Найкращий хостинг WordPress

зображення магазину кількість веб-сайтів, розміщених на wordpressWordPress – від руки, найпопулярніша система управління вмістом (CMS) в Інтернеті сьогодні.

Майже 30% усіх веб-сайтів, від простих блогів до складних магазинів електронної комерції, використовують цю систему CMS, щоб зробити свій слід в Інтернеті.

Як ви могли здогадатися, WordPress не випадково домінував в Інтернеті. Це випадок крему, який піднімається до верху і залишається там. Поєднання зручного інтерфейсу, можливість виконувати майже будь-яку додаткову функцію за допомогою сторонніх плагінів та процвітаюче співтовариство користувачів роблять його непродуманим.

Що стосується створення вашого веб-сайту, нашою рекомендованою платформою продовжують залишатися лише WordPress та WordPress. Жоден інший варіант не наближається.

Але перед тим, як вийти на вулицю та створити цей запаморочливий новий блог, вам потрібен план хостингу, або ніхто не збирається його бачити, а білки дивляться через плече. На щастя, ми виїжджали і тестували всі найкращі WordPress-майстри протягом кількох місяців, і ми зібрали безліч даних, за якими найкращі результати. Ви можете відстежувати пряме відстеження тут. Детальніше про наш 4-етапний процес дослідження тут.

Ми організували наші висновки саме тут, включаючи функції, які вам потрібні для вашого веб-сайту WordPress, тож давайте перейдемо до цього.

Отже, давайте зануримось у нього:

Contents

1. Кінста

Найкращий хост WordPress … Якщо ви можете це дозволити

kinsta логотип

Ціна – $ 30 на місяць (базовий)
Середній час роботи 99,95%
Середній час завантаження 475 мс

Ключові особливості
 • Безкоштовні SSL та CND
 • Виявлення DDoS
 • Апаратні брандмауери
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Вміщений хмарний сервер Google
 • 24/7 технічна підтримка
 • 2 місяці безкоштовно з щорічними платежами
 • 99,99% гарантії часу

ПРОС

Першокласна безпека
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс управління сайтом

КОНС

Не дешевий варіант

Якщо ви шукаєте визначення Premium, ви, ймовірно, знайдете Kinsta, вказаний у розділі прикладів. Оскільки Kinsta – це, без сумніву, преміальний продукт, це, безумовно, підтверджує його якість (і так, також ціна).

Неймовірна безпека ��

Все про Kinsta – це вершина лінії безпека – це одне із найсильніших, що ми коли-небудь бачили, а швидкість, яку він забезпечує, майже неймовірно швидка. Захист використовує цілу низку найновіших шифрів та протоколів. Більше того, Kinsta активно стежить за вашим веб-сайтом у найкоротші терміни, що є, як правило, весь час. Система Kinsta також постійно отримує оновлення та виправлення, завжди тихо відбувається у фоновому режимі, тому вам буде мало про що турбуватися.

Найбільш інноваційна особливість – це стиль хостингу Google Cloud. Замість того, щоб розміщуватись на одному фізичному сервері, використання хмарних серверів в Інтернеті означає, що ваш сайт може використовувати багаточисельні сервери Google. Це дає набагато більша гнучкість до вашого сайту, що дозволяє швидко та без особливих зусиль оптимізуватися до найкращих місць.

Детальне управління веб-сайтами ��‍��

Kinsta хвалиться один з найбільш піднесених інтерфейсів управління сайтом. Це інтуїтивно, просто і просто, але це не жертвує глибиною функцій, які він пропонує. Значна частина інфраструктури також автономна, тому, хоча ви маєте великий контроль над своїм сайтом, вам не потрібно турбуватися про всі маленькі нігері..

Швидкий, надійний та розумний, тож у чому полягає улов? Я думаю, ти вже здогадався. При 30 доларів США на місяць за основний (але все-таки непогашений) план, Kinsta не дешево. Це не хостинговий сервіс для малих компаній, який проспівує, це послуга для підприємств, які серйозно ставляться до свого зростання та з відчайдушною потребою у сильній присутності в Інтернеті. Преміум якість, ціна преміум-класу.

