Najlepsze usługi hostingowe VPS w 2020 r. (Które są szybkie i niezawodne?)

Najlepszy hosting VPS

Hosting VPS jest tajemniczo brzmiącą nazwą dla większości właścicieli witryn, a na pierwszy rzut oka nie wyjaśnia, co naprawdę dostajesz, kiedy go kupujesz.

Oto więc wszystko, co musisz wiedzieć o hostingu VPS, a także 8 najlepszych usług VPS na rynku:

Ale po pierwsze, czym jest hosting VPS?

VPS oznacza Virtual Private Server:

 • „Prywatny” oznacza, że ​​wszystkie zasoby serwera są przydzielane prywatnie. Nie udostępniasz tych zasobów innym klientom.
 • „Wirtualny” oznacza, że ​​twój serwer nie jest oddzielną maszyną, ale działa jako wirtualny zestaw na silniejszym serwerze. Ten „nadrzędny” serwer może mieć więcej działających maszyn wirtualnych.

… A jakie są zalety hostingu VPS?

Istnieją dwie główne zalety hostingu VPS.

 • Po pierwsze, konfiguracja VPS zasadniczo gwarantuje stabilność. Zasoby serwera są przydzielane tylko Tobie, co oznacza, że ​​jesteś odporny na to, co robią inni użytkownicy z ich serwerami.
 • Otrzymujesz dostęp do roota i pełną kontrolę nad swoim serwerem. Możesz wybrać oprogramowanie, które zamierzasz zainstalować na serwerze, a następnie możesz skonfigurować to oprogramowanie w dowolny sposób (z uzasadnionego powodu). Pozwala to dopasować konfigurację serwera do aplikacji / strony internetowej.

Ogólnie rzecz biorąc, hosting VPS jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy potrzebują dedykowanych zasobów serwera i nieograniczonej możliwości dostosowywania.

Poniżej znajduje się lista 8 najlepszych usług hostingowych VPS (zarządzanych i niezarządzanych). Porównaliśmy ich wydajność, ceny i funkcje.

1. Liquid Web – Najszybszy zarządzany VPS (15 USD / mc)

Hosting w chmurze Liquid WebPlany zaczynają się od 15,00 USD / mc

Liquid Web Pro:
+ Szybko śr. czas ładowania
+ Nieograniczone strony internetowe
+ W pełni zarządzany
+ Moduł równoważenia obciążenia, dedykowany adres IP
+ Codzienne kopie zapasowe, ochrona DDoS
+ Wsparcie 24/7 przez telefon, e-mail, czat
+ Cloudflare CDN, bezpłatny SSL
Liquid Web Cons:
– Duży wzrost ceny, jeśli chcesz płacić miesięcznie

Liquid Web jest znany w branży hostingowej z szerokiej gamy ofert hostingowych. Mają wszystko – od niedrogich zoptymalizowanych konfiguracji dla małych sklepów internetowych i witryn WordPress, aż po serwery na poziomie przedsiębiorstwa, które kosztują tysiące dolarów.

Ich plany hostingowe VPS w chmurze znajdują się gdzieś pomiędzy cenami. Ponadto oferują doskonały czas sprawności na poziomie 99,99% i wyjątkowy czas ładowania ~ 400 ms.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

292 msŚrednia prędkość

100%Średni czas pracy

Adres URL witryny testowej: hostingfacts-lquidwb-cloud.com / Online od: lutego 2020 r. / Zobacz pełne statystyki

Liquid Web prowadzi własną infrastrukturę hostingową pięć centrów danych – dwoje z nich w USA, a także w Londynie, Amsterdamie i Sydney.

Konfiguracje VPS są gotowe do obsługi wszystkiego, co możesz na nich rzucić pod względem ruchu i oferują łatwą integrację z Cloudflare CDN i Akamai. Zintegrowana jest także ochrona DDoS, moduł równoważenia obciążenia chmury, warstwy ochrony serwera i ocena podatności.

Jest to w pełni zarządzany VPS, który zapewnia codzienne kopie zapasowe i bezpłatne migracje stron internetowych (na żądanie).

