Najlepszy hosting w Australii do 2020 roku

Jako australijska agencja internetowa kilkakrotnie omijaliśmy dostawców hostingu.

W ciągu ostatnich 5–10 lat kupowaliśmy DUŻO kont hostingowych, częściowo w celu obsługi naszych klientów (w większości Australii), a częściowo w celach prywatnych & poboczne projekty (lubimy eksperymentować ��).

Przeanalizowaliśmy wszystkie nasze konta (ponad 30 dostawców), przeanalizowaliśmy, którzy hosty działają dobrze w Australii (za pomocą śledzenia na żywo), a które nie (i dlaczego). Następnie zbudowaliśmy tę ogromną recenzję & strona porównawcza, aby podzielić się tym, co znaleźliśmy, ciesz się!

W celu szybkiego zapoznania się, znajdź nasze 3 najlepsze poniżej!

Firma hostingowaOcenaCena / moDisk SpaceServers w lub w pobliżu AUFeaturesRecenzjeStrona internetowa
hostpapa 2,95 AUD (Wyjątkowa zniżka – z 8,99 USD) 100 GB
 • Niedrogie
 • 100 GB miejsca na dysku
 • Dobre wsparcie
 • Serwery z USA, więc może potrzebować CDN, aby przyspieszyć ładowanie
Recenzja HostPapa
siteground2 4,95 AUD (w porównaniu z 14,95 USD) 10 GB
 • Łatwy w użyciu
 • Szybkie serwery
 • Świetne wsparcie 24/7!
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Koszty odnowienia są dość wysokie
Przegląd SiteGround
A2HostingLogo 3,92 USD (około 5,22 AUD) bez limitu
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Świetne z WordPress
Przegląd hostingu A2

# footable_28687 td.ninja_column_4 {text-align: center; }

Contents

O naszych opiniach dotyczących hostingu

Podczas gdy piszemy wiele recenzji hostingu (bezpieczeństwo, wsparcie, łatwość użycia, szybkość, kluczowe funkcje itp.), wsparcie i szybkość to 2 główne, które bierzemy pod uwagę, oceniając usługę hostingową dla Australii.

Take Weźmy na przykład szybkość witryny, czy wiesz, że 1 sekundowe opóźnienie oznacza zmniejszenie liczby wyświetleń stron o 11%? Oznacza to, że ponad 1/10 Australijczyków odwróci się na każdą sekundę wczytywania Twojej witryny…

Dlatego posiadanie wysokiej jakości hosta internetowego jest tak ważne!

Szybkość serwera

Kilka witryn, w których byliśmy prezentowani:

Polecane na stronach

Best Web Hosting Australia 2020 – Recenzje

Tu są 23 najlepsze recenzje hostingu w Australii, wyszczególniając ich koszt, opcje wsparcia i miejsce na dysku:

1. HostPapa – najlepszy ogólny hosting

hostpapa.com.au

Logo HostPapa

Cena £: 2,95 AUD
Miejsca na dysku: 100 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Jeśli chodzi o stosunek kosztów do wartości, HostPapa jest prawie niemożliwy do pokonania. Za jedyne 2,95 AUD miesięcznie otrzymujesz 100 GB miejsca na dysku SSD, bezpłatną nazwę domeny i doskonałą obsługę 24/7!

HostPapa wie również, jak prawidłowo zarządzać zasobami serwera, dzięki czemu wszystkie konta mają wystarczającą moc, aby witryny działały z maksymalną wydajnością!

Oferują również wiele innych gratisów, takich jak bezpłatna migracja ze starego hosta w razie potrzeby. Oferują nawet 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony, jest to imponujące.

Funkcje HostPapa

Więc jeśli szukasz wysokiej jakości hostingu po przystępnych cenach, ci goście przynoszą towary! Oprócz posiadania poręcznego kreatora stron internetowych, obsługują one oczywiście wszystkie popularne CMS-y, takie jak WordPress, Joomla i inne (ponad 400 aplikacji z instalatorami 1-kliknięciem).

Na marginesie, wprowadzili na rynek jako jeden z pierwszych zielonych hostów w okolicy i utrzymywali go, kompensując zużycie energii dzięki ekologicznym, zielonym źródłom energii.

HostPapa oferuje hosting dzielony, hosting dla sprzedawców, hosting VPS i hosting WordPress, a także usługi projektowania stron internetowych, G Suite i obsługę integracji Office 365. Mogą również zająć się rejestracją nazw domen (i tak, która obejmuje nazwy .au, takie jak .com.au, .net.au itp.).

HostPapa zapewnia całodobową obsługę klienta przez telefon, czat na żywo i bilety pomocy technicznej. Zwykle tacy gospodarze budżetu nie mają wsparcia, ale wsparcie HP jest zaskakująco szybkie i pomocne w rozwiązywaniu problemów!

Jeśli chodzi o szybkość, centra danych HostPapa są bardzo dobre. Zapewniają 99,9% czasu sprawności i zapewniają.

W końcu ci faceci są bardzo doświadczeni, niedrogie i oferują hosting wysokiej jakości w WIELKIEJ cenie 2,95 AUD / mies. (Ekskluzywna zniżka MangoMatter, w porównaniu z 8,99 USD)!

Plusy

 • Dużo miejsca na dysku
 • Dużo gratisów
 • Świetne wsparcie 24/7
 • Opłaty w AUD
 • Może zająć się Twoimi potrzebami .com.au
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Cons

 • Nie dotyczy

2. SiteGround – drugie miejsce w ogólnym hostingu

www.siteground.com.au

Logo SiteGround

Cena £: 4,95 AUD
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

SiteGround to kolejny świetny host internetowy, nie tylko ich centra danych błyskawicznie się rozwijają (wybierz centrum Singapuru dla lokalnych witryn), ale mają nawet własny system buforowania (SuperCacher), aby jak najszybciej obsługiwać twoje witryny.

Ponieważ bezpieczny hosting jest absolutną koniecznością, naprawdę podoba nam się ich wewnętrzna konfiguracja bezpieczeństwa, która indeksuje wszystkie hostowane witryny, stale zwracając uwagę na potencjalne problemy z bezpieczeństwem. Mają także dedykowany zespół ds. Bezpieczeństwa, który codziennie śledzi nowe podatności, a następnie usuwa te problemy, aby wszystko działało sprawnie. To bardzo imponujące!

Wsparcie SiteGround

Mają 3 plany hostingu dla hostingu współdzielonego, zaczynając tylko od 4,95 USD / mc (67% zniżki od zwykłej ceny)! O, + mają również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

SiteGround zapewnia wiele opcji obsługi klienta, w tym bazę wiedzy, samouczki, czat na żywo, telefon i obsługę biletów. Według firmy wsparcie telefoniczne i czat na żywo pomoże ci uzyskać natychmiastowe odpowiedzi, podczas gdy bilety zajmą średnio 10 minut, co jest dość imponujące.

Jeśli chodzi o szybkość, SiteGround ma wiele do zaoferowania. Zapewniają dyski SSD w celu szybszego ładowania stron internetowych w porównaniu z tradycyjnymi dyskami, a także dodatkowe poprawki i niestandardowe konfiguracje w celu optymalizacji prędkości. Jak wspomniano wcześniej, mają również niestandardową wtyczkę buforującą o nazwie SuperCacher, która zapewnia jeszcze szybsze ładowanie. Centra danych firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii i Wielkiej Brytanii, więc ich globalny zasięg jest bardzo dobry. I oczywiście 99,9% gwarancji bezawaryjności.