Є багато виправдання цінника Kinsta, і з цим турбота про розміщення вашого веб-сайту буде минулим..

2. HostPapa (знижка 70%)

Висока ціна доступна

логотип hostpapa

Ціна – $ 2,95 на місяць (Звичайні $ 13,99 / місяць)
Середній час роботи 99,95%
Середній час завантаження 475 мс

Ключові особливості
 • Необмежені веб-сайти
 • Безкоштовна реєстрація домену
 • Необмежене зберігання SSD
 • Невимірена пропускна здатність
 • Безкоштовна передача веб-сайтів
 • Безкоштовний Cloudflare CDN
 • Безкоштовний SSL
 • cPanel Панель управління
 • Безкоштовний веб-сайт Builder

ПРОС

Найкращий хостинг WordPress у Канаді
Фантастичний час роботи та швидкість веб-сайту

КОНС

Продовження курсу

Вибір номер один для хостингу WordPress може виглядати звично. HostPapa – це наш найкращий вибір для веб-хостингу. З WordPress ми з багатьох причин зберігали його однаково.

HostPapa просто надає занадто велике значення для ігнорування. Ми використовуємо послугу для наших канадських клієнтів, оскільки це є просто найкращий канадський сервіс хостингу для WordPress. Це не тільки для їхніх голих кісток. Це для їх службового обслуговування. Це робить його так, що хостинг Канади насправді також підпадає під наш список дешевих хостингів.

Читачі хостингу Канади можуть отримати масову знижку у розмірі 2,95 долара на місяць.

Почніть свій веб-сайт із зниженими цінами, натиснувши на це посилання стрілка вказує на посилання на знижку hostpapa для читачів hostingcanada.orgабо просто зареєструйтесь тут, щоб отримати знижку за допомогою програми. HostPapa також пропонує безкоштовний домен для реєстрації.

Дивовижна швидкість сайту ��

HostPapa відмінне з дивовижний час роботи та швидка швидкість сайту пропонуючи цілодобову підтримку клієнтів через чат в прямому ефірі Ви не будете чекати пів дня, як інші дешеві хостингові послуги, оскільки HostPapa зазвичай не є дешевим хостинговим сервісом.

Встановлення WordPress одним клацанням миші робить HostPapa простою, коли справа стосується хостингу для WordPress. Особливо це стосується Канади, оскільки HostPapa в Канаді вирощується з центрами обробки даних по всій країні.

Більшість людей починають з найдешевшого плану, доступного при запуску послуги. HostPapa пропонує своїм середнім ярусам за тією ж ціною, що і їх початковий пакет для читачів хостингу в Канаді (це правильно, безкоштовне оновлення). Ось, що цей середній рівень отримує вас з HostPapa.

3. Хостингер

Кращий дешевий хост WordPress

логотип хостингу

Ціна – $ 0,99 на місяць
Середній час роботи 99,91%
Середній час завантаження 389 мс

Ключові особливості
 • 10 Гб місця на диску
 • 100 Гб пропускної здатності
 • Бізнес-рахунок електронної пошти
 • 99,9% гарантія часу
 • 24/7/365 Служба підтримки клієнтів
 • Щотижневі резервні копії
 • 1-клацання Установник

ПРОС

Найдоступніший хост WordPress

КОНС

Не пропонує безкоштовний SSL

Що стосується хостингу WordPress, Hostinger вирішив, що пропозиції щодо хостингу на ринку можуть бути покращені. Ще в перші дні компанії Хостінгер помітив, що ринок хостингу був наповнений конкурентами, що пропонують надзвичайно подібні пропозиції у жорсткому ціновому діапазоні.

Низькі ціни ��

У багатьох випадках наявні для вас варіанти хостингу WordPress майже однакові від конкурента до конкурента. Коли Hostinger вирішив зайти в спільноту хостингу, а не робити те саме, що й інші компанії, що займаються хостингом WordPress, він вирішив запропонувати конкурентну послугу за значно нижчою ціною. Це хороша новина для вас, споживача.

