Najlepšie britské webhostingové služby do roku 2020!

Ako webová agentúra s množstvom webhostingových účtov (čiastočne na hosťovanie našich klientov a čiastočne preto, že máme veľa vedľajších projektov a radi experimentujeme ��), máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje skvelého hostiteľa webových stránok..

Prešli sme si všetky naše účty, analyzovali, ktorí weboví hostitelia fungujú dobre (pomocou sledovania naživo) a ktoré nie (a prečo). Potom sme sa rozhodli postaviť túto masívnu porovnávaciu stránku, aby sme zdieľali to, čo sme našli, užívajte si!

Pre rýchlu orientáciu nájdete naše top 3 nižšie!

Web Hosting CompanyOverall RatingCeny / mo.UK ​​servery sú k dispozíciiVlastnostiReviewsWebsite
Logo hostinger 0,80 GBP (pokles zo 7,99 GBP)

 • Veľmi cenovo dostupné
 • Super ľahké nastavenie
 • Responzívna podpora
 • Skvelý výkon a rýchlosť
 • Servery vo Veľkej Británii + globálna sieť
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí!

Hostinger Review
siteground2 2,95 GBP (67% zľava iba na 1. faktúru)
 • Servery vo Veľkej Británii + globálna sieť
 • Cenovo dostupné
 • Skvelý výkon
Preskúmanie stránok
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Zelená hosting
 • servery v Európe
 • Neobmedzené miesto na disku
Recenzia GreenGeeks

# footable_27400 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

Contents

Informácie o našich recenziách hostingu

Pri písaní recenzií webhostingov vo Veľkej Británii sme zvážili veľa faktorov.

Patria sem prevádzkyschopnosť, možnosti podpory a čas odozvy, rýchlosť, umiestnenie servera, jednoduchosť použitia, cena vs hodnota, miesto na disku atď.

Dva najdôležitejšie faktory, na ktoré sa zameriavame, sú podpora �� a rýchlosť ⚡.

Zoberme si napríklad rýchlosť webových stránok, vedeli ste, že 1-sekundové oneskorenie znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%, to znamená, že viac ako 1/10 návštevníkov sa jednoducho otočí za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta … to je dôvod, prečo slušný web poskytovateľ hostingu je nevyhnutný!

Ako vidíte, kvalita vášho poskytovateľa webhostingu môže mať obrovský vplyv na potenciálny úspech vašich stránok!

Niekoľko stránok, na ktorých sa nachádzame:

Odporúčané na stránkach

Najlepšie webhostingové služby vo Veľkej Británii – recenzie do roku 2020

Tu sú 14 najlepších recenzií webhostingu pre Spojené kráľovstvo, podrobnosti o ich nákladoch, možnostiach podpory a miesto na disku:

1. Hostinger UK – najlepší celkový webhosting

www.hostinger.co.uk

Logo Hostinger

Cena: £ 0.80
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live chat

Hostinger je jednou z tých spoločností, ktoré vedia, ako robiť všetko správne, a zároveň udržujú svoje plány mimoriadne konkurencieschopné.

Začali v roku 2004 a už áno viac ako 29 miliónov používateľov… Az dobrého dôvodu. Poskytujú kvalitné hostingové služby pri pomerne nízkych nákladoch v porovnaní s niektorými svojimi konkurentmi.

Za pouhých 0,80 £ / mesiac získate 10 GB SSD miesta na disku, nepretržitú odbornú podporu, optimalizované nastavenie WordPress, 99,9% záruku dostupnosti a oveľa viac.

Na Hostingerovi sa nám veľmi páčilo to, aké ľahké je ich nastavenie. Zriadenie nového účtu, od získania názvu domény, po nastavenie hostingu a inštaláciu WordPress (alebo iného CMS), je veľmi dobre premyslené, takže každý môže svoje stránky ľahko uviesť do prevádzky.

Technológia Hostinger

Pokiaľ ide o typy hostenia, ktoré ponúkajú, zdieľajú hostenie (ktoré väčšina ľudí potrebuje, je to tiež najlacnejšie), VPS, cloud hosting, hosting WordPress a e-mail hosting.

Zákaznícka podpora je tiež veľmi citlivá prostredníctvom live chatu a je k dispozícii 24/7/365.

Pokiaľ ide o rýchlosť, majú tu vo Veľkej Británii webový server, takže ak bude váš cieľový trh vo všeobecnosti v Európe, výkon bude veľmi plynulý. A ak je váš cieľový trh niekde inde, majú vás tiež pokryté servermi v USA, Holandsku, Litve, Singapure, Brazílii alebo Indonézii..

Ich spoločné plány hostenia začínajú na iba 0,80 £ / mesiac (Dole od 7,99 GBP). Ak sa rozhodnete pre vyššiu úroveň a vyberiete si prémiový plán, získate týždenné zálohy, bezplatnú doménu a oveľa viac serverových zdrojov..

Hodnota, ktorú tu získavate, je šialená, zaslúžené miesto č. 1 v našom zozname najlepších webových hostiteľov! Jo, a tiež majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, nič netušiaci v našej knihe!

Pros

 • Veľmi jednoduché nastavenie
 • Skvelý výkon
 • Responzívna podpora
 • Super cenovo dostupné
 • Rýchle dátové centrum vo Veľkej Británii

Zápory

 • N / A

2. SiteGround UK – celkové umiestnenie na webe

www.siteground.co.uk

Logo SiteGround

Cena: £ 2.95
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

SiteGround pozná svoje veci. Sú cenovo dostupné, majú veľmi výkonné servery v Londýne a čo je najdôležitejšie, podpora zákazníkov je prvotriedna (priemerná doba odozvy je v súčasnosti 10 minút).

Tiež prichádzajú odporúčaní pre WordPress od WordPress (Môžu samozrejme riešiť akýkoľvek CMS, ktorý na nich hádzate).

Plány SiteGrounds tiež obsahujú množstvo vynikajúcich funkcií, ako je neuveriteľne efektívny bezpečnostný systém, automatické zálohovanie, sú v súlade s GDPR a ponúkajú bezplatné certifikáty SSL (veľmi dôležité pre webové stránky elektronického obchodu)..

Rovnako ako väčšina dôstojných poskytovateľov webhostingu majú 99,9% záruku dostupnosti, používajú úložisko SSD, 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a majú schopnosť vám pomôcť s registráciou doménového mena.

Pokiaľ ide o hostingové balíčky, ponúkajú zdieľaný hosting, hosting WordPress, eCommerce hosting, reseller hosting a cloud hosting.

Majú 3 zdieľané hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína iba £ 2.95 za mesiac (69% zľava z obvyklej ceny)! Ich základný plán spustenia umožňuje 1 webovú stránku a poskytuje vám 10 GB SSD úložného priestoru, zatiaľ čo ich ďalší stupeň, plán GrowBig, umožňuje neobmedzené množstvo stránok a 20 GB úložného priestoru. Vďaka tomuto plánu a všetkému uvedenému získate aj bezplatný prenos stránok od starého hostiteľa, čo je vždy užitočné.

