Najlepszy hosting dla Indii

Jako agencja cyfrowa z dużą ilością kont hostingowych (mamy wiele pobocznych projektów i lubimy eksperymentować ��), powiedziałbym, że mamy dobry pomysł na to, co definiuje świetnego dostawcę usług hostingowych.

Pisząc naszą stronę internetową z recenzjami, wzięliśmy pod uwagę wiele czynników, ale najważniejsze były �� wsparcie i szybkość. Wybraliśmy te 2, ponieważ jeśli któreś z nich są niższe, miałoby to ogromny wpływ na potencjalny sukces Twojej witryny.

Kilka marek / witryn, które zawierają linki do naszych treści:
Polecane na stronach

Na podstawie naszych badań i recenzji hostingu są to 9 najlepszych usług hostingowych dla Indii:

 1. Hostinger India – najlepszy ogólny hosting
 2. HostGator India – Hosting drugiego miejsca
 3. Hosting A2 – najlepszy hosting dla resellerów
 4. SiteGround – najlepszy hosting WordPress
 5. InMotion Hosting – świetny hosting biznesowy
 6. GreenGeeks – Best Green Web Host
 7. CloudWays – najlepszy hosting w chmurze
 8. DreamHost – Świetny Host Premium
 9. BlueHost India – świetny hosting dla blogerów

Najlepszy hosting Indie recenzje 2020

1. Hostinger

Logo Hostingera

Strona internetowa: hostinger.in
Cena: Rs. 51
Miejsce na dysku: 10 GB
Wsparcie: czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: Tak

Przy 51 / / m naprawdę trudno pokonać Hostingera, jeśli chodzi o oferowaną wartość. Mimo że ich pojedynczy plan jest wyjątkowo tani, wciąż ma 10 GB miejsca na dysku SSD, jakość wsparcia 24/7 i niesamowicie płynną konfigurację.

Zbudowany na zamówienie panel sterowania jest przyjemnością w pracy, a nawet zawiera własny program do tworzenia stron internetowych. Chociaż zdecydowanie zalecamy używanie WordPressa (UWIELBIAMY WP) do budowy Twojej witryny, miło jest wiedzieć, że oprócz zwykłego CMS-a mają również swojego własnego kreatora.

Ich obsługa klienta 24/7 jest bardzo responsywna i pomocna, co jest imponujące, ponieważ większość hostów budżetowych nie ma wsparcia, ale nie Hostinger! Ogromne kciuki w górę od nas w tej dziedzinie.

Technologia Hostingera

Jeśli chodzi o typy hostingu, oferują one podstawowy hosting współdzielony (większość osób będzie potrzebować tego typu), hosting w chmurze, hosting WordPress i hosting VPS.

Udostępniane plany hostingowe są następujące:

 1. Pojedynczy plan hostingowy: super tani i idealny do zmoczenia stóp, ma większość funkcji planów premium. Dozwolona jest 1 witryna z tym planem.
 2. Premium Hosting plan: dla tych, którzy chcą skalować, bezpłatną nazwę domeny, nieograniczoną liczbę witryn i podwoić moc swoich witryn.
 3. Business Hosting plan: jeśli chcesz naprawdę poważnie podejść. Wszystkie powyższe funkcje + codzienne kopie zapasowe, a nawet więcej zasobów serwera, aby Twoje witryny były jak najszybciej.

Ponadto we wszystkich planach hostingowych mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W naszej książce jest to oczywiste!

Plusy

 • Super tanie
 • Wsparcie jakości
 • Globalna sieć serwerów
 • Łatwy w użyciu

2. HostGator

Logo Hostgator

Strona internetowa: www.hostgator.com
Cena: Rs. 99
Miejsce na dysku: bez ograniczeń
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety

Założona w 2002 roku HostGator jest rzeczywiście jedną z najpopularniejszych firm hostingowych. Otrzymanie tego jako hosta internetowego pozwoli Ci tworzyć profesjonalnie wyglądające, funkcjonalne i piękne witryny – i jest również przyjazny dla użytkownika.

Są jednym z niewielu dostawców hostingu, którzy oferują niedrogie plany z nieograniczoną przestrzenią i przepustowością, żeby wymienić tylko kilku. Ich pakiety hostingowe obejmują współdzielone, odsprzedawcę, VPS, serwery dedykowane, WordPress i chmurę.

Dzięki aktualizacji programu HostGator zyskujesz więcej. W tej chwili pakiet dla dzieci jest ich najpopularniejszym planem, ponieważ jest świetnym punktem wyjścia. Możesz jednak zacząć od planu Hatchlinga, zwłaszcza jeśli chcesz zacząć od jednej strony internetowej. Pamiętaj, że ma już niezmierzone pasmo, nawet jeśli jest to ich najtańszy plan. I oczywiście zawsze możesz uaktualnić do biznesplanu, jeśli twoje potrzeby wymagają więcej funkcji.

Cóż, HostGator gwarantuje 99,9% czasu sprawności. A ta gwarancja zawiera obietnicę, że zwrócą ci kredyt miesięczny, jeśli nie wywiążą się z tego zobowiązania. Jednak z uwagi na konsekwentne działanie programu HostGator wątpimy, czy kiedykolwiek uzyskasz od nich jakiekolwiek zwroty (i znowu, to dobra rzecz, ponieważ potrzebujesz uptime, a nie rekompensat).