Wreszcie, jeśli potrzebujesz pomocy przy konfigurowaniu, wsparcie jest dostępne 24/7. To powiedziawszy, być może będziesz musiał poczekać chwilę na odpowiedź czatu na żywo.

cennik

Liquid Web oferuje pakiety hostingowe VPS od 15 USD miesięcznie, jeśli płacisz za dwa lata z góry. Miesięczna opłata wynosi 59 USD, co stanowi znaczny wzrost. Za tę cenę otrzymujesz:

 • Nieograniczona liczba witryn
 • 2 GB pamięci RAM
 • 2 vCPU
 • 40 GB miejsca na dyskach SSD
 • 10 TB przepustowości
 • Działa pod Linuksem

Warto zauważyć, że Liquid Web używa InterWorx jako panelu kontrolnego hostingu. Chociaż funkcjonalne, jest to mniej popularne rozwiązanie, które może zwiększyć twoją krzywą uczenia się. Jeśli chcesz użyć czegoś bardziej znanego – na przykład cPanel lub Plesk – są one również dostępne, ale za dodatkową opłatą.

Hosting na serwerach Windows jest również możliwy i zaczyna się od 54 USD miesięcznie, gdy jest płacony przez dwa lata z góry.

Liquid Web nie oferuje zwrotów za swoje plany VPS.

Niedrogi, szybki i niezawodny VPS do obsługi jednej lub wielu stron internetowych

2. ScalaHosting – Najtańszy zarządzany VPS (9,95 USD / mc)

Recenzja Scala VPSPlany zaczynają się od 9,95 USD / mc

Plusy Scala VPS:
+ Nieograniczone strony internetowe
+ W pełni zarządzany
+ Darmowe migracje dla nieograniczonej liczby witryn
+ Dobra skalowalność
+ Codzienne kopie zapasowe, system bezpieczeństwa SShield
+ Dedykowany adres IP
+ Cloudflare CDN
+ Wsparcie 24/7
Wady Scala VPS:
– Certyfikat SSL płatny osobno

Scala Hosting została założona w 2007 roku – stosunkowo niedawno dzięki standardom branżowym – aby udostępnić hosting VPS każdemu. Obecnie oferują różne rodzaje hostingu, ale ich konfiguracje VPS pozostają flagowym produktem.

Scala daje 99,99% gwarancji nieprzerwanej pracy. Jednak w praktyce liczba ta jest nieco niższa zgodnie z naszymi konfiguracjami testowymi. Czasy ładowania są zadowalające.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

897 msŚrednia prędkość

99,98%Średni czas pracy

Adres URL witryny testowej: hostingfacts-scla-vps.com / Online od: lutego 2020 / Zobacz pełne statystyki

Scala prowadzi własną infrastrukturę hostingową z dwoma centrami danych: jednym w USA (Dallas) i jednym w Europie (Bułgaria).

Plany hostingowe VPS są skalowalne i pozwalają skonfigurować komputer do naprawdę szczegółowego poziomu. Na przykład możesz wybrać, ile rdzeni procesora, pamięci RAM i SSD potrzebujesz – niezależnie od siebie.

Konfiguracja jest również w pełni zarządzana, oferuje nieograniczoną migrację stron i własny system ochrony SShield Security firmy Scala.

Wsparcie jest dostępne 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo. Mogą się także pochwalić, że czasy reakcji biletów wynoszą średnio 15 minut.

Serwery Scali prowadzą niestandardowy panel zarządzania o nazwie SPanel. Na powierzchni wygląda to po prostu na skórkę nad cPanel, więc nie ma krzywej uczenia się.

cennik

Jak wspomniano, ten dostawca VPS oferuje hosting w wielu różnych konfiguracjach, a ponadto możesz dostosować serwer do własnych potrzeb. Na poziomie podstawowym ich plany VPS zaczynają się od 9,95 USD miesięcznie, gdy są wypłacane przez trzy lata z góry (12 USD, gdy są wypłacane miesięcznie). Za tę cenę otrzymujesz:

 • Nieograniczona liczba witryn
 • 2 GB pamięci RAM
 • 1 rdzeń procesora
 • 20 GB miejsca na dysku SSD

Przepustowość nie została ujawniona. SSL jest płatny osobno i zaczyna się od 30 USD rocznie.

Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Najtańszy zarządzany VPS o niezawodnej wydajności

3. HostGator – najbardziej nieograniczony VPS (19,95 USD / mc)

Recenzja HostGator VPSPlany zaczynają się od 19,95 USD / mc

Zalety HostGator:
+ Prawie 100% czasu sprawności
+ Nieograniczone strony internetowe
+ W pełni zarządzany
+ Dwa dedykowane adresy IP
+ Cotygodniowe kopie zapasowe, ochrona DDoS
+ Wsparcie 24/7 przez telefon, czat
Wady HostGator:
– Brak cPanel wliczony w cenę podstawową
– Wysokie opłaty za przedłużenie

HostGator jest jedną z najbardziej znanych firm hostingowych. Oferują kilka rodzajów hostingu, działają jako rejestratorzy domen i mają własne niestandardowe narzędzie do tworzenia witryn.