SiteGround ponúka všetkým zákazníkom okamžitú pomoc pri kontaktovaní ich kancelárií prostredníctvom telefónu, lístkov alebo live chatu. Kontrolou ich mnohých online príručiek a elektronických kníh si tiež môžete vyzdvihnúť najnovšie know-how o optimalizácii a zabezpečení svojich webových stránok WordPress..

Pokiaľ ide o vylepšenú rýchlosť načítania webových stránok SiteGround, nebudete sklamaní. Funkcia SiteGround vám ponúka možnosť prispôsobiť a prispôsobiť nastavenie hostingu a zvýšiť celkovú rýchlosť načítania webových stránok. Ako sme uviedli v našej úplnej recenzii, ich doplnok vytvorený na mieru, SuperCacher, tiež pomáha zlepšiť čas načítania webových stránok (k dispozícii iba v ich pláne GrowBig a vyššom).

Pros

 • Veľká podpora
 • Odporúča WP
 • Užívatelsky prívetivý
 • Webový server so sídlom vo Veľkej Británii

Zápory

 • Vyššie poplatky za obnovenie

3. Greengeeks – najlepší zelený hosting

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena: 2,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

GreenGeeks je jednou zo spoločností, o ktorých viete, že robia všetko v poriadku, od ich uvedenia na trh v roku 2008 zaznamenali obrovský nárast. Dôvody ich úspechu sú celkom jasné, keď s nimi začnete pracovať, je to kombinácia globálneho dosahu ( viac dátových centier po celom svete), úžasný výkon, skvelá a pomerne rýchla podpora av neposlednom rade, svoju spotrebu energie vracajú trikrát späť do siete prostredníctvom veternej energie, čo je celkom úžasné!

Pokiaľ ide o konkrétne funkcie, ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, miesto na disku a e-mailové účty aj v prípade ich najzákladnejšieho plánu. Majú 24/7 podporu a rovnako ako Hostinger aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní! Pevné číslo 3 v našom zozname!

Za prvý rok dokonca zahodia názov domény zadarmo!

Ich základný plán začína iba 2,95 USD / mesiac (pokles z 9,95 USD).

GreenGeeks ponúka virtuálnu zákaznícku podporu po celý rok, keď to vyhovuje vášmu jedinečnému plánu. Môžete sa obrátiť na hosťujúceho špecialistu prostredníctvom e-mailu, live chatu, lístka alebo priamo telefonicky na svoj tím podpory. Okrem nepretržitej odbornej podpory zo strany ich globálnej pracovnej sily si môžete pozrieť aj návody na svojich webových stránkach a pôsobivú vedomostnú základňu, kde nájdete ďalšie tipy na hosťovanie..

Optimalizáciou svojich serverov GreenGeeks vybudovali spoľahlivú hostingovú platformu (so zárukou dostupnosti 99,9% dostupnosti), ktorá môže poskytnúť vášmu webu rýchlosť, ktorú potrebuje na zabezpečenie opakujúcej sa prevádzky. Táto webhostingová spoločnosť využíva úložné polia Solid State RAID-10, PowerCacher, PHP7 a bezplatné CDN prostredníctvom CloudFlare. Kombinované úsilie svojej špičkovej technológie umožňuje ich serverom zabaliť pomerne rýchly úder!

Pros

 • Ekologický
 • Neobmedzené miesto na disku
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • 24/7 podpora

Zápory

 • Neúčtuje sa v GBP

4. A2 Hosting UK – najlepší hosting pre predajcov

www.a2hosting.com

Logo hostingu A2

Cena: 3,92 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

A2 Hosting je na rovnakej úrovni ako hostinger, majú tiež celý rad horúcich rýchlych serverov na celom svete (s 99,9% zárukou dostupnosti) + majú vynikajúcu zákaznícku podporu. Aj keď nemajú oficiálne odporúčanie WordPress, ich výkon na stránkach WP je úžasný.

Rovnako ako ich výkon vo väčšine populárnych CMS, ich servery sú veľmi dobre optimalizované a zahŕňajú 1-skriptové inštalátory pre väčšinu CMS ako WP a Joomla..

Ponúkajú zdieľaný hosting, predajca hostiteľov (veľmi sa nám páčia možnosti ich distribútorov, dokonca aj na serveri SiteGround), VPS a dedikované servery..

Ponúkajú 3 hostingové balíčky, ich základný plán začína iba 3,92 $ mesačne (pôvodne 7,99 $ / mesiac).

A2 Hosting sa postará o vaše potreby hostingu poskytovaním podpory prostredníctvom živých lístkov na chat, e-mail, telefón a podporu. Na svojich webových stránkach si tiež môžete prečítať recenzie zákazníkov, ktoré informujú najmä o vysokej kvalite a včasnom servise. Poskytujú podrobných online sprievodcov a širokú škálu informačných článkov, ktoré vám pomôžu prispôsobiť a nastaviť vaše webové stránky.

Turbo servery A2 Hosting vám dajú rýchlosti načítania až 20-krát rýchlejšie v porovnaní s konkurenčnými poskytovateľmi hostingových služieb. Toto je dosiahnuté pridelením menšieho počtu používateľov na jeden webový server a tiež poskytnutím väčšieho množstva serverových zdrojov každému používateľovi. Využívajú SSD, vlastné ukladanie do vyrovnávacej pamäte a štyri globálne dátové centrá na neustále zvyšovanie rýchlosti vašich webových stránok.

Pros

 • Neobmedzené miesto na disku
 • Veľká podpora
 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek
 • Bezplatná migrácia stránok
 • Globálne dátové centrá

Zápory

 • Neúčtuje sa v GBP

5. Kinsta – najlepšie spravovaný hosting WordPress

kinsta.com

logo kinsta

Cena: 30 USD (USD)
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat, Vstupenky

Ak hľadáte najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, v súčasnosti je Kinsta naším cieľom. Hostia rozsiahle spoločnosti ako FreshBooks, Ubisoft a Tripadvisor. Majú prekvapivo konkurencieschopné ceny balíčkov a podpora je skutočne na špičkovej úrovni.

Ich infraštruktúra beží na nehorázne rýchlom a spoľahlivom cloudu Google (samozrejme so zárukou dostupnosti 99,9%), ktorá má na výber z viac ako 20 miest po celom svete (vrátane servera so sídlom vo Veľkej Británii). Nedávno tiež pridali automatickú optimalizáciu DB a samoliečiace funkcie PHP a samozrejme podporujú najnovšiu verziu PHP.

Potom, aby ešte viac zvýšili výkon, majú interný doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ktorý slúži webu čo najrýchlejšie, a integrujú sa s KeyCDN pre rýchle načítanie po celom svete.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, ponúkajú ochranu DDOS, blokovanie GeoIP, samozrejme firewall Google Cloud a ďalšie. A aj keď je web napadnutý, pomôžu vám ho opraviť zadarmo.

O tom, o čom sme ešte ani nerozprávali, ako napríklad o ich zálohovacom systéme, certifikátoch SSL, monitoroch dostupnosti, … ale myslím si, že to pochopíte.

Ich plány začínajú na 30 dolárov mesačne, čo zahŕňa 1 lokalitu a 10 GB úložného priestoru SSD.

