9 najlepszych dostawców hostingu serwerów dedykowanych w 2020 r. (Recenzja)

Najlepszy serwer dedykowanyTwój oddany hosting powinien być… cóż… poświęcony. Tobie.

Nie tylko powinieneś dostać serwer dedykowany, ale również Twój zespół wsparcia powinien być zainwestowany w twoją stronę i powinien również zapewnić dedykowany adres IP.

Dawno minęły czasy, w których dostawcy hostingu mogliby wyróżniać się wyłącznie możliwościami technicznymi.

W rzeczywistości w ostatnich latach wzrosła popularność technologii serwerów dedykowanych: procesory 3GHz, 8 GB pamięci RAM i 500 GB pamięci zostały uznane rok temu za „high-end”, ale teraz są to dość standardowe oferty.

W miarę wyrównywania się technicznych warunków działania obsługa klienta stała się czynnikiem decydującym o różnicach między dostawcami.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, nadal istnieją ogromne różnice między dedykowanymi dostawcami hostingu. Naprawdę nie ma usprawiedliwienia dla złej obsługi klienta w 2020 r. Jeśli wynajmujesz własny serwer, powinieneś spodziewać się szybkich odpowiedzi na pytania..

Dlatego w tej ocenie zwracaliśmy większą uwagę na obsługę klienta niż kiedykolwiek wcześniej, notując ich wiedzę techniczną i czas reakcji na nasze pytania.

Gotowy, aby zobaczyć, jak się układają? Zacznijmy.

9 najlepszych dedykowanych usług hostingowych

Najpierw zacznijmy od najlepszych dostawców hostingu, a następnie przejdź w dół listy, aby zobaczyć, których możesz chcieć uniknąć. Oto 9 najlepiej oddanych dostawców hostingu w 2020 roku:

1. Bluehost – Najlepszy stosunek jakości do ceny

Bluehost dedykowana strona główna hostingu

 • Czas działania: 99,98% (Źródło)
 • Czas ładowania: 369ms (Źródło)
 • Wsparcie: 4/5
 • Stronie internetowej: www.Bluehost.com

Bluehost jest jak dobry niezawodny przyjaciel – działa w branży od dłuższego czasu i nigdy nie zawodzi w realizacji tego, co obiecał. Otrzymasz doskonały czas pracy i imponującą prędkość. Najlepsze w Bluehost jest ich początkowa cena niskiego poziomu 79,99 USD / mc. Naprawdę nie możesz się pomylić z Bluehost, zwłaszcza jeśli masz ograniczony budżet.

Jedynym minusem jest to, że ich niska cena jest dostępna tylko na długoterminowe zobowiązanie (3 lata).

Czas pracy & Prędkość

Statystyki czasu pracy i prędkości Bluehost 2019Testowany plan hostingowy: WordPress Managed / Daty statystyk: 01.01.2019-02.28.2019

W naszych testach, od stycznia do lutego 2019 roku, Bluehost wszedł z niezawodnym czasem pracy 99,98% i prędkość 369ms. Przez lata, które monitorowaliśmy Bluehost, rzadko mieliśmy znaczące przestoje. Mimo że mieli 19-minutową awarię w styczniu 2019 r., Ich ogólny czas pracy w 2018 r. Był niesamowity 99,99% przy średniej prędkości 415 ms.

Jeśli więc szukasz hosta z solidnymi czasami działania i szybkością – nie musisz szukać dalej.

Wsparcie

Wsparcie oferowane przez zespół Bluehost jest również całkiem dobre. W naszych testach nawiązanie połączenia z agentem wsparcia na żywo trwało 3 minuty, a odpowiedzi na nasze zapytania zwykle wracały później 2 minuty.

Odpowiedzi były proste i precyzyjne. Odpowiedzieli dokładnie na to, o co prosiliśmy, ale nic więcej – więc jest trochę miejsca na ulepszenia. Ale ogólna obsługa Bluehost przewyższa wiele innych obsługiwanych przez nas programów, które mają problemy z językiem angielskim, które tylko kopiują i wklejają odpowiedzi lub linki lub są (w najgorszym przypadku) wczesną wersją programu opartego na sztucznej inteligencji.

Dzięki obsłudze Bluehost otrzymasz dokładnie to, o co prosisz, nie więcej i nie mniej.

Czat na żywo Bluehost

funkcje

Specyfikacje techniczne standardowego planu Bluehost są dość dobre, biorąc pod uwagę niską cenę (a także doskonały czas pracy i szybkość). Dostajesz 500 GB miejsca na dysku, i a ograniczenie przepustowości to jest tak duże (5 TB) prawdopodobnie nigdy tego nie zauważysz. 4 GB pamięci RAM jest trochę słaba, ale w przypadku małych i średnich witryn powinna być dobra.

Jeśli Twój ruch nieoczekiwanie wzrośnie (lub jeśli Twoja strona zacznie naprawdę szybko rosnąć), Bluehost nie obciąży Cię dodatkową opłatą. Minusem jest to, że najprawdopodobniej Twoja strona będzie działała znacznie wolniej do następnego miesiąca.

Zarówno plany standardowe, jak i ulepszone są zdecydowanie tańsze w porównaniu do innych dostawców. Oferują te same funkcje, które otrzymasz za podwójną lub potrójną cenę u niektórych innych dostawców, w tym szybki procesor i dużą przepustowość. Ponadto są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

cennik

Ceny oferowane przez Bluehost są uderzająco niskie. Ich plany zaczynają się już od 79,99 USD miesięcznie, ale należy pamiętać, że po upływie początkowego trzyletniego pakietu cena wzrośnie do 119,99 USD miesięcznie.