Uptime jest świetny, co widać w naszych danych testowych poniżej, ale czasy ładowania mogą być lepsze, z obecnymi ustawionymi powyżej znaku jednej sekundy.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

1064 msŚrednia prędkość

99,77%Średni czas pracy

Adres URL witryny testowej: hostingfacts-hstgtr-vps.com / Online od: lutego 2020 r. / Zobacz pełne statystyki

HostGator ma dwa centra danych w USA: w Utah i Teksasie.

Specyfikacja serwera jest odpowiednia w stosunku do ceny i oferuje większą elastyczność niż konfiguracja hostowania serwera współdzielonego. Otrzymujesz pełny dostęp do roota, co oznacza, że ​​możesz robić praktycznie wszystko, co chcesz na swoim serwerze.

Dostępna jest konfiguracja dysku RAID 10, cotygodniowe kopie zapasowe poza witryną i nieograniczona liczba bezpłatnych migracji cPanel na cPanel (plus 90 migracji niestandardowych).

Wsparcie jest dostępne 24/7. Personel jest pomocny, poświęci dodatkowy czas na sprawdzenie konfiguracji i naprawienie rzeczy.

cennik

HostGator oferuje opcje VPS dla hostingu od 19,95 USD miesięcznie przy płatności przez trzy lata z góry (29,95 USD przy płatności miesięcznej). Za tę cenę otrzymujesz:

 • Nieograniczona liczba witryn
 • 2 GB pamięci RAM
 • 2 rdzenie procesora
 • 120 GB miejsca na dysku
 • 1,5 TB przepustowości

Istnieją jednak dwa ukryte koszty. Po pierwsze, twój serwer nie ma panelu sterowania. Zainstalowanie cPanel to kolejne 10 USD miesięcznie. Po drugie, przedłużenia wynoszą 79,95 USD / miesiąc.

Istnieje 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Najbardziej nieograniczony dostawca VPS

4. Bluehost VPS – 18,99 USD / mc (Zarządzane)

Recenzja Bluehost vpsPlany zaczynają się od 18,99 USD / mc

Zalety Bluehost:
+ Szybko śr. czas ładowania
+ Nieograniczone strony internetowe
+ W pełni zarządzany
+ Dedykowany adres IP
+ Codzienne kopie zapasowe, ochrona DDoS
+ Moduł kontroli dostępu
+ Darmowa nazwa domeny na 1. rok
+ Wsparcie 24/7 przez telefon, czat
Wady Bluehost:
– Centra danych tylko w USA

Bluehost oferuje szeroki wybór opcji hostingu i obejmuje prawie wszystkie strony rynku – od tanich serwerów współdzielonych po w pełni sprawne serwery dedykowane. Ich oferta VPS znajduje się gdzieś pośrodku, zapewniając dobrą równowagę funkcji.

Pod względem czasu pracy Bluehost VPS ma wygodnie 99,99%. Na podstawie naszych danych czasy ładowania są również dobre – około 750 ms.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

662 msŚrednia prędkość

100%Średni czas pracy

Adres URL witryny testowej: hostingfacts-bluhst-vps.com / Online od: lutego 2020 / Zobacz pełne statystyki

Bluehost korzysta z własnej infrastruktury serwerowej / środowiska hostingowego, ale nie są bardzo jasne co do lokalizacji swoich centrów danych ani ich liczby.

Pod względem funkcji Bluehost oferuje wszystko, co powinien mieć nowoczesny host VPS, w tym dostęp do roota, nowoczesne technologie, takie jak OpenStack i KVM, gwarantowane zasoby i dynamiczny przydział zasobów.

Istnieją również inne oryginalne funkcje, takie jak natychmiastowe udostępnianie i świetny moduł kontroli dostępu (możesz dać innym osobom dostęp do części twojego konta hostingowego). Zarządzanie serwerem odbywa się za pośrednictwem rozszerzonego panelu sterowania Bluehost, który jest zbudowany na cPanel. Posiada specjalne narzędzia do zarządzania VPS i kontroli WHM.