Plusy

 • Świetne bezpieczeństwo
 • Wiele centrów danych na całym świecie
 • Darmowe CDN, SSL itp
 • Polecane przez WordPress

Cons

 • Ceny odnowienia mogą być dość wysokie

3. Hosting A2 – najlepszy dla australijskiego hostingu dla sprzedawców

www.a2hosting.com

Logo hostingu A2

Cena £: 3,92 USD
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Z obsługą 24/7, superszybkie dyski SSD, nieograniczona przestrzeń dyskowa & z siedzibą w Singapurze>Funkcje hostingu A2

Oferują 3 wspólne pakiety hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się już od 3,92 USD / mc (około 5,22 AUD / mc).

Oferują obsługę klienta 24/7/365 za pośrednictwem wszystkich zwykłych kanałów, takich jak czat, telefon i bilety pomocy technicznej. Recenzje są całkiem dobre, a sprawy zwykle rozwiązuje się dość szybko. Oferują również bezpłatną migrację witryny, aby przejście do ich usług było jak najbardziej płynne.

A2 Hosting jest bardzo dumny ze swoich „serwerów Turbo”, które zapewniają prędkość 20x w porównaniu ze średnim serwerem. Robią to poprzez połączenie ulepszonej alternatywy Apache, większej ilości zasobów na użytkownika i mniejszej liczby użytkowników na serwer. Mają też niestandardowe buforowanie i, oczywiście, używają dysków SSD. To bardzo dobra konfiguracja z niezawodnym czasem pracy. Posiadają 4 centra danych na całym świecie, co zapewnia przyzwoity globalny zasięg porównywalny z SiteGround.

Plusy

 • 4 globalne serwery
 • Nieograniczone miejsce na dysku

Cons

 • Opłaty w USD

4. Hostinger – Great Budget Web Host

hostinger.com

Cena £: 0,99 USD
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Czat na żywo, bilety

Hostinger przeżywa obecnie szalony rozwój i nie bez powodu! Udaje im się zapewnić hosting w bardzo przystępnych cenach przy zachowaniu doskonałej jakości.

To, co nam się podobało, to proces dołączania nowych użytkowników, konfiguracja była jednym z najbardziej płynnych, jakie przeszliśmy (i przez wiele lat przeprowadziliśmy wiele hostów). Dodaj do tego fakt, że mają serwery na całym świecie … w tym w Singapurze, który jest idealny dla australijskich stron internetowych.

I na wypadek, gdybyś nie był zadowolony z ich usług, oferują nawet 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Technologia Hostingera

Jeśli chodzi o plany hostingowe, mają zwykły hosting dzielony (który jest potrzebny większości ludzi), hosting WordPress (taki sam jak hosting dzielony, ale tylko po to, aby podkreślić, że wiedzą, jak bardzo skutecznie hostować witryny WP), hosting w chmurze , VPS i hosting e-maili. Wszystkie ich plany obejmują zwykłe szybkie przechowywanie SSD, 99,9% gwarancji bezawaryjności, bezpłatne SSL itp.

Musimy wspomnieć o niestandardowym panelu sterowania, który robi wrażenie. Podczas gdy większość hostów używa cPanel jako panelu sterowania do dodawania i wdrażania witryn (które w tym momencie wygląda nieco przestarzale), Hostinger stworzył własne. Wygląda o wiele czystiej niż cPanel i zdecydowanie stanowi wartość dodaną do ich usług.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, mają one dość szczegółową bazę wiedzy wraz z samouczkami, które pomogą Ci zacząć. Oferują również wsparcie czatu na żywo 24/7/365 w razie potrzeby.

Jak wspomniano wcześniej, mają serwery na całym świecie, więc nawet jeśli twoim rynkiem docelowym nie jest Australia, możesz po prostu wybrać dowolną z następujących lokalizacji, aby hostować swoją witrynę: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Holandia, Litwa, Singapur, Brazylia lub Indonezja.

Mają 3 wspólne plany hostingowe, z których najtańszy jest tylko 0,99 USD / mc (w porównaniu z 7,99 USD).

Plusy

 • Łatwy w konfiguracji
 • Świetny występ
 • Super niedrogie
 • Szybki serwer w Singapurze + globalna sieć

Cons

 • Nie ma jeszcze rejestracji nazw domen .pl.au (co nie ma znaczenia, jeśli masz już nazwę domeny)
 • Opłaty w USD

5. MediaFortress – Great Australian Web Hosting

mediafortress.com.au

Logo MediaFortress

Cena £: 7,70 AUD
Miejsca na dysku: 1 GB
Wsparcie: Telefon, bilety

Rozpoczęli działalność w 2009 roku, wciąż są w 100% własnością Australii i zdecydowanie dobrze znają branżę.

Choć zdecydowanie są drogie, a ich podstawowy plan obejmuje tylko 1 witrynę i 1 GB przestrzeni dyskowej, ich zaletą jest to, że są także cyfrową agencją marketingową, dzięki czemu mogą nie tylko pomóc w hostingu, ale także w sama budowa witryny i marketing. Zasadniczo wszystko w jednym miejscu. Ich usługi obejmują projektowanie stron internetowych, SEO, PPC, marketing w mediach społecznościowych, e-mail marketing itp.

Funkcje MediaFortress

Nie musieliśmy korzystać z obsługi klienta, ale oferują pomoc przez telefon lub za pośrednictwem biletów pomocy technicznej. Ponieważ są mniejszą firmą hostingową, wsparcie jest zazwyczaj bardziej osobiste, a ludzie dbają o swoją reputację.

Również żadnych skarg na prędkość. Korzystają z dobrze zoptymalizowanych serwerów lokalnych i gwarantują 99% nieprzerwanej pracy, co jest idealne dla przeciętnych witryn firmowych lub blogów osobistych.

Plusy

 • One stop shop
 • 100% australijski
 • Jakość usług

Cons

 • Kosztowny

6. GreenGeeks – najlepszy zielony hosting

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena £: 2,95 USD
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

GreenGeeks przeżywa obecnie gwałtowny wzrost. Ich zaletą jest to, że oddają 300% energii, którą zużywają z powrotem na sieć, bardzo, bardzo fajnie. Ich usługi i wsparcie są imponujące, ale nie mają jeszcze serwerów w pobliżu Australii (jeszcze), mam nadzieję, że wkrótce to posortują. Naprawdę podoba nam się ich niestandardowa technologia bezpieczeństwa, aby wszystko działało czysto i płynnie. Chociaż mają kreator stron internetowych, obsługują także większość głównych systemów CMS od razu po wyjęciu z pudełka.

Wbudowanie Greengeeks

GreenGeeks oferuje współdzielony hosting (świetny dla małych australijskich firm i blogów), hosting dla sprzedawców, serwery dedykowane, hosting WordPress i hosting VPS. Mają także 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług.

Zawsze byli dobrzy przy wsparciu. Oferują go 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez telefon, czat lub bilety pomocy technicznej. Ich personel pomocniczy ma dużą wiedzę i jest dobrze wyszkolony.

Jeśli chodzi o szybkość, wiedzą, jak zoptymalizować swoje serwery, a pokazuje to oferowana prędkość. Korzystają z kombinacji szybkich dysków SSD, PowerCacher i PHP7, aby naprawdę starać się uzyskać jak najwięcej soku z serwerów, jak to możliwe, z dużą konsekwencją bezawaryjności. Naprawdę imponujące!

Plusy

 • Przyjazne dla środowiska
 • Niedrogie
 • Świetne wsparcie
 • Nieograniczone miejsce na dysku

Cons

 • Brak lokalnych serwerów

7. Panthur – Great Australian Web Host

www.panthur.com.au

Logo Panthur

Cena £: 5 AUD
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Telefon, bilety

Panthur jest doświadczonym & doskonały australijski dostawca hostingu, który początkowo działał jako organizacja niekomercyjna. Oferują superszybkie usługi hostingowe i całodobową obsługę klienta (która jest również błyskawiczna). Są lokalnym hostem internetowym z serwerami w tym kraju, ale nie mają zagranicznych, jeśli chcesz kierować reklamy na inne kraje.