Перший раз, коли ми побачили Хостингер, через суму грошей, яку вони стягували, ми їх списали як погане рішення для хостингу WordPress. Це була величезна помилка, і думки, які ми не могли бути далеко від істини. Хостингер надає найбільшу цінність у хостинговому просторі WordPress, і він навіть не закривається.

Тон халяви ��

Ціна хостингера коливатиметься від 0,99 доларів США на місяць до 2,15 доларів на місяць на пів регулярній основі – найдоступніший хост WordPress у цьому списку. Цю ціну можна заблокувати на 48 місяців. Це чотири роки хостингу за ціною менше 70 доларів будь-яким способом.

Суть полягає в тому, що якщо ви хочете заощадити багато грошей, коли справа доходить до розміщення вашого веб-сайту WordPress з великою швидкістю та швидкістю роботи, тоді не дивіться далі, ніж Hostinger. Навіть з найнижчим доступним рівнем ви отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей, безкоштовний домен та безкоштовну SSL.

4. Місце майданчика

Найкращий загальний вибір для малого бізнесу та фізичних осіб

siteground-логотип

Починаючи з $ 3,95 на місяць
Середній час роботи 99,95%
Середній час завантаження 475 мс

Ключові особливості
 • Безкоштовний веб-сайт Builder
 • 24/7 Підтримка
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Безкоштовні акаунти електронної пошти
 • Непомірний трафік
 • Безкоштовний Cloudflare CDN
 • Безкоштовне щоденне резервне копіювання

ПРОС

Безкоштовний SSL
Відмінна технічна підтримка

КОНС

Ціна піднімається вдруге

Будь барабан, будь ласка. Це той момент, якого ви чекали. Без зайвих прихильників ми пропонуємо вам розглянути SiteGround як ваш веб-хост WordPress. Зрештою, це найкращий сервіс хостингу WordPress.

Ми користуємось цією послугою роками з власними клієнтами і продовжуємо це робити. Чому? Тому що ціна правильна і нам вони подобаються. Нам вони дуже подобаються.

При $ 3,95 на місяць, це обійдеться вам у долар більше, ніж глибокі дискаунтери, які дадуть вам план з голими кістками, а потім повільно вб’ють вас із платою за оновлення.

SiteGround пропонує надійну надійність 99,95% тривалості роботи, цілодобова технічна підтримка та підтримка, безкоштовна SSL, встановлення одним клацанням миші, і – за наші гроші – найкращий вибір для новачків, завдяки простому макету панелі інструментів. ��

5. Хостинг WPX

Дорогий, але вартий кожного цента

wpx хостинг для логотипу wordpress

Починаючи з $ 20,83 на місяць
Середній час роботи 99,5%
Середній час завантаження 601мс

Ключові особливості
 • 5 веб-сайтів
 • 10 Гб пам’яті
 • Пропускна здатність 100 Гб
 • Високошвидкісний та користувальницький CDN
 • Необмежена міграція сайту
 • Ручне резервне копіювання
 • Захист DDoS
 • Сканування та видалення зловмисних програм
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • 99,95% гарантії часу

ПРОС

Майже немає простоїв

КОНС

Один з найдорожчих господарів

WPX хостинг, ймовірно, буде вище в нашому списку, якби він був менш дорогим.

Починаючи з 20,83 доларів на місяць із щорічним ціноутворенням і надходячи від 25 доларів на місяць, якщо платити щомісяця, це один з найдорожчих веб-хостів там. Однак їхні послуги дійсно зоряні, і відгуки клієнтів підтверджують цей факт.

WPX-хостинг-огляд-ціноутворення

Якщо у вас величезний бюджет і ви плануєте підтримувати величезну кількість веб-сайтів дуже довго, це може бути вибором для вас. WPX хостинг пропозиції висока швидкість, підтримка в прямому ефірі 24/7, а простої майже відсутні.

6. Двигун WP

Швидкий. Надійний. Дорогий.