Ak máte rozpočet, sú to ľudia, ktorým dôverujú vaše stránky WP!

Pros

 • Platforma Google Cloud Platform
 • Veľká hodnota za cenu
 • Nepriestrelná bezpečnosť
 • Veľká podpora
 • Bezplatná migrácia stránok
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Žiadna telefonická podpora (ale v skutočnosti nejde o problém s ohľadom na to, ako dobrá je ich online podpora)

6. Heart Internet – UK Web Host

www.heartinternet.uk

Logo srdca na internete

Cena: £ 2,66
Miesto na disku: 2 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Srdce Internet je veľmi podobný eUKhost, čo sa týka cien aj funkcií … majú 2 ďalšie výhody, ponúkajú na svojom základnom pláne 5 GB voľného miesta na disku a majú vlastnú zákaznícku podporu, ktorá, ak ste prehliadali túto stránku na chvíľu by ste vedeli, že vysoko oceňujeme každú spoločnosť, ktorá nepodporuje externú podporu.

Sponzorujú tiež veľa podujatí a konferencií ako WordCamp, Pixel Pioneers, Hack24 a ďalšie. Páči sa nám spoločnosť, ktorá vracia komunite.

Pokiaľ ide o možnosti hostenia, ponúkajú zdieľaný webhosting, prémiový hosting pre náročnejšie weby, VPS, hosting pre predajcu, dedikované servery a hosting WordPress..

Ako už bolo povedané, ich reputácia nie je v tejto chvíli najlepšia, pretože obsahuje správy o častých výpadkoch a zhoršujúcej sa podpore … tiež ich základný plán v skutočnosti nepodporuje databázy MySQL, takže žiadna podpora WordPress, pokiaľ nepôjdete o plán vyššie na 9,49 GBP / mesiac (bez DPH).

Srdce Internet môžete kontaktovať zaslaním online formulára na svojich webových stránkach alebo priamym volaním. Môžete ich tiež kontaktovať prostredníctvom živého chatu alebo zadaním lístka.

Ak chcete urobiť snímku pri riešení bežného problému s hosťovaním sami, môžete si prečítať informačné články, ktoré sú zverejnené na ich stránke Podpora databázy.

Heart Internet využíva cloud hosting platformu, ktorá pomáha vaše webové stránky vyrovnať zaťaženie webového prevádzky. To znamená, že vaše webové stránky sa nespomalia, keď sa vyskytnú obdobia špičkovej prevádzky.

Používajú tiež HTTP / 2 a pravidelne aktualizujú svoj hardvér servera, aby zabezpečili rýchle rýchlosti načítania webu a spokojnosť zákazníkov.

Pros

 • Vracia sa späť do komunity
 • Dostupné pre statické stránky html
 • Veľa možností hostenia.

Zápory

 • Žiadne zahraničné dátové centrá
 • Skalnatá povesť
 • V základnom pláne neexistuje podpora WP

7. HostGator – Skúsený webhosting

www.hostgator.com

Logo hostgátora

Cena: 2,75 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

HostGator je už dlho, v tom čase prešli z dobrého na zlé, späť na slušné. Sú super cenovo dostupné, ale budete sa cítiť v kvalite svojich služieb, podpory a bezpečnosti. Na svojich serveroch sme napadli viacero webových stránok, pričom všetky mali podobné témy a doplnky ako iné weby na rôznych hostiteľoch a neboli hacknuté..

Ako už bolo povedané, ak sa pozriete na cenu, hodnota, ktorú dostanete, je úžasná iba za 2,75 USD / mesiac … ale ak máte trochu rozpočtu, pravdepodobne by som išiel s hostiteľom, ktorý má miestne dátové centrum, takže vy Nezaoberám sa pomalými časmi načítania, ktoré prichádzajú so serverom v USA.

HostGator má nasledujúce plány hostenia: zdieľaný hosting, hosting WordPress, cloud hosting, predajca, VPS a dedikované servery.

HostGator umožňuje zákazníkom ľahko oznámiť problém s hostením alebo požiadať o informácie. Môžete ich telefonovať, začať live chat, faxovať alebo zdieľať obrazovku a nájsť riešenie svojho problému v rekordnom čase. HostGator vám okrem ich celoročnej dostupnosti poskytuje aj knižnicu videonávodov, ktoré vám pomôžu podporiť vaše potreby hostenia.

HostGator poskytuje pevné disky HDD aj SSD a môže nakonfigurovať svoje servery tak, aby vyhovovali vašim špecifickým požiadavkám na rýchlosť načítania. Poskytujú vám nemeranú šírku pásma a poskytujú vám možnosť implementovať vlastné inštalácie servera, ktoré optimalizujú rýchlosť a ponúkajú vám väčšiu virtuálnu kontrolu. To môže vylepšiť SEO a celkové hodnotenie používateľského komfortu vašich webových stránok.

Pros

 • Cenovo dostupné
 • Slušná hodnota

Zápory

 • Služby nižšej kvality
 • zabezpečenia
 • Americké servery

8. CloudWays – najlepší cloudový hosting

www.cloudways.com

Logo spoločnosti Cloudways

Cena: 10 USD (USD)
Miesto na disku: 25 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Cloudways vám umožňuje nasadiť, spravovať a monitorovať vysoko výkonné aplikácie a webové stránky priamo na cloudových serveroch, čím sa odstrihne obvyklý webhostingový prostredník (NIE JE pre začiatočníkov). Ak poznáte cestu okolo servera, títo ľudia sú úžasní! Dobrá podpora, výber veľkého množstva poskytovateľov, od Digital Ocean, po AWS, do Vultr, majú tovar.

Majú tiež svoje vlastné CDN s názvom CloudwaysCDN a dokonca si vytvorili vlastný doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre WordPress (doplnok s názvom Breeze), ktorý výrazne urýchľuje načítanie. Potom pre Joomlu integrovali ukladanie stránok do pamäte cache pre maximálnu rýchlosť.

Ceny sa pohybujú od 10 do 272 dolárov / mesiac, v závislosti od požiadaviek vašich stránok.

Tu sa nemôžete pokaziť … ak ste trochu technický.

Cloudways vám poskytuje nekonečnú podporu prostredníctvom vstupeniek na podporu, živého chatu a online formulárov. Môžete od nich dokonca požiadať o volanie a sú k dispozícii 24 hodín denne. Poskytujú tiež vedomostnú základňu, ako aj komunitné fórum a na svojej stránke Stav systému Cloudways vám poskytujú živé aktualizácie týkajúce sa ich stavu systému..

Využívajú pevné disky a ich servery sú pripravené na PHP 7, čo vám poskytuje najvyššiu rýchlosť výkonu v porovnaní s inými poskytovateľmi hostiteľských služieb. Cloudways ukladá údaje do vyrovnávacej pamäte po celom svete a používa Memcached, Breeze plugin a Redis na zabezpečenie optimálnej rýchlosti hosťovania pre WordPress aj Magento. Využívajú tiež servery podporované protokolom HTTP / 2.