Panthur ma 3 główne plany, które możesz dodatkowo dostosować: hosting ekonomiczny, biznesowy i podstęp, każdy poziom zasobów serwerowych rośnie wraz z postępem.

Oferują również rejestrację nazw domen i sprzedawców hostujących projektantów stron internetowych i agencje. Niedawno kupili je Hostopia i choć przełącznik był trochę kamienisty, wszystko wygląda na normalne… w tym szybkie wsparcie.

Funkcje Panthur

Ich najtańszy plan zaczyna się od 5 USD / miesiąc (chociaż zalecamy skorzystanie z brązowego biznesplanu, aby uzyskać idealny stosunek wartości do kosztów).

Panthur zapewnia wsparcie 24/7 przez telefon i bilety pomocy technicznej. Zazwyczaj reagują dość szybko, a większość problemów można szybko rozwiązać.

Jeśli chodzi o szybkość, chociaż nie mają niestandardowej wtyczki buforowania, takiej jak SiteGround … ponieważ ich centra danych znajdują się w AU i w połączeniu z mocą ich serwerów, czasy ładowania są bardzo dobre na całym forum, po prostu wybierz plan hostingowy, który pasuje do Twojej witryny (co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie powinieneś wybierać planu ekonomicznego do organizacji ogromnego forum).

Plusy

 • Lokalny host internetowy
 • Świetny występ
 • Dobre wsparcie
 • 3 centra danych w Australii

Cons

 • Brak serwerów zagranicznych
 • Tylko 2 GB miejsca na dysku w podstawowym planie

8. WPHosting – australijski host WordPress

wphosting.com.au

WPHosting logo

Cena £: 19 AUD
Miejsca na dysku: 5 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Lubimy tych facetów. Jeśli korzystasz z WordPress i masz budżet (a twoim rynkiem docelowym jest Australia, ponieważ ich serwery są lokalne), upewnią się, że Twoja strona działa wyjątkowo gładko. To powiedziawszy, nie ma wsparcia telefonicznego w ich podstawowym planie i nie widziałem też żadnych bezpłatnych opcji SSL.

Funkcje WPhosting

Oferują wysokiej jakości australijski hosting dla WordPress, w tym funkcje premium, takie jak ochrona DDOS, codzienne automatyczne kopie zapasowe i skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, aby wszystko było super bezpieczne.

Oferują wsparcie za pośrednictwem wszystkich zwykłych kanałów, takich jak telefon, czat na żywo i bilety pomocy technicznej. Ponieważ oferują hosting WP, ich pracownicy pomocy technicznej są ekspertami w WordPress!

Ich serwery są w pełni zoptymalizowane do działania WordPress, i to pokazuje. Czasy ładowania są imponujące, wykorzystują dyski SSD, PHP7, Gzip i MariaDB do optymalizacji prędkości! Obsługują również naprawdę duże marki, więc jakość ich usług hostingowych jest zdecydowanie na miejscu!

Ich najtańszy plan to 19 AUD / mc i zawiera 5 GB miejsca na dysku SSD.

Plusy

 • WordPress – królowie hostingowi
 • Świetne wsparcie

Cons

 • Prawdopodobnie nie zadziała, jeśli masz ograniczony budżet …
 • Lub nie używaj WordPress

9. Crucial – Australian Green Website Host

www.crucial.com.au

Kluczowe logo

Cena £: 19,90 AUD
Miejsca na dysku: 50 GB
Wsparcie: Telefon, bilety

Od momentu powstania w 2003 r. Crucial urósł dość dobrze, znany ze swojej prostoty. Przy cenie 22,90 USD miesięcznie dostępne są znacznie tańsze opcje z większą liczbą funkcji.

Najważniejsze cechy

Oferują również hosting WordPress, hosting dla sprzedawców i hosting VPS (dostępny w 5 wariantach i obejmujący rozwiązania dla systemów Windows i Linux). Ich serwery znajdują się w Australii i oferują wsparcie 24x7x365, co zawsze jest przydatne.

Crucial oferuje wsparcie 24x7x365 przez telefon i bilety wsparcia. Recenzje są na ogół pozytywne.

Dzięki lokalnym serwerom australijskim działającym na dyskach SSD prędkości są stałe. Chociaż może powinni zmienić promowaną wersję PHP na PHP7, zamiast odwoływać się do PHP 5.6+ jako najnowszego i najlepszego…

Plusy

 • Świetny w hostingu VPS
 • Prostota nie jest złą rzeczą
 • Usługi wysokiej jakości

Cons

 • Drogi hosting współdzielony

10. HostingCloud

hostingcloud.com.au

Logo HostingCloud

Cena £: 2,50 AUD
Miejsca na dysku: 5 GB
Wsparcie: Bilety

Nowe dzieci na bloku, jak nowe klapsy marki. Są zdecydowanie tanie i oferują bezpłatne SSL, ale podobnie jak większość australijskich hostów internetowych, są powiązane z AU, chyba że korzystasz z CDN (które SiteGround i A2 Hosting oferują na przykład za darmo). Wyglądają idealnie dla małych firm, które chcą zmoczyć stopy.

Mają 2 plany, jeden z 5 GB miejsca na dysku, a drugi z 10 GB. Oba obejmują fajne funkcje, takie jak bezpłatne migracje cPanel, 7-dniowe przechowywanie kopii zapasowych i ochrona sieciowa przed atakami DDoS. Cały hosting działa na maksymalnych prędkościach dysków SSD.

Ponieważ są gospodarzem budżetu, oferują wsparcie tylko za pośrednictwem biletów, choć są dość responsywne, więc ogólnie kciuki od nas.

Jeśli chodzi o szybkość, to zwykle australijskie serwery działające na dyskach SSD. Witryny działają tak gładko, jak oczekiwano, całkiem nieźle jak na imho hosta budżetu.

Plusy

 • Tani
 • Dobra wartość

Cons

 • Może potrzebować lepszych opcji wsparcia
 • Brak serwerów zagranicznych

11. Cyfrowy Pacyfik

www.digitalpacific.com.au

Cyfrowe logo Pacific

Cena £: 6,90 AUD
Miejsca na dysku: 1 GB
Wsparcie: Telefon, bilety

Digital Pacific powstał w 2000 roku i szybko stał się jednym z bardziej znanych dostawców hostingu w Australii. Chociaż mają wiele możliwości wyboru, jeśli chodzi o opcje hostingu, wydajność była nieco wątpliwa w porównaniu z innymi hostami, przynajmniej na ich wspólnych planach hostingu.

Kiedy je przetestowaliśmy, bezpośrednio porównaliśmy je z Panthurem (który oferuje tańszy plan) i pozwoliliśmy serwerom naprawdę złamać kilka ciężkich skryptów, nie byliśmy pod wrażeniem. Ich wsparcie było jednak dość responsywne (po naszych testach rozbił naszą stronę).

Podoba nam się również ich ekologiczność i sposób, w jaki zwracają się społeczności poprzez zaangażowanie w świetne projekty i inne wydarzenia, takie jak Movember.

Digital Pacific oferuje wsparcie 24/7 przez telefon i bilety wsparcia przez portal klienta. Zazwyczaj są bardzo responsywni i potrafią skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy.

Podobnie jak większość innych australijskich dostawców hostingu, Digital Pacific koncentruje się na lokalnych serwerach z dyskami SSD do przechowywania danych i działa dobrze na przeciętnych stronach prywatnych i firmowych.