Właśnie z powyższych powodów (i więcej poniżej) daliśmy im miejsce numer 1. Naszym zdaniem naprawdę zasługują na to.

Prędkość

Posiadanie szybkich i niezawodnych serwerów jest prawdopodobnie jednym z powodów, dla których HostGator jest tak popularny.

Nie trzeba dodawać, że użytkownicy z całego świata również doświadczą dużej prędkości, gdy hostujesz swoją witrynę na HostGator (pamiętaj, że mają klientów z całego świata). Ich serwery w USA są po prostu bardzo potężne, dlatego.

Wsparcie

HostGator szczyci się tym, że zapewnia klientom wsparcie 24/7/365. Zawsze znajdzie się ekspert HostGator, który pomoże ci rozwiązać twoje problemy i wątpliwości za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i poczty e-mail. Ich baza wiedzy artykułów jest również bardzo pomocna, jeśli masz problemy z rozwiązywaniem problemów.

Plusy

 • Wartość pieniądza
 • Duża prędkość

3. Hosting A2

Logo hostingu A2

Strona internetowa: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD
Miejsce na dysku: Nieograniczone
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: Tak

Prawdopodobnie nie słyszałeś o A2 Hosting – ale tak naprawdę istnieje od 2001 roku. I chociaż przez lata utrzymywali niski profil, w rzeczywistości cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników. W rzeczywistości prawie zawsze wpisują 10 najlepszych opinii na temat hostingu witryn internetowych (tak, są tak dobre).

A2 Hosting zawiera 3 współdzielone pakiety hostingowe, takie jak:

 1. Lite – za jedyne 3,92 USD miesięcznie, ten pakiet pozwoli ci mieć 1 stronę internetową, nieograniczoną przestrzeń dyskową i nieograniczoną przepustowość.
 2. Swift – za 4,90 USD miesięcznie ich plan Swift oferuje 2 razy więcej zasobów niż ich najtańszy plan. Dzięki temu planowi możesz mieć nieograniczoną liczbę stron internetowych, a także uzyskać nieograniczoną przestrzeń dyskową i nieograniczoną przepustowość.
 3. Turbo – Jako najszybszy plan A2 Hosting pakiet ten kosztuje 9,31 USD miesięcznie. Oprócz nieograniczonej liczby witryn internetowych, nieograniczonej przestrzeni dyskowej i nieograniczonej przepustowości plan obejmuje również akcelerator witryn A2 Hosting.

Patrząc na ich pakiety hostingowe, możesz zauważyć, że wraz z aktualizacją planu zyskasz więcej funkcji i prędkości.

Oto, co najbardziej lubimy w A2 Hosting – ich gwarancja zwrotu pieniędzy Anytime. Mają standardową 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, ale mają także gwarancję zwrotu pieniędzy Anytime dla tych, którzy subskrybują swoje dłuższe plany.

Tak więc, jeśli zdecydujesz się zapłacić za 3 lata, aby zaoszczędzić pieniądze (dłuższe plany mają największe zniżki na pakiety hostingowe, wiesz), a następnie zdecydujesz się anulować swój plan po, powiedzmy, 1 roku – otrzymasz zwrot w wysokości równowartości niewykorzystane 2 lata (proporcjonalnie). Istnieją jednak pewne zastrzeżenia – opłata za rejestrację domeny i opłata za migrację (jeśli występują) nie zostaną zwrócone. Mimo to ich gwarancja zwrotu pieniędzy Anytime nie jest z tego świata.

Jeśli chodzi o gwarancję dostępności, zobowiązują się do zapewnienia swoim klientom 99,9% czasu dostępności. Realistycznie rzecz biorąc, nie są idealne w tej dziedzinie – ale nadal są dobre.

Prędkość

Spójrz na nazwę ich planów cenowych, a zauważysz, że istnieje jeden wspólny motyw – prędkość (Lite, Swift, Turbo). Cóż, naprawdę masz gwarancję, że masz szybką witrynę z A2 Hosting (to ich najlepszy punkt). Pomyśl więc o ich planach w ten sposób – jeden jest szybki, drugi jest szybszy, a ostatni jest najszybszy.

Wsparcie

Zespół wsparcia A2 Hosting jest dobry. Ich baza wiedzy jest pełna pomocnych artykułów, które okażą się pomocne w przypadku rozwiązywania problemów. A jeśli chcesz z kimś porozmawiać, możesz to zrobić przez e-mail, telefon i czat na żywo.

Plusy

 • Serwery w USA, Europie i Singapurze (SG jest świetny dla witryn NZ)
 • Nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość na wszystkich planach
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie

Cons

 • Brak serwerów w Indiach
 • Najtańszy plan jest ograniczony i niezbyt szybki
 • Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu nie jest tak niezawodna

4. SiteGround

Logo SiteGround

Strona internetowa: www.siteground.com
Cena: 3,95 USD
Miejsce na dysku: 10 GB
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: Tak

Założona w 2004 r. Witryna SiteGround obsługuje obecnie ponad milion witryn internetowych na całym świecie. Ich opcje hostingu obejmują współdzielone, WordPress, serwery dedykowane i chmurę. Ich potężne serwery zlokalizowane na całym świecie umożliwiają zaspokojenie potrzeb ich użytkowników. W rzeczywistości SiteGround jest polecany przez sam WordPress. Ale oczywiście może również obsługiwać inne systemy zarządzania treścią (CMS).