Należy również pamiętać, że podane poniżej ceny są ważne tylko wtedy, gdy płacisz z góry przez 3 lata. Miesięczne opcje płatności Bluehost mają znacznie wyższe ceny (od 149,99 USD płatne miesięcznie).

Ogólnie rzecz biorąc, dzięki Bluehost masz bardzo przyzwoite statystyki dla mniej niż większości innych hostów. Jeśli potrzebujesz dobrej jakości serwerów dedykowanych, ale masz ograniczony budżet, Bluehost to świetny wybór.

Istnieje kilku dostawców oferujących jeszcze niższe ceny, ale zwykle mają oni kompromis w zakresie niezawodności i / lub szybkości lub nie zainwestowali w odpowiednią obsługę klienta (jak zobaczycie poniżej).

Cennik serwerów dedykowanych Bluehost

Dzięki najtańszemu planowi otrzymasz kilka całkiem dobrych funkcji w raczej niskiej cenie. Pamięć może być nieco lepsza, ale zawsze możesz ją zaktualizować, jeśli czujesz, że aktywność w witrynie rośnie.

Należy również pamiętać, że podane ceny są płatne z góry tylko na 3 lata, a opłaty rosną po początkowym okresie 3 lat. Nawet wtedy Bluehost nadal znajduje się na niższym poziomie cen serwerów dedykowanych w porównaniu do konkurencji.

 • Najtańszy plan: 79,99 USD / mies
 • Pulpit administratora: cPanel
 • Miejsca na dysku: 500 GB
 • Pasmo: 5 TB
 • BARAN: 4 GB
 • Edytor: 4 rdzenie, 2,3 GHz
 • Dedykowane IP: 3-5

Oferowanie w pełni funkcjonalnego hosta internetowego za 79,99 USD miesięcznie jest imponującym osiągnięciem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że cPanel jest standardem. Ogólnie rzecz biorąc, Bluehost oferuje świetny stosunek jakości do ceny.

 • Statystyka pingi
 • Strona testowa

2. HostGator – niezawodny i dobrze znany host

Recenzja HostGator

 • Czas działania: 100% (Źródło)
 • Czas ładowania: 1,113ms (Źródło)
 • Wsparcie: 4/5
 • Stronie internetowej: www.HostGator.com

HostGator to kolejny ugruntowany gracz w tej dziedzinie. Mają ogromną bazę klientów i dokładnie wiedzą, co robią. HostGator to z pewnością również najbardziej niezawodny host. Pochodzą one z dość dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Jednak jedynym minusem jest to, że ich strony mogą być nieco powolne w porównaniu z konkurencją.

Czas pracy & Prędkość

Statystyki czasu pracy i prędkości HostGator 2019Testowany plan hostingowy: Shared / Daty statystyk: 01.01.2019-02.28.2019

Jak powtórzyliśmy sto razy – czas pracy i szybkość są najważniejszymi czynnikami przy wyborze hosta.

Czas pracy HostGatora jest znakomity – idealny 100%. Nie było żadnych zakłóceń.

Niestety, HostGator nie jest trochę szybszy 1,113ms – jest nieco poniżej średniej branżowej wynoszącej 890 ms.

Mimo że prędkość mogłaby być lepsza, HostGator nie jest daleko w tyle za średnią, a biorąc pod uwagę wyjątkowy czas sprawności, wciąż są w stanie zakwalifikować się na szczycie naszej listy.

Wsparcie

Wsparcie HostGator jest całkiem dobre. Skontaktowaliśmy się z nimi kilka razy, aw naszych testach nawiązaliśmy połączenie z czatem na żywo średnio 3 minuty, z jednym skokiem 20 minut. Odpowiedzi na nasze pytania trwały nieco dłużej ze średnim czasem 5 minut.

Zamiast odpowiadać na nasze pytania osobiście (co uwielbialiśmy w Liquid Web), podali oni wiele linków, które dostarczyły więcej niż wystarczających informacji. Na podstawie ich odpowiedzi i ogólnych informacji na stronie można bezpiecznie założyć, że większość ich klientów jest zapalonymi użytkownikami WordPressa ze znajomością szczegółów technicznych i niektórych kodowań.

Nie pokrywają niczego cukrem ani nie komplikują sprawy. Ich witryna, a także obsługa klienta, nie jest przeznaczona dla początkujących – chyba że chcesz poświęcić trochę czasu na zagłębianie się w szczegóły i znaczenie informacji, które znajdziesz.

HostGator czat na żywo

funkcje

Na papierze funkcje oferowane przez dedykowane serwery hostingowe HostGator są całkiem dobre, szczególnie fakt, że uzyskujesz nieograniczoną przepustowość, o ile dotrzymujesz warunków usługi.

Dostaniesz 1 TB miejsca na dysku, na nieograniczona przepustowość (w rzeczywistości, to 10 TB – pytaliśmy), 8 GB pamięci RAM i naprawdę szybki procesor wielordzeniowy. Te statystyki są naprawdę dobre, szczególnie z cenami, z którymi pochodzą. Najprawdopodobniej nigdy nie zauważysz ograniczenia przepustowości. Ale jeśli tak się stanie, Twoja strona może zwolnić do następnego miesiąca.

W przeciwieństwie do Liquid Web, HostGator nie zapewnia żadnych automatycznych kopii zapasowych dedykowanej witryny. Ponosisz za to odpowiedzialność.

cennik

Ceny HostGator mieszczą się w przedziale niskich i średnich cen w porównaniu do konkurencji. Hosting zaczyna się od 118,99 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na długoterminowe 3-letnie zobowiązanie.

Po wygaśnięciu wstępnego planu plan odnawia się za 189 USD miesięcznie. Nie martw się – nawet odnowione ceny są na przyzwoitym poziomie, biorąc pod uwagę funkcje, które otrzymasz.