Plusy

 • Doświadczony
 • Wiele możliwości wyboru

Cons

 • Trochę drogie
 • Wydajność (może ulec poprawie od naszego ostatniego testu)

12. Bluehost

www.bluehost.com

Logo Bluehost

Cena £: 3,95 USD
Miejsca na dysku: 50 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Bluehost jest teraz bardzo starym gospodarzem, uważamy go za jednego z weteranów. Dawno, dawno temu rządzili królestwem razem z HostGator (mieli być gospodarzami, jeśli byłeś małą firmą), teraz oboje zostali kupieni przez EIG, masową korporację, która kupuje tyle hostów internetowych, ile to możliwe ( takie jak iPage i Fatcow, które są na tej liście).

W ciągu ostatnich kilku lat Bluehost szybko zszedł na dół, co zdecydowanie zaszkodziło firmie, na szczęście ostatnio poprawili swoje usługi i wsparcie, do tego stopnia, że ​​mogą znów zacząć przesuwać się na naszą listę.

Jeśli chodzi o opcje hostingu, oferują hosting dzielony, hosting w chmurze, hosting WP, VPS i hosting dedykowany.

BlueHost zapewnia bazę wiedzy, samouczki wideo, czat na żywo, przesyłanie biletów i wsparcie telefoniczne. Są dostępne 24/7. Recenzje dotyczące obsługi klienta BlueHosts były nadal w większości negatywne. <- ale znowu nad tym pracują.

Wydajność (w tym szybkość) ich najtańszego planu Shared Hosting nie została ujawniona. Stwierdza jedynie, że wspomniany plan ma „Standardową” wydajność. Według ich przedstawiciela wsparcia, Standard Performance oznacza, że ​​otrzymujesz 25 GB pamięci RAM, a witryna zostanie załadowana w ciągu 2-3 sekund.

Po zbadaniu ich bazy wiedzy możesz uzyskać więcej procesora, pamięci i zasobów za 25,99 USD miesięcznie. Jednak ich pakiet Pro jest oznaczony jako „Wysoka wydajność”, co oznacza, że ​​ma o 80% mniej kont na serwer, co pozwala mu zużywać więcej zasobów na konto. Wraz z tym pakietem zwiększa się prędkość i moc dzięki mniejszej liczbie użytkowników. Centra danych znajdują się w stanie Utah w USA, co oznacza, że ​​potrzebujesz CDN, takiego jak Cloudflare, aby uzyskać przyzwoity czas ładowania witryn australijskich.

Plusy

 • Darmowe SSL
 • Dużo miejsca na dysku
 • Niedrogie

Cons

 • Serwery w USA
 • Rocky reputacja

13. Cloudways

www.cloudways.com

Logo Cloudways

Cena £: 10 USD
Miejsca na dysku: 25 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Cloudways to inna bestia, używają surowych serwerów innych firm i pozwalają wdrażać, zarządzać i monitorować wysokowydajne aplikacje i witryny na tych serwerach, eliminując zwykłego pośrednika zajmującego się hostingiem. Jeśli nawet trochę jesteś technikiem, może to zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Współpracują z dużymi dostawcami chmur, takimi jak Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS i inne. Prawdziwą korzyścią są skalowalne oferty hostingu w chmurze. Działa to doskonale w przypadku aplikacji wymagających dużej ilości zasobów i witryn australijskich … takich jak ogromne fora lub witryny handlu elektronicznego.

Cloudways oferuje różne opcje wsparcia, w tym bazę wiedzy, składanie zgłoszeń, czat na żywo, stronę statusu platformy i formularze online. Za pomocą formularzy wypełniania możesz poprosić o telefon, zapytać o sprzedaż i zostać partnerem.

Ich recenzje są znakomite. Większość opinii stwierdziła, że ​​ich system obsługi klienta był bardzo szybki i szybki. Przedstawiciele wiedzą, co zrobić, aby rozwiązać zarówno proste, jak i skomplikowane problemy. Ogólnie klienci byli zadowoleni z obsługi klienta.

Dzięki najtańszemu planowi dostępna jest pamięć o wartości 1 GB (RAM). Serwery są oparte na dyskach półprzewodnikowych, co zapewnia szybsze ładowanie w porównaniu z tradycyjnymi dyskami mechanicznymi. Serwery są również gotowe na PHP 7. PHP 7 jest obecnie wyborem programistów stron internetowych, zapewniając lepszą i szybszą wydajność stron internetowych i aplikacji w porównaniu do PHP 5.6. CloudwaysCDN pozwala także na szybsze ładowanie stron internetowych na całym świecie, ponieważ dane są buforowane w wielu lokalizacjach na całym świecie.

Mają zoptymalizowane stosy z zaawansowaną pamięcią podręczną, takie jak Memcached, Varnish i Redis, aby przyspieszyć odpowiedzi. Szybkie prędkości hostingu dla WordPress i Magento są również dostępne ze względu odpowiednio na pamięć podręczną Breeze i pamięć podręczną Full Page. Ponadto mają obecnie 60 centrów danych na całym świecie, z których możesz wybierać.

Plusy

 • Hosting o wysokiej wydajności
 • Bardzo skalowalny

Cons

 • Trudniejsze do opanowania

14. Hosting ruchu

www.inmotionhosting.com

Logo hostingu InMotion

Cena £: 6,39 USD
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

InMotion Hosting to kolejny weteran tutaj, ale skupiają się głównie na hostingu biznesowym i rozwiązaniach, stąd wyższy koszt. I znowu, nie ma lokalnych serwerów. Wsparcie jest całkiem dobre, podobnie jak reszta ich pakietów… więc jeśli celujesz w USA, zdecydowanie warto rozważyć.

Jeśli chodzi o opcje hostingu, InMotion oferuje hosting współdzielony, hosting dla sprzedawców, hosting VPS, serwery dedykowane i specjalistyczny hosting WordPress. Oferują również usługi projektowania stron internetowych, jeśli nie możesz nikogo znaleźć lokalnie (co byłoby dziwne, ponieważ projektanci stron internetowych są obecnie wszędzie).

Oprócz zwykłej pomocy telefonicznej, bazy wiedzy i biletów pomocy technicznej mają także konto Skype, z którym można się skontaktować. Ogólnie opinie użytkowników są pozytywne, a wsparcie reaguje i skutecznie rozwiązuje problemy.

Dzięki kombinacji konfiguracji serwerów klasy biznesowej i obsłudze PHP7 szybkość i wydajność są bardzo płynne we wszystkich obszarach. Oferują również wyspecjalizowany hosting WordPress dla jeszcze lepszej wydajności stron WP.

Plusy

 • Usługi wysokiej jakości
 • Dobra reputacja

Cons

 • Serwery w USA
 • Kosztowny

15. GreenGeeks

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena £: 3,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

GreenGeeks przeżywa obecnie gwałtowny wzrost. Ich zaletą jest to, że oddają 300% energii, którą zużywają z powrotem na sieć, bardzo, bardzo fajnie.

Ich usługi i wsparcie są imponujące, ale nie mają jeszcze serwerów w pobliżu Australii (jeszcze), mam nadzieję, że wkrótce to posortują. Naprawdę podoba nam się ich niestandardowa technologia bezpieczeństwa, aby wszystko działało czysto i płynnie.

GreenGeeks oferuje współdzielony hosting, hosting dla sprzedawców, serwery dedykowane, hosting WordPress i hosting VPS. Mają także 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług.