SiteGround jest najbardziej popularny ze względu na wspólne plany. Mają do tego 3 systemy wyceny, a my powiemy ci więcej o nich na poniższej liście.

 1. StartUp – jest to ich zalecany plan rozpoczęcia obecności w sieci. Przy wstępnej cenie 3,95 USD miesięcznie (normalna cena to 11,95 USD) masz dozwoloną 1 stronę internetową i 10 GB przestrzeni dyskowej. Możesz także mieć do 10 000 odwiedzających miesięcznie.
 2. GrowBig – SiteGround zaleca ten pakiet do rozwijających się witryn. Za 5,95 USD miesięcznie (normalna cena to 19,95 USD) możesz mieć nieograniczoną liczbę stron internetowych wraz z 20 GB przestrzeni dyskowej i 25 000 odwiedzających miesięcznie.
 3. GoGeek – jeśli chcesz tego, co najlepsze z SiteGround, oferuje swój najwyższy plan w cenie wstępnej 11,95 USD (normalna cena to 34,95 USD). Oferuje nieograniczoną liczbę stron internetowych, 30 GB przestrzeni dyskowej i 100 000 odwiedzających miesięcznie.

Nazwy planu SiteGround dają wyobrażenie o tym, co otrzymujesz. Jeśli chcesz poznać ich podstawowe funkcje, możesz zadowolić się pakietem StartUp (lub zacząć od niego). Jeśli jednak chcesz mieć funkcje premium w swoim pakiecie, wybierz plan GrowBig. Idź do ich planu GoGeek, jeśli chcesz, aby najlepsze (geeky funkcje) zawarte w pakiecie.

SiteGround jest również jednym z odważnych dostawców hostingu, który zapewnia 99,9% czasu nieprzerwanej pracy – i pewne wynagrodzenie, jeśli nie dotrzymają tej obietnicy. Pamiętaj jednak, że mówimy o przeciętnym czasie działania wynoszącym 99,9% rocznie, a nie co miesiąc.

Oto oferta. Zapewnią ci darmowy hosting przez miesiąc, gdy ich roczny czas pracy spadnie gdzieś pomiędzy 99,0 a 99,9%. A jeśli spadnie jeszcze niżej, dadzą Ci 1 miesiąc na każdy procent. Łał. Ale z drugiej strony SiteGround ma naprawdę dobry czas pracy – szanse są niewielkie, że kiedykolwiek spadną poniżej ich rocznej gwarancji dostępności 99,9%.

Prędkość

Serwery danych SiteGround (znajdujące się w Wielkiej Brytanii, Chicago, Holandii i Singapurze) są bardzo BARDZO niezawodne. Są wystarczająco mocne, aby osiągnąć globalny zasięg, to na pewno. Co więcej, SiteGround jest również wyposażony w bezpłatny CDN (CloudFlare), który również przyczynia się do szybkości jego działania.

Wsparcie

Istnieje wiele sposobów łączenia się ze specjalistami SiteGround – mają oni dostęp do telefonu, czatu na żywo i poczty e-mail przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Plusy

 • Świetna obsługa klienta
 • Wiele centrów danych na całym świecie
 • Polecane przez WordPress

Cons

 • Brak serwerów w Indiach
 • Wysokie stawki odnowienia (do 3 razy)
 • Brak wolnych domen

5. Hosting ruchu

logo hostingu inmotion

Strona internetowa: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 USD
Miejsce na dysku: Nieograniczone
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: nie

InMotion buduje dobrą reputację od swojej pierwszej koncepcji w 2001 roku. Obecnie obsługuje około 300 000 stron internetowych z klientami z całego świata. Opcje hostingu obejmują serwery współdzielone, VPS, reseller, WordPress i serwery dedykowane.

Koncentrując się na hostingu na poziomie biznesowym, InMotion ma 3 wspólne plany hostingowe:

 1. Uruchomienie – oferują za to wstępną cenę 3,99 USD (normalna cena to 7,99 USD). Możesz mieć do 2 stron internetowych i uzyskać nieograniczoną przestrzeń i nieograniczoną przepustowość.
 2. Moc – ich plan w średniej cenie ma wstępną cenę 5,99 USD (normalna cena to 9,99 USD). W tym planie możesz korzystać z maksymalnie 6 witryn, a także uzyskać nieograniczoną przestrzeń i przepustowość.
 3. Pro – ich plan najwyższej ceny ma teraz wstępną cenę 13,99 USD (normalna cena to 15,99 USD). Dzięki temu możesz mieć nieograniczoną liczbę witryn, a także uzyskać nieograniczoną przestrzeń i nieograniczoną przepustowość.