Основний логотип двигуна wp

Починаючи з $ 35 на місяць
Середній час роботи 99,5%
Середній час завантаження 601мс

Ключові особливості
 • 25 000 відвідувань на місяць
 • 10 Гб пам’яті
 • Пропускна здатність 50 Гб на місяць
 • 35+ Теми StudioPress
 • Передавальні сайти
 • PHP 7.2 Готова
 • Глобальний CDN
 • Автоматизовані сертифікати SSL

ПРОС

Підставка вгорі лінії
Щоденне резервне копіювання

КОНС

Дорогий варіант

Займаючи третє місце у нашому списку найкращих хостингових послуг WordPress, у нас є WP Engine. Це має відмінне тривалість роботи, цілодобова підтримка, яка є першокласною, та щоденні резервні копії. Якщо ви хочете витратити якомога більше грошей на відмінне обслуговування – це найкращий вибір для вас.

Тільки великі хлопчики ��

Як видно із плану ціноутворення нижче, WP Engine – це чудовий варіант для підприємств, величезних компаній та інших великих клієнтів wordpress.

WP-ціноутворення на двигуниПо суті, якість WP Engine не могла бути вищою.

7. Хостинг A2

Висока швидкість і низький час навантаження

Починаючи з $ 3,92 на місяць
Середній час роботи 99,5%
Середній час завантаження 601мс

Ключові особливості
 • 5 Бази даних
 • Необмежене зберігання
 • Безлімітний переказ
 • cPanel Панель управління
 • Безкоштовні SSL та SSD
 • Безкоштовна та проста передача сайту
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час

ПРОС

Надійний варіант

КОНС

Сервер Turbo доступний лише у більш дорогих планах

Хостинг A2 – наш наступний вибір, і він дуже схожий на наш найкращий вибір. Хостинг A2 постачається зі всіма дзвіночками, вистрибуючи з ціною місяця 3,92 долара.

Турбо ��

Хоча він і дешевий, A2 хостинг пропонує надійну послугу низькі простої та затримки. Якщо ви вибрали угоду Turbo, яка коштує $ 9,31 / місяць, ваші плани стають необмеженими, а ваша швидкість – пріоритетним для їх серверів.

Це робить A2 хостинг фантастичним варіантом для тих, хто хоче створити лише декілька веб-сайтів, але зберігати їх у повазі.

Хостинг A2 пропонує велику підтримку та кількість тривалості роботи на рівні 99,91%. Незалежно від того, чи перебуваєте ви у Ванкувері чи Торонто, ви будете раді, як і ми з ефективністю компанії.

8. Блюхост

Найкращий вибір для початківців

bluehost логотипПочинаючи з $ 3,92 на місяць
Середній час роботи 99,5%
Середній час завантаження 601мс

Ключові особливості
 • 50 Гб SSD-накопичувача
 • Невимірена пропускна здатність
 • Безкоштовний SSL сертифікат
 • Стандартна продуктивність
 • 1 Домен
 • 5 Припарковані домени
 • 25 Піддомени

ПРОС

Рекомендовано WordPress

КОНС

Не найнадійніший

Про Bluehost чули майже всі – в тому числі і ваш дідусь, який не робить нічого іншого, ніж грати в бінго онлайн. Не найшвидший, ні найнадійніший, ні той найдешевший сервіс хостингу там (майже…). Але, найпопулярніший один і більше джеків з усіх типів хостингу.

Рекомендований самим WordPress, Bluehost існує з тих пір назавжди. Його швидкість дуже хороша, час її роботи перевищує 99,5%, а бруд – дешевий. Навіть їх найдорожчий план коштує менше, ніж найнижчий варіант деяких хостів, наприклад, WPX хостинг.

Переглянувши “ole BH” протягом 14-ти незвичайних місяців, ми схильні погодитися з WordPress: це чудовий хостинг-сервіс для малого бізнесу та нових блогерів.

план ціноутворення bluehost

Якщо ви шукаєте послугу веб-хостингу, приємну для початківців, пропонує безліч функцій, якими можуть користуватися новачки, і не будете напружувати свій бюджет – ми рекомендуємо Bluehost як ваш сервіс хостингу WordPress.

Посібник із покупки хостингу для WordPress

Одне з перших, що ви помітите у різних веб-хостингових компаніях – це те, що ціни коливаються менше ніж на долар на місяць на спільний хостинг з глибокою знижкою, аж до 100 доларів або більше за спеціальний пакет.