Plusy:

 • Przyjazne dla środowiska
 • Niedrogie
 • Świetne wsparcie

Cons:

 • Brak serwerów w pobliżu Australii

16. Host Geek

www.hostgeek.com.au

Logo Host Geek

Cena £: 4,58 USD
Miejsca na dysku: 400 MB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Podobnie jak Media Fortress i Netregistry, Host Geek oferuje usługi marketingu cyfrowego oprócz swoich usług hostingowych, dając klientom cały pakiet, jeśli chodzi o ich potrzeby marketingu internetowego.

Są tańsze niż większość z tej listy, ale ich podstawowy plan obejmuje tylko 400 MB miejsca na dysku, z którego ludzie bardzo szybko wyrośnie. Posiadają centrum danych w Australii i Singapurze, co daje im nieco większy zasięg niż konkurencja.

Jeśli chodzi o plany hostingowe, mają pakiety do wspólnego hostingu, hostingu dla sprzedawców, VPS, serwerów dedykowanych i bardziej wyspecjalizowanych planów hostingowych dla WordPress, Joomla i Magento. Plany specjalistyczne są droższe, ale zoptymalizowane dla każdego CMS.

Plusy:

 • One-stop shop
 • Niedrogie
 • Wiele wyborów
 • 100% własność australijska

Cons:

 • 400 MB to mało miejsca na dysku

17. WebHostingHub

www.webhostinghub.com

Logo WebHostingHub

Cena £: 4,99 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Chociaż oferują nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, najwyraźniej ich podstawowy plan to połowa wydajności w porównaniu do wszystkich innych planów. Są także hostem w USA z serwerami w USA, co oznacza, że ​​strony ładowałyby się dość wolno, jeśli kierujesz reklamy na rynek australijski.

Oferują takie rzeczy, jak bezpłatny SSL, bezpłatną migrację strony i bezpłatną nazwę domeny, a także usługi projektowania stron internetowych, jeśli są potrzebne. Ogólnie jednak opinie użytkowników nie są fantastyczne, więc może lepiej poszukać lepszych opcji.

Plusy:

 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Bezpłatny SSL, migracje stron internetowych
 • Dodano usługi projektowania stron internetowych

Cons:

 • Serwery w USA
 • Trochę drogo

18. Site5

 www.site5.com

Site5

Cena £: 6,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Czat na żywo

Site5 oferuje przyzwoitą usługę, ale biorąc pod uwagę cenę, propozycja wartości naprawdę nie istnieje, ponieważ istnieją lepsze hosty, które są bardziej przystępne. Ponadto ich główny serwer znajduje się w Stanach Zjednoczonych, więc nie byłby świetny dla witryn australijskich.

Oferują hosting dzielony, hosting dla sprzedawców oraz w pełni zarządzany VPS. Każdy plan zawiera bezpłatną migrację strony internetowej i porządny system tworzenia kopii zapasowych na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

Plusy:

 • Jakość usług
 • Prostota

Cons:

 • Trochę za drogo
 • Serwery w USA

19. 1&1

www.1and1.com

Logo 1 i 1

Cena £: 4,99 USD (USD)
Miejsca na dysku: 100 GB
Wsparcie: Telefon, bilety

Ci faceci są bardzo popularni w Europie, ale nie mają centrów danych w pobliżu Australii, więc nie jest to interesujące, chyba że kierujesz reklamy do zagranicznych odbiorców.

Oferują również wiele dodatkowych usług oprócz samego hostingu. Począwszy od rozwiązań e-mail po marketingowe usługi online i rejestrację nazw domen, są one kompleksowym sklepem w Europie dla wszystkich stron związanych z witryną.

Ich najbardziej podstawowy plan obejmuje 100 GB miejsca na dysku, bezpłatne SSL i bezpłatną nazwę domeny (przynajmniej przez pierwszy rok).

Plusy:

 • One-stop shop
 • Dużo miejsca na dysku

Cons:

 • Brak serwerów w pobliżu Australii

20. StableHost

www.stablehost.com

Logo StableHost

Cena £: 3,50 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, bilety

Stablehost zaczął się dość niewielki, przetestowaliśmy je z kilkoma stronami i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów, tylko przyzwoity wszechstronny host z konkurencyjnymi pakietami hostingowymi. Ale znowu ich centrum danych znajduje się w USA… więc nie jest to dla nas interesujące.

Biorąc to pod uwagę, jesteśmy pod wrażeniem technologii klastrowego hostingu w połączeniu z dostosowanymi wersjami PHP, MySQL i Litespeed, wydajność jest świetna!

StableHost oferuje hosting dzielony, hosting dla sprzedawców, VPS i hosting dla przedsiębiorstw o ​​dużym natężeniu ruchu.

Plusy:

 • Staranna technologia hostingu klastrowego
 • Usługi wysokiej jakości
 • Świetna cena

Cons:

 • Serwery w USA

21. WestHost

www.westhost.com

Logo WestHost

Cena £: 1 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Zaczęliśmy od WestHost kilka lat temu, wtedy były naprawdę dobre, a nawet zostały promowane przez znanego sprzedawcę i twórcę wtyczek WordPress. Ale od tego czasu wydajność spadła, zaczęło pojawiać się coraz więcej złych opinii… nie jestem pewien, gdzie się teraz znajdują. Ale w tej chwili, mimo że są super tanie, prawdopodobnie nie zalecamy ich.

WestHost oferuje hosting dzielony, VPS, serwery dedykowane i hosting WordPress.

Plusy:

 • Tani
 • Nieograniczone miejsce na dysku

Cons:

 • Rocky reputacja
 • Serwery w USA

22. FatCow

www.fatcow.com

Logo FatCow

Cena £: 4,08 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

FatCow jest bardzo stary, jak w 1998 roku, a wtedy prawdopodobnie były całkiem niezłe. Ale w 2004 r. EIG je kupił, a chłopcy poszli w dół. Wsparcie jest dość złe, ale największym problemem jest szybkość, jest to dość okropne.

Wystarczy przejrzeć kilka recenzji klientów w Google, to prawie zabawne, jak bardzo zdenerwowani ludzie się z nimi stali.

Plusy:

 • Brak pomysłu

Cons:

 • Ogólna jakość usług
 • Serwery w USA

23. iPage

www.ipage.com

Logo iPage

Cena £: 1,50 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Kolejny gospodarz należący do EIG, prawie taka sama historia jak FatCow, choć ich prędkości są nieco większe. iPage jest znany z bardzo drogich opłat za przedłużenie, drogich nazw domen, nie ma cPanel itp.

Poza tym mają tylko centra danych w Stanach Zjednoczonych… więc tak, naprawdę nie warte twojego czasu.

Plusy:

 • Nieograniczone miejsce na dysku

Cons:

 • Ogólna jakość usług
 • Serwery w USA
 • Drogie opłaty za przedłużenie

Dlaczego przeglądamy hosty internetowe dla Australii

Wybór odpowiedniej usługi hostingowej może naprawdę zrobić różnicę między kwitnącym biznesem australijskim, a upadającym. Na przykład, jeśli nasza strona nie działa przez 2 dni, byłaby to potencjalna strata średnio od 4 do 8 tys <- tak, policzyliśmy to). Aby faktycznie nie dopuścić do tego nikomu, wyjaśniliśmy niektóre terminologie hostingu i wymagane specyfikacje poniżej (uwaga: każda epicka tania firma hostingowa w naszej pierwszej dziesiątce obsługuje WordPress i wszystkie inne główne CMS, na wypadek gdybyś był pełen zdumienia).