Wiedz, że plan mocy jest 2 razy lepszy niż plan uruchomienia (ich najtańszy plan). Jednak ich plan Pro jest 2 razy lepszy pod względem funkcji i wydajności niż plan Power. Dlatego każdy plan staje się coraz lepszy wraz z aktualizacją.

Jeśli chodzi o gwarancję dostępności przez InMotion, zobowiązują się do zapewnienia swoim klientom 99,95% gwarancji dostępności. I tak, mogą mniej więcej to zrealizować – są niezawodni, dlatego stworzyli tę listę.

Prędkość

InMotion ma przyzwoitą prędkość. W rzeczywistości ich prędkość jest ponad przyzwoita – są szybkie. Jest to dobre dla SEO i ogólnego doświadczenia użytkownika.

Jeśli prędkość jest jednym z twoich głównych problemów, wiedz, że InMotion jest bezpiecznym zakładem w tym obszarze.

Wsparcie

InMotion oferuje wiele opcji obsługi klienta, od obszernych dokumentów (artykułów w bazie wiedzy) po e-mail (system biletowy), wsparcie telefoniczne, czat na żywo i komunikację na skype. Pamiętaj jednak, że otrzymują mieszane recenzje, jeśli chodzi o jakość ich opcji pomocy technicznej. Przez większość czasu są dobrzy – ale zdarzają się też chwile, kiedy nie są tak dobrzy w tym aspekcie swojej działalności.

Plusy

 • Hojne gwarancje zwrotu pieniędzy (30 dni w przypadku udostępniania, 90 dni w przypadku VPS i sprzedawcy)
 • Niezawodny czas pracy
 • Nieograniczona przestrzeń i nieograniczona przepustowość nawet na najniższym planie

Cons

 • Serwery są tylko w USA
 • Drogie plany odnowienia
 • Długi proces weryfikacji, szczególnie dla osób spoza USA

6. GreenGeeks

Logo GreenGeeks

Stronie internetowej: www.greengeeks.com
Cena £:
2,95 USD
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

GreenGeeks został założony w 2008 roku i znalazł się na naszej liście najlepszych hostingu z wielu powodów (jak się wkrótce przekonasz). Mają wiele opcji hostingu, takich jak udostępnianie, reseller, WordPress i VPS. Dzięki potężnym centrom danych w Phoenix, Chicago, Montrealu, Toronto i Amsterdamie ich klienci na całym świecie korzystają z ich usług.

Tym, co wyróżnia GreenGeeks na tle konkurentów (w tym tych z tej listy), jest ich zaangażowanie w ochronę środowiska. Są przyjaznym dla środowiska gospodarzem i zwracają 3 razy (300%) energię zużywaną na energię odnawialną. Tak, wszystkie strony internetowe swoich klientów są zasilane energią odnawialną. To nie jest niesamowite?

Jeśli dbasz o środowisko, tak jak my, z dumą będziesz uczestniczyć w wysiłkach GreenGeek na rzecz pomocy matce naturze. Możesz nawet zdecydować się na użycie ich zielonego logo certyfikacyjnego na swojej stronie internetowej, aby jeszcze bardziej zwiększyć świadomość.

Zaangażowanie w uptime GreenGeeks wynosi 99,9% i możemy powiedzieć, że odnotowują ten limit.

Prędkość

Szybkość jest w rzeczywistości jednym z najsilniejszych punktów GreenGeeks – priorytetowo traktują ten obszar w swoich usługach i widać to w ich wydajności. Oprócz posiadania potężnych serwerów, używają również SSD do przechowywania zamiast HDD (SSD jest szybszy). Korzystają również z CDN w swoich usługach (korzystają z CloudFlare).

Wsparcie

Zespół wsparcia GreenGeeks to niezawodny zespół. Mają całodobowy system sprzedaży biletów (e-mail), wsparcie telefoniczne i czat. Ich baza wiedzy zawiera pomocne artykuły i samouczki dotyczące różnych kategorii (np. Strona internetowa, domena, hosting itp.).

Plusy:

 • Konfiguracja przyjazna dla środowiska (super zielona!)
 • Nieograniczona przestrzeń dyskowa i nieograniczona przepustowość we wszystkich planach
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Cons

 • Brak serwerów w Indiach
 • Ceny wstępne są dobre tylko w przypadku płatności 3-letnich.

7. Cloudways

Logo Cloudways

Stronie internetowej: www.cloudways.com
Cena £:
10 USD
Miejsca na dysku: 25 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

CloudWays, jak sama nazwa wskazuje, jest dostawcą hostingu w chmurze. Istnieje od 2012 roku i stale rośnie przez lata.

Działając jako pomost między klientami a dostawcami usług hostingowych, ułatwia wszystkim użytkownikom. Działa to tak, że wybierasz system zarządzania treścią (np. WordPress), a następnie serwer dla swojej witryny. Możesz wybrać jedną z następujących opcji:

 1. DigitalOcean
 2. Vultr
 3. GCE
 4. AWS
 5. Linode

Oto, co dostaniesz z ich planami początkowymi:

 1. Plan startowy DigitalOcean (10 USD) – 20 GB miejsca, 1 GB pamięci RAM, przepustowość 1 TB.
 2. Plan startowy Vultr (11 USD) – 25 GB miejsca, 1 GB pamięci RAM, przepustowość 1 TB.
 3. Plan startowy GCE (33,30 USD) – 20 GB miejsca, 1,7 GB pamięci RAM, przepustowość 2 TB.
 4. AWS Starter Plan (36,51 USD) – 4 GB miejsca, 1,75 GB pamięci RAM, przepustowość 2 TB.
 5. Plan startowy Linode (12) – 25 GB miejsca, 1 GB pamięci RAM, przepustowość 1 TB.