Wsparcie jest dostępne 24/7, a otrzymasz pomoc i uwagę, których potrzebujesz.

cennik

Plany hostingowe Bluehost VPS zaczynają się od 18,99 USD / miesiąc (na podstawie trzyletniej umowy). Skrócenie czasu obowiązywania umowy powoduje wzrost ceny (miesięcznie 29,99 USD). Za tę cenę otrzymujesz:

 • Nieograniczona liczba witryn
 • 2 GB pamięci RAM
 • 2 rdzenie procesora
 • 30 GB miejsca na dysku SSD
 • 1 TB przepustowości
 • 1 adres IP

Bluehost zawiera również kilka przydatnych bonusów, takich jak dedykowany adres IP, bezpłatna nazwa domeny na pierwszy rok oraz bezpłatny certyfikat SSL.

Cena przedłużenia wynosi 29,99 USD / miesiąc. Bluehost oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

5. InMotion VPS – 22,99 USD / mc (Zarządzane)

Recenzja InMotion vpsPlany zaczynają się od 22,99 USD / mc

Zalety InMotion:
+ Szybko śr. czas ładowania
+ Nieograniczone strony internetowe
+ W pełni zarządzany
+ 3 dedykowane adresy IP, bezpłatny SSL
+ Ochrona przed DDoS
+ Wsparcie 24/7 przez bezpłatny numer, e-mail, czat
Wady InMotion:
– Wyższa cena przedłużenia

InMotion Hosting wyróżnia się pod różnymi kątami w branży hostingu. Oferują nie tylko hosting, ale także oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb freelancerów, właścicieli agencji i sprzedawców. Zasadniczo, bez względu na to, kim jesteś i co chcesz robić w swoim hostingu, InMotion Hosting będzie miał coś dla Ciebie.

Oferują dwa typy hostingu VPS: zarządzany i niezarządzany. W tym miejscu skupimy się na zarządzanych ustawieniach, ponieważ to właśnie wybierze większość ludzi.

Zgodnie z naszymi testami czasy ładowania są bardzo dobre, około 500 ms. Średni czas pracy może być jednak nieco lepszy – obecnie 99,97%.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

361 msŚrednia prędkość

99,99%Średni czas pracy

Adres URL witryny testowej: hostingfacts-inmot-cloud.com / Online od: lutego 2020 r. / Zobacz pełne statystyki

InMotion Hosting ma dwa własne centra danych: jedno w Los Angeles, a drugie w Waszyngtonie.

InMotion Hosting z pewnością nie rozczaruje, jeśli chodzi o funkcje. Wszystkie konta mają schludny pulpit, który pokazuje zużycie zasobów; masz dostęp do konta root, zaplanowane kopie zapasowe i dostęp do bezpiecznych kont e-mail.

Istnieje również bezpłatny transfer migracji witryny – na żądanie za pośrednictwem biletu pomocy technicznej. Ponadto każde konto otrzymuje dwie godziny poświęconego czasu z administratorem systemu T3 w ramach programu Launch Assist InMotion.

Obsługa klienta jest dostępna 24/7. Pracownicy pomocy technicznej mają siedzibę w USA i można się z nimi skontaktować za pośrednictwem bezpłatnych linii telefonicznych, poczty e-mail i czatu na żywo.

cennik

Zarządzane plany hostingu w chmurze VPS w InMotion zaczynają się od 22,99 USD miesięcznie (na podstawie trzyletniej umowy). Płacenie z miesiąca na miesiąc wynosi 54,99 USD. Za tę cenę otrzymujesz:

 • Nieograniczona liczba witryn
 • 4 GB pamięci RAM
 • 75 GB miejsca na dysku SSD
 • 4 TB przepustowości

InMotion Hosting obejmuje również 3 dedykowane adresy IP, bezpłatne SSL (jakkolwiek wielu może być potrzebne), bezpłatną domenę i licencję cPanel Admin 5.

Odnowienia kosztują 64,99 USD / miesiąc. 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

6. Hosting A2 VPS – 25 USD / mc (zarządzany)

A2Hosting vps reviewPlany zaczynają się od 25,00 USD / mc

A2 Hosting Pro:
+ Nieograniczone strony internetowe
+ W pełni zarządzany
+ 2 dedykowane adresy IP, bezpłatny SSL
+ Ochrona KernelCare i DDoS
+ Wsparcie 24/7 przez telefon, e-mail, czat
+ Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie
A2 Wady hostingu:
– Wolne śr. czas ładowania

A2 Hosting to kolejna firma na liście, która stara się zaspokoić różne rodzaje klientów i potrzeb. W ich ofercie znajdziesz wiele rodzajów konfiguracji hostingu (np. Hosting WordPress lub eCommerce), a wiele z nich również w różnych konfiguracjach.