Pros

 • Cenovo dostupný vysokovýkonný hosting
 • Veľká podpora
 • Super škálovateľné

Zápory

 • Trochu krivky učenia

9. Hosting InMotion – dobrý obchodný webhosting

www.inmotionhosting.com

Logo InMotion Hosting

Cena: 6,39 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Aj keď InMotion nie je zlý hostiteľ, ich riešenia sa väčšinou zameriavajú na podniky, a teda na vyššiu cenu 6,39 USD / mesiac. Nemajú tiež miestne dátové centrum, takže pokiaľ nezacielujete na demografické skupiny v USA a naozaj s nimi nechcete hostiť, existujú lepšie možnosti..

Ponúkajú väčšinu funkcií a výhod, ktoré väčšina ostatných hostiteľov ponúka. A ich bezpečnosť je prvotriedna s BEZPLATNÝMI SSL, ochranou proti hackerom, vlastným firewallom a DDoS ochranou.

Ponúkajú zdieľaný hosting, predajca hostiteľov, VPS, dedikované servery a hosting WordPress (ktorý má špecifické funkcie WP, ako sú automatické aktualizácie a záplaty zabezpečenia a tvorca stránok typu drag-and-drop)..

Ak máte otázky týkajúce sa služieb InMotion Hosting, môžete ich kontaktovať prostredníctvom živého chatu, e-mailu, telefónu alebo zadaním lístka. Môžete tiež naplánovať reláciu Skype s jedným z ich špecialistov, ak potrebujete podrobnejšiu radu.

Majú online stránku podpory, ktorá ponúka návody a ďalšie nástroje, ktoré vám môžu pomôcť pri riešení často kladených otázok.

Všetky plány služieb spoločnosti InMotion Hosting zahŕňajú jednotky SSD, ktoré ponúkajú rýchlejšie doručovanie obsahu z vášho webu. Táto spoločnosť tiež používa viacero dátových centier a pokročilú technológiu smerovania, aby vám poskytla konkurenčnú výhodu, pokiaľ ide o rýchlosť načítania a užívateľskú prístupnosť webových stránok..

Pros

 • Vysoko kvalitné riešenia hostingu
 • Veľká podpora
 • Dobrá bezpečnosť

Zápory

 • drahý
 • Americké servery

10. Bluehost – dobrý webhosting pre začiatočníkov

www.bluehost.com

Logo Bluehost

Cena: 3,95 USD (USD)
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Bluehost je trochu veterán v webhostingovom priemysle, začínali ako celkom úžasní, ale potom ho kúpil EIG (ktorý tiež vlastní HostGator) a veci začali rýchlo klesať z kopca dosť rýchlo.

Odvtedy však pracujú na svojich obrazových a hostingových riešeniach na zlepšení celkovej kvality a oplatí sa to. Ide o marketing a všeobecné recenzie používateľov sa určite zlepšujú. Na svojich základných plánoch (50 GB) tiež ponúkajú dostatok miesta na disku a ponúkajú bezplatné SSL a bezplatnú doménu.

Pokiaľ ide o Spojené kráľovstvo, pravdepodobne by som ich neodporučil z dôvodu nedostatku miestnych dátových centier. Určite existujú lepšie možnosti.

Pokiaľ ide o hostingové riešenia, majú zdieľaný hosting už od 3,95 USD / mesiac, hosting WordPress, VPS a dedikované servery.

Vlastný technický tím spoločnosti BlueHost ponúka skúsenú podporu 24 hodín denne. Poskytujú technickú podporu a podporu účtu prostredníctvom živého chatu, telefonovania alebo odoslania lístka. Môžete si tiež pozrieť ich videonávody a vedomostnú základňu, ak chcete získať užitočné informácie.

Majú bezplatné telefónne číslo v USA a medzinárodné kontaktné číslo, aby lepšie vyhoveli všetkým svojim zákazníkom.

Bluehost ponúka rôzne hostingové balíčky, ktoré zahŕňajú Zdieľaný hosting, Cloud hosting, VPS hosting a Dedikovaný hosting. Štandardný zdieľaný hosting vám poskytne čas načítania webovej stránky 2 – 3 sekundy. Drahšie balíčky ponúkajú servery s nižšou hustotou, ktoré vám poskytnú viac zdrojov, ktoré môžu trochu zrýchliť vaše webové stránky a celkovú dobu načítania.

Pros

 • veterán
 • Dostatok miesta na disku
 • Cenovo dostupné

Zápory

 • Skalnatá povesť
 • Servery v USA

11. Dreamhost

www.dreamhost.com

Logo Dreamhost

Cena: 7,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Dreamhost má veľmi dobrú povesť a má dobrý dôvod. Svoje vysokokvalitné hostingové služby si udržiavali počas masívnej cenovej vojny, ktorá práve prebieha, ľuďom sa ich páči, pretože sú veľmi spoľahliví. Jedinou nevýhodou by bol nedostatok dátových centier v krajine a náklady na 7,95 dolárov / mesiac …, ktoré musíte zaplatiť vopred po dobu 3 rokov, ak chcete najlacnejšiu cenu. Nie je to ideálne, ale poskytujú 97-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo je pekné.

Taktiež majú osobitný záväzok k bezpečnosti a ochrane osobných údajov, ktoré sa nám páčia, majú k dispozícii bezplatné SSL A BEZPLATNÉ súkromie, ktoré skrýva údaje o registrácii názvu vašej domény. DreamHost má tiež 24/7 možnosti podpory v prípade, že ho potrebujete.

Ponúkajú zdieľaný hosting, hosting WordPress, dedikované servery a hosting VPS.

DreamHost ponúka ako možnosti podpory live chat, e-mail, telefón a lístky. Existujúci zákazníci ich môžu kontaktovať priamo prihlásením sa do svojho účtu DreamHost.

Zákazníci môžu tiež udržiavať prehľad o stave systému DreamHost a zdieľať svoje skúsenosti alebo klásť otázky na fóre spoločnosti. Znalostná základňa môže navyše objasniť pokročilé témy a prispôsobenia.

DreamHost ponúka širokú škálu hostiteľských balíkov, ktoré obsahujú jednotky SSD, ktoré umožňujú vašim webovým stránkam bežať o 200% rýchlejšie. Všetky balíčky sú k dispozícii s neobmedzenou šírkou pásma a máte možnosť upgradovať na server Fast Cloud Server alebo Managed VPS Server, ak sa chcete odomknúť na vyššiu rýchlosť načítania..

Pros

 • Dobrá reputácia
 • Zadarmo doménové meno
 • SSL zadarmo
 • 97-denná záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • drahý
 • Servery v USA

12. HostPapa

www.hostpapa.co.uk

Logo HostPapa

Cena: £ 1.95
Miesto na disku: 100 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Tento je zaujímavý, vytvárajú weby pre každú krajinu, na ktorú sú zacielené, a ponúkajú takmer to isté ako väčšina ostatných hostiteľských spoločností bez skutočných stand-outov..

Ponúkajú dosť miesta na disku za konkurencieschopnú cenu (1,95 GBP / mesiac). Ale opäť, žiadne dátové centrá vo Veľkej Británii, takže ak sa vám značka naozaj nepáči, choďte namiesto toho s niečím ako Hostinger.