Jeśli zastanawiasz się nad dostawcą usług hostingu w chmurze, zwróć uwagę, że CloudWays jest jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszym – znowu, dlatego trafili na naszą listę).

Prędkość

Gdy wybierzesz dostawcę hostingu w chmurze, masz dużą szybkość serwera. Powodem tego jest to, że hosting w chmurze wymaga użycia klastrów serwerów zlokalizowanych na całym świecie. Jeśli użytkownik potrzebuje dużej ilości zasobów, inne serwery są zawsze dostępne jako kopie zapasowe. Dlatego szanse na wyłączenie w przypadku przeciążenia są niewielkie.

Wsparcie

CloudWays ma bazę wiedzy artykułów na swojej stronie internetowej. I oczywiście zawsze możesz uzyskać wszystkie potrzebne informacje w Internecie (poprzez dokumentację, samouczki wideo, fora itp.).

Jeśli chcesz porozmawiać z ekspertem, możesz również skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Cloudways 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i poczty e-mail (system sprzedaży biletów).

Plusy:

 • Hostuj nieograniczoną liczbę stron internetowych
 • Wysoce skalowalny
 • Wielu dostawców

Cons:

 • Plany są dość drogie
 • Potrzebna jest wiedza techniczna
 • Brak panelu sterowania

8. Dreamhost

Logo DreamHost

Stronie internetowej: www.dreamhost.com
Cena £:
7,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

DreamHost prawdopodobnie znasz już od 1996 roku. Obecnie obsługuje około 1,5 miliona witryn, a liczba ta rośnie każdego dnia.

Ich opcje hostingu obejmują współdzielone, dedykowane, VPS, chmurę i WordPress. Ich najbardziej popularnym jest hosting dzielony i możesz subskrybować abonament i płacić co miesiąc, rok lub co trzy lata (co 3 lata). Bardziej szczegółowe opisy ich planów hostingowych są wymienione poniżej.

 1. Shared Starter – z ceną wstępną wynoszącą zaledwie 2,59 USD miesięcznie, ten plan pozwala ci mieć 1 stronę internetową i darmową domenę przez 1 rok (jeśli płacisz z góry przez 1 cały rok). Otrzymasz również nieograniczony ruch, nieokreśloną przepustowość, miejsce na dysku SSD i bezpłatny certyfikat SSL.
 2. Shared Unlimited – w cenie 5,95 USD (cena wstępna), ten plan pozwala na nieograniczoną liczbę stron internetowych, bezpłatną domenę na 1 rok (jeśli płatne rocznie), nieograniczony ruch, nieokreśloną przepustowość, miejsce na dysku SSD i bezpłatny certyfikat SSL.

Jak widać, DreamHost ma tylko 2 plany cenowe dla opcji dzielonego hostingu. Pakiet Shared Starter jest świetny dla startupów, a Shared Unlimited jest bardziej przeznaczony dla witryn firmowych. Możesz wybrać najtańszy plan, aby po prostu przetestować – mając wiedzę, którą możesz uaktualnić w dowolnym momencie.

Tym, co zrobiło na nas największe wrażenie w DreamHost, jest gwarancja 100% dostępności. Jest to faktycznie uwzględnione w ich warunkach świadczenia usług – ich klienci otrzymają rekompensatę, jeśli nie dotrzymają tej obietnicy.

Oto oferta. Zapewnią ci całodzienny hosting za każdą godzinę przestoju z ich strony. Istnieją jednak wyjątki, takie jak ogłaszane przestoje i przerwy w świadczeniu usług. Ponadto maksymalna opłata od klienta w wysokości 10% przy następnej opłacie za odnowienie. Podsumowując, to wciąż dobry interes.

Pamiętaj również, że przestoje będą liczone na podstawie raportów klientów. Musisz przesłać zgłoszenie i zgłosić problem, aby policzyć przestoje. Mimo wszystko jest dobrze – jak wiadomo, dołożą wszelkich starań, aby nie mieć przestojów, aby nie stracić pieniędzy w procesie.

Prędkość

Prędkość DreamHost jest dobra – ale nie tak dobra, jak główni pretendenci w tym raporcie. Pamiętaj, że idealny czas ładowania strony wynosi 1 sekundę lub krócej. A DreamHost czasami ma problemy w tym obszarze (ale tylko trochę).

Wsparcie

Jeśli chodzi o obsługę klienta, DreamHost z pewnością może to zapewnić. Mają czat na żywo przez całą dobę, co jest świetne. Możesz także skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty e-mail i konta na Twitterze. Oczywiście mają również bazę wiedzy zawierającą przydatne artykuły i fora do dyskusji.