Cennik dedykowanego serwera HostGator

Najtańszy plan obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do średniej wielkości witryny, która przyciąga tysiące odwiedzających miesięcznie. I nie musisz martwić się o żadne przestoje z tym hostem.

 • Najtańszy plan: 118,99 USD / mc
 • Pulpit administratora: cPanel
 • Miejsca na dysku: 1 TB
 • Pasmo: bez limitu
 • BARAN: 8 GB
 • Edytor: 4 rdzenie, 2,1 GHz
 • Dedykowane IP: 3)

Jeśli wolisz bezpieczeństwo dużego i uznanego dostawcy hostingu, HostGator może być dla Ciebie. Oferowane przez nich dedykowane usługi hostingowe są powyżej średniej, a ich ceny są poniżej średniej.

 • Statystyka pingi
 • Strona testowa

3. Hosting A2 – najlepsza prędkość

A2 Recenzja hostingu

 • Czas działania: 99,96% (Źródło)
 • Czas ładowania: 248ms (Źródło)
 • Wsparcie: 4/5
 • Stronie internetowej: www.A2Hosting.com

Chociaż A2 jest nieco mniej znany niż niektórzy inni gospodarze powyżej, są zaciętym konkurentem. Z błyskawicznymi prędkościami, przyzwoitym czasem sprawności, dobrymi funkcjami i dobrymi cenami, z łatwością będziesz z nich zadowolony.

Minusem? Poza ich najwyższymi prędkościami są one tylko nieco powyżej średniej we wszystkim innym. Ponadto nie byliśmy zachwyceni, gdy dowiedzieliśmy się, że cPanel nie jest uwzględniony w ich planach cenowych, ponieważ większość ludzi potrzebuje takiego do skonfigurowania swojej witryny.

Czas pracy & Prędkość

A2Hosting 2019 statystyki czasu pracy i prędkościTestowany plan hostingowy: Shared / Daty statystyk: 01.01.2019-02.28.2019

W naszym standardowym monitorowaniu czasu pracy i prędkości hosting A2 działał naprawdę dobrze.

Mają zdecydowanie najlepszą prędkość, jaką widzieliśmy w branży (248ms). Udowodniono, że użytkownicy natychmiast opuszczają powolne witryny – nie będziesz mieć tego problemu z A2.

Ich czas sprawności 99,96% też jest przyzwoity. Nie ma go w naszej pierwszej trójce, ale poniżej 15 minut przestojów miesięcznie nie wystarczy, aby rzucić cień na inne wspaniałe funkcje oferowane przez A2 Hosting.

Wsparcie

Wsparcie A2 jest również dobre. Łączenie się z agentem za pośrednictwem czatu było zasadniczo natychmiastowe, a ich odpowiedź na nasze zapytania dotyczące CDN i ograniczeń maksymalnej liczby wizyt wróciła w ciągu kilku minut.

Ich obsługa klienta jest szybka i dokładna. Otrzymasz odpowiedzi szybko i ogólnie są one pomocne. Być może będziesz musiał wykonać dodatkowe kopanie, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, ale ogólnie rzecz biorąc – zapewniają wszystko, czego można oczekiwać od dobrego przedstawiciela obsługi klienta. Zdecydowanie polecamy je każdemu.

A2Hosting czat na żywo

funkcje

Specyfikacje techniczne oferowane przez A2 będą wystarczające dla większości użytkowników.

Podstawowy plan oferuje 1 TB miejsca na dysku, ograniczenie przepustowości wynoszące 10 TB, post 2-rdzeniowy procesor 3,1 GHz, i 8 GB pamięci RAM Serwery A2 są również nieco szybsze niż serwery innych dostawców w tym przedziale cenowym.

Połącz go z najszybszą jak dotąd prędkością, a my mamy tutaj poważnego konkurenta.

cennik

Przy 99,59 USD miesięcznie dedykowany hosting A2 jest jednym z najtańszych dostępnych, ale z jednym haczykiem: aby móc korzystać z cPanel, trzeba zapłacić dodatkowe 39,95 USD / mc. Istnieją również inne funkcje, np. Buforowanie, tworzenie kopii zapasowych witryn itp., Które mogą Cię dodatkowo kosztować.

Tak więc cena początkowa może nie pokryć wszystkiego, czego potrzebujesz i może w rezultacie zapłacić więcej.

Ponadto, gdy nadszedł czas na odnowienie subskrypcji, liczy się 17% wzrost ceny do 119,99 USD miesięcznie.

Ich gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie jest w rzeczywistości 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

A2Hosting Cennik serwerów dedykowanych

Za 100 dolców miesięcznie A2 naprawdę oferuje pozornie najlepsze funkcje. Najtańsze ceny planu są bardzo podobne do Bluehost i HostGator, jeśli wykluczysz problem z cPanel.

Jeśli debatujesz między tymi trzema, sprowadza się to do czasu pracy, szybkości i wsparcia. Opieramy się bardziej na Bluehost na tym poziomie cenowym (lepszy czas pracy po niższej cenie), ale z drugiej strony – A2 bije wszystkich swoją szybkością.

 • Najtańszy plan: 99,59 USD / mies
 • Pulpit administratora: cPanel (39,95 USD / mc)
 • Miejsca na dysku: 1 TB
 • Pasmo: 10 TB
 • BARAN: 8 GB
 • Edytor: 3,1 GHz
 • Dedykowane IP: 2)

Ogólnie rzecz biorąc, A2 oferuje świetną obsługę, biorąc pod uwagę wielkość firmy. Wydajność oferowana przez ich serwery jest powyżej średniej, ich ceny są konkurencyjne, a zespół zebrał kompetentny zespół obsługi klienta.