Було б розумно заздалегідь зрозуміти, скільки вам знадобиться для розміщення простору та швидкості обробки, перш ніж приймати рішення про пакет. Існує велика різниця між тим, що вам потрібно для особистого блогу чи веб-сайту малого бізнесу, та веб-сайтом повномасштабної електронної комерції або веб-сайту, що інтенсивно передає потокові медіа. Сайти з високим трафіком потребують більше ресурсів, ніж інші.

Гарна новина – це ти можеш почніть з малого з більш дешевим планом і збільшуйте масштаб до більш надійного, оскільки ваші потреби зростають. Якщо ви не плануєте відвідувати 6000 або більше щомісячних веб-відвідувань з самого початку, не потрібно починати з VPS або спеціального хостинг-плану.

Плани веб-хостингу на рівні початкового рівня, як правило, мають спільне різноманіття, що означає, що ресурси сервера діляться між багатьма клієнтами за допомогою використання однієї IP-адреси.

З цією ідеєю немає нічого поганого. Він призначений для веб-сайтів, що потребують малих ресурсів, і дозволяє господареві стягувати плату менше на місяць, оскільки це більше комунальний ресурс. Проблема полягає в наявності серйозних ризиків для безпеки.

Особливості, на які слід оглянути:

Але перед тим, як зареєструватися з найнижчим щомісячним веб-хостингом мертвої собаки, ви повинні усвідомити, що є певні функції, які роблять деяких господарів кращими, ніж інші, якщо мова йде про веб-сайт WordPress.

Ось найважливіші речі, які слід враховувати при виборі хоста WordPress:

 • Для отримання платежів потрібно включити SSL
 • Чи можете ви перенести веб-сайт на хост або з нього?
 • Включені безкоштовні резервні копії?
 • Висока гарантія тривалості роботи – повинна перевищувати 99%
 • Де розташовані центри обробки даних?
 • 24/7 обслуговування клієнтів та технічна підтримка
 • Проста установка WordPress
 • Підвищена безпека

Компанії, що приймають веб-хости, ми рекомендуємо використовувати з веб-сайтом WordPress, які охоплюють більшість цих елементів і додають ще кілька для ударів.

Давайте заглянемо на мить і переконаймося, що ти розумієш, що означає кожна з цих функцій, перш ніж продовжувати. (Не хвилюйтесь. Це буде безболісно, ​​і одного дня ви будете раді, що знайшли час.

Захищені шари розетки (SSL)

Secure-SSLХоча жоден надійний веб-хост не заперечує необхідність встановлення SSL разом із вашим веб-сайтом, глибокі дискаунтери (менше ніж долар на місяць), як правило, хочуть стягувати з 60 до 80 доларів на рік за захист.

Ти повинен завжди вибирайте господаря, який пропонує його безкоштовно. Не хвилюйся Вони там.

Реальність полягає в тому, що SSL зараз вважається стандартним рівнем безпеки для всіх веб-сайтів. Кожен, хто спробує сказати вам, що це нове оновлення, переповнене кулькою. У перші дні Інтернет був створений для підвищення безпеки онлайн-платежів.

Напевно ви бачили зелений символ блокування вгорі веб-сторінки або слово “захищено” перед URL-адресою. Це SSL технологія в дії. Він створює своєрідний тунель між особою, яка здійснює платіж, та процесором кредитної чи дебетової картки та захищає всю інформацію, яка проходить між ними, що є хорошою справою.

Ідея SSL стала настільки всюдисущою в наші дні, що Google позиціонує ваш сайт більш високо в результатах пошуку, якщо ви використовуєте SSL. Це само по собі повинно бути достатньо, щоб переконати вас, наскільки це критично.

Як ми вже говорили, за це не потрібно платити, коли так багато веб-хостів передають їх вам безкоштовно. Серйозно. Навіть не думайте пройти без SSL, але не витрачайте гроші, платячи за це.