Pamiętaj, że nie mają wsparcia telefonicznego. Zapewniają jednak możliwość subskrybowania funkcji oddzwaniania. Musisz jednak za to dodatkowo zapłacić (naszym zdaniem jest to nadal dobra opcja).

Plusy:

 • 97-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy za płatności kartą kredytową (tylko hosting dzielony)
 • Plany jakości
 • Gwarancja 100% czasu sprawności

Cons:

 • Brak gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku innych planów
 • Brak serwerów w Indiach
 • Drogie opłaty za przedłużenie

9. Bluehost

Logo Bluehost

Stronie internetowej: www.bluehost.com
Cena £:
3,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: 50 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

BlueHost to bardzo duży dostawca hostingu. Wraz ze swoimi siostrzanymi firmami (HostMonster, iPage i FastDomain) obsługuje obecnie ponad 2 miliony witryn na całym świecie. Opcje hostingu obejmują udostępnianie, dedykowane, VPS i chmurę – ich najpopularniejszą usługą hostingową jest hosting dzielony.

Hosting dzielony BlueHost zawiera 4 plany cenowe:

 1. Plan podstawowy – z ceną wstępną 3,95 USD (normalna cena to 7,99 USD), możesz utworzyć 1 witrynę internetową w tym planie. Zapewnia także 50 GB miejsca na dysku SSD, niepomierną przepustowość, nazwę domeny i bezpłatny certyfikat SSL.
 2. Plan Plus – za jedyne 5,95 USD jako cena wstępna (zwykła cena to 10,99 USD), możesz utworzyć nieograniczoną liczbę stron internetowych z tym planem. Otrzymasz także nieograniczone miejsce na dysku SSD, nieokreśloną przepustowość i bezpłatny certyfikat SSL.
 3. Choice Plus – również z ceną wstępną 5,95 USD (normalna cena 14,99 USD), otrzymujesz nieograniczoną liczbę stron internetowych, nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD, nieokreśloną przepustowość i bezpłatny certyfikat SSL z tym planem.
 4. Pro Plan – ich najdroższy plan ma teraz wstępną cenę 13,95 USD (normalna cena to 23,99 USD). Zapewnia to nieograniczoną liczbę stron internetowych, nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD, nieokreśloną przepustowość i bezpłatne SSL.

Nie trzeba dodawać, że wraz z aktualizacją planu uzyskasz więcej funkcji, mocy i szybkości. To, co niezwykłe w przypadku wstępnych cen BlueHost, to to, że oferują tę samą stawkę dla planów Plus i Choice Plus. Podczas gdy droższy plan (w cenach standardowych) ma tę samą stawkę wprowadzającą, co tańszy plan, należy pamiętać, że wiąże się on z wyższymi stawkami odnowienia.

Jeśli chodzi o gwarancję dostępności, BlueHost zobowiązuje się do 99,99% dostępności. I uwierz nam, gdy mówimy, że to naprawdę jedna z najbardziej niezawodnych firm, jeśli chodzi o dostępność.

Prędkość

Nie będziesz mieć problemu z prędkością, jeśli zdecydujesz się na BlueHost jako swojego dostawcę hostingu. Są one dostarczane z bezpłatnym CDN (CloudFlare) i wystarczy go aktywować w panelu sterowania, aby z niego korzystać.

Wsparcie

BlueHost ma centrum pomocy z przydatnymi artykułami i przewodnikami dla swoich klientów. Jeśli chcesz porozmawiać z zespołem pomocy technicznej, możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty e-mail (system sprzedaży biletów) lub czatu na żywo (24/7).

Plusy:

 • Dobre bezpieczeństwo
 • Konkurencyjne ceny
 • Przyjazny użytkownikowi

Cons:

 • Wysokie wskaźniki odnowienia
 • Brak możliwości zwrotu pieniędzy za nazwy domen
 • Usługi migracji witryn nie są bezpłatne

web hosting india research

Web Hosting India: Jak znaleźć najlepszy?

Który dostawca usług hostingowych powinienem wybrać, to jedno z najczęściej zadawanych pytań (i to, jak właściwie zbudować stronę internetową). Te, które są uważane za najlepsze, oparte są na opinii i obiektywności. Chociaż możesz przeszukiwać Internet bez końca, łatwiej jest zdecydować, który wybrać, kiedy masz wszystkie informacje pod ręką.

Ta strona pomoże ci wybrać ulubionego dostawcę usług hostingowych. Szukając najlepszej firmy hostingowej dla Indii, należy pamiętać o kilku rzeczach. Musisz wziąć pod uwagę rodzaje hostingu oraz funkcje, których powinieneś szukać.

Rodzaje hostingu w Indiach

Chociaż na początku działalności działały bezpłatne i niedrogie opcje, jej potrzeby wzrosną, a więc hosting będzie musiał się zmienić. Różne rodzaje usług hostingowych witryn mogą być mylące i ważne jest, aby wiedzieć, co to jest, abyś mógł wybrać najlepszy typ dla swoich potrzeb.