 • Statystyka pingi
 • Strona testowa

4. SiteGround – najlepszy dla zarządzanych serwerów dedykowanych

Przegląd SiteGround

 • Czas działania: >99,99% (Źródło)
 • Czas ładowania: 683ms (Źródło)
 • Wsparcie: 5/5
 • Stronie internetowej: www.SiteGround.com

SiteGround ma nie tylko doskonałe funkcje, ale także lśni dzięki wiedzy i przyjaznej obsłudze klienta.

Jeśli jest to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, zazwyczaj tak jest. Za to, co oferują, SiteGround jest trochę drogie.

Czas pracy & Prędkość

Statystyki czasu pracy i prędkości SiteGround 2019Testowany plan hostingowy: Shared / Daty statystyk: 01.01.2019-02.28.2019

Pomimo niewielkiej nieszczęścia w grudniu 2018 r., Kiedy mieli 20 minut przestoju, ostatni czas działania witryny SiteGround był na najwyższym poziomie >99,99%.

Nie możemy też narzekać na szybkość ich witryny. Z 683ms, SiteGround znajduje się pośrodku tych dziewięciu hostów pod względem szybkości. Ale tak naprawdę wszystko poniżej 1 sekundy jest nadal bardzo przyzwoite i sprawi, że Twoi goście będą zadowoleni.

Wsparcie

Najlepszą rzeczą w SiteGround jest obsługa klienta. Nawiązano połączenie z agentem za pośrednictwem czatu wsparcia natychmiastowy i odpowiedzi na pytania w ciągu 2 minuty.

Co więcej, ich pracownicy wiedzą, o czym mówią, wydają się naprawdę chętni do pomocy i mówią wyraźnie po angielsku: oznacza to, że nawet skomplikowane wymiany odbywają się płynnie.

Agent wydawał się osobisty i zainteresowany naszymi potrzebami. Zapytaliśmy o uruchomienie nowej witryny i otrzymaliśmy wystarczającą liczbę odpowiedzi.

Zalecamy wsparcie SiteGround zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Obsługa klienta SiteGround

funkcje

Z 480 GB przestrzeni dyskowej, za 10 TB pasmo cap i serwery z ogromną ilością 16 GB pamięci RAM, Dedykowane funkcje hostingowe SiteGround są świetne dla planu podstawowego. Szybkość procesora z 3,2 GHz i 4 rdzeniami również jest dobra, ale na tym poziomie cenowym można się tego spodziewać.

480 GB miejsca na dysku to jedyna cecha, która ma niską stronę – ledwo pokryłaby dobre wymagania dotyczące blogów dotyczących fotografii i stylu życia. Z drugiej strony, SiteGround kładzie nacisk na szybkość SSD.

Kolejną zaletą jest to, że SiteGround oferuje buforowanie, dzięki czemu strony szybciej wracają. Inni usługodawcy naliczają za tę usługę 50–100 USD, w zależności od potrzeb i planów.

Jest również w pełni zarządzany, co oznacza, że ​​pomogą ci we wszystkim – konfigurowanie witryny, dodawanie dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, buforowania itp., A także automatyczne kopie zapasowe.

cennik

SiteGround znajduje się na drogim końcu spektrum cen w porównaniu z innymi dedykowanymi dostawcami usług hostingowych, ale częściowo dlatego, że ich podstawowy plan oferuje stosunkowo wysoki poziom wydajności, w tym 4-rdzeniowe procesory działające standardowo w 3,2 GHz.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​dzięki SiteGround dostajesz to, co widzisz. Nie będzie żadnych dodatkowych opłat ani rosnących opłat za odnowienie.

Mimo że SiteGround znajduje się na drogim poziomie, dostaniesz za co płacisz.

Cennik dedykowanego serwera SiteGround

Najtańszy plan SiteGround na pewno nie jest tani, ale dostaniesz mnóstwo za to, co płacisz, w tym dedykowane i kompetentne wsparcie. Jeśli i tak patrzysz na ten przedział cenowy – raczej polecamy nasz najlepszy wybór.

 • Najtańszy plan: 269,00 $ / mc
 • Pulpit administratora: cPanel
 • Miejsca na dysku: 480 GB
 • Pasmo: 10 TB
 • BARAN: 16 GIGA BAJTÓW
 • Edytor: 4 rdzenie, 3,2 GHz
 • Dedykowane IP: 1

Ogólnie rzecz biorąc, SiteGround to świetny wybór dla stosunkowo małych stron internetowych i dla klientów, którzy cenią sobie dobry poziom wsparcia. To sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz przenieść swoją witrynę na dedykowany hosting, w którym posiadanie wiedzy i przyjaznych agentów wsparcia może być bardzo ważne.

 • Statystyka pingi
 • Strona testowa

5. Liquid Web – najlepsze wsparcie

Host dedykowany Liquid Web

 • Czas działania: >99,99% (Źródło)
 • Czas ładowania: 658ms (Źródło)
 • Wsparcie: 5/5
 • Stronie internetowej: www.LiquidWeb.com

Liquid Web to potężny serwis hostingowy, który zapewnia niemal idealny czas pracy, dużą szybkość i doskonałą obsługę klienta z „59-sekundową gwarancją wsparcia”. Są w tym samym przedziale cenowym co SiteGround, oferując podobnie doskonałe specyfikacje serwerów.

Czas pracy & Test prędkości

Statystyki czasu pracy i prędkości LiquidWebTestowany plan hostingowy: Shared / Daty statystyk: 01.01.2019-02.28.2019

LiquidWeb reklamuje „gwarancję 100% bezawaryjności”. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy ich dyspozycyjność była >99,99% z zaledwie 2 minutami przestoju. Niezupełnie 100%, ale nadal bardzo dobrze.

Ich średnia prędkość 658ms nie jest najlepszy w branży, ale wciąż przewyższa średnią branżową.

