybraliśmy opcję e-commerce SiteGround. Przy cenie 3,95 USD miesięcznie cena nie jest najtańszym hostingiem rocznie i nie jest tak tania, jak wymienione powyżej opcje. Biorąc to pod uwagę, nadal jest to niedroga i nieograniczona usługa hostingowa.

Powód wybieramy SiteGround wynika to z wysokiej jakości usług i wysokiej dostępności.

Pamiętasz, jak wspominaliśmy, jak ważne jest posiadanie SSL w swojej witrynie? SiteGround oferuje to bezpłatnie, w przeciwieństwie do wielu planów hostingowych oszczędzających pieniądze. Jeśli sprzedajesz online produkty cyfrowe lub fizyczne i chcesz, aby Twoja witryna wyświetlała się w wynikach wyszukiwania Google, nie jest to opcjonalne. W innych miejscach opłata za SSL wynosi od 60 do 80 USD rocznie.

Każdy może twierdzić, że ma świetne wsparcie. SiteGround twierdzi, że tak jest i faktycznie dostarcza. Z Wsparcie 24/7 dotyczące szczegółowych problemów technicznych oraz ogólne rozwiązywanie problemów, porozmawiasz z kompetentnym, przyjaznym, przeszkolonym przedstawicielem, który faktycznie pomoże rozwiązać problem.

Ponadto – pozwolimy, aby ten czas pracy mówił sam za siebie: 99,95%.

Best Cheap Web Hosting Canada FAQ

Następnie spójrzmy na niektóre z najczęściej zadawanych pytań, gdy klienci próbują znaleźć najlepszą opcję taniego hostingu dla swoich potrzeb:

Ile kosztuje hosting strony internetowej?

Prowadzenie witryny może wynosić od bezpłatnych do tysięcy dolarów. Rozwiązania dla większości właścicieli witryn działają od 2 USD do 5 USD miesięcznie.

Ostrzeżenie – nie poleciłbym ultra tanich hostów, jak możesz przeczytać poniżej.

Jaki jest najtańszy sposób na hosting strony internetowej?

Istnieją bezpłatne opcje hostingu witryny. W większości przypadków najlepszym i najtańszym sposobem na hosting witryny jest skorzystanie z usługi, która pobiera kilka dolarów miesięcznie, takiej jak Bluehost.

Jaki jest najlepszy darmowy hosting strony?

Istnieją całkowicie bezpłatne usługi hostingowe, ale usługa jest często zła i zwykle kosztuje dużo pieniędzy na aktualizację. Korzystanie z niedrogiej, ale świetnej alternatywy, takiej jak Hostinger w 80c na miesiąc, to lepszy sposób.

Jaki jest najlepszy darmowy hosting strony?

tani hostingJeśli szukasz w 100% dokładnej odpowiedzi na to pytanie – to host VPS o zmodyfikowanej jakości.

Ponieważ większość naszych czytelników nie wie, jak dostosować kroplę VPS do dostawcy takiego jak digital ocean, jeden z naszych dostawców hostingu dzielonego wykona zadanie. SiteGround jest pierwszy według naszych danych przy czasach ładowania 475 ms.

Jaki jest najlepszy host cPanel?

Większość naszych rekomendowanych firm hostingowych ma zintegrowany hosting cPanel, który jest łatwy w obsłudze i zapewnia wsparcie.

Jak zarządzać hostingiem WordPress?

W dzisiejszych czasach możesz uzyskać niedrogie zarządzane rozwiązania WordPress za znacznie tańsze, niż się spodziewałeś. Takie rozwiązania są świetne dla właścicieli i twórców witryn po raz pierwszy.

Ostateczny werdykt – powinien mieć znaczenie cena?

Szukanie okazji, jeśli chodzi o coś, nigdy nie jest złym pomysłem. Nikt nie chce płacić podwójnie tyle, ile musi zapłacić za tę samą usługę. Wspaniałą rzeczą w hostingu jest to, że nie musisz łamać banku, aby otrzymywać oferty wysokiej jakości.

Nie ma możliwości, aby jedna osoba mogła przejrzeć wszystkie opcje i podjąć świadomą decyzję bez robienia notatek. Po wszystkich przeprowadzonych przez nas badaniach możesz sprawdzić sześć najlepszych opcji budżetowych, które oferują usługi wysokiej jakości.

 1. HostGator: 2,75 USD miesięcznie
 2. Hostinger: 0,80 USD miesięcznie
 3. BlueHost: 2,95 USD miesięcznie
 4. iPage: 1,99 USD miesięcznie
 5. Hosting A2 3,92 USD miesięcznie
 6. SiteGround: 3,95 USD miesięcznie

To wszystko. Jeśli masz jakieś sugestie, zostaw komentarz poniżej. ✌️

Referencje i zdjęcia:

 • Enom.com
 • Squote.de
 • PagerDuty.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author