Porovnáno Magento vs. Shopify (aktualizace 2020)

Vstup do světa eCommerce vyžaduje, aby potenciální vlastník firmy vytvořil web eCommerce. Existuje mnoho řešení pro vaše budoucí eCommerce impérium. Šéf mezi nimi jsou Magento a Shopify.

webové stránky elektronického obchoduTyto možnosti se od sebe velmi liší.

Představte si, že vám majitel soutěže řekl, že musíte postavit stroj, abyste vyhráli milion dolarů. Stroj musí být postaven rychleji a musí být postaven lépe než stroj, který dokáže postavit váš konkurent – jinak nedostanete peníze.

Je smutné, že váš konkurent má mnoho zkušeností s výrobou podobných strojů. Nemáte žádné zkušenosti.

Toto je váš konkurent a jeho předchozí stroj

Osoba, která soutěž uspořádala, nabízí dvě sady nástrojů. První z nich dokáže postavit dokonalý stroj a snadno se používá – vysvětluje také, jak stroj postavit. Použití druhé sady nástrojů je obtížné a vyžaduje si znalosti z první ruky o tom, jak postavit stroj, ale může také vyrobit dokonalý stroj.

Který z nich byste si vybrali? Pravděpodobně první možnost. Který by si vybral váš konkurent? Pravděpodobně první možnost.

TLDR;

Shopify a Magento jsou životaschopnými možnostmi elektronického obchodování. nicméně, naší volbou pro většinu lidí je Shopify, prostý a jednoduchý. Rovnováha nákladů, funkcí, doplňků a podpory z nich činí úžasné všestranné řešení pro sériového podnikatele a startéra.

Nemluvě o tom, že Magento pro vás nemůže fungovat, protože to může a bude. Ale raději byste měli znalosti kódování a spoustu času nebo alternativně spoustu peněz na házení na vývojáře.

Konkurenti

Na jedné straně máte Shopify, naši nejvíce doporučovanou platformu elektronického obchodování, která pomáhá dokončeným nováčkům vytvořit webovou stránku elektronického obchodování typu vše v jednom. Jedno z nejrozšířenějších eCommerce řešení dnes a obecně považován za nejlepší eCommerce platformu.

Magento vs shopify

Na druhé straně je Magento, platforma elektronického obchodování vlastněná společností Adobe, která je solidní volbou, pokud jste webový vývojář nebo máte k dispozici velké množství kapitálu. Magento není žádný slouch.

Rozdíl v tom, co každé řešení nabízí, je noc a den.

Existují dvě kategorie řešení elektronického obchodu:

  1. Snadno použitelné možnosti – dělají vše, co souvisí s elektronickým obchodem, hračkou.
  2. Potřebuji webový vývojář nebo musím být webový vývojář.

Shopify spadá pod „snadné použití“A je nejlepší volbou v této kategorii. Magento spadá pod „webový vývojář potřebován“A v této kategorii se nepovažuje za nejlepší možnost.

Začátečníci by se ani neměli pokoušet používat Magento. Poukazujeme na všechny začínající naděje na eCommerce, abychom místo toho použili Shopify nebo několik dalších pěkných možností. Magento je zaměřeno na složitějšího uživatele – uživatele s vývojovými dovednostmi a spoustou zdrojů za nimi.

Magento lze přizpůsobit více než Shopify, ale rozdíl je zanedbatelný pokud se nepokoušíte dosáhnout něčeho mimořádně specifického.

Podobnosti

Obě služby nabízejí kompletní řešení pro eCommerce. Mnoho velkých značek používá obě platformy a jedna není úplně lepší než ta druhá. Nakupujte výzvy pro větší publikum, ale to neznamená, že tyto dvě služby nemají podobnosti.

Pro koho je Shopify určen

Shopify je pro 90% všech nadějných podnikatelů v oblasti elektronického obchodování. Že 10% je důležitým kusem lidí a můžete se pod něj dostat. I když je pravděpodobné, že Shopify bude mít záda, pokud jde o vlastnictví, provoz a škálování vašeho obchodu.

Poskytované nástroje usnadňují nastavení internetového obchodu a nabízejí také sadu funkcí, která umožňuje přizpůsobitelnost, škálovatelnost a funkčnost. Shopify je příliš obtížná pro 5% populace a nenabízí dostatek možností pro dalších 5% populace.

Existují možnosti, které se Shopify snadněji používají – ale nenabízejí stejnou úroveň funkcí, Existují také možnosti, které nabízejí více funkcí než Shopify – použití těchto možností je mnohem obtížnější.