Wsparcie

Średni czas reakcji Liquid Web na prośby o wsparcie wynosił mniej niż 1 minuta, spełniając „59-sekundową gwarancję wsparcia”.

Agent był kompetentny i szczegółowo odpowiedział na wszystkie nasze pytania.

Zadaliśmy mu kilka podstawowych pytań na temat różnicy w rdzeniach procesorów i pamięci RAM oraz na temat ich SSL i CDN, na które odpowiedział szybko i ludzkim językiem, używając metafor (w razie potrzeby). Agent zapytał również o nasze plany na stronie internetowej i zaproponował najlepszy plan w oparciu o nasze potrzeby i cele.

Czat na żywo LiquidWeb

Oczywiste jest, że Liquid Web bardzo poważnie traktuje swoje wsparcie i chce zapewnić swoim klientom najlepszą możliwą obsługę.

funkcje

Serwery Liquid Web są bardzo dobre. Nawet najtańszy pakiet daje 480 GB miejsca na dysku, za ograniczenie przepustowości 5 TB, i szybkie 4-rdzeniowe procesory 3,5 GHz z 16 GB pamięci RAM.

Te specyfikacje są prawie identyczne jak SiteGround, z wyjątkiem przepustowości (dostajesz 10 TB z SiteGround) i niewielkiej przewagi zegara w przypadku Liquid Web (3,5 GHz vs 3,2 GHz).

Należy jednak pamiętać, że Liquid Web zapewnia najlepszą i najszybszą obsługę klienta w branży, a dzięki pakietowi powyżej 1000 USD uzyskasz dostęp do architektów stron internetowych na żywo, aby natychmiast rozwiązać wszelkie problemy. Oczywiście te pakiety są najlepsze dla dużych przedsiębiorstw z dużą ilością ruchu i aktywności na swoich stronach.

Przegląd cen

Ceny Liquid Web mogą wydawać się wysokie w porównaniu do innych dostawców, ale ich model biznesowy jest skierowany do profesjonalnych użytkowników, którzy potrzebują najlepszej wydajności. Ich plany wahają się od pakietu „podstawowego” za 149 USD / miesiąc, po naprawdę monstrualny serwer za 499 USD / miesiąc.

Jest kilka dodatkowych opłat, o których powinieneś wiedzieć. Przede wszystkim naliczają dodatkowe 20 USD miesięcznie za korzystanie z cPanel.

Ponadto, jeśli Twoja witryna używa większej przepustowości niż subskrybujesz, pobierze opłatę za nadmierne wykorzystanie. Ale także większość innych dostawców. Dlatego zawsze dobrze jest przechowywać dokładne szacunki ruchu w Twojej witrynie. Przepustowość nie jest bezpośrednio związana z ruchem, zależy to od prostoty i użytkowania witryny. Prosta witryna z 2-3 stronami i około 1000 odwiedzających / miesiąc potrzebowałaby około 1 GB przepustowości.

Ceny dedykowanego serwera LiquidWeb

Ale pozytywne w wycenie Liquid Web jest to, że widzisz to, co dostajesz – ceny nie rosną przy odnowieniu, ponieważ i tak płacisz co miesiąc. (Brak zniżek na płatności z góry).

 • Najtańszy plan: 149,00 $ / mies
 • Pulpit administratora: cPanel (20 USD / mc)
 • Miejsca na dysku: 480 GB
 • Pasmo: 5 TB
 • BARAN: 32 GB
 • Edytor: 4 rdzenie, 3,9 GHz
 • Dedykowane IP: 1

Wszystko to składa się na świetny hosting dedykowany.

Tym, co naprawdę wyróżnia Liquid Web, jest ich profesjonalizm. Ich materiały marketingowe wyraźnie określają, co otrzymujesz za swoje pieniądze, bez protekcjonowania ciebie ani ukrywania kosztów niezbędnych narzędzi.

 • Statystyka pingi
 • Strona testowa

6. GoDaddy – największy hosting

Recenzja GoDaddy

 • Czas działania: 99,99% (Źródło)
 • Czas ładowania: 610ms (Źródło)
 • Wsparcie: 2/5
 • Stronie internetowej: www.GoDaddy.com

GoDaddy to twoje wielkie imię, które płonie z wielkim pistoletem. Mają ogromną firmę z ogromną bazą klientów. Ponadto ich czas działania i szybkość są bardzo przyzwoite.

Jednak pomimo ich sławy byliśmy raczej rozczarowani ich obsługą klienta. Przy tak ogromnej bazie klientów można oczekiwać, że zainwestują więcej w profesjonalny i kompetentny personel.

Czas pracy & Prędkość

Statystyki czasu pracy i prędkości GoDaddy 2019Testowany plan hostingowy: Shared / Daty statystyk: 01.01.2019-02.28.2019

Najpierw spójrzmy na dobre wieści. Hosting GoDaddy jest szybki i niezawodny:

Ich ostatnia dostępność 99,99% jest blisko ideału. W lipcu 2018 r. Mieliśmy całą godzinę przestoju, ale poza tym dyspozycyjność była doskonała.

Ich prędkości witryny wynoszą 610ms są również przyzwoite, stale utrzymując nieco powyżej standardu branżowego.

Wsparcie

Teraz złe wieści. Wsparcie GoDaddy jest boleśnie powolne.

Podczas pierwszego testu czatu na żywo musieliśmy czekać 27 minut na połączenie z agentem. Po połączeniu z agentem na nasze pytania odpowiadano dopiero po średnio 7 minutach oczekiwania. Gdy Twoja witryna nie działa, nie masz pół godziny na czekanie – chcesz natychmiast skontaktować się z przedstawicielem obsługi klienta.