Вам, ймовірно, доведеться мігрувати з часом

Ні, це не означає, що вам доведеться зарадити свій корінь і переїхати в іншу країну заради вашого веб-сайту…

Ти добре там, де ти є, але іноді там вам потрібно буде перенести веб-сайт з одного хоста на інший (або навіть на одному хості, але відображено в іншому домені.)

Це не обов’язково обтяжливе завдання, але може бути дратівливим і здається надмірно технічним, якщо ви ніколи цього не робили. По суті, справа лише в тому, щоб стиснути всі ваші файли / медіа / плагіни / налаштування та перенести їх через FTP на нове місце.

Коли настане час перенести веб-сайт, ви захочете мати змогу це робити без додаткової плати плюс мати змогу попросити та отримати технічну допомогу, якщо у вас виникнуть проблеми. Деякі хости (наприклад, SiteGround), наш кращий веб-хост) раді допомогти в процесі; інші схильні додатково стягувати плату за послугу. Очевидно, ми вважаємо, що колишнє краще.

Безкоштовні резервні копії

комп'ютер, який створює резервну копію жорсткого дискаУ цифровому світі резервне копіювання веб-сайту має бути таким же другим характером, як одягнення одягу вранці – ви все ще робите це, чи не так??

Суть полягає в тому, що ви ніколи і ніколи не довіряйте Інтернету, щоб не виходити на руку і примхливо підривати ваш веб-сайт у кіберзабуття, щоб його більше не почули. ви потрібно регулярна програма резервного копіювання, і вона повинна бути безкоштовною.

Існує велика кількість плагінів WordPress, які можуть робити це автоматично за лаштунками, без подальших дій від вас, ніж налаштувати його в першу чергу.

Хороший веб-хостинг запропонує безкоштовні резервні копії, і всі найпопулярніші хости. 

Не надто хороший використовуватиме його як доповнення до вашого плану хостингу. Як правило, розпродажі дратують і очевидне захоплення грошей. Нам вони не подобаються. 🙁 🙁

Uptime Vs. Час простою

тривалість роботи в режимі простою проти простоївПід час роботи йдеться про ті часи, коли ваш веб-сайт в Інтернеті та доступний будь-кому. Пробіг означає, що він недоступний через помилку чи несправність з боку людей, які працюють із сервером, а саме вашого веб-хоста.

Якщо у вас є 100% часу роботи, це означає, що ваш веб-сайт ніколи не працює.

Це було б добре … але, мабуть, не реально. У світі фактичної продуктивності сервера через надмірність системи та контроль якості, гідний веб-хостинг повинен мати можливість принаймні досягти 99% часу роботи.

Чим ближче вони можуть наблизитися до 99,9%, тим краще.

Де у світі Ваш Центр обробки даних?

зображення із центром обробки данихУ центрі обробки даних, пов’язаному з вашим хостинг-пакетом, знаходиться фізичний сервер. Оскільки всі ваші веб-файли розташовані на сервері, це повинно мати сенс вам слід вибрати одного найближчого до вас.

Швидкість, надійність та тривалість роботи вашого веб-сайту буде вам вдячні пізніше.

Хоча може здатися, що фізична відстань не повинна змінювати Інтернет, але реальність така. Коли дані повинні надходити назад і назад з сервера на півдорозі, буде невеликий, але помітний відставання у доступі до вашого веб-сайту.

Хоча це може і не бути проблемою з виправленням або перервою, веб-хост із центрами обробки даних у різних місцях може стати точкою на їх користь.

Додаткова безпека

безпечний wordpressЄ способи хороший веб-хостинг може допомогти захистити ваш веб-сайт від хакерів та інші колодязі. По-перше, вони повинні вимагати, щоб ви завжди використовували складний пароль.

Якщо ви все ще продовжуєте працювати з певним варіантом “password1234”, давайте першим повідомимо вам, що ви будете зламані і, ймовірно, швидше, ніж пізніше.

Є програми, які сидять там і намагаються потрапити на ваш веб-сайт за допомогою грубої сили, генеруючи мільйони можливих комбінацій паролів, поки в кінцевому підсумку не потрапить на потрібну.