Na wypadek, gdybyś wybrał ręczną drogę w poszukiwaniu najlepszych australijskich dostawców hostingu i chciałbyś stworzyć własną witrynę hostującą recenzje, są to specyfikacje, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze hosta, ciesz się!

ps: Dodaliśmy również naszą osobistą piątkę do następujących porównań:

 • hosting dla NZ
 • hosting Irlandii
 • Hosting w Wielkiej Brytanii
 • Hosting kanadyjski
 • hosting Singapur
 • ogólnie najlepszy hosting
 • hosting Indii
 • gospodarze Malezji
 • Hospedagem de sites Brasil
 • hosty internetowe Pakistan

Spis treści

Jak znaleźć dostawcę usług hostingowych

 • Terminologia: hosting domen vs hosting vs rejestracja domen
 • Rodzaje hostingu
 • Lokalizacja serwera
 • Czas pracy
 • Miejsca na dysku
 • Przepustowość i transfer danych
 • Prędkość
 • Opcje wsparcia
 • Funkcje e-mail
 • Certyfikaty SSL

Australijskie badania hostingu

Jak znaleźć usługę hostingu dla Australii?

Terminologia dotycząca hostingu: Hosting domeny vs Hosting vs rejestracja domeny

Zanim przejdziemy do drobiazgów, jak wybrać najlepszego australijskiego dostawcę usług hostingowych, odpowiedzmy na jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczących terminologii hostingowej. Czym dokładnie jest różnica między hostingiem domen, hostingiem internetowym i rejestracją domeny?

Rejestracja nazw domen

Zacznijmy od rejestracji domeny. Odnosi się to do zakupu lub rejestracji nazwy domeny (twojafirma.com.au), co można zrobić za pośrednictwem rejestratora. Większość hostów internetowych oferuje tę usługę, co oznacza, że ​​możesz kupić swoją nazwę domeny i hostować swoją witrynę u tego samego dostawcy, co jest idealną sytuacją, ponieważ obsługa jest scentralizowana. Jeśli chcesz kupić nazwy domen, a nie hosting, najlepiej przejść przez zwykłego rejestratora, takiego jak NameCheap. Rejestratorzy mają uprawnienia do delegowania sprzedaży nazw domen i przypisywania ich do adresów IP (zdziwisz się, ile domen jest rejestrowanych rocznie, po prostu sprawdź naszą stronę statystyk korzystania z Internetu, aby uzyskać zadziwiające liczby).

Wyjaśnienie dotyczące hostingu

aktualizacja serwerów nazwNastępnie hosting. Odnosi się to do przestrzeni online, w której przechowujesz pliki, które składają się na Twoją witrynę, dlatego właśnie znajdujesz się na tej stronie, aby znaleźć świetnego hosta dla swojej witryny. Po zarejestrowaniu nazwy domeny wskaż ją w kierunku miejsca hostingu, aby witryna pojawiła się w przeglądarkach. Zazwyczaj łączysz swoją nazwę domeny i dostawcę usług hostingowych, aktualizując serwery nazw domen. Serwery nazw to w zasadzie serwery należące do hostów internetowych, w szczególności do zarządzania nazwami domen związanymi z ich klientami. Powszechnym formatem jest coś takiego jak ns1.yourwebhost.com, ns2.yourwebhost.com.

Aby połączyć 2, wystarczy wkleić serwery nazw hostów w polach serwerów nazw w ustawieniach domen w rejestratorze. Ale znowu, jeśli kupisz nazwę swojej domeny w tym samym czasie, gdy kupujesz pakiet hostingowy, u tego samego dostawcy, zrobią to za Ciebie. Następnie wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować swój ulubiony CMS i voila, twoja strona jest na żywo. Napisaliśmy nawet obszerny przewodnik na temat tworzenia witryny od podstaw, sprawdź ją.

Hosting domen

Wreszcie hosting domen. W rzeczywistości nie jest to rzeczą, hosting domen to połączenie rejestracji domen i hostingu stron internetowych, prawdopodobnie używane przez osoby faktycznie szukające hostingu, ale nie znają poprawnej terminologii, więc szukają hasła „hosting domeny Australia”.

W porządku, teraz, kiedy to jasne, zacznijmy!

Jakie są rodzaje hostingu??

Istnieją 4 główne typy hostingu: Tani hosting współdzielony, hosting VPS, hosting dedykowany, & Hosting dla sprzedawców. Dla większości osób, które to czytają (w tym tych, które szukają firmowego hostingu), będziesz chciał wybrać tani typ hostingu (hosting dzielony), ponieważ jest idealny dla małych i średnich firm.

To inna historia, jeśli próbujesz sprzedać tysiące produktów online lub masz prężnie działające forum, w którym to przypadku hosting dedykowany lub VPS jest lepszą opcją.

Zanim przejdziemy do porównania hostingu tego typu hostingu, powinieneś naprawdę wiedzieć o świecie hostingu: 99,9% czasu, za co płacisz.

Shared Hosting

Jeśli twoim głównym celem jest poszukiwanie tanie usługi hostingowe, po to przyszedłeś. Chociaż istnieją firmy, które oferują darmowe pakiety hostingowe, zwykle nie trwają długo z powodu zbyt wielu ograniczeń. Hosting dzielony oznacza, że ​​Twoja witryna będzie hostowana na serwerze z wieloma innymi witrynami. Ile innych stron internetowych? To zależy od dostawcy hostingu. Niektóre firmy umieszczają nawet 100 stron internetowych na jednym fizycznym serwerze, podczas gdy niektóre obsługują 20 stron internetowych lub mniej. Dla osób poszukujących szczególnie małych i średnich hosting biznesowy dla Australii, hosting dzielony jest najprawdopodobniej najlepszym rodzajem hostingu dla Ciebie. Hosting współdzielony może nawet służyć do hostowania witryn e-commerce (w zależności od wielkości strony). W każdym razie przedstawmy zalety i wady hostingu współdzielonego.

Plusy:

 • Stosunkowo tani – koszty hostingu witryn zaczynają się już od 3,95 USD / mc
 • Wszystko działa od razu po wyjęciu z pudełka
 • Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, aby uruchomić witrynę
 • Możesz zrobić prawie wszystko od prostego cPanel
 • Zwykle jest dostarczany ze skryptami instalacyjnymi do WordPressa jednym kliknięciem & inne główne systemy CMS, takie jak Joomla, Drupal itp.
 • Większość hostów ma plany dotyczące hostingu dla systemu Linux & Hosting Windows (i najpopularniejsze języki, takie jak PHP, Java i inne)

Cons:

 • Twoja witryna może ładować się powoli, jeśli serwer jest przeciążony zbyt dużą liczbą witryn.
 • Jesteś otwarty na zagrożenia bezpieczeństwa, nawet jeśli nie robisz nic złego.
 • Ktoś z twoich sąsiadów może zająć więcej zasobów, w wyniku czego uzyskasz gorszą wydajność witryny.

Pamiętaj, że nie wszystkie wspólne plany hostingowe są takie same. Istnieją plany, które zapewniają wydajność podobną do VPS (jak w większości zarządzani przez USA dostawcy hostingu WordPress). Poznasz te plany hostingowe według ich ceny (dość drogiej) – jest to dobra równowaga między tanim hostingiem a super-premium hostingiem biznesowym. Hosting współdzielony jest dobry dla blogów i małych witryn, które nie wymagają dużych zasobów.

Jeśli połączysz porządny host współdzielony z buforowaniem i CDN, możesz uzyskać niesamowite wyniki. Poniżej znajduje się migawka czasu wczytywania jednego z naszych pobocznych projektów, pingowanego z Melbourne (tak, ta strona ładuje się w niecałą sekundę!).

test prędkości witryny

Cpanel – Szybkie wyjaśnienie

Krótkie słowo o Cpanel, najczęściej używanym panelu sterowania w branży hostingowej (dotyczy większości typów hostingu). Jeśli nie znasz go, nie martw się, Cpanel jest bardzo łatwy w obsłudze i zwykle jest wyposażony w instalatory 1-Click dla WordPress, Joomla, & wiele innych systemów. W rzeczywistości, jeśli zauważysz, że pewien hosting internetowy w Australii ma Cpanel pod wymienionymi funkcjami, to plus! Australijscy gospodarze korzystający z własnych, zastrzeżonych paneli kontrolnych mogą mieć pewne problemy (osobiste doświadczenia).