Czat na żywo GoDaddy

Podczas naszych późniejszych prób skontaktowania się z pomocą techniczną odpowiedź była szybsza – byliśmy w stanie uzyskać odpowiedź w ciągu 10-15 minut, a przedstawiciel obsługi był uprzejmy i informacyjny. Dostarczyli nam wystarczających informacji i byli lekko zainteresowani naszymi celami i potrzebami.

Zasadniczo wsparcie GoDaddy jest nieprzewidywalne w odniesieniu do czasu odpowiedzi, a także poziomu wsparcia. W niektórych przypadkach agent wsparcia był kompetentny i szybko reagował. Innym razem zajęło im wieczność odpowiadanie na proste pytania, takie jak jedno pytanie dotyczące certyfikatu SSL.

Wsparcie GoDaddy jest dalekie od najlepszych, jakie widzieliśmy, ale też nie jest najgorsze. Ta niekonsekwencja może być uciążliwa – jeśli odpowiednio dopasujesz czas, możesz uzyskać właściwą odpowiedź w rozsądnym czasie. Jeśli nie, to… cóż, nie wstrzymuj oddechu.

funkcje

Przechodząc od podrzędnej usługi wsparcia, serwery GoDaddy oferują w rzeczywistości całkiem dobre funkcje: 1 TB pamięci, i to znaczy przepustowość całkowicie nieskomplikowany (zawiera pewne warunki, które można przeczytać w Umowie o hostingu).

Szybkość procesora (4-rdzeniowy 3,1 GHz) jest wystarczająca, ale nie jesteśmy pod wrażeniem 4 GB pamięci przychodzi pierwszy plan. Przy tych cenach można oczekiwać co najmniej 8 GB, jeśli nie 16 GB.

Z przyjemnością stwierdziliśmy, że cPanel jest standardem i oferują kopie zapasowe witryn w naprawdę rozsądnej cenie – 4,99 USD / mc.

cennik

Specjalne plany hostingowe GoDaddy zaczynają się od 89,99 USD miesięcznie (169,99 USD miesięcznie po odnowieniu). Stanowiłoby to rozsądną wartość dla uwzględnionych funkcji, ale jest rozczarowane brakiem niezawodnego wsparcia.

Ceny serwerów dedykowanych GoDaddy

GoDaddy oferuje zaskakująco dobre plany w przyzwoitych cenach. Ich pamięć RAM może być nieco lepsza, ale przy 119,99 USD / mc z cPanel w zestawie – nie jest to zły wybór.

 • Najtańszy plan: 89,99 USD / mc (cena przedłużenia 169,99 USD)
 • Pulpit administratora: cPanel
 • Miejsca na dysku: 1 TB
 • Pasmo: Nie mierzone
 • BARAN: 4 GB
 • Edytor: 4 rdzenie, 3,1 GHz
 • Dedykowane IP: 3)

Podsumowując, dedykowane plany hostingowe GoDaddy oferują przyzwoitą wydajność, ale podważa to ich żałosne podejście do obsługi klienta.

 • Statystyka pingi
 • Strona testowa

7. IONOS 1&1 – najniższa cena

Recenzja IONOS 1 i 1

 • Czas działania: 99,98% (Źródło)
 • Czas ładowania: 530ms (Źródło)
 • Wsparcie: 1/5
 • Stronie internetowej: www.IONOS.com

IONOS 1&1 ma długą historię w branży hostingu, ale to nie znaczy, że niekoniecznie są najlepsi. Mimo że ich czas działania i szybkość są zadowalające, byliśmy niemile zaskoczeni ich wsparciem.

Na dzisiejszym rynku, szczególnie jeśli chodzi o serwery dedykowane, wsparcie na żywo ma kluczowe znaczenie. I nie mają.

Czas pracy & Prędkość

Statystyki czasu pracy i prędkości IONOS 1 i 1 2019Testowany plan hostingowy: Shared / Daty statystyk: 01.01.2019-02.28.2019

IONOS wypadł stosunkowo dobrze w naszych testach:

Ich czas sprawności 99,98% był silny i stabilny – w lutym 2019 r. mieliśmy 10-minutową przerwę w przestoju, ale poza tym nieszczęściem, były solidne.

Jesteśmy również zadowoleni z ich szybkości witryny 530ms. Jest tak dobry, jak wszystko, czego można oczekiwać od najlepszych dostawców serwerów dedykowanych.

Wsparcie

Z modelem biznesowym IONOS wiąże się ogromny problem: nie oferują one obsługi czatu na żywo. Oznacza to, że musisz do nich zadzwonić. W praktyce (iw 2020 r.) Uważamy, że brak wsparcia online jest po prostu nie do przyjęcia.

funkcje

Funkcje oferowane przez IONOS są naprawdę całkiem dobre. Nieograniczona przepustowość i 1 TB miejsca na dysku nie należy szydzić, a nasze testy prędkości pokazują, że ich serwery są szybkie. Pakiet pochodzi z 8 GB pamięci RAM i szybkie procesory.

Z przyjemnością przekonasz się, że wrzucają one do bezpłatnej domeny, ochrony przed złośliwym oprogramowaniem SiteLock (większość za to pobiera) oraz funkcje sieci dostarczania treści (CDN), dzięki którym Twoja witryna szybciej wraca do odwiedzających.

cennik

IONOS jest tani. 40 USD miesięcznie za pakiet podstawowy (odnawia się po 60 miesiącach za 60 USD miesięcznie), ich dedykowany hosting jest najtańszy na tej liście. Biorąc pod uwagę funkcje, które otrzymasz, to prawdziwa okazja.

Jeśli zdecydujesz się na jeden z ich droższych planów, pamiętaj, że pobierają dodatkową jednorazową opłatę konfiguracyjną w wysokości 50 USD.