Služba Shopify zabírá prostor, který přitahuje nejvíce lidí. Nabízí plnou funkčnost elektronického obchodu a zároveň je zjednodušuje.

peníze kanye západTyp člověka, který by chtěl používat Shopify, lze shrnout do jedné věty: Oni chcete založit obchod s eCommerce a vydělat peníze.

Existují tři diskvalifikátoři, pokud jde o lidi, kteří by chtěli používat Shopify, ale jsou vzácní.

  1. Ty jsi prodej pod pěti produkty a hodnota úplná jednoduchost přes všechno ostatní.
  2. Vaše blog přišel první a ve svém životě potřebujete WordPress. SEO je váš chléb a máslo a eCommerce je mírně promyšlená.
  3. Máte šíleně masivní rozpočet hodit na webový vývojář. Tady je tajemství: Je vysoká pravděpodobnost, že stále používají Shopify.

Pokud se na vás nevztahují, pak je služba Shopify 100% pro vás. Skvělá věc je, že oni nabídnout bezplatnou zkušební verzi zkontrolovat vše.

shopify vytvořit stránku

Při používání služby Shopify není příliš mnoho bodů bolesti. Můžeš snadno implementovat vícekanálový prodej, inventarizační systém je jednoduchý a efektivní a existují nástroje a pomůcky, díky nimž je každá možnost elektronického obchodování životaschopná.

Pro koho je Magento

Pro uživatele Magento je poměrně velká křivka učení. Schopnost číst a psát kód je neobchodovatelná a většina lidí, kteří spadají do této kategorie, by zjistila, že používají pouze WordPress ve spojení s WooCommerce.

Pokud jste plně proti používání eCommerce řešení založeného na WordPress, jako je WooCommerce, a chcete větší kontrolu nad poskytovatelem hostingu, Magento je pro vás.

Magento je vhodnější pro stávající společnosti, které mají velké rozpočty na to, aby platily webovým vývojářům na vysoké úrovni. Pokud jde o placení vývojáře, je nejlepší najít webového vývojáře, který vytvoří weby, které se vám budou líbit, a umožní jim používat jakoukoli platformu, se kterou jsou pohodlné. Pokud tento vývojář používá Magento, pak skvělé.

Pokud máte znalosti kódování nebo se chcete učit – Magento se na vás může odvolat, protože je zdarma ke stažení.

Osamělý člověk, který používá Magento, by dal velkou odměnu za přizpůsobitelnost a rozsáhlé sady funkcí. Všechno je možné na Magento, stačí přijít na to, jak na to. K dispozici je užitečná komunita a centrum nápovědy, ale o zákaznické podpoře není řeč.

Dělat to sami, nebo mít spoustu peněz, je jediný způsob, jak přimět Magento k práci. Pokud nechcete nechat zašpinit ruce nebo utratit spoustu peněz, podívejte se jinde.

Magento je optimalizováno pro práci s tisíci produkty, veškerý provoz tam a spousta prodeje. To znamená, že škálování pomocí tohoto systému je extrémně udržitelné.

Funkce dostupné na Magento jsou delší než seznam Shopify a jejich obchod s aplikacemi je také větší. Možnosti jsou téměř omezené a všechny jsou optimalizovány pro mobilní provoz.

Magento nabízí tak širokou škálu funkcí a přizpůsobitelnosti, že prohlížení v obchodech postavených na platformě vás přiměje si myslet, že webové stránky nemají nic společného.

Magento přidat novou stránku

Hodnota, kterou Magento nabízí, že Shopify neumožňuje plný kontrolu nad tím, jak poskytovat své zkušenosti se zákazníky. Existují nulové limity.

Ceny

Způsob, jakým funguje tvorba cen na Shopify a Magento, je úplně odlišný. Shopify je založen na měsíčních platbách a různých úrovních, zatímco Magento nabízí bezplatnou verzi a podnikovou verzi softwaru.

Cena Magento

Jednou z velkých věcí na Magento je, že open source verze softwaru je zdarma k použití. Vše, co musíte udělat, je stáhnout.

Cena produktu magento

Za Magento však budete mít další náklady. Nejprve si musíte zakoupit vlastní hostingovou službu (Psst: přečtěte si naše recenze webhostingů PŘED registrací).

To vás bude stát měsíční poplatek a další potenciální náklady. Existují skvělé hostingové služby – například SitGground – to naruší banku a nenabízí skvělé služby. Jen mějte na paměti, že hosting musí být škálován as tím i škálování přichází s vyššími náklady.