Hosting VPS

VPS oznacza Virtual Private Server. Hosting VPS to specjalny rodzaj usługi hostingowej, w ramach której dostawcy hostingu tworzą wiele serwerów wirtualnych na jednym serwerze fizycznym. Jeśli kiedykolwiek grałeś na maszynach wirtualnych, już wiesz, o czym mówię. Chociaż może to wyglądać znajomo, różni się to bardzo od hostingu współdzielonego. Firmy zazwyczaj oferują 2 rodzaje hostingu VPS:

 • Samodzielnie zarządzany VPS, kontrolujesz każdy aspekt serwera, w tym techniczne.
 • Zarządzana VPS, firma hostingowa zajmuje się większością spraw technicznych, a Ty koncentrujesz się przede wszystkim na swojej działalności. Ta opcja jest droższa.

Koszty hostingu dla usług VPS wahają się od 30 do 100 USD + miesięcznie i zwykle służą również do hostowania serwerów gier (więc jest odpowiednie dla hostingu Minecraft). Ułóżmy zalety i wady.

Plusy:

 • Otrzymujesz własny procesor, pamięć RAM i pamięć na serwerze wirtualnym
 • Znacząco lepsza wydajność
 • Pełna kontrola i dostęp do roota

Cons:

 • Znacznie droższy niż tańszy hosting dzielony.
 • Musisz mieć wiedzę techniczną, aby utrzymać serwer
 • Jeśli nie, może być konieczne zatrudnienie administratora systemu

Hosting dedykowany

Dedykowany hosting serwerów to najmocniejsza opcja ze wszystkich. Zamiast współdzielić zasoby z innymi osobami – co w zasadzie ma miejsce w przypadku dwóch wyższych typów hostingu, otrzymujesz w pełni funkcjonalny serwer fizyczny sam. Jest to tak dobre, jak to możliwe dla wydajności serwera. Ale z drugiej strony hosting dedykowany jest niesamowicie drogi. Właśnie dlatego ten typ hostingu jest przeznaczony głównie dla dużych firm, które mają witryny i aplikacje internetowe wymagające dużych zasobów. Ceny zwykle zaczynają się od 100-200 USD miesięcznie.

Hosting dla sprzedawców

Australijski hosting odsprzedawców jest zwykle używany tylko przez agencje internetowe lub indywidualnych projektantów stron internetowych, którzy chcą rozpocząć hosting swoich klientów. Plany te umożliwiają tworzenie różnych kont dla każdego klienta i zarządzanie nimi wszystkimi z jednego pulpitu nawigacyjnego (najlepiej WHM w połączeniu z Cpanel), ustawiając przepustowość & ograniczenia miejsca, dodatkowe domeny i wiele więcej. Plany dla sprzedawców są zdecydowanie droższe niż zwykły pakiet hostingowy, ponieważ pozwalają na hostowanie wielu stron internetowych z własnym Cpanel.

Serwery hostingowe w Australii

Lokalizacje serwerów hosta: w Australii lub poza nią?

Jeśli mieszkasz w Australii, powinieneś poszukać usługodawcy hostingowego w Australii lub w jej pobliżu, to takie proste. Dlaczego? Ponieważ jeśli hostujesz swoją witrynę na przykład na serwerze w USA, prawdopodobnie napotkasz zabawne problemy, takie jak opóźnienie, wolniejsze czasy ładowania, opóźnienia itp. Lokalizacja serwera ma znaczenie, ale nie martw się o to na poziomie miasta , więc nie ma znaczenia, czy szukasz najlepszych hostów internetowych w Brisbane, Sydney (jak Digital Pacific) lub Melbourne… i tak nie zauważysz różnicy prędkości.

Korzystanie z CDN: Going Global

To powiedziawszy, tylko dlatego, że Twoja witryna jest hostowana na określonym serwerze w określonej lokalizacji, nie oznacza, że ​​nie możesz uzyskać szybkich czasów ładowania na całym świecie, w każdym kraju. Za pomocą CDN możesz obsługiwać swoją witrynę wszędzie z minimalnym opóźnieniem.

CDNCDN lub sieć dostarczania treści to geograficznie rozproszona sieć serwerów, która wykorzysta lokalizację odwiedzających witrynę do udostępniania buforowanej wersji treści witryny z najbliższego węzła lub serwera. To nie tylko pomaga w czasie ładowania, ale może także blokować spamerów, zwiększać bezpieczeństwo i chronić przed potencjalnymi atakami DDOS. Jednym z najpopularniejszych CDN jest CloudFlare, faktycznie mają bezpłatny plan, a wielu hostów WWW integruje się z nimi dość płynnie.

Czas działania serwera

Musisz wiedzieć, czy możesz polegać na swojej australijskiej firmie hostingowej, która zapewnia stabilne serwery i maksymalny czas pracy serwera. Zaczęliśmy śledzić zarówno ogólny czas pracy, jak i czasy odpowiedzi dla głównych usług hostingowych na naszej stronie statusu hosta. Większość dostawców hostingu gwarantuje ci dostępność przez 99,9% czasu. Niestety nie zawsze tak jest, ale świetnie się utrzymuje, utrzymując maksymalny czas pracy bez przestojów. Potrzebujesz niezawodnego dostawcy usług hostingowych.

Miejsca na dysku

Ilość miejsca oznacza, ile plików można przesłać na serwer. W przypadku blogów i małych witryn w Australii nie potrzebujesz więcej niż kilku GB, co oferuje większość tanich firm hostingowych. Ale jeśli chcesz hostować większą witrynę, powinieneś uzyskać plan hostingowy z większą pojemnością. Daj przewagę firmom, które używają dysków SSD do przechowywania danych zamiast zwykłych dysków twardych. Pamięć SSD działa do x10 lepiej w prędkościach odczytu i zapisu.

Przepustowość i transfer danych

Wiele usług hostingowych promuje te dwie rzeczy jako jedną. Ale są zupełnie inni. Przepustowość to szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane. Z drugiej strony transfer danych reprezentuje ruch danych generowany przez witrynę – zwykle mierzony i ograniczony miesięcznie. Transfer danych zależy od liczby użytkowników i wielkości twoich plików. Sprawdź więc, jaki limit planu hostingowego chcesz wybrać. Niektóre australijskie hosty zarówno nieograniczoną przepustowość, jak i transfer danych.

Szybkość i czas reakcji

Szybkość serweraChociaż ten może wydawać się łatwy, w rzeczywistości jest wielowarstwowy. Większość ludzi uważa, że ​​uzyskanie najszybszej usługi hostingu to połączenie wydajności serwera + lokalizacji w Australii, co oznacza, że ​​dopóki serwer działa płynnie, a lokalizacja centrum danych znajduje się w Australii (jak wspomniano powyżej), powinno być w porządku. Jednak zdecydowanie tak nie jest.