Cennik serwerów dedykowanych IONOS

Ich ceny są absurdalnie niskie. Nawet po podwyżce ceny o 20 USD po pierwszych 6 miesiącach nadal szukasz (prawdopodobnie) najlepszej oferty dedykowanego serwera.

 • Najtańszy plan: 40,00 USD / mies
 • Pulpit administratora:?
 • Miejsca na dysku: 1 TB
 • Pasmo: bez limitu
 • BARAN: 8 GB
 • Edytor: 8 rdzeni, 2,4 GHz
 • Dedykowane IP: 1

IONOS oferuje ponadprzeciętną wydajność w bardzo konkurencyjnej cenie. Niska cena zwykle oznacza, że ​​niektóre rogi zostały wycięte, w tym przypadku jest to całkowity brak czatu na żywo, a zatem cała masa informacji. Gdyby tylko rozwiązali swoje systemy obsługi klienta, byliby świetnym wyborem.

 • Statystyka pingi
 • Strona testowa

8. HostWinds

Przegląd Hostwinds

 • Czas działania: 99,94% (Źródło)
 • Czas ładowania: 1200ms (Źródło)
 • Wsparcie: 4/5
 • Stronie internetowej: www.HostWinds.com

HostWinds jest dość nowym graczem na boisku. Zaintrygowały nas dobre funkcje, jakie oferują w swoich planach (znacznie) niskich cenach.

Niestety byliśmy rozczarowani, ponieważ wszystkie ich zalety znikają w świetle strasznych statystyk czasu pracy i prędkości.

Czas pracy & Prędkość

Statystyki czasu pracy i prędkości HostWinds 2019Testowany plan hostingowy: Shared / Daty statystyk: 01.01.2019-02.28.2019

HostWinds miał straszny 99,47% czasu przestoju w listopadzie ubiegłego roku, z ponad 3 godzinami przestoju. Ten sam rodzaj niespójności pojawił się w grudniu 2018 r. To zbyt wiele przestojów, biorąc pod uwagę potencjalny spadek ruchu i sprzedaży – szczególnie przed świętami Bożego Narodzenia. Ich początek roku poprawił się z czasem sprawności wynoszącym 99,94%, ale to wciąż nie jest wystarczająco dobre w porównaniu do standardu branżowego.

Szybkość ładowania strony była stała, ale niestety stale wolna. Przy średniej prędkości ładowania strony wynoszącej 1200ms, Twoi goście nie będą bardzo zadowoleni.

Wsparcie

Najwyraźniej obsługa klienta HostWinds jest znacznie szybsza niż ich serwery. W naszych testach otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze zapytania 2 minuty.

Byliśmy mile zaskoczeni, jak szybko i dokładnie agent odpowiedział na nasze zapytania.

Odpowiedzi były dokładne i krótkie. Podobnie jak w przypadku Bluehost – otrzymujesz dokładnie to, o co prosisz. Nic mniej i nic więcej.

Jeśli więc chcesz porozmawiać z kimś o swoich celach i potrzebach związanych z witryną, może to nie wystarczyć.

HostWinds czat na żywo

funkcje

Niska prędkość, którą ujawniły nasze testy, jest tajemnicą, ponieważ serwery HostWinds są w pełni wyposażone 8 GB pamięci RAM i Procesory 3,5 GHz. Ty też dostaniesz 1 TB pamięci i Przepustowość 10 TB limit. To świetny pakiet za cenę, którą płacisz, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę wprowadzającą.

Podoba nam się również to, że możesz stworzyć własny plan z niestandardowymi funkcjami w zależności od preferencji.

cennik

HostWinds jest również dość tani. Ich podstawowy pakiet zaczyna się od 106 USD miesięcznie po (krótkim) okresie wstępnym 79,50 USD miesięcznie. Co więcej, pozwalają na unikalny poziom dostosowania do twojego planu, z interfejsem, który pozwala wybrać system operacyjny, pamięć RAM, RAID, ograniczenie przepustowości i liczbę adresów IP do rejestracji.

Cena wstępna może wynosić od 1 do 36 miesięcy. Po początkowej płatności z góry cena wzrasta o 25%.

Należy również pamiętać, że cPanel będzie Cię kosztować dodatkowe 35 USD miesięcznie.

Ceny dedykowanego serwera HostWinds

HostWinds jest dość tani, a otrzymasz naprawdę dobre funkcje. Jeśli potrzebujesz również cPanel, spowoduje to podniesienie ceny do bardziej średniego poziomu.

Niestety pod względem czasu działania i szybkości HostWinds po prostu nie dorówna konkurencji.

 • Najtańszy plan: 79,50 USD / mies
 • Pulpit administratora: cPanel (35,00 $ / mc)
 • Miejsca na dysku: 1 TB
 • Pasmo: 10 TB
 • BARAN: 8 GB
 • Edytor: 4 rdzenie, 3,5 GHz
 • Dedykowane IP: 8

Chociaż oferują one konfigurowalny serwer w konkurencyjnych cenach, wyniki naszych testów dostępności i prędkości nie mogą być ignorowane. W rzeczywistości serwery HostWinds są po prostu zbyt wolne i zbyt zawodne, aby oferować dobrą wartość w 2020 roku.

 • Statystyka pingi
 • Strona testowa

9. AccuWebHosting

Recenzja AccuWebHosting

 • Czas działania: 99,92% (Źródło)
 • Czas ładowania: 794ms (Źródło)
 • Wsparcie: 4/5
 • Stronie internetowej: www.AccuWebHosting.com

AccuWebHosting zapewnia zaskakująco dobre funkcje w niskich cenach. Jednak rozczarowali ich niespójny czas pracy i prędkość poniżej średniej.

Byliśmy również nieco zaniepokojeni ich (nieco) fałszywą reklamą.