Shared Hosting

wspólna grafika hostingowaHosting współdzielony jest najczęstszym rodzajem, tutaj host umieszcza wiele witryn na jednym serwerze, wszystkie strony współużytkują zasoby serwera. Hosting współdzielony jest świetną opcją dla osób poszukujących niedrogiego hostingu, jest prosty i nie wymaga zaawansowanej wiedzy do zarządzania oraz ma wygodny panel sterowania (zwykle cPanel). Dwie największe obawy dotyczą tego, że można łatwo zagrozić bezpieczeństwu, a hosting dzielony nie jest w stanie obsłużyć dużego ruchu na stronie. Hosting współdzielony to świetna opcja dla małych firm lub firm z ograniczonym budżetem. Większość współdzielonych hostów obsługuje najpopularniejsze systemy CMS, takie jak WordPress, Joomla, Drupal itp.

Hosting VPS

VPS to akronim oznaczający wirtualny prywatny serwer, więc hosting VPS imituje serwer dedykowany w udostępnianym środowisku hostingowym. Technicznie można to postrzegać jako połączenie hostingu serwerów dedykowanych i hostingu współdzielonego. Ponieważ nie jest to w pełni dedykowany serwer, jest tańszy. Można go również dostosowywać, a plany hostingowe są zwykle łatwo skalowalne. Największą wadą jest to, że jest droższy niż hosting współdzielony, ale zyskujesz na nim więcej, a także jest to odpowiednie rozwiązanie dla serwerów gier, najlepsze hosty serwerów Minecraft korzystają z hostingu VPS.

Dedykowany serwer hostingowy

Dedykowany hosting serwera to rodzaj konfiguracji hostingu dedykowany jednej witrynie lub jednemu celowi. Ponieważ ten typ hostingu nie jest dostępny dla wielu klientów, takich jak hosting współdzielony, może obsługiwać duży ruch. Jest również elastyczny, ma wysoką wydajność i jest niezawodny. Ten rodzaj hostingu jest idealny dla dużych korporacji z wymagającymi systemami o kluczowym znaczeniu.

Hosting w chmurze

Hosting w chmurze oparty jest na technologiach obliczeniowych, które pozwalają na nieograniczoną liczbę komputerów działających jako jeden system. Podczas gdy inne technologie hostingowe, w tym zarówno udostępnione, jak i dedykowane, działają tylko na jednym komputerze, hosting w chmurze może korzystać z wielu komputerów i zapewnia bezpieczeństwo, które jest gwarantowane na wielu serwerach. To doskonała opcja dla osób wymagających elastyczności i skalowalności. Ma powtarzające się koszty i nie będziesz mieć kontroli nad konfiguracją. To świetna opcja dla tych, którzy nie chcą bezpośredniej kontroli nad przedsiębiorstwami.

Hosting dla sprzedawców

Reseller Hosting to rodzaj hostingu internetowego, w którym użytkownik ma przydzieloną ilość miejsca na dysku twardym i przepustowość, które mogą być wykorzystane przez stronę trzecią do hostowania stron internetowych. Odsprzedawca zazwyczaj kupuje powierzchnię hurtowo, a następnie sprzedaje ją potencjalnym klientom. Jest to kolejna opcja, która zapewnia elastyczność i jest również bardziej przystępna cenowo. Host zajmuje się obsługą techniczną i możesz skupić się na obsłudze klienta. Ponieważ twoje usługi są ograniczone, jeśli coś pójdzie nie tak, będziesz musiał poradzić sobie ze szkodami, jeśli coś pójdzie nie tak po stronie hosta.

Zarządzany hosting WordPress

Zarządzany hosting WordPress różni się od innych hostingu, ponieważ jest to usługa konsjerża. Wszystkie aspekty techniczne są kontrolowane przez dostawcę hostingu, który koncentruje się tylko na stronach WP. Kontrolowane przez nich aspekty obejmują skalowalność, czas działania strony, codzienne kopie zapasowe, aktualizacje WordPress, szybkość i bezpieczeństwo. Ilość kontroli naprawdę sprawia, że ​​zarówno zalety, jak i wady zarządzanego hostingu wp. To świetnie, jeśli masz mniej kontroli (ale niesamowite bezpieczeństwo, szybkość i wsparcie), jak wiele początkujących firm, ale jeśli jesteś większym biznesem, możesz uznać to za wadę.

programowanie serwerów w Indiach

Jakich funkcji szukam?

Teraz, gdy masz podstawową wiedzę na temat różnych rodzajów hostingu dla Indii, musisz wiedzieć, jakich funkcji powinieneś szukać w zależności od wielkości firmy i tego, co chcesz osiągnąć. Te rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, szukając usługi hostingowej, zamieni stresujący projekt w zabawny.

Lokalizacja serwera

mapa lokalizacji serweraMusisz upewnić się, że usługa hostingowa, której używasz, ma siedzibę w Indiach lub w ich okolicach (Singapur jest prawdopodobnie najlepszym wyborem tutaj). Powód tego jest prosty. Jeśli oprzesz swoją witrynę w innym kraju, spowoduje to problemy z prędkością. Wystąpią opóźnienia, wolniejsze czasy ładowania i po prostu ogólne opóźnienie. Aby proces był wyjątkowo łatwy, utrzymuj wybraną przez siebie usługę hostingową (jeśli zdarzyło się, że mieszkasz gdzie indziej, mamy również porównania hostingu z Australii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Irlandii, Malezji, Brazylii, Pakistanu, Indonezji, i Nowa Zelandia).