Sam wybór VPS oferuje trzy główne typy konfiguracji: niezarządzany, zarządzany i zarządzany + dostęp do roota (zwany Core VPS).

Czas sprawności jest bardzo dobry i wynosi 99,99%, ale czasy ładowania są nieco zawyżające – obecnie według naszych danych około 1,2 s.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

1134 msŚrednia prędkość

99,99%Średni czas pracy

Adres URL witryny testowej: hostingfacts-a2hsting-cloudvps.com / Online od: lutego 2020 r. / Zobacz pełne statystyki

A2 Hosting prowadzi własną infrastrukturę hostingową z centrami danych w USA (Michigan i Arizona), Amsterdamie i Singapurze.

Konfiguracja serwera VPS na A2 Hosting jest przyjazna dla programistów, zapewniając dostęp do cPanel oraz wszystkich popularnych technologii i platform oprogramowania. Wszystkie te otrzymują także zarządzane instalacje i aktualizacje. Zabezpieczenia serwera i kopie zapasowe są również zarządzane dla Ciebie.

Obsługa klienta jest dostępna 24/7. A2 jest bardzo pewny jakości wsparcia, nazywając je wsparciem ekipy Guru.

cennik

A2 oferuje swoje serwery wirtualne od 25 USD miesięcznie na podstawie dwuletniej umowy. Płacenie miesięcznie wynosi około 61 USD. Za tę cenę otrzymujesz:

 • Nieograniczona liczba witryn
 • 4 GB pamięci RAM
 • 4 rdzenie procesora
 • 75 GB pamięci RAID-10
 • 2 TB przepustowości

A2 wrzuca także bezpłatne migracje stron przez ekipę wsparcia Guru, a ponadto możesz założyć nieograniczoną liczbę kont e-mail.

Uwaga; Jeśli potrzebujesz dostępu do roota, wybierz z zakresu Core VPS (ta sama cena; jest to w zasadzie zarządzany VPS + dostęp do roota). A2 oferuje również tanie niezarządzane VPS za jedyne 5 USD miesięcznie.

Odnowienia zaczynają się od 49,99 USD / miesiąc (w zależności od nowej długości umowy).

Istnieje hojna „gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie”.

7. Hostinger VPS – 3,95 USD / mc (niezarządzany)

Recenzja VPS HostingeraPlany zaczynają się od 3,95 USD / mc

Plusy Hostingera:
+ Szybko śr. czas ładowania
+ Najtańszy hosting VPS na liście
+ Nieograniczone strony internetowe
+ Dedykowany adres IP, ochrona DDoS
+ Wsparcie 24/7 przez e-mail, czat
+ Wybierz system operacyjny serwera
Wady Hostingera:
– Umowa czteroletnia
– Płatne kopie zapasowe

Hostinger jest znany z bardziej niż przystępnych cen w całej gamie różnych typów hostingu i poziomów. Plany VPS Hostingera nie różnią się od 3,95 USD miesięcznie, ale więcej na ten temat później.

Hostinger oferuje naprawdę wysoką wydajność, nie tylko w stosunku do ceny, ale ogólnie. Nasze konfiguracje testowe mają czas działania na poziomie 99,99% i obciążenie w zaledwie ~ 300 ms.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

313 msŚrednia prędkość

99,99%Średni czas pracy

Adres URL witryny testowej: hostingfacts-hstinger-vps.com / Online od: lutego 2020 r. / Zobacz pełne statystyki

Hostinger ma centra danych zlokalizowane w USA, Azji i Europie (Wielka Brytania).

Jeśli chodzi o funkcje, Hostinger zapewnia wszystkie podstawy hostingu VPS, ale są też pewne dodatki, których nie oferują nawet drożsi gospodarze. Po raz pierwszy możesz wybrać system operacyjny serwera (OS) – są CentOS, Ubuntu, Fedora, Debian i Suse.

Oprócz tego masz pełny dostęp do katalogu głównego, dedykowany adres IP, wsparcie IPv6 i łatwe instalatory skryptów internetowych.