Czas pracy & Prędkość

Statystyki czasu pracy i prędkości AccuHosting 2019Testowany plan hostingowy: Serwer dedykowany / Daty statystyk: 01.01.2019-02.28.2019

Monitorujemy AccuHosting dopiero od kilku miesięcy, więc nie wiemy jeszcze, co zrobić z ich statystykami. Mianowicie czas pracy (99,92%). Do tej pory grudzień i luty były bez żadnych awarii, ale potem w styczniu mieli ponad godzinę przestoju. Musimy je monitorować jeszcze przez jakiś czas, aby zrozumieć, czy był to jednorazowy wypadek, czy powtarzający się problem.

Szybkość strony 794ms jest poniżej średniej. Na tej liście jest kilka znacznie szybszych hostów.

Wsparcie

Obsługa klienta oferowana przez AccuWebHosting jest dobra. W naszych testach połączenie z czatem było dobrze, natychmiastowy a ich doradcy wydawali się dobrze poinformowani, odpowiadając na nasze pytania 2 minuty.

Byliśmy bardzo zadowoleni z ich wsparcia. Doskonale rozumieli nasze pytania i odpowiedzieli w ciągu kilku sekund. Oprócz tego, że są dokładne i precyzyjne, bardziej niż większość innych dostawców hostingu, których do tej pory widzieliśmy, bardziej interesowały nas nasze potrzeby i cele.

Zdecydowanie dobra jakość obsługi klienta, odpowiednia dla początkujących i bardziej zaawansowanych użytkowników.

AccuWebHosting czat na żywo 2

funkcje

Zdecydowanie najlepszą cechą AccuWebHosting jest imponująca specyfikacja na wybranym serwerze. 16 GB pamięci RAM jest znacznie powyżej standardu w cenie ich hostingu, tak jak są Procesory działa na 3,4 GHz. Dostaniesz także kolosalny 4 TB przestrzeni dyskowej. Zgodnie z ich wsparciem otrzymasz także nieograniczona przepustowość. Prawie wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe – i tak jest.

Irytujące cPanel kosztuje nieco więcej niż standardowy abonament, podobnie jak płatne usługi SSL i CDN. Z rozczarowaniem stwierdziliśmy również, że reklamowany serwer w Wielkiej Brytanii jest obecnie (w momencie pisania tej recenzji) niedostępny.

Możesz także uzyskać dodatkowe funkcje, np. Więcej pamięci, dodatkowe opcje bezpieczeństwa, inne panele sterowania, szybsze procesory, kopie zapasowe, serwery w różnych krajach itp..

cennik

Dedykowany hosting internetowy AccuWebHosting ma dobrą wartość już od 90 USD / miesiąc. Istnieje również wiele przydatnych dodatków za przyzwoite ceny. Ceny wydają się bardzo dobre dla specyfikacji, które otrzymujesz. Do tej pory nie znaleźliśmy wielu wad ani ukrytych kosztów. Wszystko to jest widoczne na pierwszy rzut oka, gdy wybierasz swoje funkcje i plany.

Ponadto ceny nie wzrosną po pierwszej subskrypcji.

Co więcej, możesz wybierać spośród wielu serwerów w zależności od lokalizacji klientów:

AccuWebHosting Cennik serwerów dedykowanych

Ich najtańszy plan ma naprawdę dobre specyfikacje – to więcej niż wystarcza na średniej wielkości witrynę z przyzwoitym ruchem. Będziesz jednak musiał dodatkowo zapłacić za niektóre podstawy, takie jak SSL i cPanel. Dotyczy to również tego, że niektóre z reklamowanych funkcji (takich jak serwer w Wielkiej Brytanii) są obecnie niedostępne.

 • Najtańszy plan: 90 USD / mies
 • Pulpit administratora: cPanel (35,00 $ / mc)
 • Miejsca na dysku: 2 TB
 • Pasmo: bez limitu
 • BARAN: 32 GB
 • Edytor: 3,8 GHz
 • Dedykowane IP: 1

Podsumowując, AccuWebHosting oferuje usługę o przyzwoitej wartości, mającą ponadprzeciętne ograniczenia pamięci i przepustowości oraz stałą prędkość. Biorąc jednak pod uwagę ich rozczarowujący czas pracy, możesz lepiej skorzystać z usług innego dostawcy.

 • Statystyka pingi
 • Strona testowa

Wniosek…

Większość dobrych dedykowanych hostów internetowych oferuje obecnie szybkie i niezawodne serwery. Dużą różnicą między nimi, jak widzieliśmy, jest poziom wsparcia, jaki oferują.

W naszych testach wyróżniały się trzy hosty. Jeśli czas pracy jest najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji, wybierz Bluehost. Ich serwery zapewniają najlepszy i najbardziej stabilny czas pracy.

Jeśli szukasz bezpieczeństwa dużego i ugruntowanego hosta internetowego, HostGator jest najlepszym wyborem. Ich usługi są w rozsądnej cenie, a ich ogromna baza klientów oznacza, że ​​ich zespół wsparcia będzie doświadczony we wszystkich sprawach.

Jeśli zależy Ci na szybkości, najlepszym rozwiązaniem jest Hosting A2. Ich plany mają dobrą wartość, czas pracy jest przeważnie dobry (przerwy co 5-15 minut co kilka miesięcy), a wsparcie jest szybkie i kompetentne.

Cokolwiek wybierzesz, być wymagające. Serwer dedykowany to duża inwestycja, dlatego warto się rozejrzeć i wybrać najlepszą opcję.

Pamiętaj, że jeśli wynajmujesz serwer do wyłącznego użytku, powinieneś oczekiwać, że Twój dostawca hostingu będzie tak samo oddany Twojej witrynie, jak Ty.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author