Якісний веб-хостинг відстежує всі веб-сайти клієнтів для спроб злому і сповістить вас про те, що трапиться. Ця увага до додаткової безпеки стає ще більш критичною, якщо ви берете платежі за цифрові або фізичні товари чи послуги.

Ви не хочете бути наступним постачальником, який дозволяє злочинцям отримувати доступ до приватної інформації клієнта.

Відмінна багатоканальна підтримка

Перелік питань та відповідей, припаркованих десь на сторінці поширених запитань, не вважається підтримкою клієнтів. Точне, своєчасне обслуговування клієнтів та технічна підтримка – це велика справа для нас, коли справа стосується вибору веб-хоста, і це повинно бути і вам..

А Справжній персонал підтримки складається з працівників, які знають системи і можуть вирішити проблеми по телефону, електронній пошті чи в чаті.

В наші дні занадто багато компаній все ще передають цю критичну особливість в телефонні центри Індії чи Філіппін.

Ми нічого не маємо проти цієї прекрасної країни, але у нас є велика проблема з аутсорсингом цього завдання. Ви повинні мати можливість забрати телефон і поспілкуватися з працівником компанії, що живе упродовж розумного періоду. Кінець історії.

Встановлення одним клацанням

одним клацаннямБільшість надійних хостів спростили процес встановлення WordPress до того, що буквально кожен, хто має показник IQ вище, ніж у помідора, повинен мати можливість цього досягти.

Не ображайте жодного помідора, читаючи це. 

Шукайте додаток на інформаційній панелі плану хостингу під назвою Softalicious. Один чи кілька кліків, і ви закінчили. І якщо ви є помідором і вам потрібна допомога, персонал з технічного обслуговування повинен із задоволенням завершити інсталяцію, не жартуючи вам.

Суть полягає в тому, що розмістити установку WordPress у вашому домені має бути просто як пиріг.

WordPress хостинг: FAQ

Вам потрібен хостинг-сайт для WordPress?

Існує можливість розміщення на WordPress.com – однак, як правило, краще перейти на сторонній хост-сайт, оскільки він дешевший і забезпечує більшу цінність у більшості випадків.

Чи можу я розмістити сайт WordPress в будь-якому місці?

Не десь – але всі найкращі хостингові послуги. Використання топового хостингового сервісу, як правило, дозволяє безкоштовно використовувати WordPress.

Яка різниця між WordPress.com та WordPress.org?

WordPress.org – це платформа, яка самостійно розміщується на хостинговій платформі, обраній заздалегідь для створення та управління веб-сайтом. Це версія, яка висвітлена в цій статті. WordPress.com схожий, але він розміщений для вас і розроблений як конструктор веб-сайтів для зручності використання.

Який хостинг найкращий для WordPress? Linux або Windows?

Це означає, яка операційна система працює на серверах, якими користується компанія. Linux є найпопулярнішим на серверах, тому він має більше можливостей, і більшість веб-дизайнерів віддають перевагу веб-хостингу на базі Linux. Єдиний час, коли Windows матиме сенс, якщо є конкретні програми для Windows, які потрібно використовувати.

Чи має WordPress власний хостинг?

Він пропонує власний хостинг на WordPress.com, але ми пропонуємо використовувати WordPress.org та скористатися стороннім хостинговим сервісом.

Кращий хостинг WordPress? Давайте резюмуємо

У підсумковому аналізі ви не можете помилитися ні з одним із цих варіантів. Якщо ви абсолютно не можете зробити вибір, перекиньте монету, ви нерішуче маленьке віні. Тут немає неправильної відповіді.

Для отримання додаткової інформації про вибір найкращого веб-хостингу – WordPress чи іншим способом – ознайомтеся з нашим посібником з найкращого веб-хостингу в Канаді. Ми витратили останні 17 місяців, купуючи, тестуючи та переглядаючи кожного головного веб-хостингу Канади…, а потім збирали результати (тож не потрібно).

Посилання та кредитні зображення:
 • Redy.host
 • TheHostingGuy.com
 • Smartherd.com
 • TipsAndTricks-HQ.com
 • WhatIsSSLCertificate.com
 • itcspanama.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author