Pokiaľ ide o možnosti hostenia, majú zdieľaný webhosting, hosting WordPress, hosting VPS a dedikované servery.

Zákazníci majú prístup k podporným službám HostPapa prostredníctvom e-mailu, telefónu, faxu, živého chatu a prostredníctvom podporných lístkov. Podporný tím je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a ak potrebujete ďalšiu pomoc, môžete sa pripojiť k týždennému webovému semináru alebo si rezervovať virtuálne školenie jednotlivcov s jedným z ich expertov na hosťovanie..

Väčšina zákazníckych recenzií poskytuje priateľské služby s vynikajúcou technickou podporou.

HostPapa tvrdí, že ich servery ponúkajú zvýšenie výkonu o 300% vďaka ich nízkohustotným a optimálne financovaným serverom. Malo by sa však poznamenať, že táto funkcia je zahrnutá iba v balíku Business Pro.

Ostatné balíky bez tohto zvýšenia výkonu môžu stále ponúkať rýchle výsledky, ak ste ochotní povoliť CloudFlare. HostPapa sa môže pochváliť aj 99,9% dostupnosťou, čo znamená, že sú celkom spoľahliví.

Pros

 • Dostatok miesta na disku
 • SSL zadarmo

Zápory

 • Žiadne miestne servery

13. StableHost

www.stablehost.com

Logo StableHost

Cena: 3,50 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Vstupenky

StableHost je celkovo slušný hostiteľ. Ponúkajú všetky rovnaké funkcie ako väčšina ostatných hostiteľov, s výnimkou technológie ich klastrovaného hosťovania … ktorá zvyšuje celkovú škálovateľnosť a rýchlosť / výkon, pričom navyše bonus, ktorý problémy s inými servermi na rovnakom serveri, by nemal mať vplyv na vaše stránky. ako by to mohlo byť na iných webových hostiteľoch.

Ich bezpečnosť je však celkom na mieste, s podporou 24/7/365 a priemernou dobou odozvy 20 minút.

Dobrá voľba, ak hľadáte cieľový trh v USA, opäť žiadne miestne servery …

Ponúkajú zdieľaný web hosting od 3,50 USD / mesiac, predajcu, WP hosting a VPS.

Spoločnosť StableHost je nadšená zákazníckym servisom a bude vám môcť pomôcť telefonicky, e-mailom alebo live chatom. Poskytujú tiež ďalšie videonávody, ktoré vám pomôžu nastaviť preferencie hostingu a webových stránok. Môžete si stiahnuť testy rýchlosti siete na svojich webových stránkach a zistiť, aké umiestnenie hostiteľa bude pre vašu zákaznícku základňu najvýhodnejšie.

StableHost ponúka rôzne hostingové balíčky, všetko s prispôsobiteľnými verziami LiteSpeed, MySQL a PHP.

Používajú tiež disky SSD podnikovej triedy, duálne procesory a ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, čo znamená, že zvýšenie online prenosu nebude mať vplyv na výkonnosť vašich webových stránok. Vďaka tomu je načítanie vysokorýchlostných webových stránok realitou a zvyšuje sa vaše celkové hodnotenie SEO.

Pros

 • Klastrovaná hostingová technológia
 • Veľká podpora
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Cenovo dostupné

Zápory

 • Žiadne miestne servery

14. Miesto5

www.site5.com

Site5

Cena: 6,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Live chat

Stránka 5 tiež ponúka slušné služby, ale pri pohľade na cenu 6,95 USD / mesiac nie je hodnotová ponuka skutočne k dispozícii, pretože tam sú lepší hostitelia, ktorí sú cenovo dostupnejší. Ich hlavný server je tiež v USA, takže by to pre miestne weby nebolo skvelé.

Páči sa nám neobmedzený priestor na disku, bezplatné migrácie a ich zálohovací systém.

Pokiaľ ide o plány hostenia, zdieľajú plány hostenia, hostenia VPS a plány ďalšieho predajcu.

Site5 vám pomôže vyriešiť všetky vaše problémy s hosťovaním jediným kliknutím na tlačidlo. Táto spoločnosť je prístupná 24 hodín denne prostredníctvom živého chatu a e-mailu.

Poskytujú tiež svojim zákazníkom stránku stavu núdze a na webovej stránke si môžete prečítať bežné otázky na riešenie problémov a ich odpovede na ďalšie informácie o hostovaní..

Site5 ponúka nemerané miesto na disku a šírku pásma, čím vám poskytuje dostatok úložného priestoru na podporu rastúcej webovej stránky. Hlavný server sa nachádza v USA, čo z neho robí túto hostingovú platformu ideálnou pre miestne webové stránky.

Ich štandardný webhosting používa PHP 5.3, ktoré sa skutočne nezmení až na PHP 7, ale svoju prácu ešte stále zvládne.

Pros

 • Neobmedzené miesto na disku

Zápory

 • Drahší
 • Servery v USA

Ako si vybrať najlepšiu webhostingovú službu vo Veľkej Británii

Rozhodovanie o vytvorení webovej stránky je prvým veľkým krokom a je tiež dobrý! Podľa Nomineta, 96% firiem uvádza, že webová stránka pozitívne prispela k väčšiemu počtu zákazníkov & povedomie o značke. Okrem toho 99% všetkých dospelých vo veku 16 až 44 rokov vo Veľkej Británii sú používateľmi internetu podľa Úradu pre národnú štatistiku ….

Ak hľadáte vytvorenie webovej stránky, či už si predstavujete, že ide o veľkú stránku, ktorá má veľkú návštevnosť, alebo menší projekt, ktorý nebude potrebovať toľko kapacity alebo bude podporovať takú návštevnosť, budete čelia niekoľkým komplikovaným rozhodnutiam.

Okrem skutočného dizajnu webových stránok, ako sa webová stránka nastaví (blog, obchodná stránka alebo potrebujete e-commerce hosting), svoju adresu URL alebo názov domény a ešte oveľa viac musieť premýšľať o tom, s ktorým poskytovateľom webhostingu ísť.

výber webhostingu vo Veľkej Británii

Existuje pomerne veľa rôznych služieb webhostingu a výber, ktorý bude slúžiť vám a vašim webovým stránkam najlepšie, bude mať veľa spoločného s typom stránok, ktoré chcete hostiť, s cieľom týchto webových stránok a návštevnosť, ktorú očakávate. Takže okrem vyššie uvedených recenzií webhostingu sme zhromaždili aj všetko, čo potrebujete vedieť o hostiteľskom priemysle, takže si môžete vytvoriť svoj vlastný porovnanie webhostingu.

Aké sú rôzne typy webhostingu?

Zdieľaný hosting

zdieľaná grafika hosteniaZdieľaný hosting je najdostupnejšou možnosťou hostenia, je ideálny pre webové stránky a projekty menšieho rozsahu, ktoré chcete stavať. Zdieľaný hosting má viac obmedzení ako iné dostupné možnosti webhostingu, ale pre väčšinu menších webov, ako sú blogy, biznis weby a osobné weby, to sú obmedzenia, ktoré si pravdepodobne nikdy ani nevšimnete, pokiaľ sa váš projekt nestane oveľa väčším, ako ste pôvodne predpokladali..