Miejsca na dysku

Pamięć masowa ma znaczenie, ponieważ określa liczbę plików, które można przesłać na swoją stronę internetową. W przypadku małych firm lub może bloga wystarczy prosta strona internetowa, która wymaga jedynie kilku gigabajtów. Niestety, jeśli jesteś większą firmą lub po prostu masz na myśli większy projekt, potrzebujesz tyle miejsca, ile możesz. Będziesz chciał skorzystać z usług hostingowych, które oferują sterowniki SSD, które działają lepiej niż standardowy używany dysk.

Certyfikaty SSL

Serterty SSLPosiadanie certyfikatu SSL jest obecnie koniecznością! Oznacza to posiadanie bezpiecznej strony (https: //), a Google też ją lubi, ponieważ nie ukrywają, że posiadanie certyfikatu SSL jest jednym z czynników rankingu w rankingu w wynikach wyszukiwania. Na szczęście certyfikaty SSL są obecnie bezpłatne i większość dostawców hostingu je oferuje. Jeśli jeszcze nie masz włączonego protokołu SSL, możesz uzyskać bezpłatny certyfikat z Let’s Encrypt.

Czas pracy

Szukając najlepszego hostingu w Indiach, musisz poszukać usługi zapewniającej dobry czas pracy serwera. Zasadniczo 99,9% hostów internetowych w Indiach obiecuje optymalny czas pracy. Obietnicom nie zawsze można zaufać. Zanim poświęcisz siebie lub swoją firmę usługom, zapoznaj się z recenzjami hosta internetowego, który rozważasz, i uzyskaj ogólny konsensus co do tego, jak dobry jest czas pracy.

Wsparcie

Dużą zaletą, na którą należy zwrócić uwagę, jest wsparcie, zarówno usług, jak i klientów. Podczas gdy wielu postrzega je jako ten sam rodzaj wsparcia. Dobra obsługa i obsługa klienta polega na tym, że potrafimy właściwie wyartykułować sposoby rozwiązywania problemów i problemów technicznych, jednocześnie upewniając się, że klient czuje się ceniony i zadowolony. Dobre wsparcie jest koniecznością! Dobrym pomysłem jest sprawdzenie opinii użytkowników o usługach wsparcia, ponieważ nie są one równe, tak jak dowiedzieliśmy się w naszym Porównanie InMotion Hosting vs Bluehost.

Kopie zapasowe

Cechą, o której nie można zapomnieć, ale często jest to system kopii zapasowych. Każda osoba, która pracowała z komputerem o dowolnej pojemności, wie, że tworzenie kopii zapasowych plików i danych jest niezbędne. Tworząc witrynę za pośrednictwem serwera hostingowego, niezwykle ważne jest tworzenie kopii zapasowej bazy danych, plików e-mail i witryny niemal codziennie. Wybierając najlepszy hosting stron internetowych w Indiach, sprawdź, jak często usługa wykonuje kopie zapasowe bazy danych i czy nalicza opłatę za przywrócenie kopii zapasowej.

Pasmo

Przepustowość to ilość danych, które można przesyłać między witryną, użytkownikami i Internetem. Jeśli miałeś komputer z dawnych czasów, zapewne pamiętasz Internet dial-up i przepustowość ślimaka. Szukając hostingu, musisz mieć pewność, że ich oferta jest dobra. Dotyczy to zwłaszcza hostingu współdzielonego. Jeśli witryna na serwerze ma duży ruch, inne strony będą ładowały się wolniej. Pamiętaj więc: im wyższa przepustowość, tym więcej osób może odwiedzić Twoją witrynę.

Liczba dozwolonych domen / witryn dodatków

W przypadku startupów, które szukają najprostszego planu hostingu, prawdopodobnie potrzebujesz tylko jednej witryny. Usługa hostingu oferująca tylko jedną domenę jest również najtańszą opcją, ale jeśli chcesz dodać więcej witryn, musisz mieć pewność, że Twój hosting może ją obsługiwać. Podczas gdy większość planów hostingowych pozwala na dowolną liczbę subdomen, musisz mieć pewność, że mogą one obsługiwać więcej domen, jeśli tego właśnie potrzebuje Twoja firma.

Inne informacje, o których należy pamiętać

Podobnie jak w przypadku większości rzeczy związanych z technologią, ludzie mają wątpliwości co do terminologii związanej z hostingiem. Ludzie często mylą hosting z domeną lub rejestracją domeny, ale żaden z nich nie zastępuje drugiego. Jeśli ktoś mówi o hostingu domeny, zwykle odnosi się do połączenia hostingu z rejestracją domeny. Hosting domen nie jest faktyczny; ludzie po prostu nie znają prawidłowej terminologii dotyczącej hostingu. Rejestracja domeny to czynność polegająca na zakupie i rejestracji nazwy domeny. Jest to usługa, którą oferuje większość planów hostingowych. Oczywiście hosting to przestrzeń online, w której umieszczasz swoje dane, aby pojawiały się w przeglądarkach po wpisaniu nazwy domeny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author