Czaty na żywo są dostępne przez całą dobę, ale pamiętaj, że jest to niezarządzana konfiguracja VPS. Oznacza to, że większość zadań związanych z zarządzaniem serwerem spoczywa na Tobie, a zespół pomocy technicznej nie będzie w stanie pomóc Ci rozwiązać problemu związanego z oprogramowaniem ze względu na jego charakter.

cennik

Jak wspomniano powyżej, Hostinger VPS zaczyna się już od 3,95 USD / miesiąc, co jest najniższą ceną z tego wykazu i być może doskonałym wyborem dla małej firmy. To powiedziawszy, aby uzyskać tę wyjątkowo niską cenę, musisz zobowiązać się do czteroletniej (!) Umowy (najdłuższej na liście). Miesięczna opłata wynosi 9,95 USD, a przedłużenia również 9,95 USD / miesiąc. Za tę cenę otrzymujesz:

 • Nieograniczona liczba witryn
 • 1 GB pamięci RAM
 • 1 vCPU
 • 20 GB miejsca na dysku SSD
 • 1 TB przepustowości

Dodatkowym kosztem, który może być obowiązkowy dla wielu użytkowników, jest codzienne tworzenie kopii zapasowych – w cenie 1,89 USD / miesiąc. Ponadto, jeśli potrzebujesz priorytetowego wsparcia, to jest 1,99 USD / miesiąc (zostaniesz przeniesiony na szczyt kolejki).

Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

8. DreamHost VPS – 10 USD / mc (niezarządzany)

Recenzja vps DreamHostPlany zaczynają się od 10,00 USD / mc

Zalety DreamHost:
+ Nieograniczone strony internetowe
+ Nieograniczony ruch
+ Dedykowany adres IP
+ Dedykowane zasoby serwera
+ Sprzedawca i subkonta
+ Darmowe SSL
Wady DreamHost:
– Obsługa czatu na żywo tylko od 5:30 do 21:30
– Wolne śr. czas ładowania

DreamHost oferuje szeroką gamę różnych konfiguracji hostingu, które świetnie spełniają różne potrzeby i wymagania użytkowników. Ich konfiguracje VPS oferują również różnorodność i dobry stosunek ceny do wartości.

Jednak obserwowane przez nas przestoje wynoszą około 99,75%, co stanowi nieco za dużo przestojów. To samo dotyczy czasów ładowania, obecnie powyżej znaku jednosekundowego.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

1048 msŚrednia prędkość

99,77%Średni czas pracy

Testuj adres URL witryny: hostingfacts-dremhost-vps.com / Online od: lutego 2020 / Zobacz pełne statystyki

Jeśli chodzi o lokalizacje centrów danych, DreamHost ma swoje serwery tylko w Stanach Zjednoczonych, co może nie jest idealne dla międzynarodowych firm i stron internetowych.

DreamHost VPS to konfiguracja zarządzana tylko pod względem wydajności, bezpieczeństwa i aktualizacji. Cała reszta – od instalacji oprogramowania, zarządzania witryną itp. – musisz sobie poradzić samodzielnie.

Wszystkie plany VPS DreamHost mają nieograniczoną przepustowość i ruch, nieograniczoną liczbę baz danych MySQL i kont e-mail. Zyskujesz także niezakłóconą wydajność dzięki dedykowanym zasobom swojego serwera. Zarządzanie VPS DreamHost odbywa się za pomocą niestandardowego panelu sterowania. Wreszcie zyskujesz także funkcje sprzedawcy i konta podrzędne.

Obsługa klienta jest dostępna za pośrednictwem czatu na żywo, ale tylko między 5:30 a 21:30 PT, co nie jest idealne.

cennik

DreamHost VPS zaczyna się od 10 USD miesięcznie na podstawie trzyletniej umowy. Płacenie miesięcznie wynosi 15 USD. Za tę cenę otrzymujesz:

 • Nieograniczona liczba witryn
 • 1 GB pamięci RAM
 • 30 GB miejsca na dysku SSD
 • Nieograniczony ruch
 • Nieograniczone konta e-mail

DreamHost nie oferuje refundacji planów VPS.

Podsumowanie + tabela porównawcza

Hosting VPS jest często kolejnym krokiem dla osób, które są zmęczone standardowymi konfiguracjami hostingu współdzielonego i chcą uzyskać coś, co jest ogólnie bardziej niezawodne i wydajne.

Na szczęście wysokiej jakości dostawcy hostingu VPS nie muszą być bardzo drogi. Oto krótka tabela podsumowująca to, co znaleźliśmy na temat tych rozwiązań hostingowych:

Czy chcesz przetestować którąkolwiek z tych konfiguracji hostingu VPS? Czy masz jakieś pytania dotyczące działania hostingu VPS? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author