Tento lacný typ webhostingu funguje poskytovateľom, ktorý ponúka serverový priestor na rovnakom serveri mnohým rôznym klientom; vaše webové stránky nebudú ovplyvnené ostatnými webovými servermi na serveri a vaše obmedzenia budú spočívať iba v tom, že rozdelíte šírku pásma, úložný priestor a ďalšie, pričom ostatní klienti pracujú mimo tohto serverového priestoru (ako je stručne opísané). v našej recenzii SiteGround).

Nezabúdajte, že aj tie najzákladnejšie hostingové balíčky sa zvyčajne dodávajú s inštalátormi na jedno kliknutie pre najpopulárnejšie redakčné systémy ako WordPress, Joomla atď. Väčšina webových hostiteľov ponúka zdieľané balíky pre oba systémy Linux. & Windows hosting (a samozrejme podporujú bežné jazyky ako MySQL, PHP, atď.).

Hosting VPS

VPS hosting alebo hosting virtuálneho súkromného servera je perfektným prostredím medzi zdieľaným hostingom a vyhradeným serverovým hostingom. Je to ako zdieľaný hosting, pretože viac webových stránok je hostených z jedného servera (dúfajme, že v Spojenom kráľovstve alebo blízko neho); Pri hosťovaní VPS sa však oddiel používa na oddelenie vašich webových stránok od webových stránok iných používateľov toho istého servera. Preto prichádza s mnohými výhodami dedikovaného servera, s iba o niečo menšou spotrebou a oveľa nižšou cenou. Tento typ hostingu sa dá použiť aj na hosťovanie hier ako Minecraft.

Dedikovaný serverový hosting

Dedikovaný server hosting je často najlepšou voľbou pre vývojárov webu, keď peniaze nie sú predmetom. Vyhradený server prideľuje klientovi celý server, čo znamená, že tento server môžete mať pre seba a robiť s ním všetko, čo by ste chceli. Toto otvára dvere mnohým zvýšeným výkonnostným schopnostiam, vďaka čomu sú vhodné na väčšie webové stránky, ako sú webové stránky elektronického obchodu, adresáre s nehnuteľnosťami, fóra a ďalšie. Sú dodávané aj s vysokou cenou, preto sú najlepšie vyhradené pre väčšie úsilie.

Cloud hosting

Cloud hosting sa rýchlo stáva jedným z obľúbených typov webhostingu mnohých webových vývojárov vo Veľkej Británii. Je to preto, že je to veľmi univerzálna možnosť pre veľké aj malé webové stránky. Keby existoval nejaký univerzálny webhostingový variant, bol by to cloudový hosting. Tento typ hostingu vám umožňuje plynule upgradovať alebo downgrade vášho plánu podľa potreby zmeny vašich webových stránok a je to tiež jedna z najúčinnejších a najbezpečnejších metód webhostingu. Vďaka niekoľkým strojom sa prestoje znižujú a vaše informácie sú chránené.

Reseller Hosting

Hosting pre hostí najčastejšie používajú vývojári webových stránok, ktorí hromadne nakupujú veľké množstvo serverového priestoru a ďalej ho predávajú (ako napovedá názov) klientom, pre ktorých navrhujú webové stránky. To umožňuje vývojárovi webu zachovať si oveľa väčšiu kontrolu nad webmi, ktoré navrhujú, aby ich udržal v prevádzke a efektívne fungoval. Toto je neobvyklý typ hostingu, ktorý si môže kúpiť každý, pokiaľ nie je vývojárom webu alebo klientom webového vývojára, ktorý im ho predáva. Vďaka tomu je projekt webovej stránky pre klienta aj vývojára oveľa jednoduchší a vývojárovi poskytuje väčšiu kontrolu nad svojím portfóliom.

výskum funkcií webhostingu

Porovnanie webovýchhostingových služieb: Funkcie, špecifikácie a terminológia 

Ako vidíte, existuje veľa rôznych možností, ktoré treba brať do úvahy pri rozhodovaní o správnom type webhostingového plánu pre vaše potreby (aj bezplatný hosting je možnosť). Na konci dňa je vaším cieľom vybrať typ webhostingu, ktorý bude poskytovať najlepšie výsledky pre vaše webové stránky bez porušenia banky. Akonáhle budete mať predstavu o type webhostingového balíka, ktorý chcete navštíviť, ďalším krokom bude hľadanie poskytovateľa webhostingu, ktorému môžete veriť s výkonom svojich webových stránok. Aby sme vám pomohli vybrať si poskytovateľa, ktorému môžete veriť, jedná sa o niektoré z funkcií, ktoré chcete skontrolovať pred registráciou (rovnaké faktory používame aj v našich ďalších najlepších zoznamoch hostingu, ako je najlepší web hosting Austrália, najlepší hosting v Kanade, najlepší web hosting Singapur, najlepší NZ hosting, najlepší webhosting India, najlepší hostitelia webových stránok (celkovo, globálne), najlepší weboví hostitelia pre Malajziu, najlepší webhosting pre Brazíliu & najlepší hosting v Írsku).

Umiestnenie servera

Už sme sa o tom zmienili v úvode, ale v zásade, ak je najbližší server značne nedostatočne vybavený, spravili by ste si láskavosť, aby ste ho mohli používať trochu ďalej. Naozaj nezáleží na tom, či hľadáte služby špecifické pre mesto, ako napríklad webhosting v Londýne, Birminghame alebo Leedese … rozdiel v rýchlosti bude zanedbateľný, pokiaľ bude server blízko alebo v Spojenom kráľovstve ( SiteGround a A2 Hosting majú servery vo Veľkej Británii a na celom svete).

skladovanie

Predtým, ako sa zaregistrujete u akéhokoľvek poskytovateľa webhostingu, budete chcieť získať predstavu o tom, koľko úložného priestoru bude váš web potrebovať. Koľko obrázkov, videí alebo iných médií budete mať na svojich stránkach? Koľko informácií bude potrebovať na podporu (využívate webového hostiteľa aj na e-mail)? Ak sú vaše stránky relatívne malé, nemusíte naraziť na problém s úložiskom bez ohľadu na poskytovateľa, s ktorým idete.

uptime

Aký je význam uloženia webovej stránky hostenej na internete, ak k nej nikto nemá prístup? Čas prevádzkyschopnosti je niečo, čo sa najlepší hostitelia webových stránok neustále zvyšujú, aby boli stránky prístupné pre kohokoľvek v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú dobu. Mnoho poskytovateľov inzeruje až 99,9% záruku dostupnosti, ale vždy je dobré takéto tvrdenia skontrolovať. Prezrite si niektoré posudky online od ľudí, ktorí využili svoje služby, aby ste získali predstavu o tom, ako bude vyzerať realita. Začali sme sledovať dobu prevádzkyschopnosti a reakčnú dobu najväčších poskytovateľov webhostingu na našej vlastnej stránke stavu hostenia.

zálohy

Na vašom webe budete pravdepodobne mať cenné informácie, ktoré by mohli byť katastrofálne stratené. To je dôvod, prečo je zálohovanie vašich údajov také dôležité, preto by ste mali určite zistiť, ako často váš poskytovateľ webových služieb zálohuje webové stránky svojich klientov. Nielen to, ale tiež sa pozrime na ich metódy získavania v prípade nešťastnej udalosti, že stratíte svoje informácie, a či vám za obnovenie zálohy účtujú poplatky..