W rzeczywistości istnieje wiele hostów internetowych z serwerami w Singapurze lub za granicą, które przewyższają hosty z serwerami w AU (jak Hostinger). Prawda jest taka, że ​​najlepsze hosty zwykle używają niestandardowych systemów i skryptów, aby wycisnąć jak najwięcej wydajności ze swoich centrów danych. Jeśli połączysz to z doskonałym sprzętem i funkcjami, takimi jak buforowanie po stronie serwera, obsługa PHP7, integracja LiteSpeed, rozwali australijską konkurencję hostingu. Prawidłowa konfiguracja serwera może naprawdę zrobić różnicę, jeśli chodzi o czas ładowania i szybkość, po prostu sprawdź nasze porównanie SiteGround vs HostGator, aby zobaczyć różnicę (i nie zapominaj, szybkość witryny jest teraz według Google współczynnikiem rankingu, więc to ważne również dla SEO).

Korzystamy z narzędzia ping Keycdn, aby sprawdzić czasy reakcji naszych dostawców hostingu witryn.

(powrót do tabeli porównawczej)

Obsługa klienta

Jeśli szukasz najlepszego hostingu witryn, upewnij się, że ich zespół wsparcia jest wiarygodny. Najpierw sprawdzamy liczbę opcji wsparcia i czasy ich reakcji. Mogą to być pomoc telefoniczna, czat na żywo, bilety pomocy technicznej, szczegółowa baza wiedzy, a nawet samouczki wideo.

Odkryliśmy, że zgłoszenia do pomocy technicznej są nadal najskuteczniejszym sposobem na rozwiązanie większości problemów, są również najłatwiejsze do skalowania dla hosta internetowego (co ma krytyczne znaczenie, gdy cały serwer przestaje działać i dostaje ogromny napływ skarg).

Następnie musimy zastanowić się, czy gospodarz zleci swoje wsparcie zewnętrzne, czy też jest to usługa wewnętrzna, obie opcje mają swoje zalety i wady, przy czym wsparcie zewnętrzne jest lepsze pod względem skalowalności i spójności, ale wsparcie wewnętrzne jest zazwyczaj szybsze i więcej bywały.

Funkcje e-mail

Jeśli chcesz otrzymać pełny pakiet hostingowy od jednego dostawcy, musisz sprawdzić funkcje poczty e-mail (zwykle ważniejsze dla osób szukających firmowego hostingu, ponieważ prawdopodobnie będą potrzebować wielu adresów e-mail). Nie wszystkie usługi hostingowe umożliwiają tworzenie kont e-mail dla Twoich domen. Jeśli tak, sprawdź, czy zapewniają interfejs dla poczty internetowej, może oferują nieograniczoną liczbę e-maili (zwykle nie jest tak, ale nigdy nie wiadomo) oraz integrację z usługami zewnętrznymi. Uważaj również na ograniczenia. Niektórzy dostawcy pozwalają na utworzenie do 100 adresów e-mail lub wysyłanie 200 e-maili na godzinę.

Kopie zapasowe hosta internetowego

Kopie zapasowe są bardzo ważne, ale niestety dla większości osób jest nisko na liście priorytetów. Musisz regularnie tworzyć kopie zapasowe swojej witryny, bazy danych i plików e-mail (najlepiej z codziennymi kopiami zapasowymi). Sprawdź, czy firma oferuje kopie zapasowe i jak często wykonują kopie zapasowe plików. Dowiedz się również, jak przywrócić pliki, jeśli coś pójdzie nie tak. Niektóre firmy pobierają opłaty za przywracanie kopii zapasowej, a niektóre świadczą tę usługę za darmo.

Liczba domen / baz danych Addon

Jest to ważne, jeśli planujesz hostować więcej niż jedną stronę z planem hostingowym. Tańsze plany hostingowe są często ograniczone tylko do jednej strony internetowej.

Biorąc to pod uwagę, jeśli zobaczysz super tanie plany z nieograniczoną liczbą domen, wiedz, że ogólna wydajność najprawdopodobniej spadnie szybko, im więcej dodasz domen. Wynika to z faktu, że zasoby serwera nie będą skalowane zgodnie z liczbą używanych domen, co spowoduje naprawdę niską wydajność we wszystkich witrynach.

Certyfikaty SSL

Zabezpieczanie witryny za pomocą certyfikatu SSL szybko staje się wymogiem, a nie opcją, więc nie tylko witryny e-commerce potrzebują jednej, ale także każdej innej witryny. Google będzie nawet oznaczać witryny inne niż https jako niezabezpieczone, co wpłynie na współczynniki konwersji. SSL (Secure Sockets Layer) to w zasadzie technologia ustanawiania szyfrowanego łącza między serwerem (hostem internetowym) a klientem (przeglądarką). SSL umożliwia bezpieczne przesyłanie danych osobowych, takich jak numery kart kredytowych i dane logowania.

Certyfikat SSL Australia

Badając potencjalnych hostów internetowych, sprawdź, czy oferują bezpłatne certyfikaty SSL (najlepiej z łatwą opcją instalacji jednym kliknięciem, tak jak SiteGround). Jeśli nie, nadal możesz uzyskać bezpłatny certyfikat z Let’s Encrypt i poprosić hosta o zainstalowanie go dla Ciebie. To powiedziawszy, najlepsza strona internetowa z Australią powinna oferować to domyślnie za darmo.

Globalna sieć serwerów

I to wszystko, może wydawać się przytłaczające, aby objąć wszystkie punkty, ale po prostu zrób to krok po kroku. Może nawet utworzysz arkusz kalkulacyjny i zalogujesz wszystkie specyfikacje australijskich firm hostingowych, które znajdziesz, więc masz łatwy przegląd.

LUB

Często Zadawane Pytania

Jaki jest najlepszy hosting dla małych firm?

Naszym zdaniem najlepszym hostingiem dla małych firm jest Hostinger. To naprawdę najlepsza oferta, jeśli spojrzeć na jakość ich usług. Hostinger oferuje 10 GB miejsca na dysku w podstawowym abonamencie i oferuje bezpłatny SSL, hosting SSD, wsparcie 24/7 i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Są również bardzo dobrzy w utrzymywaniu bezpieczeństwa serwerów i płynnej pracy przez cały czas.

Ile kosztuje hosting na rok?

Hosting może kosztować zaledwie 20 USD rocznie, choć byłoby to tanie. Jeśli chcesz mieć wysokiej jakości usługodawcę do swojej witryny lub bloga, możesz spodziewać się, że będziesz płacić około 60 USD rocznie. Może być droższy, jeśli chcesz hostować większe witryny, takie jak sklepy e-commerce, ponieważ możesz potrzebować więcej miejsca na dysku lub zasobów procesora i pamięci RAM.

Jak mogę hostować moją stronę za darmo?

Możesz hostować swoją stronę za darmo dzięki WordPress.com i podobnym usługom. Zajmują się wszystkim, ale utkniesz z subdomeną, a nie z bardziej profesjonalną domeną (yourbusiness.com.au). W przypadku WordPress byłaby to twojabiznes.wordpress.com, inne usługi oferujące podobny darmowy hosting to Wix i Blogger.

Czy mogę hostować swoją witrynę w Google?

Google nie hostuje normalnych witryn internetowych ani biznesowych, potrzebujesz dedykowanego dostawcy usług hostingowych do hostowania swojej witryny. Google jest właścicielem usługi o nazwie Blogger, która pozwala uzyskać podstawową witrynę za darmo, ale będziesz przywiązany do konkretnego systemu zarządzania treścią bez dużej elastyczności w zakresie projektowania.

Czy mogę hostować własną stronę internetową na moim komputerze??

Możesz hostować własną witrynę na komputerze za pomocą instalacji lokalnej. WAMP jest właściwym terminem do użycia i możesz użyć WampServer do zainstalowania pełnego stosu. Nie jest to bardzo łatwe, jeśli nie znasz takich rzeczy jak MySQL, PHP, Apache itp. Najłatwiej jest postępować zgodnie z internetowym przewodnikiem na temat instalacji WordPressa lokalnie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author