Kromě toho, pokud nevíte, jak kódovat, budete potřebovat vývojáře. Dobří vývojáři stojí spoustu peněz – a nejlepší je najít tu, která se specializuje na Magento.

Jednou z dalších věcí, kterou bude třeba postarat, je zpracování plateb. Naštěstí existují řešení, jako je Braintree, které to usnadňují.

Dobrou zprávou je, že s bezplatnou verzí jsou to jediné náklady, které budete mít.

K dispozici je také podniková verze softwaru. To by zahrnovalo hostování i pomoc při navrhování obchodu. To vyžaduje, aby se společnost dotazovala, což jim umožní získat nabídku.

Citace zcela závisí na velikosti obchodu a podnikání, ale nejnižší, co jsme viděli, když někdo dostane, je 18 000 $. Silná částka.

Nakupujte ceny

Každá úroveň cen zahrnuje neomezené produkty, nepřetržitou podporu, schopnost prodávat na jiných prodejních kanálech, ruční vytváření objednávek, slevové kódy, SSL certifikát, obnovení opuštěného košíku, Shopify platby s analýzou podvodů, POS aplikaci, fyzický hardware a robustní výběr aplikace.

Další náklady spojené s aplikací Shopify jsou placené aplikace, placená témata a nákup domény. Existuje velké množství aplikací, které stojí za to náklady, jakož i užitečná a krásná prémiová témata, která mohou váš obchod skutečně zvýšit.

Skvělé na Shopify je mít plně funkční obchod s některými z nejlepších funkcí na trhu stojí jen 29 dolarů měsíčně. Jak rozšiřujete svůj obchod, můžete zvyšovat náklady. Shopify také zahrnuje vlastní podnikovou úroveň, která umožňuje větší přizpůsobitelnost pro velké obchody.

Závěr

Pokud hledáte snadno použitelné řešení pro vybudování a růst vašeho elektronického obchodu, nehledejte nic jiného než Shopify. Shopify nabízejí majitelům obchodů s eCommerce všechny nástroje, které potřebují ke správě svého obchodu bez mnoha překážek. Navíc jejich tvůrce webových stránek je velmi robustní a má další výhodu v placení jedné entity za komplexní řešení.

Shopify byl postaven a navržen třemi Kanaďany, kteří se jen snažili vybudovat obchod s eCommerce. Místo toho postavili platformu, která každému umožní vybudovat úžasné impérium elektronického obchodování.

Magento lze považovat za podnikovou možnost, kde jsou vývojáři k dispozici a peníze nejsou problémem.

Souhlasíte s našimi zjištěními? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

FAQs

Otázka: Je Magento lepší než Shopify?

A: Magento není lepší než Shopify a Shopify není lepší než Magento. Služba Shopify je pro většinu lidí lepší, protože se jedná o hostovanou platformu elektronického obchodování typu vše v jednom. Magento je skvělé pro velké a složité weby elektronického obchodu, kde má majitel obchodu k dispozici mnoho zdrojů.

Otázka: Je Magento nejlepší platformou elektronického obchodování?

A: Magento není nejlepší platformou eCommerce, pokud jde o běžné lidi, kteří začínají s obchodem eCommerce. Existuje příliš mnoho překážek a křivka učení je příliš velká. Shopify je nejlepší platforma eCommerce pro každého, kdo chce založit obchod s eCommerce.

Otázka: Je Shopify lepší než Etsy?

A: Etsy je skvělá pro zahájení elektronického obchodování. Služba Shopify umožňuje mít vlastní hostovaný prostor na vaší vlastní adrese URL, na který můžete posílat své zákazníky. Etsy má všechno na trhu Etsy. To lze považovat za pozitivní, ale neumožňuje vám vlastnit svůj vlastní prostor. Etsy a Shopify lze obvykle používat ve vzájemné shodě.

Otázka: Která je nejlepší platformou pro eCommerce?

A: Shopify vezme korunu, pokud jde o krále eCommerce. Poskytuje nejvíce funkcí s nejmenšími bolestmi hlavy. Používání Shopify je pro začínajícího majitele obchodu s eCommerce snadné a uspokojivé.

Otázka: Jaká je nejlevnější platforma elektronického obchodování?

A: Existuje několik platforem, které lze použít zdarma, ale nestojí to za to. Pokud vážně stavíte obchod s eCommerce, vyplatí se vám měsíční poplatek. Nejlepší kombinací nákladů a funkcí je určitě Shopify.

Otázka: Kolik stojí prodat na Shopify?

A: Budování vlastního obchodu Shopify vás bude stát 29 dolarů měsíčně. Nabízejí bezplatnou zkušební verzi, která vše vyzkouší.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author