Certifikáty SSL

SSL sertifikujeSSL znamená Secure Socket Layer, je to technológia, ktorá umožňuje šifrovanie údajov, ktoré sa prenášajú medzi vašim webom a návštevníkmi. Takto môžete zaistiť bezpečnosť svojich stránok a ukázať ich návštevníkom svojich stránok prostredníctvom zeleného zámku + https: // vedľa vašej adresy URL vo väčšine moderných prehliadačov. To bolo dôležité iba pre internetové obchody alebo iné stránky, ktoré prijímajú platby na mieste. V týchto dňoch je to však nevyhnutnosť pre každú jednotlivú webovú stránku (spoločnosť Google dokonca uviedla, že je to hodnotiaci faktor, takže vďaka zabezpečenej webovej stránke získate dokonca aj výhodu SEO). Našťastie u poskytovateľov SSL, ako je Poďme šifrovať, vás neplatia žiadne náklady a môžete ich zadarmo nainštalovať a obnoviť. Pri kontrole hostiteľských služieb berte na vedomie tie, ktoré ponúkajú certifikáty SSL zadarmo, a vyhnul by som sa tým, ktorí vám za to chcú účtovať peniaze..

Ako už bolo povedané, existujú rôzne typy certifikátov SSL a tie bezpečnejšie stoja peniaze. Najlacnejším / bezplatným typom sú certifikáty na overenie domény (DV), potom bude nasledovať overenie organizácie (OV) a nakoniec rozšírené overenie (EV). Typy OV a EV vyžadujú skutočnú validáciu subjektu, ktorý žiada certifikát.

Bandwidth

Šírka pásma je dôležitá pre výkonnosť vašich webových stránok, takže sa chcete uistiť, že máte dostatok svojej domény, aby ste ju udržali v správnom fungovaní a zlepšili používateľské prostredie. Pokiaľ ide o veci ako zdieľaný hosting alebo dokonca hosting VPS, možno budete mať prístup k menšej šírke pásma, ako by ste mali s inými možnosťami, ale poskytovateľ, s ktorým sa rozhodnete pre svoje služby, môže mať tiež vplyv na množstvo šírky pásma, ktorú ste pridelili. , Nezabudnite to zvážiť pred rozhodnutím vášho poskytovateľa, aby ste sa uistili, že budete mať zdroje, ktoré potrebujete.

rýchlosť

Rýchlosť sa vzťahuje na všeobecné časy načítania dobre optimalizovaného webu (s dobre optimalizovaným máme na mysli nie príliš veľa nafúknutého kódu, pekne komprimované obrázky atď. – v podstate iba stránky, ktoré sú navrhnuté efektívne). Rýchlosť webu závisí od 3 vecí, umiestnenie servera, výkon servera (zdroje pridelené na váš hostingový účet) a vlastné skripty hostitelia sa mohli postaviť na zrýchlenie zobrazovania stránok.

Rýchlosť servera

Výkon servera je väčší problém, ak vám server nepridelí dostatok zdrojov na spustenie samotného webu, budete mať problémy. V podstate len lacno nešteďte na hostingu (napr. Nechoďte s hosťovaním zadarmo) a mali by ste byť v poriadku. Naši najlepší hostitelia sú v tomto veľmi dobrí. Okrem toho najlepší hostitelia (napríklad SiteGround) zostavujú svoje vlastné skripty na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, aby ďalej urýchlili doručovanie vašich stránok..

CDN

Poloha servera bola veľmi dôležitá, ak je váš cieľový trh miestny, hosting na serveri v USA by určite spomalil vaše stránky natoľko, že by ste si všimli, pokiaľ ide o konverzie / privedenie / predaj. Ale v týchto dňoch, keď je služba CloudFlare bezplatná, môžete hostiť takmer kdekoľvek, aktivovať službu Cloudflare (čo je sieť CDN alebo Distribučná sieť obsahu, ktorá slúži na vaše stránky od najbližšieho uzla k návštevníkovi vášho webu) a majú slušné rýchlosti bez ohľadu na umiestnenie vašej stránky. cieľový trh. Väčšina webových hostiteľov ponúka túto integráciu zadarmo.

Medzi ďalšie výhody pridania CDN na vaše stránky patrí menšie zaťaženie vášho lokálneho servera a ochrana DDOS, ak to CDN podporuje.

podpora

Je to veľká a má dobrý dôvod. Bez dôstojnej podpory môže byť potenciálna strata výnosov / potenciálnych zákazníkov / návštevníkov atď. Obrovská. Responzívna a efektívna podpora môže veci vyriešiť veľmi rýchlo, čo znamená, že výpadky stránok by sa obmedzili na absolútne minimum. Zatiaľ čo väčšina najlepších hostiteľov ponúka 3 možnosti podpory, z ktorých ide o telefón, lístky a live chat, stále uprednostňujeme podporné vstupenky ako možnosť podpory go-to..

možnosti podpory

Aj keď môžete získať rýchlejšiu reakciu po telefóne alebo prostredníctvom priameho rozhovoru, vo väčšine prípadov musí pomocný personál premýšľať nad nohami a pokúsiť sa tam a tam dostať odpoveď… a áno, ktorá funguje pre väčšinu menších problémov. Ak však máte zložitejší problém, možno nevedia, o čom hovoríte, alebo že táto konkrétna osoba nebola vyškolená na riešenie tohto konkrétneho problému, atď. V týchto prípadoch je ľahšie to vysvetliť na podporu lístok, priložte snímky obrazovky o tom, o čom hovoríte … potom ten lístok ide k tej správnej osobe, s jasným pohľadom na to, o čo ide, čo potom možno vyriešiť.

Sprievodné lístky na podporu sa tiež ľahšie prispôsobujú pre samotné hostiteľské spoločnosti, pretože nemusia neustále obsluhovať telefóny alebo konzoly na živé rozhovory. Či tak alebo onak, chcete, aby podpora bola pohotová a schopná. Viaceré úrovne zamestnancov majú špecifické odborné znalosti v rôznych oblastiach. To, čo je na škatuli, nemusí byť to, čo dostanete na konci, ako sme to zistili v našom porovnaní DreamHost vs Bluehost.

Počet povolených domén / webov

Ak si myslíte, že by ste mohli chcieť hostiť viac ako jednu webovú stránku pomocou balíka webhostingu, uistite sa, že vám to umožní poskytovateľ, ktorého si vyberiete! Aj keď si myslíte, že budete chcieť iba jeden web, stále je dobré zvoliť si poskytovateľa, ktorý vám umožní mať viac, ak chcete. Týmto spôsobom môžete kedykoľvek zmeniť názor.

A to je všetko, zdá sa byť ohromujúce pokryť všetky body, ale urobte to len jeden krok za krokom. Možno dokonca vytvoríte tabuľku a zaznamenáte všetky špecifikácie pre najlepší webový hosting vo Veľkej Británii, takže získate ľahký prehľad.

OR

Najlepšie hosting domén vo Veľkej Británii

Túto sekciu som zahrnul, pretože veľa ľudí tento výraz stále hľadá, aj keď v skutočnosti neexistuje. Hosting domén je kombináciou webhostingu a registrácie doménových mien, celého balíka, ak chcete. A keďže sme už vyššie spomínali webhosting, túto sekciu zameriame na názvy domén, čo sú a ako ich zaregistrovať..

Registrácia doménových mien

Čo je to doménové meno?

Stručne povedané, názov domény je čitateľná verzia adresy IP, ktorá vedie na webovú stránku, alias. Bez názvov domén môžete navštíviť web, ktorý musíte zadať v adrese IP, napríklad 192.168.40.208. Prekrytie názvov domén v hornej časti adresy, takže napríklad 192.168.40.208 sa stane vaším serverom yourwebsite.co.uk. Mená domén si môžete prenajať od registrátorov. A áno, čítate toto právo, v skutočnosti si nemôžete kúpiť doménové meno pre seba, namiesto toho si ho požičiavate.

Čo je registrátor?

Registrátor je spoločnosť, ktorá má oprávnenie vybavovať rezervácie doménových mien a môže im prideliť adresy IP. Samy odpovedajú na registre, ktoré spravujú TLD (alebo domény najvyššej úrovne) a delegujú komerčný predaj na registrátorov (a ak máte záujem o to, koľko domén sa zaregistruje každý rok, pozrite si náš štatistický zdroj informácií o používaní internetu, je to celkom epické). Vo Veľkej Británii je Nominet registrom všetkých domén .uk

Ako zaregistrovať doménové meno vo Veľkej Británii

Ak ešte nemáte doménové meno a chcete ho získať pri registrácii do webhostingového balíka, máte šťastie. Mnoho poskytovateľov webhostingu je predajcami registrátorov, čo znamená, že môžu zvládnuť registráciu doménových mien. Všetko, čo musíte urobiť, keď sa zaregistrujete pre hostingový balík, je začiarknutie políčka „Potrebujem novú doménu“, zadajte požadovanú doménu a hostiteľ urobí zvyšok, super ľahký.

Ak už máte webovú stránku a chcete sa zaregistrovať iba v prípade ďalších, nám sa páči Namecheap, s ktorými sa ľahko pracuje a sú veľmi cenovo dostupné. Alebo ak hľadáte miestneho registrátora, skúste names.co.uk.

Vytvorenie webovej stránky: Stručný návod

Ako ste si pravdepodobne všimli, web vyžaduje na ukladanie súborov vašich webových stránok dve časti, názov domény a webhosting. Za predpokladu, že už máte obe časti, uvádzame kroky, ako vytvoriť svoj web prepojením doménového mena a webhostingu a inštaláciou WordPress (alebo ľubovoľného tvorcu webových stránok, ktorý chcete použiť), takže máte živý web, ktorý môžete začať upravovať.

tvorba webových stránok

 1. Ukazovanie názvu vašej domény na váš webhosting: Ak ste si u poskytovateľov webhostingu zaregistrovali názov domény, urobili by to už za vás, ale ak ich máte osobitne, urobíte to takto:
  1. Nájdite názvy serverov svojich webových hostiteľov (príklad: ns1.webhost.co.uk, ns2.webhost.co.uk), nájdete ich v uvítacom e-maile alebo v ich dokumentácii alebo na boku vo vašom cPaneli. Alebo ich môžete len aks
  2. Skopírujte menové servery
  3. Prihláste sa k registrátorovi a vyhľadajte nastavenia servera DNS alebo názvu servera pre doménu, ku ktorej sa chcete pripojiť
  4. Prilepte menné servery do polí menného servera a stlačte aktualizáciu, uložte, vykonajte alebo vykonajte akúkoľvek akciu na ich uloženie.
  5. Počkajte niekoľko hodín.
 2. Inštalácia programu WordPress: Väčšina poskytovateľov webhostingu (ak nie všetci v tomto okamihu) by mali mať na ovládacom paneli inštalačné programy s jedným kliknutím pre program WordPress. Ak hostiteľ používa cPanel, nájdete ho tu. V opačnom prípade to stačí vyhľadať v sekcii podpory a dokumentácii hostiteľov.
 3. Viete, že máte živé stránky.

často kladené otázky

Koľko by malo stáť hostenie webovej stránky?

Náklady na hosťovanie webovej stránky závisia od niekoľkých faktorov, pričom hlavným faktorom sú potreby vašej webovej stránky. Ak vytvárate osobný blog alebo obchodnú stránku, potom výber zdieľaného plánu hostenia približne 3 až 6 GBP mesačne bude fungovať dobre. Ak plánujete výstavbu veľkého obchodu s elektronickým obchodom alebo chcete hosťovať webové aplikácie náročné na zdroje, radšej hľadajte vyhradený server alebo VPS, ktoré môžu bežať až 100 libier za mesiac..

Ako môžem hosťovať svoje webové stránky zadarmo?

Svoj web môžete hosťovať bezplatne, ak ho hosťujete lokálne vo svojom počítači alebo ak používate službu tretej strany, napríklad wordpress.com alebo blogger.com. Obidva umožňujú bezplatný plán, ktorý vám umožňuje vytvoriť základnú webovú stránku na subdoméne ich primárnej domény, napríklad myblog.wordpress.com..

Môžem hosťovať svoje webové stránky na stránkach Google?

Prakticky nie, Google nie je poskytovateľom hostingu. Webové stránky Google môžete použiť na vytvorenie bezplatných webových stránok, tieto sa však viac využívajú ako nástroj spolupráce pre firmy. Majú tiež službu nazvanú Blogger na blogger.com, ktorá by bola vhodnejšia na vytváranie osobných webových stránok (hoci existujú obmedzenia toho, čo môžete urobiť z hľadiska dizajnu).

Aký je najlepší webový server pre malé podniky?

Podľa nášho názoru je najlepším hostiteľom pre malé podniky ten, ktorý ponúka bezplatné certifikáty SSL, má servery po celom svete a má veľkú bezpečnosť, aby všetko fungovalo hladko. Viac informácií nájdete v našom najlepšom webhostingovom zozname.

Ako si vyberiem poskytovateľa webhostingu?

Najlepším spôsobom, ako si vybrať webhostingu, ktorý vyhovuje vašim potrebám, je najprv napísať, aké sú tieto potreby. Väčšina ľudí potrebuje poskytovateľa webhostingu, ktorý ponúka rýchly hosting (pokiaľ možno so serverom vo Veľkej Británii), bezproblémový systém nastavenia a nepretržitú podporu pohotovo. Prezrite si naše porovnanie na stránke, kde nájdete ďalšie podrobnosti a ďalšie faktory, ktoré sa týkajú nájdenia dobrého hostiteľa webovej stránky.

A to je pre tohto masívneho sprievodcu, dúfam, že to pomohlo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author